Ranglijst: leeftijdsgroepen van de inwoners per buurt in de provincie Gelderland

Ranglijst: leeftijdsgroepen van de inwoners per buurt in de provincie Gelderland

Welke buurten in de provincie Gelderland hebben het hoogste percentage senioren en in welke buurten wonen juist de meeste jongeren? Bekijk hier de data over de leeftijdsgroepen voor alle buurten in de provincie Gelderland.
Welke buurten in de provincie Gelderland hebben het hoogste percentage senioren en in welke buurten wonen juist de meeste jongeren? Bekijk hier de data over de leeftijdsgroepen voor alle buurten in de provincie Gelderland.
Inhoud en meer informatie:

Deze pagina toont informatie over het percentage inwoners per leeftijdsgroep voor de buurten in de provincie Gelderland. Hierbij zijn de inwoners in de volgende leeftijdsgroepen verdeeld: 0 tot 15 jaar, 15 tot 25 jaar, 25 tot 45 jaar, 45 tot 65 jaar en 65 jaar of ouder.


Het percentage inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van het aantal personen zoals dat op 1 januari 2021 in het bevolkingsregister van de gemeenten bekend was. Data over leeftijdsgroepen worden vaak gebruikt om de verhouding tussen het aantal personen dat werkt en het aantal personen dat niet werkt te berekenen. Hierbij worden de jongeren soms de groene druk genoemd en de inwoners van 65 jaar en ouder de grijze druk. Samen vormen zijn als meestal minder productieve deel van de bevolking de demografische druk. Zie ook de analyse over de demografische druk in Nederland.

Top 10 buurten met het hoogste percentage inwoners per leeftijdsgroep in de provincie Gelderland

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage inwoners per leeftijdsgroep in de provincie Gelderland. De gegevens gelden voor 2021.

Er zijn 4 buurten met het hoogste percentage inwoners in de leeftijd van 65 jaar of ouder van 100% per buurt in de provincie Gelderland.

Toon tabel
Verdeling van het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt in de provincie Gelderland






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de provincie Gelderland naar het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de provincie Gelderland in een percentage leeftijdsgroep klasse ingedeeld. Deze percentage leeftijdsgroep klasse bestaat uit de volgende categorieën: <12%, 12%-15%, 15%-18%, 18%-20%, 20%-25%, 25%-30% en 30%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de percentage leeftijdsgroep klasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt in de provincie Gelderland






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage inwoners van 65 jaar en ouder in de provincie Gelderland. De cumulatieve verdeling toont elk van de 1.781 buurten in de provincie Gelderland als een stip . Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit gemiddelde inkomen hebben.

Ranglijst van het percentage inwoners per leeftijdsgroep voor de buurten in de provincie Gelderland

Onderstaande tabel toont het percentage inwoners per leeftijdsgroep per buurt. Er zijn 1.781 buurten in de provincie Gelderland waarvoor de gegevens over het percentage inwoners van 65 jaar en ouder bekend zijn. De 500 buurten met het hoogste percentage inwoners van 65 jaar en ouder en de 500 buurten met het laagste percentage inwoners van 65 jaar en ouder worden in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

BuurtnaamGemeentenaam% 0 tot 15 jaar% 15 tot 25 jaar% 25 tot 45 jaar% 45 tot 65 jaar% 65 jaar of ouder
Hunneschans - ValckeniersbossenRenkum0%0%0%0%100%
Kayersmolen-ZuidApeldoorn0%0%0%0%100%
Verspreide huizen bosgebied DierenRheden0%0%0%0%100%
Bedrijventerrein Lieskes WengsBerg en Dal0%0%0%0%100%
BilderbergRenkum3%3%0%10%83%
Verspreide huizen Imbosch en TerletRozendaal0%0%0%33%67%
Verspreide huizen StaverdenErmelo0%0%0%33%67%
SonnenbergRenkum7%7%3%18%66%
SonnevanckHarderwijk2%9%5%23%60%
Aan de BeekRenkum6%5%8%22%59%
Buitengebied Groot HagenDoetinchem7%5%10%19%59%
KerkenbosNijmegen0%0%17%25%58%
De MaatBerkelland6%8%9%19%58%
WilhelminaparkBrummen5%5%5%28%57%
KruithuisHarderwijk5%5%14%20%57%
Het HungelingBrummen8%6%9%23%55%
CentrumWijchen3%7%14%21%55%
Neede CentrumBerkelland3%7%14%21%54%
WonninkhageDoetinchem8%8%8%23%54%
Ruurlo CentrumBerkelland7%6%12%22%53%
Beuningen-CentrumBeuningen5%3%22%18%52%
De WeertjesWijchen7%7%5%29%51%
De DreijenRenkum9%12%6%24%50%
Oosterbeekse WaardenRenkum10%10%10%20%50%
WolfhezerbeekRenkum0%0%0%50%50%
Verspreide huizen bosgebied De SteegRheden0%0%0%50%50%
StadswervenHarderwijk0%0%0%50%50%
HazenbergBrummen0%0%0%50%50%
Vaassen CentrumEpe8%8%13%22%50%
DennenheuvelApeldoorn14%10%14%14%48%
Elst Centrum NoordzijdeOverbetuwe8%7%17%21%48%
GildehoekEpe9%6%13%24%47%
StedingOverbetuwe13%7%16%18%46%
Hoog SoerenApeldoorn9%3%9%34%46%
Centrum VoorthuizenBarneveld9%9%13%22%46%
StationsbuurtEde8%9%14%24%45%
Hoog BaarloEde11%0%11%33%44%
Bosgebied Hoog SoerenApeldoorn0%11%0%44%44%
HamelakkersWageningen11%10%12%24%44%
Binnenstad GroenloOost Gelre8%7%18%24%43%
WilhelminaparkRenkum14%14%14%14%43%
Het Dorp/MariëndaalArnhem4%4%20%29%43%
Hoog-KeppelBronckhorst9%6%13%29%43%
HogelandEpe9%9%10%29%43%
De oude Stad binnen de grachtDoesburg7%8%12%30%42%
DreyeroordRenkum12%6%10%30%42%
Eerbeek centrumBrummen9%9%14%26%42%
Middelgraaflaan en omgevingArnhem5%8%24%21%42%
Nieuw BoerBerkelland8%12%13%27%41%
ZesakkersWijchen10%8%18%23%41%
StrokelHarderwijk6%7%13%33%41%
Epe NoordEpe9%9%13%28%41%
CentrumZevenaar5%8%26%20%41%
CentrumOost Gelre5%9%26%19%41%
Buurt Ermelo ten dele bij de kernErmelo12%10%21%17%40%
Sprengenweg-NoordApeldoorn12%8%16%23%40%
WodanswoudRenkum20%0%20%20%40%
Rhienderense EnkBrummen16%4%12%28%40%
MarveldOost Gelre5%10%10%35%40%
Epe CentrumEpe11%8%15%26%40%
Eibergen CentrumBerkelland7%8%17%27%40%
KievitsdelRenkum11%8%8%34%40%
Zilverschoon/OranjebuurtNijkerk13%8%17%22%40%
Groesbeek Centrum-NoordBerg en Dal8%8%17%27%40%
Putten-CentrumPutten9%9%22%20%40%
Nieuwstad en CoehoornsingelZutphen7%10%17%26%40%
BroekOost Gelre10%6%19%25%40%
Hoog Berg en DalBerg en Dal9%8%17%27%39%
Verspreide huizen Fraterwaard en BeimerwaardRheden11%11%11%28%39%
ZwiepLochem17%6%17%22%39%
Lunteren-OostEde10%11%10%30%39%
TorenalleeDoetinchem15%7%16%22%39%
BeelaertslaanRenkum10%8%11%32%39%
Ugchelen-ZuidApeldoorn10%6%13%32%39%
Lochem-ZuidLochem13%8%14%26%39%
Brummen CentrumBrummen9%10%13%29%39%
Buitengebied de GaardeDoetinchem15%8%15%23%38%
MollemorsBerkelland12%9%15%26%38%
HolthuizenArnhem11%10%12%29%38%
Westeraam Centrale zoneOverbetuwe11%7%29%16%38%
SpainkbosApeldoorn9%9%18%27%38%
ElsweideArnhem11%10%16%25%38%
Verspreide huizen bosgebiedHeerde12%12%12%25%38%
Uiterwaarden HeterenOverbetuwe12%12%12%25%38%
Groesbeek De Drul-WestBerg en Dal10%8%14%31%38%
Bedrijventerrein De SypelHarderwijk0%4%42%17%38%
Verspreide huizen Grote VeldBronckhorst6%9%12%34%38%
Sypel-OostHarderwijk12%6%16%28%38%
VestingLochem6%9%25%22%38%
LichtenbeltBrummen0%12%12%38%38%
HengelderZevenaar0%12%25%25%38%
De Kamp-SpilbroekBerkelland8%10%11%33%37%
DuitsekampwegRenkum14%5%17%26%37%
Prins Bernhardstraat eoBerkelland13%8%21%21%37%
WiltinksbrugDoetinchem16%6%16%25%37%
Geldermalsen MiddengebiedWest Betuwe12%9%13%28%37%
Zwanevlot en De BrinkZutphen15%8%20%20%37%
GarvelinkkampBerkelland12%9%15%27%37%
Lochem-OostLochem13%8%13%29%37%
BronkhorstBronckhorst11%5%11%37%37%
De GrippenWijchen11%11%11%32%37%
De KootBarneveld16%11%16%20%37%
Buitengebied Groesbeek-Noord-WestBerg en Dal3%25%23%13%37%
Beuningen-Den BalmerdBeuningen10%10%10%34%36%
Lentemorgen IZevenaar11%10%17%25%36%
Doorwerthse BossenRenkum7%7%14%36%36%
Verspreide huizen BankhoefWijchen14%7%21%21%36%
GorsselLochem14%9%13%29%36%
Schöneveld-ZuidDoetinchem12%9%21%22%36%
Nieuwdorp BontebrugOude IJsselstreek13%6%19%26%35%
IndoornikOverbetuwe18%12%12%24%35%
TergouwOverbetuwe5%5%15%39%35%
De HondCulemborg12%10%15%27%35%
Buitengebied PolmanlaanDoetinchem5%10%20%30%35%
Elst centrum ZuidzijdeOverbetuwe10%8%20%27%35%
DoorwerthsestraatRenkum13%13%9%30%35%
ClusterwoningenRenkum14%6%17%28%35%
Verspreide huizen Hummelo-BroekBronckhorst15%12%12%27%35%
Verspreide huizen bosgebied Laag SoerenRheden8%8%12%38%35%
Stadscentrum-NoordDoetinchem4%10%25%27%35%
Laag-KeppelBronckhorst12%9%11%34%34%
Aalten-kern CentrumAalten11%8%21%26%34%
WelgelegenZutphen13%9%15%29%34%
NoordDuiven7%10%14%35%34%
Doorwerth ZuidRenkum9%8%19%29%34%
Warnsveldsewegkwartier-ZuidZutphen13%8%20%25%34%
Centrum BarneveldBarneveld7%13%26%21%34%
t LooBerkelland11%11%15%29%34%
De Happert ZiekenhuisDoetinchem10%13%8%36%33%
Verspreide huizen MontferlandMontferland0%0%0%67%33%
Buitengebied PinnedijkDoetinchem6%11%11%39%33%
De BuunderkampRenkum17%0%17%33%33%
WeiburgHarderwijk4%11%15%37%33%
Industrieterrein MedelTiel0%0%33%33%33%
Bedrijventerrein HulsbeekBerg en Dal0%33%0%33%33%
Verspreide huizen IJssel en Oude IJsselDoesburg33%0%0%33%33%
Verspreide huizen Hoog-KeppelBronckhorst8%8%8%42%33%
OverveldHarderwijk33%0%17%17%33%
Den EschOost Gelre15%8%15%29%33%
Verspreide huizen Kerk AvezaathBuren11%11%11%33%33%
Verspreide huizen ten oosten van kanaalBuren9%6%9%42%33%
De SchalmOverbetuwe33%0%0%33%33%
Harselaar-OostBarneveld0%0%33%33%33%
Verspreide huizen bosgebied RhedenRheden0%33%0%33%33%
Nederhemert-ZuidzijdeZaltbommel11%11%11%33%33%
VosdalRenkum17%17%17%17%33%
Lochem-NoordLochem12%10%19%27%33%
Reijers-CampRenkum0%0%33%33%33%
Buitengebied KeppelsewegDoetinchem0%17%17%33%33%
De HelsterOverbetuwe14%10%16%27%33%
HommelbrinkApeldoorn9%11%12%34%33%
Stadsdennen-MiddenHarderwijk16%9%20%22%33%
StadskernZutphen7%11%20%29%33%
Twello-MiddenVoorst13%9%19%25%33%
ElzenpasTiel13%10%16%27%33%
AalsburgWijchen16%10%17%23%33%
Wageningse BergWageningen5%12%33%18%33%
PrinsenkampNijkerk8%10%14%36%33%
Kleurrijke buurtDoetinchem11%10%16%30%33%
Zeebuurt-westHarderwijk11%8%19%30%33%
ComponistenwijkBarneveld14%8%18%27%33%
Deventerweg en PolbeekZutphen15%8%19%26%33%
AlmenLochem11%10%13%34%32%
Krugerstraat NoordEpe11%15%13%29%32%
IJsseltuin en HeelwegDoetinchem15%6%21%26%32%
HarfsenLochem10%11%16%32%32%
Verspreide huizen Twello-NoordVoorst10%12%8%37%32%
Het LooDoetinchem16%7%17%28%32%
Groesbeek Centrum-ZuidBerg en Dal9%9%22%28%32%
BoekeloEde15%11%19%23%32%
RustenburgWageningen11%10%22%25%32%
Wageningen-HoogWageningen12%11%8%37%32%
Julianastraat eoBerkelland11%11%16%30%32%
Dieren-West boven spoorlijnRheden14%10%17%27%32%
UgchelenApeldoorn13%10%16%30%32%
Oud ZevenaarZevenaar12%11%15%30%32%
Beek-MiddenBerg en Dal12%11%17%28%32%
DikkenbergEde10%7%10%42%32%
Dorp WarnsveldZutphen15%10%15%29%32%
Verspreide huizen bosgebied NunspeetNunspeet11%11%21%26%32%
HeelwegOude IJsselstreek11%16%11%32%32%
HunnerbergNijmegen7%19%20%22%32%
KlingelbeekArnhem17%6%16%29%32%
Borculo CentrumBerkelland10%12%19%28%31%
GieteloVoorst15%12%15%27%31%
RhaBronckhorst12%6%19%31%31%
HoenderlooApeldoorn7%9%18%35%31%
BinnenstadHattem9%11%21%28%31%
DennenkampRenkum17%5%18%29%31%
Bato s WijkRenkum15%9%15%30%31%
Zandkamp en omgevingHattem14%11%19%25%31%
VarsseveldOude IJsselstreek13%11%19%26%31%
Verspreide huizen Zuidelijk bosgebiedBronckhorst10%14%14%31%31%
OudelaanWijchen10%10%17%31%31%
Putten-NoordPutten12%11%17%28%31%
VordenBronckhorst13%11%16%29%31%
Ulft-Centrum en Ulft-OostOude IJsselstreek13%9%20%27%31%
Buitengebied Berg en DalBerg en Dal11%13%13%33%31%
Verspreide huizen EpseLochem13%9%13%35%31%
Verspreide huizen Delden en VeldwijkBronckhorst12%12%13%33%31%
De HavenApeldoorn9%9%24%27%31%
Rheden-West ten westen van Oranjeweg en HaverwegRheden15%8%23%23%31%
Verheulsweide-ZuidDoetinchem15%8%23%23%31%
WeezenhofNijmegen15%9%21%24%31%
BarchemLochem12%11%16%31%31%
Het LooApeldoorn13%10%16%30%31%
Verspreide huizen HummeloBronckhorst15%11%13%31%31%
Het BlikOost Gelre11%10%17%32%31%
Bennekom-ZuidoostEde15%11%15%29%31%
De PothofBrummen11%9%19%30%30%
De BouwhofApeldoorn16%8%18%27%30%
KootwijkBarneveld9%4%17%39%30%
Berg en BosApeldoorn14%11%11%33%30%
Het GriethZevenaar14%9%20%26%30%
RoelenengBarneveld13%8%22%28%30%
AlvernaWijchen11%11%18%30%30%
Verspreide huizen HeurneBerkelland9%18%12%30%30%
KoppelenburgBrummen11%12%14%32%30%
KomponistenbuurtEde13%9%21%27%30%
StaatsliedenwijkBarneveld16%14%14%26%30%
Verspreide huizen KottenWinterswijk10%9%12%38%30%
StegeslagZevenaar13%11%18%27%30%
OverasseltHeumen13%8%19%29%30%
ZeddamMontferland11%10%18%32%30%
GelriaRenkum12%11%17%30%30%
VoorstondenBrummen10%10%20%30%30%
Omgeving Oude BemmelsewegOverbetuwe11%13%11%34%30%
Dinxperlo Centrum/OostAalten14%9%20%28%30%
DriftHarderwijk11%10%31%18%30%
HanzewaardHarderwijk12%14%18%26%30%
MiggelenbergApeldoorn7%8%25%30%30%
Kerschoten-WestApeldoorn12%10%17%31%30%
SteenenkamerVoorst16%9%12%33%30%
Verspreide huizen bosgebied HulshorstNunspeet11%11%11%38%30%
Centrale deelWinterswijk10%10%23%27%30%
Het HazelegerRenkum8%8%14%41%30%
Berkenoord 1Epe17%10%18%26%30%
VillaparkHattem15%10%13%32%30%
HummeloBronckhorst12%13%14%31%30%
EllecomRheden13%10%13%34%30%
NeerijnenWest Betuwe11%11%7%41%30%
BeekbergenApeldoorn12%12%18%30%30%
Noorder EnkBrummen13%11%20%26%30%
MatengaardeApeldoorn12%10%21%28%30%
Ewijk-CentrumBeuningen12%10%20%28%30%
De Hoop-NoordDoetinchem13%11%17%30%29%
Buitengebied HemmenOverbetuwe18%6%24%24%29%
Verspreide huizen bosgebiedPutten6%12%6%47%29%
NachthokHarderwijk6%6%24%35%29%
Hoevelaken-OverhorstNijkerk16%12%17%26%29%
SchrijvershoekZevenaar12%9%23%26%29%
ZuivelfabriekBerkelland14%9%22%27%29%
Wijchen NoordWijchen14%11%20%26%29%
EefdeLochem14%10%15%32%29%
LarenLochem13%11%18%28%29%
Beuningen-De HaagheBeuningen9%10%11%41%29%
De DalenEde18%11%17%24%29%
Verspreide huizen Het Veen en Grote VeldLochem10%13%11%37%29%
Coltoflaan/van OldenbarneveldstraatNijkerk15%10%21%26%29%
Velp-Noord boven spoorlijnRheden14%12%19%27%29%
Ruwenhof-MeijersveldBerkelland14%10%19%28%29%
HeesseltWest Betuwe11%8%21%32%29%
Verspreide huizen Mallem en LooBerkelland14%13%13%30%29%
s-HeerenbergMontferland13%10%20%29%29%
HengeloBronckhorst13%11%18%29%29%
Verspreide huizen RhedenRheden11%9%13%38%29%
Verspreide huizen JoppeLochem16%10%13%32%29%
Buitengebied de WrangeDoetinchem7%7%13%44%29%
Voorkoop ZuidCulemborg16%9%19%27%29%
RiverparcZevenaar7%10%15%39%29%
LierenApeldoorn14%9%19%30%29%
Hierden De BiestHarderwijk12%14%16%29%29%
CentrumDuiven14%11%21%25%29%
Alteveer/CraneveltArnhem17%8%20%26%29%
Verspreide huizen GorsselLochem14%12%10%36%29%
HamburgerbroekDoetinchem5%11%32%23%29%
Elderveld-ZuidArnhem15%9%20%28%29%
HeggerenkEpe14%10%21%26%29%
WooldWinterswijk14%14%14%29%29%
GrunsfoortRenkum14%14%14%29%29%
Klein ZwitserlandRenkum9%10%20%33%29%
HoornHeerde12%12%19%29%29%
Weurt-Buitengebied NoordBeuningen7%14%7%43%29%
Verspreide huizen bosgebied ten oosten kanaalHeumen14%14%14%29%29%
ReemstEde0%14%14%43%29%
WapsumBrummen29%0%14%29%29%
Verspreide huizen Bemmel-LentLingewaard17%11%17%26%29%
Lochem-WestLochem15%9%17%30%29%
Verspreide huizen HallBrummen11%11%16%33%29%
Verspreide huizen WichmondBronckhorst17%10%16%29%29%
Ermelo-OostErmelo14%11%16%31%29%
SteenderenBronckhorst12%12%15%32%29%
MolenbergOverbetuwe14%10%15%33%28%
WestBerkelland9%14%12%36%28%
Bosgebied Beekbergen-ZuidApeldoorn6%10%22%34%28%
Malden-OostHeumen14%10%18%29%28%
ZelhemBronckhorst13%12%17%30%28%
KekerdomBerg en Dal8%9%14%41%28%
ValkenbergRenkum22%17%4%28%28%
ZevendreefWijchen15%7%13%37%28%
Kern DrielOverbetuwe13%11%22%26%28%
Ter Weijde ComponistenbuurtCulemborg13%10%24%25%28%
Laag Berg en DalBerg en Dal13%8%20%31%28%
Zetten CentrumOverbetuwe11%13%22%26%28%
BakkershaagRenkum16%12%19%25%28%
Kern HeterenOverbetuwe14%13%16%29%28%
VliegersveldBarneveld14%15%15%27%28%
BoomgaardenWageningen8%12%24%28%28%
Dieren-Zuid beneden spoorlijnRheden12%11%16%33%28%
StedenwaardHarderwijk19%10%20%24%28%
De UilenboomWijchen16%10%21%25%28%
Weurt-Buitengebied ZuidBeuningen8%16%12%36%28%
HombergWijchen12%10%19%31%28%
Noord-WestOost Gelre14%11%20%28%28%
Zetten NoordWestOverbetuwe16%11%20%25%28%
Dinxperlo NoordAalten12%10%17%32%28%
StationsbuurtTiel13%10%21%28%28%
Verspreide huizen Havikerwaard en MiddachtenRheden11%17%11%33%28%
Buitengebied Epe WestEpe11%10%16%36%28%
Verspreide huizen VarikWest Betuwe11%11%6%44%28%
Twello-ZuidVoorst14%11%16%32%28%
Geldermalsen WestWest Betuwe16%11%18%27%28%
De SteegRheden12%10%16%33%28%
Velp-Zuid ten zuiden van WaterstraatRheden13%11%25%24%28%
WichmondBronckhorst16%11%17%29%28%
OoijBerg en Dal14%10%19%29%28%
Beuningen-Centrum OostBeuningen15%11%21%26%28%
De KistOverbetuwe14%10%21%27%28%
VeldkantBrummen14%10%14%34%28%
Heilig LandstichtingBerg en Dal17%12%12%31%28%
Omg. Sterappel Loohof en Zetten ZuidOverbetuwe15%12%20%26%28%
De Buurt-OostWageningen13%11%27%21%28%
Rumpt en omgevingWest Betuwe12%16%9%36%28%
SmidsbrinkBerkelland14%8%21%29%28%
MolenwijkZevenaar12%12%20%29%27%
Het LooDoetinchem11%9%23%29%27%
Krugerstraat ZuidEpe14%9%21%29%27%
Didam-ZuidMontferland11%12%18%31%27%
HaarkampBarneveld14%12%19%28%27%
Laag-SoerenRheden10%10%17%35%27%
BrakkensteinNijmegen13%13%19%27%27%
VorchtenHeerde9%9%9%45%27%
Buitengebied Groesbeek-Zuid-WestBerg en Dal9%9%18%36%27%
Verspreide huizen NoordoostDoesburg12%12%12%36%27%
Milt en WiekenOude IJsselstreek9%18%9%36%27%
Aalten-kern WestAalten15%10%20%28%27%
Malden-WestHeumen13%12%17%31%27%
Waarden en weerdslagZutphen14%12%15%31%27%
TransvaalRenkum16%10%14%34%27%
SchaarsbergenArnhem15%8%23%27%27%
LiefkenshoekOverbetuwe14%11%23%25%27%
Buren-Oude KernBuren12%9%13%39%27%
OosteresOost Gelre16%11%19%27%27%
SinderenOude IJsselstreek15%8%23%27%27%
Nunspeet-ZuidNunspeet13%10%19%31%27%
Verspreide huizen WooldWinterswijk15%11%18%30%27%
Kern OeneEpe15%10%21%27%27%
Uitbreiding Stad HuissenLingewaard14%10%19%29%27%
Lunterse BuurtbosEde7%10%16%39%27%
Laarstraat en omgevingZutphen8%9%25%31%27%
Stadscentrum-ZuidDoetinchem4%12%31%25%27%
LoenenApeldoorn13%9%20%32%27%
Aalten-kern Noord/NoordoostAalten15%9%21%28%27%
Verspreide huizen Zwarte Veen en Barchemse EnkLochem13%11%14%35%27%
ElderhofArnhem15%9%20%29%27%
Kern Beneden-LeeuwenWest Maas en Waal13%11%19%30%27%
Loolaan-NoordApeldoorn12%12%18%32%27%
KlarenbeekArnhem24%4%26%20%27%
Didam-NoordMontferland14%11%20%29%27%
Schrijvers en dichtersbuurtDoetinchem10%10%31%23%27%
Wehl-NoordoostDoetinchem13%13%13%33%27%
Verspreide huizen Kring van DorthLochem12%13%15%33%27%
Wassinkbrink-ZuidoostDoetinchem13%13%7%40%27%
Buitengebied HomoetOverbetuwe7%13%20%33%27%
KranenburgBronckhorst11%9%16%38%27%
SprengenbosApeldoorn14%11%20%29%27%
De HorstZevenaar16%9%23%26%27%
HeerdeHeerde15%10%20%28%27%
Buren AppelenboomgaardBuren14%7%22%30%27%
t ZandOost Gelre18%11%19%26%27%
Vulcaansoord en het Richtersbos-ZuidDoetinchem11%13%17%33%27%
HogenkampRenkum13%10%19%31%27%
Verspreide huizen VeldhoekBerkelland14%12%11%36%27%
Geldermalsen ZuidWest Betuwe16%12%20%26%26%
Overstegen-OostDoetinchem15%9%25%25%26%
Kern AlphenWest Maas en Waal10%9%24%30%26%
LawijckerhofRenkum14%8%13%38%26%
Bedrijventerrein BrandematOost Gelre15%11%17%30%26%
Verspreide huizen GelselaarBerkelland15%11%17%31%26%
MeddoWinterswijk13%13%16%32%26%
Wehl-CentrumDoetinchem11%13%18%31%26%
De WheemBarneveld17%10%23%24%26%
Winterswijk-ZuidoostWinterswijk13%11%19%30%26%
Nieuw-Wehl-NoordDoetinchem8%16%18%32%26%
Verspreide huizen NiftrikWijchen11%11%21%32%26%
Beuningen-DuivenkampBeuningen12%11%21%30%26%
ScheperkampZutphen14%11%18%31%26%
ValendriesWijchen13%13%16%32%26%
Winterswijk-NoordwestWinterswijk15%11%19%29%26%
WerfakkerBrummen12%11%18%33%26%
Noordelijk MolenveldDoesburg11%13%18%31%26%
DrevenCulemborg15%12%15%31%26%
WestDuiven12%10%20%32%26%
VeluviaWageningen12%12%20%30%26%
Verspreide huizen Corle en omgevingWinterswijk11%13%15%35%26%
Verspreide huizen AmpsenLochem15%13%20%26%26%
ColdenhoveBrummen4%13%13%43%26%
Kern HemmenOverbetuwe13%9%13%39%26%
Arnhemse AlleeArnhem11%13%22%29%26%
BurgerenkEpe13%12%16%33%26%
ZeeheldenwijkBarneveld17%11%20%26%26%
PersingenBerg en Dal9%17%17%30%26%
OverkampZutphen15%10%16%33%26%
AngerensteinArnhem17%11%17%30%26%
SchatbergOost Gelre18%9%21%26%26%
CardanuslaanRenkum14%9%25%26%26%
VierhoutenNunspeet9%12%18%35%26%
ZilverkampLingewaard14%10%21%30%26%
KerschotenApeldoorn14%9%25%26%26%
Pottemsestraat en Groenestraat en omgevingNeder-Betuwe11%15%15%33%26%
Veldwijk- s HeerenlooErmelo8%16%21%30%26%
KraaijenbergWijchen14%10%22%28%26%
ZeeheldenbuurtEde16%12%18%27%26%
Verspreide huizen Ruurlosche BroekBerkelland15%7%19%33%26%
Verspreide huizen Krachtighuizen en omgevingPutten13%12%17%31%26%
Vrijersmaat-Plan ZuidBerkelland19%7%24%24%26%
BeltrumBerkelland13%12%19%30%26%
Verspreide huizen Groot DochterenLochem9%14%12%40%26%
TerborgOude IJsselstreek14%12%20%28%26%
EverwenninkhoekBerkelland14%12%18%31%26%
De Pas-ZuidDoetinchem15%9%20%30%26%
Zuidbroek - De WellenApeldoorn16%11%18%29%26%
VeldhoekBronckhorst13%13%13%35%26%
Oude Stad HuissenLingewaard6%12%26%30%26%
Buitengebied OoijBerg en Dal16%9%20%30%26%
Verspreide huizen HernenWijchen9%17%11%37%26%
KamperdijkRenkum12%11%15%36%26%
Stokebrand Bagijnenland en BronsbergenZutphen16%11%18%29%26%
Verspreide huizen Linde Mossel en WildenborchBronckhorst14%10%14%36%26%
Verspreide huizen Valenberg en HeideHeumen13%13%18%31%26%
Beuningen-Hoeve-3Beuningen8%10%23%33%26%
BreedenbroekOude IJsselstreek15%11%17%32%26%
DrutenDruten13%10%23%29%26%
De WuurdeOverbetuwe16%10%20%29%26%
Centrum EdeEde5%15%32%22%26%
Verspreide huizen Almen ten zuiden van TwentekanaalLochem14%14%12%35%25%
Verspreide huizen BreedenbroekOude IJsselstreek11%14%12%38%25%
Buitengebied IJzevoordeDoetinchem10%12%14%39%25%
PaasbergArnhem17%10%19%29%25%
KlaarbeekEpe23%6%28%17%25%
t Harde-CentrumElburg17%10%24%23%25%
ErmeloErmelo15%12%21%26%25%
Buitengebied Driel Keulse Kamp-GrietenKamp-LeedjesOverbetuwe17%10%17%30%25%
ElzenbosBrummen14%12%19%29%25%
HerwenZevenaar12%11%20%31%25%
Brummense Enk OostBrummen16%10%21%28%25%
Driesprong/GinkelEde11%15%14%35%25%
OldebroekOldebroek15%13%19%27%25%
Kern DreumelWest Maas en Waal15%10%20%29%25%
Friesegracht-NoordHarderwijk10%10%25%30%25%
BakenbergArnhem16%10%15%33%25%
GendtLingewaard15%12%20%28%25%
Verspreide huizen LeurWijchen12%12%12%38%25%
TatelaarZevenaar6%12%19%38%25%
Heilige StoelWijchen17%10%22%27%25%
Buitengebied Heteren Boterhoek-WeerbroekOverbetuwe15%15%15%30%25%
VelswijkBronckhorst9%12%18%36%25%
Verspreide huizen Nederasseltse UiterwaardenHeumen17%8%17%33%25%
Verspreide huizen AlemMaasdriel10%15%15%35%25%
AerdtZevenaar9%12%19%34%25%
Verspreide huizen LeuvenumErmelo8%25%8%33%25%
De Pas-NoordDoetinchem14%12%24%25%25%
Verspreide huizen RijswijkBuren14%11%17%33%25%
Buitengebied Heilig LandstichtingBerg en Dal17%8%21%29%25%
GanzertBuren14%8%17%36%25%
Verspreide huizen Maasdijk en UiterwaardenMaasdriel10%15%19%31%25%
Verspreide huizen HollenbergAalten6%14%11%44%25%
Verspreide huizen Klein DochterenLochem12%11%11%41%25%
Buitengebied Nutselaer en AbdijDoetinchem10%15%5%45%25%
Verspreide huizen Lage LandHeerde14%14%16%31%25%
Buitengebied kootwijkBarneveld4%7%14%50%25%
StokkumMontferland11%12%16%35%25%
Verspreide huizen Elburg-ZuidElburg12%12%12%38%25%
Verspreide huizen UiterwaardLingewaard17%8%25%25%25%
Zennewijnen en omgevingTiel8%17%8%42%25%
Buitengebied AppelternWest Maas en Waal11%12%11%41%25%
De Elshof-ZuidDoetinchem17%11%24%24%25%
PrinsessenwijkBarneveld14%14%16%31%25%
PaleisparkApeldoorn12%12%12%38%25%
Renkumse HeideRenkum8%8%17%42%25%
Uiterwaarden Loenense butenpolderOverbetuwe0%0%25%50%25%
Presikhaaf IArnhem14%13%25%23%25%
Rauwenhof en omgevingTiel19%6%19%31%25%
MolenhoekDruten8%12%12%42%25%
Uitbreiding HeukelumWest Betuwe15%12%20%27%25%
Kern Herveld ZuidOverbetuwe19%6%27%23%25%
GendringenOude IJsselstreek13%11%20%31%25%
SantwijckTiel12%10%23%30%25%
De Happert LeerinkstraatDoetinchem14%13%20%28%25%
Verspreide huizen RuurloBerkelland13%11%17%34%25%
Lintelo-kernAalten17%7%27%33%17%
Uiterwaarden Oosterhoutsche WaardenOverbetuwe17%0%17%50%17%
Buitengebied t KloosterDoetinchem17%17%17%33%17%
Doorwerthse WaardenRenkum17%17%33%17%17%
Bedrijventerrein MiesBerg en Dal25%17%8%33%17%
Parijsch LandzichtCulemborg15%13%20%35%17%
WalsteinHarderwijk21%12%23%28%17%
SprenkelaarApeldoorn21%13%25%25%17%
MeterenWest Betuwe20%11%21%31%17%
Verspreide huizen OostzijdeWest Betuwe21%13%17%34%17%
OpheusdenNeder-Betuwe23%13%24%23%17%
Verspreide huizen BurenBuren21%12%19%31%17%
KerkwijkZaltbommel15%15%22%31%16%
Verspreide huizen EttenOude IJsselstreek16%13%15%39%16%
Verspreide huizen OchtenNeder-Betuwe16%15%26%27%16%
De Laar-WestArnhem16%11%27%28%16%
De Huet fase 2Doetinchem15%13%22%33%16%
De gamertWijchen16%14%16%37%16%
De Heurne-kernAalten15%13%19%36%16%
Stadsdennen-OostHarderwijk17%13%25%28%16%
BinnenstadCulemborg12%13%30%28%16%
Oosseld en Vijverberg-ZuidwestDoetinchem18%10%28%27%16%
Ooyse SchependomNijmegen9%9%38%27%16%
Verspreide huizen polders Delwijnen en BruchemZaltbommel20%16%24%24%16%
RavenswaaijBuren16%15%20%33%16%
WeverstraatArnhem4%16%40%25%16%
Buitengebied Boven-LeeuwenWest Maas en Waal14%12%20%37%16%
De Klomp buitengebiedEde18%20%22%22%16%
Rijkerswoerd-WestArnhem14%13%23%34%16%
De HilstHattem19%12%22%30%16%
Nieuw-Wehl-CentrumDoetinchem10%13%19%42%16%
Beuningen-TinnegieterBeuningen15%11%23%36%16%
Ewijk-Buitengebied Zuid-1Beuningen16%14%16%38%16%
HeerewaardenMaasdriel16%12%22%34%16%
Verspreide huizen Dodewaard-Oost en WelyNeder-Betuwe18%15%16%35%16%
HaalderenLingewaard16%14%22%32%16%
BroeklandHarderwijk18%11%25%30%16%
WestenenkApeldoorn16%11%24%33%16%
MondriaanbuurtWageningen17%11%23%34%16%
Brouwersmolen-NoordApeldoorn16%13%23%32%16%
HorstErmelo15%16%19%33%16%
Rhenoy en omgevingWest Betuwe13%16%23%32%16%
De DrevenEde17%12%24%30%16%
Verspreide huizen Wapenveld-ZuidHeerde15%18%16%34%16%
Heukelum Oude KernWest Betuwe16%11%24%33%16%
HoogkampArnhem21%12%20%32%16%
Groot ZonnehoeveApeldoorn20%12%26%26%16%
Nieuw-Wehl-NoordoostDoetinchem12%16%16%39%16%
Nieuw-DijkMontferland10%17%18%38%16%
Verspreide huizen UlftOude IJsselstreek15%15%20%35%16%
LombokBrummen14%15%16%38%16%
KronenlandWijchen15%11%23%36%16%
WolferenOverbetuwe16%16%16%36%16%
HattemerbroekOldebroek17%12%26%28%16%
Verspreide huizen EerbeekBrummen19%10%27%28%16%
De IJkenbergDoetinchem18%13%25%28%16%
HurwenenMaasdriel13%16%19%36%16%
Koekendaal en Vijverberg-NoordoostDoetinchem25%8%31%20%16%
ArkemheenNijkerk14%14%25%32%16%
RieshoutOverbetuwe18%13%19%33%16%
Druten ZuidDruten16%13%24%31%16%
Wekerom dorpEde25%13%27%19%16%
Buitengebied Elst OostOverbetuwe21%16%17%30%16%
Geldermalsen OostWest Betuwe19%12%25%27%16%
Harderhout IHarderwijk17%16%18%33%16%
VogelwaardHarderwijk20%12%23%30%16%
Bosgebied Nieuw MilligenApeldoorn11%16%11%47%16%
Buitengebied De KruisbergDoetinchem16%21%16%32%16%
Verspreide huizen VormerWijchen11%16%11%47%16%
Verspreide huizen bosgebied ten westen kanaalHeumen21%11%21%32%16%
Op de BleekBerkelland22%6%37%19%16%
Buitengebied ZuidBerg en Dal11%11%16%47%16%
WaardenburgWest Betuwe21%14%24%25%16%
KruishaarNijkerk14%19%20%31%16%
Tricht en omgevingWest Betuwe19%16%16%34%16%
Rijkerswoerd-MiddenArnhem15%14%19%36%16%
DiepvoordeWijchen13%10%29%32%16%
Buitengebied LeuthBerg en Dal16%9%28%31%16%
Verspreide huizen SpankerenRheden16%16%22%31%16%
Zevenaars BroekZevenaar19%16%19%31%16%
Verspreide huizen Beltrum Lintvelde en AvestBerkelland14%15%20%36%16%
Helleraetplein en omgevingZutphen21%10%27%27%16%
LoerbeekMontferland13%17%17%38%15%
Wezep-NoordOldebroek20%12%25%28%15%
ZuidwestDuiven15%13%21%35%15%
Binnenstad-NoordHarderwijk8%14%30%33%15%
Nederhemert-NoordzijdeZaltbommel25%15%22%23%15%
Buitengebied TerschuurBarneveld19%17%16%33%15%
OpijnenWest Betuwe17%12%24%32%15%
Moesmate en TichelkuilenZutphen19%13%24%28%15%
Verspreide huizen DuivendansOldebroek12%12%23%38%15%
Verspreide huizen EmpeBrummen15%12%17%40%15%
Ewijk-Buitengebied Zuid-2Beuningen15%8%23%38%15%
Verspreide huizen polder HattemerbroekOldebroek19%15%15%35%15%
Verspreide huizen poldergebiedNeder-Betuwe23%15%15%31%15%
Langerak-NoordDoetinchem8%8%15%54%15%
Binnenstad-ZuidHarderwijk6%18%34%26%15%
Verspreide huizen AngerenLingewaard20%15%18%32%15%
Verspreide huizen Oldebroekse HeideOldebroek19%12%15%38%15%
ZwolleOost Gelre8%15%31%31%15%
LoenenOverbetuwe19%12%15%38%15%
Verspreide huizen in de polder Balgoij en EindeHeumen8%23%15%38%15%
Poort van Midden-Gelderland Noord 1/2/3Overbetuwe23%15%15%31%15%
LyndenOverbetuwe11%17%15%42%15%
Ewijk-Vording-3Beuningen17%9%25%34%15%
Horssen BuitengebiedDruten12%15%15%42%15%
Verspreide huizen Noord BeemdenMaasdriel12%14%32%27%15%
Verspreide huizen akkerbouwgebied Noord-EmpeVoorst19%8%20%37%15%
De Laar-OostArnhem17%10%27%31%15%
Ederveen dorpEde24%15%24%22%15%
Buitengebied Valburg ZuidOverbetuwe18%15%24%27%15%
ZuidspoorZevenaar18%15%15%36%15%
BurgemeesterswijkTiel16%13%25%31%15%
NorschotenBarneveld19%15%20%31%15%
Nijkerkerveen-NoordNijkerk18%12%26%28%15%
Verspreide huizen LunenWijchen25%10%20%30%15%
Overige verspreide huizenMaasdriel15%20%20%30%15%
Buitengebied AltforstWest Maas en Waal17%15%15%38%15%
Kapel-Avezaath en omgevingTiel18%14%26%28%15%
SluiskampWijchen15%12%20%39%15%
VoorsteralleekwartierZutphen14%14%35%23%15%
StroeBarneveld24%11%26%24%15%
Oeken kernBrummen15%15%15%41%15%
Verspreide huizen EstWest Betuwe22%19%19%26%15%
Ewijk-Den EltBeuningen15%15%15%41%15%
Verspreide huizen Dodewaard-WestNeder-Betuwe19%19%21%26%15%
TuilWest Betuwe19%11%21%34%15%
Wehl-WestDoetinchem11%22%11%41%15%
Verspreide huizen Huinen en HalvinkhuizenPutten19%15%21%30%15%
LuxoolNijkerk18%11%28%28%15%
Weg naar Laren en omgevingZutphen19%11%22%33%15%
Verspreide huizen Twello-ZuidVoorst23%10%27%25%15%
Verspreide huizen De Vecht De Pol en omgevingVoorst26%12%21%26%15%
Legerplaats HarskampEde15%21%21%29%15%
Verspreide huizen MaldenHeumen16%16%18%35%15%
Buitengebied HarreveldOost Gelre14%19%17%36%15%
ReehorstEde15%17%29%24%15%
MaanderbroekEde20%15%22%29%15%
Verspreide huizen Gelderse Dijk en omgevingHattem18%12%26%29%15%
ReethOverbetuwe10%20%24%32%15%
GroenewoudNijmegen8%40%24%14%15%
HeijendaalNijmegen6%25%40%15%15%
Verspreide huizen Elspeet en omgevingNunspeet22%15%21%27%15%
Vijver en omgevingZutphen18%14%26%28%15%
Verspreide huizen IJzendoornNeder-Betuwe17%23%15%31%15%
MolenbekeArnhem18%10%29%29%15%
Maandereng-OostEde18%12%27%30%15%
Verspreide huizen VarsselderOude IJsselstreek17%14%17%36%14%
HommelstraatArnhem4%15%45%21%14%
Stadsdennen-ZuidwestHarderwijk18%14%26%28%14%
BakenhofArnhem23%8%32%23%14%
Kern RandwijkOverbetuwe21%12%20%33%14%
OosterwoldeOldebroek27%12%24%23%14%
UddelApeldoorn22%18%21%25%14%
Buitengebied DreumelWest Maas en Waal14%14%18%39%14%
BiezenNijmegen12%14%36%23%14%
LanxmeerCulemborg17%13%22%34%14%
Buitengebied Oosterhout oostOverbetuwe29%14%14%29%14%
Verspreide huizen in het bouwgebiedMaasdriel20%9%28%29%14%
Verspreide huizen HoutdorpErmelo21%14%21%29%14%
Verspreide huizen Wilp-AchterhoekVoorst17%11%23%34%14%
Bosgebied UgchelenApeldoorn10%10%24%43%14%
Waardenburg-WestWest Betuwe18%18%18%32%14%
Haart-kernAalten21%14%14%36%14%
Weurt-De SluisBeuningen14%14%43%14%14%
Verspreidehuizen BalgoijWijchen18%18%11%39%14%
Wijnbergen-het OostenDoetinchem19%14%14%38%14%
HoogmeerWijchen15%12%27%33%14%
Verspreide huizen AschBuren14%7%29%36%14%
ExelLochem11%14%23%37%14%
Nudepark Rijnhaven en IndustriewegWageningen7%31%21%26%14%
Verspreide huizen Overasseltse BroekHeumen14%19%19%33%14%
Industrieterrein KellenTiel7%29%14%36%14%
Verspreide huizen Lage LandHeerde14%21%12%38%14%
De RietgraafOverbetuwe14%14%19%38%14%
De VeenenEde21%18%21%26%14%
Elburg De VrijheidElburg19%13%24%29%14%
t BroekNijmegen16%13%23%34%14%
Hatertse HeiNijmegen15%16%27%28%14%
Wekeromse MeentEde23%17%20%26%14%
Lunterse VeldEde19%19%18%29%14%
Buitengebied LichtenvoordeOost Gelre19%17%18%32%14%
De EnkZutphen18%14%20%34%14%
StaatsliedenkwartierApeldoorn16%14%30%27%14%
KlinkenbergBuren11%11%23%41%14%
Asperen Oude KernWest Betuwe18%12%24%31%14%
PosterenkVoorst14%19%16%37%14%
VosbergenOverbetuwe16%14%18%39%14%
IJzendoornNeder-Betuwe22%12%26%26%14%
Meteren en omgevingWest Betuwe20%16%18%32%14%
Verspreide huizen HaaftenWest Betuwe16%16%16%37%14%
Verspreide huizen ZuidzijdeWest Betuwe19%14%28%26%14%
HulshorstNunspeet18%11%26%31%14%
Verspreide huizen NuldePutten18%16%24%28%14%
HeijenoordArnhem19%10%24%33%14%
AltradeNijmegen9%23%31%23%14%
ElskampEde17%13%27%29%14%
IndustriegebiedNijkerk10%17%24%34%14%
Wehl-NoordDoetinchem7%24%14%41%14%
DoesburgEde19%18%21%28%14%
De VaarstBarneveld19%13%25%29%14%
De ValkBarneveld23%17%24%23%14%
Verspreide huizen MaurikBuren18%10%28%30%14%
N.O. van SchaarsbergenArnhem18%14%18%36%14%
ZennewijnenTiel9%18%14%45%14%
HoenzadrielMaasdriel14%11%30%32%14%
Beuningen-Heuve-3Beuningen14%12%17%43%14%
Beuningen-Beuningse PlasBeuningen19%14%21%33%14%
KootwijkerbroekBarneveld23%18%21%24%14%
Aalten-kern Zuid 2Aalten16%14%20%36%14%
Voorkoop NoordCulemborg19%13%25%29%14%
HeseveldNijmegen13%16%33%25%14%
Terrein ENKAArnhem11%5%46%24%14%
NieuwaalZaltbommel22%14%25%26%14%
De Wittenhagen-NoordHarderwijk17%12%27%30%14%
BanninghofOost Gelre12%15%18%42%13%
Groesbeek NijerfBerg en Dal16%14%23%34%13%
MalkenschotenApeldoorn13%18%29%27%13%
Ten oosten van ApeldoornsewegHattem21%13%24%28%13%
KweekwegEpe18%18%24%27%13%
HolkerveenNijkerk17%19%16%35%13%
Verspreide huizen t Harde Noord-WestElburg23%11%28%25%13%
Kayersmolen-MiddenApeldoorn7%13%27%40%13%
Vespreide huizen LeestenZutphen10%14%31%31%13%
Verspreide huizen Het ZwanenbroekAalten20%13%13%40%13%
Eme en BroekZutphen18%14%23%31%13%
De Kraats/NergenaEde17%20%19%31%13%
Bosgebied MeerveldApeldoorn16%12%26%32%13%
De Klomp dorpEde16%16%29%26%13%
Omg. VluchtheuvellaanOverbetuwe11%53%5%18%13%
Passewaaij-Noord-WestTiel16%15%19%36%13%
Immerloo IIArnhem24%14%24%24%13%
Onder de LindenArnhem15%12%30%30%13%
Verspreide huizen RessenLingewaard17%13%26%30%13%
Verspreide huizen OosterwoldeOldebroek22%17%22%26%13%
Buitengebied VoorthuizenBarneveld19%14%26%28%13%
Het OoijTiel18%12%29%28%13%
Verspreide huizen Voorst en Wilpse KleiVoorst16%32%15%24%13%
Wilp-AchterhoekVoorst16%19%16%35%13%
Verspreide huizen UilecotenMaasdriel16%14%30%27%13%
Pagemate en omgevingZutphen17%13%28%30%13%
Buitengebied AlphenWest Maas en Waal14%14%21%38%13%
UitvindersbuurtEde18%14%31%24%13%
Buitengebied BarneveldBarneveld23%20%21%23%13%
BovenbuurtWageningen10%22%37%18%13%
De HooilandenWageningen14%20%22%31%13%
West van SchaarsbergenArnhem8%20%25%34%13%
De Wittenhagen-ZuidHarderwijk20%14%27%26%13%
Hoevelaken-MiddelaarNijkerk22%13%22%30%13%
Verspreide huizen BemmelLingewaard18%14%20%36%12%
DeelenEde12%12%25%38%12%
Verspreide huizen Doornspijk-WestElburg21%18%21%26%12%
BuitengebiedWest Betuwe25%25%25%12%12%
IndustrieterreinArnhem6%19%25%38%12%
Verspreide huizen Elspeetse BosNunspeet21%17%17%33%12%
Rootselaar-OostBarneveld24%15%23%25%12%
Bedrijventerrein BeinumDoesburg12%12%12%50%12%
Buitengebied KekerdomBerg en Dal25%12%12%38%12%
Bedrijventerrein MolenveldBerg en Dal25%12%25%25%12%
Wijnbergen-het MiddenDoetinchem25%12%25%25%12%
Muziekland IIIHarderwijk20%14%22%32%12%
Buitengebied ZwartebroekBarneveld21%12%27%27%12%
De ZuilingOverbetuwe16%13%24%35%12%
Passewaaij-Noord-OostTiel16%15%22%35%12%
De GlindBarneveld26%23%14%25%12%
Verspreide huizen Velddriel Vlierd en BeemdenMaasdriel12%13%28%34%12%
Verspreide huizen Norden Bijsteren en HoefPutten21%13%28%26%12%
De HoefEde17%12%24%34%12%
Buitengebied WaterlinieCulemborg20%15%15%39%12%
De Huet fase 5Doetinchem18%12%26%32%12%
KranenburgHarderwijk19%16%31%22%12%
MarktArnhem4%21%43%19%12%
Verspreide huizen in de polder BrakelZaltbommel17%22%24%24%12%
WolfskuilNijmegen14%17%33%23%12%
Buitengebied Zetten OostOverbetuwe24%16%20%28%12%
Agrarisch gebied UddelApeldoorn22%16%24%26%12%
Beuningen-ViermorgenBeuningen16%13%23%36%12%
Ederveen buitengebiedEde23%17%22%26%12%
Verspreide huizen OldebroekOldebroek24%12%28%25%12%
Sint Janskerkstraat en omgevingArnhem11%14%36%28%12%
NederwoudEde27%17%22%21%12%
Buitengebied Groesbeek-NoordBerg en Dal24%7%31%26%12%
De WeemOverbetuwe18%16%16%38%12%
TransvaalbuurtArnhem7%24%36%21%12%
BinnenstadWageningen5%40%31%13%12%
t AckerNijmegen17%12%29%30%12%
PoederoijenZaltbommel22%19%19%28%12%
Brouwerijweg en omgevingArnhem9%15%34%30%12%
Groot CorlaerNijkerk19%14%21%34%12%
Buitengebied KootwijkerbroekBarneveld28%16%22%22%12%
Verspreide huizen polders Gameren en NieuwaalZaltbommel20%16%32%20%12%
Verspreide huizen Ommerenveld en Zwarte PaardBuren12%12%23%42%12%
Buitengebied Beneden-LeeuwenWest Maas en Waal20%6%42%20%12%
Industrieterrein BorculoBerkelland12%19%15%42%12%
KamillehofArnhem20%12%34%23%12%
Wehl-ZuidwestDoetinchem22%10%31%25%11%
Meulunteren/De ValkEde25%18%20%25%11%
Presikhaaf IIIArnhem17%17%31%23%11%
Groerne ZoomHarderwijk29%14%23%23%11%
Verspreide huizen ZoelenBuren21%11%27%30%11%
De Hooilanden-OosterhuizenApeldoorn16%11%18%43%11%
Buitengebied De GlindBarneveld27%15%18%29%11%
Nije VeldNijmegen14%19%32%24%11%
BouwingDruten19%15%21%34%11%
ElslandWijchen14%11%27%37%11%
Groene WeideArnhem14%14%38%23%11%
WeidewaardHarderwijk21%14%27%28%11%
Meinerswijk/De PraetsArnhem7%7%30%44%11%
Hoogbouw-ZuidEde20%18%30%21%11%
Schuttersveld-NoordEde28%11%33%17%11%
Verspreide huizen LeuvenheimBrummen28%17%11%33%11%
Verspreide huizen Echteld-WaalbandijkNeder-Betuwe17%22%22%28%11%
Loonse WaardWijchen11%11%22%44%11%
De KampRenkum11%11%44%22%11%
Osseveld-OostApeldoorn19%15%24%31%11%
De MaatBarneveld17%16%22%34%11%
De EilandenHarderwijk24%7%35%23%11%
Achter de PoortCulemborg17%16%27%28%11%
Beuningen-AalsterveldBeuningen15%9%32%33%11%
Verspreide huizen HeumenHeumen21%11%31%26%11%
Veluwse PoortEde23%8%32%26%11%
WernemApeldoorn19%14%30%25%11%
Malburgen-WestArnhem19%11%36%23%11%
Verspreide huizen HoevenZaltbommel20%14%31%25%11%
Buitengebied StroeBarneveld21%15%25%29%11%
Verspreide huizen ten zuiden van ScherpenzeelScherpenzeel22%15%31%21%11%
Meteren - KalenbergWest Betuwe20%15%22%32%11%
Verspreide huizen OpheusdenNeder-Betuwe25%20%22%23%11%
De PloenDuiven25%11%28%26%11%
WestenengEde23%21%18%27%11%
Verspreide huizen ValendriesWijchen24%24%16%26%11%
Verspreide huizen De BeekErmelo21%16%21%32%11%
Verspreide huizen langs de IJssel Voorster KleiVoorst11%21%16%42%11%
Zeegsingel en omgevingArnhem22%12%32%23%10%
Verspreide huizen Elburg-NoordElburg17%14%37%21%10%
PomonaWageningen22%13%32%23%10%
Hierden GlindwegHarderwijk17%8%29%35%10%
Verspreide huizen Zuiderzeeland NunspeetNunspeet25%13%29%23%10%
Beuningen-Heuve-4Beuningen13%18%14%44%10%
SchollenkampBerkelland27%9%28%25%10%
Het BinnenveldWageningen14%28%17%31%10%
Verspreide huizen in de polder AalstZaltbommel23%14%28%25%10%
LentNijmegen26%9%33%22%10%
Passewaaij-Zuid-WestTiel16%18%20%36%10%
GroenoordOverbetuwe21%15%20%34%10%
Verspreide huizen WestzijdeZaltbommel22%15%25%28%10%
EektOldebroek25%15%22%28%10%
Beuningen-Buitengebied ZuidBeuningen10%20%10%50%10%
Verspreide huizen Heide HoekOldebroek5%15%45%25%10%
Lorentz IHarderwijk20%20%20%30%10%
Beuningen-Olden TempelBeuningen16%10%29%35%10%
Klarendal-ZuidArnhem10%17%36%27%10%
Verspreide huizen WaardenburgWest Betuwe27%12%23%27%10%
MuziekbuurtDoetinchem14%19%30%26%10%
Verspreide huizen in de polder PoederoijenZaltbommel25%17%24%24%10%
Putten-Stationsstraat industriegebiedPutten22%14%27%27%10%
Verspreide huizen De Hogenend en Oud-DijkMontferland19%12%34%26%10%
Velperweg-NoordArnhem8%20%45%17%10%
Klarendal-NoordArnhem13%13%35%29%10%
UtrechtsestraatArnhem3%28%43%16%10%
Verspreide huizen Kerkdriel Berm en HoorzikMaasdriel20%8%39%24%10%
Immerloo IArnhem24%14%28%25%10%
SaltshofWijchen14%19%19%38%9%
NoordeindeOldebroek26%12%26%28%9%
De HorstenEde22%14%33%21%9%
Verspreide huizen Het HeustMaasdriel28%13%24%26%9%
De NieuwelingDuiven16%20%15%40%9%
Stadskwartier-ZuidDoetinchem17%14%26%34%9%
MelkweideOverbetuwe18%15%22%35%9%
BottendaalNijmegen7%25%38%21%9%
SleutelbloemApeldoorn9%18%27%36%9%
Barlo-KernAalten9%18%18%45%9%
MercurionZevenaar18%18%27%27%9%
Verspreide huizen OpijnenWest Betuwe27%9%27%27%9%
Verspreide huizen bosgebiedHeerde18%9%18%45%9%
BlankenhoefBarneveld20%16%25%30%9%
Buitengebied LakemondOverbetuwe32%18%18%23%9%
LingebuurtOverbetuwe27%12%24%28%9%
Presikhaaf IIArnhem23%12%36%20%9%
Verspreide huizen NederhemertZaltbommel29%14%29%19%9%
NoordrandOost Gelre22%7%41%22%9%
Passewaaij-Zuid-OostTiel24%12%33%24%9%
De BogenNijkerk24%12%28%28%9%
De StatesEde18%15%22%36%9%
Verspreide huizen Wezepse HeideOldebroek14%17%34%26%9%
HartreizeOost Gelre19%18%17%38%9%
Muziekland IVHarderwijk24%14%27%27%9%
Nieuwe KampOost Gelre17%8%33%33%8%
HarderwijkerbosHarderwijk8%50%12%21%8%
Verspreide huizen KesterenNeder-Betuwe28%14%34%16%8%
BoulevardwijkArnhem5%21%44%22%8%
StationspleinArnhem5%18%52%16%8%
Verspreide huizen Hoeve en LoostraatLingewaard29%9%33%21%8%
StatenkwartierArnhem15%18%35%25%8%
DiemeweiWijchen19%14%25%34%8%
Romantische buurt ZuidDoetinchem24%13%26%29%8%
Verspreide huizen NoordeindeOldebroek23%15%15%38%8%
De LingertWijchen23%13%26%29%8%
HeesterengEde23%15%38%15%8%
Arnhemse BroekArnhem14%16%34%27%8%
StromenwaardHarderwijk17%13%33%30%8%
De BossenEde22%16%24%31%7%
Verspreide huizen WestzijdeWest Betuwe22%16%27%28%7%
De MerenWijchen18%21%14%41%7%
Van VerschuerbuurtArnhem9%10%46%28%7%
De VervertWijchen14%12%36%30%7%
Aalten Kern t KobusAalten27%11%28%26%7%
StadscentrumNijmegen2%36%44%11%7%
RietveldbuurtWageningen20%14%20%39%7%
JanssingelArnhem3%21%51%17%7%
Goilberdingen WestCulemborg21%15%21%35%7%
Rijkerswoerd-OostArnhem21%13%28%30%7%
Verspreide huizen Lede en OudewaardNeder-Betuwe17%19%28%29%7%
Sint MartenArnhem12%12%42%27%7%
De BurgenEde25%14%35%19%7%
Looërenk en WoudZutphen25%12%33%23%7%
Verspreide huizen De HeeghMontferland23%16%20%34%7%
De FlierWijchen20%17%21%36%7%
DoornsteegNijkerk26%12%36%20%7%
MolenzichtOverbetuwe24%7%40%22%7%
Harderhout IIHarderwijk31%9%34%20%7%
Verspreide huizen TuilWest Betuwe26%11%39%18%6%
Verspreide huizen HellouwWest Betuwe27%12%31%23%6%
WinkelcentrumArnhem4%45%35%10%6%
LambrasseWijchen10%9%49%26%6%
De DreijenWageningen4%56%23%10%6%
De BergenEde25%16%26%27%6%
Zuidbroek - Mozaïek & RoosterApeldoorn31%9%38%17%6%
Ewijk-KeizershoeveBeuningen29%8%42%16%6%
Haven- en industrieterreinNijmegen19%17%43%15%6%
Spoorkamp/De TerrassenNijkerk29%10%34%21%6%
LanenbuurtOverbetuwe34%6%39%16%6%
Verheulsweide-NoordDoetinchem6%17%39%33%6%
Wehl-OostDoetinchem11%17%22%44%6%
Verspreide huizen in de polder Zuilichem en omgevingZaltbommel24%17%34%19%6%
Schuytgraaf-ZuidArnhem28%10%33%23%6%
SpijkerbuurtArnhem6%25%43%21%6%
Schuytgraaf-NoordArnhem28%10%33%23%5%
HolthuizenApeldoorn18%16%43%17%5%
Parijsch LokkershoekCulemborg24%9%39%23%5%
RijnstraatArnhem2%24%55%14%5%
Verspreide huizen Dalese VeldAalten20%20%20%35%5%
MarijkebuurtWageningen4%62%26%4%5%
Graaf Ottoplein en omgevingArnhem10%19%44%22%5%
De BurgtBarneveld30%14%33%19%5%
Landelijk WonenDoetinchem23%16%25%32%5%
BreekenhofOverbetuwe31%8%37%20%5%
OosterhoutNijmegen28%12%28%27%5%
Schuytgraaf-CentrumArnhem26%9%46%15%4%
WesterhoutDruten16%12%28%40%4%
HuurlingsedamWijchen27%11%38%21%4%
KersenbongerdOverbetuwe18%25%11%42%4%
Groot HolthuizenZevenaar30%7%43%17%4%
Kayersmolen-NoordApeldoorn24%10%42%22%3%
BlankensgoedBarneveld32%12%36%17%3%
EnkaEde30%9%43%16%3%
VellerBarneveld34%9%42%12%3%
Kortenoord-OostWageningen33%10%40%15%2%
De GrondenHarderwijk34%9%39%15%2%
De Venen en ZandenEde32%9%42%15%2%
Kootwijkerbroek-westBarneveld35%13%37%13%2%
RessenNijmegen27%8%50%14%2%
Meteren - De PlantageWest Betuwe26%11%43%18%2%
Wijnbergen-het WestemDoetinchem27%11%45%15%2%
VierslagOverbetuwe36%6%44%13%1%
Wageningen Campus en DroevendaalWageningen2%54%41%3%1%
Park Berg en BosApeldoorn50%0%0%50%0%
Bedrijventerrein De BouwkampBerg en Dal25%25%25%25%0%
De Blauwe Bergen en de BongerdWageningen0%55%44%1%0%
Uiterwaarden DrielOverbetuwe50%0%50%0%0%
Business & Science ParkWageningen0%77%23%0%0%
EekterveldEpe0%0%0%100%0%
Buitengebied BeekBerg en Dal25%25%25%25%0%
De BurchtHarderwijk40%7%47%7%0%
Harselaar-WestBarneveld67%0%0%33%0%
Bedrijvenpark OostApeldoorn27%9%18%45%0%
Sonsbeek/ZijpendaalArnhem0%0%0%100%0%
De VoorwaartsApeldoorn0%0%100%0%0%
Bij de John FrostbrugArnhem4%11%46%39%0%
Verspreide huizen heide t LooOldebroek25%50%25%0%0%
Noord uitbreiding Asperen industrieterreinWest Betuwe0%0%0%100%0%
Uiterwaarden RandwijkOverbetuwe0%25%50%25%0%
Kortenoord-WestWageningen8%17%67%8%0%
Druten BuitengebiedDruten0%0%0%100%0%
Buitengebied De HuetDoetinchem33%33%0%33%0%
Verspreide huizen in het MunnikenlandZaltbommel0%0%50%50%0%
Drutense WaardenDruten0%0%0%100%0%
Deestse WaardenDruten0%0%0%100%0%
Schuttersveld-ZuidEde40%20%40%0%0%
Buitengebied Dichteren NoordwestDoetinchem0%0%0%100%0%
LindebrookOost Gelre0%0%50%50%0%
De Kamp ZuidOost Gelre0%0%100%0%0%
HaarwegWageningen0%71%29%0%0%
Verspreide huizen Fraterswaard-NoordoostDoesburg0%0%0%100%0%
KievitsmeentEde25%12%38%25%0%
Rhienderen NoordBrummen0%33%17%50%0%
Brouwersmolen-ZuidApeldoorn0%67%33%0%0%
MermOverbetuwe25%25%25%25%0%
Winssen-Buitengebied Zuid-2Beuningen0%50%0%50%0%
Lorentz IIHarderwijk33%0%33%33%0%
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de provincie Gelderland. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 17 november 2021.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechtsbovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo