Aantal leerlingen per jaar, Anne Frankschool Ellecom. Gegevens voor de schooljaren 2010-2011 tot en met 2022-2023. Anne Frankschool Ellecom telt 74 leerlingen in schooljaar 2022-2023.
Anne Frankschool Ellecom (nummer 1 op de kaart) met de dichtstbijzijnde scholen. De kaart toont schoolvestigingen van het type Basisonderwijs.
Basisschool Anne Frankschool Ellecom biedt primair onderwijs van het type "Basisonderwijs" met de denominatie "Algemeen bijzonder" aan 74 leerlingen in schooljaar 2022-2023. Er zijn 134 basisscholen met het "Montessori" onderwijsconcept. Er zijn 12 scholen met "Anne Frank" in hun naam.
Advertentie:
Heel even geduld alsjeblieft...
de uitstroomgegevens
worden geladen!
Voor Anne Frankschool stroomden de groep 8ers in 2022 uit naar de volgende soorten vervolgopleidingen: 14% ging naar het speciaal- praktijk of kader onderwijs, 71% stroomde uit naar het VMBO en 14% ging naar de HAVO of het VWO.
Gebruik de 2 keuzelijsten en selecteer op schooljaar of school/gemeente/Nederland:
Heel even geduld alsjeblieft...
de eindtoetsscores
voor Anne Frankschool Ellecom worden geladen!
De schaal van de grafiek loopt van de minimale tot de maximale waarde die in 2022 in Nederland door scholen van het type Basisonderwijs op de IEP eindtoets is gescoord (zie deze uitleg). Hierbij zijn de laagste 10% scores rood, de volgende 15% oranje en de hoogste 25% scores groen gekleurd (25% van de scholen haalt minder dan 77 punten en 25% van de scholen scoort meer dan 83 punten). Bekijk ook de eindtoetscores van de andere scholen in Ellecom.
Toets types
Heel even geduld alsjeblieft...
het uitstroomoverzicht over de jaren
voor Anne Frankschool Ellecom wordt geladen!
Bovenstaande grafiek toont in iedere rij een schooljaar met de uitstroom van leerlingen naar de middelbare school. Hierbij is te zien hoeveel procent van de leerlingen naar welk niveau middelbare school is gegaan. De vergelijking met de uitstroompercentages voor de gemeente Rheden, provincie Gelderland en heel Nederland vind je op de pagina voor Ellecom.
Vergelijk uitstroomEr worden 7 categorieën uitstroom gebruikt:
Uitstroom groep 8 leerlingen in 2022:
Naar het voortgezet speciaal onderwijs: 0
Naar het praktijkonderwijs: 1
Naar een basisberoepsgerichte leerweg: 0
Naar een VMBO basis- en kaderberoepsgerichte leerweg: 0
Naar een VMBO kadergerichte leerweg: 0
Naar een VMBO kader- en theoretisch- gecombineerde vervolgopleiding: 2
Naar het VMBO-GT (gemengde/theoretische leerweg, voorheen MAVO): 3
Naar een VMBO-T en HAVO combinatieklas: 0
Naar de HAVO: 1
Naar een HAVO en VWO combinatieklas: 0
Naar het VWO of het gymnasium: 0.
Advies niet mogelijk: 0
Totaal aantal leerlingen met advies: 7
Totaal aantal leerlingen: 7
Onderstaande grafiek toont het percentage groep 8 leerlingen van 12 jaar of ouder, die meer dan 8 jaar op de basisschool hebben gezeten.
Heel even geduld alsjeblieft...
de zittenblijvers gegevens
worden geladen!
Percentage groep 8 leerlingen dat in zijn of haar schoolcarrière is blijven zitten.
Advertentie:
Voorkom verwondingen aan je voeten en voel je veilig! Gebruik veiligheidszooltjes, die beschermen goed tegen scherpe objecten in je voet! Het materiaal van de zolen lijkt op dat van een kogelvrij vest. Bescherm je voeten tegen spijkers en schroeven bij het klussen, gebruik ze bij evenementen, draag ze in je laarzen voor extra isolatie en bescherming of gebruik ze in je waterschoenen. Klik hier voor de veiligheidszolen van VeiligeVoeten.nl
Onderstaande grafiek toont per schooljaar hoeveel leerlingen er dat jaar in groep 8 zaten. Daarnaast wordt per jaar getoond of- en zo ja hoeveel- leerlingen langer dan 8 jaar over het doorlopen van de basisschool gedaan hebben.
Heel even geduld alsjeblieft...
de lijngrafiek met zittenblijfgegevens
voor Anne Frankschool Ellecom wordt geladen!
Zittenblijvers per jaar voor Anne Frankschool Ellecom.
Bron zittenblijven
Heel even geduld alsjeblieft...
de leerling gegevens
worden geladen!
Overzicht van het aantal leerlingen per postcode van de huisadressen van de leerlingen van Anne Frankschool in schooljaar 2022-2023.
De meeste (59) leerlingen van Anne Frankschool wonen in schooljaar 2022-2023 in postcodegebied 6955.
Heel even geduld alsjeblieft...
de leerlingdata
worden geladen!
Percentage en aantal leerlingen per schooljaar en per leeftijdscategorie voor Basisschool Anne Frankschool Ellecom. Klik op de segmenten in de grafiek om het aantal en percentage leerlingen te zien.
Heel even geduld alsjeblieft...
de leerlinggegevens
worden geladen!
Aantal leerlingen naar leeftijd voor Anne Frankschool Ellecom in Ellecom.
Vestigingsnaam: Basisschool Anne Frankschool Ellecom.
BRIN en vestigingsnummer: 23ED01.
Denominatie: Algemeen bijzonder.
Soort onderwijs: Basisonderwijs.
Schoolnaam: Montessori Basisschool Doesburg.
Schoolbestuur: Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom. Bestuursnummer: 30847.
Adres: Binnenweg 40-A, 6955 AX, Ellecom. Gemeente Rheden, Gelderland. Telefoon: 0313476407.
Website van de school: https://www.mkcannefrank.nl/
Organisatiestructuur: Basisschool Anne Frankschool Ellecom is 1 van de 2 vestigingen binnen de school Montessori Basisschool Doesburg en binnen het bestuur Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom. Er zijn 147 vestigingen in het primair onderwijs met deze organisatiestructuur met meer dan 1 vestiging bij 1 school, waarbij de school de enige binnen het bestuur is (op een totaal van 7.065 schoolvestigingen).
Advertentie:
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont de data over het personeel in FTE en personen voor het bestuur Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom. De linke vertikale-as toont de schaal voor het aantal FTE, de rechter vertikale-as toont de schaal voor het aantal personen.
Gegevens van DUO over het personeel in het primair onderwijs.
Dit deel van de pagina toont de personeelsdata voor het bestuur Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom. Vestiging Basisschool Anne Frankschool Ellecom is 1 van de 2 vestigingen binnen het bestuur Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom. De personeelsgegevens zijn alleen beschikbaar voor het bestuur als geheel, de gegevens zijn helaas niet beschikbaar op het niveau van de vestiging. Vanuit DUO zijn personeelsgegevens beschikbaar in zowel aantallen personen als aantallen FTE (Voltijdsmedewerker of Full Time Equivalent in het Engels; FTE is een rekeneenheid voor de omvang van een functie en hierbij staat 1 FTE voor 1 volledige werkweek). De aantallen worden onderverdeeld naar type functie en soort dienstverband en naar geslacht en leeftijd van de medewerkers. De gegevens zijn beschikbaar per bestuur (bevoegd gezag) en per school (instelling, niveau BRIN nummer). De peildatum van de gegevens is 1 oktober. Gebruik het filter boven de grafieken om de data in aantal personen of in FTE (voltijdsmedewerkers) weer te geven. De personeelsgegevens voor alle scholen in de gemeente gemeente Rheden zijn in een duidelijk Excel document te downloaden als onderdeel van de download met alle data voor de gemeente Rheden.
De dataset voor alle scholen van DUO bevat gegevens over de periode van 2011 tot en met 2022. Hierbij is de data sinds 2021 helaas minder gedetailleerd dan de data over de eerdere jaren. Dit omdat DUO sinds 2021 alleen nog aantallen van 5 of groter publiceert. Het gevolg hiervan is bijvoorbeeld dat voor een school met 1 persoon directie in de grafiek met personeel naar functiegroep over 2020 nog 1 directiefunctie getoond wordt maar dat deze persoon vanaf 2021 op ‘functie onbekend’ wordt gerapporteerd. Dit is een gevolg van de regelgeving met betrekking tot de de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG). De door DUO gebruikte bronnen zijn de schoolbesturen (bevoegde gezagen). Zij zijn wettelijk verplicht de gegevens over onderwijspersoneel aan DUO te leveren. Veelal verzorgen salarisverwerkers deze leveringen namens de schoolbesturen. De selectie is op basis van de reguliere formatie inclusief leraren in opleiding. Vervangers, gastdocenten, stagiairs en uitzendkrachten zijn niet meegeteld. Bovenschools personeel wordt wel meegeteld. Bij meerdere dienstverbanden per persoon per BRIN nummer, wordt de functie met de grootste betrekkingsomvang als ‘hoofdfunctie’ gedefinieerd. Deze hoofdfunctie bepaalt de indeling van de persoon in een functiegroep.
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont de data over het personeel naar type dienstverband voor het bestuur Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom.
Gegevens van DUO over het personeel onderverdeeld naar de aard van het dienstverband van personeel (in vaste of tijdelijke dienst). Gebruik het filter boven de grafiek om de data in aantal personen of in FTE (voltijdsmedewerkers) weer te geven.
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont het de data over het personeel naar geslacht (vrouwelijk, mannelijk of onbekend) voor het bestuur Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom.
Overzicht van het percentage vrouwelijke en mannelijke personeelsleden in personen of FTE. Bekijk meer personeelsgegevens op de pagina over het onderwijsbestuur Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom.
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont de data over het personeel per functiegroep voor het bestuur Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom.
Gebruikte functiegroepen: 1 - Onderwijsgevend personeel, 2 - Onderwijsondersteunend personeel (OOP/OBP), 3- Leraren in opleiding (LIO), 4 - Directie & 5 - Functiegroep onbekend. Onbekend is gebruikt als er minder dan 5 medewerkers in een groep voorkomen. En als de functiegroep van de dienstverbanden vanuit de salarisadministratie niet aan DUO is aangeleverd.
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont het de data over het personeel per leeftijdsgroep voor het bestuur Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom.
Overzicht van het percentage personeelsleden in personen of FTE per leeftijdsgroep. Er zijn 7 leeftijdsgroepen gedefinieerd. De eerste groep begint bij ‘jonger dan 15 jaar’ en loopt met stappen van 10 jaar uit tot de laatste leeftijdscategorie die eindigt bij ‘65 jaar en ouder’.
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont het de data over het personeel naar FTE percentage voor het bestuur Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom.
FTE is een rekeneenheid. 1 FTE staat voor 1 voltijdsmedewerker. Dat is iemand die een volledige werkweek werkt. FTE is Engels voor ‘fulltime-equivalent’. Er zijn 3 categorieën voor het FTE percentage gedefinieerd. Dit zijn: 1 - personen met een betrekkingsomvang tussen de 0 en 0,5 FTE, 2 - personen met een betrekkingsomvang tussen de 0,5 en 0,8 FTE & 3- personen met een betrekkingsomvang die meer is dan 0,8 FTE.
Voor deze vestiging en het bestuur van de school heeft de onderwijsinspectie de volgende onderzoeksgegevens gepubliceerd:
Type onderzoek | Resultaat | Datum | Inspectie | Object |
---|---|---|---|---|
Herstelonderzoek bestuur en scholen/opleidingen | Geen eindoordeel | 02 april 2019 | Toezicht PO vestiging | Anne Frankschool Ellecom |
Kwaliteitszorg | Voldoende | 02 april 2019 | Onderzoek Bestuur | Stg. Montessori-/Tradit. B.O. Doesburg/Ellecom |
Verantwoording en dialoog | Voldoende | 02 april 2019 | Onderzoek Bestuur | Stg. Montessori-/Tradit. B.O. Doesburg/Ellecom |
Aanbod | Voldoende | 17 april 2018 | Onderzoek PO vestiging | Anne Frank Montessorischool |
Zicht op ontwikkeling | Voldoende | 17 april 2018 | Onderzoek PO vestiging | Anne Frank Montessorischool |
Bekijk de onderliggende inspectierapporten op de website van de Inspectie van het Onderwijs.
Advertentie:
Hier zie je 2 van de meer dan 100 onderwerpen die op de pagina over de buurt Ellecom getoond worden: (1) Hoeveel jongeren (leeftijd 0 tot 15 jaar) er wonen als percentage van het totaal aantal inwoners. En (2) het gemiddelde inkomen per inwoner per jaar.
is de gemiddelde afstand tussen het woonadres van een leerling en het adres van de school. De gemiddelde afstand voor heel Rheden is 1.259 meter.
Heel even geduld alsjeblieft...
de leeftijdsgegevens worden geladen!
Bevolking, leeftijdsgroepen: percentage inwoners in de leeftijdscategorie van 0 tot 15 jaar voor de buurt Ellecom.
Meer over buurt Ellecom
Heel even geduld alsjeblieft...
de inkomensgegevens worden geladen!
Bevolking, inkomen: gemiddeld inkomen per inwoner per jaar voor buurt Ellecom.
Download alle informatie over het (primair) onderwijs in de gemeente gemeente Rheden. Overzichtelijk met alle onderwerpen voor alle scholen en alle jaren. In meerdere duidelijke Excel documenten.
Download!Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!
Download de uitgebreide rapportage met veel extra informatie over de school en haar omgeving. Met meer dan 75 diagrammen en grafieken!
Download!In de buurt Ellecom wonen 135 jongeren en zijn 55 plaatsen voor kinderopvang beschikbaar: 33 bij de buitenschoolse opvang (BSO), 6 bij gastouders (VGO) en 16 bij een kinderdagverblijf of peuterspeelzaal (KDV). Dit maakt dat er gemiddeld 0,41 opvangplaats per jongere in de buurt van Anne Frankschool Ellecom is.
Heel even geduld alsjeblieft...
de gegevens over de kinderopvang
in de buurt van de school worden geladen!
Deze 10 kinderopvanglocaties zijn het meest dichtbij Anne Frankschool Ellecom beschikbaar (bekijk de volledige lijst voor de gemeente Rheden):
Naam | Aantal plaatsen | Type | Adres |
---|---|---|---|
Puck&Co KindCentrum Anne Frank Ellecom | 33 | BSO | Binnenweg 40a Ellecom |
Puck&Co, locatie Anne Frankschool | 16 | KDV | Binnenweg 40a Ellecom |
Spreeuw | 6 | VGO | Buitensingel 4 Ellecom |
Vos | 4 | VGO | Hoflaan 7 Dieren |
Meijering Torrenga | 6 | VGO | Viëtorstraat 7 Dieren |
Puck&Co KindCentrum Koningin Emma (BSO) | 44 | BSO | Hogestraat 31 Dieren |
Puck&Co KindCentrum Koningin Emma | 32 | KDV | Hogestraat 31 Dieren |
Jurriëns-Buddingh | 6 | VGO | Middelhovenstraat 2a Dieren |
Marron Kinderdagverblijf | 28 | KDV | Noorderstraat 9 Dieren |
Mik-Baake | 6 | VGO | Noorder Parallelweg 65 Dieren |
Naast de kwalitatieve kanten van de schoolkeuze vind je op AlleCijfers.nl de 'harde' 'statistische' informatie verzameld. De gegevens zijn hierbij afkomstig uit meer dan 25 verschillende open data bron bestanden met cijfers en andere informatie over het primair onderwijs in Nederland. Zie deze bronbeschrijving.
Bronnen basisscholenOverzicht van vestigingen met het schoolbestuur Stichting Montessori- en traditioneel basisonderwijs Doesburg/Ellecom:
Vestiging 23ED00: Montessori Basisschool Doesburg
Vestiging 23ED01 (deze pagina): Anne Frankschool Ellecom
Bekijk het overzicht van alle basisscholen in de woonplaats Ellecom op de overzichtspagina voor primair onderwijs in de woonplaats Ellecom.
En bekijk ook de regionale informatie uit de omgeving van Basisschool Anne Frankschool Ellecom op de buurtpagina voor Ellecom.
Er zijn natuurlijk aspecten bij een schoolkeuze die zich niet in cijfers laten vertalen. Zoals de klik met de leerkrachten en andere ouders, de sfeer, de cultuur, het gebouw, de wijze waarop een school om gaat met individuele leerlingen en ieders eigen talenten,... Daarnaast speelt reistijd een rol en kun je een keuze maken voor je geloofsovertuiging: Christelijk, Reformatorisch, Rooms Katholiek, Islamitisch, openbaar... En dan heb je nog de verschillende visies binnen het onderwijs: Montessori, Dalton, Freinetschool...
Bedenk bij alle cijfers alsjeblieft dat de situatie voor iedere school anders is. En dat iedereen zijn eigen talenten heeft. Het nadeel van teveel cijfers, standaards en inspecties in het huidige schoolsysteem is dat alle kinderen langs dezelfde lat worden gelegd en worden ingedeeld in 'lage en 'hoge' niveaus. De diversiteit aan talenten, interesses en capaciteiten van de leerlingen wordt hierdoor soms tekort gedaan. Daarom kan er ook verschil bestaan tussen het middelbareschoolniveau op basis van de eind toets score en de schooladviezen en uitstroom naar bijvoorbeeld het VMBO, de HAVO of het VWO. De schoolkeuze wordt namelijk in de eerste plaats bepaald door het schooladvies van de leerkracht, dit is leidend voor de plaatsing in het voortgezet onderwijs. Het resultaat op de eindtoets staat op de tweede plaats.