Ranglijst: leeftijdsgroepen van de inwoners per buurt in de provincie Noord-Brabant

Ranglijst: leeftijdsgroepen van de inwoners per buurt in de provincie Noord-Brabant

Welke buurten in de provincie Noord-Brabant hebben het hoogste percentage senioren en in welke buurten wonen juist de meeste jongeren? Bekijk hier de data over de leeftijdsgroepen voor alle buurten in de provincie Noord-Brabant.
Welke buurten in de provincie Noord-Brabant hebben het hoogste percentage senioren en in welke buurten wonen juist de meeste jongeren? Bekijk hier de data over de leeftijdsgroepen voor alle buurten in de provincie Noord-Brabant.
Inhoud en meer informatie:

Deze pagina toont informatie over het percentage inwoners per leeftijdsgroep voor de buurten in de provincie Noord-Brabant. Hierbij zijn de inwoners in de volgende leeftijdsgroepen verdeeld: 0 tot 15 jaar, 15 tot 25 jaar, 25 tot 45 jaar, 45 tot 65 jaar en 65 jaar of ouder.


Het percentage inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van het aantal personen zoals dat op 1 januari 2021 in het bevolkingsregister van de gemeenten bekend was. Data over leeftijdsgroepen worden vaak gebruikt om de verhouding tussen het aantal personen dat werkt en het aantal personen dat niet werkt te berekenen. Hierbij worden de jongeren soms de groene druk genoemd en de inwoners van 65 jaar en ouder de grijze druk. Samen vormen zijn als meestal minder productieve deel van de bevolking de demografische druk. Zie ook de analyse over de demografische druk in Nederland.

Top 10 buurten met het hoogste percentage inwoners per leeftijdsgroep in de provincie Noord-Brabant

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage inwoners per leeftijdsgroep in de provincie Noord-Brabant. De gegevens gelden voor 2021.

Er zijn 3 buurten met het hoogste percentage inwoners in de leeftijd van 65 jaar of ouder van 100% per buurt in de provincie Noord-Brabant.

Toon tabel
Verdeling van het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt in de provincie Noord-Brabant






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de provincie Noord-Brabant naar het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de provincie Noord-Brabant in een percentage leeftijdsgroep klasse ingedeeld. Deze percentage leeftijdsgroep klasse bestaat uit de volgende categorieën: <12%, 12%-15%, 15%-18%, 18%-20%, 20%-25%, 25%-30% en 30%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de percentage leeftijdsgroep klasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt in de provincie Noord-Brabant






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage inwoners van 65 jaar en ouder in de provincie Noord-Brabant. De cumulatieve verdeling toont elk van de 2.021 buurten in de provincie Noord-Brabant als een stip . Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit gemiddelde inkomen hebben.

Ranglijst van het percentage inwoners per leeftijdsgroep voor de buurten in de provincie Noord-Brabant

Onderstaande tabel toont het percentage inwoners per leeftijdsgroep per buurt. Er zijn 2.021 buurten in de provincie Noord-Brabant waarvoor de gegevens over het percentage inwoners van 65 jaar en ouder bekend zijn. De 500 buurten met het hoogste percentage inwoners van 65 jaar en ouder en de 500 buurten met het laagste percentage inwoners van 65 jaar en ouder worden in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

BuurtnaamGemeentenaam% 0 tot 15 jaar% 15 tot 25 jaar% 25 tot 45 jaar% 45 tot 65 jaar% 65 jaar of ouder
Het LaarTilburg0%0%0%0%100%
Bedrijventerrein EnschotTilburg0%0%0%0%100%
Buitengebied Kraaiven OostTilburg0%0%0%0%100%
LeijhoevenTilburg0%0%0%4%96%
HeyhoefTilburg0%0%3%11%86%
HondsheuvelsEindhoven0%6%4%8%83%
EikendonkWaalwijk5%3%8%15%69%
LeijparkTilburg0%4%4%25%68%
Waterfront-IndustriegebiedBergen op Zoom0%0%0%33%67%
Verspreide huizen Budel-DorpleinCranendonck0%0%0%33%67%
BerenbroekHelmond0%0%0%33%67%
Grauwe Polder 5Etten-Leur5%4%16%11%64%
Meester Pankenstraat-RiethovensedijkBergeijk8%6%9%18%58%
GrevelingenDen Bosch2%6%14%21%58%
Schijndel Centrum 2Meierijstad6%6%12%21%56%
Sint-Oedenrode Centrum NoordMeierijstad5%6%14%20%56%
Enschot ZuidTilburg10%7%10%19%55%
Centrum ZuidEtten-Leur8%6%14%18%54%
CentrumBest6%5%18%18%54%
Omg. De Lind/KerkstraatOisterwijk4%6%14%21%54%
Sportpark VolkelsewegUden10%4%15%16%54%
Centrum DrunenHeusden6%7%12%21%53%
HofBergeijk5%10%17%17%51%
Omg. BurghtweideOisterwijk12%6%10%22%51%
De Lithse HamOss0%0%0%50%50%
EspEindhoven0%0%50%0%50%
Sportpark AalsterwegEindhoven0%0%50%0%50%
Verspr huizen Schorvert en omgevingVught0%25%0%25%50%
Bedrijventerrein VossendaalEtten-Leur0%0%0%50%50%
Buitengebied KoolhovenTilburg0%0%0%50%50%
Buitengebied PannenschuurOisterwijk17%0%0%33%50%
Katwijk havengebiedCuijk0%0%0%50%50%
Buitengebied VeenAltena0%0%0%50%50%
Verspreide huizen ten zuidoosten van NuenenNuenen, Gerwen en Nederwetten10%0%10%30%50%
Buitengebied Harense BroekOss0%0%0%50%50%
Schijndel Centrum 1Meierijstad7%7%17%19%50%
Kleurenbuurt ZuidTilburg9%9%15%18%49%
BrouwhorstHelmond11%9%13%20%48%
De VillaGoirle11%8%6%28%47%
Els (oost)Loon op Zand7%11%9%26%46%
HeelwijkBernheze10%7%17%20%46%
GriendenDrimmelen9%7%18%20%46%
Centrum Oost 3Etten-Leur10%6%17%21%46%
CentrumAsten5%7%19%24%45%
KromhoutparkTilburg7%8%18%23%45%
Omg. Petrus KerkOisterwijk7%8%17%24%45%
VGL-terreinTilburg7%10%25%14%45%
t DorpBernheze6%10%19%20%45%
Buitengebied LaarakkersOisterwijk11%11%11%22%44%
KamersvenCranendonck10%7%7%32%44%
MaxendBernheze9%9%17%21%44%
De ElzenBoxmeer10%8%14%24%43%
CentrumUden4%8%23%21%43%
AugustapolderBergen op Zoom7%7%14%29%43%
De KrogtenRoosendaal8%8%13%28%42%
HulsdonkRoosendaal8%9%14%27%42%
GenneperzijdeEindhoven10%14%13%21%41%
Witbrant OostTilburg7%8%8%35%41%
PaterserfOosterhout11%7%20%21%41%
Campenhoef WestTilburg5%7%25%22%41%
TweestedenziekenhuisTilburg3%7%10%38%41%
Cuijk kernCuijk8%9%18%24%41%
Verspreide huizen ten zuiden van HuijbergenWoensdrecht5%9%9%36%41%
Kerkstraat en omgevingBergeijk6%12%16%25%41%
Lijnse Hoek WestTilburg8%7%20%25%40%
Centrum ChaamAlphen-Chaam10%7%18%25%40%
Quirijnstok Zuid-OostTilburg10%8%11%30%40%
CentrumValkenswaard8%8%19%25%40%
Binnenstad-NoordDen Bosch3%9%22%26%40%
Banakkers 2Etten-Leur8%8%21%23%40%
HerstallenGoirle13%8%21%17%40%
Veghel CentrumMeierijstad7%9%22%23%40%
BinnenstadGrave8%8%19%26%39%
OranjewijkBernheze13%6%16%25%39%
LuytelaerEindhoven12%9%13%27%39%
De abdijBernheze11%8%19%23%39%
Industrieterrein De StadOirschot12%6%16%27%39%
Verspreide huizen Oud GlymespolderBergen op Zoom6%10%10%35%39%
Witte HoefOss10%10%11%32%38%
Verspreide huizen PutteWoensdrecht4%7%11%40%38%
DichtersbuurtOss11%10%17%24%38%
Centrumgebied Zuid GilzeGilze en Rijen10%7%21%24%38%
Centrum West 1Etten-Leur11%8%18%25%38%
Verspreide huizen VrederustBergen op Zoom3%8%21%30%38%
Centrumgebied West RijenGilze en Rijen11%10%21%21%38%
Bladel ZuidBladel14%7%23%18%38%
Sander-Banken 1Etten-Leur10%8%26%18%38%
Boxmeer CentrumBoxmeer8%9%23%23%38%
Enschot WestTilburg0%12%25%25%38%
Verspreide huizen GeertruidenbergGeertruidenberg12%0%25%25%38%
Borchwerf-ZuidRoosendaal0%12%12%38%38%
t ZandAlphen-Chaam6%9%6%41%38%
CentrumMoerdijk10%8%18%26%37%
CentrumOosterhout8%8%20%27%37%
Goirle-CentrumGoirle9%8%21%25%37%
De Italiaanse BuurtDen Bosch9%9%13%32%37%
RuitersbosBreda14%10%14%25%37%
Meilust NoordBergen op Zoom12%8%19%24%37%
Kroeven-ZuidoostRoosendaal11%10%14%27%37%
Centrum-NieuwRoosendaal5%9%23%26%37%
Heikant Zuid-OostTilburg15%9%23%17%37%
Huize AssisiëTilburg0%9%26%28%37%
Schijndel Centrum 4Meierijstad14%6%17%26%37%
Deurne-CentrumDeurne10%10%18%25%37%
Willibrordusweg-OostOss12%10%15%27%37%
KurenpolderAltena6%5%11%42%36%
Graaf WernerstraatBernheze10%13%16%25%36%
ElsakkerAlphen-Chaam10%6%19%28%36%
Mill-CentrumMill en Sint Hubert11%7%21%25%36%
MolenakkersEersel16%9%17%21%36%
Katwijk kernCuijk14%10%16%24%36%
ZuidDen Bosch11%8%20%25%36%
StationsgebiedHelmond2%10%29%22%36%
Villapark t ZandBoxmeer12%10%14%28%36%
HoogeindGoirle16%6%10%32%35%
Rosmalen-CentrumDen Bosch9%9%18%29%35%
HeeseindDen Bosch13%10%15%27%35%
HagenkampEindhoven9%7%31%18%35%
SonSon en Breugel11%10%16%28%35%
GoordonkBaarle-Nassau10%10%15%30%35%
Oude TorenEindhoven8%11%25%21%35%
Erp CentrumMeierijstad13%9%20%22%35%
Moleneind-GroenewoudUden11%11%14%29%35%
Centrumgebied Baarle-NassauBaarle-Nassau14%7%23%21%35%
Noord 4Etten-Leur0%4%19%42%35%
CentrumHelmond6%9%27%23%35%
Nieuwe BloemenbuurtAsten12%8%21%24%35%
Verspreide huizen HeimolenBergen op Zoom9%9%15%33%35%
De ValleiGoirle11%13%13%29%35%
Kroeven-NoordoostRoosendaal14%10%21%20%34%
SchuttersboschEindhoven15%8%12%30%34%
Nuenen-NoordNuenen, Gerwen en Nederwetten14%8%18%26%34%
VillawijkBest13%11%13%29%34%
Willibrordusweg-WestOss12%7%17%29%34%
EckartdalEindhoven0%2%16%48%34%
Eersel-kom en LindeakkersEersel12%10%18%26%34%
Veghel Zuid 1Meierijstad13%9%19%24%34%
HofstadGilze en Rijen14%10%18%24%34%
FriezenlaanTilburg15%9%13%29%34%
De Blaak Noord-WestTilburg12%10%11%32%34%
OstadeAsten14%9%18%25%33%
Bosgebied DorstOosterhout7%5%14%40%33%
CentrumLoon op Zand9%9%23%26%33%
Industrieterrein BavariaLaarbeek0%0%0%67%33%
MispelhoefEindhoven0%0%33%33%33%
Buitengebied KerkhovenOisterwijk5%14%14%33%33%
Bedrijventerrein Vossenberg Scheg OostTilburg0%0%33%33%33%
HalderSint-Michielsgestel20%7%13%27%33%
Slotjes-WestOosterhout12%9%18%27%33%
Centrum-NoordOss7%9%30%20%33%
NeerlangelOss8%8%8%42%33%
Verspreide huizen GroespeelMill en Sint Hubert0%0%33%33%33%
WijkevoortTilburg0%0%0%67%33%
WolfsdonkAlphen-Chaam12%11%16%28%33%
Centrum westAsten12%11%18%25%33%
KarpenEindhoven13%10%11%33%33%
Koolenkampen en IepenlaanMeierijstad11%9%19%28%33%
EikenboschTilburg16%7%21%23%33%
MeerdijkWaalwijk14%11%15%27%33%
Notre DameTilburg8%16%26%16%33%
ZeekantBergen op Zoom11%10%20%26%33%
Hasselsestraat en omgevingBergeijk13%10%20%24%33%
Eviestraat-Vlasstraat en omgevingBergeijk10%8%15%35%32%
VijverhofVught12%10%17%29%32%
Bladel CentrumBladel10%6%28%24%32%
t VijfeikenBernheze13%12%19%24%32%
DriehoeksbosEindhoven11%14%11%32%32%
Van t RijkBernheze16%5%24%23%32%
Centrum zuidAsten12%9%19%28%32%
CentrumDongen11%10%20%27%32%
Elzent-ZuidEindhoven12%10%15%31%32%
D EkkerVeldhoven12%8%24%24%32%
Verspreide huizen Laar en StrijpLaarbeek14%11%14%29%32%
Lijnse Hoek OostTilburg14%8%23%22%32%
Schijndel Centrum 3Meierijstad12%11%17%28%32%
Steenweg en omgevingHelmond9%9%21%28%32%
Theresia WestTilburg7%21%19%20%32%
Steenbergen-CentrumSteenbergen12%9%19%27%32%
CentrumGeldrop-Mierlo11%8%24%24%32%
KwistgeldpolderDrimmelen9%11%9%38%32%
AkertGeldrop-Mierlo11%9%21%26%32%
YpelaarBreda13%10%20%25%32%
NoordlangewegMoerdijk14%11%15%28%32%
Molenstraat en omgevingBergeijk17%7%27%17%32%
WillemstadMoerdijk13%6%18%30%32%
Taalstraat en omgevingVught15%8%18%28%32%
CentrumWaalwijk9%9%25%25%32%
Van den Valgaetstraat en omgevingBergeijk11%11%19%27%32%
OranjebuurtBernheze13%10%19%27%31%
OverakkerBreda16%10%21%23%31%
Oirschot-CentrumOirschot13%9%20%26%31%
Vossenberg (west)Loon op Zand13%9%20%27%31%
Dorp NoordBaarle-Nassau15%7%22%25%31%
HoutsdonkHelmond12%8%19%30%31%
Bedrijventerrein AlbionTilburg6%6%19%38%31%
Bakkersberg-LangendijkRoosendaal12%6%12%38%31%
Hagelkruis en omgevingBergeijk12%10%20%26%31%
Warande-OostBergen op Zoom15%10%19%25%31%
Buitengebied Baarle-NassauBaarle-Nassau11%8%18%33%31%
JeruzalemBergeijk14%9%21%25%31%
Moleneind-oostBreda8%15%31%15%31%
Villawijk BoschhovenHeeze-Leende4%15%12%38%31%
Heerma van Vossstraat-MolenbeekRoosendaal10%9%25%25%31%
De WarandeOosterhout12%12%10%36%31%
KoudenhovenEindhoven17%7%15%31%31%
Kroeven-NoordwestRoosendaal13%11%19%25%31%
Vestinggronden-ZuidBergen op Zoom8%10%22%29%31%
GeestelijkenGoirle14%9%20%26%31%
OoievaarsnestEindhoven16%10%16%26%31%
De Hoef 1Bernheze13%12%12%33%31%
Stiphout-DorpHelmond12%12%14%31%30%
De LeijzoomGoirle17%13%13%26%30%
Halsteren-CentrumBergen op Zoom14%9%20%26%30%
AuteursbuurtTilburg16%9%20%25%30%
Gemert-CentrumGemert-Bakel13%9%22%25%30%
Nuenen-ZuidNuenen, Gerwen en Nederwetten15%10%19%26%30%
Zuidwest AlphenAlphen-Chaam17%8%20%25%30%
De Oude OmdraaierLoon op Zand11%11%14%34%30%
Verspreide huizen WesterbeekBoxmeer10%10%10%40%30%
HoogeindBreda10%10%20%30%30%
Verspreide huizen in het WestenCranendonck15%10%15%30%30%
MolenhoekDen Bosch17%11%17%25%30%
KoningsoordTilburg16%6%36%12%30%
LeijsenakkersOosterhout11%11%16%33%30%
BinckhorstDen Bosch2%7%19%42%30%
Hapert CentrumBladel16%8%22%24%30%
HoogerheideWoensdrecht13%10%19%28%30%
AbcovenGoirle11%8%21%30%30%
Het Zand Noord-WestTilburg11%12%24%23%30%
SpuiHalderberge12%11%20%28%30%
Beethovengaarde en LisztgaardeOss12%12%22%25%29%
Industrieterrein SchaapsloopValkenswaard12%12%18%29%29%
Bladel Veilig OordBladel13%11%15%32%29%
Sint Servatius - Schoonstr - Den DolvertBernheze11%16%17%28%29%
Sint AnthonisSint Anthonis12%10%19%29%29%
LaarBernheze13%11%21%26%29%
BokhamerTilburg10%12%17%32%29%
AchthoevenTilburg15%11%16%29%29%
OverbrugHelmond21%8%17%25%29%
Centrum-WestOss12%9%22%28%29%
Oud-LoonLoon op Zand14%8%20%29%29%
Kept en omgevingBergeijk12%9%22%27%29%
DistelbergVught6%11%13%40%29%
Voorburg en omgevingVught9%9%25%27%29%
Zeggepolder-zuidDrimmelen14%10%22%25%29%
Pannenhoef (oost)Loon op Zand14%11%19%27%29%
MussenhoekLoon op Zand14%12%14%30%29%
De SlagenDen Bosch14%9%22%25%29%
HeusdenHeusden10%10%18%34%29%
PaduaTilburg6%18%26%22%29%
De RompertDen Bosch14%10%21%26%29%
Gemert-NoordGemert-Bakel15%9%22%25%29%
De MeedeDrimmelen12%9%21%30%29%
NoenesOisterwijk6%6%15%44%29%
Rooi PannenTilburg6%7%26%32%29%
GrobbendonckGoirle17%10%21%24%29%
Overloon CentrumBoxmeer12%11%18%31%29%
ZeelstVeldhoven13%10%19%29%29%
Braken-WestHeusden14%9%21%27%29%
Oude DijkTilburg2%24%31%14%29%
LiesbosBreda16%11%14%31%29%
Verspr huizen Helvoirtse HeideVught9%11%17%34%29%
TonnekreekMoerdijk14%0%14%43%29%
Industrieterrein LeemskuilenBergeijk0%0%43%29%29%
Verspreide huizen KlutsdorpBergen op Zoom9%14%11%37%29%
De ReitDen Bosch15%6%25%25%29%
Drimmelen havensDrimmelen14%14%14%29%29%
KennedystraatBernheze14%12%21%23%29%
Eerselsedijk-Woonbos en omgevingBergeijk11%14%11%35%29%
t WildOss5%14%10%43%29%
Bedrijventerrein De HervenDen Bosch0%0%29%43%29%
Verspreide huizen RaamsdonksveerGeertruidenberg7%0%7%57%29%
StuivezandDrimmelen12%11%21%28%29%
Grauwe Polder 1Etten-Leur13%10%21%28%29%
Kastelenbuurt ZuidTilburg12%8%15%37%28%
CalfvenWoensdrecht10%10%14%38%28%
Kom VolkelUden13%11%18%29%28%
WagnerpleinBernheze15%12%18%27%28%
Verspreide huizen Reekse Heide en BovenlandLanderd15%8%13%36%28%
Slotjes-OostOosterhout11%9%18%34%28%
Terheijden centrumDrimmelen15%12%19%26%28%
Grote SpieGilze en Rijen6%9%9%47%28%
MolenbuurtOosterhout12%10%17%34%28%
Verspreide huizen Tongeren Luissel en NergenaBoxtel11%10%16%36%28%
BomenGoirle17%9%19%27%28%
Sint-MichielsgestelSint-Michielsgestel14%9%19%30%28%
CastelréBaarle-Nassau8%8%16%40%28%
Buitengebied GiessenAltena16%12%12%32%28%
SchutveldUden14%11%19%27%28%
Boxtel-CentrumBoxtel11%11%23%27%28%
AmsteleindOss14%10%21%28%28%
HeibundersMeierijstad13%10%23%26%28%
Het GlacisBergen op Zoom7%10%23%33%28%
Noord landelijk gebied 1Etten-Leur11%11%19%31%28%
VierendelenDrimmelen18%8%23%24%28%
Escharen komGrave11%11%14%36%28%
BinderenHelmond14%11%21%27%28%
Vlijmen-DorpHeusden12%10%22%29%28%
AalstWaalre15%9%21%27%28%
PrinsessenbuurtLoon op Zand15%11%19%28%28%
RosmolenTilburg3%14%24%31%28%
Buitengebied-Oosteind-ZuidOosterhout3%14%14%41%28%
Verspreide huizen LieshoutLaarbeek12%13%16%31%28%
Fatima OostTilburg13%11%27%21%28%
KronehoefEindhoven10%13%31%19%27%
UlvenhoutBreda17%11%16%29%27%
Centrum-ZuidOss5%10%34%24%27%
CentrumVught13%9%21%29%27%
HeuvelBergeijk9%9%18%36%27%
Kapellerweg-RijtBergeijk12%12%21%27%27%
A2 zone Rosmalen-ZuidDen Bosch15%12%18%27%27%
EmpeldonkMeierijstad12%9%24%28%27%
Zeggepolder-oostDrimmelen14%9%17%33%27%
RavensteinOss14%10%20%28%27%
ZundertZundert14%9%23%27%27%
Verspreide huizen Schaijkse HeideLanderd10%13%15%36%27%
ZwanenbeemdHelmond16%10%18%29%27%
SchrijversbuurtLoon op Zand16%8%26%22%27%
De Blaak Zuid-WestTilburg18%8%19%28%27%
FlatwijkUden12%10%29%21%27%
MeerveldhovenVeldhoven14%9%23%28%27%
ComponistenbuurtOosterhout16%11%18%27%27%
Sint Agatha kernCuijk13%11%16%33%27%
Molenwijk (zuid)Loon op Zand17%9%21%25%27%
Banakkers 4Etten-Leur12%11%16%34%27%
HeezeHeeze-Leende14%11%19%29%27%
Omg. Levenskerk/BoomgaardOisterwijk16%10%18%29%27%
Den BergBernheze14%12%19%28%27%
RucphenRucphen14%9%21%30%27%
De BeekBergen op Zoom14%9%23%27%27%
VelletriHalderberge16%11%18%28%27%
Kortendijk CRoosendaal15%10%21%27%27%
Knegsel-OeyenbosEersel10%12%17%34%27%
Bladel HeeleindBladel15%10%20%28%27%
De HoefBernheze14%12%22%25%27%
HoevenHalderberge13%11%18%32%27%
BreugelSon en Breugel17%10%18%28%27%
OranjebuurtHelmond15%11%20%27%27%
Van Hogendorplaan-WestOss15%11%21%26%27%
WildackersGoirle14%10%21%28%27%
SchoonstraatBernheze14%12%20%28%27%
KastelenbuurtOosterhout16%9%26%22%27%
BergeindLoon op Zand17%10%17%30%27%
Kleine BroekstraatBergeijk17%10%20%27%27%
Verspreide huizen ten noorden van OudenboschHalderberge12%13%15%33%27%
ScheepstalHelmond13%13%20%27%27%
Buitengebied MolenschotGilze en Rijen9%12%15%37%27%
Kroeven-ZuidwestRoosendaal18%12%22%21%27%
Haaren HaarenOisterwijk13%11%19%30%27%
Bennekel-West GagelboschEindhoven12%10%28%23%27%
Omg. Dotterpln/WildemanstraatOisterwijk17%12%14%30%26%
VeenseputAltena9%9%24%32%26%
Verspreide huizen RoondBoxtel9%15%15%35%26%
George PerklaanOisterwijk18%9%18%29%26%
Verspreide huizen ten noorden van HuijbergenWoensdrecht9%9%18%38%26%
Buitengebied GementOss15%9%24%26%26%
Hoge AkkersValkenswaard12%13%16%33%26%
Omg. Europaln/HondsbergselnOisterwijk16%14%7%37%26%
BikkelkampGrave15%9%21%28%26%
Kruidenbuurt ZuidTilburg15%11%21%26%26%
Banakkers 3Etten-Leur14%10%23%27%26%
Kom EmpelDen Bosch16%11%19%28%26%
Bomenbuurt WestTilburg8%19%23%23%26%
Buitengebied Rijsingen en Schijndelse HeideMeierijstad12%14%14%33%26%
HerrewegRoosendaal13%8%25%27%26%
RaamsdonksveerGeertruidenberg14%11%22%27%26%
Vervoornepolder zuidAltena18%12%21%22%26%
PagnevaartHalderberge15%10%22%26%26%
De Borne 1Meierijstad16%10%19%29%26%
Vestinggronden-NoordBergen op Zoom12%11%25%26%26%
HoogeindHelmond8%15%15%36%26%
Zuidoost AlphenAlphen-Chaam12%11%19%32%26%
Pannenhoef (west)Loon op Zand16%7%25%26%26%
WouwRoosendaal15%11%20%28%26%
Verspreide huizen HeerleRoosendaal13%6%15%39%26%
Drimmelen CentrumDrimmelen11%12%14%37%26%
Linden kernCuijk10%14%14%36%26%
OssendrechtWoensdrecht13%9%22%29%26%
GeenhovenValkenswaard13%9%24%28%26%
MacharenOss15%11%18%30%26%
ZandoerleVeldhoven4%17%13%39%26%
HoevenUden17%10%18%29%26%
HuijbergenWoensdrecht12%10%18%34%26%
De Blaak Zuid-OostTilburg16%9%21%28%26%
Centrum West 2Etten-Leur17%12%21%24%26%
De Beemd 1Meierijstad15%11%19%29%26%
Turfberg-ZuidValkenswaard13%10%21%30%26%
Almkerk westAltena16%10%23%25%26%
DonkLaarbeek13%9%23%29%26%
Verspreide huizen ten zuiden van de E3-wegVeldhoven17%9%17%31%26%
De Hees en GenderwegEersel11%11%19%33%26%
LandhorstSint Anthonis10%15%19%31%26%
Verspreide huizen SteenselEersel7%11%22%33%26%
BalledonkBernheze14%15%14%32%26%
Buitengebied GalderAlphen-Chaam14%10%12%38%26%
Centrum Oost 1Etten-Leur14%11%21%29%26%
Zwanengat en omgevingMoerdijk11%13%13%36%26%
KanaleneilandOosterhout12%11%17%35%26%
West 1Dongen13%10%25%27%26%
Bakelgeert-NoordBoxmeer14%11%25%25%26%
Afrikaanderbuurt OostTilburg9%16%28%21%26%
Ulvenhout ACAlphen-Chaam13%11%13%37%26%
BerlicumSint-Michielsgestel17%10%20%26%26%
KoningspleinTilburg2%13%38%21%26%
BudelCranendonck14%10%22%29%26%
HilvarenbeekHilvarenbeek15%10%20%29%26%
KerkveldBernheze17%10%20%28%26%
ZeshoevenTilburg15%11%20%29%26%
Binnenstad-OostDen Bosch6%12%28%28%26%
Sander-Banken 4Etten-Leur14%10%18%32%26%
Erp ZuidMeierijstad15%11%23%26%26%
LooveltOss12%10%21%32%26%
Vessem-komEersel14%10%20%30%26%
Buitengebied HerpenOss5%13%18%38%26%
Sander-Banken 2Etten-Leur15%11%17%31%26%
Wouwse PlantageRoosendaal13%7%19%36%26%
Budel-DorpleinCranendonck13%10%19%33%26%
Verspreide huizen Kasteren en BergBoxtel14%12%14%35%25%
HavenkwartierBergen op Zoom13%9%23%29%25%
MaarheezeCranendonck15%10%20%30%25%
De BaarzenVught19%10%19%27%25%
Geertruidenberg-WestGeertruidenberg12%11%25%26%25%
Omg. t SeuverickOisterwijk16%9%22%27%25%
HaasdijkDrimmelen9%13%19%34%25%
VoldijnWaalre17%9%19%30%25%
KruidenbuurtOosterhout16%11%20%28%25%
TempelEindhoven15%11%24%24%25%
HeusdenhoutBreda15%12%22%25%25%
Oudenbosch-CentrumHalderberge15%9%26%25%25%
Kern MolenschotGilze en Rijen12%15%15%33%25%
Kerkdorp AchtEindhoven13%12%17%33%25%
Kastelenbuurt NoordTilburg9%14%29%22%25%
Quirijnstok Noord-WestTilburg16%9%23%28%25%
KerkakkersValkenswaard13%9%24%28%25%
Aarle-RixtelLaarbeek15%11%19%30%25%
StaatsliedenbuurtOosterhout13%10%18%34%25%
Verspreide huizen SlievenSomeren11%14%16%34%25%
VierhoevenRoosendaal17%8%17%33%25%
Molenwijk (noord)Loon op Zand16%11%21%26%25%
MoleneindOss0%0%50%25%25%
Buitengebied Zuid RijenGilze en Rijen12%12%12%38%25%
Industrieterrein Dongeoever AmerkantGeertruidenberg25%0%25%25%25%
Zuid landelijk gebied 3Etten-Leur11%12%14%38%25%
BosschewegTilburg11%8%8%47%25%
Industrieterrein HapertBladel0%0%25%50%25%
Dorpsstraat en omgevingBergeijk18%12%20%25%25%
Buitengebied B-E ZuidTilburg12%12%12%38%25%
HondenheiDrimmelen14%10%20%31%25%
De DrevenDrimmelen11%10%21%32%25%
Noord landelijk gebied 4Etten-Leur9%16%12%38%25%
Industrieterrein WaspikWaalwijk8%8%17%42%25%
Buitengebied WitbrantTilburg0%25%0%50%25%
De Oude WarandeTilburg0%25%25%25%25%
Omg. t WestendOisterwijk17%9%23%26%25%
BokhovenDen Bosch15%10%15%35%25%
Dorpsplein en omgevingBergeijk0%25%12%38%25%
Grauwe Polder 2Etten-Leur17%10%20%28%25%
Buitengebied s GravenmoerDongen25%0%25%25%25%
Willibrordusstraat en omgevingBergeijk8%14%17%36%25%
BreevenBest0%25%25%25%25%
Doornhoek en KempkensMeierijstad0%25%25%25%25%
HerpenOss12%13%20%30%25%
RuivenTilburg18%12%17%28%25%
SterrenbuurtAsten17%12%20%26%25%
RauwbrakenTilburg18%11%21%26%25%
HollesteegBoxmeer15%12%18%30%25%
NispenRoosendaal14%11%18%31%25%
ZoggelUden12%11%20%32%25%
Omg. Boxtelsebaan/WaterhoefOisterwijk15%12%21%27%25%
Bomenbuurt OostTilburg7%15%33%21%25%
Centrum MoergestelOisterwijk13%11%20%31%25%
De Beemd 3Meierijstad12%9%27%28%25%
Het GegraafValkenswaard14%11%25%26%25%
DonkenbuurtOosterhout16%10%24%25%25%
Gassel komGrave14%11%19%31%25%
Maashees CentrumBoxmeer13%10%20%32%25%
EeneindNuenen, Gerwen en Nederwetten13%9%18%35%25%
BoekelBoekel14%12%22%28%25%
Het HoekskeLoon op Zand15%7%25%30%25%
RijsbergenZundert14%11%21%29%25%
CoeveringGeldrop-Mierlo15%10%25%25%25%
KruisstraatHalderberge8%14%16%37%24%
Nieuw VelpGrave12%15%18%30%24%
Nieuw-VossemeerSteenbergen12%9%22%32%24%
Budel-SchootCranendonck13%12%21%29%24%
WijkAltena16%13%19%27%24%
MarenOss7%13%16%40%24%
Berghem-NoordOss16%10%22%27%24%
Omg. Klompven/EikenvenOisterwijk16%14%12%33%24%
t Hout-CentrumHelmond15%10%23%27%24%
MierloGeldrop-Mierlo15%11%21%29%24%
Buitengebied West 2Dongen13%14%15%33%24%
SchijfRucphen9%13%17%37%24%
GastelCranendonck14%11%21%30%24%
SterrenbuurtOosterhout18%10%22%26%24%
Quirijnstok WestTilburg14%10%23%29%24%
Blauwe SluisDrimmelen6%12%15%42%24%
StrijbeekAlphen-Chaam11%11%21%33%24%
Buitengebied ChaamAlphen-Chaam11%13%18%34%24%
Braakhuizen-ZuidGeldrop-Mierlo15%10%25%26%24%
SchrijversbuurtOosterhout19%12%27%28%15%
BarrierEindhoven16%16%28%25%15%
Amert en BinnenveldMeierijstad12%18%21%35%15%
BleijendijkVught26%9%18%32%15%
Verspreide huizen Klein Borkel en Achterste BrugValkenswaard12%12%21%41%15%
Jagersbuurt OostTilburg16%15%30%24%15%
Hooge Wijst - De VorsselBernheze19%13%21%32%15%
Sint Agatha buitengebiedCuijk9%21%12%44%15%
WestHelmond16%12%29%28%15%
Stokhasselt OostTilburg24%16%23%22%15%
Verspreide huizen Somerense HeideSomeren10%18%20%36%15%
Berkelse AkkersTilburg15%17%17%36%15%
VogelbuurtOss14%13%32%26%15%
Verspreide huizen Biest-HoutakkerHilvarenbeek10%17%22%37%15%
De Vughtse HoevenVught15%13%23%35%15%
Tolberg-WestRoosendaal16%14%22%34%15%
Brouwhuis-OostHelmond18%11%26%31%15%
De MuntelDen Bosch12%14%32%28%15%
Verspreide huizen Grotelse Heide en EspGemert-Bakel12%10%34%29%15%
SintenbuurtEindhoven18%11%32%24%15%
SteenovensBergeijk15%12%21%38%15%
Buitengebied Uden-ZuidUden18%15%24%29%15%
BeisterveldenBergeijk17%11%27%31%15%
HeuvelBreda15%13%34%23%15%
Gesworen Hoek WestTilburg15%13%25%32%15%
Verspreide huizen Zevenbergschen HoekMoerdijk12%14%23%36%14%
Zwarte MolenBernheze21%13%26%26%14%
LeestMeierijstad17%13%26%29%14%
Puttense DreefEindhoven18%11%27%30%14%
Zeeheldenbuurt IIOss17%17%23%28%14%
BlaarthemEindhoven13%12%34%26%14%
Landelijk gebied VinkelDen Bosch15%19%18%33%14%
Gemert-OostGemert-Bakel17%12%25%31%14%
Maliskamp-WestDen Bosch7%21%29%29%14%
Cuijk buitengebied ten zuid-westenCuijk0%29%0%57%14%
Bedrijventerrein De MeerenMill en Sint Hubert14%0%29%43%14%
DubbelenMeierijstad0%14%29%43%14%
KapelbeemdEindhoven14%19%24%29%14%
Verspreide huizen DiepenhoekSomeren11%14%22%38%14%
Verspreide huizen Vortum-MullemBoxmeer10%21%14%40%14%
Ind.terrein Loven NoordTilburg14%14%29%29%14%
Industrieterrein Vijf EikenOosterhout18%11%25%32%14%
TichelrijtDongen29%0%29%29%14%
DoeverenHeusden21%14%14%36%14%
Buitengebied B-E Noord-WestTilburg21%12%19%33%14%
Industrieterrein EkkersrijtSon en Breugel0%14%43%29%14%
BerkendonkHelmond14%14%21%36%14%
Verspreide huizen Beekveld-HersendSint-Michielsgestel23%14%26%23%14%
Roode BeekAlphen-Chaam16%15%21%34%14%
Molenveld en SchadewijkEersel14%18%18%36%14%
Buitengebied Gilzerbaan WestTilburg14%7%25%39%14%
Bedrijventerrein KruisstraatDen Bosch0%21%14%50%14%
Weijen WestBernheze14%15%19%38%14%
Industrieterrein HavenWaalwijk14%14%29%29%14%
Broekhoven ITilburg16%15%32%24%14%
SchorsmolenBreda3%19%47%16%14%
Verspreide huizen DeurneDeurne20%13%27%27%14%
Somerense HeideSomeren18%13%24%30%14%
MaasstroomDen Bosch17%9%30%30%14%
Loyolaan en omgevingVught25%10%22%29%14%
Buitengebied OllandMeierijstad15%17%16%37%14%
Aarlesche ErvenBest17%14%18%37%14%
Verspreide huizen HeusdenAsten14%17%22%33%14%
Verspreide huizen Asten westAsten20%14%20%31%14%
NeterselBladel18%12%24%31%14%
Buitengebied ElderbroekMeierijstad14%16%18%39%14%
Die SwaluwDrimmelen14%12%22%38%14%
Groenewoud MiddenTilburg19%16%27%24%14%
De KelenVeldhoven20%11%28%28%14%
HoogeindeMeierijstad19%12%31%24%14%
Melis StokestraatTilburg14%17%27%28%14%
Verspreide huizen LedeackerSint Anthonis19%12%26%30%14%
MiddelmadeDrimmelen20%10%29%26%14%
Huibeven MiddenTilburg14%14%22%36%14%
Heikant-WestVeldhoven16%11%24%34%14%
Brouwhuis-DorpHelmond15%14%23%35%14%
Jeruzalem NoordTilburg15%4%37%29%14%
Theresia OostTilburg10%20%35%22%14%
Landgoed DriessenWaalwijk22%8%36%20%14%
Doornbos-LinieBreda12%15%36%23%14%
Limbeek-ZuidEindhoven12%13%33%28%14%
Doornakkers-WestEindhoven14%16%33%23%14%
Loven NoordTilburg8%22%35%20%14%
GrevekeurMeierijstad15%10%26%35%14%
Graafsebuurt-NoordDen Bosch16%13%29%28%14%
Minnebeek-WatermolenRoosendaal16%12%27%31%14%
Vliegende VennenGilze en Rijen18%13%24%31%14%
SchouwbroekEindhoven14%10%36%26%14%
Bennekel-OostEindhoven13%15%36%22%14%
OverkroetenBreda17%13%22%35%14%
WielewaalEindhoven18%23%14%32%14%
Verspreide huizen NeterselBladel14%18%18%36%14%
WesterveldOss15%11%22%39%14%
Berkel NoordTilburg20%10%27%30%13%
Vogeltjesbuurt OostTilburg18%12%29%27%13%
Verzetsheldenbuurt IIOss17%12%29%28%13%
GenoenhuisGeldrop-Mierlo15%15%19%38%13%
Oude ontginningMeierijstad23%10%23%30%13%
De Gestelse BuurtDen Bosch16%12%30%28%13%
Pastorieklamp WestTilburg10%21%32%24%13%
Buitengebied De TuinlangelOss20%13%20%33%13%
Buitengebied Noord RijenGilze en Rijen20%13%20%33%13%
Buitengebied Dussen noordAltena20%13%20%33%13%
Verspreide huizen Dijkse HeideHeeze-Leende27%13%13%33%13%
Plein 1Meierijstad14%12%25%36%13%
JoriskwartierEindhoven10%18%40%19%13%
VorstengrafOss7%13%20%47%13%
Verspreide huizen MiddelrodeSint-Michielsgestel19%15%23%31%13%
Verspreide huizen RipsGemert-Bakel13%13%20%40%13%
Bedrijventerrein RietdijkAltena27%13%27%20%13%
ZandbergBreda18%16%24%29%13%
LokerenDen Bosch15%12%29%31%13%
WestendTilburg11%20%27%29%13%
Noordoost AlphenAlphen-Chaam19%11%28%28%13%
Hoge AkkerDongen15%17%18%37%13%
UppelAltena23%11%23%30%13%
Buitengebied OostGrave19%9%26%32%13%
DanenhoefOss15%17%19%36%13%
Biest-HoutakkerHilvarenbeek19%12%23%33%13%
ErtveldDen Bosch11%13%36%26%13%
Het ZilverparkDen Bosch18%11%25%33%13%
Gesworen Hoek OostTilburg18%11%29%29%13%
KruidenbuurtAsten16%12%25%34%13%
Verspreide huizen Malpiebergse- en OpperheideValkenswaard8%11%29%39%13%
KievitsloopBreda18%11%27%31%13%
De VesteHelmond17%12%29%29%13%
Weihoek-OostRoosendaal19%14%21%34%13%
Verspreide huizen Zuid-Oirschotse HeideOirschot20%12%27%28%13%
HazeldonkAsten17%17%13%39%13%
De ZeisBernheze13%13%23%37%13%
Buitengebied WoudrichemAltena13%17%22%35%13%
BurghplanEindhoven15%13%33%26%13%
Bouwmeestersbuurt ZuidTilburg13%17%35%22%13%
Hoogcasteren en omgevingBladel13%19%19%37%13%
De Bleeken - t GrolderBernheze16%21%21%29%13%
UrkhovenEindhoven19%16%23%29%13%
Staatsliedenbuurt WestTilburg20%14%27%26%13%
HeiakkerDeurne15%14%23%35%13%
Loven OostTilburg10%20%36%22%13%
Eliasterrein VonderkwartierEindhoven15%14%33%25%13%
De NoordOss16%16%20%35%13%
t Ven WestMeierijstad17%16%22%32%13%
Dorpstraat-SengelsbroeksestraatBergeijk18%10%26%33%13%
Omg PannenschuurOisterwijk14%13%24%36%13%
Nabbegat-VoederheilLanderd17%11%23%36%13%
Kasteel OostTilburg9%18%30%30%13%
Buitengebied Wijk en Aalburg oostAltena23%15%26%23%13%
LakerlopenEindhoven12%16%40%20%13%
Afrikaanderbuurt MiddenTilburg11%15%37%24%13%
Textielbuurt OostTilburg13%16%34%24%13%
Stokhasselt WestTilburg21%13%30%23%13%
Drents DorpEindhoven18%10%35%24%13%
Schadewijk Noord-OostOss19%13%27%29%13%
Sint Anna ZuidTilburg5%25%38%19%13%
Industrieterrein ReinierpolderSteenbergen12%12%25%38%12%
Het OudlandSteenbergen12%18%12%45%12%
De Lage KantDen Bosch20%12%29%27%12%
WillemspolderOosterhout19%12%19%38%12%
De KlinkenpolderLoon op Zand12%12%12%50%12%
Linden buitengebiedCuijk0%12%25%50%12%
Buitengebied Driehuizen en HazelbergMeierijstad16%18%16%38%12%
Verspreide huizen WilbertoordMill en Sint Hubert14%14%27%32%12%
Woenselse WatermolenEindhoven18%4%56%10%12%
Buitengebied Noord-WestTilburg12%25%12%38%12%
Buitengebied Werkendam noordAltena25%19%19%25%12%
Buitengebied ten noorden van GeffenOss19%25%12%31%12%
Buitengebied Uden-OostUden12%25%16%34%12%
GementVught12%12%25%38%12%
Verspreide huizen KlundertMoerdijk12%16%19%41%12%
Groot GoorHelmond0%25%12%50%12%
Buitengebied BoerdonkMeierijstad15%17%17%40%12%
A2 zone Rosmalen-NoordDen Bosch0%25%12%50%12%
MaasvalleiDen Bosch16%15%25%32%12%
HaagpoortBreda16%14%32%25%12%
DraaiboomLoon op Zand15%13%24%36%12%
Buitengebied ZuidOisterwijk18%21%25%24%12%
IndustrieterreinDeurne18%10%34%25%12%
Tolberg-OostRoosendaal17%13%24%34%12%
SchoenmakershoekEtten-Leur26%9%32%20%12%
Stokhasselt Zuid-OostTilburg19%17%26%26%12%
Het Zand Noord-OostTilburg15%17%32%24%12%
LeonardusHelmond19%13%28%27%12%
LandbouwbuurtTilburg20%15%30%24%12%
Van den Tillaartstraat en omgevingBergeijk19%12%32%24%12%
BloemenpleinEindhoven11%15%41%21%12%
Verspreide huizen RaamsdonkGeertruidenberg9%24%18%36%12%
SpijkAltena24%13%27%23%12%
GerarduspleinEindhoven17%15%31%25%12%
Den BrabanderAlphen-Chaam25%7%30%26%12%
BoschveldDen Bosch16%12%37%24%12%
Broekhoek - Middelste GroesBernheze17%17%19%35%12%
Industrieterrein BoxtelBoxtel16%16%28%28%12%
t ZandBest4%12%32%40%12%
Groeningen CentrumBoxmeer19%15%21%33%12%
Staatsliedenbuurt OostTilburg16%15%33%24%12%
Textielbuurt WestTilburg17%16%28%27%12%
Verspreide huizen ten zuidwesten van BakelGemert-Bakel20%12%28%28%12%
LangewegBergen op Zoom21%14%24%28%12%
HeipoortHelmond19%12%32%24%12%
Noord landelijk gebied 2Etten-Leur14%17%21%36%12%
Verspreide huizen LangewegMoerdijk12%19%12%45%12%
Verspreide huizen Bovenstehuis en PeelsehuisBoekel17%18%17%36%12%
WestermarktTilburg14%23%29%23%12%
PaddenstoelenbuurtAsten12%14%29%33%12%
Buitengebied OostwaardAltena29%18%18%24%12%
GijzenrooiGeldrop-Mierlo15%18%15%41%12%
Verspreide huizen MoerdijkMoerdijk12%6%29%41%12%
Verspreide huizen OmmelAsten13%13%24%38%12%
Broekhoven II OostTilburg12%18%37%21%12%
Verspreide huizen Molenwijk Elzen en NeerbroekBoekel19%16%23%30%12%
VossenbergHelmond17%12%35%25%12%
De MuziekinstrumentenbuurtDen Bosch22%13%27%27%12%
WelbergSteenbergen10%15%33%31%12%
Verspreide huizen NispenRoosendaal9%17%29%33%12%
Rijpelberg-WestHelmond16%12%30%30%12%
SpoorlaanTilburg4%12%62%12%12%
Bedrijventerrein RielGoirle23%8%31%27%12%
Verspreide huizen Milschot-TereykenGemert-Bakel21%13%25%29%12%
Verspreide huizen WoensdrechtWoensdrecht12%19%15%42%12%
Bladel Bedrijventerrein De Beemd en LeemskuilenBladel23%12%27%27%12%
TuinzigtBreda12%22%35%21%12%
Kern DierdonkHelmond15%18%16%39%11%
TrouwlaanTilburg10%20%37%21%11%
Cuijk Heeswijkse KampenCuijk19%11%28%31%11%
Buitengebied BiesboschAltena14%11%20%43%11%
Graaf Hendrik- en TriangelpolderSteenbergen14%17%17%40%11%
ZeeheldenbuurtTilburg11%23%32%23%11%
Dongewijk NoordTilburg16%15%20%37%11%
Heikant Noord-WestTilburg24%15%26%23%11%
BelcrumBreda18%13%34%23%11%
Het ZandDen Bosch5%16%41%27%11%
Verspreide huizen Zandhoek en PeelstraatBoekel20%12%25%32%11%
Kruidenbuurt WestTilburg22%16%25%26%11%
Leeuwerik OostTilburg14%17%18%39%11%
RodenburgBernheze17%14%25%32%11%
SpoordonkOirschot17%15%27%30%11%
Vughtse Heide en LunettenVught21%6%38%24%11%
Verspreide huizen Beek en DonkLaarbeek21%14%28%25%11%
Verspreide huizen Wanroij s BroekSint Anthonis14%20%18%37%11%
KalsdonkRoosendaal19%14%29%26%11%
Verspreide Huizen HoltheesBoxmeer22%17%17%33%11%
Industrieterrein DomboschGeertruidenberg0%22%11%56%11%
Buitengebied B-E Zuid-WestTilburg11%11%22%44%11%
Buitengebied het Laag HeemaalOss19%17%19%33%11%
Industrieterrein StatendamOosterhout0%22%11%56%11%
Buitengebied EethenAltena22%22%22%22%11%
Verspreide huizen VerreheideGemert-Bakel19%11%19%39%11%
Bedrijventerrein De GeerBaarle-Nassau22%11%22%33%11%
Verspreide huizen De PeelSint Anthonis13%19%15%43%11%
Bedrijventerrein HaansbergGilze en Rijen0%11%22%56%11%
Buitengebied LithOss17%6%28%39%11%
Cuijk buitengebied ten westenCuijk11%22%11%44%11%
MeerbosEindhoven11%11%33%33%11%
Schansdijk en omgevingMoerdijk22%0%22%44%11%
Buitengebied Nieuwendijk zuidAltena11%22%11%44%11%
LangendonkOss11%22%11%44%11%
Buitengebied HultenGilze en Rijen11%19%15%44%11%
RapenlandEindhoven12%20%36%21%11%
Verspreide huizen MierloGeldrop-Mierlo24%10%28%26%11%
SchrijversbuurtTilburg10%18%40%22%11%
KesterenBreda18%12%30%29%11%
MettegeupelOss16%17%18%38%11%
Werkense polderAltena23%15%25%26%11%
Maasbroeksche BlokkenBoxmeer15%14%25%34%11%
FellenoordBreda10%17%42%21%11%
NassaubuurtTilburg15%16%36%22%11%
Huibeven OostTilburg16%14%24%35%11%
Blixembosch-OostEindhoven17%15%21%36%11%
Verspreide huizen Kampen-EsdonkGemert-Bakel20%13%24%32%11%
Brouwhuis-WestHelmond16%13%28%33%11%
Verspreide huizen ElsendorpGemert-Bakel18%14%23%35%11%
Stokhasselt Noord-OostTilburg22%15%26%26%11%
Sint Anna NoordTilburg10%22%35%22%11%
BesterdTilburg6%26%36%21%11%
HeuveleindBest15%18%17%39%11%
OrthenpoortDen Bosch16%12%41%21%11%
Bladel GozelinusbochtBladel17%15%28%30%11%
PhilipsdorpEindhoven8%14%46%22%11%
NieuwlandDrimmelen18%12%30%30%11%
Hoge NeerstraatEtten-Leur17%15%22%36%11%
Verspr huizen Brokkenbroek en LaarVught11%21%21%37%11%
HoevensewegTilburg16%8%44%21%11%
Oud EmpelDen Bosch21%11%16%42%11%
Hoefstraat NoordTilburg14%15%38%24%10%
Kasteel WestTilburg16%13%34%27%10%
SteenakkerBreda6%48%14%22%10%
Jeruzalem ZuidTilburg20%12%31%26%10%
Vogeltjesbuurt WestTilburg15%17%32%26%10%
CityBreda2%29%42%17%10%
Munsel-SelissenBoxtel19%18%19%33%10%
Gesworen Hoek ZuidTilburg18%11%32%29%10%
De Kievit Zuid-OostTilburg17%17%17%39%10%
Het RulBernheze16%15%27%32%10%
Verspreide huizen WesterbeekSint Anthonis26%10%26%28%10%
Bokhamer WestTilburg0%28%38%24%10%
Orthen-WestDen Bosch15%10%42%22%10%
Witbrant WestTilburg21%12%32%25%10%
SchootEindhoven8%21%43%17%10%
Graafsebuurt-ZuidDen Bosch15%11%38%26%10%
Stokhasselt Zuid-WestTilburg20%10%35%25%10%
VlaskampMeierijstad17%17%19%37%10%
UitvindersbuurtTilburg13%20%36%21%10%
KerstroospleinEindhoven14%16%34%26%10%
Armhoef Noord-WestTilburg16%19%26%30%10%
Luchthavenbuurt OostTilburg8%33%32%16%10%
LanderijeRoosendaal20%16%12%42%10%
IrisbuurtEindhoven11%15%42%22%10%
Fatima WestTilburg13%16%35%25%10%
Oude SpoorbaanEindhoven8%15%46%21%10%
Berghem-ZuidOss22%12%29%27%10%
KeentOss20%20%10%40%10%
Verspreide huizen MeervenSomeren25%10%31%24%10%
Buitengebied TeeffelenOss10%20%20%40%10%
NobisAsten10%20%30%30%10%
Bedrijventerrein NulandDen Bosch15%15%25%35%10%
Bedrijventerrein TorenakkerLaarbeek10%20%20%40%10%
RapelenburgEindhoven11%19%43%17%10%
HeilarenBernheze20%14%26%30%10%
AttelakenEtten-Leur16%18%16%39%10%
KruidenGoirle20%12%27%32%10%
Stokhasselt Noord-WestTilburg25%14%29%22%10%
Dalem Noord IITilburg17%16%24%32%10%
Binnenstad OostTilburg4%30%40%17%10%
Brugse BergMill en Sint Hubert18%16%18%38%10%
KruidenbuurtEindhoven20%12%34%24%10%
KVLOisterwijk23%6%40%21%10%
De Overlaet-OostDen Bosch17%14%22%37%10%
De EdelstenenbuurtDen Bosch18%16%28%29%10%
De Kabouterberg en omgevingBergeijk19%13%21%37%10%
Dalem Zuid IITilburg20%16%26%29%10%
Bladel Bedrijventerrein De SleutelBladel14%10%38%29%10%
Sint PietersparkTilburg19%13%39%20%10%
KleinwijkBernheze12%22%18%38%9%
Heeswijkse BosschenBernheze16%13%30%31%9%
Pastorieklamp OostTilburg12%20%33%26%9%
HemelrijkenEindhoven11%24%37%19%9%
Dalem Zuid ITilburg19%15%24%33%9%
Witte DameEindhoven5%15%57%13%9%
BergenEindhoven7%19%45%20%9%
Heerevelden OostTilburg16%14%25%36%9%
Schildersbuurt ZuidTilburg8%25%34%24%9%
De HofstadDen Bosch8%14%44%25%9%
Verspreide huizen ten oosten van ZevenbergenMoerdijk18%9%36%27%9%
VredeoordEindhoven0%16%46%28%9%
ZwingelspaanMoerdijk18%9%18%45%9%
De KoornwaardDen Bosch14%18%18%41%9%
Ind.terrein Kanaalzone NoordTilburg5%18%36%32%9%
BoompjesdijkSteenbergen14%14%23%41%9%
Buitengebied WaardhuizenAltena36%0%27%27%9%
EikenheuvelUden29%10%30%22%9%
SchutsboomHelmond21%16%19%34%9%
Buitengebied ten noorden van ReuselReusel-De Mierden25%10%33%23%9%
Buitengebied Wijk en Aalburg westAltena12%21%18%41%9%
Kern HultenGilze en Rijen18%14%25%35%9%
Industrieterrein t StoomBergeijk13%13%26%39%9%
KroetenBreda20%12%28%31%9%
BinnenstadEindhoven4%26%47%14%9%
Leeuwerik WestTilburg18%15%25%34%9%
HulzebraakMeierijstad19%14%28%30%9%
GrasrijkEindhoven25%9%35%23%9%
Verspreide huizen MadeDrimmelen11%17%24%40%9%
Abdij- en TorenbuurtTilburg17%20%34%20%9%
BeljaartDongen28%9%38%16%9%
Buitengebied ten zuiden van ReuselReusel-De Mierden23%11%28%30%9%
AppelbuurtAsten17%22%16%36%9%
Kruidenbuurt OostTilburg20%15%31%25%8%
Verspreide huizen Hooge ZwaluweDrimmelen33%0%33%25%8%
VierwindenOss8%21%33%29%8%
Borchwerf-NoordRoosendaal17%8%33%33%8%
Buitengebied Udenhout Zuid-OostTilburg8%33%8%42%8%
De Kievit Noord-OostTilburg19%14%26%34%8%
De Kievit Noord-WestTilburg18%15%26%33%8%
MaasakkerDen Bosch22%15%22%33%8%
Verspreide huizen HoogeloonBladel24%16%20%32%8%
De Bossche PadDen Bosch15%11%45%21%8%
Tongelresche AkkersEindhoven26%7%42%16%8%
De HoogteGoirle22%18%20%33%8%
De MeerendonkDen Bosch31%4%45%12%8%
RochusbuurtEindhoven8%23%47%15%8%
CastiliëlaanEindhoven15%15%38%23%8%
De Tillaard en De ElzenOss12%23%23%35%8%
Katwijk buitengebiedCuijk8%31%15%38%8%
DijkstratenBest23%8%44%18%8%
Leeuwerik ZuidTilburg18%15%24%35%8%
Verspreide huizen Boord OpwettenNuenen, Gerwen en Nederwetten24%10%39%19%7%
Paarse StrookGilze en Rijen15%22%19%37%7%
Hoefstraat ZuidTilburg15%16%39%22%7%
Bedrijventerrein EerselEersel21%7%29%36%7%
Broekhoven I WestTilburg2%45%33%12%7%
HenriëttewaardDen Bosch14%14%14%50%7%
Verspreide huizen WillemstadMoerdijk20%13%27%34%7%
Den BogerdTilburg26%6%42%19%7%
Tiliaans-Weegbree en omgevingBergeijk18%14%27%35%7%
StepekolkHelmond27%12%29%26%7%
Hoenderbos-VelmolenUden23%13%31%27%7%
Erpseweg ZuidMeierijstad24%9%43%18%7%
Verspreide huizen StevensbeekSint Anthonis14%18%16%45%7%
Limbeek-NoordEindhoven6%27%45%15%7%
Woensel-WestEindhoven17%18%38%20%7%
BroeklandDen Bosch27%10%31%24%7%
VluchtoordUden13%20%27%33%7%
Buitengebied ZuidGrave17%18%38%20%7%
Ind.terrein Kanaalzone OostTilburg7%33%27%27%7%
Dalem Noord ITilburg19%17%24%33%7%
StationBreda9%18%49%18%6%
Buitengebied Zuid-OostBergeijk31%12%25%25%6%
RusheuvelOss20%16%28%29%6%
BosrijkEindhoven26%10%26%33%6%
BrandHelmond24%16%25%29%6%
Verspreide huizen Arendnest-ZijpBoekel25%12%37%20%6%
Empel-OostDen Bosch22%15%25%32%6%
t Ven OostMeierijstad23%13%30%28%6%
Industrieterrein ZanddonkWaalwijk4%15%55%21%6%
Heikant en SluitappelMeierijstad27%10%36%21%6%
Bedrijventerrein VeenAltena22%16%36%21%6%
DoonheideGemert-Bakel27%12%31%24%6%
Rosmalense PolderDen Bosch6%33%17%39%6%
De HaagOss17%17%33%28%6%
Bedrijventerrein BemmerLaarbeek16%19%16%44%5%
Verspreide huizen Scherpenering en LandsaardVeldhoven23%10%35%27%5%
WaterdonkenBreda28%8%39%21%5%
De Boschkens-WestGoirle28%7%41%20%5%
De WatertuinenDen Bosch25%12%26%33%5%
Verspreide huizen SonSon en Breugel27%9%39%20%5%
De Hoef 2Bernheze26%10%39%21%5%
Vrachelen-NoordwestOosterhout29%9%37%21%5%
Leeuwerik MiddenTilburg16%17%18%43%5%
Spoorzone Noord-WestTilburg1%21%72%1%4%
Koolhoven ZuidTilburg27%13%30%26%4%
Quirijnstok Zuid-WestTilburg21%9%50%16%4%
Oostkamer OostTilburg28%12%16%40%4%
Landelijk gebied NulandDen Bosch19%15%19%42%4%
Steegsche VeldenBest27%8%45%16%4%
Koolhoven BuitenTilburg33%8%37%18%3%
Koolhoven NoordTilburg25%15%29%28%3%
Verspreide huizen in het OostenCranendonck17%18%48%13%3%
De StreekEtten-Leur27%11%38%21%3%
ZwaanstraatEindhoven26%5%48%17%3%
Stadsrand Dalem ZuidTilburg31%10%42%15%3%
Universiteit CampusTilburg1%56%36%4%3%
Stappegoor NoordTilburg3%31%34%28%3%
Verspreide huizen StevensbeekBoxmeer17%23%41%17%3%
LoverboschAsten30%9%43%16%3%
WaterrijkEindhoven29%9%39%20%2%
Koolhoven OostTilburg27%13%37%21%2%
Strijp SEindhoven3%16%71%9%2%
VlinderbuurtAsten27%18%20%33%2%
De HovenDen Bosch35%7%38%18%2%
PrinsenboschGilze en Rijen32%16%39%11%2%
Enschotse AkkersTilburg34%11%33%20%2%
De LanenDen Bosch34%6%42%15%2%
Stappegoor ZuidTilburg31%5%49%13%2%
Stadsrand Dalem NoordTilburg27%8%50%14%1%
ZuiderparkTilburg24%8%51%16%1%
Ind.terrein Kanaalzone ZuidTilburg0%100%0%0%0%
ElisabethziekenhuisTilburg0%0%100%0%0%
Ind.terrein Kanaalzone Noord-OostTilburg0%33%33%33%0%
BeA2Eindhoven0%25%25%50%0%
HerdgangEindhoven0%50%0%50%0%
Park ForumEindhoven33%0%33%33%0%
Groenewoud ZuidTilburg0%0%0%100%0%
Spoorzone Noord-OostTilburg0%8%50%42%0%
SportwegTilburg0%71%29%0%0%
Verspreide huizen Gastelse HeiCranendonck0%0%0%100%0%
FellenoordEindhoven0%24%76%0%0%
Verspreide huizen NoordhoekMoerdijk0%22%22%56%0%
Bavel ACAlphen-Chaam0%25%25%50%0%
VeemarktkwartierDen Bosch0%0%50%50%0%
De Rietvelden-WestDen Bosch0%0%50%50%0%
RecreatieoordWaalwijk0%0%0%100%0%
Bedrijventerrein AlphenAlphen-Chaam50%0%50%0%0%
Bedrijventerrein MaaspoortDen Bosch0%33%0%67%0%
Bedrijventerrein Baarleseweg NoordAlphen-Chaam0%0%0%100%0%
De markeHelmond0%0%0%100%0%
EngelermeerDen Bosch0%0%50%50%0%
Landelijk gebied De Groote WielenDen Bosch0%0%0%100%0%
Overig Landelijk gebied De Groote WielenDen Bosch0%50%0%50%0%
Bedrijventerrein-ZuidDen Bosch0%0%100%0%0%
KloosterstraatDen Bosch0%0%0%100%0%
Industrieterrein WaterlaatBergeijk0%0%50%50%0%
Langveld en omgevingBergeijk23%6%58%13%0%
Buitengebied CapelleWaalwijk40%0%40%20%0%
Buitengebied WaspikWaalwijk33%17%17%33%0%
Wandelbos Noord-WestTilburg25%0%25%50%0%
Bedrijventerrein DuivenakkerLaarbeek0%0%0%100%0%
Overige verspreide huizenLanderd0%14%43%43%0%
Buitengebied Ravenstein en HuisselingOss0%33%0%67%0%
Verspreide huizen Zevenbergschen HoekDrimmelen0%0%33%67%0%
De BulkOss17%17%33%33%0%
Tussen de LeijenGilze en Rijen0%100%0%0%0%
VeemarktkwartierTilburg0%62%38%0%0%
TU-terreinEindhoven0%51%48%1%0%
Oostkamer WestTilburg0%0%0%100%0%
MeerdijkOss33%17%17%33%0%
Bedrijventerrein Kraaiven WestTilburg0%0%0%100%0%
TalentsquareTilburg0%68%32%0%0%
Bedrijventerrein KraaivenTilburg0%0%50%50%0%
Bedrijventerrein Vossenberg West IITilburg0%0%100%0%0%
De KatsbogtenTilburg33%0%0%67%0%
De Groote VlietDen Bosch0%17%50%33%0%
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de provincie Noord-Brabant. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 17 november 2021.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechtsbovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo