Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de gemeente Epe

Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de gemeente Epe

Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de gemeente Epe.
Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de gemeente Epe.
Inhoud en meer informatie:

Deze pagina biedt informatie over het percentage woningen naar eigendom-, bewoning-, type- en bouwperiode per buurt in de gemeente Epe. De gegevens gelden voor 2020.


Woningen naar eigendom: Koopwoningen zijn eigendom van de bewoner(s) of in gebruik als tweede woning. Huurwoningen worden niet bewoond door de eigenaar van de woning. Huurwoningen worden verdeeld in (1) woningen in bezit van een woningcorporatie of andere instelling. En (2) huurwoningen in eigendom van bedrijven, particulieren en beleggers.
Woningen naar bewoning: Een woning is bewoond als er volgens de Basisregistratie Personen minimaal 1 persoon stond ingeschreven op het bijbehorende adres. Alle overige woningen worden beschouwd als onbewoond.
Woningen naar type: Een woning is meergezins wanneer het samen met andere woningen of (bedrijfs)ruimten een geheel pand vormt. Hieronder vallen flats, galerij-, portiek-, beneden- en bovenwoningen, appartementen en woningen boven bedrijfsruimten. Alle overige woningen hebben het type eengezins.
Woningen naar bouwjaar: Het bouwjaar is het jaar waarin een pand, waarin een woning zich bevindt, oorspronkelijk is opgeleverd. Bouwjaar heeft hier twee waarden: (1) in of na het jaar 2000 gebouwd en (2) vóór het jaar 2000 gebouwd.

Top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de gemeente Epe

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de gemeente Epe. De gegevens gelden voor 2020.

De buurt Epe Noord heeft met 93% het hoogste percentage koopwoningen van alle buurten in de gemeente Epe.

Toon tabel
Verdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de gemeente Epe






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de gemeente Epe naar het percentage koopwoningen per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de gemeente Epe in een woningwaardeklasse ingedeeld. Deze woningwaardeklasse bestaat uit de volgende categorieën: <40%, 40%-50%, 50%-60%, 60%-70%, 70%-80%, 80%-90% en 90%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de woningwaardeklasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de gemeente Epe






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage koopwoningen in de gemeente Epe. De cumulatieve verdeling toont elk van de 29 buurten in de gemeente Epe als een stip . Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage koopwoningen per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit gemiddelde inkomen hebben.

Ranglijst van het percentage woningen per kenmerk voor de buurten in de gemeente Epe

Onderstaande tabel toont het percentage woningen per kenmerk per buurt. Er zijn 29 buurten in de gemeente Epe waarvoor de gegevens over het percentage koopwoningen bekend zijn. Deze worden allemaal in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

Buurtnaam% Percentage eengezinswoning% Percentage meergezinswoning% Percentage bewoond% Percentage onbewoond% Koopwoningen% Huurwoningen totaal% Eigendom onbekend% Bouwjaar voor 2000% Bouwjaar vanaf 2000
Epe Centrum49%51%95%5%65%35%0%79%21%
Hoge Weerd79%21%99%1%54%46%0%100%0%
Hogeland65%35%94%6%67%33%0%85%15%
Epe Noord66%34%93%7%93%7%0%95%5%
Burgerenk96%4%100%0%41%59%0%95%5%
Enkweg89%11%98%2%54%46%0%99%1%
Gildehoek64%36%97%3%53%47%0%85%15%
Kweekweg69%31%75%25%55%45%0%93%7%
Vegtelarij85%15%98%2%64%36%0%99%1%
Klaarbeek59%41%98%2%36%64%0%23%77%
Buitengebied Epe Noord95%5%85%15%82%18%0%87%13%
Buitengebied Epe West95%5%90%10%88%12%0%90%10%
Buitengebied Epe Oost83%17%93%7%83%17%0%91%9%
Kern Emst93%7%97%3%71%29%1%82%18%
Buitengebied Emst91%9%92%8%88%12%0%85%15%
Vaassen Centrum40%60%93%7%56%44%0%87%13%
Heggerenk79%21%99%1%61%39%0%90%10%
Krugerstraat Noord92%8%98%2%80%20%0%95%5%
Krugerstraat Zuid84%16%91%9%50%50%0%98%2%
Oosterhof82%18%99%1%69%31%0%93%7%
Berkenoord 1100%0%97%3%60%40%0%95%5%
Berkenoord 288%12%99%1%1%99%0%100%0%
Woestijnweg68%32%98%2%44%56%0%86%14%
Vogelbuurt84%16%98%2%49%51%0%62%38%
Vulcanus - de Pirk82%18%98%2%84%16%0%40%60%
Eekterveld0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Buitengebied Vaassen92%8%93%7%87%13%0%90%10%
Kern Oene83%17%96%4%62%36%2%73%27%
Buitengebied Oene93%7%97%3%91%9%0%91%9%
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de gemeente Epe. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 17 november 2021.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechtsbovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo