Ranglijst: leeftijdsgroepen van de inwoners per buurt in de provincie Gelderland

Welke buurten in de provincie Gelderland hebben het hoogste percentage senioren en in welke buurten wonen juist de meeste jongeren? Bekijk hier de data over de leeftijdsgroepen voor alle buurten in de provincie Gelderland.
Welke buurten in de provincie Gelderland hebben het hoogste percentage senioren en in welke buurten wonen juist de meeste jongeren? Bekijk hier de data over de leeftijdsgroepen voor alle buurten in de provincie Gelderland.
Inhoud en meer informatie:

Deze pagina toont informatie over het percentage inwoners per leeftijdsgroep voor de buurten in de provincie Gelderland. Hierbij zijn de inwoners in de volgende leeftijdsgroepen verdeeld: 0 tot 15 jaar, 15 tot 25 jaar, 25 tot 45 jaar, 45 tot 65 jaar en 65 jaar of ouder.


Het percentage inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van het aantal personen zoals dat op 1 januari 2022 in het bevolkingsregister van de gemeenten bekend was. Data over leeftijdsgroepen worden vaak gebruikt om de verhouding tussen het aantal personen dat werkt en het aantal personen dat niet werkt te berekenen. Hierbij worden de jongeren soms de groene druk genoemd en de inwoners van 65 jaar en ouder de grijze druk. Samen vormen zijn als meestal minder productieve deel van de bevolking de demografische druk. Zie ook de analyse over de demografische druk in Nederland.

Top 10 buurten met het hoogste percentage inwoners per leeftijdsgroep in de provincie Gelderland

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage inwoners per leeftijdsgroep in de provincie Gelderland. De gegevens gelden voor 2022.

Er zijn 6 buurten met het hoogste percentage inwoners in de leeftijd van 65 jaar of ouder van 100% per buurt in de provincie Gelderland.

Toon tabel
Verdeling van het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt in de provincie Gelderland






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de provincie Gelderland naar het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de provincie Gelderland in een percentage leeftijdsgroep klasse ingedeeld. Deze percentage leeftijdsgroep klasse bestaat uit de volgende categorieën: <12%, 12%-15%, 15%-18%, 18%-20%, 20%-25%, 25%-30% en 30%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de percentage leeftijdsgroep klasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt in de provincie Gelderland






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage inwoners van 65 jaar en ouder in de provincie Gelderland. De cumulatieve verdeling toont elk van de 1.799 buurten in de provincie Gelderland als een stip . Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit gemiddelde inkomen hebben.

Ranglijst van het percentage inwoners per leeftijdsgroep voor de buurten in de provincie Gelderland

Onderstaande tabel toont het percentage inwoners per leeftijdsgroep per buurt. Er zijn 1.799 buurten in de provincie Gelderland waarvoor de gegevens over het percentage inwoners van 65 jaar en ouder bekend zijn. De 500 buurten met het hoogste percentage inwoners van 65 jaar en ouder en de 500 buurten met het laagste percentage inwoners van 65 jaar en ouder worden in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

BuurtnaamGemeentenaam% 0 tot 15 jaar% 15 tot 25 jaar% 25 tot 45 jaar% 45 tot 65 jaar% 65 jaar of ouder
Verspreide huizen bosgebied DierenRheden0%0%0%0%100%
Verspreide huizen bosgebied De SteegRheden0%0%0%0%100%
KuipersveldApeldoorn0%0%0%0%100%
Hunneschans - ValckeniersbossenRenkum0%0%0%0%100%
Bedrijventerrein Lieskes WengsBerg en Dal0%0%0%0%100%
Verspreide huizen ’t Harde Zuid-OostElburg0%0%0%0%100%
BilderbergRenkum0%0%0%11%89%
De BuunderkampRenkum0%0%0%33%67%
SonnenbergRenkum6%8%4%19%63%
Aan de BeekRenkum5%4%9%20%62%
Buitengebied - Groot HagenDoetinchem6%8%9%17%61%
Verspreide huizen bosgebiedHeerde0%0%20%20%60%
Verspreide huizen StaverdenErmelo20%0%20%0%60%
Nederhemert-ZuidzijdeZaltbommel0%0%0%40%60%
De MaatBerkelland7%7%8%19%58%
Neede CentrumBerkelland3%6%14%20%58%
SonnevanckHarderwijk2%10%7%24%57%
Ruurlo CentrumBerkelland5%7%10%23%56%
WilhelminaparkBrummen5%6%6%27%56%
De WeertjesWijchen8%8%3%26%55%
CentrumWijchen3%7%14%20%55%
Beuningen-CentrumBeuningen4%3%19%19%55%
Vaassen CentrumEpe8%8%12%19%52%
De DreijenRenkum6%13%6%23%52%
KruithuisHarderwijk5%6%15%22%52%
WalburgenLingewaard9%8%12%20%51%
Verspreide huizen bosgebied RhedenRheden0%0%0%50%50%
WodanswoudRenkum25%25%0%0%50%
Oosterbeekse WaardenRenkum10%10%10%20%50%
De KnarHarderwijk0%0%0%50%50%
De BijlandZevenaar0%0%0%50%50%
WolfhezerbeekRenkum0%0%0%50%50%
WestkanaaldijkNijmegen0%0%0%50%50%
WilhelminaparkRenkum0%25%0%25%50%
HengelderZevenaar0%0%17%33%50%
Loo GldLingewaard0%50%0%0%50%
Verspreide huizen Imbosch en TerletRozendaal0%0%0%50%50%
Het HungelingBrummen9%7%11%25%48%
Elst Centrum NoordzijdeOverbetuwe7%7%17%21%48%
De GrippenWijchen6%6%6%35%47%
VeldwijkErmelo2%2%19%31%47%
Wageningse BergWageningen5%9%22%18%46%
StedingOverbetuwe13%6%17%18%46%
StationsbuurtEde9%9%15%22%46%
GildehoekEpe9%7%14%24%46%
Centrum VoorthuizenBarneveld9%10%14%21%46%
Doorwerthse BossenRenkum0%9%9%36%45%
DennenheuvelApeldoorn14%10%10%21%45%
Verspreide huizen Fraterwaard en BeimerwaardRheden6%6%12%31%44%
HamelakkersWageningen11%11%12%24%44%
Eerbeek centrumBrummen9%9%13%25%44%
Middelgraaflaan en omgevingArnhem5%9%23%21%43%
ZesakkersWijchen11%8%16%22%43%
Hoog-KeppelBronckhorst9%6%12%30%43%
HogelandEpe9%9%11%29%43%
Nieuw BoerBerkelland8%10%13%26%43%
De oude Stad binnen de grachtDoesburg7%8%13%30%42%
WonninkhageDoetinchem11%13%9%24%42%
Hoog SoerenApeldoorn8%5%11%34%42%
Binnenstad GroenloOost Gelre7%7%20%24%42%
Lochem-ZuidLochem11%9%12%26%41%
DreyeroordRenkum11%7%10%31%41%
Verspreide huizen bosgebied Laag SoerenRheden5%5%9%41%41%
Zilverschoon/OranjebuurtNijkerk12%8%16%23%41%
Groesbeek Centrum-NoordBerg en Dal8%8%16%27%41%
KievitsdelRenkum10%6%7%35%41%
Eibergen CentrumBerkelland7%9%16%28%41%
CentrumOost Gelre6%8%28%18%41%
Het Dorp/MariëndaalArnhem6%6%17%31%40%
Putten-CentrumPutten9%8%24%19%40%
ZwiepLochem20%0%20%20%40%
GrunsfoortRenkum0%20%0%40%40%
Brummen CentrumBrummen9%9%13%28%40%
OverveldHarderwijk20%0%20%20%40%
Epe NoordEpe10%9%13%27%40%
Sprengenweg-NoordApeldoorn12%8%17%23%40%
CentrumZevenaar6%8%26%21%40%
TorenalleeDoetinchem15%9%15%22%40%
BroekOost Gelre11%8%18%24%40%
Epe CentrumEpe11%8%15%27%40%
Rhienderense EnkBrummen18%4%11%29%39%
Nieuwstad en CoehoornsingelZutphen7%11%17%25%39%
BeelaertslaanRenkum10%6%13%32%39%
Geldermalsen MiddengebiedWest Betuwe11%10%13%27%39%
MarveldOost Gelre4%13%9%35%39%
Hoog Berg en DalBerg en Dal9%7%17%28%39%
Sypel OostHarderwijk14%8%14%25%39%
TergouwOverbetuwe3%4%14%40%39%
Verspreide huizen Grote VeldBronckhorst6%13%13%29%39%
GarvelinkkampBerkelland11%9%13%27%39%
Centrum BemmelLingewaard9%10%15%27%39%
VestingLochem5%8%26%22%39%
Buitengebied Groesbeek-Noord-WestBerg en Dal0%26%23%12%38%
HolthuizenArnhem12%9%13%28%38%
Zilverkamp 2e fase-RietbaanLingewaard9%7%16%30%38%
StrokelHarderwijk7%7%13%35%38%
MollemorsBerkelland13%7%16%26%38%
De Kamp-SpilbroekBerkelland8%11%12%32%38%
Prins Bernhardstraat eoBerkelland12%9%20%22%38%
JohannahoeveLingewaard11%9%13%29%38%
Groesbeek De Drul-WestBerg en Dal10%8%14%30%38%
KlappenburgLingewaard12%8%17%24%38%
Lunteren-OostEde10%11%11%30%38%
Verspreide huizen bosgebiedPutten0%12%6%44%38%
Lochem-OostLochem12%9%13%28%37%
SpainkbosApeldoorn9%9%18%27%37%
DikkenbergEde8%7%10%37%37%
Westeraam Centrale zoneOverbetuwe9%7%30%16%37%
Elst centrum ZuidzijdeOverbetuwe9%8%20%26%37%
Bedrijvenpark SypelHarderwijk4%7%33%19%37%
Verspreide huizen Twello-NoordVoorst11%9%9%35%37%
Laag-KeppelBronckhorst10%9%11%33%37%
Centrum HuissenLingewaard6%9%24%25%36%
Verspreide huizen Nederasseltse UiterwaardenHeumen9%9%9%36%36%
Hoog BaarloEde9%9%9%36%36%
Verspreide huizen Hoog-KeppelBronckhorst0%9%9%45%36%
Rheden-West ten westen van Oranjeweg en HaverwegRheden18%9%18%18%36%
DoorwerthsestraatRenkum14%9%9%32%36%
Zwanevlot en De BrinkZutphen15%8%21%20%36%
GorsselLochem13%9%13%28%36%
De KootBarneveld16%11%17%20%36%
De HondCulemborg12%10%16%26%36%
’t LooBerkelland11%9%15%30%36%
RhaBronckhorst7%0%21%36%36%
WeiburgHarderwijk7%11%14%32%36%
OudelaanWijchen7%11%14%32%36%
WelgelegenZutphen13%8%16%28%36%
Beuningen-Den BalmerdBeuningen11%8%12%34%36%
Lentemorgen IZevenaar12%9%18%25%35%
HommelbrinkApeldoorn11%10%13%30%35%
Den EschOost Gelre15%8%15%27%35%
DuitsekampwegRenkum14%6%17%28%35%
IndoornikOverbetuwe12%12%12%29%35%
Verspreide huizen ten oosten van kanaalBuren9%6%9%41%35%
WiltinksbrugDoetinchem19%7%17%22%35%
Doorwerth ZuidRenkum9%8%19%30%35%
Stadscentrum - noordDoetinchem5%11%25%24%35%
VoorstondenBrummen10%10%15%30%35%
ClusterwoningenRenkum13%7%17%28%35%
Ermelo - CentrumErmelo10%11%20%23%35%
Verspreide huizen Hummelo-BroekBronckhorst13%9%13%30%35%
Schöneveld - zuidDoetinchem12%10%20%23%35%
Lochem-NoordLochem12%9%20%25%34%
Ugchelen-ZuidApeldoorn9%9%12%34%34%
Het HazelegerRenkum6%6%11%43%34%
AlmenLochem11%10%12%33%34%
IJsseltuin / HeelwegDoetinchem14%7%19%26%34%
De Happert - ziekenhuisDoetinchem10%15%7%34%34%
ElsweideArnhem13%10%17%26%34%
Centrum BarneveldBarneveld6%14%25%20%34%
Kleurrijke buurtDoetinchem10%10%16%30%34%
De HelsterOverbetuwe14%9%16%27%34%
StadskernZutphen7%11%20%28%34%
ElzenpasTiel13%10%16%27%34%
Beek-MiddenBerg en Dal11%10%17%28%34%
Twello-MiddenVoorst13%9%19%25%34%
Zeebuurt WestHarderwijk13%7%20%27%34%
ComponistenwijkBarneveld15%8%17%26%33%
Bedrijventerrein HulsbeekBerg en Dal0%33%0%33%33%
HeelwegOude IJsselstreek5%19%14%29%33%
PrinsenkampNijkerk8%9%12%38%33%
NoordDuiven8%11%14%33%33%
Verspreide huizen Nederasseltse BroekHeumen0%0%0%67%33%
AalsburgWijchen16%10%17%24%33%
BoschhoeveRenkum33%0%33%0%33%
Sonsbeek/ZijpendaalArnhem0%0%33%33%33%
Verspreide huizen Appensche VeldVoorst11%11%11%33%33%
Verspreide huizen BankhoefWijchen8%8%25%25%33%
Verspreide huizen bosgebied NunspeetNunspeet17%11%11%28%33%
LichtenbeltBrummen0%11%22%33%33%
ZevendreefWijchen14%5%10%38%33%
Druten BuitengebiedDruten33%0%0%33%33%
Industrieterrein MedelTiel0%0%33%33%33%
Verspreide huizen MontferlandMontferland0%33%0%33%33%
Warnsveldsewegkwartier-ZuidZutphen12%9%20%26%33%
Aalten-kern CentrumAalten11%9%21%26%33%
Groesbeek Centrum-ZuidBerg en Dal9%8%22%28%33%
Omgeving Oude BemmelsewegOverbetuwe11%13%10%33%33%
HarfsenLochem10%11%16%31%33%
Stadsdennen MiddenHarderwijk15%9%20%23%33%
Deventerweg en PolbeekZutphen15%8%19%25%33%
Krugerstraat NoordEpe11%13%13%30%33%
Dieren-West boven spoorlijnRheden13%10%18%27%32%
KlingelbeekArnhem16%8%15%29%32%
BarchemLochem12%9%16%30%32%
Nieuwdorp BontebrugOude IJsselstreek15%6%21%26%32%
UgchelenApeldoorn13%10%16%29%32%
AerdtZevenaar7%11%18%32%32%
Verspreide huizen KottenWinterswijk11%9%13%36%32%
Verspreide huizen Almen ten zuiden van TwentekanaalLochem12%10%14%32%32%
KootwijkBarneveld12%4%16%36%32%
Pottemsestraat en Groenestraat en omgevingNeder-Betuwe12%8%16%32%32%
De PothofBrummen11%10%18%29%32%
Centrum GendtLingewaard14%10%20%24%32%
Julianastraat eoBerkelland11%10%19%28%32%
Het LooDoetinchem18%7%15%29%32%
Ermelo - NoordErmelo14%10%16%27%32%
BoekeloEde15%11%19%23%32%
Oud ZevenaarZevenaar11%11%14%32%32%
