Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de gemeente Ommen

Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de gemeente Ommen

Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de gemeente Ommen.
Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de gemeente Ommen.
Inhoud en meer informatie:

Deze pagina biedt informatie over het percentage woningen naar eigendom-, bewoning-, type- en bouwperiode per buurt in de gemeente Ommen. De gegevens gelden voor 2020.


Woningen naar eigendom: Koopwoningen zijn eigendom van de bewoner(s) of in gebruik als tweede woning. Huurwoningen worden niet bewoond door de eigenaar van de woning. Huurwoningen worden verdeeld in (1) woningen in bezit van een woningcorporatie of andere instelling. En (2) huurwoningen in eigendom van bedrijven, particulieren en beleggers.

Woningen naar bewoning: Een woning is bewoond als er volgens de Basisregistratie Personen minimaal 1 persoon stond ingeschreven op het bijbehorende adres. Alle overige woningen worden beschouwd als onbewoond.

Woningen naar type: Een woning is meergezins wanneer het samen met andere woningen of (bedrijfs)ruimten een geheel pand vormt. Hieronder vallen flats, galerij-, portiek-, beneden- en bovenwoningen, appartementen en woningen boven bedrijfsruimten. Alle overige woningen hebben het type eengezins.

Woningen naar bouwjaar: Het bouwjaar is het jaar waarin een pand, waarin een woning zich bevindt, oorspronkelijk is opgeleverd. Bouwjaar heeft hier twee waarden: (1) in of na het jaar 2000 gebouwd en (2) vóór het jaar 2000 gebouwd.

Top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de gemeente Ommen

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de gemeente Ommen. De gegevens gelden voor 2020.

De buurt Kern Ommen - sportpark Westbroek heeft met 100% het hoogste percentage koopwoningen van alle buurten in de gemeente Ommen.

Toon tabel
Verdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de gemeente Ommen






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de gemeente Ommen naar het percentage koopwoningen per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de gemeente Ommen in een woningwaardeklasse ingedeeld. Deze woningwaardeklasse bestaat uit de volgende categorieën: <40%, 40%-50%, 50%-60%, 60%-70%, 70%-80%, 80%-90% en 90%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de woningwaardeklasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de gemeente Ommen






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage koopwoningen in de gemeente Ommen. De cumulatieve verdeling toont elk van de 46 buurten in de gemeente Ommen als een stip . Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage koopwoningen per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit gemiddelde inkomen hebben.

Ranglijst van het percentage woningen per kenmerk voor de buurten in de gemeente Ommen

Onderstaande tabel toont het percentage woningen per kenmerk per buurt. Er zijn 46 buurten in de gemeente Ommen waarvoor de gegevens over het percentage koopwoningen bekend zijn. Deze worden allemaal in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

Buurtnaam% Percentage eengezinswoning% Percentage meergezinswoning% Percentage bewoond% Percentage onbewoond% Koopwoningen% Huurwoningen totaal% Eigendom onbekend% Bouwjaar voor 2000% Bouwjaar vanaf 2000
Kern Ommen - Centrum28%72%90%10%37%63%0%80%20%
Buurtschap Ommeres84%16%77%23%66%30%4%95%5%
Kern Ommen - Laarakkers71%29%97%3%63%36%1%98%2%
Buurtschap Ommen ten zuiden van de Vecht94%6%53%47%82%18%0%85%15%
Kern Ommen - Industrieterrein50%50%75%25%62%38%0%84%16%
Buurtschap Junne86%14%83%17%39%61%0%94%6%
Buurtschap Eerde95%5%73%27%23%77%0%95%5%
Buurtschap Besthmen88%12%87%13%80%20%0%86%14%
Buurtschap Varsen99%1%91%9%84%16%0%77%23%
Buurtschap Ommerbos-Ommerkanaal93%7%95%5%96%4%0%88%12%
Buurtschap Emsland88%12%93%7%75%25%0%84%16%
Buurtschap Zeesse94%6%48%52%47%15%37%92%8%
Kern Ommen - Zuid - ten noorden v spoor73%27%92%8%90%9%1%96%4%
Kern Ommen - Zuid - ten zuiden v spoor99%1%76%24%76%24%0%88%12%
Kern Ommen - Dante noord92%8%97%3%75%25%0%100%0%
Kern Ommen - Dante zuid75%25%99%1%67%33%0%100%0%
Kern Ommen - Zeeheldenbuurt - Lodderholt60%40%95%5%36%63%0%77%23%
Kern Ommen - Strangen94%6%98%2%60%40%0%97%3%
Kern Ommen - Alteveer Wonen 5-691%9%100%0%82%18%0%0%100%
Kern Ommen - Rotbrink0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Kern Ommen - Alteveer wonen 1-488%12%99%1%91%9%0%81%19%
Kern Ommen - Alteveer Bedrijven69%31%88%12%88%12%0%57%43%
Kern Ommen - Alteveer Voorzieningen71%29%100%0%67%33%0%13%88%
Kern Ommen - Havengebied100%0%100%0%74%26%0%0%100%
Kern Ommen - Vlierlanden100%0%98%2%70%30%0%4%96%
Kern Ommen - sportpark Westbroek97%3%97%3%100%0%0%14%86%
Buurtschap Arrien93%7%95%5%88%12%0%92%8%
Buurtschap Arrienveld90%10%90%10%90%10%0%87%13%
Buurtschap Beerze89%11%82%18%81%19%0%80%20%
Kern Beerzerveld99%1%98%2%76%24%1%80%20%
Kern Kloosterdijk85%15%85%15%66%34%0%98%2%
Buurtschap Beerzerveld96%4%98%2%85%14%1%84%16%
Buurtschap Dalmsholte90%10%94%6%83%17%0%93%7%
Buurtschap Giethmen94%6%90%10%88%12%0%82%18%
Kern Lemele94%6%98%2%81%19%0%71%29%
Buurtschap Lemele92%8%94%6%86%14%0%83%17%
Buurtschap Archem100%0%85%15%67%33%0%82%18%
Buurtschap Stegeren90%10%85%15%74%26%0%85%15%
Buurtschap Stegerveld99%1%99%1%86%14%0%81%19%
Kern Vilsteren89%11%96%4%84%16%0%85%15%
Buurtschap Vilsteren100%0%81%19%87%13%0%99%1%
Buurtschap Vinkenbuurt94%6%97%3%90%10%0%87%13%
Buurtschap Ommerschans76%24%94%6%69%29%2%95%5%
Kern Witharen94%6%94%6%88%12%0%76%24%
Buurtschap Witharen91%9%96%4%79%21%0%85%15%
Buurtschap Ommerveld88%12%98%2%87%13%0%85%15%
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de gemeente Ommen. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 20 december 2021.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechtsbovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo