Héél véél informatie per onderwijsbestuur!

Héél véél informatie per onderwijsbestuur!

Op AlleCijfers.nl vind je informatie voor ieder PO en VO schoolbestuur in Nederland. Zoek hier op onderwijsbestuur (ook bevoegdgezag of koepel genoemd) en bekijk alle informatie over de vestigingen, scholen, leerlingen en het personeel!
Op AlleCijfers.nl vind je informatie voor ieder PO en VO schoolbestuur in Nederland. Zoek hier op onderwijsbestuur (ook bevoegdgezag of koepel genoemd) en bekijk alle informatie over de vestigingen, scholen, leerlingen en het personeel!
Vind de besturen door op naam, woonplaats of gemeente te zoeken:
Bestuursnaam Actief in woonplaats / gemeente
Agora Stichting voor Bijzonder Primair Onderwijs in de Zaanstreek Zaandam Assendelft, Koog aan de Zaan, Krommenie, Oostzaan, Westzaan, Wormer, Wormerland, Wormerveer, Zaandam, Zaandijk, Zaanstad
Albero Stichting v Openbaar Christelijk Onderwijs op D Beveland Goes Borsele, Colijnsplaat, Goes, Heinkenszand, Hoedekenskerke, Kapelle, Kloetinge, Kortgene, Krabbendijke, Kruiningen, Nieuwdorp Zld, Noord Beveland, Reimerswaal, S Gravenpolder, S Heer Arendskerke, S Heer Hendrikskinderen, Wemeldinge, Wilhelminadorp, Wissenkerke, Wolphaartsdijk, Yerseke
Allure Stichting Openbaar Primair Onderwijs Wognum Aartswoud, Abbekerk, Avenhorn, Benningbroek, Berkhout, Hauwert, Hoogwoud, Koggenland, Medemblik, Midwoud, Obdam, Opmeer, Twisk, Ursem, Wognum
Aloysius Stichting Onderwijs Jeugdzorg Voorhout Beverwijk, Den Helder, Deurne, Driehuis Nh, Eindhoven, Haarlem, Haarlemmermeer, Harreveld, Heerhugowaard, Heibloem, Helmond, Heythuysen, Hillegom, Hoofddorp, Hoorn, Hoorn Nh, Horn, IJmuiden, Katwijk, Katwijk Zh, Leudal, Lisse, Nieuw Vennep, Nissewaard, Oost Gelre, Roermond, Santpoort Noord, Sassenheim, Schagen, Sint Anthonis, Spijkenisse, Stevensbeek, Teylingen, Uithoorn, Velsen, Voorhout, Weert
Amersfoortse Schoolvereniging Amersfoort
Amstelwijs Stichting voor Openbaar Primair Onderwijs Amstelveen Amstelveen, Ouder Amstel, Ouderkerk aan de Amstel
Amsterdam West Binnen de Ring Stichting v Openbaar Primair Onderwijs Amsterdam
Amsterdamse Schoolver v Opv en Onderwijs A S v O Amsterdam
Amsterdamse Stichting voor Katholiek P C en Interconfessioneel Onderwijs Amstelveen, Amsterdam, Badhoevedorp, Diemen, Duivendrecht, Gooise Meren, Haarlemmermeer, Landsmeer, Muiden, Ouder Amstel, Weesp
Ante Stichting voor Openbare en Samenwerkingsscholen Dronten Biddinghuizen, Dronten, Swifterbant, Zeewolde
Bestuurscommissie Master Frankeskoalle voor Basisonderwijs te Eernewoude Drachten Drachten, Earnewald, Smallingerland, Tytsjerksteradiel
Bestuurscommissie Openbaar Basisonderwijs Ameland Ballum Ameland, Ballum, Hollum
Bestuurskant Algem Bijzond Scholengroep Amsterdam Amsterdam
Bisschop Moller Stichting Leeuwarden Ameland, Bakhuizen, Balk, Blauwhuis, Bolsward, De Fryske Marren, Dokkum, Dongeradeel, Drachten, Dronryp, Franeker, Harlingen, Heeg, Heerenveen, Jirnsum, Joure, Leeuwarden, Lemmer, Makkum Fr, Nes Ameland, Reahus, Sint Nicolaasga, Smallingerland, Sneek, Sudwest Fryslan, Waadhoeke, Weststellingwerf, Wolvega, Workum, Woudsend, Wytgaard
Bloemendaalse Schoolvereniging Bloemendaal
Borgesiusstichting Oudenbosch Bosschenhoofd, Halderberge, Hoeven, Moerdijk, Noordhoek, Oud Gastel, Oudenbosch, Rucphen, Schijf, Sprundel, St Willebrord, Stampersgat, Standdaarbuiten, Zegge
Cadans Primair Stichting voor Katholiek en Interc Primair Onderwijs Sint Michielsgestel Berlicum Nb, Biezenmortel, Den Dungen, Esch, Gemonde, Haaren, Helvoirt, Sint Michielsgestel
Christelijk Instituut Groen van Prinsterer Hilversum Hilversum
Christelijk Vereniging voor Primair Onderwijs op Terschelling Hoorn Terschelling Hoorn Terschelling, Terschelling, West Terschelling
Christelijke Gereformeerde Schoolvereniging Sliedrecht Sliedrecht
Christelijke Schoolvereniging Amsterdam Zuid Amsterdam
Christelijke Schoolvereniging Obadja Montfoort Montfoort
Cordeo Leusden Almere, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Barneveld, Ede, Ede Gld, Harderwijk, Hilversum, Hoogland, Leusden, Nijkerk, Nijkerk Gld, Veenendaal, Zeewolde, Zutphen
De Akker Stichting v Protestants Christelijk Primair Onderwijs in de Gemeente Oldebroek E O Wezep Hattemerbroek, Kampen, Kamperveen, Oldebroek, T Loo Oldebroek, Wezep
De Basis Stichting v O P Onderwijs Arnhem Arnhem
De Bussumse Montessorischoolvereniging Bussum, Gooise Meren
De Capelse Schoolvereniging Capelle aan den IJssel Capelle aan den IJssel
De Eenbes Stichting Katholiek Protestants Christelijk Interc Protestants Onderwijs Geldrop Aarle Rixtel, Beek en Donk, Geldrop, Geldrop Mierlo, Heeze, Heeze Leende, Laarbeek, Lieshout, Mariahout, Mierlo, Nuenen, Nuenen Gerwen en Nederwetten
De Groeiling Stichting Katholiek Interconfessioneel Primair Onderwijs Gouda Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Bodegraven Reeuwijk, Boskoop, Gouda, Haastrecht, Hazerswoude Dorp, Krimpenerwaard, Moordrecht, Oudewater, Reeuwijk, Schoonhoven, Waddinxveen, Zuidplas
De Haagse Scholen Stichting voor Primair Speciaal Openbaar Onderwijs Den Haag Delft, Den Haag, Monster, S Gravenhage, Westland
De Haarlemse Montessorischool Haarlem
De Kleine Prins Stichting v Speciaal Onderwijs Voorzien Bilthoven Bilthoven, De Bilt, Hilversum, Utrecht
De Kralingsche School Rotterdam Rotterdam
De Mare Stichting Openbaar Basisonderwijs Salland Raalte Heino, Olst, Olst Wijhe, Raalte, Welsum, Wesepe, Wijhe
De Meent Stichting v P C P O Id Gemeente Elburg Doornspijk, Elburg, T Harde
De Passie Stichting voor Evang Bijbel Getrouw Onderwijs Houten Ede, Ede Gld, Houten, Rotterdam, Utrecht, Wierden
De Stroming Vpco in het Land van Heusden en Altena Waardhuizen Aalburg, Almkerk, Altena, Andel, Dussen, Genderen, Meeuwen, Nieuwendijk Nb, Rijswijk Nb, Waardhuizen, Werkendam, Woudrichem
De Vereniging Stichting en Instandhouding Christelijk Scholen te Doornspijk Doornspijk, Elburg
De Vereniging tot Stichting Instandhouding v Scholen M D Bijbel Ommerk E Ommen Ommen
De Vlissingse Schoolvereniging Vlissingen Vlissingen
De Vrije School Noord en Oost Nederland Zutphen Groningen, Zutphen
De Vrije School Utrecht Cooperatief Ua Utrecht
De Willibrord Stichting v Rooms-Katholiek Pc en Int Conf Voortgezet Onderwijs Utr E Utrecht Breukelen Ut, Houten, IJsselstein, IJsselstein Ut, Maarssen, Nieuwegein, Stichtse Vecht, Utrecht, Vianen, Vianen Ut, Vleuten
Delftsche Schoolvereeniging Delft
Delftse Vereniging voor Montessori Onderwijs Delft
Delta Stichting voor Katholiek en Protestants Christelijk Primair Onderwijs Arnhem Arnhem, Berkelland, Dieren, Eibergen, Groenlo, Oost Gelre, Oosterbeek, Renkum, Rheden, Velp Gld
Deventer Leerschool Deventer
Dordtse Schoolvereniging voor Basisonderwijs op Algemeen Grondslag Sliedrecht Dordrecht, Sliedrecht
Dr Schaepmanstichting Hengelo Ov Hengelo, Hengelo Ov
Ds Pierson Stichting voor Voortgezet Onderwijs Den Bosch Den Bosch, S Hertogenbosch
Edese Schoolvereniging Ede Gld Ede, Ede Gld
Educatis Amersfoort Amersfoort, Amstelveen, Bodegraven, Bodegraven Reeuwijk, Driebruggen, Hoevelaken, Houten, Nieuwer Ter Aa, Nijkerk, Soest, Stichtse Vecht, Utrecht, Zeist
Eerste Leidse Schoolvereniging Leiden Leiden
Elan Onderwijsgroep Stiens Berltsum, Bitgummole, Deinum, Dronryp, Ferwerderadiel, Ferwert, Franeker, Hallum, Hijum, Leeuwarden, Marsum, Menaam, Minnertsga, Ried, St Annaparochie, St Jacobiparochie, Stiens, Tzummarum, Vrouwenparochie, Waadhoeke
Enschedese Schoolvereniging Enschede
Florion Vereniging voor Gereformeerd Primair Onderwijs Zwolle Dalfsen, Dronten, Elburg, Emmeloord, Hasselt, Hattem, Heerde, Hoogeveen, Kampen, Lelystad, Meppel, Nieuwleusen, Noordoostpolder, Rouveen, Sint Jansklooster, Staphorst, Steenwijk, Steenwijkerland, T Harde, Urk, Zwartewaterland, Zwolle
Fluenta Stichting voor P C O Id Regio Utrecht Nieuwegein Houten, IJsselstein, IJsselstein Ut, Leersum, Nieuwegein, Tull en T Waal, Utrechtse Heuvelrug, Vianen, Vianen Ut
Gemeente Ameland Ballum Ameland, Ballum, Nes Ameland
Gemeente Assen Assen
Gemeente Eijsden Margraten Eijsden, Eijsden Margraten, Margraten
Gemeente Emmen Emmen, Emmer Compascuum, Erica, Klazienaveen, Nieuw Amsterdam, Nieuw Dordrecht, Nieuw Weerdinge, Roswinkel, Schoonebeek, Zwartemeer
Gemeente Noordenveld Roden Een, Nietap, Nieuw Roden, Noordenveld, Norg, Peize, Roden, Roderwolde, Westervelde
Gemeente Terschelling West Terschelling Hoorn Terschelling, Midsland, Terschelling, West Terschelling
Gemeente Veenendaal Rhenen, Veenendaal
Gemeente Westerwolde Sellingen Bourtange, Sellingen, Ter Apel, Ter Apelkanaal, Vlagtwedde, Westerwolde
Gereformeerde Schoolvereniging Westernieland en Omstreken Winsum Gn Het Hogeland, Winsum, Winsum Gn
Godelinde Schoolvereniging Hilversum Hilversum
Groenekanse Schoolvereniging de Nijepoort Boag Groenekan Eo De Bilt, Groenekan
Hallsche Schoolvereniging Halle Bronckhorst, Halle
Herman Broerenstichting Delft Delft, Monster, Naaldwijk, Westland
Hervormd Schoolver op Gereformeerde Grondslag te Elspeet Elspeet, Nunspeet
Hervormde Schoolvereniging te Nijkerk Nijkerk Gld Nijkerk, Nijkerk Gld, Nijkerkerveen
Hervormde Vereniging voor Christelijk Onderwijs te IJsselmuiden IJsselmuiden, Kampen
Het Amsterdams Lyceum Amsterdam
Het Baken Almere Stichting voor Interconfessioneel Voortgezet Onderwijs Almere
Het Stichting Stichting Katholiek Algemeen Bijzonder Primair Onderwijs Zeist Baarn, Den Dolder, Doorn, Driebergen Rijsenburg, Utrechtse Heuvelrug, Wijk bij Duurstede, Zeist
Het Timpaan Stichting Rooms-Katholiek Protestants Christelijk Basisonderwijs Wehl Nieuw Weh Doetinchem, Wehl
Hilversumse Schoolvereniging Hilversum
Inos Stichting Katholiek Onderwijs Breda Breda, Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout
Intergemeentelijke Stichting Openbaar Basisonderwijs Castricum Akersloot, Alkmaar, Bergen Nh, Castricum, De Rijp, Driehuizen, Egmond aan Zee, Egmond aan den Hoef, Grootschermer, Heiloo, Schoorl, Stompetoren, Uitgeest, West Graftdijk
Iris Stichting voor Christelijk Onderwijs Kampen IJsselmuiden, Kampen, Kamperveen, S Heerenbroek, Wilsum, Zalk
Iris Stichting voor Christelijk Voortgezet Onderwijs Heemstede Haarlem, Haarlemmermeer, Heemstede, Hoofddorp, Nieuw Vennep, Uithoorn
Islam Stichting Nederland Onderwijs en Opv Isno Yunus Emre den Haag Den Haag Den Haag, S Gravenhage
Jong Leren Stichting voor Confessioneel Onderwijs Heemstede Aalsmeer, Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Haarlemmermeer, Halfweg, Heemstede, Kudelstaart, Lisserbroek, Nieuw Vennep, Overveen, Rijsenhout, Vijfhuizen, Vogelenzang, Zandvoort, Zwanenburg
Karakter v Scholen Md Bijbel Alblasserwaard Bleskensgraaf Ca Bleskensgraaf Ca, Goudriaan, Molenlanden, Molenwaard, Nieuw Lekkerland, Ottoland, Wijngaarden Zh
Kardinaal Alfrink Stichting Zoetermeer Zoetermeer
Katholieke Scholenstichting Fectio Houten Bunnik, Houten, Odijk, Schalkwijk, T Goy, Werkhoven
Katholieke Scholenstichting Utrecht K S U Utrecht, Vleuten
Katholieke Stichting Ashram College Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn, Nieuwkoop
Katholieke Stichting Willibrordus Oud Beijerland Hoeksche Waard, Oud Beijerland
Katholieke Stichting voor Basisonderwijs Silvolde Oude IJsselstreek, Silvolde
Katholieke Stichting voor Onderwijs te Oude Tonge Goeree Overflakkee, Oude Tonge
Kerkelijk Lichaam Gereformeerde Gemeente Regio Barneveld Barneveld
Kerobei Stichting voor K Opo Gemeente Beesel Maasbree en Venlo Baarlo Lb, Beesel, Belfeld, Maasbree, Peel en Maas, Reuver, Steyl, Tegelen, Venlo
Laurentius Stichting voor Katholiek Primair Onderwijs Delft Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs, Delft, Den Haag, Den Hoorn Zh, Lansingerland, Midden Delfland, Nootdorp, Pijnacker Nootdorp, Rijswijk, Rijswijk Zh
Leeuwarder Schoolvereniging Leeuwarden Leeuwarden
Lev Scholengroep West Nederland Lev Wn Alphen aan den Rijn Alkmaar, Almkerk, Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Axel, Berkel en Rodenrijs, Capelle aan den IJssel, Den Helder, Goes, Hardinxveld Giessendam, Houten, Krimpen aan den IJssel, Lansingerland, Middelburg, Nissewaard, Oegstgeest, Ridderkerk, Rijswijk, Rijswijk Zh, Rotterdam, Spijkenisse, Terneuzen, Utrecht, Velsen, Velserbroek, Vlaardingen, Waddinxveen, Woudrichem, Zoetermeer, Zwijndrecht
Liemersnovum Zevenaar Angerlo, Babberich, Didam, Duiven, Herwen, Lobith, Montferland, Pannerden, Westervoort, Zevenaar
Logos Stichting voor Protestant Christelijk Onderwijs Leerdam Asperen, Gorinchem, Herwijnen, Heukelum, Leerdam, Lingewaal, Spijk Gem West Betuwe, Vijfheerenlanden, Vuren
Lowys Porquinstichting Bergen op Zoom Bergen op Zoom, Dinteloord, Halsteren, Hoogerheide, Huijbergen, Lepelstraat, Nieuw Vossemeer, Ossendrecht, Oud Vossemeer, Putte, Steenbergen, Steenbergen Nb, Tholen, Woensdrecht
Mantum Onderwijs Vlaardingen Alphen aan den Rijn, Benthuizen, Den Haag, S Gravenzande, Vlaardingen, Westland
Martinusstichting voor Speciaal en Voortgezet Speciaal Onderwijs Rotterdam Rotterdam
Meerderweert Stichting Primair Onderwijs Weert Nederweert Leveroy, Nederweert, Nederweert Eind, Ospel, Stramproy, Weert
Meilan Stichting voor Christelijk Basis Onderwijs in Heerenveen en de Fryske Marren Joure De Fryske Marren, Echtenerbrug, Heerenveen, Joure, Lemmer, Oosterzee, Oudehaske, Sint Nicolaasga, Sintjohannesga, Terherne, Terkaple
Mijnplein Stichting voor Bijzonder Po in Salland Raalte Broekland Ov, Dalfsen, Deventer, Heeten, Heino, Lettele, Luttenberg, Marienheem, Nieuw Heeten, Olst, Olst Wijhe, Raalte, Wijhe
Montessori Stichting Vreugd en Rust Voorburg Den Haag, Leidschendam Voorburg, Voorburg
Montessori Vereniging Haarlemmermeer Hoofddorp Haarlemmermeer, Hoofddorp
Montessori Vereniging Tholen Tholen
Mosalira Stichting voor Leren Onderwijs en Opvoeding Maastricht Maastricht
Nederland Gereformeerde Schoolvereniging voor Kampen IJsselmuiden E O Kampen
Nederlandse Hervormde Schoolvereniging Wapenveld Heerde, Wapenveld
Nicolaas Stichting Haren Gn Groningen, Haren, Haren Gn
Octant Stichting voor Christelijk Basisonderwijs Nootdorp Delfgauw, Den Haag, Nootdorp, Pijnacker, Pijnacker Nootdorp
Octho Stichting Openbaar Primair Onderwijs Tholen Oud Vossemeer, Poortvliet, Scherpenisse, Sint Annaland, Sint Maartensdijk, Sint Philipsland, Stavenisse, Tholen
Onderwijsgroep Perspecto Axel Axel, Biervliet, Clinge, Graauw, Heikant, Hengstdijk, Hoek, Hulst, Kloosterzande, Koewacht, Lamswaarde, Nieuw Namen, Philippine, Sas van Gent, Sint Jansteen, Sluiskil, Terneuzen, Vogelwaarde, Westdorpe
Onderwijsstichting Arcade Hardenberg Aalden, Balkbrug, Coevorden, Dalen, Dalerveen, De Krim, Dedemsvaart, Den Velde, Geesbrug, Gramsbergen, Hardenberg, Kloosterhaar, Noord Sleen, Oosterhesselen, Schoonoord, Slagharen, Sleen, Wachtum, Wezup
Onderwijsstichting College Hageveld Heemstede Heemstede
Onderwijsstichting Esprit Amsterdam Amsterdam, Landsmeer, Monnickendam, Waterland
Onderwijsstichting Kempenkind Eersel Bladel, Casteren, Duizel, Eersel, Hapert, Hooge Mierde, Hoogeloon, Hulsel, Lage Mierde, Netersel, Reusel, Reusel de Mierden
Onderwijsstichting Movare Kerkrade Bocholtz, Brunssum, Eygelshoven, Heerlen, Hoensbroek, Kerkrade, Landgraaf, Merkelbeek, Onderbanken, Schinveld, Simpelveld, Sittard, Sittard Geleen, Vaals
Onderwijsstichting Sint Willibrord Deurne Deurne
Onderwijsstichting Stichting Michael Zaandam Zaandam, Zaanstad
Onderwijsstichting Zelfstandige Gymnasia Haarlem Amsterdam, Bernheze, Den Bosch, Haarlem, Heeswijk Dinther, Velsen, Velsen Zuid
Onderwijsstichting de Kempen Bladel Bladel
Onderwijsstichting de Wijnberg Venlo Roermond, Venlo, Venray, Weert
Ons Middelbaar Onderwijs Tilburg Asten, Bergen op Zoom, Berkel Enschot, Boxmeer, Boxtel, Cuijk, Den Bosch, Deurne, Dongen, Drunen, Eersel, Eindhoven, Etten Leur, Gennep, Goirle, Grave, Helmond, Heusden, Kaatsheuvel, Loon op Zand, Meierijstad, Mill, Mill en Sint Hubert, Nuenen, Nuenen Gerwen en Nederwetten, Oisterwijk, Oosterhout, Oosterhout Nb, Oss, Ossendrecht, Roosendaal, Rosmalen, Rucphen, Sint Michielsgestel, Someren, Steenbergen, Steenbergen Nb, Tilburg, Valkenswaard, Veghel, Veldhoven, Velp Nb, Vught, Waalwijk, Woensdrecht
Openbaar Primair Onderwijs Oegstgeest Oegstgeest
Openbaar Schol Gemeente Esdal Coll Stichting Esdal Coll Sg Openbaar Vg Emmen Borger, Borger Odoorn, Coevorden, Emmen, Klazienaveen, Oosterhesselen
Openbare Stichting Scholengemeenschap Reigersbos Amsterdam Amsterdam
Optimus Stichting Katholiek Protestants Christelijk en Interconfessioneel Primair Onderwijs Grave Beers Nb, Beugen, Boxmeer, Cuijk, Escharen, Gassel, Grave, Haps, Haren Nb, Herpen, Landerd, Macharen, Megen, Oeffelt, Oss, Ravenstein, Reek, Sambeek, Schaijk, Sint Agatha, Velp Nb, Vianen Nb, Zeeland
Primas Scholengroep Koudekerke Biggekerke, Grijpskerke, Kamperland, Koudekerke, Noord Beveland, Serooskerke Walcheren, Veere, Vrouwenpolder, Westkapelle, Zoutelande
Protestants Christelijke Schoolvereniging Voorschoten Voorschoten
Quo Vadis Stichting voor Basisonderwijs Deventer Almelo, Deventer, Diepenveen, Joppe, Lochem, Okkenbroek, Twenterand, Vriezenveen
R K Onderwijsstichting Giesbeek Lathum Giesbeek, Zevenaar
Radar Vereniging voor P C O Schouwen Duiveland Zierikzee Burgh Haamstede, Kerkwerve, Scharendijke, Schouwen Duiveland, Zierikzee
Reflexis Openbaar Basisonderwijs Ulft Aalten, Dinxperlo, Lichtenvoorde, Montferland, Oost Gelre, Oude IJsselstreek, S Heerenberg, Silvolde, Sinderen, Ulft, Varsseveld, Westendorp
Salomo Stichting voor Christelijk Primair Onderwijs Z Kennemerlan Haarlem Aerdenhout, Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Heemstede, Overveen, Zandvoort
Samen tussen Amstel en IJ Stichting Openbaar Primair Onderwijs Amsterdam Amsterdam
Samenwerkingsstichting Kans Kleur Wijchen Balgoij, Batenburg, Bergharen, Hernen, Niftrik, Wijchen
Samenwerkingsstichting Voortgezet Onderwijs Regio Venlo Venlo
Samenwerkingsstichting Voortgezet Onderwijs Rocva Bve Amsterdam Amsterdam
Samenwerkingsstichting voor Voortgezet Onderwijs Uden Uden
Samenwerkingstichting Voortgezet Onderwijs Rocva VO Amsterdam Amsterdam
Sancta Maria Stichting Den Bosch Den Bosch, S Hertogenbosch
Scholengroep Holland Stichting voor Openbaar Primair Onderwijs Nieuwerkerk Ad IJssel Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs, Bleiswijk, Delfgauw, Lansingerland, Moerkapelle, Moordrecht, Nieuwerkerk Ad IJssel, Nootdorp, Pijnacker, Pijnacker Nootdorp, Zevenhuizen Zh, Zuidplas
Scholengroep Opron Stichting voor Openbaar Primair Onderwijs Veendam Midden Groningen, Muntendam, Musselkanaal, Noordbroek, Stadskanaal, Veendam, Wildervank, Zuidbroek
Scholengroep Perspectief Stadskanaal Alteveer Gn, Mussel, Musselkanaal, Onstwedde, Sellingen, Stadskanaal, Ter Apel, Vlagtwedde, Westerwolde
Scholenstichting Pastoor Ariens Maarssen Maarssen, Stichtse Vecht
School Bestuur Johannes Calvijnschool Urk Urk
School Vereniging Neutraal Bijzonder Onderwijs Casimir Gouda Gouda
Schoolbestuur voor Neutraal Primair Onderwijs tussen Lauwers en Eems Stichting Warffum Eemsmond, Het Hogeland, Uithuizermeeden, Warffum
Schoolbestuur voor Primair en Voortgezet Onderwijs tussen Lauwers en Eems Stichting Warffum Adorp, De Marne, Eemsmond, Eenrum, Ezinge, Garnwerd, Het Hogeland, Kantens, Kloosterburen, Leens, Pieterburen, Rasquert, Roodeschool, Uithuizen, Usquert, Warffum, Wehe den Hoorn, Winsum, Winsum Gn, Zandeweer
Schoolver v Basisonderwijs in Wageningen Wageningen
Schoolvereniging Aerdenhout Bentveld Aerdenhout, Bloemendaal
Schoolvereniging Agatha Snellen Utrecht Utrecht
Schoolvereniging Peetersschool Amsterdam Amsterdam
Schoolvereniging Uitgaande Vd Gereformeerde Gemeente Kampen Kampen
Schoolvereniging Willemspark Amsterdam Amsterdam
Schoolvereniging Wolters Den Haag Den Haag, S Gravenhage
Sophia Scholen Stichting voor Kpc Ab B O Duin Bollenstreek Voorhout De Zilk, Hillegom, Katwijk, Katwijk Zh, Lisse, Noordwijk, Noordwijk Zh, Noordwijkerhout, Sassenheim, Teylingen, Voorhout, Warmond
Spectrum Stichting voor Protest Christelijk Onderwijs Bergschenhoek Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs, Bleiswijk, Lansingerland
Stichting Accent Aalten Aalten, De Heurne, Dinxperlo, Gendringen, Groenlo, Heelweg, Oost Gelre, Oude IJsselstreek, Silvolde, Varsseveld, Westendorp, Winterswijk, Winterswijk Henxel
Stichting Achterhoek VO Doetinchem Aalten, Berkelland, Bronckhorst, Dinxperlo, Doetinchem, Eibergen, Neede, Oude IJsselstreek, Silvolde, Ulft, Vorden, Winterswijk, Zutphen
Stichting Adelante Onderwijs Valkenburg Lb Valkenburg Lb, Valkenburg aan de Geul
Stichting Aeres Groep Ede Gld Almere, Bilthoven, De Bilt, Ede, Ede Gld, Emmeloord, Lelystad, Maartensdijk, Nijkerk, Nijkerk Gld, Noordoostpolder, Rheden, Velp Gld
Stichting Agnieten College de Boog Zwolle Dalfsen, Nieuwleusen, Oldebroek, Wezep, Zwartewaterland, Zwartsluis, Zwolle
Stichting Agrar Opleidingscentrum Terra Groningen Assen, Eelde, Emmen, Groningen, Grootegast, Meppel, Oldekerk, Tynaarlo, Weststellingwerf, Winsum, Winsum Gn, Wolvega
Stichting Akkoord Primair Openbaar Venlo Baarlo Lb, Beesel, Grubbenvorst, Horst aan de Maas, Maasbree, Peel en Maas, Reuver, Sevenum, Tegelen, Venlo
Stichting Al Amana Scholen Ede Gld Ede, Ede Gld, Zeist, Zwolle
Stichting Alberdingk Thijm Scholen Hilversum Ankeveen, Blaricum, Eemnes, Hilversum, Kortenhoef, Laren, Laren Nh, Nederhorst den Berg, Wijdemeren
Stichting Algem Bijzonder Onderwijs Flevoland Almere Almere
Stichting Algem Toegankel Onderwijs 3 Stromenland Bemmel Bemmel, Gendt, Huissen, Lingewaard
Stichting Algemeen Basisonderwijs Comenius Den Helder Den Helder
Stichting Algemeen Basisonderwijs Rijnwaarden Tolkamer Tolkamer, Zevenaar
Stichting Algemeen Bijzonder Basisonderwijs T Gooi Bussum Bussum, Gooise Meren
Stichting Algemeen Bijzonder Onderwijs Hoorn Zwaag Hoorn, Hoorn Nh, Zwaag
Stichting Algemeen Bijzonder Onderwijs in Heemstede Heemstede
Stichting Algemeen Bijzonder Voortgezet Onderwijs Eindhoven Eindhoven
Stichting Algemeen Toegankelijk Onderwijs S Hertogenbosch Eo Rosmalen Den Bosch, Rosmalen, S Hertogenbosch
Stichting Alkmaarse Katholiek Scholen Stichting Katholiek P C Int Conf Onderwijs Alkmaar, Bergen Nh, Oudorp Nh
Stichting Alliantie Voortgezet Onderwijs v Nijmegen Beneden Leeuwen, Druten, Lent, Nijmegen, West Maas en Waal, Wijchen
Stichting Almere Speciaal Almere
Stichting Alterius Heerlen Cadier en Keer, Eijsden Margraten, Heerlen, Maastricht, Stein, Urmond
Stichting Altra Amsterdam Amsterdam, Haarlemmermeer, Hoofddorp, Krommenie, Purmerend, Zaanstad
Stichting Amsterdamse Oecumenische Scholengroep Amsterdam
Stichting Andreas College voor Cvo te Katwijk E O Katwijk Zh Katwijk, Katwijk Zh
Stichting Anna van Rijn College Nieuwegein Nieuwegein
Stichting Apeldoorns Voortgezet Openbaar Onderwijs Apeldoorn
Stichting Aquila Stichting voor Christelijk Speciaal Onderwijs Regio Ommen Ommen
Stichting Archipel Onderwijs Zutphen Brummen, Eerbeek, Empe, Hall, Leuvenheim, Terwolde, Twello, Voorst, Warnsveld, Wilp Gld, Zutphen
Stichting Archipel Scholen Vlissingen Arnemuiden, Domburg, Koudekerke, Middelburg, Nieuw en Sint Joosland, Oost Souburg, Oostkapelle, Veere, Vlissingen, Westkapelle
Stichting Arlanta Dokkum Bornwird, Burum, Dokkum, Dongeradeel, Ee, Engwierum, Hantumhuizen, Kollum, Kollumerland en Nieuwkruisland, Kollumerpomp, Kollumerzwaag, Metslawier, Munnekezijl, Noardeast Fryslan, Oosternijkerk, Oudwoude, Paesens, Ternaard, Westergeest
Stichting Atlant Basisonderwijs IJmuiden Driehuis Nh, IJmuiden, Santpoort Noord, Velsen, Velserbroek
Stichting Atlas College Hoorn Nh Edam, Edam Volendam, Hoorn, Hoorn Nh, Medemblik
Stichting Atrium Katholiek Primair Onderwijs in Langedijk E O Noord Scharwoude Broek op Langedijk, Heerhugowaard, Langedijk, Noord Scharwoude, Oudkarspel, Sint Pancras
Stichting Attendiz Hengelo Ov Almelo, Enschede, Hengelo, Hengelo Ov, Losser
Stichting Augustinus Stichting Ubbergen Berg en Dal, Ubbergen
Stichting Auro voor Openbaar Primair Onderwijs Mijdrecht Aalsmeer, De Ronde Venen, Kudelstaart, Mijdrecht, Uithoorn, Vinkeveen, Wilnis
Stichting Aves Emmeloord Bant, Creil, Emmeloord, Ens, Espel, Kampen, Kraggenburg, Luttelgeest, Marknesse, Nagele, Noordoostpolder, Rutten, Steenwijkerland, Tollebeek, Vollenhove
Stichting Bartimeus Onderwijs Zeist Doorn, Lochem, Utrechtse Heuvelrug, Zeist
Stichting Basisburen Openbaar Algemeen Primair Onderwijs Maurik Beusichem, Buren, Buren Gld, Eck en Wiel, Ingen, Kapel Avezaath, Kerk Avezaath, Lienden, Maurik, Ommeren, Rijswijk Gld, Tiel, Zoelen, Zoelmond
Stichting Basisonderwijs Gooi en Vechtstreek Huizen Blaricum, Bussum, Eemnes, Gooise Meren, Huizen, Kortenhoef, Laren, Laren Nh, Loenen aan de Vecht, Loosdrecht, Muiden, Muiderberg, Naarden, Nederhorst den Berg, Nigtevecht, Stichtse Vecht, Weesp, Wijdemeren
Stichting Basisschool Icarus Heemstede Heemstede
Stichting Basisschool de Ridderslag Gouda Gouda
Stichting Belang Schol Bijbel Achterberg Gemeente Rhenen Rhenen
Stichting Berechja College Urk Urk
Stichting Best Onderwijs Best
Stichting Bestuur R K Scholen te Schalkhaar Deventer, Schalkhaar
Stichting Beverwijkse Montessori Scholen Beverwijk
Stichting Biezonderwijs Tilburg Goirle, Tilburg
Stichting Bijzond Scholen voor Oag Spijkenisse Nissewaard, Spijkenisse
Stichting Bijzonderwijs Amsterdam Amsterdam
Stichting Blick op Onderwijs Capelle aan den IJssel Capelle aan den IJssel, Krimpen aan den IJssel
Stichting Blosse Onderwijs Heerhugowaard Akersloot, Alkmaar, Beemster, Bergen Nh, Castricum, De Rijp, Egmond aan den Hoef, Groet, Heerhugowaard, Heiloo, Limmen, Schagen, Schermerhorn, Tuitjenhorn, Waarland, Warmenhuizen, Westbeemster, Zuidschermer
Stichting Boor Rotterdam Bergschenhoek, Gouda, Hoek van Holland, Hoogvliet Rotterdam, Lansingerland, Nieuwerkerk Ad IJssel, Pernis Rotterdam, Rotterdam, Rozenburg Zh, Zuidplas
Stichting Bravoo Kaatsheuvel De Moer, Dongen, Geertruidenberg, Kaatsheuvel, Loon op Zand, Raamsdonksveer, S Gravenmoer, Sprang Capelle, Waalwijk
Stichting Brigantijn Borne Bentelo, Borne, Delden, Goor, Hengelo, Hengelo Ov, Hertme, Hof van Twente, Markelo
Stichting Burgemeest Harmsmaschool School Openbaar Voortgezet Onderwijs Gorredijk Gorredijk, Opsterland
Stichting Calvijn College Goes Goes, Krabbendijke, Middelburg, Reimerswaal, Tholen
Stichting Cambium College voor Openbaar Voortgezet Onderwijs Zaltbommel Zaltbommel
Stichting Cambium Hattem Hattem, Heerde, Oldebroek, Veessen, Wezep
Stichting Carmelcollege Hengelo Ov Almelo, Bernheze, Borne, Delden, Denekamp, Deventer, Dinkelland, Eindhoven, Emmen, Enschede, Gouda, Groenlo, Haren, Haren Gn, Heesch, Hengelo, Hengelo Ov, Hof van Twente, Lichtenvoorde, Losser, Oldenzaal, Oost Gelre, Oss, Raalte, Ravenstein, Rijssen, Rijssen Holten, Tubbergen
Stichting Casa School Pijnacker Pijnacker, Pijnacker Nootdorp
Stichting Catent Zwolle Coevorden, Dalfsen, Emmen, Ermelo, Hardenberg, Hattem, Hoogeveen, IJsselmuiden, Kampen, Lemelerveld, Lierderholthuis, Meppel, Nieuw Schoonebeek, Oldebroek, Oldemarkt, Ommen, Raalte, Slagharen, Steenwijk, Steenwijkerland, Steenwijkerwold, Steggerda, Tuk, Vilsteren, Weiteveen, Weststellingwerf, Wezep, Zwolle
Stichting Ceder Groep Amsterdam Amstelveen, Amsterdam, De Ronde Venen, Mijdrecht, Vinkeveen
Stichting Christel Onderwijs Bomm Waard Aalst Gld Aalst Gld, Brakel, Bruchem, Hedel, Kerkwijk, Maasdriel, Zaltbommel, Zuilichem
Stichting Christel Onderwijs Haaglanden Den Haag Den Haag, Rijswijk, Rijswijk Zh, S Gravenhage
Stichting Christelijk B S de Klokkenberg Nijmegen Nijmegen
Stichting Christelijk Basisonderwijs Lochem Laren Laren Gld, Lochem
Stichting Christelijk Basisonderwijs Reformatorisch Grondslag voor Groningen en Drenthe Hollandscheveld Groningen, Hollandscheveld, Hoogeveen
Stichting Christelijk Onderwijs Delft E O Delft, Den Hoorn Zh, Midden Delfland, Schipluiden
Stichting Christelijk Onderwijs Groningen Groningen, Hoogezand, Midden Groningen, Winsum, Winsum Gn
Stichting Christelijk Onderwijs Over en Midden Betuwe Bemmel Bemmel, Elst Gld, Huissen, Lingewaard, Overbetuwe, Zetten
Stichting Christelijk Onderwijs Twenterand en Omstreken Vriezenveen Aadorp, Almelo, Den Ham Ov, Hellendoorn, Twenterand, Vriezenveen, Vroomshoop, Westerhaar Vriezenv Wijk
Stichting Christelijk Onderwijs de Roerganger Enter Enter, Wierden
Stichting Christelijk Primair Onderwijs Betuwe Bommelerwaard Tiel Buren, Culemborg, Geldermalsen, Haaften, Hellouw, Maurik, Neerijnen, Ravenswaaij, Tiel, Tuil, Zaltbommel
Stichting Christelijk Primair Onderwijs Noordkwartier Appingedam Appingedam, Delfzijl, Farmsum, Loppersum, Middelstum, Spijk Gn, Stedum
Stichting Christelijk Primair Onderwijs voor Veenendaal en omgeving Neder Betuwe, Ochten, Overbetuwe, Veenendaal, Zetten
Stichting Christelijk Speciaal Onderwijs Apeldoorn Apeldoorn
Stichting Christelijk Speciaal Voortgezet Onderwijs Vd Noordoostpolder en omgeving Emmeloord Emmeloord, Noordoostpolder
Stichting Christelijk Speciaal Voortgezet Onderwijs op Reformatorische Grondslag Kampen IJsselmuiden, Kampen, Staphorst, Urk
Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Alblasserwaard Vijfheerenland Gorinchem Gorinchem, Hardinxveld Giessendam, Leerdam, Sleeuwijk, Werkendam
Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Reformatorisch Grondslag de Driestar Gouda Gouda, Krimpenerwaard, Leiden, Lekkerkerk
Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Reformatorisch Grondslag de Wartburg Rotterdam Dordrecht, Rotterdam
Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Vincent van Gogh Assen Assen, Beilen, Midden Drenthe, Smilde
Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Zeeland Goes Goes
Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Zuidoost Utrecht Zeist Bunnik, Doorn, Odijk, Overberg, Utrechtse Heuvelrug, Wijk bij Duurstede, Zeist
Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Zwijndrechtse Waard Zwijndrecht
Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs in Apeldoorn en omgeving Apeldoorn
Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs te Alkmaar E O Alkmaar, Langedijk, Zuid Scharwoude
Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs voor Culemborg en omgeving Culemborg
Stichting Christelijke Kindcentra Drenthe Assen 2E Exloermond, Aa en Hunze, Assen, Beilen, Borger, Borger Odoorn, Bovensmilde, Drijber, Eelderwolde, Gasselternijveen, Gieten, Hoogersmilde, Midden Drenthe, Nieuw Buinen, Noordenveld, Paterswolde, Smilde, Tynaarlo, Valthermond, Veenhuizen, Vries, Westerbork, Zuidlaren
Stichting Christelijke Onderwijs Groep Vallei Gelderland Midden Ede Gld Arnhem, Ede, Ede Gld, Rheden, Veenendaal, Velp Gld
Stichting Christelijke Scholengemeenschap het Streek Ede Gld Ede, Ede Gld
Stichting Christelijke Scholengroep de Waard Oud Beijerland Binnenmaas, Cromstrijen, Goeree Overflakkee, Heinenoord, Hoeksche Waard, Klaaswaal, Korendijk, Middelharnis, Mijnsheerenland, Numansdorp, Oud Beijerland, Piershil, Puttershoek, S Gravendeel, Strijen, Westmaas, Zuid Beijerland
Stichting Citaverde College Herten Heerlen, Hegelsom, Herten, Horst aan de Maas, Nederweert, Roermond
Stichting Clusius College Alkmaar Alkmaar, Amsterdam, Castricum, Grootebroek, Heerhugowaard, Hoorn, Hoorn Nh, Purmerend, Schagen, Stede Broec
Stichting Comprix Wolvega Appelscha, Bakkeveen, Beetsterzwaag, Boijl, De Blesse, De Hoeve, Donkerbroek, Elsloo Fr, Frieschepalen, Gorredijk, Haule, Hemrik, Langezwaag, Lippenhuizen, Luxwoude, Makkinga, Munnekeburen, Nij Beets, Nijeholtpade, Noordwolde Fr, Oldeberkoop, Oldeholtpade, Oldelamer, Oldetrijne, Oosterwolde Fr, Ooststellingwerf, Opsterland, Terwispel, Tijnje, Ureterp, Weststellingwerf, Wijnjewoude, Wolvega
Stichting Conexus Nijmegen Boxmeer, Heumen, Lent, Malden, Nijmegen
Stichting Confess Basisonderwijs West Zeeuws Vlaanderen Oostburg Aardenburg, Eede Zld, Groede, IJzendijke, Oostburg, Schoondijke, Sluis
Stichting Confessioneel Onderwijs Leiden Kaag en Braassem, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Rijnsburg, Roelofarendsveen, Zoeterwoude
Stichting Confessioneel Primair Onderwijs Waterland Purmerend Edam, Edam Volendam, Ilpendam, Landsmeer, Marken, Monnickendam, Purmerend, Waterland
Stichting Consent Enschede Denekamp, Dinkelland, Enschede, Losser, Oldenzaal, Overdinkel
Stichting Cosmicus Onderwijs Rotterdam Amsterdam, Arnhem, Rotterdam
Stichting Cvo op Reformatorisch Grondslag Veenendaal en omgeving Veenendaal
Stichting Dacapo Sittard Born, Geleen, Sittard, Sittard Geleen
Stichting Delta Onderwijs Oosterhout Nb Den Hout Nb, Dorst, Oosteind, Oosterhout, Oosterhout Nb
Stichting Delta de Bilt voor Primair Onderwijs Bilthoven Bilthoven, De Bilt, Maartensdijk
Stichting Democratisch Onderwijs de Vallei Driel Driel, Overbetuwe
Stichting Departement Oldenzaal Eo der Mij tot Nut van T Algem Oldenzaal
Stichting Deventer en Almelose Montessorischolen Deventer
Stichting Dollard College Groningen Bellingwolde, Delfzijl, Groningen, Oldambt, Oude Pekela, Pekela, Westerwolde, Winschoten, Woldendorp
Stichting Dorenweerd College Doorwerth Doorwerth, Renkum
Stichting Dr Aletta Jacobs College Hoogezand Hoogezand, Midden Groningen
Stichting Dunamare Onderwijsgroep Haarlem Aerdenhout, Bloemendaal, Driehuis Nh, Haarlem, Haarlemmermeer, Harlingen, Hoofddorp, IJmuiden, Uithoorn, Velsen, Zandvoort
Stichting Dynamiek Scholengroep Horst America, Blitterswijck, Broekhuizenvorst, Deurne, Griendtsveen, Grubbenvorst, Hegelsom, Horst, Horst aan de Maas, Kronenberg, Lottum, Meerlo, Melderslo, Meterik, Sevenum, Tienray, Venray, Wanssum
Stichting Edu Ley Goirle Goirle
Stichting Educare Christelijk Speciaal Onderwijs te Harderwijk E O Nunspeet Ermelo, Harderwijk, Nijkerk, Nijkerk Gld, Nunspeet
Stichting Eduquaat Weert Stramproy, Weert
Stichting Eduvier Onderwijsgroep Lelystad Almere, Emmeloord, Lelystad, Noordoostpolder
Stichting Eindhovens Christelijk Voortgezet Onderwijs Eindhoven
Stichting Elan Hilversum Bussum, Gooise Meren, Hilversum, Huizen
Stichting Emiliusschool Son en Breugel Son en Breugel
Stichting Entrea Jeugdzorg Ubbergen Berg en Dal, Nijmegen, Tiel, Ubbergen
Stichting Epilepsie Instellingen Nederland Heemstede Cruquius, Haarlemmermeer, Heemstede
Stichting Erasmus College Zoetermeer Zoetermeer
Stichting Escalda Scholen Oostburg Breskens, Cadzand, IJzendijke, Oostburg, Sluis
Stichting Essentius Etten Gld Aalten, Breedenbroek, Dinxperlo, Etten Gld, Gendringen, Megchelen, Netterden, Oude IJsselstreek, Ulft, Varsselder
Stichting Evangelisch Onderwijs Deventer E O Deventer
Stichting Evangelisch Onderwijs Eindhoven Eindhoven
Stichting Evangelische Basisscholen Ii Arnhem Arnhem
Stichting Evangelische Basisschool Amsterdam Amsterdam
Stichting Fedra Beverwijk Beverwijk, Heemskerk, Velsen, Velsen Noord, Velserbroek, Wijk aan Zee
Stichting Filios Scholengroep Geffen Bernheze, Den Bosch, Geffen, Heesch, Lith, Lithoijen, Maren Kessel, Nuland, Oijen, Oss, Vinkel
Stichting Fioretti Teylingen Voorhout Hillegom, Katwijk, Katwijk Zh, Lisse, Noordwijkerhout, Oegstgeest, Teylingen, Voorhout
Stichting Floreant Christelijk Primair Onderwijs Vechtdal Ommen Dalfsen, Lemele, Lemelerveld, Ommen, Stegeren, Witharen
Stichting Florente Diemen Amsterdam, Diemen, Duivendrecht, Gooise Meren, Muiderberg, Ouder Amstel, Weesp
Stichting Floreo Maassluis Brielle, Hellevoetsluis, Maassluis
Stichting Fluvium Stichting Openbaar Basis Onderwijs Geldermalsen Neerijn Deil, Dodewaard, Echteld, Est, Geldermalsen, Haaften, IJzendoorn, Kesteren, Meteren, Neder Betuwe, Neerijnen, Ochten, Ophemert, Opheusden, Opijnen, Rhenoy, Rumpt, Tricht, Varik, Waardenburg, West Betuwe
Stichting Fortior Venlo Arcen, Lomm, Velden, Venlo
Stichting Freinetschool Heiloo Heiloo
Stichting Gabriel Bs en Vso v Leerl Mot Bep Den Bosch Den Bosch, S Hertogenbosch
Stichting Geert Groote School Amsterdam Amstelveen, Amsterdam
Stichting Gemeentelijk Gymnasium Hilversum Hilversum
Stichting Gereformeerde Scholengroep Groningen Assen, Drachten, Groningen, Leeuwarden, Smallingerland, Zuidhorn
Stichting Gereformeerde Voortgezet Onderwijs Oost Nederland Zwolle Enschede, Hardenberg, Meppel, Zwolle
Stichting Gewoon Speciaal Houten Houten, Maarssen, Stichtse Vecht, Veenendaal, Wijk bij Duurstede, Zeist
Stichting Goo Onderwijs en Opvang Gemert Bakel, Boekel, De Mortel, De Rips, Elsendorp, Gemert, Gemert Bakel, Handel, Milheeze, Venhorst
Stichting Gooise Scholen Federatie Bussum Bussum, Gooise Meren, Hilversum, Huizen, Laren, Laren Nh, Weesp
Stichting Grafisch Lyceum Rotterdam Rotterdam
Stichting Groen Onderwijs Oost Nederland Lochem Almelo, Berkelland, Borculo, Doetinchem, Enschede, Hengelo, Hengelo Ov, Lochem, Twello, Voorst, Zwolle
Stichting Groningse Schoolvereniging Groningen Groningen
Stichting H3O v Christelijk Peuterwerk Kinderopvang Primair Voortgezet Onderwijs Dordrecht Dordrecht
Stichting Haagsche Schoolvereeniging Den Haag Den Haag, S Gravenhage
Stichting Happy Kids Education Utrecht Utrecht
Stichting Helicon Opleidingen Den Bosch Den Bosch, Eindhoven, Kesteren, Neder Betuwe, Nijmegen, S Hertogenbosch
Stichting Heliomare Onderwijs Wijk aan Zee Alkmaar, Bergen Nh, Beverwijk, Heemskerk, Wijk aan Zee
Stichting Herman Broeren Roermond Roermond
Stichting Hervormde Scholen de Drieslag Barneveld Barneveld, De Glind, Hoevelaken, Nijkerk, Terschuur
Stichting Hervormde Scholen te Voorthuizen Barneveld, Voorthuizen
Stichting Hervormde Scholen voor Basisonderwijs Veenendaal Veenendaal
Stichting Hilversumse Montessori Scholen Hilversum
Stichting Hindoe Onderwijs Nederland Den Haag Almere, Amsterdam, De Meern, Den Haag, Rotterdam, S Gravenhage, Utrecht
Stichting Hondsrug College Emmen Emmen
Stichting Horizon Jeugdzorg en Speciaal Onderwijs Rotterdam Alphen aan den Rijn, Den Haag, Dordrecht, Gouda, Hellevoetsluis, Hoogvliet Rotterdam, Leidschendam, Leidschendam Voorburg, Nissewaard, Oegstgeest, Oostvoorne, Rotterdam, Sassenheim, Schiedam, Spijkenisse, Westvoorne
Stichting Hub Noord Brabant Rosmalen Boxtel, Den Bosch, Meierijstad, Oss, Rosmalen, S Hertogenbosch, Veghel
Stichting IJsselgraaf Hummelo Bronckhorst, Doesburg, Doetinchem, Drempt, Gaanderen, Hengelo Gld, Hummelo, Vorden, Zelhem
Stichting Ibpl Heerlen Heerlen
Stichting Ichthus College Kampen Dronten, IJsselmuiden, Kampen
Stichting Ieder Kind Telt Christelijk Primair Onderwijs Hellendoorn Nijverdal Daarle, Daarlerveen, Hellendoorn, Nijverdal
Stichting Initia Katholiek Primair Onderwijs voor Dongen en omgeving Dongen
Stichting Innerwaard Groessen Duiven, Groessen, Loo Gld, Westervoort
Stichting Innovo Onderwijs op Maat Heerlen Amstenrade, Bingelrade, Born, Brunssum, Buchten, Bunde, Echt Susteren, Epen, Eys, Gulpen, Gulpen Wittem, Heerlen, Hulsberg, Klimmen, Koningsbosch, Linne, Maasgouw, Mechelen, Meerssen, Moorveld, Nuth, Onderbanken, Posterholt, Ransdaal, Roerdalen, Schimmert, Schinnen, Sittard Geleen, Ulestraten, Vaals, Valkenburg Lb, Valkenburg aan de Geul, Vijlen, Voerendaal, Wijnandsrade
Stichting Inspecteur Boelensschool Schiermonnikoog Stichting Ibs Schiermonnikoog
Stichting Instand van Opv Ing Door Luiten Admiraal v Kinsbergen Elburg Elburg
Stichting Integrale Streekschool Hoenderloo Apeldoorn, Hoenderloo
Stichting Interconfessioneel Basisonderwijs Zeewolde Zeewolde
Stichting Interconfessioneel Basisonderwijs te Rotterdam Eo Rotterdam
Stichting Interconfessioneel Onderwijs te Bredevoort Aalten, Bredevoort
Stichting Interconfessioneel Pc Rooms-Katholiek B Onderwijs Naarden Gooise Meren, Naarden
Stichting Interconfessioneel Rooms-Katholiek Pc Voortgezet Onderwijs Gregor Mendel Haarlem Haarlem
Stichting Interconfessioneel Rooms-Katholiek Pc Voortgezet Onderwijs I H Gooi Bussum Bussum, Gooise Meren, Naarden
Stichting Interconfessionele Samenwerkingsschool Meddo Winterswijk Meddo Winterswijk, Winterswijk Meddo
Stichting Invitare Openbaar Onderwijs Grave Bergen L, Boxmeer, Cuijk, Gennep, Grave, Mill, Mill en Sint Hubert
Stichting Isaac Beeckman Academie Kapelle Kapelle
Stichting Isendoorn Warnsveld Warnsveld, Zutphen
Stichting Islamitisch College Schiedam Schiedam
Stichting Islamitisch Onderwijs Amsterdam Amsterdam
Stichting Islamitisch Onderwijs Iqra Amsterdam Amsterdam, Den Haag
Stichting Islamitisch Onderwijs Noord Holland Amsterdam Amsterdam, Hoorn, Hoorn Nh
Stichting Islamitisch Onderwijs Utrecht Utrecht
Stichting Islamitisch Onderwijs Zaanstad Zaandam Zaandam, Zaanstad
Stichting Islamitisch Primair Onderwijs Breda Bergen op Zoom, Breda, Roosendaal, Tilburg
Stichting Islamitisch Primair Onderwijs Rijnmond Sipor Rotterdam Dordrecht, Rotterdam
Stichting Islamitische Basisscholen Leiden Leiden
Stichting Islamitische Educatie Zuid Oost Nederland Eindhoven Eindhoven, Roermond, Venlo
Stichting Islamitische Scholen El Amal Amsterdam Alkmaar, Amsterdam, Haarlem, Harderwijk
Stichting Islamitische Scholen Helmond en omgeving Helmond
Stichting Islamitische Scholen Rijn en Gouwe Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn, Gouda
Stichting Islamitische School Amsterdam Amsterdam
Stichting J C Pleysierschool Den Haag Delft, Den Haag, S Gravenhage, Zoetermeer
Stichting J H Donnerschool De Glind Barneveld, De Glind, Hilversum
Stichting Jan Ligthartgroep Tilburg Tilburg
Stichting Jan Ligthartschool Westerbroek Midden Groningen, Westerbroek
Stichting Jenapl Basisschool Vlinderbos Wilnis De Ronde Venen, Wilnis
Stichting Jenaplan Onderwijs Epe E O Epe
Stichting Jenaplanscholen Bollenstreek Lisse Lisse
Stichting Jenaplanschool Antonius Abt Den Bosch Den Bosch, S Hertogenbosch
Stichting Jenapleinschool Zwolle Zwolle
Stichting Johan de Witt Gymnasium te Dordrecht Dordrecht
Stichting Joodse Kindergem Cheider Amsterdam Amsterdam
Stichting Joodse Scholengem School J B O Amsterdam Amsterdam
Stichting K O Centrale Groningen Kbs Bisschop Bekkers Groningen
Stichting Kalisto Boei Basisonderwijs Woerden Abcoude, Breukelen Ut, De Ronde Venen, Harmelen, Loenen aan de Vecht, Montfoort, Stichtse Vecht, Vreeland, Woerden
Stichting Katholiek Basisonderwijs Borculo Berkelland, Borculo
Stichting Katholiek Basisonderwijs Haarlem Schoten Haarlem
Stichting Katholiek Basisonderwijs Meijel Meijel, Peel en Maas
Stichting Katholiek Basisonderwijs de Goede Herder Helmond Helmond
Stichting Katholiek Basisonderwijs de Hoeksteen Bussum Bussum, Gooise Meren
Stichting Katholiek Bijzonder Onderwijs Oisterwijk Moergestel Stichting Boom Moergestel, Oisterwijk
Stichting Katholiek Interconfessioneel Rooms-Katholiek Pc Onderwijs Sint Bavo Haarlem Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Spaarndam
Stichting Katholiek Montessori Onderwijs Bussum Bussum, Gooise Meren
Stichting Katholiek Ondernemersonderw te Tilburg Eindhoven, Tilburg
Stichting Katholiek Onderwijs Achterveld Achterveld, Leusden
Stichting Katholiek Onderwijs Bernardus Alfrink Dordrecht Dordrecht, Gorinchem, Hendrik Ido Ambacht, Zwijndrecht
Stichting Katholiek Onderwijs Breukelen Boxtel Boxtel
Stichting Katholiek Onderwijs Bussum E O Bussum, Gooise Meren
Stichting Katholiek Onderwijs Drimmelen Made Drimmelen, Made, Terheijden, Wagenberg
Stichting Katholiek Onderwijs Enschede Enschede
Stichting Katholiek Onderwijs Flevoland Veluwe Lelystad Almere, Biddinghuizen, Dronten, Elburg, Harderwijk, Lelystad, Nunspeet, Putten, Swifterbant, T Harde
Stichting Katholiek Onderwijs Ginneken Breda Breda
Stichting Katholiek Onderwijs Hulst Hulst
Stichting Katholiek Onderwijs Id Par Vd Allerheil Drie Eenh Bloemendaal Bloemendaal
Stichting Katholiek Onderwijs Losser en Overdinkel Losser, Overdinkel
Stichting Katholiek Onderwijs Maasland Maasland, Midden Delfland
Stichting Katholiek Onderwijs No Twente Oldenzaal Agelo, Beuningen Ov, De Lutte, Denekamp, Deurningen, Dinkelland, Lattrop Breklenkamp, Losser, Oldenzaal, Ootmarsum, Rossum Ov, Saasveld, Tilligte, Weerselo
Stichting Katholiek Onderwijs Pijnacker Delfgauw, Pijnacker, Pijnacker Nootdorp
Stichting Katholiek Onderwijs Raamsdonk Geertruidenberg, Raamsdonk
Stichting Katholiek Onderwijs Rijsbergen Rijsbergen, Zundert
Stichting Katholiek Onderwijs Soest Soesterberg Soest, Soesterberg
Stichting Katholiek Onderwijs Stichting Willibrordus Herveld Herveld, Overbetuwe
Stichting Katholiek Onderwijs Tilburg Zo Tilburg
Stichting Katholiek Onderwijs Twenterand Borne Almelo, Borne, Bornerbroek, Dedemsvaart, Enter, Haarle Gem Hellendoorn, Hardenberg, Hellendoorn, Nijverdal, Rijssen, Rijssen Holten, Twenterand, Vroomshoop, Wierden, Zenderen
Stichting Katholiek Onderwijs Veluwe Vallei Ede Gld Barneveld, Bennekom, Ede, Ede Gld, Renkum, Rhenen, Veenendaal, Wageningen
Stichting Katholiek Onderwijs Vierlingsbeek Overloon Boxmeer, Holthees, Maashees, Overloon, Vierlingsbeek, Vortum Mullem
Stichting Katholiek Onderwijs Volendam Edam Volendam, Volendam
Stichting Katholiek Onderwijs Wassenaar Wassenaar
Stichting Katholiek Onderwijs West Friesland Wognum Andijk, Avenhorn, De Goorn, De Weere, Enkhuizen, Hensbroek, Hoogwoud, Hoorn, Koggenland, Medemblik, Nibbixwoud, Obdam, Opmeer, Spanbroek, Spierdijk, Ursem, Wervershoof, Wognum, Zuidermeer, Zwaagdijk Oost, Zwaagdijk West
Stichting Katholiek Onderwijs Zeewolde Zeewolde
Stichting Katholiek Onderwijs de Beerzen Oirschot Spoordonk Oirschot, Oost West en Middelbeers
Stichting Katholiek Onderwijs de Streek Grootebroek Bovenkarspel, Drechterland, Grootebroek, Hoogkarspel, Lutjebroek, Oosterblokker, Stede Broec, Venhuizen
Stichting Katholiek Onderwijs het Groene Lint Chaam Alphen Chaam, Alphen Nb, Baarle Nassau, Bavel, Breda, Chaam, Galder, Goirle, Riel, Ulicoten
Stichting Katholiek Praktijkonderwijs Amersfoort en Omstreken Amersfoort
Stichting Katholiek Primair Onderwijs Etten Leur Esbeek, Etten Leur, Hilvarenbeek
Stichting Katholiek Primair Onderwijs Novum Nistelrode Bernheze, Heeswijk Dinther, Loosbroek, Nistelrode, Vorstenbosch
Stichting Katholiek Primair Onderwijs Oost Veluwe Apeldoorn Apeldoorn, Brummen, Eerbeek, Epe, Loenen Gld, Ugchelen, Vaassen
Stichting Katholiek Primair Onderwijs Roosendaal Bergen op Zoom, Heerle, Nispen, Roosendaal, Wouw, Wouwse Plantage
Stichting Katholiek Primair Onderwijs Sint Antonius Mijdrecht De Hoef, De Ronde Venen, Mijdrecht, Vinkeveen
Stichting Katholiek Scholengemeenschap Etten Leur en omgeving Etten Leur
Stichting Katholiek Voortgezet Onderwijs Apeldoorn en omgeving Apeldoorn, Twello, Voorst
Stichting Katholiek Voortgezet Onderwijs Breda E O Skvob Baarle Nassau, Bergen op Zoom, Breda, Oosterhout, Oosterhout Nb, Zundert
Stichting Katholiek Voortgezet Onderwijs Heerhugowaard Heerhugowaard
Stichting Katholiek Voortgezet Onderwijs Nieuwegein IJsselstein E O IJsselstein, IJsselstein Ut, Nieuwegein
Stichting Katholiek Voortgezet Onderwijs Rotterdam Rotterdam
Stichting Katholiek Voortgezet Onderwijs de Breul Zeist Zeist
Stichting Katholiek Voortgezet Onderwijs in het Dongemondgebied Raamsdonksveer Drimmelen, Geertruidenberg, Made, Raamsdonksveer
Stichting Katholiek en Interconfessioneel Primair Onderwijs Veghel Erp, Meierijstad, Veghel
Stichting Katholiek en Openbaar Onderwijs Noord Hofland Voorschoten Voorschoten
Stichting Katholiek en P C B O Vught E O Leijestroom Cromvoirt, Den Bosch, Heusden, Vlijmen, Vught
Stichting Katholiek en Protestants Christelijk Onderwijs Eindhov E O Eindhoven Eindhoven, Son en Breugel
Stichting Katholieke Onderwijsbelangen Rivierenland Tiel Beesd, Cothen, Culemborg, Geldermalsen, Leerdam, Tiel, Wijk bij Duurstede
Stichting Katholieke Scholen Oegstgeest Oegstgeest
Stichting Katholieke Scholengr voor Voortgezet Onderwijs Best Oirschot Best, Oirschot
Stichting Kba Nw West Amstelveen Amstelveen, Amsterdam
Stichting Keender Haaksbergen Beltrum, Berkelland, Goor, Haaksbergen, Hengevelde, Hof van Twente, Neede, Rietmolen
Stichting Keizer Karel Uithoorn Amstelveen, Uithoorn
Stichting Kempenhaeghe Heeze Heeze, Heeze Leende
Stichting Kentalis Onderwijs Sint Michielsgestel Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Assen, Assendelft, Berg en Dal, Doetinchem, Drachten, Emmen, Enschede, Groesbeek, Groningen, Haren, Haren Gn, Kampen, Nijmegen, Oss, Rijswijk, Rijswijk Zh, Sint Michielsgestel, Smallingerland, Sneek, Sudwest Fryslan, Tynaarlo, Urk, Utrecht, Vries, Vught, Zaanstad, Zoetermeer, Zwolle
Stichting Kiem Onderwijs Uden Odiliapeel, Uden, Volkel
Stichting Kievietschool Wassenaar Wassenaar
Stichting Kind en Onderwijs Rotterdam Hoek van Holland, Rotterdam
Stichting Kindante Leren Leren Leren Leven Sittard Beek, Beek Lb, Born, Echt, Echt Susteren, Elsloo Lb, Geleen, Grevenbicht, Limbricht, Maria Hoop, Munstergeleen, Nieuwstadt, Oirsbeek, Puth, Schinnen, Sittard, Sittard Geleen, Spaubeek, Stein, Stein Lb, Susteren, Urmond
Stichting Kindergemeenschap Albert Schweitzer Didam Didam, Montferland
Stichting Kio Waddinxveen Waddinxveen
Stichting Kits Primair Beilen Balinge, Beilen, Bovensmilde, Hijken, Hoogersmilde, Hooghalen, Midden Drenthe, Nieuw Balinge, Smilde, Westerbork, Wijster
Stichting Klasse Gouda Bodegraven, Bodegraven Reeuwijk, Gouda, Harmelen, Reeuwijk, Waddinxveen, Woerden
Stichting Kolom Stichting voor Speciaal en Regulier Onderwijs Amsterdam Amsterdam, Haarlem
Stichting Kom Leren Maastricht Berg en Terblijt, Bunde, Cadier en Keer, Eijsden, Eijsden Margraten, Gronsveld, Gulpen Wittem, Maastricht, Margraten, Meerssen, Mheer, Sint Geertruid, Valkenburg Lb, Valkenburg aan de Geul, Wijlre
Stichting Kon Visio Expertisecentrum Slechtziende en Blinde Mensen Huizen Amsterdam, Breda, Grave, Haren, Haren Gn, Huizen, Rotterdam
Stichting Kopwerk Anna Paulowna Andijk, Anna Paulowna, Bovenkarspel, Den Burg, Den Helder, Den Oever, Enkhuizen, Hollands Kroon, Julianadorp, Kreileroord, Medemblik, Middenmeer, Opperdoes, Schagen, Sint Maarten, Stede Broec, Texel, Wieringerwerf
Stichting Krimpenerwaard College Krimpen aan den IJssel Krimpen aan den IJssel
Stichting Kristallis Nijmegen Nijmegen
Stichting Kronenburgh Rijswijk Zh Rijswijk, Rijswijk Zh
Stichting Kunst en Onderwijs Centrum Amsterdam Amsterdam
Stichting Landstede Zwolle Zwolle
Stichting Lauwers College Buitenpost Achtkarspelen, Buitenpost, Grijpskerk, Kollum, Kollumerland en Nieuwkruisland, Zuidhorn
Stichting Leerrijk Kaatsheuvel Kaatsheuvel, Loon op Zand, Sprang Capelle, Waalwijk, Waspik
Stichting Leersaam Etten Leur Etten Leur
Stichting Lentiz Onderwijsgroep S W S voor Bve VO Ih Wl Nwn Vlaardingen Maasland, Maassluis, Midden Delfland, Naaldwijk, Schiedam, Vlaardingen, Westland
Stichting Leren in de Tussenruimte Amsterdam Amsterdam
Stichting Librijn Openbaar Onderwijs Delft Delft, Rijswijk, Rijswijk Zh
Stichting Lijn 83 Primair Onderwijs Heijen Afferden L, Bergen L, Gennep, Heijen, Middelaar, Milsbeek, Molenhoek Lb, Mook, Mook en Middelaar, Ottersum, Siebengewald, Ven Zelderheide, Well L, Wellerlooi
Stichting Lima voor K P O in Oost Gelre Ulft Harreveld, Lichtenvoorde, Lievelde, Marienvelde, Oost Gelre, Oude IJsselstreek, Ulft, Vragender, Zieuwent
Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs Sittard Brunssum, Budel, Cranendonck, Geleen, Gulpen, Gulpen Wittem, Heerlen, Hoensbroek, Horst, Horst aan de Maas, Maastricht, Meerssen, Panningen, Peel en Maas, Sittard, Sittard Geleen, Stein, Stein Lb, Valkenburg Lb, Valkenburg aan de Geul, Venray, Weert
Stichting Lotus Primair Onderwijs Amsterdam Amsterdam
Stichting Lsg Rentray Onderwijs Nijmegen Deventer, Eefde, Lochem, Nijmegen
Stichting Lucas Onderwijs Den Haag Delft, Den Haag, Leidschendam, Leidschendam Voorburg, Monster, Naaldwijk, Nootdorp, Pijnacker, Pijnacker Nootdorp, Poeldijk, Rijswijk, Rijswijk Zh, S Gravenhage, S Gravenzande, Voorburg, Westland, Zandvoort
Stichting Maashorst Multif Org Jeugdzorg Onderwijs Reek Landerd, Reek
Stichting Maashorstschool Uden Uden
Stichting Maharishi Onderwijs Nederland Lelystad Lelystad
Stichting Markant Onderwijs Breda Bavel, Breda, Teteringen, Ulvenhout
Stichting Markland College Oudenbosch Halderberge, Klundert, Moerdijk, Oudenbosch, Zevenbergen
Stichting Marnix College Ede Gld Ede, Ede Gld
Stichting Matthijsje Oosterstreek Oosterstreek, Weststellingwerf
Stichting Media Amsterdam Amsterdam
Stichting Meer Primair Hoofddorp Abbenes, Badhoevedorp, Buitenkaag, Haarlemmermeer, Hoofddorp
Stichting Meerkring O P O Amersfoort Amersfoort, Hoogland, Soest
Stichting Meerwerf Basisscholen den Helder Den Helder Den Helder, Julianadorp
Stichting Meridiaan College Katholiek School Gemeente Voortgezet Onderwijs Amersfoort Amersfoort
Stichting Minkema Voortgezet Onderwijs in Woerd E O Woerden Woerden
Stichting Monseigneur Frencken Oosterhout Nb Oosterhout, Oosterhout Nb
Stichting Montessori Lyc Herman Jordan Zeist Zeist
Stichting Montessori Onderwijs Houten Houten
Stichting Montessori Onderwijs Z Holland Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn, Den Haag, Leiderdorp, Zoetermeer
Stichting Montessori Scholengemeenschap Amsterdam Amsterdam
Stichting Montessori Tradit B O Doesburg Ellecom Doesburg, Ellecom, Rheden
Stichting Montessorischool Enkhuizen Enkhuizen
Stichting Montessorischool Hoogeveen Hoogeveen
Stichting Montessorischool Veenendaal Veenendaal
Stichting Montessorischool de Triangel Beuningen Gld Beuningen, Beuningen Gld
Stichting Monton Amersfoort Almere, Amersfoort, Lelystad, Loenersloot, Maassluis, Nieuwegein, Nieuwerkerk Ad IJssel, Rhenen, Stichtse Vecht, Utrecht, Zuidplas
Stichting Morgenwijzer Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn, Benthuizen, Boskoop, Hazerswoude Dorp, Hazerswoude Rijndijk, Kaag en Braassem, Koudekerk aan den Rijn, Nieuwkoop, Woubrugge
Stichting Mozarthof Hilversum Hilversum
Stichting Muziekinstituut van de Kathedraal Sint Bavo Haarlem Haarlem
Stichting Nederl Islamitische Scholen Amsterdam Amsterdam
Stichting Nederlands Instand voor Katholieke Kerkmuziek Utrecht Utrecht
Stichting Neutraal Bijzonder Montessori Onderwijs Purmerend Purmerend
Stichting Neutraal Onderwijs Wilhelmina Helmond Helmond
Stichting Nieuwe Schoolvereniging Amsterdam Amsterdam
Stichting Noor Amsterdam Almere, Amsterdam, Hilversum, Lelystad, Utrecht
Stichting Nordwin College Leeuwarden Achtkarspelen, Buitenpost, Heerenveen, Leeuwarden, Sneek, Sudwest Fryslan
Stichting Noventa Onderwijs Buitenpost Achtkarspelen, Augustinusga, Buitenpost, Drogeham, Gerkesklooster, Harkema, Kootstertille, Surhuisterveen, Surhuizum, Twijzel, Twijzelerheide
Stichting Nuborgh College Protestants Christelijk VO op de Noordwest Veluwe Elburg Elburg, Nunspeet
Stichting Nutsscholen Breda Breda, Teteringen
Stichting Nutsscholen Geldrop Geldrop, Geldrop Mierlo
Stichting Nutsscholen v Kleuter Lager Onderwijs Aalst Waalre Waalre
Stichting Nutsschool Voorschoten Voorschoten
Stichting Nuwelijn Molenschot Gilze, Gilze en Rijen, Hulten, Molenschot, Rijen
Stichting O R S Lek en Linge Culemborg Culemborg, Geldermalsen
Stichting O v O Coevorden Hardenberg Eo de Nieuwe Veste Coevorden, Hardenberg
Stichting Obase Zierikzee Brouwershaven, Bruinisse, Burgh Haamstede, Dreischor, Nieuwerkerk, Oosterland, Renesse, Schouwen Duiveland, Zierikzee
Stichting Odyssee van Waterpoort tot Wad Sneek Harlingen, Midlum, Raerd, Sneek, Sudwest Fryslan, Ysbrechtum
Stichting Oeverwal Druten Beuningen, Beuningen Gld, Druten, Ewijk, Weurt, Winssen
Stichting Omnisscholen Goes Borsele, Borssele, Driewegen, Goes, Heinkenszand, Nisse, Oudelande, S Gravenpolder
Stichting Omniumscholen Zeewolde Zeewolde
Stichting Onderwijs Gr Primovpr Stichting Openbaar Primair Onderwijs Voorne Put Abbenbroek Abbenbroek, Brielle, Geervliet, Hellevoetsluis, Nissewaard, Oostvoorne, Oudenhoorn, Vierpolders, Westvoorne, Zwartewaal
Stichting Onderwijs Islamit Grondslag Midden en Oost Nederland Leusden Amersfoort, Arnhem, Den Bosch, Deventer, Enschede, Hengelo, Hengelo Ov, Leerdam, Leusden, Nijmegen, Oss, Uden
Stichting Onderwijs Koninklijke Auris Groep Rotterdam Alphen aan den Rijn, Amersfoort, Bergen op Zoom, Bloemendaal, Breda, Dordrecht, Goes, Gouda, Haarlem, Haarlemmermeer, Heemskerk, Hilversum, Hoofddorp, Leiden, Rotterdam, Tilburg, Utrecht
Stichting Onderwijs Kruisland Kruisland, Steenbergen
Stichting Onderwijs Midden Limburg Roermond Beesel, Echt, Echt Susteren, Heythuysen, Horn, Leudal, Reuver, Roermond, Swalmen
Stichting Onderwijs Pr1Mair Stolwijk Ammerstol, Bergambacht, Berkenwoude, Gouderak, Haastrecht, Hekendorp, Krimpen aan de Lek, Krimpenerwaard, Lekkerkerk, Linschoten, Montfoort, Ouderkerk aan den IJssel, Oudewater, Schoonhoven, Stolwijk
Stichting Onderwijscentrum Leijpark Tilburg Tilburg
Stichting Onderwijsgemeenschap de Hoeve Hoevelaken Hoevelaken, Nijkerk
Stichting Onderwijsgr Amstelland Stichting voor Rooms-Katholiek Pc Basisonderwijs Amstelveen Amstelveen, Ouder Amstel, Ouderkerk aan de Amstel
Stichting Onderwijsgroep Amersfoort Amersfoort
Stichting Onderwijsgroep Buitengewoon Venlo Haelen, Heel, Leudal, Maasgouw, Tegelen, Venlo, Venray, Weert
Stichting Onderwijsgroep Galilei Openbaar Voortgezet Onderwijs Voorne Putten Brielle Brielle, Hellevoetsluis, Nissewaard, Oud Beijerland, Spijkenisse
Stichting Onderwijsgroep Primus Oudeschoot De Fryske Marren, Heerenveen, Joure, Langweer, Oudehaske, Oudeschoot, Ouwsterhaule, Rotsterhaule, Rottum Fr, Scharsterbrug
Stichting Onderwijsgroep Punt Speciaal Malden Berg en Dal, Druten, Gennep, Groesbeek, Heumen, Malden, Nijmegen, Tiel, Ubbergen
Stichting Onderwijsgroep Tilburg Tilburg
Stichting Onderwijsgroep Zuid Hollandse Waarden voor Po en VO Barendrecht Barendrecht, Heerjansdam, Krimpenerwaard, Lekkerkerk, Ridderkerk, Zwijndrecht
Stichting Onderwijsgroep Zw Drenthe Meppel Diever, Meppel, Westerveld
Stichting Oosterwijs Oss Oss, Tiel, Uden
Stichting Open Oecumenische Scholen Voor Voortgezet Onderwijs Houte Houten Houten
Stichting Open Schoolgemeenschap Bijlmer Amsterdam Amsterdam
Stichting Openbaar Basis School de Regenboog Breukelen Ut Breukelen Ut, Stichtse Vecht
Stichting Openbaar Basisonderwijs Alblasserdam Alblasserdam
Stichting Openbaar Basisonderwijs Duin en Bollenstreek Noordwijk Zh Hillegom, Katwijk, Katwijk Zh, Lisse, Noordwijk, Noordwijk Zh, Noordwijkerhout, Sassenheim, Teylingen, Valkenburg Zh, Voorhout
Stichting Openbaar Basisonderwijs Hilversum Hilversum
Stichting Openbaar Basisonderwijs Hoogezand Sappemeer Foxhol, Hoogezand, Kropswolde, Midden Groningen, Sappemeer
Stichting Openbaar Basisonderwijs West Brabant Roosendaal Drimmelen, Fijnaart, Halderberge, Klundert, Moerdijk, Oud Gastel, Oudenbosch, Roosendaal, Rucphen, Terheijden, Willemstad Nb, Wouw, Zevenbergen
Stichting Openbaar Basisonderwijs Westelijke Tuinsteden Amsterdam Amsterdam
Stichting Openbaar Onderwijs Almere Nieuwe Wijken Almere
Stichting Openbaar Onderwijs Almere Almere
Stichting Openbaar Onderwijs Baasis Zuidlaren Aa en Hunze, Eelde, Eelderwolde, Glimmen, Haren, Haren Gn, Tynaarlo, Vries, Yde, Zeijen, Zuidlaarderveen, Zuidlaren
Stichting Openbaar Onderwijs Groningen Groningen, Haren, Haren Gn, Tynaarlo, Zuidlaren
Stichting Openbaar Onderwijs Houten Houten
Stichting Openbaar Onderwijs Jan van Brabant Helmond Helmond
Stichting Openbaar Onderwijs Kampen IJsselmuiden, Kampen
Stichting Openbaar Onderwijs Land van Altena Sleeuwijk Aalburg, Almkerk, Altena, Babylonienbroek, Eethen, Hank, Sleeuwijk, Werkendam, Wijk en Aalburg, Woudrichem
Stichting Openbaar Onderwijs Marenland Appingedam Appingedam, Bedum, Delfzijl, Garmerwolde, Holwierde, Loppersum, Meedhuizen, Middelstum, Spijk Gn, T Zandt Gn, Ten Boer, Termunterzijl, Wagenborgen, Westeremden, Woltersum, Zeerijp
Stichting Openbaar Onderwijs Noord Amsterdam Amsterdam
Stichting Openbaar Onderwijs Oost Groningen Oostwold Gemeente Oldambt Bad Nieuweschans, Beerta, Bellingwolde, Blijham, Drieborg, Finsterwolde, Heiligerlee, Nieuwe Pekela, Nieuwolda, Oldambt, Oostwold Gem Oldambt, Oude Pekela, Pekela, Scheemda, Vriescheloo, Wedde, Westerwolde, Winschoten
Stichting Openbaar Onderwijs Present Grootebroek Andijk, Drechterland, Enkhuizen, Grootebroek, Hoogkarspel, Medemblik, Schellinkhout, Stede Broec, Venhuizen, Wervershoof, Wijdenes
Stichting Openbaar Onderwijs Rijn en Heuvelland Zeist Austerlitz, Bunnik, De Bilt, Doorn, Driebergen Rijsenburg, Leersum, Maarn, Maarsbergen, Maarssen, Maartensdijk, Odijk, Stichtse Vecht, Utrechtse Heuvelrug, Veenendaal, Zeist
Stichting Openbaar Onderwijs Vlieland Franeker Franeker, Vlieland, Waadhoeke
Stichting Openbaar Onderwijs Westland Naaldwijk De Lier, Den Hoorn Zh, Maasland, Midden Delfland, Monster, Naaldwijk, S Gravenzande, Wateringen, Westland
Stichting Openbaar Onderwijs Wijk bij Duurstede Cothen, Langbroek, Wijk bij Duurstede
Stichting Openbaar Onderwijs Zwolle en Regio Dalfsen, Dedemsvaart, Elburg, Hardenberg, Hattem, Lemelerveld, Nieuwleusen, Olst Wijhe, Ommen, Wijhe, Zwolle
Stichting Openbaar Onderwijs aan de Amstel Amsterdam Amsterdam
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Aa en Hunze Gieten Aa en Hunze, Anloo, Annen, Eext, Eexterveen, Ekehaar, Gasselte, Gasselternijveen, Gieten, Gieterveen, Grolloo, Rolde
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Alblasserwaard Vijfheerenland Arkel Ameide, Arkel, Asperen, Bleskensgraaf Ca, Giessenburg, Giessenlanden, Groot Ammers, Hagestein, Herwijnen, Heukelum, Hoogblokland, Hoornaar, Kedichem, Leerdam, Lexmond, Lingewaal, Meerkerk, Molenlanden, Molenwaard, Nieuw Lekkerland, Nieuwpoort, Streefkerk, Vianen, Vianen Ut, Zederik
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Albr Wrd Poortugaal Albrandswaard, Poortugaal, Rhoon
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Almelo Almelo
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Apeldoorn Apeldoorn, Beekbergen, Klarenbeek, Lieren, Loenen Gld
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Borger Odoorn 2E Exloermond, Borger, Borger Odoorn, Drouwen, Ees, Exloo, Nieuw Buinen, Odoorn, Valthe, Valthermond
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Deventer Bathmen, Deventer, Diepenveen, Schalkhaar, Voorst
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Dordrecht Dordrecht
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Eem Vallei Educatief Amersfoort Amersfoort, Baarn, Barneveld, Bunschoten, Bunschoten Spakenburg, Nijkerk, Nijkerk Gld, Scherpenzeel, Scherpenzeel Gld, Soest, Soesterberg, Voorthuizen, Woudenberg
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Furore Drachten Aldtsjerk, Boornbergum, Burgum, Drachten, Gytsjerk, Houtigehage, Hurdegaryp, Jistrum, Munein, Noardburgum, Oentsjerk, Rottevalle, Smallingerland, Tytsjerk, Tytsjerksteradiel
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Goeree Overflakkee Oude Tonge Den Bommel, Dirksland, Goedereede, Goeree Overflakkee, Melissant, Middelharnis, Nieuwe Tonge, Ooltgensplaat, Ouddorp Zh, Oude Tonge, Sommelsdijk, Stad aan T Haringvliet, Stellendam
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Haarlemmermeer Hoofddorp Badhoevedorp, Haarlemmermeer, Hoofddorp, Lisserbroek, Nieuw Vennep, Rijsenhout, Vijfhuizen, Zwaanshoek, Zwanenburg
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Hendrik Ido Ambacht Hendrik Ido Ambacht
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Hof van Twente Goor Ambt Delden, Diepenheim, Goor, Hof van Twente, Markelo
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Hoogeveen Elim, Hollandscheveld, Hoogeveen, Nieuwlande, Pesse, Stuifzand, Tiendeveen
Stichting Openbaar Primair Onderwijs IJmond Velserbroek Beverwijk, Driehuis Nh, Heemskerk, IJmuiden, Santpoort Noord, Santpoort Zuid, Velsen, Velserbroek
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Noordoost Achterhoek Borculo Berkelland, Borculo, Eibergen, Geesteren Gld, Gelselaar, Groenlo, Haarlo, Neede, Oost Gelre, Rekken, Ruurlo
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Papendrecht Sliedrecht Papendrecht, Sliedrecht
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Rivierenland Tiel Culemborg, Tiel
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Slochteren Opos Groningen, Harkstede, Kolham, Meerstad, Midden Groningen, Schildwolde, Siddeburen, Slochteren
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Utrecht De Meern, Utrecht, Vleuten
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Wassenaar Wassenaar
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Winterswijk Winterswijk, Winterswijk Huppel, Winterswijk Kotten, Winterswijk Miste, Winterswijk Woold
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Wolderwijs Ruinerwold De Wijk, De Wolden, Drogteropslagen, Echten Dr, Kerkenveld, Koekange, Ruinen, Ruinerwold, Veeningen, Zuidwolde Dr
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Zoetermeer Pijnacker Nootdorp, Zoetermeer
Stichting Openbaar Primair Onderwijs Zuid Kennemerland Heemstede Aerdenhout, Bennebroek, Bloemendaal, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Halfweg, Heemstede, Overveen, Zandvoort
Stichting Openbaar Primair Onderwijs de Basis Oudeschoot Akkrum, Aldeboarn, De Knipe, Heerenveen, Hoornsterzwaag, Jubbega, Mildam, Nieuwehorne, Oranjewoud, Oudeschoot
Stichting Openbaar Primair en Speciaal Onderwijs Leiden Leiderdorp Leiden, Leiderdorp
Stichting Openbaar Primair en Speciaal Onderwijs Purmerend Purmerend
Stichting Openbaar Scholengemeenschap Erasmus Almelo Almelo
Stichting Openbaar Scholengemeenschap Piter Jelles Leeuwarden Dokkum, Dongeradeel, Kollum, Kollumerland en Nieuwkruisland, Leeuwarden, St Annaparochie, Waadhoeke
Stichting Openbaar Verenigd Onderwijs in Gorinchem en de Regio Gorinchem, Hardinxveld Giessendam
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Amstelveen Amstelveen
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Ede Ede Gld Ede, Ede Gld
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Goeree Overflakkee Middelharnis Goeree Overflakkee, Middelharnis, Sommelsdijk
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Gouda Gouda
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Hoogeveen Hoogeveen
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Kampen Dronten Dronten, Kampen
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Noord Holland Noord Alkmaar Alkmaar, Bergen Nh, Heerhugowaard, Hollands Kroon, Wieringerwerf
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Noord en Midden Drenthe Assen Aa en Hunze, Assen, Beilen, Gieten, Midden Drenthe, Noordenveld, Norg
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Noordoost Veluwe Epe Epe
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Noordwijk Noordwijk Zh Noordwijk, Noordwijk Zh
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Ooststellingwerf Oosterwolde Fr Oosterwolde Fr, Ooststellingwerf
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Progresso Sovop Amsterdam Amsterdam
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Roosendaal Roosendaal
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Schoonhoven Krimpenerwaard, Schoonhoven
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Tilburg Tilburg
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Utrecht en Omstreken Maarssen, Stichtse Vecht, Utrecht
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Vlagtwedde Ter Apel Ter Apel, Westerwolde
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Willem de Zwijger College Papendrecht Hardinxveld Giessendam, Papendrecht
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Zaanstad Zaandam Assendelft, Krommenie, Zaandam, Zaandijk, Zaanstad
Stichting Openbaar v G O W Tiel Tiel
Stichting Openbare Basisscholen Gemeenschap Leiderdorp Leiderdorp
Stichting Openbare Basisscholen Helmond Helmond
Stichting Openbare Scholen Groep Schoonoord Osg Schoonoord Zeist Doorn, Maarsbergen, Utrechtse Heuvelrug, Zeist
Stichting Openbare Scholen Groep Sevenwolden Heerenveen De Fryske Marren, Grou, Heerenveen, Joure, Leeuwarden
Stichting Openbare Scholengr Vlaardingen Schiedam Osvs Schiedam, Vlaardingen
Stichting Openluchtscholen voor het Gezonde Kind Amsterdam Amsterdam
Stichting Opmaat Tilburg Baarle Nassau, Hilvarenbeek, Moergestel, Oisterwijk, Tilburg
Stichting Orion Amsterdam Amsterdam
Stichting Orthopedagogisch Centrum de Ambelt Zwolle Hardenberg, Zwolle
Stichting Orthopedagogisch Instituut Deventer en omgeving Deventer
Stichting Orthopedagogische Onderwijsinstell Arnhem E O Apeldoorn, Arnhem, Ede, Ede Gld, Oosterbeek, Renkum
Stichting Osg Hengelo Hengelo Ov Hengelo, Hengelo Ov
Stichting Osg Singelland Openbaar VO Smallingerland en omgeving Drachten Achtkarspelen, Burgum, Drachten, Smallingerland, Surhuisterveen, Tytsjerksteradiel
Stichting Osg de Hogeberg Den Burg Den Burg, Texel
Stichting Overvecht Zuid voor het Katholiek Onderwijs Utrecht Utrecht
Stichting Pallas Uden Den Bosch, Ede, Ede Gld, Eindhoven, Heerlen, Helmond, Maastricht, Nijmegen, Oosterhout, Oosterhout Nb, Oss, Roermond, Roosendaal, Sittard, Sittard Geleen, Tiel, Tilburg, Uden, Venlo, Wageningen
Stichting Palludara IJlst Bolsward, Gauw, Heeg, Hommerts, IJlst, Nijland, Oppenhuizen, Oudega Sudwest Fryslan, Scharnegoutum, Sneek, Sudwest Fryslan, Woudsend
Stichting Partners Primair Onderwijs de Link Rhenen Elst Ut, Oosterbeek, Renkum, Rhenen, Wageningen
Stichting Pco Accrete Blokzijl Belt Schutsloot, Blokzijl, Genemuiden, Oldemarkt, Ossenzijl, Sint Jansklooster, Steenwijk, Steenwijkerland, Steenwijkerwold, Vollenhove, Zwartewaterland, Zwartsluis
Stichting Pco Hillegersberg Schiebroek Rotterdam Rotterdam
Stichting Pcpo Capelle A D IJssel en Krimpen aan den IJssel Capelle aan den IJssel Capelle aan den IJssel, Krimpen aan den IJssel
Stichting Penta Stichting Rooms-Katholiek Protestants Christelijk Interconfessioneel Onderwij Hoorn Nh Blokker, Hoorn, Hoorn Nh, Zwaag
Stichting Petrus Canisius College Katholiek School Gemeente Voortgezet Onderwijs Alkmaar Alkmaar, Bergen Nh, Heiloo
Stichting Pit Onderwijs Zwijndrecht Alblasserdam, Heerjansdam, Hendrik Ido Ambacht, Ridderkerk, Zwijndrecht
Stichting Plateau Openbaar Onderwijs Assen Assen
Stichting Platoo Best voor Openbaar en Algemeen Toegankelijk Onderwijs Helmond Aarle Rixtel, Asten, Bakel, Beek en Donk, Deurne, Geldrop Mierlo, Gemert, Gemert Bakel, Helmond, Laarbeek, Mierlo, Nuenen, Nuenen Gerwen en Nederwetten, Someren, Son en Breugel
Stichting Poolsterscholen Lochem Almen, Barchem, Eefde, Epse, Gorssel, Harfsen, Laren Gld, Lochem
Stichting Prakt Onderwijs Leiden E O Leiden
Stichting Prakt Onderwijs S Hertogenbosch Den Bosch Den Bosch, S Hertogenbosch
Stichting Praktijkonderwijs Emmen E O Emmen
Stichting Praktijkonderwijs Regio Nijmegen Bemmel, Boxmeer, Lingewaard, Nijmegen, Wijchen
Stichting Praktijkonderwijs Roermond E O Roermond
Stichting Praktijkonderwijs de Brug Zaltbommel Zaltbommel
Stichting Primair Christelijk Onderwijs Nieuwleusen Dalfsen, Nieuwleusen
Stichting Primair Onderwijs Achterhoek Doetinchem Azewijn, Beek Gem Montferland, Braamt, Bronckhorst, Doetinchem, Gaanderen, Hengelo Gld, Keijenborg, Montferland, Oude IJsselstreek, S Heerenberg, Steenderen, Terborg, Zeddam
Stichting Primair Onderwijs Condor Stichting Katholiek Protestants Christelijk Onderwijs Beek Ubbergen Beek Ubbergen, Berg en Dal, Heumen, Kekerdom, Leuth, Malden, Millingen aan de Rijn, Nederasselt, Ooij, Overasselt
Stichting Primair Onderwijs Deurne Asten Someren Heusden Gemeente Asten Asten, Deurne, Helenaveen, Heusden Gem Asten, Lierop, Liessel, Neerkant, Someren, Vlierden
Stichting Primair Onderwijs Fluvius Arnhem Arnhem, Doorwerth, Oosterbeek, Renkum
Stichting Primair Onderwijs Groesbeek Berg en Dal, Groesbeek
Stichting Primair Onderwijs Leudal en Thornerkwartier Heythuysen Baexem, Buggenum, Ell, Grathem, Haelen, Heel, Heibloem, Heythuysen, Horn, Hunsel, Ittervoort, Kelpen Oler, Leudal, Maasgouw, Neer, Neeritter, Roggel
Stichting Primair Onderwijs Mondriaan Abcoude Abcoude, De Ronde Venen
Stichting Primair Onderwijs Peelraam Wanroij Boxmeer, Langenboom, Mill, Mill en Sint Hubert, Oploo, Rijkevoort, Sint Anthonis, Sint Hubert, Stevensbeek, Wanroij, Westerbeek, Wilbertoord
Stichting Primair Onderwijs Wij de Venen Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn, Hazerswoude Dorp, Hazerswoude Rijndijk, Hoogmade, Kaag en Braassem, Koudekerk aan den Rijn, Leimuiden, Nieuwkoop, Nieuwveen, Noorden, Rijnsaterwoude, Ter Aar, Woubrugge, Zevenhoven
Stichting Primair Onderwijs de Linge Huissen Angeren, Bemmel, Doornenburg, Gendt, Haalderen, Huissen, Lingewaard
Stichting Primair Onderwijs in de Gemeente Zundert Achtmaal, Klein Zundert, Wernhout, Zundert
Stichting Primair Openbaar Onderwijs Ede Ede Gld Bennekom, Ede, Ede Gld, Harskamp, Lunteren, Otterlo
Stichting Primair Openbaar Onderwijs in de Regio Waterland Oostzaan Purmerend Beemster, Beets Nh, Broek in Waterland, Den Ilp, Edam, Edam Volendam, Ilpendam, Jisp, Kwadijk, Landsmeer, Middelie, Middenbeemster, Monnickendam, Oosthuizen, Oostzaan, Purmerend, Warder, Waterland, Wijdewormer, Wormer, Wormerland, Zuiderwoude, Zuidoostbeemster
Stichting Primair en Voortgezet Onderwijs Zuid Nederland Eindhoven Eindhoven
Stichting Primenius Oude Pekela Assen, Barger Compascuum, Bedum, Borger Odoorn, De Marne, Delfzijl, Eelde, Eemsmond, Emmen, Emmer Compascuum, Erica, Hoogeveen, Hoogezand, Klazienaveen, Marum, Midden Groningen, Mussel, Musselkanaal, Noordscheschut, Nuis, Oldambt, Oude Pekela, Pekela, Sappemeer, Stadskanaal, Ter Apel, Tynaarlo, Uithuizen, Veendam, Wehe den Hoorn, Westerwolde, Winschoten, Zandberg Dr, Zwartemeer
Stichting Primo Schiedam Vlaardingen Schiedam, Vlaardingen
Stichting Prisma Scholengroep Goes Borsele, Goes, Hansweert, Heinkenszand, Kwadendamme, Lewedorp, Middelburg, Ovezande, Reimerswaal, Rilland, S Heerenhoek, Schouwen Duiveland, Vlissingen, Zierikzee
Stichting Prisma Stichting Protestants Christelijk Oecumen Onderwijs in Almere Almere
Stichting Proceon voor Pco Ih Gooi en omgeving Hilversum Bussum, De Bilt, Eemnes, Gooise Meren, Hilversum, Hollandsche Rading, Kortenhoef, Loosdrecht, Naarden, Nederhorst den Berg, Wijdemeren
Stichting Procon Stichting voor Christel Primair Onderwijs Vaassen Epe, Vaassen
Stichting Prof Dr Leo Kanneronderw Groep Leiderdorp Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Zoetermeer
Stichting Professor Fritz Redlschool voor Langdurig Zieke Kinderen Utrecht Utrecht
Stichting Prohles Katwijk Zh Katwijk, Katwijk Zh
Stichting Prokind Scholengroep Abbenbroek Abbenbroek, Nissewaard, Spijkenisse
Stichting Proloog Primair O O Leeuwarden Goutum, Grou, Jirnsum, Leeuwarden, Lekkum, Reduzum, Warten, Wergea, Wirdum Fr
Stichting Promes Meppel IJhorst, Meppel, Nijeveen, Staphorst
Stichting Proo Noord Veluwe Harderwijk Elburg, Emst, Epe, Ermelo, Harderwijk, Heerde, Nunspeet, Oene, Oldebroek, Putten, T Harde, Vaassen, Wapenveld, Wezep
Stichting Protestants Christelijk Basis Onderwijs Smallingerland en Omstreken Drachten Boornbergum, Drachten, Drachtstercompagnie, Opeinde, Opsterland, Oudega Gem Smallingerlnd, Smallingerland, Wijnjewoude
Stichting Protestants Christelijk Basis Onderwijs te Leiderdorp Leiderdorp
Stichting Protestants Christelijk Basis en Orthopedag Onderwijs Rotterdam Hoogvliet Rotterdam, Pernis Rotterdam, Rotterdam
Stichting Protestants Christelijk Basisonderwijs Baarn Soest Baarn, Soest, Soesterberg
Stichting Protestants Christelijk Onderwijs Boxmeer Boxmeer
Stichting Protestants Christelijk Onderwijs Lev Waddinxveen Alphen aan den Rijn, Boskoop, Waddinxveen
Stichting Protestants Christelijk Onderwijs Noord Twente Almelo Almelo, Wierden
Stichting Protestants Christelijk Onderwijs Utrecht De Meern, Utrecht, Vleuten
Stichting Protestants Christelijk Organisatie Voor O W Opv Gelderse Valle Barneveld Barneveld, Hoevelaken, Nijkerk, Nijkerk Gld, Voorthuizen, Woudenberg, Zwartebroek
Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs Groene Hart Woerden Bodegraven Reeuwijk, Harmelen, Linschoten, Lopik, Montfoort, Nieuwerbrug aan den Rijn, Nieuwkoop, Woerden, Woerdense Verlaat
Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs Midden Brabant Breda Alphen Chaam, Breda, Chaam, Dongen, Etten Leur, Geertruidenberg, Gilze en Rijen, Oosterhout, Oosterhout Nb, Raamsdonksveer, Rijen, S Gravenmoer
Stichting Protestants Christelijk Primair en Interconfessioneel P O Regio Westland Naaldwijk De Lier, Honselersdijk, Maasdijk, Maasland, Midden Delfland, Monster, Naaldwijk, S Gravenzande, Wateringen, Westland
Stichting Protestants Christelijk Voortgezet Onderwijs Gemeente Barneveld E O Barneveld
Stichting Protestants Christelijk Voortgezet Onderwijs in Gouda en omgeving Gouda
Stichting Protestants Christelijk Voortgezet Onderwijs voor Nijverdal Rijssen E O Hellendoorn, Nijverdal, Rijssen, Rijssen Holten
Stichting Purmerendse Scholengroep Purmerend
Stichting Qliq Primair Onderwijs Helmond Helmond
Stichting Quadraam Duiven Arnhem, Didam, Duiven, Elst Gld, Montferland, Overbetuwe, Rheden, Velp Gld, Zevenaar
Stichting Quadraten Grootegast Aduard, Boerakker, De Wilp, Doezum, Grijpskerk, Grootegast, Kommerzijl, Kornhorn, Leek, Lutjegast, Marum, Niekerk Westerkwartier, Noordenveld, Noordhorn, Oldehove, Oldekerk, Oostwold Westerkwartier, Opende, Roden, Tolbert, Westerkwartier, Zevenhuizen Gn, Zuidhorn
Stichting R K Algemeen Bijzonder en Openbaar Primair Onderwijs Panta Rhei Leidschendam Den Haag, Leidschendam, Leidschendam Voorburg, Oegstgeest, Voorburg, Voorschoten
Stichting R K Basisscholen Vleuten de Meern Haarzuilens Utrecht De Meern, Haarzuilens, Utrecht, Vleuten
Stichting R K Mytylschool Roosendaal Roosendaal
Stichting R K Onderwijs Aerdenhout Aerdenhout, Bloemendaal
Stichting R K Onderwijs Bommelerwaard Hedel Alem, Ammerzoden, Hedel, Kerkdriel, Maasdriel, Velddriel, Zaltbommel
Stichting R K Scholengemeenschap Sancta Maria Haarlem Haarlem
Stichting R K Voorb Hoger Mo voor Noordelijk Rotterdam Rotterdam
Stichting Reformatorisch Onderwijs Delft Delft
Stichting Reformatorisch Onderwijs voor Woerden en omgeving Woerden
Stichting Reformatorisch Speciaal Onderwijs Randstad Barendrecht Barendrecht
Stichting Regionaal Openbaar Onderwijs Maas en Meierij Rossum Gld Aalst Gld, Berlicum Nb, Boxtel, Brakel, Haaren, Hedel, Heerewaarden, Kerkdriel, Maasdriel, Rossum Gld, Sint Michielsgestel, Vught, Zaltbommel
Stichting Regionale Scholengemeenschap Enkhuizen Enkhuizen
Stichting Regius College Schagen Schagen
Stichting Regulier Openbaar Basisonderwijs IJsselstein en Nieuwegein IJsselstein, IJsselstein Ut, Nieuwegein
Stichting Regulier Openbaar Basisonderwijs Surplus Anna Paulowna Anna Paulowna, Callantsoog, Den Oever, Dirkshorn, Hippolytushoef, Hollands Kroon, Kolhorn, Middenmeer, Nieuwe Niedorp, Petten, Schagen, Schagerbrug, Sint Maarten, Sint Maartensbrug, T Zand Nh, Warmenhuizen, Wieringerwaard, Wieringerwerf
Stichting Rehobothschool Uddel Apeldoorn, Uddel
Stichting Renn4 Groningen Appingedam, Assen, Drachten, Emmen, Groningen, Haren, Haren Gn, Heerenveen, Hoogeveen, Hoogezand, Leeuwarden, Midden Groningen, Oldambt, Smallingerland, Sneek, Sudwest Fryslan, Winschoten
Stichting Resonans Leiden Delft, Den Haag, Leiden, Noordwijk, Noordwijk Zh, Zoetermeer
Stichting Respont Vlissingen Goes, Hulst, Kloetinge, Kortgene, Middelburg, Noord Beveland, Terneuzen, Tholen, Vlissingen
Stichting Rijdende School Geldermalsen Geldermalsen, West Betuwe
Stichting Roc Summa College Eindhoven Eindhoven
Stichting Roc West Brabant Etten Leur Andel, Bergen op Zoom, Breda, Etten Leur, Halderberge, Halsteren, Oosterhout, Oosterhout Nb, Oudenbosch, Teteringen, Woudrichem
Stichting Roelof van Echten Hoogeveen Hoogeveen
Stichting Ronduit Alkmaar Alkmaar, Castricum, Den Helder, Drechterland, Heerhugowaard, Hoorn, Koedijk, Wijdenes, Zwaag
Stichting Roobol Buitenpost Achtkarspelen, Boelenslaan, Buitenpost, Damwald, Dantumadiel, De Westereen, Dokkum, Dongeradeel, Feanwalden, Harkema, Holwerd, Kollum, Kollumerland en Nieuwkruisland, Kootstertille, Surhuisterveen, Twijzelerheide
Stichting Rooms Katholiek Onderwijs Huizen Huizen
Stichting Rooms Katholiek Onderwijs Lent Lent, Nijmegen
Stichting Rooms Katholiek Onderwijs Naarden Gooise Meren, Naarden
Stichting Roos Rijssen Hellendoorn, Holten, Nijverdal, Rijssen, Rijssen Holten, Twenterand, Vriezenveen, Vroomshoop, Westerhaar Vriezenv Wijk, Wierden
Stichting Rotterdamse Schoolvereniging Rotterdam
Stichting Rotterdamse Vereniging van K O Albrandswaard, Barendrecht, Bleiswijk, Capelle aan den IJssel, Hoek van Holland, Hoogvliet Rotterdam, Krimpen aan den IJssel, Lansingerland, Nieuwerkerk Ad IJssel, Nissewaard, Rhoon, Ridderkerk, Rotterdam, Rozenburg Zh, Spijkenisse, Zuidplas
Stichting Rsg Magister Alvinus Sneek Sneek, Sudwest Fryslan
Stichting Rsg Slingerbos Levant Harderwijk Harderwijk, Zeewolde
Stichting Rsg T Rijks Stichting Regulier Ovo Bergen op Zoom Eo Bergen op Zoom
Stichting Rsg de Borgen Groningen Groningen, Grootegast, Leek, Noordenveld, Roden
Stichting S Adelbert College Wassenaar Wassenaar
Stichting S Heeren Loo Zorggroep Amersfoort Amersfoort, Ermelo, Soest
Stichting SBO de Schilderspoort Zevenaar Zevenaar
Stichting SBO de Vlieger Leiden Leiden
Stichting Saam Scholen Oss Berghem, Bernheze, Boekel, Heesch, Heeswijk Dinther, Landerd, Meierijstad, Oss, Ravenstein, Sint Oedenrode, Uden, Veghel, Zeeland
Stichting Saltho Onderwijs Boxtel Boxtel, Den Bosch, Eindhoven, Oisterwijk
Stichting Samen Onderwijs Maken Som Bergen op Zoom Bergen op Zoom, Dinteloord, Hansweert, Hoogerheide, Krabbendijke, Kruiningen, Reimerswaal, Rilland, Steenbergen, Woensdrecht, Yerseke
Stichting Samenlevingsscholen Giethoorn Giethoorn, Steenwijk, Steenwijkerland, Wanneperveen
Stichting Samenwerk Best voor Kopo Schijndel Meierijstad, Schijndel
Stichting Samenwerkende Basisscholen Alkemade Oude Wetering Kaag en Braassem, Oude Wetering, Rijpwetering, Roelofarendsveen
Stichting Samenwerkende Vrijescholen Zuid Holland Rotterdam Delft, Den Haag, Dordrecht, Krimpen aan den IJssel, Oud Beijerland, Rotterdam
Stichting Samenwerking Best Primair Onderwijs Gearhing Bolsward Baard, Balk, Bantega, Boazum, Bolsward, De Fryske Marren, Easterwierrum, Echtenerbrug, Hindeloopen, IJlst, Itens, Jorwert, Leeuwarden, Lemmer, Makkum Fr, Mantgum, Oosterzee, Pingjum, Sudwest Fryslan, Waadhoeke, Warns, Weidum, Winsum Fr, Witmarsum, Wiuwert, Wommels, Workum
Stichting Samenwerking Nieuwegein Nieuwegein
Stichting Samenwerking School Abvo IJburg Amsterdam Amsterdam
Stichting Samenwerkingsbestuur Primair Onderwijs Maas Waal Druten Afferden Gld, Alphen Gld, Altforst, Beneden Leeuwen, Boven Leeuwen, Deest, Dreumel, Druten, Horssen, Maasbommel, Puiflijk, Wamel, West Maas en Waal
Stichting Samenwerkingsbestuur Primair Onderwijs Venray Regio Leunen, Merselo, Oirlo, Oostrum Lb, Venray, Ysselsteyn Lb
Stichting Samenwerkingsbestuur Primair Onderwijs West Friesland Westwoud Drechterland, Westwoud
Stichting Samenwerkingssch Rivierenwijk Deventer Deventer
Stichting Samenwerkingsscholen Kop van Noord Holland Anna Paulowna Anna Paulowna, Hollands Kroon, Slootdorp
Stichting Samenwerkingsscholen Voorne Putten Abbenbroek Abbenbroek, Heenvliet, Nissewaard, Rockanje, Westvoorne, Zuidland
Stichting Samenwerkingsschool Den Helder Den Burg, Den Helder, Texel
Stichting Samenwerkingsschool Kranenburg en Omstreken Vorden Bronckhorst, Vorden
Stichting Samenwerkingsschool Yn de Mande Schiermonnikoog Schiermonnikoog
Stichting Samenwerkingsschool de Overlaat Waalwijk Waalwijk
Stichting Samenwijs Onderwijs Hilvarenbeek Biest Houtakker, Diessen, Esbeek, Haghorst, Hilvarenbeek
Stichting Sarkon Den Helder Anna Paulowna, Breezand, Burgerbrug, Den Burg, Den Helder, Hippolytushoef, Hollands Kroon, Julianadorp, Middenmeer, Nieuwe Niedorp, Schagen, T Veld, T Zand Nh, Texel, Wieringerwerf
Stichting Scala Coll Coenecoop College Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn
Stichting Scala Stichting voor Katholiek Openbaar A B O Elshout Drunen, Elshout, Haarsteeg, Heusden, Nieuwkuijk, Oudheusden, Vlijmen
Stichting Scholen Parochie H Bernadette Helmond Helmond
Stichting Scholen aan Zee Den Helder Den Helder, Julianadorp
Stichting Scholen met de Bijbel in de Betuwe Lienden Buren, Geldermalsen, Kesteren, Lienden, Meteren, Neder Betuwe, Opheusden, Overbetuwe, Randwijk
Stichting Scholen van het Rozenkruis Hilversum Heiloo, Hilversum
Stichting Scholen voor Christelijk Basisonderwijs Zeist E O Bunnik, Huis Ter Heide Ut, Odijk, Zeist
Stichting Scholen voor Soog Id Gemeente Dronten Dronten
Stichting Scholengem School Kennemer Lyc Overveen Bloemendaal, Overveen
Stichting Scholengemeensch voor Speciaal en Vso de Brouwerij Arnhem Arnhem, Ede, Ede Gld, Oosterbeek, Overbetuwe, Renkum, Zetten
Stichting Scholengemeenschap Montessori Lyceum Rotterdam Rotterdam
Stichting Scholengemeenschap voor Vrijeschoolonderwijs Nijmegen Eindhoven, Nijmegen, Zeist
Stichting Scholengr den Haag Zuid West Den Haag Den Haag, S Gravenhage
Stichting Scholengroep Gelderveste voor Christelijk Basisonderwijs Vorden Berkelland, Borculo, Bronckhorst, Brummen, Doetinchem, Eefde, Hengelo Gld, Lochem, Ruurlo, Toldijk, Vorden, Warnsveld, Zelhem, Zutphen
Stichting Scholengroep Leonardo Da Vinci Leiden Leiden
Stichting Scholengroep Openbaar Onderwijs Lelystad Lelystad
Stichting Scholengroep Pontes Goes Goes, Schouwen Duiveland, Zierikzee
Stichting Scholengroep Primato Hengelo Ov Hengelo, Hengelo Ov
Stichting Scholengroep Rijk van Nijmegen Molenhoek Lb, Mook en Middelaar, Nijmegen
Stichting Scholengroep Spinoza voor VO te Voorb Leidschendam Eo Voorburg Den Haag, Leidschendam, Leidschendam Voorburg, Voorburg
Stichting Scholengroep Veluwezoom Dieren De Steeg, Dieren, Rheden, Rozendaal, Spankeren, Velp Gld
Stichting School met de Bijbel Den Haag Den Haag, S Gravenhage
Stichting School of Understanding Nederland Amstelveen Amstelveen
Stichting Schoolbestuur Laetare Schoolbestuur voor R K O Kilder Kilder, Montferland
Stichting Schooltij Den Burg De Cocksdorp, De Koog, Den Burg, Oosterend Nh, Oudeschild, Texel
Stichting Signum Rosmalen Den Bosch, Rosmalen, S Hertogenbosch, Zaltbommel
Stichting Sint Albertus Liempde Boxtel, Liempde
Stichting Sint Josephscholen Nijmegen Nijmegen
Stichting Sintlucas Eindhoven Eindhoven
Stichting Sirius Amsterdam Amsterdam
Stichting Skozok Samen Koersen op Zichtbare Ok Veldhoven Bergeijk, Budel, Budel Dorplein, Budel Schoot, Cranendonck, Heeze Leende, Leende, Luyksgestel, Maarheeze, Riethoven, Soerendonk, Sterksel, Valkenswaard, Veldhoven, Waalre, Westerhoven
Stichting Smart Limburg Maastricht Maastricht
Stichting Soca Almelo Almelo
Stichting Sp Ow v Sp Ow op Gereformeerde Gr in de Regio Veluwe Barneveld Barneveld, Neder Betuwe, Ochten
Stichting Spaarnesant Haarlem Haarlem, Haarlemmermeer, Hoofddorp, Spaarndam Gem Haarlem
Stichting Speciaal Onderwijs Amersfoort en Omstreken Amersfoort
Stichting Speciaal Onderwijs Fryslan Drachten Beetsterzwaag, Damwald, Dantumadiel, Drachten, Franeker, Heerenveen, Leeuwarden, Oosterwolde Fr, Ooststellingwerf, Opsterland, Smallingerland, Sneek, Sudwest Fryslan, Waadhoeke
Stichting Speciaal Onderwijs Midden Nederland Bilthoven Bilthoven, De Bilt, Houten
Stichting Speciaal Onderwijs Tarcisiusschool Nijmegen Nijmegen, Zeist
Stichting Speciaal Onderwijs Twente en Oost Gelderland Borculo Almelo, Berkelland, Borculo, Doetinchem, Hellendoorn, Hengelo, Hengelo Ov, Lochem, Neede
Stichting Speciaal Onderwijs de Bolster Voorst Gemeente Voorst Apeldoorn, Voorst, Voorst Gem Voorst
Stichting Speciaal Onderwijs en Exp Centra Eindhoven Eindhoven, Helmond
Stichting Speciaal Onderwijs op Gereformeerde Grondslag Zwolle Apeldoorn, Urk, Zwolle
Stichting Specialisten in Passend Onderwijs Papendrecht Dordrecht, Gorinchem, Papendrecht, Sliedrecht, Zwijndrecht
Stichting Spinoza Lyceum Amsterdam Amsterdam
Stichting Staring College Lochem Berkelland, Borculo, Lochem
Stichting Stc Group Rotterdam Rotterdam
Stichting Stedelijk Gymnasium Leiden Leiden
Stichting Stedelijk Voortgezet Onderwijs Zoetermeer Zoetermeer
Stichting Stichting Christoffel Boxtel Boxtel
Stichting Stichting Jozef M A v O te Vlaardingen Vlaardingen
Stichting Stichting Martinus v Onderwijs op Katholieke Grondslag Venlo Venlo
Stichting Strabrecht College Geldrop Geldrop, Geldrop Mierlo
Stichting Swalm en Roer voor Onderwijs en Opvoeding Roermond Herkenbosch, Herten, Melick, Montfort, Roerdalen, Roermond, Sint Odilienberg, Swalmen, Vlodrop
Stichting Tabijn Heemskerk Alkmaar, Bergen Nh, Beverwijk, Broek op Langedijk, Castricum, Egmond Binnen, Egmond aan Zee, Heemskerk, Heiloo, Langedijk, Sint Pancras, Uitgeest
Stichting Tabor College Hoorn Nh Hoorn, Hoorn Nh
Stichting Talent Openbaar Basis Onderwijs Hoorn Hoorn Nh Blokker, Hoorn, Hoorn Nh, Zwaag
Stichting Talent Westerveld Dwingeloo Darp, Diever, Dwingeloo, Havelte, Uffelte, Vledder, Wapse, Wapserveen, Westerveld, Wilhelminaoord
Stichting Tangent Palet van Basissch Tilburg Berkel Enschot, Gilze, Gilze en Rijen, Goirle, Rijen, Tilburg, Udenhout
Stichting Ter Bev van het N B O te Vlaardingen Vlaardingen
Stichting Th Verstrekken C O op G G Uitgaande van de Gereformeerde G I N Goes Goes
Stichting Tjalling Koopmans College Amsterdam Amsterdam
Stichting Tjalling Koopmans College Hurdegaryp Hurdegaryp, Tytsjerksteradiel
Stichting Tjalling Koopmans College Utrecht Utrecht
Stichting Tobiasschool Amsterdam Amsterdam
Stichting Tof Onderwijs Tubbergen Albergen, Fleringen, Geesteren Ov, Langeveen, Manderveen, Mariaparochie, Reutum, Tubbergen, Vasse
Stichting Trevianum Sittard Sittard, Sittard Geleen
Stichting Trigoon Hoorn Nh Bovenkarspel, Grootebroek, Hoorn, Hoorn Nh, Stede Broec
Stichting Trinamiek Stichting v Katholiek Opb en Algemeen Bijzonder Primair en Voortgezet Onderwijs IJsselstein Ut Benschop, Culemborg, Everdingen, IJsselstein, IJsselstein Ut, Lopik, Nieuwegein, Vianen, Vianen Ut, Woerden
Stichting Trivium Zetten Appeltern, Dodewaard, Driel, Elst Gld, Herveld, Heteren, Kesteren, Neder Betuwe, Overbetuwe, Renkum, Wageningen, Wamel, West Maas en Waal, Wolfheze, Zetten
Stichting Tyltylschool de Maasgouw Maastricht Maastricht
Stichting Un1Ek Onderwijs Vlaardingen Maassluis, Schiedam, Vlaardingen
Stichting Unicoz Onderwijsgroep Zoetermeer Zoetermeer
Stichting Uniek Raamsdonksveer Dussen, Geertruidenberg, Hank, Raamsdonksveer, Werkendam
Stichting Vario Onderwijsgroep Emmeloord Balk, De Fryske Marren, Emmeloord, Lemmer, Noordoostpolder
Stichting Vco Oost Nederland Enschede Berkelland, Eibergen, Enschede, Haaksbergen, Losser, Neede, Overdinkel
Stichting Vechtdal College Hardenberg Dedemsvaart, Hardenberg, Ommen
Stichting Veldvest Bijzond Onderwijs in Veldhoven en omgeving Eersel, Knegsel, Steensel, Veldhoven, Vessem, Wintelre
Stichting Verschillend Onderwijs in Leusden Achterveld Voila Achterveld, Leusden
Stichting Verstrekk Basisonderwijs op Reformatorische Grondslag Bennekom Bennekom, Ede
Stichting Verstrekken Basisonderwijs op Gereformeerde Grondslag Gouda Gouda
Stichting Verstrekken Christelijk Onderwijs op Gereformeerde Grondslag Nieuw Lekkerland Alblasserdam, Molenlanden, Molenwaard, Nieuw Lekkerland
Stichting Viertaal Amsterdam Alkmaar, Almere, Amsterdam, Den Haag, Hoorn, Purmerend, Schagen, Zwaag
Stichting Vitus Zuid Eindhoven Eindhoven, Heerlen, Helmond, Hoensbroek, Roermond, Venlo
Stichting Viviani Emmen Emmen, Emmer Compascuum, Erica, Klazienaveen, Nieuw Amsterdam, Nieuw Weerdinge, Schoonebeek, Zandpol
Stichting Volare Nunspeet Epe, Harderwijk, Nunspeet, Zeewolde
Stichting Voor Protestants Christelijk Primair Onderwijs Barendr en Ridderkerk Barendrecht Barendrecht, Ridderkerk
Stichting Voorschotense Openbare School Voorschoten
Stichting Voortgezet Montessori Onderwijs Nijmegen en Omstrek Berg en Dal, Groesbeek, Nijmegen
Stichting Voortgezet Onderwijs Amstelveen Amstelveen
Stichting Voortgezet Onderwijs Eemsdelta Delfzijl Appingedam, Delfzijl, Midden Groningen, Siddeburen
Stichting Voortgezet Onderwijs Gemert E O Beek en Donk, Gemert, Gemert Bakel, Laarbeek
Stichting Voortgezet Onderwijs Haaglanden Den Haag Den Haag, Rijswijk, Rijswijk Zh, S Gravenhage
Stichting Voortgezet Onderwijs Parkstad Limburg Heerlen Heerlen, Kerkrade, Landgraaf
Stichting Voortgezet Onderwijs Protestants Christelijk Grondslag Noordoostpolder E O Emmeloord Emmeloord, Noordoostpolder, Urk
Stichting Voortgezet Onderwijs Regio Meierijstad Schijndel Meierijstad, Schijndel, Sint Michielsgestel
Stichting Voortgezet Onderwijs Steenwijkerland Weststellingw Steenwijk, Steenwijkerland, Weststellingwerf, Wolvega
Stichting Voortgezet Onderwijs Zeeuws Vlaanderen Terneuzen Hulst, Oostburg, Sluis, Terneuzen
Stichting Voortgezet Onderwijs de Vechtstreek Breukelen Ut Breukelen Ut, Maarssen, Stichtse Vecht
Stichting Vooruitstrevend Algemeen Hindoe Onderwijs Nederl Den Haag Den Haag, S Gravenhage
Stichting Vrije Scholen Rijnstreek Leiden Alphen aan den Rijn, Leiden, Zoetermeer
Stichting Vrije School Amersfoort Amersfoort
Stichting Vrije School Breda Breda
Stichting Vrije School Michael Bussum Bussum, Gooise Meren
Stichting Vrije School Zwolle Zwolle
Stichting Vrije School de Vuurvogel Driebergen Rijsenburg Driebergen Rijsenburg, Utrechtse Heuvelrug
Stichting Vrijescholen Athena Deventer Almelo, Apeldoorn, Arnhem, Assen, Brummen, Deventer, Doetinchem, Emmen, Enschede, Groningen, Harderwijk, Leeuwarden, Meppel, Oldenzaal, Winterswijk
Stichting Vrijescholen Ithaka Haarlem Alkmaar, Bergen Nh, Castricum, Haarlem, Haarlemmermeer, Hillegom, Hoofddorp, Hoorn, Hoorn Nh, Oudorp Nh, Purmerend, Zaandam, Zaanstad
Stichting Vrijescholen Zw Nederland Den Haag Den Haag, Leiden, Rotterdam, S Gravenhage
Stichting Vrijeschool Almere Almere
Stichting Waerdenborch Holten Goor, Hof van Twente, Holten, Rijssen Holten
Stichting Wellant Houten Aalsmeer, Alphen aan den Rijn, Amersfoort, Amsterdam, Boskoop, Brielle, Cromstrijen, Den Haag, Dordrecht, Gooise Meren, Gorinchem, Gouda, Houten, Katwijk, Klaaswaal, Molenwaard, Montfoort, Naarden, Oegstgeest, Ottoland, Rijnsburg, Rotterdam, Utrecht
Stichting Werkplaats Kindergemeenschap Bilthoven Bilthoven, De Bilt
Stichting Wijzer aan de Amstel Uithoorn De Kwakel, Uithoorn
Stichting Wijzer in Onderwijs Vlaardingen Maassluis, Vlaardingen
Stichting Wijzers in Onderwijs Echt Beegden, Echt, Echt Susteren, Heel, Maasbracht, Maasgouw, Sint Joost, Stevensweert, Thorn, Wessem
Stichting Winkler Prins Veendam Veendam
Stichting Wonderwijs Swb Oko in Overbet Lingewaard Elst Gld Driel, Elst Gld, Heteren, Huissen, Lingewaard, Oosterhout Gld, Overbetuwe, Valburg, Zetten
Stichting Xpect Primair Tilburg Tilburg
Stichting Yulius Onderwijs Barendrecht Barendrecht, Capelle aan den IJssel, Dordrecht, Gorinchem, Nissewaard, Rotterdam, Schiedam, Spijkenisse
Stichting Zaam Interconfessioneel Voortgezet Onderwijs Amsterdam Amsterdam, Monnickendam, Waterland, Zaandam, Zaanstad
Stichting Zaan Primair voor op Voortgezet Speciaal Onderwijs Zaandam Assendelft, Koog aan de Zaan, Krommenie, Westknollendam, Westzaan, Wormerveer, Zaandam, Zaandijk, Zaanstad
Stichting Zonnehuizen Onderwijs Zeist Zeist
Stichting Zozijn Daniel de Brouwerschool Wilp Gld Voorst, Wilp Gld
Stichting Zuiderbos Vught Helmond, Veldhoven, Vught
Stichting de Amsterdamse MAVO HAVO Amsterdam
Stichting de Amsterdamse Montessorisch Amsterdam
Stichting de Bascule Duivendrecht Amsterdam, Duivendrecht, Haarlemmermeer, Hoofddorp, Ouder Amstel
Stichting de Blauwe Loper Heerhugowaard Alkmaar, Broek op Langedijk, Heerhugowaard, Langedijk, Noord Scharwoude, Oudkarspel
Stichting de Buitenkans Heerenveen Heerenveen
Stichting de Buitenveldertse Montessorischool Amsterdam Amsterdam
Stichting de Eigen Wijs Wormer Wormer, Wormerland
Stichting de Hoeksche School Opvo Hoeksche Waard Puttershoek Binnenmaas, Cromstrijen, Goudswaard, Heinenoord, Hoeksche Waard, Klaaswaal, Korendijk, Maasdam, Mijnsheerenland, Mookhoek, Nieuw Beijerland, Numansdorp, Oud Beijerland, Piershil, Puttershoek, S Gravendeel, Strijen, Westmaas, Zuid Beijerland
Stichting de Hoenderloo Groep Apeldoorn, Deelen, Ede, Hoenderloo
Stichting de Kempen Openbaar en Algemeen Onderwijs Veldhoven Bergeijk, Bladel, Budel, Cranendonck, Eersel, Gastel, Heeze, Heeze Leende, Maarheeze, Nederweert, Oirschot, Reusel, Reusel de Mierden, Valkenswaard, Veldhoven, Waalre
Stichting de Korenburg Winterswijk Winterswijk
Stichting de Korre S Heer Arendskerke Goes, Middelburg, S Heer Arendskerke, Terneuzen
Stichting de Kosmos Amersfoort Amersfoort, Hoogland
Stichting de Nieuwe Kring Diemen Diemen
Stichting de Noordwijkse School Noordwijk Zh Noordwijk, Noordwijk Zh
Stichting de Onderwijsspecialisten Arnhem Apeldoorn, Arnhem, Barneveld, Deventer, Didam, Doetinchem, Ede, Ede Gld, Elst Gld, Lichtenvoorde, Montferland, Oost Gelre, Overbetuwe, Veenendaal, Zutphen
Stichting de Schoolwerkplaats Santpoort Noord Santpoort Noord, Velsen
Stichting de Sprong Maarsbergen Maarsbergen, Utrechtse Heuvelrug, Zeist
Stichting de Tjongerwerven Christelijk Primair Onderwijs Donkerbroek Appelscha, Donkerbroek, Haulerwijk, Heerenveen, Oosterwolde Fr, Ooststellingwerf, Oudehorne, Tjalleberd, Waskemeer, Weststellingwerf, Wolvega
Stichting de Vrije School Eindhoven Zuid Eindhoven
Stichting de Vrije School Zeeland Middelburg Middelburg
Stichting de Waarden Zevenbergen Achthuizen, Drimmelen, Fijnaart, Goeree Overflakkee, Heijningen, Hooge Zwaluwe, Klundert, Lage Zwaluwe, Langeweg, Moerdijk, Willemstad Nb, Zevenbergen, Zevenbergschen Hoek
Stichting de Werf v Onderwijs op Grondslag Voor Pers Heidsvorming Zaandijk Zaandijk, Zaanstad
Stichting de Zeister Vrije School Zeist
Stichting het Assink Lyceum Haaksbergen Berkelland, Eibergen, Haaksbergen, Neede
Stichting het Baarnsch Lyceum Scholengemeenschap v VWO HAVO Baarn
Stichting het Driespan Etten Leur Bergen op Zoom, Breda, Etten Leur, Oosterhout, Oosterhout Nb, Ossendrecht, Rijsbergen, Roosendaal, Woensdrecht, Zundert
Stichting het Poortje Jeugdinrichtingen Groningen Groningen, Kortehemmen, Smallingerland
Stichting het Rhedens Rozendaal Dieren, Rheden, Rozendaal
Stichting het Rijnlands Lyceum Wassenaar Den Haag, Oegstgeest, Sassenheim, Teylingen, Wassenaar
Stichting het Stedelijk Lyceum Enschede Enschede
Stichting het Zonnewiel Vrijeschool de Bilt De Bilt De Bilt
Stichting op Kop Openbaar Primair Onderwijs Giethoorn Blokzijl, Eesveen, Genemuiden, Giethoorn, Hasselt, Kuinre, Oldemarkt, Scheerwolde, Steenwijk, Steenwijkerland, Steenwijkerwold, Vollenhove, Willemsoord, Zwartewaterland, Zwartsluis
Stichting tot Instandhouding en Oprichting van Een of Meer Basissch en School voor Voortgezet Onderwijs Urk Urk
Stichting tot Oprichting en Instandhouding van School voor Christelijk Voortgezet Ondw te Schoonhoven Krimpenerwaard, Schoonhoven
Stichting tot het Verstrekken Lager Onderwijs Gereformeerde Grondslag Vriezenveen Twenterand, Vriezenveen
Stichting tot het Verstrekken Onderwijs Gereformeerde Grondslag Arnemuiden Arnemuiden, Middelburg
Stichting tot het Verstrekken Onderwijs Gg Uitg Gereformeerde in Nederland Barneveld Barneveld
Stichting tot het Verstrekken Onderwijs op Gereformeerde Grondslag Bruinisse Bruinisse, Schouwen Duiveland
Stichting tot het Verstrekken van Basis Onderwijs op Gereformeerde Grondslag Veenendaal Veenendaal
Stichting tot het Verstrekken van Basisonderwijs op Gereformeerde Grondslag Rhenen Rhenen
Stichting tot het Verstrekken van Onderwijs Gereformeerde Grondslag Stavenisse Stavenisse, Tholen
Stichting tot het Verstrekken van Onderwijs op Reformatorische Grondslag Oldebroek Oldebroek
Stichting v Algemeen Bijzonder Basis Onderwijs Bergen op Zoom Bergen op Zoom, Halsteren, Steenbergen, Steenbergen Nb
Stichting v Christelijk Basis Onderwijs op Reformatorische Grondslag voor Katwijk Eo Katwijk Zh Katwijk, Katwijk Zh
Stichting v Christelijk Primair Onderwijs in Zuidwest Drenthe Meppel De Wolden, Diever, Dwingeloo, Hoogeveen, Koekange, Meppel, Nijensleek, Nijeveen, Pesse, Ruinerwold, Westerveld, Zuidwolde Dr
Stichting v Christelijk Voortgezet Onderwijs in Zuid West Fryslan Sneek Balk, Bolsward, De Fryske Marren, Koudum, Sneek, Sudwest Fryslan, Wommels
Stichting v Interconfessioneel Algemeen Bijzonder Voortgezet Onderwijs te R Dam Eo Rotterdam Nissewaard, Rotterdam, Spijkenisse
Stichting v Katholiek Primair Onderwijs Amersfoort en Omstreken Amersfoort, Hoogland, Hooglanderveen, Nijkerk, Nijkerk Gld
Stichting v Kunstzinnig Innovatief Toekomstgericht en Ambitieus Basisonderwijs Amsterdam Amsterdam
Stichting v O Amsterdam Zuid Amsterdam
Stichting v Protestants Cbo in de Gemeente Voorst Twello Nijbroek, Teuge, Twello, Voorst
Stichting v Protestants Christelijk B O Amersfoort Leusden Amersfoort, Hoogland, Leusden
Stichting v Protestants Christelijk Onderwijs te Ermelo Ermelo
Stichting v Protestants Christelijk Onderwijs voor Almelo en omgeving Almelo, Twenterand, Vriezenveen, Vroomshoop
Stichting v Protestants Christelijk Voortgezet Onderwijs Huizen Huizen
Stichting v Speciaal Onderwijs op Gereformeerde Grondslag in Zeeland Kapelle Kapelle
Stichting van Brienenoordschool Rotterdam Rotterdam
Stichting van der Huchtscholen Soest Soest
Stichting voor Algemeen Toegankelijk Onderwijs Eindhoven E O Eindhoven
Stichting voor Basisonderwijs Algem Grondslag Middelburg Middelburg
Stichting voor Basisonderwijs op Gereformeerde Grondslag Sint Philipsland Sint Philipsland, Tholen
Stichting voor Bijzonder Voortgezet Onderwijs Bilthoven Bilthoven, De Bilt
Stichting voor Bijzonder Voortgezet Onderwijs Ubbo Emmius Stadskanaal Oldambt, Onstwedde, Stadskanaal, Veendam, Winschoten
Stichting voor Christel VO in Noordwest Friesland Franeker Franeker, Waadhoeke
Stichting voor Christelijk Basisonderwijs de Greiden Exmorra Arum, Easterein, Easterlittens, Exmorra, Leeuwarden, Makkum Fr, Parrega, Spannum, Sudwest Fryslan, Tjerkwerd, Waadhoeke, Witmarsum, Wjelsryp, Wommels
Stichting voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs Ede Eo Ede Gld Bennekom, Ede, Ede Gld
Stichting voor Christelijk Onderwijs Harderwijk Hierden Harderwijk, Hierden
Stichting voor Christelijk Onderwijs te Alphen aan den Rijn en Omstreken Aarlanderveen, Alphen aan den Rijn, Hazerswoude Dorp, Zwammerdam
Stichting voor Christelijk Praktijkonderwijs in Noord Oost Friesland Dokkum Dokkum, Dongeradeel, Noardeast Fryslan
Stichting voor Christelijk Praktijkonderwijs voor Hardenberg en omgeving Hardenberg
Stichting voor Christelijk Primair Onderwijs Albrandswaard Poortugaal Albrandswaard, Poortugaal, Rhoon
Stichting voor Christelijk Primair Onderwijs Chrono Hardenberg Ane, Balkbrug, Bergentheim, De Krim, Dedemsvaart, Gramsbergen, Hardenberg, Rheezerveen
Stichting voor Christelijk Primair Onderwijs Lelystad Lelystad
Stichting voor Christelijk Reformatorisch Primair Onderwijs de Planthof Gameren Gameren, Zaltbommel
Stichting voor Christelijk Speciaal Basisonderwijs Barneveld E O Barneveld
Stichting voor Christelijk Speciaal Basisonderwijs Sneek Eo Sneek, Sudwest Fryslan
Stichting voor Christelijk Speciaal Basisonderwijs te Leeuwarden Leeuwarden
Stichting voor Christelijk Speciaal Onderwijs Groningen Groningen
Stichting voor Christelijk VMBO v Harderwijk en Omstreken Harderwijk, Zeewolde
Stichting voor Christelijk VO voor de Regio Oost Friesland Drachten Burgum, Drachten, Ooststellingwerf, Smallingerland, Tytsjerksteradiel, Waskemeer
Stichting voor Christelijk Voortgezet Onderwijs Heerde Heerde
Stichting voor Christelijk Voortgezet Onderwijs Veenendaal Veenendaal
Stichting voor Christelijk Voortgezet Onderwijs West Brabant Breda Breda
Stichting voor Christelijk Voortgezet Onderwijs Woerden Woerden
Stichting voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in Baarn Soest Baarn, Soest
Stichting voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in het Gooi Hilversum Hilversum
Stichting voor Christelijk en Algemeen Neutraal Bijzonder Basisonderwijs Nije Gaast Balk Balk, De Fryske Marren, Hemelum, Koudum, Nijemirdum, Oudega de Fryske Marren, Oudemirdum, Sloten Fr, Sondel, Stavoren, Sudwest Fryslan, Workum
Stichting voor Cvo in de Regio Heerenveen en Joure De Fryske Marren, Heerenveen, Joure
Stichting voor Cvo op Reformatorische Grondslag te Gorinchem Gorinchem, Zaltbommel
Stichting voor Freinetonderwijs in Utrecht Utrecht
Stichting voor Interconfessioneel Rooms-Katholiek Pc Prakt Onderwijs Woerden Woerden
Stichting voor Interconfessioneel Rooms-Katholiek Pc en Katholiek Onderwijs Vlaardingen Schiedam, Vlaardingen
Stichting voor Interconfessioneel Voortgezet Onderwijs in Oost West Friesland Grootebroek Grootebroek, Stede Broec
Stichting voor Islamitisch Voortgezet Onderwijs in Rotterdam E O Rotterdam
Stichting voor Katholiek Basisonderwijs Gelderland Warnsveld Aalten, Berkelland, Bronckhorst, Brummen, Klarenbeek, Lochem, Ruurlo, Terwolde, Twello, Voorst, Vorden, Warnsveld, Winterswijk, Zutphen
Stichting voor Katholiek Onderwijs Aalsmeer Aalsmeer, Kudelstaart
Stichting voor Katholiek Onderwijs Sint Liduina Schiedam Schiedam
Stichting voor Katholiek Onderwijs Sint Oedenrode Skoso Meierijstad, Sint Oedenrode
Stichting voor L O aan Varende Kind Lovk Dordrecht Dordrecht
Stichting voor Montessori Onderwijs Zuidoost Nederland Weert Helmond, Venlo, Venray, Weert
Stichting voor Onderwijs op Reformatorische Grondslag Amersfoort Amersfoort, Barneveld, Ede, Ede Gld, Hoevelaken, Kesteren, Neder Betuwe, Nijkerk
Stichting voor Openbaar Onderwijs in Dordrecht Dordrecht
Stichting voor Openbaar Voortgezet Onderwijs Delft Delft
Stichting voor Openbaar Voortgezet Onderwijs in Noordwest Friesland Harlingen Franeker, Harlingen, Waadhoeke
Stichting voor Openbaar Voortgezet Onderwijs op Walcheren Vlissingen Middelburg, Vlissingen
Stichting voor Openbaar Voortgezet Onderwijs van Wageningen en Omstreken Kesteren, Neder Betuwe, Rhenen, Wageningen
Stichting voor P C O de Oorsprong te Utrechtse Heuvelrug W B D Doorn Doorn, Driebergen Rijsenburg, Utrechtse Heuvelrug, Wijk bij Duurstede
Stichting voor P C Onderwijs B Waard L v H A Langstr Eo Waalwijk Aalburg, Heusden, Sprang Capelle, Waalwijk, Wijk en Aalburg
Stichting voor P C Onderwijs Dronten Zeewolde Biddinghuizen, Dronten, Swifterbant, Zeewolde
Stichting voor P C P O op Goeree Overflakkee Middelharnis Den Bommel, Dirksland, Goedereede, Goeree Overflakkee, Herkingen, Melissant, Middelharnis, Nieuwe Tonge, Oude Tonge, Sommelsdijk, Stad aan T Haringvliet, Stellendam
Stichting voor P C v O voor Meppel en omgeving Meppel
Stichting voor Pc Rooms-Katholiek Primair Onderwijs Middelburg Vlissingen Arnemuiden, Middelburg, Oost Souburg, Vlissingen
Stichting voor Pcso Vso voor Kampen en Omstreken Kampen
Stichting voor Persoonl Onderwijs Geldermalsen Geldermalsen, West Betuwe
Stichting voor Praktijkonderwijs Dordrecht Dordrecht
Stichting voor Praktijkonderwijs in de Langstraat Waalwijk Waalwijk
Stichting voor Primair Onderwijs Regio Helden Panningen Beringe, Egchel, Grashoek, Helden, Kessel Lb, Koningslust, Panningen, Peel en Maas
Stichting voor Protestants Cbo Meppel Meppel
Stichting voor Protestants Christel Basisonderwijs Apeldoorn Apeldoorn, Beemte Broekland, Lieren, Ugchelen, Wenum Wiesel
Stichting voor Protestants Christelijk Basisonderwijs Midden Zeeuws Vlaanderen Terneuzen Axel, Terneuzen, Zaamslag
Stichting voor Protestants Christelijk Onderwijs Roosendaal Roosendaal
Stichting voor Protestants Christelijk Primair Onderwijs de Vier Windstr Gouda Bodegraven, Bodegraven Reeuwijk, Driebruggen, Gouda, Haastrecht, Krimpenerwaard, Moordrecht, Oudewater, Reeuwijk, Waarder, Zevenhuizen Zh, Zuidplas
Stichting voor Protestants Christelijk Primair Onderwijs in de Krimpenerwaard Bergambacht Bergambacht, Gouderak, Krimpen aan de Lek, Krimpenerwaard, Lekkerkerk, Ouderkerk aan den IJssel, Schoonhoven
Stichting voor Protestants Christelijk Voortgezet Onderwijs Eemland Amersfoort Amersfoort, Bunschoten, Bunschoten Spakenburg, Nijkerk, Nijkerk Gld
Stichting voor Protestants Christelijk Voortgezet Ondrw de Meerwaarde Barneveld Barneveld
Stichting voor Voortgezet Onderwijs Kennemerland Castricum Beverwijk, Castricum, Heemskerk
Stichting voor Voortgezet Onderwijs Lelystad Lelystad
Stichting voor Voortgezet Onderwijs op Interconfessionele Grondslag Leiden Leiden
Stichting voor Voortgezet Vrijeschoolonderwijs Noord Holland Amsterdam Amsterdam, Bergen Nh, Haarlem
Svpo Deventer Ida Gerhardt Academie Deventer
Svpo Hengelo Mezquita Hengelo Ov Hengelo, Hengelo Ov
Svpo Hoorn Ida Gerhardt Academie Hoorn Nh Hoorn, Hoorn Nh
T Blokhuus Hoevelaken Hoevelaken, Nijkerk
Triade Stichting voor Katholiek Primair Onderwijs Geleen Einighausen, Geleen, Limbricht, Sittard Geleen
Utrechtse Schoolvereniging Utrecht
Vco Bunschoten Bunschoten Spakenburg Bunschoten, Bunschoten Spakenburg, Eemdijk
Veren voor Montessorionderw te Leusden Leusden
Vereniging Algemeen Bijzonder Basisonderwijs de Opbouw Bolsward Bolsward, Sudwest Fryslan
Vereniging Basis Onderwijs op Gereformeerde Grondslag te Aagtekerke Aagtekerke, Veere
Vereniging Basisonderwijs op Reformatorisch Grondslag te Kootwijkerbroek Barneveld, Kootwijkerbroek
Vereniging Basisonderwijs op Reformatorisch Grondslag te Oostkapelle Oostkapelle, Veere
Vereniging Bev Vh Christelijk Nationaal Onderwijs te Hollum Ameland, Hollum
Vereniging Bevordering Christelijk Onderwijs te Bruinisse Bruinisse, Schouwen Duiveland
Vereniging Bevordering Christelijk Schoolonderwijs Neerlangbroek Doorn Doorn, Langbroek, Utrechtse Heuvelrug, Wijk bij Duurstede
Vereniging Christelijk Nationaal Basisonderwijs Driesum Wouterswoude Damwoude Walterswald Dantumadiel, Walterswald
Vereniging Christelijk Nationaal Schoolonderwijs te Helmond Helmond
Vereniging Christelijk Nationaal Schoolonderwijs te Nunspeet Nunspeet
Vereniging Christelijk Onderwijs op Reformatorische Grondslag Doorn Doorn, Utrechtse Heuvelrug
Vereniging Christelijk Voortgezet Onderwijs Alblasserwaard West Papendrecht Papendrecht
Vereniging Christelijk Voortgezet Onderwijs in Noord Oost Friesland Dokkum Dokkum, Dongeradeel, Ferwerderadiel, Ferwert, Noardeast Fryslan
Vereniging Christelijk Voortgezet Onderwijs in de Hoeksche Waard Oud Beijerland Hoeksche Waard, Oud Beijerland
Vereniging Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam en omgeving Barendrecht, Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs, Bleiswijk, Brielle, Capelle aan den IJssel, Hellevoetsluis, Hoogvliet Rotterdam, Krimpen aan den IJssel, Lansingerland, Nieuwerkerk Ad IJssel, Nissewaard, Ridderkerk, Rotterdam, Rozenburg Zh, Spijkenisse, Zuidplas
Vereniging Co op Reformat Grondslag te Barendrecht Barendrecht
Vereniging Eben Haezer voor Christelijk Schoolonderwijs Leerbroek Leerbroek, Vijfheerenlanden, Zederik
Vereniging Gereformeerd Voortgezet Onderwijs Westelijk Nederland Rotterdam Rijswijk, Rijswijk Zh, Rotterdam
Vereniging Gereformeerd Voortgezet Onderwijs v Midden Nederland Amersfoort Amersfoort, Arnhem
Vereniging H Vryzinnig Christelijk Lyc Den Haag Den Haag, S Gravenhage
Vereniging Hervormd Christelijk Schoolonderwijs te Waspik Waalwijk, Waspik
Vereniging Hervormd School Gemeente voor Protestants Christelijk Onderwijs te Genem Genemuiden Genemuiden, Zwartewaterland
Vereniging Hervormde Scholen Ede Ede Gld Ede, Ede Gld
Vereniging Ibogo Middelharnis Goeree Overflakkee, Middelharnis
Vereniging Instand houding Best School voor Cbo Gen Hofdijckschool Oegstgeest Oegstgeest
Vereniging Instandhouding Scholen Bijbel te Molenaarsgraaf E O Molenaarsgraaf, Molenlanden, Molenwaard
Vereniging Interconfession Rooms-Katholiek Pc Basis Onderwijs Wichmond Vierakker Bronckhorst, Wichmond
Vereniging Jenaplan Stichtsevecht Kockengen Kockengen, Maarssen, Stichtse Vecht
Vereniging Jenaplanonderwijs Noord Hoogezand Haren, Haren Gn, Hoogezand, Midden Groningen
Vereniging Jenaplanonderwijs Oudewater Oudewater
Vereniging Jenaplanschool Gouda Gouda
Vereniging Montessorischool Bilthoven Bilthoven, De Bilt
Vereniging Montessorischool Kralingen Msk Rotterdam Rotterdam
Vereniging Montessorischool Waalsdorp Den Haag Den Haag, S Gravenhage
Vereniging Montessorischool Wassenaar Wassenaar
Vereniging Nieuwe Baarnsche School Baarn
Vereniging Nieuwe School Edam Edam, Edam Volendam
Vereniging Nutsschool Wassenaar Wassenaar
Vereniging Oecumenisch Onderwijs in Maarn Maarn, Utrechtse Heuvelrug
Vereniging Onderwijs op Gereformeerde Grondslag te Ridderkerk Ridderkerk
Vereniging Protestants Christelijk Basis Onderwijs Ichthus Huizen Huizen
Vereniging Protestants Christelijk Basis Onderwijs te Sprang Capelle Kaatsheuvel Loon op Zand, Sprang Capelle, Waalwijk
Vereniging Protestants Christelijk Basisonderwijs Duinoordschool Den Haag Den Haag, S Gravenhage
Vereniging Protestants Christelijk Basisonderwijs in de Gemeente Rheden Dieren Dieren, Rheden, Velp Gld
Vereniging Protestants Christelijk Basisonderwijs te Anjum Anjum, Dongeradeel, Noardeast Fryslan
Vereniging Protestants Christelijk Basisonderwijs te Beesd Beesd, Geldermalsen, West Betuwe
Vereniging Protestants Christelijk Basisonderwijs te Hollandscheveld Hollandscheveld, Hoogeveen
Vereniging Protestants Christelijk Basisonderwijs te Sleeuwijk Altena, Sleeuwijk, Werkendam
Vereniging Protestants Christelijk Basisonderwijs te Vroomshoop Twenterand, Vroomshoop
Vereniging Protestants Christelijk Onderwijs Wilhelminascholen Doetinchem Doetinchem
Vereniging Protestants Christelijk Onderwijs te Holten Holten, Rijssen Holten
Vereniging Protestants Christelijk Onderwijs te Tholen en Omstreken Oud Vossemeer, Poortvliet, Sint Philipsland, Tholen
Vereniging Protestants Christelijk Primair Onderwijs Nieuwerkerk aan den IJssel Nieuwerkerk Ad IJssel Nieuwerkerk Ad IJssel, Zuidplas
Vereniging Protestants Christelijk Primair Onderwijs op Voorne Putten Rozenburg Abbenbroek Abbenbroek, Brielle, Hellevoetsluis, Nissewaard, Oostvoorne, Rotterdam, Rozenburg Zh, Westvoorne, Zuidland
Vereniging Rehoboth tot Stichting en Instandhouding Scholen Bybel te Urk Urk
Vereniging Schol der Evangel Broedergemeenten in Amsterdam Amsterdam
Vereniging Scholen der Evangelische Broedergemeente Zeist Zeist
Vereniging Scholen met de Bijbel Buurtschool Horst Telgt Ermelo Ermelo
Vereniging School met de Bijbel Maartensdijk De Bilt, Maartensdijk
Vereniging School met de Bijbel te Stolwijk Krimpenerwaard, Stolwijk
Vereniging Stichting Hervormd Schol op Gereformeerde Grondslag te Rouveen Rouveen, Staphorst
Vereniging Stichting Instand Scholen Bijbel te Overwoud bij Lunteren Ede, Lunteren
Vereniging Stichting Instand houding Christelijk School Voortgezet Onderwijs Goeree Overfl Middelharnis Goeree Overflakkee, Middelharnis
Vereniging Stichting Instand houding Smdb v Basisonderwijs op Gereformeerde Grondslag te Ouddorp Ouddorp Zh Goeree Overflakkee, Ouddorp Zh
Vereniging Stichting Instandhouding Scholen met de Bijbel de Valk Lunteren Ede, Lunteren
Vereniging Stichting Instandhouding School met de Bijbel Nieuw Beijerland Hoeksche Waard, Korendijk, Nieuw Beijerland
Vereniging Stichting Instandhouding School met de Bijbel Schuinesloot Hardenberg, Schuinesloot
Vereniging Stichting Instandhouding School met de Bijbel Staphorst Punthorst, Staphorst
Vereniging Stichting Instandhouding van Schol met de Bijbel te Hark E O Harskamp Ede, Harskamp
Vereniging Stichting Nederland Hervormd Christelijk Scholen te Waddinxveen Waddinxveen
Vereniging Stichting Schol met de Bijbel te Giessen Nieuwkerk E O Giessenburg Giessenburg, Giessenlanden, Molenlanden
Vereniging Stichting School met de Bijbel te Oud Alblas Molenlanden, Molenwaard, Oud Alblas
Vereniging Stichting en Instandhouding Scholen met de Bijbel Wekerom Ede, Wekerom
Vereniging Stichting en Instandhouding v School v Christelijk Nationaal Schoolonderwijs Putten Apeldoorn, Putten, Uddel
Vereniging Suringar Maastricht Maastricht
Vereniging T H Verstrekken van School Onderwijs op Reformatorische Grondslag Veenendaal Veenendaal
Vereniging T Stichting Instandhouding School op Gereformeerde Grondslag Wezep Oldebroek, Wezep
Vereniging T Stichting en Instandhouding v E Schl M D Bijbel Hoornaar Giessenlanden, Hoornaar, Molenlanden
Vereniging Ter Bev Gereformeerde Schoolond te Kockengen Kockengen, Stichtse Vecht
Vereniging Verstrekk Basisonderwijs Gereformeerde Grondslag Berkenwoude Berkenwoude, Krimpenerwaard
Vereniging Verstrekken Basisonderwijs Gereformeerde Grondslag te Yerseke Reimerswaal, Yerseke
Vereniging Verstrekken Basisonderwijs Reformatorisch Gronslag Rilland Bath Reimerswaal, Rilland
Vereniging Verstrekken Basisonderwijs op Gereformeerde Gr Sl te Genemuiden Genemuiden, Zwartewaterland
Vereniging Verstrekken Basisonderwijs op Gereformeerde Grondslag Woudenberg Scherpenzeel, Scherpenzeel Gld, Woudenberg
Vereniging Verstrekken Kleuter Basisonderwijs op Ggs te Nunspeet Nunspeet
Vereniging Verstrekken Onderwijs op Gereformeerde Grondslag Lisse Lisse
Vereniging Verstrekken Onderwijs op Gereformeerde Grondslag te Leerdam Leerdam, Vijfheerenlanden
Vereniging Verstrekken Schoolonderwijs op Reformatorische Grondslag Rijssen Rijssen, Rijssen Holten
Vereniging Verstrekken v Basisonderwijs op Gereformeerde Grondslag Bs de Bornput Oostdijk Oostdijk, Reimerswaal
Vereniging Verstrekken v Basisonderwijs op R G S te Kruiningen Kruiningen, Reimerswaal
Vereniging Verstrekken van Onderwijs Gereformeerde Grondslag Krabbendijke Krabbendijke, Reimerswaal
Vereniging Verstrekken van Onderwijs Gereformeerde Grondslag te Waarde Reimerswaal, Waarde
Vereniging Voortgezet Onderwijs op Reformatorisch Grondslag Apeldoorn Eo Apeldoorn, Rijssen, Rijssen Holten, Uddel
Vereniging Willem de Zwijgerschool voor Christelijk Onderwijs Den Haag Den Haag, S Gravenhage
Vereniging de Flevoschool te Huizen Huizen
Vereniging de Gooische School Laren Nh Laren, Laren Nh
Vereniging de Rotterdamse Montessorischool Vrm Rotterdam
Vereniging de v Oldenbarneveltsch v Neutr Bijzonder Onderwijs Rotterdam Rotterdam
Vereniging een School met de Bijbel Amerongen Amerongen, Utrechtse Heuvelrug
Vereniging een School met de Bijbel Dordrecht Dordrecht
Vereniging een School met de Bijbel Elburg Elburg
Vereniging een School met de Bijbel Genemuiden Genemuiden, Zwartewaterland
Vereniging een School met de Bijbel Hardinxveld Giessendam Hardinxveld Giessendam
Vereniging het S Gravenh Christel Gymnas Sorghvliet Den Haag Den Haag, S Gravenhage
Vereniging tot Instandhouding en Best Vd Joris de Witteschool Oegstgeest Oegstgeest
Vereniging tot Oprichting en I H S M E B te Bruchterveld Gemeente Hardenber Bruchterveld, Hardenberg
Vereniging tot Oprichting en Instandhoud van een Neutraal Bijzonder School Woudrichem Altena, Woudrichem
Vereniging tot Stichting Instand Houding Smdb voor B O Ooltgensplaat Goeree Overflakkee, Ooltgensplaat
Vereniging tot Stichting Instand houding van School Md Bijbel E Veen en H Su Ederveen Ede, Ederveen, Hilversum
Vereniging tot Stichting Instandhouding Ener Christelijke School Oene Epe, Oene
Vereniging tot Stichting Instandhouding Scholen Bijbel Gereformeerde Grondslag Brunssum Brunssum
Vereniging tot Stichting Instandhouding Scholen met Bijbel te Benneko Bennekom Bennekom, Ede
Vereniging tot Stichting en Instand Houding Scholen met de Bijbel Streefkerk Molenlanden, Molenwaard, Streefkerk
Vereniging tot Stichting en Instand Houding van Scholen met de Bijbel Wapenveld Heerde, Wapenveld
Vereniging tot Stichting en Instandhoud van Scholen Md Bijbel Lunteren Ede, Lunteren
Vereniging tot Stichting en Instandhoud van een School met de Bijbel Zegveld Woerden, Zegveld
Vereniging tot Stichting en Instandhoud van een School met den Bijbel Alblasserdam Alblasserdam
Vereniging tot Stichting en Instandhouding v Schol met de Bijbel te Veen Wijk en Aalburg Aalburg, Altena, Veen, Wijk en Aalburg
Vereniging tot Stichting en Instandhouding v Scholen Md Bijbel te Groot Ammers en Langerak Groot Ammers, Molenlanden, Molenwaard, Nieuwpoort
Vereniging tot Stichting en Instandhouding v Scholen met de Bijbel Moerkapelle Moerkapelle, Zuidplas
Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Christelijk Nation Scholen te Gouda Gouda
Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Scholen Oud Gereformeerde Gemeente N in Nl te Ede Ede Gld Ede, Ede Gld
Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Scholen met de Bijbel N Loos Noordeloos Giessenlanden, Molenlanden, Noordeloos
Vereniging tot Stichting en Instandhouding van een School met de Bijbel Emst Emst, Epe
Vereniging tot Verstrekken van Onderwijs op Gereformeerde Grondslag Capelle aan den IJssel Capelle aan den IJssel, Rotterdam
Vereniging tot Vest en Instandhouding v School Md Bijbel Gereformeerde Grondslag Wijk en Aalburg Aalburg, Altena, Nieuwaal, Wijk en Aalburg, Zaltbommel
Vereniging tot het Verstrekken Basis Onderwijs Gereformeerde Gr Sl Grafhors IJsselmuiden Grafhorst, IJsselmuiden, Kampen
Vereniging tot het Verstrekken Basisonderwijs Gereformeerde Grondslag Werkendam Altena, Werkendam
Vereniging tot het Verstrekken Basisonderwijs op Rg Vd Noordoostpolder en Omg Emmeloord Emmeloord, Noordoostpolder
Vereniging tot het Verstrekken Cbo Rm Gs Boazschool te Meliskerke Meliskerke, Veere
Vereniging tot het Verstrekken Christelijk Onderwijs Gereformeerde Grondslag Wijk en Aalburg Altena, Andel, Wijk en Aalburg, Woudrichem
Vereniging tot het Verstrekken Onderwijs Gereformeerde Grondslag Krimpen aan den IJssel Krimpen aan den IJssel
Vereniging tot het Verstrekken Onderwijs op Gereformeerde Grondslag te Borssele Borsele, Borssele
Vereniging tot het Verstrekken v Christelijk Basisonderwijs op Reformatorisch Grondslag Gorinchem Gorinchem
Vereniging tot het Verstrekken v O O G Grondslag te Waardenburg Neerijnen, Waardenburg, West Betuwe
Vereniging tot het Verstrekken van B O op Reformatorische Grondslag te Oosterland Oosterland, Schouwen Duiveland
Vereniging tot het Verstrekken van Basisonderwijs Gereformeerde Grondslag Ermelo Ermelo
Vereniging tot het Verstrekken van Christelijk Basisonderwijs op Gereformeerde Grondslag Opheusden Neder Betuwe, Ochten, Opheusden
Vereniging tot het Verstrekken van Christelijk Onderwijs op Reformatorische Grondslag te Zwijndrecht Zwijndrecht
Vereniging tot het Verstrekken van Onderwijs op Gereformeerde Grondslag Hendrik Ido Ambacht Hendrik Ido Ambacht
Vereniging tot het Verstrekken van Onderwijs op Gereformeerde Grondslag Rotterdam Rotterdam
Vereniging tot het Verstrekken van Onderwijs op Gereformeerde Grondslag Terneuzen Terneuzen
Vereniging tot het Verstrekken van Onderwijs op Gereformeerde Grondslag te Teuge Apeldoorn, Teuge, Voorst
Vereniging v C N Schoolond te Lunteren Ede, Lunteren
Vereniging v Christelijk Onderwijs op Reformatorische Grondslag Boskoop Alphen aan den Rijn, Boskoop
Vereniging v Christelijk Schoolonderwijs te Well Well Gld Maasdriel, Well Gld
Vereniging v Montessori Onderwijs Westland Monster Monster, Westland
Vereniging v Protestants Christel Onderwijs te Wassenaar Wassenaar
Vereniging v Protestants Christelijk Basis Onderwijs te Bakkeveen Bakkeveen, Opsterland
Vereniging v Protestants Christelijk Basisonderwijs Kamerik Kamerik, Woerden
Vereniging v Protestants Christelijk Basisonderwijs Wilnis De Ronde Venen, Wilnis
Vereniging v Protestants Christelijk Basisonderwijs in de Gemeente Ferwerderadeel Ferwert Blije, Burdaard, Ferwerderadiel, Ferwert, Hallum, Marrum, Noardeast Fryslan
Vereniging v Protestants Christelijk Basisonderwijs te Hulshorst Hulshorst, Nunspeet
Vereniging v Protestants Christelijk Basisonderwijs te Nij Beets Nij Beets, Opsterland
Vereniging v Protestants Christelijk Basisonderwijs te Notter Zuna Notter, Wierden
Vereniging v Protestants Christelijk Basisonderwijs te Ureterp Opsterland, Ureterp
Vereniging v Protestants Christelijk Onderwijs te Eerbeek Brummen, Eerbeek
Vereniging voor Algemeen Bijzonder Montessorionderw Haaksbergen Haaksbergen
Vereniging voor Basisonderwijs Gereformeerde Grondslag te Tholen Tholen
Vereniging voor Basisonderwijs op Gereformeerde Grondslag Speuld Ermelo Ermelo
Vereniging voor Bijzonder Onderwijs op Algemene Grondslag Gemert Gemert, Gemert Bakel
Vereniging voor Buitengewoon Speciaal Onderwijs School Vereniging Gooiland Bussum Bussum, Gooise Meren
Vereniging voor C M A v O Id Gemeente Dantumadeel Damwald Damwald, Dantumadiel
Vereniging voor C O in Papendrecht en Sliedrecht Papendrecht, Sliedrecht
Vereniging voor Christel Onderwijs in Midden en Oost Groningen Oude Pekela Bellingwolde, Blijham, Heiligerlee, Hoogezand, Meeden, Midden Groningen, Muntendam, Nieuwe Pekela, Oldambt, Oostwold Gem Oldambt, Oude Pekela, Pekela, Scheemda, Siddeburen, Slochteren, Veendam, Westerlee Gn, Westerwolde, Winschoten, Zuidbroek
Vereniging voor Christel Primair Onderwijs Spijkenisse Nissewaard, Spijkenisse
Vereniging voor Christelijk Basisonderwijs Laat de Kinderen tot Mij Komen Ridderkerk Ridderkerk
Vereniging voor Christelijk Basisonderwijs in Noardwest Fryslan Franeker Achlum, Berltsum, Bitgummole, Britsum, Dronryp, Franeker, Harlingen, Leeuwarden, Menaam, Minnertsga, Nij Altoenae, Oosterbierum, Oudebildtzijl, Sexbierum, St Annaparochie, Tzum, Waadhoeke
Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolond Oosterwolde Gld Oldebroek, Oosterwolde Gld
Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolond te Staphorst Staphorst
Vereniging voor Christelijk Onderwijs Groningen Groningen
Vereniging voor Christelijk Onderwijs Haren en Onnen Haren Gn Groningen, Haren, Haren Gn
Vereniging voor Christelijk Onderwijs Instituut Coolsma Driebergen Rijsenburg Driebergen Rijsenburg, Utrechtse Heuvelrug
Vereniging voor Christelijk Onderwijs op Reformatorische Grondslag Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn, Leiderdorp
Vereniging voor Christelijk Onderwijs op Reformatorische Grondslag Dordrecht Dordrecht
Vereniging voor Christelijk Onderwijs op Reformatorische Grondslag Lelystad Lelystad
Vereniging voor Christelijk Onderwijs op Reformatorische Grondslag in de Hoeksche Waard Oud Beijerland Binnenmaas, Cromstrijen, Goudswaard, Hoeksche Waard, Klaaswaal, Korendijk, Maasdam, Oud Beijerland, Puttershoek
Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Valkenburg Z H Valkenburg Zh Katwijk, Valkenburg Zh
Vereniging voor Christelijk Po op Reformatorische Grondslag in Zeeland te Middelburg Kapelle Borsele, Goes, Kapelle, Middelburg, Nieuwerkerk, S Gravenpolder, Scherpenisse, Schouwen Duiveland, Sint Annaland, Sint Maartensdijk, Tholen, Vlissingen, Wolphaartsdijk
Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Noord Groningen Winsum Gn Bedum, De Marne, Eemsmond, Het Hogeland, Leens, Rasquert, Sauwerd, Ten Boer, Ten Post, Thesinge, Uithuizen, Uithuizermeeden, Ulrum, Warffum, Winsum, Winsum Gn, Zoutkamp, Zuidwolde Gn
Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs op Reformatorisch Gr Doetinchem Eo Doetinchem
Vereniging voor Christelijk Speciaal Onderwijs op Goeree Overflakkee Middelharnis Goeree Overflakkee, Middelharnis
Vereniging voor Christelijk VO in Noord Fryslan Leeuwarden Leeuwarden, St Annaparochie, Waadhoeke
Vereniging voor Christelijk VO te Harderwijk en Omstreken Harderwijk
Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs Ermelo Ermelo, Putten
Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs op Walcheren Middelburg Middelburg, Vlissingen
Vereniging voor Christelyk Nationaal Basisonderwys Sibculo Hardenberg, Sibculo
Vereniging voor Cor Grondslag in Oost Friesland te Drachten Drachten, Smallingerland
Vereniging voor Evangelisatie het Mosterdzaadje Emst Emst, Epe
Vereniging voor G P O in Noord Nederland Noorderbasis Noordhorn Achtkarspelen, Assen, Bedum, Buitenpost, De Marne, Delfzijl, Dokkum, Dongeradeel, Drachten, Eemsmond, Groningen, Grootegast, Haren, Haren Gn, Harkstede, Heerenveen, Hoogezand, Kootstertille, Leek, Leens, Leeuwarden, Loppersum, Middelstum, Midden Groningen, Noordenveld, Noordhorn, Oldambt, Oldehove, Opsterland, Roden, Slochteren, Smallingerland, Stadskanaal, Ten Boer, Tynaarlo, Uithuizermeeden, Ureterp, Westerkwartier, Winschoten, Zuidhorn, Zuidlaren
Vereniging voor Gereformeerd Onderwijs Bunschoten Spakenburg Bunschoten, Bunschoten Spakenburg
Vereniging voor Gereformeerd Onderwijs Midden Brabant Best Best
Vereniging voor Gereformeerd Schoolonderwijs Laag Zuthem Laag Zuthem, Raalte
Vereniging voor Gereformeerde Primair Onderwijs de Oosthoek Bergentheim Almelo, Bergentheim, Den Ham Ov, Emmen, Enschede, Hardenberg, Hengelo, Hengelo Ov, Marienberg, Ommen, Twenterand
Vereniging voor P C B O in de Gemeente Coevorden Aalden, Coevorden, Dalerpeel, Geesbrug, Schoonoord, Sleen
Vereniging voor P C Basisonderwijs Rehoboth te Frieschepalen E Frieschepalen, Opsterland
Vereniging voor P C Basisonderwijs in de Gemeente Leeuwarden E O Akkrum, Aldeboarn, Grou, Heerenveen, Leeuwarden, Stiens, Wirdum Fr
Vereniging voor P C Basisonderwijs te Beerzerveld Beerzerveld, Ommen
Vereniging voor P C Basisonderwijs te Rijnsburg Katwijk, Rijnsburg
Vereniging voor Pc Po Vechtstreek en Venen Breukelen Ut Abcoude, Baambrugge, Breukelen Ut, De Bilt, De Ronde Venen, Loenen aan de Vecht, Maarssen, Mijdrecht, Nigtevecht, Stichtse Vecht, Tienhoven, Westbroek, Wilnis
Vereniging voor Primair Christelijk Onderwijs H Veen Hoogeveen Elim, Hoogeveen, Nieuweroord, Nieuwlande, Noordscheschut
Vereniging voor Protestants Christelijk B O in de Gemeente Dantumadiel Dokkum Broeksterwald, Damwald, Dantumadiel, De Westereen, Dokkum, Feanwalden, Noardeast Fryslan, Rinsumageast, Walterswald
Vereniging voor Protestants Christelijk B O te Morra Lioessens Dongeradeel, Lioessens, Noardeast Fryslan
Vereniging voor Protestants Christelijk Basis Onderwijs de Schakel Beerzerveld Beerzerveld, Ommen
Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs Alteveer Kerkenveld Alteveer Gemeente de Wolden Alteveer Gem de Wolden, De Wolden
Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs Vinkeveen De Ronde Venen, Vinkeveen
Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs in de Getytsjerksteradiel Eastermar Burgum, Eastermar, Garyp, Gytsjerk, Hurdegaryp, Jistrum, Noardburgum, Oentsjerk, Ryptsjerk, Sumar, Suwald, Tytsjerksteradiel
Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs te Lutten Hardenberg, Lutten
Vereniging voor Protestants Christelijk Christelijk Onderwijs Hasselt Hasselt, Kampen, Mastenbroek, Zwartewaterland
Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs Putten Putten
Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs Rhenen Rhenen
Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs de Viermaster Ederveen Ede, Ederveen, Elst Ut, Overberg, Renswoude, Rhenen, Scherpenzeel, Scherpenzeel Gld, Utrechtse Heuvelrug, Woudenberg
Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs het Mosterdzaadje Hoogblokland Giessenlanden, Hoogblokland, Molenlanden
Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Garderen Stroe Kootw Broe Kootwijkerbroek Barneveld, Garderen, Kootwijkerbroek, Stroe
Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Gorredijk en Omstreken Gorredijk, Opsterland
Vereniging voor Protestants Christelijk Primair Onderwijs Trivia Hei en Boeicop Ameide, Benschop, Hardinxveld Giessendam, Hei en Boeicop, Jaarsveld, Leerdam, Lexmond, Lopik, Lopikerkapel, Meerkerk, Nieuwland, Polsbroek, Schoonrewoerd, Vianen, Vijfheerenlanden, Zederik, Zijderveld
Vereniging voor Protestants Christelijk Primair Onderwijs te Rijssen Rijssen, Rijssen Holten
Vereniging voor Protestants Christelijk v O te Sleeuwijk Noord Brabant Altena, Sleeuwijk, Werkendam
Vereniging voor Reformatorisch Onderwijs Papendrecht Papendrecht
Vereniging voor Voorbereidend Onderwijs Leiden Leiden
Verion Protestants Christelijk Onderwijs Wierden Enter Enter, Hoge Hexel, Wierden
Vivente Stichting voor Christel Primair Onderwijs Zwolle Zwolle
Vso Zmok de Sprengen Scholing Training Wapenveld Heerde, Wapenveld
Vvc Basisonderwijs op Reformatorisch Grondslag v Nederhemert en Omstreken Nederhemert, Zaltbommel
Wageningse Schoolvereniging Wageningen Wageningen
Westlandse Stichting Katholiek Onderwijs Wsko Poeldijk De Lier, Honselersdijk, Kwintsheul, Maasdijk, Midden Delfland, Monster, Naaldwijk, Poeldijk, S Gravenzande, Schipluiden, Wateringen, Westland
Willem Lodewijk Gymnasium Groningen Groningen
Zeister Schoolvereeniging Zeist
Zelfstandig Onderd Vh Kerkgenootschap Vd Gereformeerde Gemeente Elspeet Elspeet, Nunspeet
Zok Gg Tricht Geldermalsen Geldermalsen, West Betuwe
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Klik hier om in te schrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo

Download alle definities voor het onderwijs:
Download hier alle gegevens voor het onderwijs per gemeente via de download website van OpenInfo.nl. Meer dan 25 bronbestanden handig gecombineerd in 1 Excel document met alle schoolverstigingen voor de gemeente.

Download alle definities voor de onderwijsinformatie in 1 handig Excel document! (de definities zijn onderdeel van de gratis voorbeeld documenten voor het primair- en voortgezet onderwijs)

Download!