HunnerbergNijmegen7%21%20%20%32%
Verspreide huizen Het Veen en Grote VeldLochem9%11%12%37%32%
BronkhorstBronckhorst11%5%11%42%32%
Het BlikOost Gelre12%11%17%29%32%
Kern HemmenOverbetuwe11%5%16%37%32%
OverasseltHeumen14%7%20%28%32%
RustenburgWageningen10%10%23%25%31%
Het LooApeldoorn13%10%16%30%31%
VordenBronckhorst12%11%16%29%31%
OosterveldenLingewaard14%11%18%26%31%
Verspreide huizen NoordoostDoesburg9%11%11%37%31%
Buitengebied Berg en DalBerg en Dal12%10%14%33%31%
Bato’s WijkRenkum14%9%14%31%31%
VarsseveldOude IJsselstreek13%11%19%27%31%
AlvernaWijchen10%10%18%30%31%
RoelenengBarneveld12%10%20%27%31%
Dorp WarnsveldZutphen15%10%15%29%31%
GelriaRenkum11%9%19%29%31%
Ulft-Centrum en Ulft-OostOude IJsselstreek13%9%20%27%31%
Verspreide huizen HummeloBronckhorst13%11%15%30%31%
Putten-NoordPutten12%11%17%28%31%
De HavenApeldoorn9%10%25%26%31%
Het GriethZevenaar14%10%21%24%31%
Wageningen-HoogWageningen11%11%9%38%31%
EllecomRheden13%9%14%33%31%
Verspreide huizen WichmondBronckhorst16%9%16%29%31%
MiggelenbergApeldoorn9%13%20%28%31%
WestBerkelland8%14%10%37%31%
Verspreide huizen RhedenRheden10%7%12%40%31%
Verspreide huizen Delden en VeldwijkBronckhorst11%12%12%33%31%
Kerschoten-WestApeldoorn11%11%16%31%31%
De BouwhofApeldoorn15%9%19%26%31%
Verspreide huizen EpseLochem11%9%14%36%31%
BinnenstadHattem9%10%23%27%31%
Zandkamp en omgevingHattem15%11%19%24%31%
WeezenhofNijmegen15%9%22%23%31%
KoppelenburgBrummen10%13%13%33%31%
Verspreide huizen GorsselLochem13%10%8%38%31%
Borculo CentrumBerkelland10%11%21%28%31%
HoenderlooApeldoorn8%9%17%35%31%
StegeslagZevenaar13%11%18%27%31%
DennenkampRenkum17%6%17%30%31%
MarswegkwartierZutphen9%8%25%28%30%
Buitengebied - PolmanlaanDoetinchem13%13%17%26%30%
HummeloBronckhorst12%13%14%31%30%
Bennekom-ZuidoostEde15%10%15%30%30%
Zilverkamp 3e faseLingewaard15%10%18%27%30%
MatengaardeApeldoorn11%10%22%27%30%
KekerdomBerg en Dal7%7%15%41%30%
KranenburgBronckhorst9%9%14%37%30%
StaatsliedenwijkBarneveld16%15%14%25%30%
BosweiLingewaard15%10%17%28%30%
KomponistenbuurtEde14%9%21%26%30%
IseldoksDoetinchem5%10%31%24%30%
ZuivelfabriekBerkelland13%9%20%27%30%
VeldkantBrummen13%10%10%37%30%
Bosgebied Hoog SoerenApeldoorn10%20%0%40%30%
Buitengebied - KemnaderalleeDoetinchem20%0%20%30%30%
SinderenOude IJsselstreek17%10%20%23%30%
Berg en BosApeldoorn14%12%11%33%30%
WichmondBronckhorst14%10%17%29%30%
Voorkoop ZuidCulemborg16%9%19%26%30%
Centrale deelWinterswijk10%10%23%27%30%
De Hoop - noordDoetinchem13%10%17%30%30%
GieteloVoorst15%13%15%28%30%
HombergWijchen13%11%18%28%30%
Hoevelaken-OverhorstNijkerk15%12%16%27%30%
EefdeLochem13%11%15%33%30%
ZeddamMontferland11%10%18%32%30%
SteenenkamerVoorst15%9%11%35%30%
De DalenEde18%11%17%24%30%
Beuningen-De HaagheBeuningen10%11%11%38%30%
Verspreide huizen Mallem en LooBerkelland11%13%14%32%30%
Kern DrielOverbetuwe11%11%20%27%30%
TransvaalRenkum15%9%13%33%29%
BeekbergenApeldoorn12%10%19%29%29%
HengeloBronckhorst12%11%18%29%29%
Velp-Noord boven spoorlijnRheden14%11%18%27%29%
HeesseltWest Betuwe9%6%24%32%29%
RiverparcZevenaar6%9%13%43%29%
Wassinkbrink - zuidoostDoetinchem12%18%6%35%29%
HamburgerbroekDoetinchem6%12%29%24%29%
Verspreide huizen Havikerwaard en MiddachtenRheden12%18%12%29%29%
Verspreide huizen NiftrikWijchen12%6%24%29%29%
’s-HeerenbergMontferland13%10%20%28%29%
MolenbergOverbetuwe13%9%15%33%29%
Friesegracht ZuidHarderwijk8%15%20%28%29%
LarenLochem13%11%18%29%29%
Dinxperlo Centrum/OostAalten14%9%20%27%29%
’t HagelkruisDoetinchem12%13%16%29%29%
SchrijvershoekZevenaar12%9%23%27%29%
DriftHarderwijk10%10%30%20%29%
Noorder EnkBrummen14%10%21%26%29%
Verspreide huizen bosgebied HulshorstNunspeet10%10%12%38%29%
Wijchen NoordWijchen14%10%21%26%29%
Coltoflaan/van OldenbarneveldstraatNijkerk15%9%21%25%29%
HaarkampBarneveld13%12%17%28%29%
Elderveld-ZuidArnhem14%10%20%27%29%
Verspreide huizen JoppeLochem15%10%10%35%29%
Laag-SoerenRheden10%10%17%34%29%
Klein ZwitserlandRenkum9%9%19%34%29%
StedenwaardHarderwijk18%10%19%23%29%
Dieren-Zuid beneden spoorlijnRheden11%11%16%32%29%
SteenderenBronckhorst12%12%16%31%29%
ZelhemBronckhorst13%11%17%30%29%
Hierden De BiestHarderwijk12%12%18%29%29%
Buitengebied Epe WestEpe10%9%18%34%29%
Malden-OostHeumen14%10%18%29%29%
Ruwenhof-MeijersveldBerkelland13%11%20%28%29%
Omg. Sterappel Loohof en Zetten ZuidOverbetuwe14%12%19%26%29%
Dinxperlo NoordAalten12%10%17%32%29%
Hemelse BergRenkum0%29%14%29%29%
Buren-Oude KernBuren11%8%13%39%29%
De MorsBerkelland0%0%29%43%29%
Verspreide huizen HallBrummen13%10%14%35%29%
Uiterwaarden HeterenOverbetuwe14%14%14%29%29%
Verheulsweide - zuidDoetinchem14%14%21%21%29%
WooldWinterswijk14%14%14%29%29%
Zetten CentrumOverbetuwe12%10%23%26%29%
Buitengebied - KeppelsewegDoetinchem14%14%14%29%29%
UiterwaardenWageningen10%5%19%38%29%
LeurWijchen14%14%0%43%29%
Bedrijventerrein BreekwagenWijchen14%14%14%29%29%
VillaparkHattem16%10%14%31%28%
Berkenoord 1Epe17%10%18%26%28%
Geldermalsen WestWest Betuwe17%10%18%26%28%
Ewijk-CentrumBeuningen13%11%21%27%28%
Twello-ZuidVoorst14%10%18%30%28%
HanzewaardHarderwijk13%14%20%25%28%
Alteveer/CraneveltArnhem16%9%20%26%28%
Heilig LandstichtingBerg en Dal17%12%11%32%28%
LawijckerhofRenkum14%8%12%39%28%
VleumingenLingewaard14%11%22%25%28%
Verspreide huizen HeurneBerkelland9%19%12%31%28%
ElderhofArnhem15%9%20%28%28%
Bosgebied Beekbergen-ZuidApeldoorn6%10%21%35%28%
Waarden en weerdslagZutphen13%12%15%32%28%
Laag Berg en DalBerg en Dal14%8%19%30%28%
MeddoWinterswijk13%11%18%30%28%
Buitengebied Bemmel ZuidLingewaard18%10%12%32%28%
NeerijnenWest Betuwe12%12%8%40%28%
Loolaan-NoordApeldoorn12%12%17%31%28%
SmidsbrinkBerkelland14%8%21%29%28%
Rumpt en omgevingWest Betuwe10%16%10%35%28%
Verspreide huizen Almen ten noorden van TwentekanaalLochem12%12%14%35%28%
ValkenbergRenkum16%21%5%30%28%
HoornHeerde14%14%19%26%28%
De WuurdeOverbetuwe16%9%20%27%28%
BrakkensteinNijmegen14%13%20%26%28%
OverkampZutphen14%10%15%32%28%
KamperdijkRenkum12%11%14%36%28%
De UilenboomWijchen16%11%20%24%28%
Malden-WestHeumen13%12%17%30%28%
De Buurt-OostWageningen13%12%28%20%28%
Lochem-WestLochem17%8%20%27%28%
Zilverkamp 1e faseLingewaard15%9%21%27%28%
Ermelo - OostErmelo15%10%17%29%28%
CentrumDuiven14%11%21%26%28%
Kern Beneden-LeeuwenWest Maas en Waal13%10%19%30%28%
Didam-ZuidMontferland12%12%19%30%28%
Buren AppelenboomgaardBuren13%9%22%29%28%
Ter Weijde ComponistenbuurtCulemborg14%10%24%24%28%
VierhoutenNunspeet8%11%17%37%28%
Verspreide huizen Corle en omgevingWinterswijk11%12%14%35%28%
Oude KampOost Gelre10%10%21%31%28%
Verspreide huizen Zuidelijk bosgebiedBronckhorst10%14%17%31%28%
Verspreide huizen Kring van DorthLochem12%12%14%34%28%
Didam-NoordMontferland14%11%19%28%28%
Aalten-kern WestAalten15%10%20%27%28%
Zetten NoordWestOverbetuwe17%12%21%23%28%
Noord-WestOost Gelre13%12%20%28%28%
KlarenbeekArnhem24%4%24%21%28%
Het LooDoetinchem12%10%22%28%28%
LiefkenshoekOverbetuwe15%12%22%24%28%
Verspreide huizen Zwarte Veen en Barchemse EnkLochem12%13%12%36%28%
OoijBerg en Dal14%11%18%30%28%
Beuningen-Hoeve-3Beuningen10%8%22%32%28%
Verspreide huizen RijswijkBuren15%10%20%28%28%
HeggerenkEpe14%10%22%26%27%
De SteegRheden12%9%17%35%27%
Velp-Zuid ten zuiden van WaterstraatRheden13%12%25%23%27%
Verspreide huizen LeurWijchen9%14%14%36%27%
WerfakkerBrummen12%10%18%33%27%
Rauwenhof en omgevingTiel18%9%18%27%27%
Poort van Midden-Gelderland Noord 1/2/3Overbetuwe18%9%18%27%27%
BoomgaardenWageningen8%11%24%30%27%
Buitengebied - PinnedijkDoetinchem5%14%18%36%27%
Bedrijventerrein Pannenhuis-AgroparkLingewaard0%9%27%36%27%
Exel TolLochem18%9%18%27%27%
Laarstraat en omgevingZutphen7%10%24%32%27%
De KistOverbetuwe15%10%21%28%27%
AngerensteinArnhem16%11%17%29%27%
Verspreide huizen Linde Mossel en WildenborchBronckhorst14%9%14%36%27%
Buitengebied - de WrangeDoetinchem6%8%10%48%27%
KraaijenbergWijchen14%9%23%28%27%
GanzertBuren14%11%16%32%27%
VeluviaWageningen10%14%19%30%27%
Aalten-kern Noord/NoordoostAalten15%10%21%28%27%
ScheperkampZutphen14%11%18%30%27%
HeerdeHeerde15%10%20%27%27%
Verspreide huizen WooldWinterswijk14%11%17%30%27%
MolenhoekDruten8%12%12%42%27%
Verspreide huizen OekenBrummen12%10%13%38%27%
LoenenApeldoorn13%9%19%32%27%
SprengenbosApeldoorn14%11%20%29%27%
TondenBrummen12%12%15%34%27%
HogenkampRenkum13%10%18%31%27%
WestDuiven11%10%20%32%27%
Bedrijventerrein BrandematOost Gelre16%12%16%29%27%
Schrijvers en dichtersbuurtDoetinchem10%10%31%22%27%
Kern HeterenOverbetuwe15%12%17%30%27%
Verspreide huizen GelselaarBerkelland14%10%18%31%27%
ValendriesWijchen13%13%16%31%27%
Kern OeneEpe14%12%21%27%27%
Winterswijk-ZuidoostWinterswijk13%11%20%29%27%
Vulcaansoord / Het Richtersbos - zuidDoetinchem12%11%18%31%27%
Verspreide huizen LeuvenumErmelo7%20%13%33%27%
Buitengebied HemmenOverbetuwe13%7%27%27%27%
Beuningen-DuivenkampBeuningen12%11%21%30%27%
TatelaarZevenaar7%7%27%33%27%
StationsbuurtTiel11%10%25%28%27%
Winterswijk-NoordwestWinterswijk15%11%19%29%27%
Stokebrand Bagijnenland en BronsbergenZutphen15%12%17%30%27%
Arnhemse AlleeArnhem11%12%23%28%27%
Beuningen-Centrum OostBeuningen14%12%22%26%27%
ZeeheldenbuurtEde16%12%18%27%27%
Blauwe HofWijchen17%11%17%28%27%
SchaarsbergenArnhem16%6%24%27%27%
BreedenbroekOude IJsselstreek14%12%18%29%27%
Friesegracht NoordHarderwijk10%9%25%30%27%
Overstegen - oostDoetinchem15%9%25%25%26%
Geldermalsen ZuidWest Betuwe16%11%21%25%26%
Huizendijk Voorne De Kop en VeluweMaasdriel6%9%21%38%26%
StokkumMontferland12%11%15%36%26%
VliegersveldBarneveld14%15%17%27%26%
ZeeheldenwijkBarneveld18%10%20%26%26%
CardanuslaanRenkum12%8%26%27%26%
TerborgOude IJsselstreek13%12%20%28%26%
Verspreide huizen HollenbergAalten8%13%11%42%26%
OlburgenBronckhorst16%13%16%29%26%
Verspreide huizen VarikWest Betuwe11%11%11%42%26%
CellenrijkBrummen5%16%13%39%26%
WenumApeldoorn13%11%16%34%26%
Buitengebied Heteren Boterhoek-WeerbroekOverbetuwe16%11%16%32%26%
MolenwijkZevenaar13%11%20%30%26%
GendringenOude IJsselstreek13%11%20%30%26%
Kern AlphenWest Maas en Waal12%7%25%30%26%
De HorstZevenaar16%9%25%24%26%
Buitengebied AppelternWest Maas en Waal10%11%11%41%26%
BurgerenkEpe13%12%17%32%26%
LierenApeldoorn15%10%20%29%26%
Kern DreumelWest Maas en Waal15%10%21%28%26%
OosteresOost Gelre15%12%18%28%26%
Brummense Enk OostBrummen15%10%21%28%26%
KerschotenApeldoorn14%10%25%25%26%
Hofmeesterij-KampstukLingewaard13%12%16%33%26%
KlaarbeekEpe23%6%28%16%26%
De Pas - noordDoetinchem12%13%22%27%26%
De WheemBarneveld16%10%23%24%26%
Krugerstraat ZuidEpe14%10%22%28%26%
Noordelijk MolenveldDoesburg11%11%19%32%26%
StadscentrumDoetinchem4%13%33%24%26%
BeltrumBerkelland13%11%21%29%26%
Buitengebied HerwenZevenaar17%6%22%30%26%
Ewijk-Buitengebied Noord-1Beuningen19%11%11%33%26%
Muziekland IHarderwijk12%10%22%30%26%
DrumptTiel16%10%20%28%26%
Buitengebied GarderenBarneveld15%12%18%29%26%
Verspreide huizen Groot DochterenLochem7%14%10%43%26%
BrouwerslandLingewaard12%11%23%28%26%
Verspreide huizen bosgebied VierhoutenNunspeet8%11%14%42%26%
DrutenDruten13%10%23%29%26%
Uitbreiding HeukelumWest Betuwe15%12%20%27%26%
Nieuw Wehl - zuidwestDoetinchem10%13%18%33%26%
Verspreide huizen Valenberg en HeideHeumen15%10%21%28%26%
Verspreide huizen HaarloBerkelland12%14%15%33%26%
Verspreide huizen Krachtighuizen en omgevingPutten14%13%17%32%26%
Verspreide huizen Hengelo en NoordinkBronckhorst14%14%13%34%26%
Wezep-WestOldebroek14%11%16%34%26%
Bebouwde kom ZieuwentOost Gelre12%13%17%32%26%
Buitengebied DoornenburgLingewaard12%11%20%31%26%
Verspreide huizen AzewijnMontferland10%16%14%35%25%
BaakBronckhorst12%12%16%34%25%
Verspreide huizen VeldhoekBerkelland15%12%12%36%25%
TolkamerZevenaar14%10%21%30%25%
’t Harde-CentrumElburg17%10%25%22%25%
Verspreide huizen RuurloBerkelland14%10%17%34%25%
WelgelegenApeldoorn12%10%22%30%25%
Buitengebied OoijBerg en Dal17%8%21%28%25%
Vrijersmaat-Plan ZuidBerkelland18%8%23%25%25%
Millingen aan de Rijn-WestBerg en Dal12%12%17%34%25%
WestervoortWestervoort15%9%22%28%25%
OldebroekOldebroek15%12%20%27%25%
Centrum EdeEde5%15%33%21%25%
Verspreide huizen Heerde-Noord en HoornHeerde15%11%15%33%25%
Buitengebied BreedewegBerg en Dal12%12%17%35%25%
VoorstVoorst16%10%21%28%25%
KeijenborgBronckhorst12%13%19%30%25%
Verspreide huizen BreedenbroekOude IJsselstreek12%15%13%36%25%
AmmerzodenMaasdriel12%11%22%30%25%
MegchelenOude IJsselstreek15%10%18%31%25%
BroeklandHarderwijk17%12%24%30%17%
AldenhofNijmegen19%12%27%26%17%
Nijkerkerveen-ZuidNijkerk15%15%19%34%17%
Stadsdennen OostHarderwijk17%13%25%28%17%
SprenkelaarApeldoorn21%13%25%24%17%
Buitengebied AngerenLingewaard18%15%17%34%17%
Verspreide huizen OchtenNeder-Betuwe15%15%25%28%17%
Verspreide huizen Beltrum Lintvelde en AvestBerkelland14%14%19%36%17%
Druten ZuidDruten16%13%24%30%17%
StaatsliedenbuurtZutphen16%13%29%26%17%
ZuilichemZaltbommel17%14%23%30%17%
Verspreide huizen Wapenveld-ZuidHeerde15%18%16%35%17%
ZuidwestDuiven15%12%21%35%17%
StadswervenHarderwijk17%17%17%33%17%
Verspreide huizen LiendenBuren17%12%27%28%17%
IndustriegebiedNijkerk12%17%25%29%17%
HeerewaardenMaasdriel15%11%24%34%17%
Verspreide huizen EstWest Betuwe17%21%17%29%17%
Het BroekDuiven17%20%10%37%17%
Bedrijvenpark Apeldoorn NoordApeldoorn12%17%21%33%17%
Buitengebied KekerdomBerg en Dal0%17%17%50%17%
Buitengebied Groesbeek-Midden-WestBerg en Dal17%0%17%50%17%
KeijenbergRenkum0%0%33%50%17%
Verspreide huizen polders Delwijnen en BruchemZaltbommel20%15%22%26%17%
Verspreide huizen poldergebied BuurmalsenBuren28%11%22%22%17%
Verspreide huizen Beusichem en ZoelmondBuren16%16%18%33%17%
Verspreide huizen op de Wilpse KleiVoorst22%11%22%28%17%
Buitengebied HarreveldOost Gelre15%19%16%34%17%
Verspreide huizen HaaftenWest Betuwe14%14%19%36%17%
Appel/’t WoudNijkerk15%18%14%36%17%
Verspreide huizen polder HattemerbroekOldebroek17%17%17%33%17%
Verspreide huizen langs de IJssel Voorster KleiVoorst11%17%17%39%17%
HattemerbroekOldebroek18%12%26%28%17%
BuitengebiedWest Betuwe17%17%33%17%17%
WeisteegHarderwijk17%17%17%33%17%
Verspreide huizen De Vecht De Pol en omgevingVoorst26%12%21%24%17%
Nieuw Wehl - centrumDoetinchem9%15%17%42%17%
Haart-kernAalten11%22%17%33%17%
Harselaar-OostBarneveld17%0%50%17%17%
BinnenstadCulemborg12%12%31%27%17%
De IJkenbergDoetinchem18%14%25%27%17%
VogelwaardHarderwijk20%11%24%29%17%
Bruins Slotlaan/CampenbuurtNijkerk19%11%25%28%17%
BenedenbuurtWageningen14%18%26%25%17%
Verspreide huizen OostzijdeWest Betuwe21%12%17%34%17%
Geldermalsen OostWest Betuwe18%12%25%28%17%
Kern HaalderenLingewaard15%14%22%32%17%
Harderhout IHarderwijk17%16%18%33%17%
Rijkerswoerd-MiddenArnhem15%14%19%36%17%
WoezikWijchen19%12%25%27%16%
OpijnenWest Betuwe16%12%23%32%16%
Verspreide huizen NeerijnenWest Betuwe16%19%16%31%16%
Wezep-NoordOldebroek19%13%23%28%16%
AschBuren15%13%20%36%16%
Moesmate en TichelkuilenZutphen18%14%24%28%16%
Verspreide huizen OphemertWest Betuwe13%22%15%35%16%
Verspreide huizen BurenBuren21%12%19%32%16%
EchteldNeder-Betuwe15%14%22%32%16%
Verspreide huizen Kerkwijk en BruchemZaltbommel21%15%24%24%16%
Wadenoijen en omgevingTiel15%16%16%36%16%
Verspreide huizen EttenOude IJsselstreek14%14%17%38%16%
RieshoutOverbetuwe16%15%18%34%16%
WeverstraatArnhem4%16%40%24%16%
HoogkampArnhem20%12%19%32%16%
Zilverkamp 4e faseLingewaard15%12%26%31%16%
De Laar-OostArnhem16%11%27%30%16%
Buitengebied Herveld ZuidOverbetuwe20%14%20%30%16%
HurwenenMaasdriel12%15%21%35%16%
IJzendoornNeder-Betuwe21%11%26%26%16%
SluiskampWijchen14%11%19%39%16%
De RietschoofZaltbommel16%13%23%32%16%
Buitengebied HaalderenLingewaard18%14%18%34%16%
Horssen BuitengebiedDruten14%16%17%37%16%
DiepvoordeWijchen12%10%29%33%16%
VoorsteralleekwartierZutphen16%14%30%23%16%
Wekerom dorpEde26%13%27%18%16%
Geldermalsen en omgevingWest Betuwe24%16%16%28%16%
Verspreidehuizen BalgoijWijchen16%16%12%40%16%
Ooyse SchependomNijmegen8%10%38%28%16%
Verspreide huizen DuivendansOldebroek12%12%24%36%16%
Verspreide huizen HeerewaardenMaasdriel16%8%24%36%16%
Bosgebied UgchelenApeldoorn12%8%24%40%16%
Buitengebied TerschuurBarneveld17%17%17%33%16%
Verspreide huizen Dodewaard-Oost en WelyNeder-Betuwe19%13%19%33%16%
Buitengebied AltforstWest Maas en Waal16%14%14%41%16%
Oosseld / Vijverberg - zuidwestDoetinchem19%10%28%27%16%
Verspreide huizen EerbeekBrummen19%10%29%26%16%
Buitengebied LichtenvoordeOost Gelre20%16%17%32%16%
Nederhemert-NoordzijdeZaltbommel25%15%20%24%16%
Verspreide huizen VormerWijchen11%16%16%42%16%
Buitengebied de DanenbergOverbetuwe21%11%21%32%16%
ZennewijnenTiel5%16%11%53%16%
Verspreide huizen akkerbouwgebied Noord-EmpeVoorst18%9%19%39%16%
NorschotenBarneveld19%14%20%30%16%
Tricht en omgevingWest Betuwe19%16%16%34%16%
Verspreide huizen Wilp-AchterhoekVoorst19%9%23%34%16%
VosbergenOverbetuwe16%12%18%39%16%
Helleraetplein en omgevingZutphen21%9%28%27%16%
MaanderbroekEde19%14%22%29%16%
Wehl - noordDoetinchem9%22%16%38%16%
WaardenburgWest Betuwe21%15%24%25%16%
Binnenstad NoordHarderwijk7%14%30%33%16%
VijverbergDoetinchem26%8%30%20%15%
Verspreide huizen Gelderse Dijk en omgevingHattem17%13%25%30%15%
HoogmeerWijchen15%11%27%32%15%
Verspreide huizen Twello-ZuidVoorst23%10%27%25%15%
Terrein ENKAArnhem10%3%46%26%15%
BovenstreekOldebroek22%17%18%28%15%
ReethOverbetuwe8%21%21%36%15%
BurgemeesterswijkTiel16%12%27%29%15%
Ewijk-Buitengebied Zuid-1Beuningen15%13%18%38%15%
De Klomp buitengebiedEde19%19%23%23%15%
T BroekNijmegen16%12%24%33%15%
Ederveen dorpEde25%15%24%21%15%
LanxmeerCulemborg17%13%21%34%15%
Verspreide huizen Dodewaard-WestNeder-Betuwe21%17%22%25%15%
StroeBarneveld23%12%26%25%15%
Maandereng-OostEde17%12%27%28%15%
BanninghofOost Gelre12%14%19%40%15%
MolenbekeArnhem18%11%28%28%15%
Binnenstad ZuidHarderwijk6%19%34%26%15%
Buitengebied Elst OostOverbetuwe18%18%17%32%15%
KruishaarNijkerk14%21%17%33%15%
KerkwijkZaltbommel15%15%24%30%15%
UddelApeldoorn22%17%21%25%15%
Verspreide huizen Huinen en HalvinkhuizenPutten18%16%21%30%15%
BiezenNijmegen12%14%37%23%15%
Elburg De VrijheidElburg18%13%24%29%15%
Aalten-kern Zuid 2Aalten15%14%19%36%15%
Verspreide huizen LunenWijchen25%10%20%30%15%
De VechtVoorst25%12%25%22%15%
HulshorstNunspeet18%11%25%31%15%
Verspreide huizen MaldenHeumen16%16%17%36%15%
Het BinnenveldWageningen11%26%19%30%15%
Verspreide huizen poldergebiedNeder-Betuwe22%19%15%30%15%
RessenLingewaard19%15%26%26%15%
Meinerswijk/De PraetsArnhem7%11%22%44%15%
Verspreide huizen SpankerenRheden15%15%22%33%15%
Verspreide huizen Ommerenveld en Zwarte PaardBuren11%11%26%37%15%
De EnkZutphen17%13%20%35%15%
Molenwijk-DriesLingewaard16%16%22%32%15%
ElskampEde17%13%26%29%15%
HeijenoordArnhem18%11%24%33%15%
Lunterse VeldEde19%18%19%29%15%
Buitengebied DreumelWest Maas en Waal14%13%20%38%15%
Vijver en omgevingZutphen16%15%25%29%15%
Hatertse HeiNijmegen14%16%27%29%15%
Kapel-Avezaath en omgevingTiel18%13%26%28%15%
Kern RandwijkOverbetuwe19%14%19%34%15%
West van SchaarsbergenArnhem6%21%22%36%15%
TuilWest Betuwe19%11%22%33%15%
KootwijkerbroekBarneveld22%19%20%24%15%
Verspreide huizen Kapel AvezaathBuren15%12%20%39%15%
ArkemheenNijkerk15%15%24%32%15%
Buitengebied WaterlinieCulemborg17%15%15%39%15%
Beuningen-Beuningse PlasBeuningen18%14%20%33%15%
De Kraats/NergenaEde16%19%20%30%15%
BakenhofArnhem22%9%30%24%15%
Verspreide huizen in het bouwgebiedMaasdriel22%9%23%31%15%
N.O. van SchaarsbergenArnhem19%12%19%35%15%
AltradeNijmegen9%23%31%23%15%
Verspreide huizen Noord BeemdenMaasdriel13%13%27%33%15%
PosterenkVoorst13%18%16%38%15%
VeldzichtErmelo15%16%23%31%15%
Wekeromse MeentEde21%18%20%26%15%
ReehorstEde16%17%29%24%15%
Verspreide huizen EmpeBrummen16%12%17%41%14%
HommelstraatArnhem5%15%46%20%14%
Stadsdennen ZuidwestHarderwijk18%14%27%26%14%
StaatsliedenkwartierApeldoorn15%13%31%27%14%
Verspreide huizen MaurikBuren18%10%29%28%14%
Nijkerkerveen-NoordNijkerk18%13%26%28%14%
Buitengebied Groesbeek-NoordBerg en Dal23%7%31%24%14%
De HooilandenWageningen14%19%22%30%14%
Groesbeek NijerfBerg en Dal16%13%23%33%14%
Weurt-De SluisBeuningen14%14%43%14%14%
De RietgraafOverbetuwe14%14%19%38%14%
Verspreide huizen Overasseltse BroekHeumen14%19%14%38%14%
IndustrieterreinArnhem7%14%21%43%14%
Industrieterrein PavijenCulemborg14%14%21%36%14%
Buitengebied - Stille WaldDoetinchem18%14%18%36%14%
DeelenEde14%0%43%29%14%
Verspreide huizen De BeekErmelo19%14%19%33%14%
Buitengebied LeuthBerg en Dal20%9%31%26%14%
Beuningen-Heuve-3Beuningen14%12%18%42%14%
Buitengebied De GlindBarneveld25%17%16%27%14%
De VaarstBarneveld20%13%25%29%14%
Eme en BroekZutphen18%14%23%31%14%
HeijendaalNijmegen5%29%39%13%14%
Op de BleekBerkelland24%8%35%20%14%
OosterwoldeOldebroek27%11%23%24%14%
De VeenenEde22%16%21%27%14%
Verspreide huizen NuldePutten15%17%24%29%14%
Asperen Oude KernWest Betuwe19%11%25%31%14%
MalkenschotenApeldoorn14%16%28%28%14%
Voorkoop NoordCulemborg20%12%26%28%14%
Verspreide huizen Elspeet en omgevingNunspeet22%15%22%26%14%
Passewaaij-Noord-WestTiel16%15%19%36%14%
Verspreide huizen ZuidzijdeWest Betuwe19%16%28%23%14%
HolkerveenNijkerk17%17%15%37%14%
Zevenaars BroekZevenaar17%17%21%31%14%
LuxoolNijkerk19%10%29%28%14%
Verspreide huizen ’t Harde Noord-WestElburg22%11%28%25%14%
Verspreide huizen Voorst en Wilpse KleiVoorst16%30%15%25%14%
Ten oosten van ApeldoornsewegHattem21%13%25%27%14%
HoenzadrielMaasdriel14%14%30%30%14%
WolferenOverbetuwe9%23%14%41%14%
Buitengebied Zetten OostOverbetuwe23%14%18%32%14%
Verspreide huizen IJzendoornNeder-Betuwe18%20%14%34%14%
HarderwijkerbosHarderwijk9%45%14%18%14%
De Wittenhagen NoordHarderwijk17%12%27%30%14%
DoesburgEde19%17%22%28%14%
Verspreide huizen Doornspijk-WestElburg20%18%21%27%14%
HeseveldNijmegen13%15%33%25%14%
Ewijk-Den EltBeuningen16%14%22%35%14%
De ZuilingOverbetuwe16%12%24%34%13%
Het OoijTiel18%11%28%28%13%
Beuningen-ViermorgenBeuningen16%12%23%36%13%
Verspreide huizen bosgebied ten westen kanaalHeumen20%7%20%40%13%
HeesterengEde20%7%40%20%13%
Verspreide huizen AschBuren13%13%27%33%13%
Nieuwe KampOost Gelre20%7%33%27%13%
Rootselaar-OostBarneveld24%15%23%25%13%
BovenbuurtWageningen9%22%38%17%13%
De Huet - fase 5Doetinchem18%13%26%30%13%
Verspreide huizen Lage LandHeerde16%24%11%37%13%
Buitengebied VoorthuizenBarneveld20%13%27%27%13%
De HoefEde17%12%25%33%13%
Immerloo IIArnhem24%14%25%24%13%
Barlo-KernAalten9%17%17%43%13%
De ValkBarneveld22%16%25%23%13%
UitvindersbuurtEde17%14%31%25%13%
ZuidspoorZevenaar19%16%13%39%13%
Buitengebied Valburg ZuidOverbetuwe19%13%26%29%13%
Muziekland IIIHarderwijk20%14%23%30%13%
Hoevelaken-MiddelaarNijkerk21%14%21%31%13%
Passewaaij-Noord-OostTiel16%15%21%35%13%
T AckerNijmegen17%12%29%29%13%
KweekwegEpe17%17%23%30%13%
Hierden GlindwegHarderwijk17%11%26%34%13%
Ederveen buitengebiedEde24%17%22%24%13%
WeidewaardHarderwijk20%13%26%28%13%
Sint Janskerkstraat en omgevingArnhem10%14%36%28%13%
Pagemate en omgevingZutphen17%13%27%30%13%
Onder de LindenArnhem15%10%31%32%13%
Verspreide huizen UilecotenMaasdriel17%13%30%28%13%
Bosgebied MeerveldApeldoorn17%14%25%32%13%
NieuwaalZaltbommel23%11%27%27%13%
KranenburgHarderwijk16%17%32%23%13%
Bedrijventerrein De HuetDoetinchem12%12%12%50%12%
Vespreide huizen LeestenZutphen11%14%30%33%12%
Verspreide huizen Echteld-WaalbandijkNeder-Betuwe19%19%19%31%12%
Meteren en omgevingWest Betuwe21%15%19%33%12%
Industrieterrein BorculoBerkelland8%17%17%46%12%
Bedrijventerrein HoutakkerLingewaard12%12%12%50%12%
De Hooilanden-OosterhuizenApeldoorn15%15%17%42%12%
Buitengebied BarneveldBarneveld25%20%20%24%12%
Brouwerijweg en omgevingArnhem8%16%33%30%12%
De Wittenhagen ZuidHarderwijk20%14%27%28%12%
Agrarisch gebied UddelApeldoorn21%16%23%27%12%
Meulunteren/De ValkEde24%18%20%26%12%
WernemApeldoorn18%15%28%26%12%
Verspreide huizen in de polder BrakelZaltbommel18%21%23%24%12%
Nudepark Rijnhaven en IndustriewegWageningen5%37%20%27%12%
Verspreide huizen Velddriel Vlierd en BeemdenMaasdriel11%11%30%35%12%
NederwoudEde27%18%22%20%12%
Verspreide huizen polders Gameren en NieuwaalZaltbommel21%16%31%20%12%
De GlindBarneveld28%21%16%24%12%
BinnenstadWageningen4%40%32%12%12%
De WeemOverbetuwe16%16%18%37%12%
Buitengebied AlphenWest Maas en Waal14%14%20%40%12%
BouwingDruten18%15%21%33%12%
Achter de PoortCulemborg18%14%28%28%12%
Verspreide huizen LeuvenheimBrummen24%18%6%41%12%
Beuningen-AalsterveldBeuningen15%10%31%32%12%
Kayersmolen-MiddenApeldoorn12%12%24%41%12%
Veluwse PoortEde22%9%31%27%12%
PoederoijenZaltbommel21%19%20%28%12%
Verspreide huizen OldebroekOldebroek23%12%28%25%12%
Beuningen-Heuve-4Beuningen14%17%16%42%12%
TransvaalbuurtArnhem7%23%37%21%12%
Verspreide huizen ZoelenBuren21%12%28%29%12%
De PloenDuiven25%10%27%25%12%
Groot CorlaerNijkerk18%14%22%35%12%
De EilandenHarderwijk24%8%33%23%12%
Verspreide huizen Het HeustMaasdriel27%12%23%27%12%
BergerdenLingewaard19%12%23%35%12%
MarktArnhem4%23%42%19%12%
KamillehofArnhem19%12%34%23%11%
Osseveld-OostApeldoorn18%15%24%32%11%
WolfskuilNijmegen14%18%33%24%11%
Verspreide huizen ValendriesWijchen23%23%14%29%11%
SchollenkampBerkelland25%11%27%25%11%
Groene WeideArnhem14%15%38%22%11%
Malburgen-WestArnhem19%11%35%23%11%
Buitengebied KootwijkerbroekBarneveld29%16%23%21%11%
ElslandWijchen13%11%27%37%11%
Verspreide huizen Norden Bijsteren en HoefPutten22%11%30%25%11%
Buitengebied StroeBarneveld21%14%26%28%11%
Presikhaaf IIIArnhem17%17%31%24%11%
Hoogbouw-ZuidEde20%18%29%21%11%
De MaatBarneveld17%16%23%33%11%
Nije VeldNijmegen14%19%32%25%11%
Waardenburg-WestWest Betuwe19%15%22%33%11%
Verspreide huizen bosgebiedHeerde11%0%22%56%11%
Verspreide huizen polder OldebroekOldebroek22%22%22%22%11%
Verspreide huizen OosterwoldeOldebroek22%17%17%33%11%
Immerloo IArnhem24%13%28%24%11%
Meteren - KalenbergWest Betuwe19%16%22%32%11%
Buitengebied Beneden-LeeuwenWest Maas en Waal20%6%43%20%11%
Beuningen-Olden TempelBeuningen15%11%30%33%11%
Legerplaats HarskampEde25%16%27%20%11%
Verspreide huizen HeumenHeumen22%11%30%26%11%
GroenoordOverbetuwe20%15%19%34%11%
Omg. VluchtheuvellaanOverbetuwe13%46%13%17%11%
BlankenhoefBarneveld22%15%26%26%11%
Verspreide huizen HoevenZaltbommel19%13%31%26%11%
UtrechtsestraatArnhem3%28%42%16%11%
Passewaaij-Zuid-WestTiel16%17%20%36%11%
WestenengEde24%21%18%27%11%
Wilp-AchterhoekVoorst18%18%14%39%11%
HeideslagDoetinchem23%9%33%25%11%
Verspreide huizen WaardenburgWest Betuwe30%13%21%26%11%
Overige verspreide huizenMaasdriel11%16%26%37%11%
Zeegsingel en omgevingArnhem21%13%32%23%10%
LentNijmegen26%9%33%22%10%
PomonaWageningen22%13%31%23%10%
Klarendal-ZuidArnhem10%17%36%27%10%
Klaverkamp-Klein RomeLingewaard17%16%21%36%10%
De NieuwelingDuiven15%20%15%40%10%
SaltshofWijchen14%18%20%38%10%
MuziekbuurtDoetinchem14%18%32%26%10%
MelkweideOverbetuwe17%15%22%36%10%
Bosgebied Nieuw MilligenApeldoorn15%10%15%50%10%
Industrieterrein De KiefteBerkelland30%10%20%30%10%
Putten-Stationsstraat industriegebiedPutten22%13%27%27%10%
SleutelbloemApeldoorn10%20%30%30%10%
Verspreide huizen Zuiderzeeland NunspeetNunspeet26%12%30%22%10%
Verspreide huizen ten zuiden van ScherpenzeelScherpenzeel23%15%30%22%10%
Verspreide huizen Kerkdriel Berm en HoorzikMaasdriel21%8%37%24%10%
Verspreide huizen in de polder AalstZaltbommel23%13%30%24%10%
BottendaalNijmegen6%26%38%20%10%
Klarendal-NoordArnhem14%12%35%29%10%
Stadskwartier - zuidDoetinchem16%14%25%35%10%
De Klomp dorpEde17%15%32%27%10%
NoordeindeOldebroek22%15%24%29%10%
NoordrandOost Gelre22%6%39%24%10%
Buitengebied LakemondOverbetuwe29%19%19%24%10%
Verspreide huizen Dalese VeldAalten19%19%19%33%10%
Verspreide huizen De Hogenend en Oud-DijkMontferland20%11%36%24%9%
LingebuurtOverbetuwe26%12%24%29%9%
De StatesEde18%15%22%35%9%
De HorstenEde21%15%33%21%9%
Verspreide huizen in de polder PoederoijenZaltbommel24%20%24%24%9%
Verspreide huizen OpheusdenNeder-Betuwe25%18%23%24%9%
Haven- en industrieterreinNijmegen21%12%41%17%9%
Verspreide huizen NoordeindeOldebroek18%18%9%45%9%
Schuttersveld-NoordEde32%14%27%18%9%
Verheulsweide - noordDoetinchem9%14%45%23%9%
HolthuizenApeldoorn8%21%41%21%9%
Muziekland IVHarderwijk25%12%26%28%9%
HartreizeOost Gelre17%19%17%38%9%
De BogenNijkerk23%12%27%29%9%
Passewaaij-Zuid-OostTiel23%12%32%24%9%
Presikhaaf IIArnhem23%13%34%21%9%
StationspleinArnhem6%21%49%15%9%
Verspreide huizen Wezepse HeideOldebroek15%12%38%26%9%
De MerenWijchen17%21%13%40%9%
Romantische buurt - zuidDoetinchem24%12%25%29%9%
DiemeweiWijchen18%15%24%34%9%
Looërenk en WoudZutphen24%12%32%25%9%
MolenzichtOverbetuwe23%6%43%19%9%
BoulevardwijkArnhem6%21%44%21%8%
Verspreide huizen OpijnenWest Betuwe33%0%25%33%8%
Industrieterrein KellenTiel8%25%17%42%8%
EektOldebroek19%17%22%33%8%
Bedrijvenpark OostApeldoorn25%8%17%42%8%
De LingertWijchen22%14%25%31%8%
StatenkwartierArnhem15%17%35%25%8%
StromenwaardHarderwijk17%13%32%29%8%
LooveldenLingewaard29%9%34%21%8%
Groene ZoomHarderwijk33%14%20%24%8%
Van VerschuerbuurtArnhem10%11%43%27%8%
Aalten Kern ’t KobusAalten26%12%27%28%8%
Goilberdingen WestCulemborg21%15%21%35%8%
Arnhemse BroekArnhem14%16%34%28%8%
Velperweg-NoordArnhem6%19%52%15%8%
Verspreide huizen WestzijdeWest Betuwe21%17%25%29%8%
EssenpasLingewaard24%13%26%29%8%
De BossenEde21%16%24%31%8%
Verspreide huizen WestzijdeZaltbommel23%15%23%31%8%
RietveldbuurtWageningen19%14%20%40%8%
Verspreide huizen Heide HoekOldebroek0%8%54%31%8%
Beuningen-Buitengebied ZuidBeuningen15%23%15%38%8%
Verspreide huizen KesterenNeder-Betuwe28%13%34%17%8%
WesterhoutDruten19%15%26%33%7%
Rijkerswoerd-OostArnhem20%13%28%31%7%
Verspreide huizen NederhemertZaltbommel30%15%28%20%7%
DoornsteegNijkerk25%12%34%21%7%
Ewijk-KeizershoeveBeuningen28%9%40%16%7%
De VervertWijchen14%12%36%31%7%
Verspreide huizen De HeeghMontferland23%16%19%35%7%
De BurgenEde25%13%35%20%7%
Sint MartenArnhem13%12%41%27%7%
StadscentrumNijmegen2%36%45%11%7%
De FlierWijchen19%17%21%36%7%
JanssingelArnhem3%19%55%16%7%
Harderhout IIHarderwijk30%10%33%21%7%
Verspreide huizen Elburg-NoordElburg20%15%38%20%7%
De BergenEde24%15%26%29%6%
Verspreide huizen HellouwWest Betuwe28%13%28%26%6%
WinkelcentrumArnhem4%44%35%10%6%
Spoorkamp/De TerrassenNijkerk28%12%33%22%6%
SpijkerbuurtArnhem6%24%44%21%6%
De DreijenWageningen4%55%24%11%6%
Zuidbroek - Mozaïek & RoosterApeldoorn31%9%37%18%6%
LanenbuurtOverbetuwe34%7%37%17%6%
Schuytgraaf-ZuidArnhem27%11%32%24%6%
Parijsch LokkershoekCulemborg25%8%37%23%6%
Verspreide huizen in de polder Zuilichem en omgevingZaltbommel25%14%36%19%6%
Schuytgraaf-NoordArnhem28%11%33%23%6%
Verspreide huizen TuilWest Betuwe27%10%39%18%6%
Schuytgraaf-CentrumArnhem25%9%46%15%5%
Landelijk wonenDoetinchem21%16%24%33%5%
Wehl - oostDoetinchem16%16%21%42%5%
OosterhoutNijmegen27%13%27%27%5%
Graaf Ottoplein en omgevingArnhem11%18%44%22%5%
MarijkebuurtWageningen4%63%25%3%5%
LambrasseWijchen10%10%50%25%5%
De BurgtBarneveld29%13%33%20%5%
RijnstraatArnhem2%24%56%14%5%
BreekenhofOverbetuwe30%8%35%22%5%
Verspreide huizen Lede en OudewaardNeder-Betuwe14%18%33%31%5%
Groot HolthuizenZevenaar29%8%41%17%4%
HuurlingsedamWijchen27%11%36%22%4%
Bij de John FrostbrugArnhem15%4%48%30%4%
Meteren - De PlantageWest Betuwe24%11%42%20%4%
BlankensgoedBarneveld32%11%36%18%4%
Kootwijkerbroek-westBarneveld34%14%36%12%3%
EnkaEde31%8%43%16%3%
VellerBarneveld34%9%41%13%3%
Verspreide huizen bosgebied ten oosten kanaalHeumen41%16%31%9%3%
Kayersmolen-NoordApeldoorn25%11%38%23%3%
HarderweideHarderwijk33%9%37%18%2%
Kortenoord-OostWageningen32%10%39%16%2%
De Venen en ZandenEde32%10%41%14%2%
Wijnbergen - Het WestenDoetinchem28%10%44%15%2%
KersenbongerdOverbetuwe16%27%12%43%2%
RessenNijmegen29%7%49%13%2%
VierslagOverbetuwe37%6%43%13%2%
Wageningen Campus en DroevendaalWageningen2%48%46%3%1%
Harselaar-WestBarneveld40%20%20%20%0%
BedrijventerreinDuiven0%0%0%100%0%
De ValleiEde0%0%100%0%0%
Schuttersveld-ZuidEde29%14%29%29%0%
KievitsmeentEde12%12%38%38%0%
Buitengebied BeekBerg en Dal33%33%0%33%0%
MercurionZevenaar14%0%43%43%0%
Bedrijventerrein MolenveldBerg en Dal20%20%20%40%0%
Bedrijventerrein De BouwkampBerg en Dal33%33%0%33%0%
Harskampse ZandEde0%0%100%0%0%
Afferdense WaardenDruten0%0%0%100%0%
Drutense WaardenDruten25%25%25%25%0%
A18 BedrijvenparkDoetinchem0%0%0%100%0%
Bedrijventerrein WijnbergenDoetinchem0%100%0%0%0%
Buitengebied - De HuetDoetinchem25%50%0%25%0%
Sportpark ZuidDoetinchem0%0%50%50%0%
Verspreide huizen Fraterswaard-NoordoostDoesburg0%33%33%33%0%
Rhienderen NoordBrummen0%43%14%43%0%
Winssen-Buitengebied Zuid-2Beuningen0%50%0%50%0%
Noord uitbreiding Asperen industrieterreinWest Betuwe0%100%0%0%0%
Uiterwaarden DrielOverbetuwe0%0%100%0%0%
Uiterwaarden RandwijkOverbetuwe0%33%33%33%0%
EekterveldEpe0%0%0%100%0%
Brouwersmolen-ZuidApeldoorn0%57%43%0%0%
Verspreide huizen in het MunnikenlandZaltbommel0%0%50%50%0%
Bedrijventerrein BijsterhuizenWijchen0%0%100%0%0%
HaarwegWageningen0%69%31%0%0%
LindebrookOost Gelre0%0%67%33%0%
Kayersmolen-ZuidApeldoorn0%100%0%0%0%
Kortenoord-WestWageningen31%14%44%11%0%
De Blauwe Bergen en de BongerdWageningen0%53%46%0%0%
Business & Science ParkWageningen0%72%28%0%0%
Reijers-CampRenkum0%0%0%100%0%
JufferswaardRenkum33%33%0%33%0%
Verspreide huizen heide ’t LooOldebroek25%50%25%0%0%
IJsseloordArnhem33%33%0%33%0%
DrieErmelo50%0%0%50%0%
MermOverbetuwe33%33%0%33%0%
BijsterhuizenNijmegen0%33%33%33%0%
KerkenbosNijmegen0%0%67%33%0%
Buitengebied Oosterhout oostOverbetuwe20%20%20%40%0%
Park Berg en BosApeldoorn50%0%0%50%0%
Uiterwaarden Oosterhoutsche WaardenOverbetuwe0%0%33%67%0%
Uiterwaarden Loenense butenpolderOverbetuwe0%0%0%100%0%
De SchalmOverbetuwe50%0%0%50%0%
Lorentz IIHarderwijk33%0%33%33%0%
Lorentz IHarderwijk33%17%17%33%0%
De VoorwaartsApeldoorn0%0%100%0%0%
Beuningen-Sportpark De OoigraafBeuningen0%0%100%0%0%
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de provincie Gelderland. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 20 september 2022.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechts bovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo