Ranglijst: leeftijdsgroepen van de inwoners per buurt in de provincie Noord-Brabant

Welke buurten in de provincie Noord-Brabant hebben het hoogste percentage senioren en in welke buurten wonen juist de meeste jongeren? Bekijk hier de data over de leeftijdsgroepen voor alle buurten in de provincie Noord-Brabant.
Welke buurten in de provincie Noord-Brabant hebben het hoogste percentage senioren en in welke buurten wonen juist de meeste jongeren? Bekijk hier de data over de leeftijdsgroepen voor alle buurten in de provincie Noord-Brabant.
Inhoud en meer informatie:

Deze pagina toont informatie over het percentage inwoners per leeftijdsgroep voor de buurten in de provincie Noord-Brabant. Hierbij zijn de inwoners in de volgende leeftijdsgroepen verdeeld: 0 tot 15 jaar, 15 tot 25 jaar, 25 tot 45 jaar, 45 tot 65 jaar en 65 jaar of ouder.


Het percentage inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van het aantal personen zoals dat op 1 januari 2022 in het bevolkingsregister van de gemeenten bekend was. Data over leeftijdsgroepen worden vaak gebruikt om de verhouding tussen het aantal personen dat werkt en het aantal personen dat niet werkt te berekenen. Hierbij worden de jongeren soms de groene druk genoemd en de inwoners van 65 jaar en ouder de grijze druk. Samen vormen zijn als meestal minder productieve deel van de bevolking de demografische druk. Zie ook de analyse over de demografische druk in Nederland.

Top 10 buurten met het hoogste percentage inwoners per leeftijdsgroep in de provincie Noord-Brabant

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage inwoners per leeftijdsgroep in de provincie Noord-Brabant. De gegevens gelden voor 2022.

Er zijn 5 buurten met het hoogste percentage inwoners in de leeftijd van 65 jaar of ouder van 100% per buurt in de provincie Noord-Brabant.

Toon tabel
Verdeling van het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt in de provincie Noord-Brabant






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de provincie Noord-Brabant naar het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de provincie Noord-Brabant in een percentage leeftijdsgroep klasse ingedeeld. Deze percentage leeftijdsgroep klasse bestaat uit de volgende categorieën: <12%, 12%-15%, 15%-18%, 18%-20%, 20%-25%, 25%-30% en 30%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de percentage leeftijdsgroep klasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt in de provincie Noord-Brabant






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage inwoners van 65 jaar en ouder in de provincie Noord-Brabant. De cumulatieve verdeling toont elk van de 2.025 buurten in de provincie Noord-Brabant als een stip . Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit gemiddelde inkomen hebben.

Ranglijst van het percentage inwoners per leeftijdsgroep voor de buurten in de provincie Noord-Brabant

Onderstaande tabel toont het percentage inwoners per leeftijdsgroep per buurt. Er zijn 2.025 buurten in de provincie Noord-Brabant waarvoor de gegevens over het percentage inwoners van 65 jaar en ouder bekend zijn. De 500 buurten met het hoogste percentage inwoners van 65 jaar en ouder en de 500 buurten met het laagste percentage inwoners van 65 jaar en ouder worden in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

BuurtnaamGemeentenaam% 0 tot 15 jaar% 15 tot 25 jaar% 25 tot 45 jaar% 45 tot 65 jaar% 65 jaar of ouder
Buitengebied Kraaiven OostTilburg0%0%0%0%100%
Bedrijventerrein De BonsLand van Cuijk0%0%0%0%100%
Het LaarTilburg0%0%0%0%100%
Bedrijvenpark LaarackerLand van Cuijk0%0%0%0%100%
RoodevaartMoerdijk0%0%0%0%100%
LeijhoevenTilburg0%0%0%3%97%
HondsheuvelsEindhoven0%7%4%5%84%
HeyhoefTilburg1%1%4%9%84%
LeijparkTilburg4%4%7%18%68%
Waterfront-IndustriegebiedBergen op Zoom0%0%0%33%67%
EikendonkWaalwijk5%5%7%17%67%
Grauwe Polder 5Etten-Leur7%2%18%11%63%
BerenbroekHelmond12%0%0%25%62%
Meester Pankenstraat-RiethovensedijkBergeijk9%6%12%16%57%
Schijndel Centrum 2Meierijstad6%5%12%20%57%
GrevelingenDen Bosch3%5%14%22%56%
Sint-Oedenrode Centrum NoordMeierijstad5%5%15%19%56%
Enschot ZuidTilburg11%7%9%18%56%
Centrum ZuidEtten-Leur7%5%14%18%55%
Centrum DrunenHeusden5%6%16%19%54%
CentrumBest6%4%18%18%53%
Omg. De Lind/KerkstraatOisterwijk5%7%14%21%53%
Schijndel Centrum 1Meierijstad6%6%17%20%51%
Landelijk gebied De Groote WielenDen Bosch0%0%0%50%50%
Buitengebied VeenAltena0%0%0%50%50%
Omg. BurghtweideOisterwijk12%6%10%21%50%
Verspreide huizen Budel-DorpleinCranendonck0%0%25%25%50%
Ind.terrein Kanaalzone ZuidTilburg0%50%0%0%50%
Oostkamer WestTilburg0%0%0%50%50%
Sportpark AalsterwegEindhoven0%0%50%0%50%
De Lithse HamOss0%0%25%25%50%
Industrieterrein De EekLand van Cuijk0%50%0%0%50%
EspEindhoven0%0%50%0%50%
Kleurenbuurt ZuidTilburg9%8%17%18%49%
HeelwijkBernheze10%7%16%20%48%
HofBergeijk2%12%18%20%48%
Sportpark VolkelsewegMaashorst13%6%19%14%47%
Noord 4Etten-Leur0%2%12%39%47%
Els (oost)Loon op Zand6%11%10%26%47%
KromhoutparkTilburg7%8%19%21%46%
De VillaGoirle10%8%8%28%46%
Verspreide huizen ten zuidoosten van NuenenNuenen Gerwen en Nederwetten9%0%18%27%45%
’t DorpBernheze6%9%20%20%45%
Centrum Oost 3Etten-Leur10%6%18%21%45%
MaxendBernheze9%9%17%20%45%
BrouwhorstHelmond12%10%12%20%45%
De ElzenLand van Cuijk10%8%14%23%44%
GriendenDrimmelen11%6%19%19%44%
Omg. Petrus KerkOisterwijk5%9%18%24%44%
CentrumAsten5%7%20%24%44%
De KrogtenRoosendaal9%7%14%27%44%
Verspreide huizen Oud GlymespolderBergen op Zoom3%10%10%33%43%
Witbrant OostTilburg7%7%9%34%43%
CentrumMaashorst4%8%23%22%43%
PaterserfOosterhout11%7%19%20%43%
KamersvenCranendonck10%7%7%33%43%
GenneperzijdeEindhoven10%14%14%21%42%
VGL-terreinTilburg8%10%25%15%42%
Quirijnstok Zuid-OostTilburg10%7%10%30%42%
Campenhoef WestTilburg5%7%25%22%41%
CentrumValkenswaard8%7%19%24%41%
Lijnse Hoek WestTilburg8%7%19%25%41%
HulsdonkRoosendaal9%9%14%27%41%
Banakkers 2Etten-Leur8%8%22%21%41%
Cuijk kernLand van Cuijk8%9%19%24%40%
MispelhoefEindhoven0%20%20%20%40%
Buitengebied LaarakkersOisterwijk10%10%10%30%40%
Binnenstad-NoordDen Bosch4%7%23%26%40%
Groespeel buitengebiedLand van Cuijk0%0%40%20%40%
Verspr huizen Schorvert en omgevingVught0%20%0%40%40%
Sander-Banken 1Etten-Leur10%8%23%19%40%
Verspreide huizen VrederustBergen op Zoom3%9%20%29%40%
Centrum ChaamAlphen-Chaam11%7%18%25%39%
’t ZandAlphen-Chaam6%9%6%39%39%
OranjewijkBernheze12%8%17%23%39%
Binnenstad-GraveLand van Cuijk8%9%19%26%39%
Centrumgebied Zuid GilzeGilze en Rijen11%6%21%22%39%
Bedrijventerrein VossenbergTilburg6%6%17%33%39%
KurenpolderAltena3%4%10%43%39%
Bedrijventerrein Vossenberg West ITilburg6%6%17%33%39%
Bedrijventerrein Vossenberg PDVTilburg6%6%17%33%39%
Bedrijventerrein Vossenberg SchegTilburg6%6%17%33%39%
Veghel CentrumMeierijstad8%9%23%21%39%
De abdijBernheze11%9%19%22%39%
LuytelaerEindhoven13%9%14%25%38%
Centrum West 1Etten-Leur11%8%17%25%38%
Schijndel Centrum 4Meierijstad14%8%14%26%38%
Industrieterrein De StadOirschot12%10%14%26%38%
Goirle-CentrumGoirle9%9%21%23%38%
ElsakkerAlphen-Chaam12%6%18%27%38%
De Italiaanse BuurtDen Bosch8%8%13%33%38%
CentrumOosterhout8%7%21%26%38%
Centrumgebied West RijenGilze en Rijen10%9%21%22%38%
HerstallenGoirle15%7%22%18%38%
Meilust NoordBergen op Zoom12%8%20%23%38%
Katwijk havengebiedLand van Cuijk0%12%12%38%38%
Bosgebied DorstOosterhout7%4%12%39%38%
Huize AssisiëTilburg0%8%27%27%38%
Villapark ’t ZandLand van Cuijk12%10%13%28%38%
Verspreide huizen GeertruidenbergGeertruidenberg12%0%25%25%38%
CentrumMoerdijk10%9%19%25%37%
Witte HoefOss10%11%11%31%37%
DichtersbuurtOss11%10%18%23%37%
Kerkstraat en omgevingBergeijk6%14%17%26%37%
HoogeindGoirle14%9%9%31%37%
Centrum-NieuwRoosendaal5%9%25%24%37%
Bladel ZuidBladel12%9%24%18%37%
HeeseindDen Bosch13%10%16%25%37%
Kroeven-ZuidoostRoosendaal11%10%15%27%36%
Boxmeer CentrumLand van Cuijk8%9%23%24%36%
Rosmalen-CentrumDen Bosch10%8%18%27%36%
ZuidDen Bosch11%7%21%25%36%
Deurne-CentrumDeurne10%9%19%25%36%
MolenakkersEersel17%8%17%22%36%
Centrumgebied Baarle-NassauBaarle-Nassau13%6%22%23%36%
RuitersbosBreda13%11%14%26%36%
Heikant Zuid-OostTilburg15%8%23%18%36%
Verspreide huizen HeimolenBergen op Zoom9%11%14%30%36%
Willibrordusweg-OostOss12%10%14%29%36%
Mill-CentrumLand van Cuijk12%7%20%25%36%
Nieuwe BloemenbuurtAsten12%7%23%24%35%
KwistgeldpolderDrimmelen11%9%9%35%35%
SonSon en Breugel12%10%16%28%35%
De Blaak Noord-WestTilburg13%11%12%30%35%
OstadeAsten14%9%18%24%35%
Slotjes-WestOosterhout13%8%18%26%35%
Erp CentrumMeierijstad14%9%22%22%35%
Verspreide huizen PutteWoensdrecht3%10%11%41%34%
Moleneind-GroenewoudMaashorst11%12%15%28%34%
Veghel Zuid 1Meierijstad13%9%19%25%34%
StationsgebiedHelmond3%10%32%22%34%
CentrumHelmond6%10%28%23%34%
WolfsdonkAlphen-Chaam13%11%16%27%34%
HagenkampEindhoven8%9%31%18%34%
Eersel-kom en LindeakkersEersel12%10%19%26%34%
SchuttersboschEindhoven14%10%11%31%34%
Centrum-NoordOss7%10%29%21%34%
CentrumLoon op Zand8%8%24%26%34%
DriehoeksbosEindhoven10%13%12%31%34%
Nuenen-NoordNuenen Gerwen en Nederwetten14%9%19%25%33%
Buitengebied PannenschuurOisterwijk11%11%11%33%33%
Buitengebied ’s GravenmoerDongen33%0%33%0%33%
Duin 2Meierijstad0%0%67%0%33%
WijkevoortTilburg0%33%0%33%33%
Doornhoek en KempkensMeierijstad0%33%0%33%33%
Bedrijventerrein EnschotTilburg0%0%33%33%33%
Elzent-ZuidEindhoven10%13%15%28%33%
Bedrijventerrein DuivenakkerLaarbeek0%33%0%33%33%
Bedrijventerrein AlphenAlphen-Chaam0%0%33%33%33%
FriezenlaanTilburg16%9%12%29%33%
MoleneindOss0%0%33%33%33%
AugustapolderBergen op Zoom13%7%20%27%33%
Hagelkruis en omgevingBergeijk12%10%20%26%33%
Het Wandelbos / DrijflanenTilburg17%0%0%50%33%
Buitengebied Harense BroekOss0%33%0%33%33%
Bedrijventerrein Kraaiven WestTilburg0%0%33%33%33%
TweestedenziekenhuisTilburg7%7%13%40%33%
Buitengebied Ravenstein en HuisselingOss0%0%0%67%33%
Buitengebied KerkhovenOisterwijk10%14%10%33%33%
’t VijfeikenBernheze15%11%19%21%33%
Bedrijventerrein De HervenDen Bosch0%0%17%50%33%
Overig Landelijk gebied De Groote WielenDen Bosch0%33%0%33%33%
Bladel CentrumBladel10%6%28%23%33%
Oude TorenEindhoven9%11%27%20%33%
HofstadGilze en Rijen14%10%18%25%33%
KarpenEindhoven13%10%12%32%33%
Eviestraat-Vlasstraat en omgevingBergeijk11%7%15%34%33%
Graaf WernerstraatBernheze14%10%19%24%33%
Vestinggronden-ZuidBergen op Zoom9%9%22%28%33%
EckartdalEindhoven0%3%17%47%33%
CentrumGeldrop-Mierlo11%8%24%24%33%
CentrumDongen10%10%20%27%33%
EikenboschTilburg17%7%20%23%33%
D’EkkerVeldhoven12%8%24%23%33%
ZeekantBergen op Zoom12%10%20%26%33%
Centrum zuidAsten12%10%19%26%33%
Willibrordusweg-WestOss14%9%16%28%33%
MeerdijkWaalwijk14%11%14%28%32%
Notre DameTilburg9%15%27%16%32%
Verspreide huizen Laar en StrijpLaarbeek16%10%16%26%32%
De ValleiGoirle10%14%14%31%32%
Steenbergen-CentrumSteenbergen12%9%20%27%32%
Dorp NoordBaarle-Nassau14%8%20%26%32%
Centrum westAsten13%11%19%26%32%
Steenweg en omgevingHelmond10%10%21%28%32%
VijverhofVught13%9%18%28%32%
De LeijzoomGoirle20%12%16%20%32%
YpelaarBreda13%11%20%25%32%
CentrumWaalwijk9%9%26%23%32%
De Hoef 1Bernheze13%12%11%33%32%
Taalstraat en omgevingVught15%8%19%27%32%
BokhamerTilburg10%10%20%29%32%
Kastelenbuurt ZuidTilburg11%9%13%35%32%
OverakkerBreda16%10%20%22%32%
GoordonkBaarle-Nassau11%11%16%32%32%
Hasselsestraat en omgevingBergeijk13%11%21%24%32%
Theresia WestTilburg6%23%20%19%31%
OoievaarsnestEindhoven15%10%16%26%31%
NoordlangewegMoerdijk14%10%18%27%31%
Kroeven-NoordwestRoosendaal13%11%19%25%31%
VillawijkBest12%8%15%33%31%
Bakkersberg-LangendijkRoosendaal6%12%12%38%31%
HalderSint-Michielsgestel19%12%12%25%31%
JeruzalemBergeijk14%10%20%25%31%
Van ’t RijkBernheze14%7%23%24%31%
OranjebuurtBernheze12%11%19%27%31%
Lijnse Hoek OostTilburg14%8%24%23%31%
Oirschot-CentrumOirschot13%9%21%26%31%
Vossenberg (west)Loon op Zand12%9%22%26%31%
Molenstraat en omgevingBergeijk17%10%26%17%31%
Schijndel Centrum 3Meierijstad13%10%18%28%31%
De Oude OmdraaierLoon op Zand12%10%14%34%31%
Koolenkampen en IepenlaanMeierijstad11%9%20%29%31%
HeuvelBergeijk8%8%23%31%31%
Verspreide huizen ten zuiden van HuijbergenWoensdrecht8%12%12%38%31%
Zuidwest AlphenAlphen-Chaam16%8%19%26%31%
Warande-OostBergen op Zoom15%11%19%25%31%
Stiphout-DorpHelmond13%12%14%31%31%
Halsteren-CentrumBergen op Zoom14%9%20%26%31%
Heerma van Vossstraat-MolenbeekRoosendaal10%9%26%25%31%
KennedystraatBernheze15%8%23%23%31%
Katwijk kernLand van Cuijk15%10%24%21%31%
Bladel Veilig OordBladel13%12%13%32%30%
Fatima OostTilburg10%14%24%22%30%
Hapert CentrumBladel15%9%23%23%30%
HoutsdonkHelmond12%9%19%30%30%
Nuenen-ZuidNuenen Gerwen en Nederwetten15%10%19%26%30%
SpuiHalderberge12%12%20%26%30%
Kept en omgevingBergeijk12%9%24%25%30%
WillemstadMoerdijk14%7%19%30%30%
Gemert-CentrumGemert-Bakel14%9%22%25%30%
Kroeven-NoordoostRoosendaal15%11%22%22%30%
GeestelijkenGoirle14%9%21%26%30%
Drimmelen havensDrimmelen10%10%20%30%30%
De MeedeDrimmelen11%11%19%30%30%
Van den Valgaetstraat en omgevingBergeijk12%12%19%27%30%
Voorburg en omgevingVught10%9%26%26%30%
KoudenhovenEindhoven18%8%14%30%30%
Centrum-WestOss12%10%22%27%30%
AuteursbuurtTilburg17%9%20%24%30%
Terheijden centrumDrimmelen15%12%19%24%30%
Verspreide huizen SteenselEersel7%11%22%30%30%
Ommel recreatieAsten11%7%19%33%30%
Buitengebied Baarle-NassauBaarle-Nassau11%8%18%33%30%
MolenhoekDen Bosch17%10%18%26%30%
De SlagenDen Bosch14%9%22%26%29%
Oud-LoonLoon op Zand13%8%20%29%29%
BomenGoirle17%9%19%25%29%
Industrieterrein SchaapsloopValkenswaard12%12%24%24%29%
FlatwijkMaashorst11%9%31%20%29%
Sint Servatius - Schoonstr - Den DolvertBernheze10%16%18%27%29%
HoogerheideWoensdrecht13%10%20%28%29%
De RompertDen Bosch14%10%21%26%29%
AkertGeldrop-Mierlo11%11%24%25%29%
Sint AnthonisLand van Cuijk12%10%19%29%29%
Slotjes-OostOosterhout10%9%19%32%29%
Zeggepolder-zuidDrimmelen14%10%23%23%29%
Kleine BroekstraatBergeijk16%10%19%26%29%
A2 zone Rosmalen-ZuidDen Bosch13%16%16%26%29%
LiesbosBreda15%11%14%30%29%
MussenhoekLoon op Zand14%12%13%32%29%
MolenbuurtOosterhout12%9%17%32%29%
ZeelstVeldhoven13%10%19%29%29%
AchthoevenTilburg15%11%17%29%29%
AbcovenGoirle12%8%21%29%29%
Pannenhoef (oost)Loon op Zand15%11%19%27%29%
PaduaTilburg7%18%26%21%29%
HeusdenHeusden10%9%18%34%29%
CentrumVught13%9%21%29%29%
De ReitDen Bosch15%6%25%25%29%
Villawijk BoschhovenHeeze-Leende7%14%18%32%29%
EmpeldonkMeierijstad11%9%24%27%29%
Verspreide huizen KlutsdorpBergen op Zoom9%14%11%37%29%
DistelbergVught8%11%13%40%29%
Bedrijventerrein DuizelEersel14%14%14%29%29%
Gemert-NoordGemert-Bakel15%10%23%24%29%
Braken-WestHeusden14%9%22%26%29%
Industrieterrein HapertBladel14%0%29%29%29%
CalfvenWoensdrecht11%11%14%36%29%
AmsteleindOss13%11%20%27%28%
BinckhorstDen Bosch3%7%21%41%28%
Verspreide huizen Schaijkse HeideMaashorst9%13%15%35%28%
Kom VolkelMaashorst14%11%19%28%28%
NoenesOisterwijk6%7%15%43%28%
StuivezandDrimmelen12%11%21%28%28%
RucphenRucphen14%8%21%28%28%
Sint-MichielsgestelSint-Michielsgestel13%10%20%29%28%
LaarBernheze13%12%21%26%28%
HeibundersMeierijstad13%11%22%25%28%
MacharenOss14%11%18%29%28%
De Blaak Zuid-OostTilburg16%9%22%25%28%
Grauwe Polder 1Etten-Leur13%9%21%29%28%
GrobbendonckGoirle17%10%21%24%28%
WagnerpleinBernheze15%13%18%26%28%
Overloon CentrumLand van Cuijk12%11%20%29%28%
Verspr huizen Helvoirtse HeideVught8%11%19%33%28%
Drimmelen CentrumDrimmelen10%12%13%37%28%
Bladel HeeleindBladel14%11%20%27%28%
ZundertZundert14%9%24%26%28%
DrongelenAltena9%11%17%36%28%
Afrikaanderbuurt OostTilburg8%17%28%20%28%
Boxtel-CentrumBoxtel11%10%24%27%28%
Verspreide huizen ten zuiden van de E3-wegVeldhoven19%10%17%26%28%
Molenwijk (zuid)Loon op Zand17%10%19%26%28%
Sander-Banken 2Etten-Leur16%11%17%29%28%
LeijsenakkersOosterhout12%11%16%34%28%
Het Zand Noord-WestTilburg11%13%24%24%28%
Vlijmen-DorpHeusden13%9%22%28%28%
BinderenHelmond14%11%21%27%28%
HeezeHeeze-Leende14%11%20%28%27%
Centrum-ZuidOss5%10%35%22%27%
Het GlacisBergen op Zoom7%9%26%30%27%
Wouwse PlantageRoosendaal13%7%18%34%27%
Sint JosephbuurtRoosendaal13%8%25%26%27%
De WarandeOosterhout12%13%11%36%27%
Verspreide huizen Tongeren Luissel en NergenaBoxtel9%11%16%37%27%
UlvenhoutBreda17%10%16%29%27%
VierendelenDrimmelen17%9%23%24%27%
’t WildOss5%14%14%41%27%
Buitengebied GementOss15%9%21%27%27%
Omg. Levenskerk/BoomgaardOisterwijk17%9%18%28%27%
SchoonstraatBernheze16%11%20%25%27%
KeersopValkenswaard18%18%9%27%27%
ComponistenbuurtOosterhout15%12%19%27%27%
De Blaak Zuid-WestTilburg18%8%20%27%27%
Hoge AkkersValkenswaard12%12%17%32%27%
OranjebuurtHelmond16%10%20%27%27%
Het HoekskeLoon op Zand14%7%22%31%27%
Banakkers 4Etten-Leur13%13%15%32%27%
LooveltOss12%10%21%30%27%
De DrevenDrimmelen12%9%21%32%27%
PrinsessenbuurtLoon op Zand16%10%19%29%27%
Beethovengaarde en LisztgaardeOss12%11%25%25%27%
KoningspleinTilburg2%13%38%20%27%
KanaleneilandOosterhout12%9%17%34%27%
Verspreide huizen RoondBoxtel11%14%16%32%27%
Turfberg-ZuidValkenswaard12%10%21%30%27%
Sint Agatha kernLand van Cuijk13%11%16%33%27%
OverbrugHelmond19%12%15%27%27%
CastelréBaarle-Nassau12%4%19%38%27%
WouwRoosendaal14%11%21%27%27%
Kroeven-ZuidwestRoosendaal18%11%22%21%27%
Dorpsstraat en omgevingBergeijk17%12%20%24%27%
Rooi PannenTilburg8%10%28%28%27%
Verspreide huizen Reekse Heide en BovenlandMaashorst15%10%12%37%27%
HaasdijkDrimmelen9%11%21%33%27%
MeerveldhovenVeldhoven14%9%23%28%27%
De Borne 1Meierijstad15%11%20%27%27%
Zuidoost AlphenAlphen-Chaam13%10%20%31%27%
Omg. ’t SeuverickOisterwijk17%10%21%26%27%
Noord landelijk gebied 1Etten-Leur12%12%18%30%27%
Buitengebied Rijsingen en Schijndelse HeideMeierijstad12%14%12%34%27%
Omg. Dotterpln/WildemanstraatOisterwijk16%12%15%30%27%
Verspreide huizen LieshoutLaarbeek15%12%16%30%27%
Oude DijkTilburg1%29%30%13%27%
AalstWaalre15%10%21%27%27%
Haaren HaarenOisterwijk14%10%20%30%27%
HuijbergenWoensdrecht12%10%17%34%27%
SchutveldMaashorst16%11%20%27%27%
WildackersGoirle13%10%22%29%27%
BokhovenDen Bosch12%10%15%37%27%
Buitengebied Gilzerbaan OostTilburg7%20%13%33%27%
RosmolenTilburg7%10%30%27%27%
RavensteinOss13%10%21%29%27%
BerlicumSint-Michielsgestel17%11%21%26%27%
HerrewegRoosendaal13%7%26%28%27%
Kortendijk CRoosendaal15%10%21%26%27%
DonkLaarbeek13%9%23%28%27%
ZwanenbeemdHelmond15%10%19%29%27%
Buitengebied GalderAlphen-Chaam16%8%17%33%27%
HollesteegLand van Cuijk15%12%17%29%27%
Gassel komLand van Cuijk13%11%19%30%27%
HilvarenbeekHilvarenbeek15%10%20%29%26%
De HoefBernheze17%11%23%24%26%
Zeggepolder-oostDrimmelen13%10%16%34%26%
HuisselingOss18%12%18%26%26%
Vervoornepolder zuidAltena17%13%21%22%26%
HoevenHalderberge13%11%19%31%26%
Kom EmpelDen Bosch17%10%18%28%26%
HoevenMaashorst16%10%18%28%26%
Bennekel-West GagelboschEindhoven11%10%29%23%26%
SchrijversbuurtLoon op Zand18%7%25%23%26%
NispenRoosendaal15%10%18%31%26%
ZeshoevenTilburg15%11%20%28%26%
De Beemd 1Meierijstad15%11%19%29%26%
Banakkers 3Etten-Leur15%9%24%26%26%
ZoggelMaashorst13%10%20%30%26%
BalledonkBernheze14%15%15%30%26%
Centrum West 2Etten-Leur17%11%22%23%26%
Buitengebied HerpenOss5%12%19%38%26%
Knegsel-OeyenbosEersel10%12%17%36%26%
Sander-Banken 4Etten-Leur13%11%18%31%26%
Almkerk westAltena15%10%24%24%26%
VelletriHalderberge17%11%19%27%26%
Verspreide huizen HeerleRoosendaal14%7%16%38%26%
HoefeindOss13%8%24%28%26%
StaatsliedenbuurtOosterhout14%9%18%33%26%
KoningsoordTilburg19%7%35%13%26%
Verspreide huizen in het WestenCranendonck13%13%17%30%26%
De BeekBergen op Zoom14%9%23%28%26%
Bomenbuurt WestTilburg7%19%24%24%26%
Vestinggronden-NoordBergen op Zoom11%11%25%27%26%
OssendrechtWoensdrecht13%10%22%29%26%
GeenhovenValkenswaard13%9%25%27%26%
KronehoefEindhoven10%13%32%19%26%
Buitengebied MolenschotGilze en Rijen10%13%16%35%26%
Vessem-komEersel13%11%21%29%26%
Kastelenbuurt NoordTilburg9%14%29%23%26%
West 1Dongen12%10%24%28%26%
Verspreide huizen ten noorden van OudenboschHalderberge11%13%16%34%26%
Aarle-RixtelLaarbeek15%11%19%30%26%
Bedrijventerrein Saxa GothaLand van Cuijk15%8%23%29%26%
Binnenstad-OostDen Bosch6%12%28%28%26%
BudelCranendonck13%10%22%29%26%
Bakelgeert-NoordLand van Cuijk14%10%25%25%26%
Verspreide huizen ten noorden van HuijbergenWoensdrecht11%9%17%37%26%
SchijfRucphen9%12%18%36%26%
Eerselsedijk-Woonbos en omgevingBergeijk14%15%11%35%26%
RaamsdonksveerGeertruidenberg14%11%23%26%26%
BosschewegTilburg13%10%8%44%26%
BikkelkampLand van Cuijk16%9%22%28%26%
Buitengebied West 2Dongen12%15%15%32%26%
KastelenbuurtOosterhout17%9%27%21%26%
Budel-DorpleinCranendonck12%11%19%33%26%
De Blaak Noord-OostTilburg17%9%22%27%26%
LandhorstLand van Cuijk9%15%19%31%26%
Pannenhoef (west)Loon op Zand15%8%25%26%26%
KruidenbuurtOosterhout17%9%20%28%26%
Kienehoef NoordMeierijstad15%11%18%31%26%
Centrum MoergestelOisterwijk13%11%20%30%26%
MaarheezeCranendonck15%9%21%29%26%
Kerkdorp AchtEindhoven13%12%17%33%26%
GastelCranendonck12%10%21%31%26%
EeneindNuenen Gerwen en Nederwetten12%10%18%34%26%
HondenheiDrimmelen14%10%21%30%26%
VoldijnWaalre17%10%19%30%25%
Oud VelpLand van Cuijk10%12%18%35%25%
Van Hogendorplaan-WestOss14%11%22%27%25%
MierloGeldrop-Mierlo15%10%21%28%25%
Kruidenbuurt ZuidTilburg15%12%21%27%25%
Den BergBernheze14%12%22%26%25%
HoogeindHelmond10%13%16%37%25%
RijsbergenZundert14%11%22%28%25%
Oudenbosch-CentrumHalderberge15%9%26%25%25%
KerkakkersValkenswaard14%10%24%27%25%
BoekelBoekel14%12%22%27%25%
Stokhasselt ZuidTilburg16%10%18%31%25%
Centrum Oost 1Etten-Leur14%11%21%28%25%
Zwanengat en omgevingMoerdijk10%14%15%36%25%
BatadorpBest10%12%16%36%25%
Budel-SchootCranendonck13%12%21%29%25%
PagnevaartHalderberge15%11%22%27%25%
HoogerheideDrimmelen14%12%20%29%25%
Molenwijk (noord)Loon op Zand17%11%21%26%25%
De Heerlijkheid Lage ZwaluweDrimmelen13%10%20%31%25%
Centrumgebied Oost RijenGilze en Rijen15%10%19%31%25%
Bunderse Hoek ZuidMeierijstad11%12%18%33%25%
DonkenbuurtOosterhout17%10%24%24%25%
De BaarzenVught19%10%18%28%25%
DiedenOss9%14%16%36%25%
Weebosserweg-BreerijtBergeijk17%8%17%33%25%
George PerklaanOisterwijk16%9%19%31%25%
Willibrordusstraat en omgevingBergeijk10%15%18%32%25%
HoogeindBreda12%0%25%38%25%
Moleneind-oostBreda17%8%33%17%25%
WalikBergeijk11%11%13%40%25%
Buitengebied B-E ZuidTilburg12%12%12%38%25%
BergenDrimmelen12%11%22%30%25%
Verspreide huizen Hal en HeultBoxtel8%8%25%33%25%
Buitengebied SteegMeierijstad10%15%10%40%25%
ScheepstalHelmond12%12%19%31%25%
Bedrijventerrein Baarleseweg NoordAlphen-Chaam0%25%25%25%25%
DemenOss14%11%19%31%25%
Omg. Klompven/EikenvenOisterwijk15%14%12%34%25%
HerpenOss13%12%21%29%25%
KloostereindHelmond12%12%12%38%25%
Verspreide huizen Sluis 12/13Someren7%7%25%36%25%
Industrieterrein BavariaLaarbeek25%0%0%50%25%
Verspreide huizen Wouw in het ZuidenRoosendaal12%12%12%38%25%
Verspreide huizen MaarheezeCranendonck12%12%17%33%25%
Buitengebied KoolhovenTilburg25%0%25%25%25%
LeenderstrijpHeeze-Leende17%10%20%29%25%
Bedrijventerrein VossendaalEtten-Leur25%0%25%25%25%
Buitengebied GenderenAltena20%10%20%25%25%
Bedrijventerrein AlbionTilburg10%10%20%35%25%
Buitengebied Zuid-OostTilburg0%0%25%50%25%
De Oude WarandeTilburg0%25%50%0%25%
Verspreide huizen RaamsdonksveerGeertruidenberg6%12%6%50%25%
CoeveringGeldrop-Mierlo15%10%25%25%25%
HeusdenhoutBreda15%12%23%25%25%
RuivenTilburg18%12%17%28%25%
Quirijnstok WestTilburg13%10%24%28%25%
Armhoef ZuidTilburg16%8%21%29%25%
MaasdalDen Bosch13%10%26%26%25%
HavenkwartierBergen op Zoom13%10%23%29%25%
BreugelSon en Breugel16%11%19%29%25%
Kortendijk ARoosendaal16%11%20%28%25%
BakelGemert-Bakel15%9%23%28%25%
VinkeloordDen Bosch8%7%16%45%25%
VijverwijkMeierijstad12%10%26%28%25%
Verspreide huizen RielGoirle15%15%17%37%15%
Verspreide huizen Grotelse Heide en EspGemert-Bakel12%10%34%29%15%
Warande-WestBergen op Zoom16%12%29%27%15%
WestHelmond16%12%30%27%15%
Buitengebied Uden-OostMaashorst15%21%18%30%15%
BleijendijkVught24%9%15%36%15%
Buitengebied GeregtMeierijstad9%12%21%42%15%
Verspreide huizen HoevenSomeren14%15%23%32%15%
WernhoutZundert14%12%26%33%15%
Heikant-WestVeldhoven16%11%24%33%15%
LeestMeierijstad17%13%26%29%15%
Oranjewijk en DorsveldMeierijstad20%10%34%21%15%
Bedrijventerrein De NijverheiRucphen13%11%25%36%15%
StaatsliedenbuurtLoon op Zand17%10%26%31%15%
Hoogerheide-NoordWoensdrecht19%12%24%31%15%
Verspreide huizen Malpiebergse- en OpperheideValkenswaard15%10%25%35%15%
Noord landelijk gebied 3Etten-Leur20%15%15%35%15%
Oud EmpelDen Bosch20%10%15%40%15%
Dorpstraat-SengelsbroeksestraatBergeijk20%8%25%32%15%
Tijlvoort-ZuidGoirle10%15%25%35%15%
Rijkevoort buitengebiedLand van Cuijk13%15%19%37%15%
Plein 1Meierijstad13%13%24%35%15%
Buitengebied BavelBreda11%22%15%37%15%
Verspreide huizen Rooije HoefGemert-Bakel17%15%19%34%15%
WaardhuizenAltena21%9%30%26%15%
HeuvelBreda15%12%34%23%15%
Loven ZuidTilburg11%20%33%20%15%
BeisterveldenBergeijk17%10%26%31%15%
SchorsmolenBreda3%19%46%16%15%
Buitengebied Noord-OostTilburg19%15%19%33%15%
Loopkant-Liessent-GoorkensMaashorst17%13%30%26%15%
Het ZilverparkDen Bosch18%10%25%32%15%
Industrieterrein BoxtelBoxtel11%19%30%26%15%
Stokhasselt OostTilburg23%15%23%24%15%
SchrijversbuurtOosterhout19%13%27%27%15%
De KelenVeldhoven20%10%28%27%15%
Kasteel OostTilburg9%17%31%28%15%
LokerenDen Bosch14%11%30%30%15%
Buitengebied Werkendam zuidAltena21%12%21%32%15%
Verspreide huizen waaronder Pelsendijk en RolafSteenbergen10%15%25%35%15%
Oploo buitengebiedLand van Cuijk12%14%24%36%15%
Verspreide huizen OmmelAsten13%13%22%37%15%
OverkroetenBreda17%12%23%34%15%
Gemert-OostGemert-Bakel17%12%25%31%15%
Station UniversiteitTilburg18%16%24%27%15%
BomenbuurtOss12%15%28%32%15%
HaarsteegHeusden15%14%23%33%15%
Somerense HeideSomeren18%12%24%31%15%
Eikenberg-Hooge BerktBergeijk23%6%31%25%15%
Minnebeek-WatermolenRoosendaal16%12%28%30%15%
UppelAltena20%13%22%31%15%
WesterveldOss14%11%22%38%15%
Buitengebied Driehuizen en HazelbergMeierijstad16%16%16%36%15%
De MarkiezatenBergen op Zoom23%8%36%18%15%
Broekhoven ITilburg14%16%30%25%15%
Zeeheldenbuurt IIOss19%15%24%27%15%
Groeningen CentrumLand van Cuijk18%13%21%33%14%
Verspreide huizen EsbeekHilvarenbeek9%16%17%43%14%
Nieuwe ErvenEindhoven10%18%36%21%14%
Berkel NoordTilburg20%10%26%29%14%
GenoenhuisGeldrop-Mierlo15%15%19%38%14%
Verspreide huizen DiepenhoekSomeren13%14%21%38%14%
VogelbuurtOss15%13%32%26%14%
Vliegende VennenGilze en Rijen18%12%24%31%14%
Buitengebied-OdiliapeelMaashorst16%14%23%32%14%
Verspreide huizen DeurneDeurne20%13%27%26%14%
Verspreide huizen Somerense HeideSomeren10%17%23%36%14%
Landelijk gebied VinkelDen Bosch16%18%19%33%14%
De BeemdBernheze19%12%30%24%14%
EttingenRoosendaal16%12%32%25%14%
Doornakkers-WestEindhoven14%16%33%23%14%
BeA2Eindhoven0%14%29%43%14%
Buitengebied Nieuwendijk zuidAltena14%14%0%57%14%
Buitengebied Gilzerbaan WestTilburg14%7%25%39%14%
Puttense DreefEindhoven19%10%28%29%14%
Verspreide huizen Biest-HoutakkerHilvarenbeek12%14%24%36%14%
Goirleseweg WestTilburg14%19%14%38%14%
Industrieterrein Vijf EikenOosterhout14%14%25%32%14%
Buitengebied Kraanmeer en VeluweMeierijstad13%19%20%34%14%
Verspreide huizen ten oosten van ZevenbergenMoerdijk14%14%36%21%14%
Kanaalzone BosschewegTilburg7%7%46%25%14%
Buitengebied OllandMeierijstad13%19%15%38%14%
Buitengebied Heuvel en HaveltMeierijstad11%18%25%32%14%
FrankenbeemdOss29%14%14%29%14%
SchouwbroekEindhoven13%10%36%27%14%
Bedrijventerrein RietdijkAltena21%14%29%21%14%
SintenbuurtEindhoven18%12%32%24%14%
Loven NoordTilburg9%22%35%20%14%
Hoge AkkerDongen14%17%18%37%14%
Brouwhuis-DorpHelmond15%13%23%34%14%
Noordoost AlphenAlphen-Chaam18%11%28%29%14%
KievitsloopBreda18%10%28%30%14%
Buitengebied ZuidOisterwijk18%22%23%23%14%
Roode BeekAlphen-Chaam16%15%22%33%14%
Jagersbuurt OostTilburg17%15%31%24%14%
NeterselBladel19%12%25%30%14%
WelbergSteenbergen12%12%30%32%14%
Landgoed DriessenWaalwijk22%9%36%20%14%
Hoogcasteren en omgevingBladel14%16%19%37%14%
HeilaarBreda16%16%22%32%14%
Verspreide huizen LangewegMoerdijk12%16%14%44%14%
Die SwaluwDrimmelen13%13%21%39%14%
Pastorieklamp WestTilburg10%19%34%23%14%
BlaarthemEindhoven13%13%34%26%14%
HeiakkerDeurne15%13%24%35%14%
Verspreide huizen RaamsdonkGeertruidenberg8%22%19%36%14%
Verspreide huizen Klein Borkel en Achterste BrugValkenswaard14%11%22%39%14%
Groenewoud MiddenTilburg19%16%27%24%14%
Melis StokestraatTilburg12%20%26%29%14%
Verspreide huizen HeusdenAsten14%16%22%34%14%
Vogeltjesbuurt OostTilburg17%12%29%28%14%
Bladel Bedrijventerrein De Beemd en LeemskuilenBladel21%14%24%28%14%
Amert en BinnenveldMeierijstad10%21%21%34%14%
Buitengebied HultenGilze en Rijen14%14%17%41%14%
’t Ven WestMeierijstad17%16%23%31%14%
Tolberg-OostRoosendaal17%12%24%33%14%
Verspreide huizen Zuid-Oirschotse HeideOirschot20%11%26%29%14%
Omg PannenschuurOisterwijk15%12%24%35%14%
DraaiboomLoon op Zand15%12%24%35%14%
MiddelmadeDrimmelen21%11%30%25%14%
De ZeisBernheze14%11%25%37%14%
Biest-HoutakkerHilvarenbeek20%12%22%33%14%
ZandbergBreda18%16%24%29%14%
Theresia OostTilburg10%20%35%22%14%
De VesteHelmond17%11%29%30%14%
Wilbertoord buitengebiedLand van Cuijk14%15%27%31%14%
Gesworen Hoek OostTilburg17%11%30%29%14%
Doornbos-LinieBreda12%15%37%23%14%
MaasvalleiDen Bosch16%13%27%31%13%
De Kabouterberg en omgevingBergeijk17%13%21%35%13%
Bennekel-OostEindhoven13%15%37%22%13%
Bouwmeestersbuurt ZuidTilburg12%17%35%23%13%
IndustrieterreinDeurne19%11%33%24%13%
Broekhoek - Middelste GroesBernheze16%18%18%34%13%
Eliasterrein VonderkwartierEindhoven14%15%33%24%13%
Weihoek-OostRoosendaal18%15%20%34%13%
Verzetsheldenbuurt IIOss16%13%30%28%13%
BerkendonkHelmond20%13%20%33%13%
Het OudlandSteenbergen13%15%15%43%13%
VorstengrafOss7%13%20%47%13%
De Gestelse BuurtDen Bosch15%14%30%28%13%
Verspreide huizen Hooge ZwaluweDrimmelen27%7%33%20%13%
Buitengebied OostwaardAltena27%13%20%27%13%
Staatsliedenbuurt WestTilburg20%15%27%25%13%
WestermarktTilburg13%23%29%22%13%
Van den Tillaartstraat en omgevingBergeijk16%13%32%26%13%
Verspreide huizen MiddelrodeSint-Michielsgestel20%13%22%32%13%
Graaf Hendrik- en TriangelpolderSteenbergen13%16%18%39%13%
BurghplanEindhoven14%13%33%26%13%
Bladel Bedrijventerrein De SleutelBladel13%13%35%26%13%
KapelbeemdEindhoven17%17%22%30%13%
PaddenstoelenbuurtAsten10%13%31%33%13%
Schadewijk Noord-OostOss19%12%27%29%13%
Loven OostTilburg10%20%36%22%13%
Graafsebuurt-NoordDen Bosch16%13%30%28%13%
Verspreide huizen ElsendorpGemert-Bakel19%11%23%34%13%
Aarlesche ErvenBest15%15%20%36%13%
Leeuwerik OostTilburg14%17%18%38%13%
Verspreide huizen NispenRoosendaal10%16%26%35%13%
KruidenbuurtAsten17%11%26%33%13%
De Bleeken - ’t GrolderBernheze13%21%21%32%13%
WestendTilburg9%26%26%27%13%
Stokhasselt WestTilburg20%13%31%23%13%
Afrikaanderbuurt MiddenTilburg10%16%37%25%13%
LakerlopenEindhoven12%15%40%20%13%
Nabbegat-VoederheilMaashorst17%13%19%38%13%
Buitengebied BoerdonkMeierijstad15%17%17%38%13%
LangewegBergen op Zoom21%15%23%28%13%
Textielbuurt OostTilburg13%17%33%24%13%
RodenburgBernheze15%14%24%34%13%
De NoordOss16%16%20%36%13%
LeonardusHelmond19%13%28%28%13%
Industrieterrein EkkersrijtSon en Breugel0%12%50%25%12%
Ind.terrein Kanaalzone Noord-OostTilburg0%25%25%38%12%
Cuijk buitengebied ten zuid-westenLand van Cuijk0%25%12%50%12%
Verspreide huizen Dijkse HeideHeeze-Leende25%12%12%38%12%
Zwarte MolenBernheze21%12%30%25%12%
Ind.terrein Loven NoordTilburg12%25%25%25%12%
JoriskwartierEindhoven10%19%39%19%12%
SteenakkerBreda5%46%15%22%12%
Bokhamer WestTilburg0%31%34%22%12%
Linden buitengebiedLand van Cuijk0%12%12%62%12%
Buitengebied Zuid RijenGilze en Rijen25%12%12%38%12%
Buitengebied ElderbroekMeierijstad14%16%18%39%12%
Verspreide huizen VerreheideGemert-Bakel20%12%20%35%12%
Bedrijventerrein De GeerBaarle-Nassau12%25%12%38%12%
Drents DorpEindhoven18%10%34%25%12%
Stokhasselt Zuid-WestTilburg19%11%33%24%12%
SchoenmakershoekEtten-Leur25%10%31%22%12%
Verspreide huizen MeervenSomeren23%10%30%25%12%
Oude ontginningMeierijstad23%10%23%31%12%
Dongewijk NoordTilburg15%16%20%37%12%
Huibeven OostTilburg16%13%25%34%12%
De Peel buitengebiedLand van Cuijk16%18%14%40%12%
Vughtse Heide en LunettenVught21%7%36%24%12%
HeipoortHelmond19%12%32%24%12%
Verspreide huizen Kampen-EsdonkGemert-Bakel19%13%25%31%12%
GerarduspleinEindhoven17%15%31%25%12%
HaagpoortBreda16%15%32%25%12%
Jeruzalem ZuidTilburg18%12%27%30%12%
Sint Anna ZuidTilburg7%25%36%19%12%
Den BrabanderAlphen-Chaam24%7%30%27%12%
Rijpelberg-WestHelmond16%12%29%30%12%
Het ZandDen Bosch5%17%39%26%12%
Cuijk Heeswijkse KampenLand van Cuijk18%11%28%31%12%
Verspreide huizen Beek en DonkLaarbeek21%13%29%24%12%
De Lage KantDen Bosch22%10%29%26%12%
Verspreide huizen Zandhoek en PeelstraatBoekel19%12%24%33%12%
BoschveldDen Bosch16%12%37%23%12%
ErtveldDen Bosch10%14%34%30%12%
Industrieterrein ’ ’t Stoom ’Bergeijk16%8%28%36%12%
Verspreide huizen ten zuidwesten van BakelGemert-Bakel21%12%28%27%12%
HazeldonkAsten20%12%20%36%12%
Verspreide huizen Bovenstehuis en PeelsehuisBoekel16%19%17%36%12%
TrouwlaanTilburg11%19%37%21%12%
KleinwijkBernheze11%20%20%38%12%
De Kievit Zuid-OostTilburg17%15%20%37%12%
Noord landelijk gebied 2Etten-Leur14%17%24%33%12%
LandbouwbuurtTilburg19%16%28%24%12%
KesterenBreda18%11%30%29%12%
Broekhoven II OostTilburg12%19%38%20%12%
BelcrumBreda19%12%34%23%12%
Het RulBernheze16%14%27%31%12%
VossenbergHelmond17%12%35%24%12%
De MuziekinstrumentenbuurtDen Bosch22%13%25%28%12%
Woenselse WatermolenEindhoven20%4%55%9%12%
Kern DierdonkHelmond15%17%17%39%12%
Hoge NeerstraatEtten-Leur16%15%21%36%12%
ZeeheldenbuurtTilburg11%23%32%22%12%
Verspreide huizen Molenwijk Elzen en NeerbroekBoekel19%16%22%30%12%
Buitengebied LithOss18%6%24%41%12%
Maliskamp-WestDen Bosch12%24%29%24%12%
LanderijeRoosendaal20%17%13%39%12%
Verspreide huizen MierloGeldrop-Mierlo24%10%28%27%12%
SpoordonkOirschot16%15%27%30%12%
RapenlandEindhoven12%19%36%21%12%
HeuveleindBest14%18%17%39%12%
SchrijversbuurtTilburg8%20%38%23%12%
Buitengebied Wijk en Aalburg oostAltena22%14%27%25%12%
Heikant Noord-WestTilburg24%15%27%23%12%
Staatsliedenbuurt OostTilburg16%15%33%25%12%
SpijkAltena25%12%28%23%12%
Verspreide huizen HoogeloonBladel23%15%19%31%12%
Brouwhuis-WestHelmond16%12%29%32%12%
Het Zand Noord-OostTilburg15%18%32%24%11%
MettegeupelOss16%17%18%38%11%
Buitengebied Wijk en Aalburg westAltena11%20%17%40%11%
Textielbuurt WestTilburg16%16%27%29%11%
TuinzigtBreda11%22%34%21%11%
Bedrijventerrein WerkendamAltena21%15%24%29%11%
Westerbeek buitengebiedLand van Cuijk23%13%26%27%11%
PhilipsdorpEindhoven8%14%45%21%11%
Munsel-SelissenBoxtel18%19%18%33%11%
Fatima WestTilburg13%16%34%25%11%
Werkense polderAltena23%16%25%25%11%
FellenoordBreda10%18%42%20%11%
OrthenpoortDen Bosch16%12%41%20%11%
KalsdonkRoosendaal19%14%28%27%11%
Blixembosch-OostEindhoven17%15%21%35%11%
Borchwerf-NoordRoosendaal11%17%39%22%11%
Bedrijventerrein RielGoirle26%7%26%30%11%
Verspreide huizen WoensdrechtWoensdrecht11%19%19%41%11%
Katwijk buitengebiedLand van Cuijk11%28%17%33%11%
Boxmeer buitengebied WestLand van Cuijk11%22%22%33%11%
Bedrijventerrein KraaivenTilburg0%22%33%33%11%
TichelrijtDongen22%11%33%22%11%
Verspreide huizen MoerdijkMoerdijk11%6%28%44%11%
KeentOss22%33%0%33%11%
Stokhasselt Zuid-OostTilburg18%18%26%26%11%
Kruidenbuurt WestTilburg22%16%24%26%11%
BloemenpleinEindhoven11%15%41%22%11%
BesterdTilburg6%26%36%21%11%
Maasbroeksche BlokkenLand van Cuijk15%14%26%34%11%
Sint Anna NoordTilburg10%23%34%22%11%
AttelakenEtten-Leur14%19%16%41%11%
Bladel GozelinusbochtBladel17%15%27%30%11%
Wanroij’s Broek buitengebiedLand van Cuijk13%20%18%37%11%
Hoefstraat NoordTilburg13%14%38%24%11%
Stokhasselt Noord-OostTilburg22%15%26%26%11%
Buitengebied ten zuiden van ReuselReusel-De Mierden24%9%28%28%11%
Buitengebied het Laag HeemaalOss16%19%19%35%11%
VlaskampMeierijstad17%17%20%36%11%
Stokhasselt Noord-WestTilburg24%14%29%23%11%
KerstroospleinEindhoven16%15%34%25%11%
Gesworen Hoek ZuidTilburg17%13%32%27%11%
De Overlaet-OostDen Bosch17%14%22%36%11%
Heerevelden OostTilburg16%13%25%35%11%
Witbrant WestTilburg21%11%31%26%11%
KVLOisterwijk26%5%38%21%11%
VredeoordEindhoven0%17%43%30%11%
KruidenGoirle19%12%26%32%11%
HeilarenBernheze20%15%24%31%11%
NieuwlandDrimmelen18%11%34%27%11%
Oude SpoorbaanEindhoven8%15%46%20%11%
BeljaartDongen28%8%37%17%11%
Buitengebied Zuid-OostBergeijk26%16%21%26%11%
Verspreide huizen Milschot-TereykenGemert-Bakel21%14%28%26%11%
Holthees buitengebiedLand van Cuijk21%21%11%37%11%
Rosmalense PolderDen Bosch5%26%21%37%11%
CityBreda3%30%41%16%11%
De HofstadDen Bosch9%15%42%24%11%
Graafsebuurt-ZuidDen Bosch15%12%37%25%10%
’t ZandBest3%14%34%38%10%
Brugse BergLand van Cuijk17%16%18%39%10%
SchootEindhoven8%20%45%17%10%
HoevensewegTilburg18%7%43%22%10%
Armhoef Noord-WestTilburg17%16%27%29%10%
NassaubuurtTilburg14%16%36%24%10%
Vogeltjesbuurt WestTilburg16%17%31%25%10%
Kasteel WestTilburg15%14%35%25%10%
Kern HultenGilze en Rijen17%14%25%34%10%
Verspreide huizen ZittardVeldhoven18%12%32%28%10%
FloraparkAsten19%12%28%31%10%
Berghem-ZuidOss22%13%28%27%10%
KruidenbuurtEindhoven20%12%34%24%10%
UitvindersbuurtTilburg12%21%35%21%10%
IrisbuurtEindhoven12%14%43%21%10%
Cuijk buitengebied ten westenLand van Cuijk20%20%10%40%10%
Buitengebied Udenhout Zuid-OostTilburg0%30%10%50%10%
Verspr huizen Brokkenbroek en LaarVught15%15%25%35%10%
De KlinkenpolderLoon op Zand20%20%20%30%10%
Bedrijventerrein NulandDen Bosch15%15%20%40%10%
Groot GoorHelmond0%20%20%50%10%
Dalem Noord IITilburg16%16%26%32%10%
Verspreide huizen MadeDrimmelen12%18%24%36%10%
Buitengebied ten noorden van ReuselReusel-De Mierden25%9%33%23%10%
Tiliaans-Weegbree en omgevingBergeijk17%14%27%32%10%
Verspreide huizen Beekveld-HersendSint-Michielsgestel27%12%32%20%10%
DijkstratenBest22%8%41%19%10%
De Bossche PadDen Bosch15%13%42%21%10%
Binnenstad OostTilburg3%31%40%16%10%
Paarse StrookGilze en Rijen16%19%16%39%10%
GijzenrooiGeldrop-Mierlo13%16%16%45%10%
Dalem Zuid IITilburg19%17%25%29%10%
Dalem Zuid ITilburg18%14%25%33%10%
Luchthavenbuurt OostTilburg8%34%33%16%10%
Orthen-WestDen Bosch17%9%43%22%10%
Sint PietersparkTilburg18%13%39%20%10%
AppelbuurtAsten15%22%17%36%10%
BoompjesdijkSteenbergen14%14%19%43%10%
Pastorieklamp OostTilburg12%19%35%25%9%
KroetenBreda19%12%28%31%9%
RapelenburgEindhoven12%18%43%17%9%
BinnenstadEindhoven4%27%46%14%9%
SchutsboomHelmond20%17%19%35%9%
BergenEindhoven6%19%48%18%9%
HemelrijkenEindhoven11%24%37%19%9%
EikenheuvelMaashorst28%11%28%24%9%
De Kievit Noord-OostTilburg17%14%27%33%9%
HulzebraakMeierijstad19%14%27%31%9%
GrasrijkEindhoven25%9%34%23%9%
Duin 1Meierijstad9%18%27%36%9%
Stevensbeek buitengebiedLand van Cuijk14%18%16%43%9%
Schildersbuurt ZuidTilburg7%26%35%23%9%
VierwindenOss15%18%36%21%9%
Bedrijventerrein HaansbergGilze en Rijen9%18%27%36%9%
Ind.terrein Kanaalzone NoordTilburg9%14%41%27%9%
Broekhoven I WestTilburg2%45%32%11%9%
Verspreide huizen NeterselBladel18%18%18%36%9%
Schansdijk en omgevingMoerdijk9%9%18%55%9%
Witte DameEindhoven5%15%57%13%9%
De EdelstenenbuurtDen Bosch17%18%30%27%9%
Bedrijventerrein TriviumEtten-Leur19%15%21%37%9%
De Kievit Noord-WestTilburg18%15%26%33%9%
De KoornwaardDen Bosch13%17%22%39%9%
Abdij- en TorenbuurtTilburg18%20%34%20%9%
Leeuwerik WestTilburg18%15%24%34%9%
De HoogteGoirle21%19%19%33%9%
SpoorlaanTilburg3%11%63%14%9%
Heeswijkse BosschenBernheze14%13%32%33%9%
Moerse DreefTilburg19%12%30%31%8%
Kruidenbuurt OostTilburg21%16%31%24%8%
Buitengebied TeeffelenOss8%17%25%42%8%
HurkEindhoven8%8%50%25%8%
Buitengebied B-E Zuid-WestTilburg17%17%25%33%8%
Bedrijventerrein TorenakkerLaarbeek8%8%25%50%8%
Verspreide huizen NoordhoekMoerdijk8%25%17%42%8%
MaasakkerDen Bosch22%15%22%34%8%
Verspreide huizen WillemstadMoerdijk19%12%26%36%8%
Hoefstraat ZuidTilburg14%17%38%22%8%
Leeuwerik ZuidTilburg18%15%24%35%8%
Verspreide huizen Boord OpwettenNuenen Gerwen en Nederwetten26%9%38%19%8%
Hoenderbos-VelmolenMaashorst22%13%30%28%8%
Tongelresche AkkersEindhoven26%7%42%17%8%
RochusbuurtEindhoven9%25%44%14%8%
De MeerendonkDen Bosch29%8%45%11%8%
Dalem Noord ITilburg19%17%24%34%7%
Buitengebied Werkendam noordAltena21%21%21%29%7%
De Tillaard en De ElzenOss11%21%25%36%7%
BroeklandDen Bosch26%11%30%25%7%
Lange RekkenTilburg20%15%24%34%7%
StepekolkHelmond25%13%29%26%7%
Verspreide huizen in het OostenCranendonck15%23%37%17%7%
Verspreide huizen Scherpenering en LandsaardVeldhoven21%11%37%24%7%
Woensel-WestEindhoven17%18%37%21%7%
Limbeek-NoordEindhoven6%26%46%15%7%
Verspreide huizen Arendnest-ZijpBoekel25%13%35%21%7%
HenriëttewaardDen Bosch13%13%20%47%7%
RusheuvelOss20%14%31%27%7%
Industrieterrein ZanddonkWaalwijk7%17%52%17%7%
Oostkamer OostTilburg26%13%17%37%7%
StationBreda8%18%48%19%6%
Empel-OostDen Bosch20%15%26%33%6%
’t Ven OostMeierijstad22%13%29%29%6%
Erpseweg ZuidMeierijstad22%8%44%20%6%
Bedrijventerrein EerselEersel19%6%31%38%6%
Ind.terrein Kanaalzone OostTilburg6%38%25%25%6%
Stappegoor NoordTilburg0%50%31%12%6%
VluchtoordMaashorst12%25%25%31%6%
Heikant en SluitappelMeierijstad27%10%35%22%6%
BrandHelmond23%17%25%29%6%
DoonheideGemert-Bakel26%13%30%25%6%
BosrijkEindhoven24%13%23%34%6%
CastiliëlaanEindhoven11%33%33%17%6%
Leeuwerik MiddenTilburg15%18%19%43%6%
De StreekEtten-Leur26%11%36%22%5%
WaterdonkenBreda26%7%39%23%5%
Den BogerdTilburg34%8%37%15%5%
Bedrijventerrein BemmerLaarbeek14%21%16%43%5%
De Boschkens-WestGoirle29%7%37%22%5%
De Hoef 2Bernheze25%10%38%22%5%
De HaagOss20%15%35%25%5%
Vrachelen-NoordwestOosterhout29%9%36%21%5%
De WatertuinenDen Bosch24%12%25%35%5%
Quirijnstok Zuid-WestTilburg23%9%47%16%5%
Stadsrand Dalem ZuidTilburg31%11%37%17%5%
Spoorzone Noord-WestTilburg3%18%73%1%4%
Koolhoven ZuidTilburg26%13%29%27%4%
Landelijk gebied NulandDen Bosch17%17%13%48%4%
Steegsche VeldenBest29%7%42%18%4%
Bedrijventerrein VeenAltena21%16%35%24%4%
Verspreide huizen SonSon en Breugel28%9%39%20%4%
Koolhoven BuitenTilburg32%9%36%19%4%
ZwaanstraatEindhoven28%4%46%18%3%
Industrieterrein HavenWaalwijk2%23%52%20%3%
VeemarktkwartierTilburg0%55%39%3%3%
Koolhoven NoordTilburg24%16%28%29%3%
Enschotse AkkersTilburg35%10%32%20%3%
LoverboschAsten29%8%43%17%3%
PrinsenboschGilze en Rijen25%25%39%9%3%
De LanenDen Bosch33%7%41%16%3%
Universiteit CampusTilburg1%58%35%4%3%
De HovenDen Bosch34%8%36%19%2%
Langveld en omgevingBergeijk21%10%50%17%2%
VlinderbuurtAsten24%21%17%36%2%
WaterrijkEindhoven28%10%38%22%2%
Koolhoven OostTilburg26%14%34%23%2%
Stappegoor ZuidTilburg29%6%50%14%2%
ZuiderparkTilburg23%8%50%17%2%
Strijp SEindhoven2%21%68%8%2%
Gen. De BonskazerneLand van Cuijk18%28%38%15%1%
Stadsrand Dalem NoordTilburg29%9%46%15%1%
DubbelenMeierijstad0%25%25%50%0%
NobisAsten0%29%29%43%0%
Bedrijventerrein-ZuidDen Bosch0%25%50%25%0%
De Groote VlietDen Bosch0%14%43%43%0%
Industrieterrein HeikantOosterhout0%50%0%50%0%
Wandelbos Noord-WestTilburg25%0%25%50%0%
SportwegTilburg0%76%24%0%0%
Sportpark Den Donk en omgevingOisterwijk0%100%0%0%0%
UniversiteitTilburg0%79%21%0%0%
ElisabethziekenhuisTilburg0%0%100%0%0%
Overige verspreide huizen SchaijkMaashorst0%22%33%44%0%
De markeHelmond0%0%100%0%0%
KloosterstraatDen Bosch0%0%33%67%0%
B.Z.O.B.Helmond100%0%0%0%0%
Groenewoud ZuidTilburg0%60%20%20%0%
TU-terreinEindhoven0%54%45%1%0%
Bedrijventerrein Vossenberg West IITilburg0%0%100%0%0%
ReeshofweideTilburg0%50%0%50%0%
MeerdijkOss29%14%29%29%0%
Verspreide huizen BiesboschDrimmelen33%0%33%33%0%
Verspreide huizen Zevenbergschen HoekDrimmelen0%25%25%50%0%
VeemarktkwartierDen Bosch0%0%50%50%0%
Verspreide huizen Gastelse HeiCranendonck33%33%0%33%0%
Industrieterrein Den Engelsman RondvenCranendonck0%0%0%100%0%
De BulkOss14%14%29%43%0%
Bedrijventerrein MaaspoortDen Bosch0%0%50%50%0%
Buitengebied WaardhuizenAltena29%14%29%29%0%
HerdgangEindhoven0%50%0%50%0%
Park ForumEindhoven20%20%20%40%0%
Eindhoven AirportEindhoven0%0%50%50%0%
TalentsquareTilburg0%71%29%0%0%
De PlakkenLoon op Zand50%0%0%50%0%
Midden bedrijventerrein VosdonkEtten-Leur0%0%100%0%0%
DalemweideTilburg33%0%33%33%0%
Industrieterrein WisseveldLand van Cuijk0%0%50%50%0%
Industrieterrein De KooyWoensdrecht0%20%40%40%0%
Buitengebied WaspikWaalwijk25%25%25%25%0%
Buitengebied CapelleWaalwijk50%0%33%17%0%
RecreatieoordWaalwijk0%0%0%100%0%
Bavel ACAlphen-Chaam10%30%10%50%0%
Industrieterrein ’Loonsebaan’Bergeijk33%0%33%33%0%
Bedrijventerrein De MeerenLand van Cuijk25%12%25%38%0%
Industrieterrein ’Zoeferbeemd’Bergeijk0%50%0%50%0%
De KatsbogtenTilburg25%0%25%50%0%
Bedrijventerrein Vossenberg Scheg OostTilburg0%0%100%0%0%
FellenoordEindhoven0%34%63%3%0%
Tussen de LeijenGilze en Rijen33%33%0%33%0%
Spoorzone Noord-OostTilburg6%12%50%31%0%
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de provincie Noord-Brabant. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 20 september 2022.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechts bovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo