Ranglijst: leeftijdsgroepen van de inwoners per wijk in de provincie Noord-Brabant

Top 10 wijken met het hoogste percentage inwoners per leeftijdsgroep in de provincie Noord-Brabant

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 wijken met het hoogste percentage inwoners per leeftijdsgroep in de provincie Noord-Brabant. De gegevens gelden voor 2023.

De wijk Heyhoef heeft met 85% het hoogste percentage inwoners in de leeftijd van 65 jaar of ouder van alle wijken in de provincie Noord-Brabant.

Toon tabel

Advertentie:

Definitie

Deze pagina toont informatie over het percentage inwoners per leeftijdsgroep voor de wijken in de provincie Noord-Brabant. Hierbij zijn de inwoners in de volgende leeftijdsgroepen verdeeld: 0 tot 15 jaar, 15 tot 25 jaar, 25 tot 45 jaar, 45 tot 65 jaar en 65 jaar of ouder.


Het percentage inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van het aantal personen zoals dat op 1 januari 2023 in het bevolkingsregister van de gemeenten bekend was. Data over leeftijdsgroepen worden vaak gebruikt om de verhouding tussen het aantal personen dat werkt en het aantal personen dat niet werkt te berekenen. Hierbij worden de jongeren soms de groene druk genoemd en de inwoners van 65 jaar en ouder de grijze druk. Samen vormen zijn als meestal minder productieve deel van de bevolking de demografische druk. Zie ook de analyse over de demografische druk in Nederland.

Verdeling van het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per wijk in de provincie Noord-Brabant






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de wijken in de provincie Noord-Brabant naar het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per wijk. Om dit overzicht te maken zijn alle wijken in de provincie Noord-Brabant in een percentage leeftijdsgroep klasse ingedeeld. Deze percentage leeftijdsgroep klasse bestaat uit de volgende categorieën: <12%, 12%-15%, 15%-18%, 18%-20%, 20%-25%, 25%-30% en 30%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de percentage leeftijdsgroep klasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per wijk in de provincie Noord-Brabant






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de wijken met het percentage inwoners van 65 jaar en ouder in de provincie Noord-Brabant. De cumulatieve verdeling toont elk van de 472 wijken in de provincie Noord-Brabant als een stip. Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage inwoners van 65 jaar en ouder per wijk. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de wijken minimaal dit percentage inwoners van 65 jaar en ouder hebben.

Ranglijst van het percentage inwoners per leeftijdsgroep voor de wijken in de provincie Noord-Brabant

Onderstaande tabel toont het percentage inwoners per leeftijdsgroep per wijk. Er zijn 472 wijken in de provincie Noord-Brabant waarvoor de gegevens over het percentage inwoners van 65 jaar en ouder bekend zijn. Deze worden allemaal in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een wijknaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een wijknaam om de pagina met alle informatie voor die wijk weer te geven.

WijknaamGemeentenaam% 0 tot 15 jaar% 15 tot 25 jaar% 25 tot 45 jaar% 45 tot 65 jaar% 65 jaar of ouder
Asten industrie noordAsten12%19%35%23%12%
Asten buitengebied oostAsten13%14%20%35%19%
Asten noordAsten16%13%22%28%20%
Asten oostAsten17%11%29%28%14%
Asten zuidAsten13%11%20%29%27%
Asten centrum / westAsten11%10%19%24%36%
Asten buitengebied westAsten19%16%19%31%15%
Heusden wonenAsten15%12%24%28%21%
Heusden recreatieAsten0%0%0%0%0%
Ommel wonenAsten16%14%26%29%15%
Ommel recreatieAsten4%9%22%35%30%
Baarle-NassauBaarle-Nassau13%9%21%28%29%
UlicotenBaarle-Nassau13%12%22%33%19%
CastelréBaarle-Nassau8%8%15%38%31%
Bergen op Zoom-Oude stad en omgevingBergen op Zoom10%10%26%28%26%
Bergen op Zoom-NoordBergen op Zoom15%10%24%27%24%
Bergen op Zoom-OostBergen op Zoom17%12%25%27%20%
Bergen op Zoom-WestBergen op Zoom16%11%22%30%21%
HalsterenBergen op Zoom15%11%21%30%24%
LepelstraatBergen op Zoom13%11%18%32%27%
BestBest15%12%24%29%20%
BoekelBoekel15%12%24%27%21%
VenhorstBoekel17%14%21%32%16%
BoxtelBoxtel14%12%24%26%24%
LennisheuvelBoxtel15%14%17%34%19%
LiempdeBoxtel14%13%19%32%22%
EschBoxtel14%12%16%34%24%
Verspr huizen EschBoxtel13%13%18%34%23%
Breda centrumBreda5%21%41%19%14%
Breda noordBreda16%13%31%24%16%
Breda oostBreda15%16%26%24%19%
Breda zuid-oostBreda16%11%21%26%26%
Breda zuidBreda15%11%21%27%26%
Breda westBreda15%15%29%24%16%
Breda noord-westBreda16%11%26%30%16%
BavelBreda16%13%17%32%22%
UlvenhoutBreda17%10%15%30%27%
PrinsenbeekBreda16%12%20%29%23%
TeteringenBreda19%11%22%27%22%
DeurneDeurne15%11%22%28%24%
VlierdenDeurne16%13%22%31%18%
LiesselDeurne15%11%23%29%22%
NeerkantDeurne15%11%24%30%20%
HelenaveenDeurne15%10%22%31%22%
DongenDongen15%11%24%28%22%
’s GravenmoerDongen13%10%20%33%24%
EerselEersel15%10%23%27%25%
DuizelEersel13%12%21%32%22%
SteenselEersel16%9%24%30%21%
VessemEersel13%11%21%29%25%
WintelreEersel17%10%24%28%21%
KnegselEersel13%11%21%33%21%
CentrumEindhoven5%23%51%13%8%
Oud-StratumEindhoven11%16%38%20%15%
KortonjoEindhoven15%15%25%26%19%
PuttenEindhoven16%12%30%27%15%
De LaakEindhoven12%15%36%23%14%
DoornakkersEindhoven17%13%34%22%13%
Oud-TongelreEindhoven14%14%26%26%20%
Oud-WoenselEindhoven9%20%43%17%10%
ErpEindhoven13%15%36%20%15%
BegijnenbroekEindhoven12%12%30%23%24%
OntginningEindhoven14%13%27%24%22%
Achtse MolenEindhoven15%11%24%29%22%
AanschotEindhoven17%13%23%29%18%
DommelbeemdEindhoven16%12%25%26%21%
Oud-StrijpEindhoven9%15%47%19%10%
Halve MaanEindhoven17%11%35%23%13%
MeerhovenEindhoven22%10%32%25%10%
RozenknopjeEindhoven11%15%33%23%18%
Oud-GestelEindhoven12%13%34%23%17%
Gestelse OntginningEindhoven15%12%24%26%23%
Midden woongebiedEtten-Leur15%11%24%28%23%
Midden BedrijventerreinEtten-Leur33%0%33%0%33%
Midden landelijk gebiedEtten-Leur10%15%18%36%21%
Noord woongebiedEtten-Leur18%11%24%28%19%
Noord bedrijventerreinEtten-Leur0%33%0%33%33%
Noord landelijk gebiedEtten-Leur14%14%18%34%20%
Zuid woongebiedEtten-Leur15%10%23%26%25%
Zuid bedrijventerrein WestEtten-Leur15%12%24%32%17%
Zuid bedrijventerrein OostEtten-Leur19%15%21%37%9%
Zuid landelijk gebiedEtten-Leur12%12%17%37%22%
RaamsdonksveerGeertruidenberg15%11%23%28%22%
RaamsdonkGeertruidenberg15%12%23%31%19%
GeertruidenbergGeertruidenberg15%10%24%28%23%
RijenGilze en Rijen15%11%23%28%22%
GilzeGilze en Rijen16%13%23%27%22%
HultenGilze en Rijen14%14%23%36%12%
MolenschotGilze en Rijen12%14%16%32%26%
Goirle-CentrumGoirle10%9%21%23%38%
GrobbendonckGoirle17%10%21%24%28%
De Groote AkkersGoirle17%10%19%30%25%
De Hoge WalGoirle18%17%18%33%16%
AbcovenGoirle13%9%22%30%26%
WildackersGoirle12%10%22%28%28%
’t VenGoirle17%12%18%32%21%
De BoschkensGoirle22%10%28%26%13%
De HellenGoirle18%10%23%27%23%
De Nieuwe ErvenGoirle14%10%19%33%24%
HoogeindGoirle14%8%22%21%34%
Sportpark Van den WildenbergGoirle0%0%0%0%0%
Bedrijventerrein TijvoortGoirle12%10%27%32%20%
Verspreide huizen GoirleGoirle16%9%23%28%25%
RielGoirle18%11%21%28%23%
Bedrijventerrein RielGoirle27%7%27%30%10%
Sportpark De KrimGoirle0%0%0%0%0%
Verspriede huizen RielGoirle13%17%15%39%15%
BinnenstadHelmond14%11%32%24%19%
Helmond-OostHelmond15%12%29%26%18%
Helmond-NoordHelmond16%12%25%26%21%
’t HoutHelmond15%12%24%29%20%
BrouwhuisHelmond15%12%26%32%15%
Helmond-WestHelmond16%11%29%27%17%
WarandeHelmond16%10%19%28%27%
StiphoutHelmond13%12%16%30%29%
RijpelbergHelmond15%12%29%29%15%
DierdonkHelmond15%17%17%38%13%
BrandevoortHelmond21%15%25%31%10%
Industriegebied ZuidHelmond10%13%16%35%26%
BinnenstadDen Bosch6%14%37%24%19%
ZuidoostDen Bosch13%9%27%25%26%
GraafsepoortDen Bosch14%12%29%27%18%
Muntel / VliertDen Bosch14%13%32%25%16%
Rosmalen-ZuidDen Bosch16%10%20%27%26%
Rosmalen-NoordDen Bosch16%11%21%30%22%
De Groote WielenDen Bosch28%10%32%25%5%
EmpelDen Bosch19%15%22%33%11%
NoordDen Bosch17%12%26%25%21%
MaaspoortDen Bosch15%10%25%31%20%
WestDen Bosch13%12%33%24%18%
EngelenDen Bosch15%13%18%35%19%
NulandDen Bosch16%12%22%28%23%
VinkelDen Bosch13%13%20%34%20%
DrunenHeusden15%11%22%29%24%
ElshoutHeusden15%13%23%29%19%
HaarsteegHeusden15%14%23%33%15%
NieuwkuijkHeusden13%12%20%33%23%
VlijmenHeusden16%10%25%28%21%
DoeverenHeusden17%22%11%33%17%
HedikthuizenHeusden11%14%12%38%25%
HeesbeenHeusden11%14%19%38%19%
HerptHeusden16%10%20%34%19%
HeusdenHeusden10%9%18%35%29%
OudheusdenHeusden15%12%28%28%17%
HilvarenbeekHilvarenbeek14%11%19%29%27%
EsbeekHilvarenbeek14%14%20%34%19%
Biest-HoutakkerHilvarenbeek18%12%22%34%14%
DiessenHilvarenbeek14%11%22%30%22%
HaghorstHilvarenbeek13%10%26%31%21%
Kaatsheuvel-WestLoon op Zand15%11%23%29%22%
Kaatsheuvel-OostLoon op Zand14%11%23%29%23%
Loon op ZandLoon op Zand15%10%20%28%27%
De MoerLoon op Zand14%10%22%29%25%
NuenenNuenen Gerwen en Nederwetten15%10%20%27%27%
GerwenNuenen Gerwen en Nederwetten15%10%21%30%23%
NederwettenNuenen Gerwen en Nederwetten15%12%20%32%21%
OirschotOirschot14%11%20%29%26%
SpoordonkOirschot14%12%20%36%18%
Middelbeers en WestelbeersOirschot13%12%21%30%24%
OostelbeersOirschot16%12%23%31%18%
Verspreide huizen westen en noorden Moerg.Oisterwijk15%12%18%32%23%
PannenschuurOisterwijk14%11%23%33%19%
HeukelomOisterwijk18%11%20%31%20%
Buitengebied (Zuid)Oisterwijk18%21%28%23%10%
Omgeving Vinkenberg / HeuvelstraatOisterwijk17%15%22%28%17%
Omgeving George PerklaanOisterwijk18%12%15%32%24%
Centrum MoergestelOisterwijk13%10%20%30%27%
’t Westend / ’t SeuverickOisterwijk17%10%24%27%22%
Bunders / LevenskerkOisterwijk17%12%16%30%26%
Buitengebied KerkhovenOisterwijk9%14%14%32%32%
Waterhoef / KlompvenOisterwijk14%11%19%28%28%
Omgeving Industrieterrein Kerckhoven LaarakkersOisterwijk11%11%26%31%20%
Centrum OisterwijkOisterwijk5%7%17%21%49%
Verspreide huizen oosten en zuiden Moerg.Oisterwijk14%15%20%32%20%
Omgeving BroekzijdeOisterwijk27%12%19%23%19%
Buitengebied PannenschuurOisterwijk14%14%14%29%29%
Buitengebied LaarakkersOisterwijk10%10%10%30%40%
KVLOisterwijk26%5%37%19%12%
Sportpark Den Donk en omgevingOisterwijk0%50%0%50%0%
HaarenOisterwijk14%11%19%31%25%
Oosterhout-CentrumOosterhout8%8%21%25%39%
SlotjesOosterhout14%10%26%27%23%
WestOosterhout16%10%25%29%20%
StrijenOosterhout17%10%25%25%23%
LeijsenakkersOosterhout13%10%19%30%28%
OosterheideOosterhout16%11%24%26%23%
DommelbergenOosterhout16%10%23%28%22%
VrachelenOosterhout18%12%22%31%17%
Industrieterrein ZuidOosterhout16%12%25%31%16%
Industrieterrein NoordOosterhout9%9%18%45%18%
Buitengebied OosterhoutOosterhout10%24%16%29%20%
Den HoutOosterhout15%14%15%38%18%
OosteindOosterhout13%13%18%35%20%
DorstOosterhout18%9%24%28%20%
CentrumOss9%10%28%24%28%
SchadewijkOss15%11%30%26%18%
Industrieterreinen-ZuidOss13%16%19%36%17%
Oss-ZuidOss13%12%29%27%20%
KrinkelhoekOss16%14%25%31%15%
Industrieterreinen-NoordOss14%14%14%36%21%
RuwaardOss14%12%25%26%23%
UssenOss14%12%22%31%22%
Buitengebied-NoordOss13%16%19%34%16%
Buitengebied-ZuidOss11%16%30%33%10%
BerghemOss19%12%25%27%17%
HarenOss14%12%22%31%21%
MacharenOss15%10%19%28%27%
MegenOss16%10%22%28%23%
RavensteinOss14%11%21%29%25%
HerpenOss12%12%21%30%25%
OverlangelOss13%12%19%37%20%
Deursen en DennenburgOss16%13%20%31%20%
LithOss15%12%22%31%21%
LithoijenOss15%14%17%31%22%
OijenOss16%10%22%32%20%
Maren-KesselOss13%11%22%34%20%
GeffenOss17%12%24%28%20%
RucphenRucphen14%9%21%29%27%
Sint WillebrordRucphen13%10%23%32%22%
SprundelRucphen14%9%23%32%22%
SchijfRucphen15%12%22%31%20%
ZeggeRucphen14%8%23%32%23%
Sint-MichielsgestelSint-Michielsgestel15%11%21%29%24%
GemondeSint-Michielsgestel14%14%19%34%20%
Den DungenSint-Michielsgestel18%10%24%28%21%
BerlicumSint-Michielsgestel16%12%21%28%23%
MiddelrodeSint-Michielsgestel18%12%20%30%20%
SomerenSomeren16%10%24%27%23%
LieropSomeren15%11%22%31%21%
Someren-EindSomeren14%11%26%31%18%
Somerense HeideSomeren14%14%25%32%15%
Wijk 09Someren12%18%18%35%18%
Wijk 00 SonSon en Breugel16%11%22%28%23%
BreugelSon en Breugel18%11%25%27%20%
SteenbergenSteenbergen14%10%24%28%24%
KruislandSteenbergen14%11%21%32%21%
De HeenSteenbergen18%8%25%28%21%
DinteloordSteenbergen15%11%22%29%22%
Nieuw-VossemeerSteenbergen12%9%24%32%24%
BinnenstadTilburg3%25%38%17%18%
HoogvenneTilburg10%17%28%24%20%
ArmhoefTilburg17%12%24%29%18%
JeruzalemTilburg18%9%29%29%15%
FatimaTilburg13%15%32%24%16%
BroekhovenTilburg12%18%31%24%16%
OerleTilburg11%19%34%22%15%
KorvelTilburg11%17%30%22%20%
Trouwlaan - UitvindersbuurtTilburg11%21%36%21%11%
Sint AnnaTilburg8%24%36%20%12%
NoordhoekTilburg8%16%32%22%23%
Spoorzone ZuidTilburg3%42%33%8%14%
BouwmeesterTilburg11%15%31%23%19%
De HasseltTilburg14%16%33%26%12%
Het GoirkeTilburg11%17%35%23%14%
Groeseind-HoefstraatTilburg14%15%36%22%13%
Loven-BesterdTilburg8%22%36%20%13%
TheresiaTilburg10%17%31%22%20%
Spoorzone NoordTilburg2%24%62%7%4%
KanaalzoneTilburg10%19%33%26%13%
MoerenburgTilburg18%9%18%36%18%
De LeijTilburg2%3%6%13%76%
GroenewoudTilburg17%15%26%26%16%
StappegoorTilburg28%9%47%15%2%
Bedrijventerrein Het LaarTilburg10%24%14%38%14%
De BlaakTilburg17%9%19%26%30%
ZorgvliedTilburg18%13%21%27%21%
De ReitTilburg9%28%29%16%18%
Het ZandTilburg13%18%30%22%17%
Wandelbos NoordTilburg19%15%27%25%15%
Wandelbos ZuidTilburg13%10%18%22%37%
De Oude WarandeTilburg0%25%25%25%25%
StokhasseltTilburg20%14%27%26%13%
HeikantTilburg17%12%25%23%24%
QuirijnstokTilburg17%9%27%25%21%
Ind.terrein LovenTilburg16%10%29%28%18%
BosschewegTilburg12%10%12%42%22%
Gesworen HoekTilburg16%12%30%28%14%
HuibevenTilburg14%13%23%33%17%
CampenhoefTilburg12%11%24%33%21%
HeyhoefTilburg2%2%3%9%85%
HeereveldenTilburg15%13%22%35%15%
DongewijkTilburg15%15%22%33%16%
Tuindorp De KievitTilburg16%14%25%33%12%
LeeuwerikTilburg16%16%22%37%9%
Dalem NoordTilburg19%15%29%29%8%
Dalem ZuidTilburg19%15%25%31%10%
KoolhovenTilburg25%14%29%27%4%
WitbrantTilburg16%11%23%29%22%
Bedrijventerrein KraaivenTilburg0%11%33%33%22%
Bedrijventerrein VossenbergTilburg10%10%19%33%29%
De KatsbogtenTilburg25%0%25%50%0%
Buitengebied Tilburg Zuid-OostTilburg20%20%0%40%20%
Buitengebied Tilburg Zuid-WestTilburg8%14%22%28%29%
Buitengebied Tilburg Noord-OostTilburg12%12%20%37%20%
Buitengebied Tilburg Noord-WestTilburg11%22%11%33%22%
Berkel-EnschotTilburg19%11%23%26%21%
UdenhoutTilburg16%11%21%29%23%
BiezenmortelTilburg13%12%22%34%19%
ValkenswaardValkenswaard12%10%22%27%29%
Kloosterakkers en DommelenValkenswaard16%10%24%28%21%
Borkel en SchaftValkenswaard12%10%23%34%21%
VeldhovenVeldhoven14%11%23%27%25%
Noordelijk WoongebiedVeldhoven17%10%24%29%19%
OerleVeldhoven18%10%29%27%16%
VughtVught18%9%22%29%22%
Vught-ZuidVught16%10%22%28%23%
CromvoirtVught19%11%21%32%17%
HelvoirtVught15%11%21%29%24%
WaalreWaalre17%10%21%29%24%
WaalwijkWaalwijk14%11%26%27%23%
Sprang-CapelleWaalwijk17%11%26%28%18%
WaspikWaalwijk14%11%21%30%24%
Hoogerheide en WoensdrechtWoensdrecht15%10%21%30%24%
HuijbergenWoensdrecht11%10%17%34%28%
OssendrechtWoensdrecht13%10%22%30%25%
PutteWoensdrecht12%9%23%30%25%
ZundertZundert14%9%24%26%26%
Klein - ZundertZundert15%12%21%36%17%
WernhoutZundert12%9%25%35%19%
AchtmaalZundert13%11%20%34%22%
RijsbergenZundert13%11%21%30%24%
Gemert-CentrumGemert-Bakel13%10%22%25%30%
Gemert-NoordGemert-Bakel18%11%25%24%22%
Gemert-OostGemert-Bakel18%12%25%31%15%
HandelGemert-Bakel14%12%21%30%23%
De MortelGemert-Bakel17%12%22%30%18%
ElsendorpGemert-Bakel17%10%25%31%17%
BakelGemert-Bakel16%9%25%27%22%
MilheezeGemert-Bakel16%12%24%28%20%
De RipsGemert-Bakel15%12%23%31%19%
Oud GastelHalderberge14%11%21%30%23%
StampersgatHalderberge13%12%22%33%20%
OudenboschHalderberge15%11%22%27%25%
HoevenHalderberge14%11%19%30%25%
BosschenhoofdHalderberge16%8%23%31%22%
HeezeHeeze-Leende14%11%20%28%27%
LeendeHeeze-Leende15%10%22%29%24%
LeenderstrijpHeeze-Leende18%9%19%30%24%
SterkselHeeze-Leende12%10%23%33%22%
Beek en DonkLaarbeek16%11%25%26%22%
Aarle-RixtelLaarbeek14%11%19%30%26%
LieshoutLaarbeek13%12%20%30%25%
MariahoutLaarbeek15%14%20%30%22%
ReuselReusel-De Mierden17%10%25%25%22%
Hooge MierdeReusel-De Mierden18%10%22%27%22%
Lage MierdeReusel-De Mierden15%12%22%30%21%
HulselReusel-De Mierden18%9%24%27%22%
CentrumRoosendaal8%11%30%27%24%
OostRoosendaal14%10%25%27%23%
NoordRoosendaal16%13%28%29%14%
WestRoosendaal13%11%29%26%21%
Groot KroevenRoosendaal14%11%21%26%28%
LangdonkRoosendaal19%13%23%24%21%
KortendijkRoosendaal16%11%21%28%24%
TolbergRoosendaal15%12%20%33%20%
IndustriegebiedenRoosendaal11%11%24%34%19%
NispenRoosendaal13%12%21%32%21%
WouwRoosendaal14%11%21%28%27%
HeerleRoosendaal14%9%19%34%25%
MoerstratenRoosendaal9%13%18%43%17%
Wouwse PlantageRoosendaal11%10%18%36%25%
BudelCranendonck14%11%22%28%25%
SchootCranendonck13%11%22%29%26%
DorpleinCranendonck12%11%20%32%27%
MaarheezeCranendonck14%10%20%29%26%
SoerendonkCranendonck15%10%23%28%24%
GastelCranendonck14%10%21%30%25%
ZevenbergenMoerdijk14%11%22%28%25%
Zevenbergschen HoekMoerdijk13%12%21%32%21%
LangewegMoerdijk13%14%21%34%18%
KlundertMoerdijk15%12%23%29%21%
MoerdijkMoerdijk13%9%25%32%22%
NoordhoekMoerdijk15%10%22%33%20%
StanddaarbuitenMoerdijk15%10%23%34%19%
FijnaartMoerdijk15%11%22%30%23%
HeijningenMoerdijk13%10%22%38%18%
WillemstadMoerdijk15%10%21%30%24%
HelwijkMoerdijk13%13%21%34%21%
DrimmelenDrimmelen12%11%17%36%24%
MadeDrimmelen14%11%22%28%25%
TerheijdenDrimmelen14%10%22%28%25%
WagenbergDrimmelen13%12%22%31%22%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen HoekDrimmelen14%11%22%33%21%
Lage ZwaluweDrimmelen13%12%23%31%21%
Kern HeeschBernheze16%12%24%27%22%
Kern Heeswijk-DintherBernheze14%13%20%28%26%
Kern NistelrodeBernheze14%12%22%29%23%
Buitengebied HeeschBernheze16%15%22%31%16%
Buitengebied Heeswijk-DintherBernheze15%15%21%31%17%
Buitengebied NistelrodeBernheze17%13%21%29%21%
AlphenAlphen-Chaam16%11%21%29%23%
ChaamAlphen-Chaam14%11%20%29%27%
StrijbeekAlphen-Chaam10%9%21%36%24%
GalderAlphen-Chaam17%8%22%31%22%
Ulvenhout ACAlphen-Chaam12%11%15%36%26%
Bavel ACAlphen-Chaam0%30%20%50%0%
Bergeijk ’t HofBergeijk14%10%22%28%26%
WeeboschBergeijk15%11%18%33%24%
LuyksgestelBergeijk14%12%23%29%22%
RiethovenBergeijk12%11%17%33%26%
WesterhovenBergeijk14%13%22%29%22%
Bergeijk ’t LooBergeijk17%10%33%26%14%
BuitengebiedBergeijk14%13%20%33%20%
BladelBladel14%11%23%27%24%
NeterselBladel19%12%24%30%15%
HapertBladel14%11%23%29%22%
HoogeloonBladel14%13%22%30%21%
CasterenBladel18%12%23%27%20%
GeldropGeldrop-Mierlo15%11%24%28%23%
MierloGeldrop-Mierlo16%11%21%27%24%
ErpMeierijstad16%12%23%28%20%
SchijndelMeierijstad14%12%22%29%23%
Sint-OedenrodeMeierijstad15%12%22%28%23%
VeghelMeierijstad16%11%25%27%20%
WerkendamAltena19%14%23%25%19%
SleeuwijkAltena17%11%22%27%23%
NieuwendijkAltena16%10%24%28%21%
HankAltena13%10%20%32%24%
DussenAltena16%11%23%27%23%
WoudrichemAltena14%13%19%30%23%
Rijs (NB)Altena16%13%22%27%21%
UitwijkAltena16%10%19%34%21%
WaardhuizenAltena22%8%29%25%15%
GiessenAltena19%12%24%27%19%
AndelAltena17%13%24%26%20%
AlmkerkAltena16%12%23%28%22%
VeenAltena19%14%27%26%15%
en AalburgAltena19%13%24%26%19%
BabyloniënbroekAltena17%11%22%28%22%
MeeuwenAltena17%12%24%30%17%
EethenAltena15%11%28%29%17%
DrongelenAltena14%10%20%34%22%
GenderenAltena17%13%22%29%20%
VelpLand van Cuijk15%16%22%28%19%
GraveLand van Cuijk14%10%23%29%24%
EscharenLand van Cuijk14%11%19%33%24%
GasselLand van Cuijk14%12%19%31%25%
LindenLand van Cuijk9%13%15%42%22%
KatwijkLand van Cuijk16%11%22%26%24%
BeersLand van Cuijk14%12%19%31%24%
CuijkLand van Cuijk15%11%25%28%22%
LangenboomLand van Cuijk14%12%20%32%23%
MillLand van Cuijk14%11%21%30%25%
VianenLand van Cuijk14%11%18%35%21%
Sint AgathaLand van Cuijk12%10%17%36%24%
HapsLand van Cuijk13%11%21%33%22%
OeffeltLand van Cuijk15%12%19%32%22%
Sint HubertLand van Cuijk10%13%20%36%21%
WilbertoordLand van Cuijk15%13%24%30%19%
WanroijLand van Cuijk15%13%21%30%22%
RijkevoortLand van Cuijk14%11%20%32%23%
BeugenLand van Cuijk15%13%20%30%22%
LandhorstLand van Cuijk12%15%19%32%21%
LedeackerLand van Cuijk18%10%22%29%20%
BoxmeerLand van Cuijk12%11%21%27%28%
Sint AnthonisLand van Cuijk13%11%19%29%28%
SambeekLand van Cuijk12%13%20%32%23%
OplooLand van Cuijk14%11%22%32%20%
StevensbeekLand van Cuijk12%14%23%34%18%
Vortum-MullemLand van Cuijk13%16%21%32%18%
GroeningenLand van Cuijk20%13%23%28%16%
WesterbeekLand van Cuijk21%11%24%28%16%
OverloonLand van Cuijk13%12%20%30%25%
VierlingsbeekLand van Cuijk15%11%20%30%23%
HoltheesLand van Cuijk18%11%21%34%16%
MaasheesLand van Cuijk13%13%20%31%23%
UdenMaashorst15%11%24%27%22%
VolkelMaashorst16%12%20%28%24%
OdiliapeelMaashorst15%11%23%31%20%
SchaijkMaashorst15%11%21%28%25%
ReekMaashorst17%12%22%29%20%
ZeelandMaashorst15%12%21%28%24%

Advertentie:

Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per wijk in de provincie Noord-Brabant. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 2 november 2023.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechts bovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: