Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de gemeente Buren

Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de gemeente Buren

Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de gemeente Buren.
Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de gemeente Buren.
Inhoud en meer informatie:

Deze pagina biedt informatie over het percentage woningen naar eigendom-, bewoning-, type- en bouwperiode per buurt in de gemeente Buren. De gegevens gelden voor 2020.


Woningen naar eigendom: Koopwoningen zijn eigendom van de bewoner(s) of in gebruik als tweede woning. Huurwoningen worden niet bewoond door de eigenaar van de woning. Huurwoningen worden verdeeld in (1) woningen in bezit van een woningcorporatie of andere instelling. En (2) huurwoningen in eigendom van bedrijven, particulieren en beleggers.

Woningen naar bewoning: Een woning is bewoond als er volgens de Basisregistratie Personen minimaal 1 persoon stond ingeschreven op het bijbehorende adres. Alle overige woningen worden beschouwd als onbewoond.

Woningen naar type: Een woning is meergezins wanneer het samen met andere woningen of (bedrijfs)ruimten een geheel pand vormt. Hieronder vallen flats, galerij-, portiek-, beneden- en bovenwoningen, appartementen en woningen boven bedrijfsruimten. Alle overige woningen hebben het type eengezins.

Woningen naar bouwjaar: Het bouwjaar is het jaar waarin een pand, waarin een woning zich bevindt, oorspronkelijk is opgeleverd. Bouwjaar heeft hier twee waarden: (1) in of na het jaar 2000 gebouwd en (2) vóór het jaar 2000 gebouwd.

Top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de gemeente Buren

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de gemeente Buren. De gegevens gelden voor 2020.

De buurt Verspreide huizen poldergebied Buurmalsen heeft met 100% het hoogste percentage koopwoningen van alle buurten in de gemeente Buren.

Toon tabel
Verdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de gemeente Buren






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de gemeente Buren naar het percentage koopwoningen per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de gemeente Buren in een woningwaardeklasse ingedeeld. Deze woningwaardeklasse bestaat uit de volgende categorieën: <40%, 40%-50%, 50%-60%, 60%-70%, 70%-80%, 80%-90% en 90%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de woningwaardeklasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de gemeente Buren






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage koopwoningen in de gemeente Buren. De cumulatieve verdeling toont elk van de 39 buurten in de gemeente Buren als een stip . Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage koopwoningen per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit gemiddelde inkomen hebben.

Ranglijst van het percentage woningen per kenmerk voor de buurten in de gemeente Buren

Onderstaande tabel toont het percentage woningen per kenmerk per buurt. Er zijn 39 buurten in de gemeente Buren waarvoor de gegevens over het percentage koopwoningen bekend zijn. Deze worden allemaal in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

Buurtnaam% Percentage eengezinswoning% Percentage meergezinswoning% Percentage bewoond% Percentage onbewoond% Koopwoningen% Huurwoningen totaal% Eigendom onbekend% Bouwjaar voor 2000% Bouwjaar vanaf 2000
Buren-Oude Kern90%10%92%8%76%24%0%97%3%
Buren Appelenboomgaard88%12%95%5%68%31%1%92%8%
Buren Tielseweg91%9%98%2%67%32%0%87%13%
Asch99%1%98%2%84%16%0%90%10%
Erichem93%7%96%4%83%17%1%94%6%
Verspreide huizen poldergebied Buurmalsen100%0%96%4%100%0%0%68%32%
Verspreide huizen Erichem91%9%98%2%86%14%0%88%12%
Verspreide huizen Asch93%7%100%0%79%21%0%97%3%
Verspreide huizen Buren79%21%96%4%78%22%0%28%72%
Beusichem93%7%98%2%77%23%0%79%21%
Zoelmond97%3%98%2%87%13%0%87%13%
Verspreide huizen Beusichem en Zoelmond91%9%95%5%89%11%0%64%36%
Zoelen97%3%94%6%80%19%0%93%7%
Kerk Avezaath96%4%97%3%83%17%0%98%2%
De Woerd100%0%96%4%98%2%0%92%8%
Verspreide huizen ten oosten van kanaal97%3%88%12%72%25%3%84%16%
Verspreide huizen Zoelen89%11%94%6%76%21%3%50%50%
Verspreide huizen Kerk Avezaath91%9%95%5%86%14%0%95%5%
Verspreide huizen Kapel Avezaath93%7%96%4%91%9%0%85%15%
Lienden91%9%97%3%64%36%0%87%13%
Ommeren met Den Eng96%4%94%6%69%29%2%94%6%
Ommerveld en verspreide huizen polder Meerten94%6%93%7%86%14%0%87%13%
Verspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst100%0%97%3%96%4%0%71%29%
Verspreide huizen De Mars en Marsdijk94%6%94%6%87%13%0%81%19%
Verspreide huizen Lienden82%18%97%3%73%27%0%42%58%
Ingen87%13%96%4%63%36%0%83%17%
Klinkenberg97%3%98%2%77%23%0%90%10%
Verspreide huizen Klinkenberg95%5%95%5%84%15%1%85%15%
Verspreide huizen Ommerenveld en Zwarte Paard96%4%94%6%96%4%0%92%8%
Maurik91%9%97%3%62%37%0%80%20%
Rijswijk95%5%98%2%59%41%0%99%1%
Eck en Wiel95%5%99%1%72%27%1%92%8%
Ganzert94%6%91%9%93%7%0%91%9%
Verspreide huizen Rijswijk91%9%83%17%86%13%1%94%6%
Verspreide huizen Maurik95%5%87%13%76%24%0%42%58%
Verspreide huizen Eck en Wiel93%7%94%6%90%10%0%87%13%
Ravenswaaij98%2%97%3%78%19%3%74%26%
Verspreide huizen Ravenswaaij99%1%96%4%93%7%0%91%9%
Verspreide huizen poldergebied91%9%93%7%87%13%0%84%16%
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de gemeente Buren. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 15 april 2022.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechts bovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo