Welke buurten in de gemeente Staphorst hebben de hoogste gemiddelde woningwaarde en welke de laagste woningwaarde? Bekijk hier de data voor alle buurten in de gemeente Staphorst.
Welke buurten in de gemeente Staphorst hebben de hoogste gemiddelde woningwaarde en welke de laagste woningwaarde? Bekijk hier de data voor alle buurten in de gemeente Staphorst.
Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met de hoogste gemiddelde woningwaarde in de gemeente Staphorst. De woningwaarde is gebaseerd op de gemiddelde WOZ waarde in 2025.
| Buurtnaam | Woningwaarde |
|---|---|
| 1. Verspreide huizen IJhorst | €544.000 |
| 2. Verspreide huizen Bisschops- en Munnikenslag | €514.000 |
| 3. Verspreide huizen Oldematen | €496.000 |
| 4. Verspreide huizen Rechterensweg en omgeving | €475.000 |
| 5. Verspreide huizen Leyen | €456.000 |
| 6. Verspreide huizen Achthoven en Leidijk | €455.000 |
| 7. Verspreide huizen Rouveen | €447.000 |
| 8. Slingenberg | €442.000 |
| 9. Verspreide huizen Punthorst | €441.000 |
| 10. Verspreide huizen Heidehoogten | €422.000 |
De buurt Verspreide huizen IJhorst heeft met €544.000 de hoogste gemiddelde woningwaarde van alle buurten in de gemeente Staphorst.
Toon volledige tabelDeze pagina toont informatie over de gemiddelde waarde van de woningen per buurt in de gemeente Staphorst. De woningwaarde is gebaseerd op de gemiddelde WOZ waarde in 2025.
Dit is de gemiddelde waarde van onroerende zaken van woonobjecten gebaseerd op de Wet Waardering Onroerende Zaken (WOZ-waarde). Voor de bepaling van de gemiddelde woningwaarde wordt alleen gebruik gemaakt van die WOZ objecten omschreven als woningen dienend tot hoofdverblijf (WOZ-objectcode 10) en woningen met praktijkruimte (WOZ-objectcode 11) met een waarde groter dan nul euro. De (voorlopig) gemiddelde woningwaarde wordt bepaald met de waardepeildatum per jaar.
Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de gemeente Staphorst naar de gemiddelde woningwaarde per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de gemeente Staphorst in een woningwaardeklasse ingedeeld. Deze woningwaardeklasse bestaat uit de volgende categorieën: <€200.000, €200.000-€250.000, €250.000-€300.000, €300.000-€350.000, €350.000-€400.000, €400.000-€500.000 en €500.000+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de woningwaardeklasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.
Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met de gemiddelde woningwaarde in de gemeente Staphorst. De cumulatieve verdeling toont elk van de 24 buurten in de gemeente Staphorst als een stip. Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek de gemiddelde woningwaarde per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal deze woningwaarde hebben.
Onderstaande tabel toont de gemiddelde woningwaarde per buurt. Er zijn 24 buurten in de gemeente Staphorst waarvoor de gegevens over de gemiddelde woningwaarde bekend zijn. Deze worden allemaal in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.
| Buurtnaam | Woningwaarde 2025 | Positie 2025 | Woningwaarde 2024 | Positie 2024 | Woningwaarde 2023 | Positie 2023 | Woningwaarde 2022 | Positie 2022 | Woningwaarde 2021 | Positie 2021 | Woningwaarde 2020 | Positie 2020 | Woningwaarde 2019 | Positie 2019 | Woningwaarde 2018 | Positie 2018 | Woningwaarde 2017 | Positie 2017 | Woningwaarde 2016 | Positie 2016 | Woningwaarde 2015 | Positie 2015 | Woningwaarde 2014 | Positie 2014 | Woningwaarde 2013 | Positie 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Verspreide huizen IJhorst | €544.000 | 1 | €488.000 | 2 | €468.000 | 2 | €413.000 | 5 | €393.000 | 3 | €376.000 | 5 | €377.000 | 4 | €354.000 | 1 | €361.000 | 1 | €336.000 | 1 | €346.000 | 1 | €330.000 | 1 | €372.000 | 1 |
| Verspreide huizen Bisschops- en Munnikenslag | €514.000 | 2 | €514.000 | 1 | €515.000 | 1 | €482.000 | 1 | €474.000 | 1 | €465.000 | 1 | €457.000 | 1 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 |
| Verspreide huizen Oldematen | €496.000 | 3 | €466.182 | 3 | €456.200 | 3 | €424.873 | 2 | €409.564 | 2 | €393.345 | 2 | €385.909 | 2 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 |
| Verspreide huizen Rechterensweg en omgeving | €475.000 | 4 | €447.471 | 5 | €443.929 | 5 | €414.652 | 4 | €389.639 | 5 | €374.994 | 6 | €370.084 | 6 | €308.000 | 4 | €303.000 | 4 | €294.000 | 4 | €293.000 | 4 | €304.000 | 4 | €328.000 | 4 |
| Verspreide huizen Leyen | €456.000 | 5 | €432.887 | 7 | €428.634 | 7 | €387.563 | 8 | €362.718 | 8 | €351.775 | 8 | €349.746 | 8 | €320.690 | 2 | €321.634 | 2 | €305.718 | 2 | €303.606 | 2 | €306.986 | 3 | €338.085 | 2 |
| Verspreide huizen Achthoven en Leidijk | €455.000 | 6 | €435.695 | 6 | €431.000 | 6 | €402.983 | 6 | €389.288 | 6 | €378.864 | 4 | €376.559 | 5 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 |
| Verspreide huizen Rouveen | €447.000 | 7 | €422.000 | 9 | €413.000 | 9 | €391.000 | 7 | €386.000 | 7 | €385.000 | 3 | €381.000 | 3 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 |
| Slingenberg | €442.000 | 8 | €450.000 | 4 | €447.000 | 4 | €417.000 | 3 | €390.000 | 4 | €374.000 | 7 | €369.000 | 7 | €308.000 | 4 | €303.000 | 4 | €294.000 | 4 | €293.000 | 4 | €304.000 | 4 | €328.000 | 4 |
| Verspreide huizen Punthorst | €441.000 | 9 | €425.000 | 8 | €414.000 | 8 | €377.000 | 9 | €354.000 | 9 | €337.000 | 9 | €333.000 | 9 | €309.000 | 3 | €306.000 | 3 | €300.000 | 3 | €301.000 | 3 | €311.000 | 2 | €337.000 | 3 |
| Verspreide huizen Heidehoogten | €422.000 | 10 | €406.000 | 10 | €383.000 | 12 | €357.000 | 12 | €335.000 | 12 | €324.000 | 12 | €319.000 | 12 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 |
| Verspreide huizen Lankhorst | €418.000 | 11 | €398.603 | 11 | €388.659 | 11 | €357.699 | 11 | €336.114 | 11 | €325.135 | 11 | €321.271 | 11 | €269.453 | 8 | €264.676 | 8 | €261.821 | 7 | €264.508 | 7 | €269.810 | 7 | €294.592 | 7 |
| De Slagen | €418.000 | 11 | €396.000 | 13 | €378.000 | 13 | €334.000 | 15 | €310.000 | 13 | €294.000 | 13 | €290.000 | 13 | €279.000 | 7 | €256.000 | 11 | €242.000 | 13 | €239.000 | 13 | €247.000 | 12 | €261.000 | 13 |
| Rouveen Streek-Zuid | €408.000 | 13 | €368.000 | 16 | €359.000 | 17 | €323.000 | 18 | €291.000 | 19 | €274.000 | 19 | €268.000 | 19 | €254.000 | 12 | €247.000 | 13 | €250.000 | 11 | €256.000 | 9 | €262.000 | 11 | €284.000 | 10 |
| Rouveen Streek-Noord | €400.000 | 14 | €373.000 | 15 | €361.000 | 16 | €327.000 | 16 | €298.000 | 17 | €286.000 | 16 | €279.000 | 16 | €267.000 | 10 | €261.000 | 10 | €253.000 | 9 | €255.000 | 10 | €268.000 | 8 | €287.000 | 9 |
| Industrieterrein Staphorst | €396.048 | 15 | €396.048 | 12 | €389.170 | 10 | €362.314 | 10 | €345.213 | 10 | €333.723 | 10 | €332.745 | 10 | €241.000 | 15 | €235.000 | 15 | €230.000 | 16 | €228.000 | 17 | €233.000 | 17 | €252.000 | 17 |
| Staphorst streek-West | €388.000 | 16 | €357.806 | 18 | €346.320 | 19 | €320.709 | 19 | €291.388 | 18 | €275.291 | 18 | €268.583 | 18 | €266.777 | 11 | €261.165 | 9 | €252.971 | 10 | €254.068 | 11 | €263.291 | 10 | €281.680 | 11 |
| Staphorst streek-Oost | €387.000 | 17 | €363.000 | 17 | €353.000 | 18 | €327.000 | 16 | €300.000 | 16 | €289.000 | 15 | €277.000 | 17 | €269.000 | 9 | €265.000 | 7 | €260.000 | 8 | €257.000 | 8 | €266.000 | 9 | €288.000 | 8 |
| Verspreide huizen Dedemsvaart | €380.000 | 18 | €357.000 | 19 | €363.000 | 15 | €346.000 | 13 | €302.000 | 15 | €284.000 | 17 | €284.000 | 15 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 | Geen data | 19 |
| Industrieterrein Staphorst | €372.000 | 19 | €374.391 | 14 | €371.639 | 14 | €338.180 | 14 | €302.158 | 14 | €289.323 | 14 | €286.782 | 14 | €299.000 | 6 | €296.000 | 6 | €286.000 | 6 | €276.000 | 6 | €292.000 | 6 | €302.872 | 6 |
| Staphorst streek | €367.000 | 20 | €344.223 | 21 | €333.121 | 22 | €304.608 | 20 | €281.696 | 20 | €266.961 | 20 | €261.085 | 20 | €253.473 | 13 | €249.296 | 12 | €242.445 | 12 | €242.073 | 12 | €243.169 | 13 | €263.507 | 12 |
| Staphorst-Zuid | €359.000 | 21 | €339.528 | 22 | €333.402 | 21 | €300.423 | 22 | €275.444 | 22 | €260.465 | 21 | €252.486 | 21 | €241.444 | 14 | €235.444 | 14 | €230.423 | 15 | €228.423 | 16 | €233.296 | 16 | €252.338 | 16 |
| IJhorst | €356.000 | 22 | €335.000 | 23 | €330.000 | 23 | €295.000 | 23 | €260.000 | 23 | €247.000 | 23 | €240.000 | 23 | €233.000 | 17 | €226.000 | 16 | €226.000 | 17 | €234.000 | 14 | €242.000 | 14 | €258.000 | 14 |
| Rouveen kern | €350.000 | 23 | €348.471 | 20 | €337.773 | 20 | €303.471 | 21 | €276.566 | 21 | €259.566 | 22 | €251.867 | 22 | €237.867 | 16 | €224.924 | 17 | €234.717 | 14 | €230.528 | 15 | €236.528 | 15 | €256.829 | 15 |
| Staphorst-Noord | €299.000 | 24 | €275.000 | 24 | €274.000 | 24 | €244.000 | 24 | €224.000 | 24 | €211.000 | 24 | €205.000 | 24 | €199.000 | 18 | €196.000 | 18 | €192.000 | 18 | €192.000 | 18 | €197.000 | 18 | €213.000 | 18 |
Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de gemeente Staphorst. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op vrijdag 30 oktober 2026.
RanglijstenAlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.
Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.
Doneer en help meeVoeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.
Deel deze pagina
Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.