Verkiezingsuitslagen voor JA21

Hoeveel stemmen en zetels heeft JA21 bij deelname aan de verkiezingen behaald? Bekijk hier alle cijfers over de uitslagen van de verkiezingen tot en met 2024. En hoe doet JA21 het in de peilingen? Ook de peilingen tot en met 25 juni 2024 zijn hier te vinden.
Hoeveel stemmen en zetels heeft JA21 bij deelname aan de verkiezingen behaald? Bekijk hier alle cijfers over de uitslagen van de verkiezingen tot en met 2024. En hoe doet JA21 het in de peilingen? Ook de peilingen tot en met 25 juni 2024 zijn hier te vinden.
Percentage stemmen op JA21 bij de verschillende verkiezingen
(0,65% bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 gemiddeld in heel Nederland)






Even geduld alsjeblieft...

de grafiek met verkiezingsuitslagen wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont het percentage stemmen op JA21 voor Nederland als geheel voor alle verkiezingen waarvan deelname door JA21 bekend is.

Het percentage geeft aan hoeveel procent van de bij de verkiezingen opgekomen kiezers op JA21 heeft gestemd.

Advertentie:

Peilingtrend JA21 per maand
Aantal Tweede Kamer zetels dat JA21 volgens de peiling van Ipsos/EenVandaag zou behalen.








Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.






Bovenstaande lijngrafiek toont het aantal zetels dat JA21 volgens de maandelijkse peilingen van Ipsos/EenVandaag bij verkiezingen voor de Tweede Kamer gehaald zou hebben. De meest recente peiling is van 25 juni 2024.

Hoeveel zetels zou JA21 behalen als er op korte termijn verkiezingen gehouden worden? De maandelijkse peiling in opdracht van EenVandaag toont wat het stemgedrag nu zou zijn. Volgens de meest recente peiling van 25 juni 2024 zou JA21 één zetel halen.

Meer peilingen
Percentage stemmen op JA21 per provincie

Kies een verkiezingsuitslag met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont het percentage stemmen dat per provincie op JA21 is uitgebracht. Hierbij zijn de provincies zo gesorteerd dat de provincies waar JA21 relatief meer stemmen heeft behaald hoger in de grafiek en met een donkerdere kleur worden weergegeven. Met het filter boven de grafiek kunnen verschillende beschikbare verkiezingsuitslagen gekozen worden. Voor iedere soort verkiezingen zijn de (maximaal) vier meest recent bekende uitslagen beschikbaar. Gebruikte afkortingen in het filter boven de grafiek: EP-2024: Europees Parlementsverkiezingen van 6 juni 2024, GR-2022: Gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022, PS-2023: Provinciale Staten verkiezingen van 15 maart 2023, TK-2023: Tweede Kamer verkiezingen van 22 november 2023 en WS-2023: Waterschapsverkiezingen van 15 maart 2023

De grafiek van de Europees Parlementsverkiezingen van 6 juni 2024 toont dat JA21 het populairst is in de provincie Zuid-Holland: daar stemde 0,87% van de kiesgerechtigden op JA21. In de provincie Zuid-Holland kreeg JA21 ook in absolute zin de meeste stemmen, namelijk 10.672 stemmen.

Verdeling van het percentage stemmen op JA21 per gemeente

Kies een verkiezingsuitslag met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' met het percentage stemmen op JA21 per gemeente. De cumulatieve verdeling toont elke gemeente als een stip (hierbij worden alleen de gemeenten getoond waar JA21 aan de verkiezingen heeft deelgenomen). Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage stemmen op JA21. De verticale as toont van 0% tot 100% hoeveel procent van de gemeenten minimaal dit percentage stemmen op JA21 hebben. Gebruikte afkortingen in het filter boven de grafiek: EP-2024: Europees Parlementsverkiezingen van 6 juni 2024, GR-2022: Gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022, PS-2023: Provinciale Staten verkiezingen van 15 maart 2023, TK-2023: Tweede Kamer verkiezingen van 22 november 2023 en WS-2023: Waterschapsverkiezingen van 15 maart 2023

Uit de grafiek van de Europees Parlementsverkiezingen van 6 juni 2024 valt af te lezen dat JA21 in de helft van de gemeenten 0,63% van de stemmen heeft gekregen. Met andere woorden: in 50% van de gemeenten scoorde JA21 minder dan 0,63% van de stemmen en in 50% van de gemeenten stemde meer dan 0,63% van de kiesgerechtigden op JA21. Dit komt overeen met de positie van 0,63% op de x-as van de grafiek bij 50% op de y-as van de grafiek.

Top 10 stembureaus
Stembureaus met het hoogste percentage stemmen op JA21.
StembureauPercentage stemmen op JA21GemeenteWijkBuurt
Stembureau Gymzaal Akersluis in Amsterdam12%AmsterdamSloten/Nieuw-SlotenDorp Sloten
Stembureau Naaldwijk BIJ Pleincentrum12%WestlandNaaldwijkNaaldwijk Centrumgebied
Stembureau Tent Tuincentrum Osdorp in Amsterdam12%AmsterdamDe AkerDe Aker-Oost
Stembureau Rijckehove in Capelle aan den IJssel12%Capelle aan den IJsselCapelle West en ’s GravenlandChopinbuurt
Stembureau Kastelenbuurt in Schiedam11%SchiedamWoudhoekKastelenbuurt
Stembureau Hervormde Kerk Pernis in Rotterdam10%RotterdamRotterdam CentrumStadsdriehoek
Stembureau Hockey Club Schiedam10%SchiedamKethelSportpark Harga
Stembureau Voormalige kerk Sion in Wassenaar9%WassenaarNoordoostelijk deel der gemeenteGroot Deijleroord en Ter Weer
Stembureau Tennisvereniging Zalmplaat in Rotterdam9%RotterdamRotterdam CentrumStadsdriehoek
Stembureau Openbare Daltonbasisschool de Klinker in Schiedam9%SchiedamWoudhoekAmbachtenbuurt

Bovenstaande tabel toont de 10 stembureaus waar gemiddeld over alle beschikbare data met verkiezingsuitslagen voor heel Nederland het meest op JA21 is gestemd.

Gebruikte open data bronnen

De informatie op deze pagina is samengesteld op basis van cijfers die door de Kiesraad, OpenState en het CBS als open data zijn gepubliceerd. Zie deze bronbeschrijving.

Bekijk ook de video-animaties over de verkiezingen op het YouTube kanaal van AlleCijfers.

In welke gemeente is het meest op JA21 gestemd?:

Onderstaande tabel toont het percentage stemmen op JA21 per gemeente, per provincie en voor Nederland:

Onderstaande tabel toont het percentage stemmen en het aantal stemmen dat per regio (Nederland, provincie, gemeente) op JA21 is uitgebracht. De gegevens worden in aparte kolommen getoond voor de meest recente verkiezingen voor elke soort verkiezingen. Gebruikte afkortingen in de tabel: EP-2024: Europees Parlementsverkiezingen van 6 juni 2024, GR-2022: Gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022, PS-2023: Provinciale Staten verkiezingen van 15 maart 2023, TK-2023: Tweede Kamer verkiezingen van 22 november 2023 en WS-2023: Waterschapsverkiezingen van 15 maart 2023 Klik op de naam van een regio om de pagina met alle informatie over de verkiezingen voor die regio weer te geven. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een partijnaam in het zoekveld in te voeren.

Regionaam2024-EP2023-WS2023-TK2023-PS2022-GR
Gemeente Capelle aan den IJssel1,55%8,3%1,22%8,8%
Gemeente Lansingerland1,40%6,1%1,11%7,7%
Gemeente Noordwijk1,31%5,8%0,97%8,1%
Gemeente Edam-Volendam1,29%0,78%13%
Gemeente Noord-Beveland1,28%0,83%4,53%
Gemeente Nieuwkoop1,26%7,1%1,16%7,6%
Gemeente Albrandswaard1,24%10%1,19%12%
Gemeente Drechterland1,23%1,41%7,5%
Gemeente Zandvoort1,20%7,4%1,05%8,7%
Gemeente Voorne aan Zee1,19%5,3%1,04%7,6%
Gemeente Landsmeer1,19%0,62%5,9%
Gemeente Aalsmeer1,18%4,75%0,95%8,8%
Gemeente Ameland1,18%0,67%2,70%
Gemeente Kaag en Braassem1,17%5,1%0,96%6,8%
Gemeente Nissewaard1,14%7,9%0,95%9%
Gemeente Hillegom1,13%5,3%1,09%7,3%
Gemeente Barendrecht1,09%6,8%0,97%9,5%
Gemeente Rotterdam1,07%6,3%0,87%6,8%
Gemeente Waterland1,07%0,71%6,6%
Gemeente Oudewater1,07%0,96%5%
Gemeente Krimpenerwaard1,05%3,68%0,96%5,6%
Gemeente Koggenland1,02%1,03%6,1%
Gemeente Wassenaar1,01%7,2%0,69%8,2%
Gemeente Oostzaan1,01%0,88%8,3%
Gemeente Haarlemmermeer1,01%6,5%0,92%8,3%
Gemeente Papendrecht1,00%5,9%0,77%6%
Gemeente Blaricum0,97%0,77%8,4%
Gemeente Uithoorn0,97%1,01%7,2%
Gemeente Westland0,96%5,6%1,01%7,6%
Gemeente Oegstgeest0,95%3,25%0,57%4,41%
Gemeente Moerdijk0,95%0,86%5,3%
Gemeente Lisse0,94%5,2%0,95%7%
Gemeente Stede Broec0,93%1,30%7,1%
Gemeente Maassluis0,93%5,9%0,88%7,5%
Gemeente Ridderkerk0,92%5,4%0,90%7,6%
Gemeente Zeewolde0,92%0,81%4,81%
Gemeente Tubbergen0,92%0,61%4,12%
Gemeente Leiderdorp0,91%4,49%0,75%5,4%
Gemeente Laren0,91%0,42%7,6%
Gemeente Krimpen aan den IJssel0,91%5,9%1,06%6,9%
Gemeente Velsen0,90%5,8%0,87%7%
Gemeente Bergen (Noord-Holland)0,90%0,88%6,6%
Gemeente Uitgeest0,89%0,84%6,8%
Gemeente Goes0,89%0,80%4,10%
Gemeente Huizen0,89%0,76%7,3%
Gemeente Schiedam0,89%7,4%0,68%7,6%
Gemeente Asten0,89%0,62%5,0%
Gemeente Waddinxveen0,89%4,47%0,79%5,2%
Gemeente Woensdrecht0,88%0,90%6,3%
Gemeente Hoorn0,88%0,85%5,7%
Gemeente Zuidplas0,88%5,7%1,21%7,1%
Provincie Zuid-Holland0,87%5,2%0,82%6,1%
Gemeente Opmeer0,87%1,19%5,7%
Gemeente Buren0,87%4,50%0,83%4,75%
Gemeente Medemblik0,87%1,06%6,1%
Gemeente Zoetermeer0,86%6,6%0,80%6,9%
Gemeente Pijnacker-Nootdorp0,86%5,3%0,93%6,2%
Gemeente Hoeksche Waard0,86%5%1,15%6,7%
Gemeente Ouder-Amstel0,85%0,71%4,72%
Gemeente Enkhuizen0,85%0,81%6%
Gemeente Harderwijk0,85%0,83%5,2%
Gemeente Beverwijk0,84%0,95%7,9%
Gemeente Wijdemeren0,84%0,73%6,7%
Gemeente Leidschendam-Voorburg0,84%4,40%0,67%5,1%
Gemeente Katwijk0,84%5,8%0,83%6,7%
Gemeente Drimmelen0,83%0%0,91%4,73%
Gemeente Dijk en Waard0,83%0,96%6,5%
Gemeente Alphen aan den Rijn0,83%4,69%0,91%5,4%
Gemeente Alphen-Chaam0,83%0,86%3,74%
Gemeente Zwijndrecht0,82%4,98%0,92%6,5%
Gemeente Vlaardingen0,82%7,2%0,78%7,7%
Gemeente Duiven0,81%0,76%4,90%
Gemeente Vaals0,81%0,30%3,14%
Gemeente Tiel0,81%4,87%0,62%5,4%
Gemeente Voorschoten0,80%4,07%0,72%5,7%
Gemeente Lelystad0,80%0,81%5,8%
Gemeente Den Helder0,80%0,85%6%
Gemeente Lopik0,80%0,98%5,9%
Gemeente Soest0,80%0,70%5,8%
Gemeente Losser0,80%0,52%3,91%
Gemeente Gorinchem0,80%5,1%0,88%5,1%
Gemeente Zaanstad0,80%0,71%5,7%
Gemeente Heemstede0,79%3,57%0,69%4,92%
Gemeente Purmerend0,79%0,76%7,7%
Gemeente Gooise Meren0,79%0,64%5,2%
Gemeente Teylingen0,78%5,5%0,97%7%
Gemeente Etten-Leur0,78%0,86%4,70%
Gemeente Bergen op Zoom0,78%0,76%4,85%
Gemeente Almere0,78%0,69%5,4%
Gemeente Alkmaar0,78%0,80%5,2%
Gemeente Heiloo0,78%0,83%6%
Gemeente De Ronde Venen0,78%0,78%5,9%
Gemeente Baarle-Nassau0,77%0,86%3,49%
Gemeente Molenlanden0,76%4,13%0,78%4,20%
Gemeente Waalwijk0,76%0,65%4,90%
Gemeente Vlissingen0,76%0,77%4,05%
Gemeente Goirle0,76%0,65%4,32%
Gemeente Roosendaal0,75%0,80%5,2%
Gemeente Wormerland0,75%0,83%5,4%
Gemeente Castricum0,75%0,90%5,8%
Gemeente IJsselstein0,74%0,92%6,9%
Gemeente Heumen0,74%3,03%0,50%3,64%
Gemeente Hoogeveen0,74%0,78%2,65%
Gemeente Geertruidenberg0,74%0,79%4,63%
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht0,74%5,4%0,82%6,8%
Gemeente Montfoort0,74%0,71%6,2%
Gemeente Son en Breugel0,74%0,68%3,73%
Gemeente Barneveld0,74%0,69%3,11%
Gemeente Dronten0,73%0,76%3,86%
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk0,73%2,90%0,85%4,87%
Gemeente Gilze en Rijen0,73%0,78%4,38%
Gemeente Weert0,73%0,83%6%
Gemeente Halderberge0,73%0,71%5%
Gemeente Schouwen-Duiveland0,72%0,73%3,95%
Gemeente Gennep0,72%0,63%4,38%
Gemeente Heemskerk0,72%0,87%6,3%
Gemeente Harlingen0,72%0,73%3,62%
Gemeente Kapelle0,71%0,97%4,93%
Gemeente Leudal0,71%0,84%4,32%
Gemeente Best0,71%0,68%4,46%
Provincie Noord-Holland0,71%0,86%0,70%5,4%1,28%
Provincie Flevoland0,71%0,70%4,64%
Gemeente Cranendonck0,71%1,05%6,3%
Gemeente Rijswijk0,71%4,42%0,73%5,5%
Gemeente Beuningen0,70%4,65%0,68%5,6%
Gemeente Amstelveen0,70%0,15%0,62%5,3%
Gemeente Maashorst0,70%0,71%4,27%
Gemeente Eemnes0,69%0,93%5,5%
Gemeente Scherpenzeel0,69%0,64%3,92%
Gemeente Echt-Susteren0,68%0,57%3,93%
Gemeente Winterswijk0,68%0,58%2,62%
Gemeente Schagen0,68%0,84%5,3%
Gemeente Oldenzaal0,68%0,52%4,57%
Gemeente Bunschoten0,68%0,65%6,3%
Gemeente Goeree-Overflakkee0,68%2,89%0,80%4,67%
Gemeente Gouda0,68%3,73%0,76%4,34%
Gemeente Meerssen0,68%0,64%3,62%
Gemeente Heusden0,68%0,89%4,46%
Gemeente Druten0,67%3,28%0,73%4,37%
Gemeente Wijchen0,67%3,85%0,75%5,1%
Gemeente Coevorden0,67%0,58%2,43%
Gemeente Nijkerk0,66%0,81%4,24%
Gemeente Leiden0,66%3,01%0,53%3,43%
Gemeente Oost Gelre0,66%0,61%3,35%
Gemeente Lingewaard0,66%3,66%0,63%4,03%
Gemeente Waalre0,66%0,62%3,58%
Gemeente Nieuwegein0,66%0,65%6,1%
Gemeente Dongen0,66%0,60%4,38%
Gemeente Amersfoort0,66%0,64%3,86%
Gemeente Landgraaf0,66%0,44%3,40%
Gemeente Maasdriel0,65%4,77%0,84%5,9%
Gemeente Renkum0,65%0,57%2,99%
Gemeente Steenbergen0,65%0,89%5,3%
Gemeente Oosterhout0,65%0,61%4,93%
Nederland0,65%1,32%0,68%4,40%0,20%
Gemeente Bladel0,65%0,96%3,51%
Gemeente Brummen0,64%0,58%3,54%
Gemeente Houten0,64%0,68%4,72%
Gemeente Laarbeek0,64%0,61%3,86%
Gemeente Meppel0,64%0,71%2,89%
Gemeente Bloemendaal0,64%3,53%0,53%5%
Gemeente Oirschot0,64%0,83%4,23%
Gemeente Tilburg0,64%0,71%3,93%
Gemeente Baarn0,64%0,83%5,1%
Gemeente Helmond0,64%0,66%4,38%
Gemeente Heeze-Leende0,64%0,69%4,12%
Gemeente Land van Cuijk0,64%0,74%3,81%
Gemeente Twenterand0,64%0,64%3,25%
Gemeente Bronckhorst0,63%0,62%2,62%
Gemeente Rhenen0,63%0,61%4,67%
Gemeente Terschelling0,63%1,09%3,64%
Gemeente Lochem0,63%0,59%2,34%
Gemeente Oss0,63%0,68%4,55%
Gemeente Den Haag0,63%4,06%0,47%4,38%
Gemeente Zeist0,63%0,59%4,14%
Gemeente Sittard-Geleen0,63%0,55%4,30%
Gemeente Borger-Odoorn0,63%0,60%2,37%
Gemeente Breda0,62%0,79%4,09%
Provincie Noord-Brabant0,62%0,10%0,72%4,21%
Gemeente Someren0,62%0,69%4,90%
Gemeente Veendam0,62%0,50%2,04%
Gemeente Valkenburg aan de Geul0,62%0,64%3,89%
Gemeente Stichtse Vecht0,62%0,68%6%
Gemeente Woerden0,62%0,00%0,71%4,80%
Gemeente Oldambt0,62%0,50%2,05%
Gemeente Utrechtse Heuvelrug0,62%0,63%4,0%
Gemeente Montferland0,61%0,63%3,42%
Gemeente Hardinxveld-Giessendam0,61%3,97%0,75%3,83%
Gemeente Roermond0,61%0,71%4,41%
Gemeente Reusel-De Mierden0,61%0,76%3,27%
Gemeente Maasgouw0,61%0,67%5,5%
Gemeente Hulst0,61%0,80%2,62%
Gemeente Steenwijkerland0,61%0,69%4,10%
Gemeente Alblasserdam0,61%4,50%0,68%5%
Gemeente Leusden0,60%0,74%4,69%
Gemeente Geldrop-Mierlo0,60%0,72%4,08%
Gemeente Hardenberg0,60%0,65%3,20%
Gemeente Rozendaal0,60%0,40%4,40%
Gemeente Woudenberg0,60%0,61%3,31%
Gemeente Gemert-Bakel0,60%0,80%4,15%
Gemeente Putten0,60%0,62%4,03%
Gemeente Sluis0,60%0,50%2,45%
Gemeente Hilversum0,60%0,61%4,47%
Gemeente Zoeterwoude0,59%3,22%0,91%3,86%
Gemeente Hollands Kroon0,59%0,92%5,3%
Gemeente Zevenaar0,59%0,53%3,94%
Provincie Zeeland0,59%0,70%3,44%
Gemeente Boekel0,59%1,04%4,09%
Gemeente Midden-Delfland0,59%4,05%0,92%6,4%
Gemeente Zundert0,59%0,96%4,18%
Gemeente Apeldoorn0,59%0,65%3,94%
Gemeente Bernheze0,58%0,83%4,11%
Gemeente Texel0,58%0,68%4,87%
Gemeente Overbetuwe0,58%3,06%0,75%4,0%
Gemeente Eersel0,58%0,84%3,43%
Gemeente Berg en Dal0,58%3,16%0,63%4,62%
Gemeente De Fryske Marren0,57%0,70%3,06%
Gemeente Sliedrecht0,57%5,2%0,89%4,98%
Gemeente Zaltbommel0,57%2,86%0,60%3,19%
Provincie Drenthe0,57%0,61%2,41%
Gemeente Delft0,57%3,59%0,61%3,89%
Gemeente Almelo0,57%0,51%4,18%
Gemeente Veenendaal0,57%0,64%4,61%
Gemeente Midden-Drenthe0,57%0,48%2,15%
Gemeente Berkelland0,57%0,56%2,86%
Gemeente Dordrecht0,57%4,35%0,67%5%
Gemeente Loon op Zand0,56%0,59%5,1%
Gemeente Emmen0,56%0,60%2,83%
Provincie Utrecht0,56%0,19%0,62%4,32%
Gemeente Doetinchem0,56%0,68%3,36%
Gemeente Wierden0,56%0,68%4,58%
Provincie Limburg0,56%0,60%4,10%
Gemeente Haaksbergen0,56%0,73%3,81%
Gemeente Culemborg0,56%4,59%0,57%4,78%
Gemeente Bergeijk0,56%0,85%3,75%
Provincie Gelderland0,56%1,13%0,61%3,51%
Gemeente Venlo0,55%0,52%4,23%
Gemeente Aa en Hunze0,55%0,63%1,88%
Gemeente Haarlem0,55%3,09%0,58%3,84%
Gemeente Meierijstad0,55%0,71%4,06%
Gemeente Westerveld0,55%0,55%1,78%
Gemeente Diemen0,55%0,49%4,88%
Gemeente Simpelveld0,55%0,67%2,80%
Gemeente Sint-Michielsgestel0,55%0,66%3,80%
Gemeente Beek0,55%0,52%4,01%
Gemeente De Wolden0,55%0,70%2,05%
Gemeente Veldhoven0,54%0,66%4,25%
Gemeente West Betuwe0,54%4,04%0,67%4,61%
Gemeente Rheden0,54%0,57%3,16%
Gemeente Súdwest-Fryslân0,54%0,73%2,72%
Gemeente Hellendoorn0,54%0,58%3,51%
Gemeente Leeuwarden0,53%0,71%3,12%
Gemeente Altena0,53%3,77%0,79%4,23%
Gemeente Eijsden-Margraten0,53%0,56%3,56%
Gemeente Den Bosch0,53%0,62%4,08%
Gemeente Peel en Maas0,53%0,68%4,37%
Gemeente Groningen0,53%0,66%1,89%
Gemeente Nunspeet0,53%0,69%2,88%
Gemeente Aalten0,52%0,69%2,53%
Gemeente Beekdaelen0,52%0,61%4,28%
Gemeente Rucphen0,52%0,52%4,20%
Gemeente Terneuzen0,52%0,63%3,33%
Gemeente Horst aan de Maas0,52%0,64%4,03%
Gemeente Oisterwijk0,52%0,65%4,28%
Gemeente Ermelo0,52%0,63%4,03%
Gemeente Venray0,52%0,55%3,70%
Provincie Overijssel0,52%0,57%3,56%
Gemeente Ede0,52%0,63%3,62%
Gemeente Noardeast-Fryslân0,52%0,67%2,53%
Gemeente Kampen0,51%0,61%3,84%
Gemeente Maastricht0,51%0,56%3,94%
Gemeente Neder-Betuwe0,51%2,77%0,47%2,94%
Gemeente Beesel0,51%0,63%4,54%
Provincie Friesland0,51%0,65%2,68%
Gemeente Wijk bij Duurstede0,51%0,85%5,8%
Gemeente Olst-Wijhe0,51%0,65%2,49%
Gemeente Nuenen Gerwen en Nederwetten0,51%0,53%3,72%
Gemeente Dantumadiel0,51%0,70%2,38%
Gemeente Eindhoven0,51%0,55%3,34%
Gemeente Deurne0,51%0,96%4,06%
Gemeente Gulpen-Wittem0,50%0,71%3,13%
Gemeente Borne0,50%0,50%4,38%
Gemeente Dinkelland0,50%0,64%4,12%
Gemeente Veere0,50%0,54%2,94%
Gemeente Noordoostpolder0,50%0,70%3,27%
Gemeente Boxtel0,50%0,76%3,59%
Gemeente Vught0,50%0,51%3,17%
Gemeente Brunssum0,50%0,53%3,70%
Gemeente Doesburg0,50%0,57%3,31%
Gemeente Hof van Twente0,50%0,51%3,53%
Gemeente Enschede0,49%0,43%3,50%
Gemeente Roerdalen0,49%0,64%4,25%
Gemeente Zwolle0,49%0,52%3,44%
Gemeente Opsterland0,49%0,45%1,93%
Gemeente Valkenswaard0,49%0,68%4,11%
Gemeente Waadhoeke0,49%0,64%2,50%
Gemeente Hengelo0,49%0,57%4,01%
Gemeente Heerenveen0,49%0,63%2,58%
Gemeente West Maas en Waal0,49%2,96%0,65%4,15%
Gemeente Bunnik0,48%0,52%3,07%
Gemeente Assen0,48%0,63%2,55%
Provincie Groningen0,48%0,55%1,72%
Gemeente Staphorst0,48%0,87%4,58%
Gemeente Midden-Groningen0,48%0,48%1,46%
Gemeente Oude IJsselstreek0,48%0,68%2,60%
Gemeente Vijfheerenlanden0,48%4,39%0,68%4,55%
Gemeente Westerkwartier0,48%0,50%1,68%
Gemeente De Bilt0,47%0,54%4,01%
Gemeente Middelburg0,47%0,68%3,04%
Gemeente Tynaarlo0,47%0,49%2,00%
Gemeente Zwartewaterland0,46%0,53%3,25%
Gemeente Noordenveld0,46%0,54%2,09%
Gemeente Westervoort0,46%0,79%4,23%
Gemeente Amsterdam0,46%0,00%0,41%3,16%4,21%
Gemeente Vlieland0,46%0,72%3,08%
Gemeente Kerkrade0,45%0,43%3,37%
Gemeente Tytsjerksteradiel0,45%0,73%2,53%
Gemeente Voerendaal0,45%0,58%3,77%
Gemeente Achtkarspelen0,45%0,57%1,97%
Gemeente Stein0,44%0,69%4,65%
Gemeente Weststellingwerf0,44%0,51%3,32%
Gemeente Bergen (Limburg)0,44%0,65%4,60%
Gemeente Borsele0,44%0,76%3,28%
Gemeente Arnhem0,44%1,54%0,45%2,94%
Gemeente Nederweert0,44%0,73%4,10%
Gemeente Raalte0,43%0,68%3,35%
Gemeente Heerlen0,43%0,48%3,21%
Gemeente Stadskanaal0,43%0,46%1,87%
Gemeente Smallingerland0,42%0,51%2,29%
Gemeente Ommen0,42%0,71%3,05%
Gemeente Nijmegen0,42%2,33%0,49%2,57%
Gemeente Hilvarenbeek0,42%0,72%3,79%
Gemeente Dalfsen0,41%0,60%2,97%
Gemeente Eemsdelta0,40%0,46%1,37%
Gemeente Voorst0,40%0,58%2,88%
Gemeente Pekela0,40%0,38%1,37%
Gemeente Zutphen0,40%0,58%2,60%
Gemeente Oldebroek0,40%0,45%2,48%
Gemeente Rijssen-Holten0,40%0,54%2,70%
Gemeente Epe0,39%0,51%3,16%
Gemeente Westerwolde0,39%0,51%1,88%
Gemeente Tholen0,39%0,67%3,47%
Gemeente Mook en Middelaar0,39%0,37%3,93%
Gemeente Elburg0,38%0,65%3,20%
Gemeente Deventer0,38%0,52%2,62%
Gemeente Ooststellingwerf0,38%0,55%2,13%
Gemeente Heerde0,37%0,66%2,18%
Gemeente Renswoude0,36%1,01%4,52%
Gemeente Utrecht0,35%0,41%2,64%
Gemeente Wageningen0,30%0%0,38%2,12%
Gemeente Het Hogeland0,28%0,46%1,17%
Gemeente Hattem0,22%0,60%3,26%
Gemeente Urk0,22%0,24%0,84%
Gemeente Reimerswaal0,20%0,52%2,70%
Gemeente Schiermonnikoog0,11%0,54%3,21%

Advertentie:

Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per regio voor JA21. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en wordt zo snel mogelijk na iedere verkiezingen bijgewerkt.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechts bovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Politieke partijen
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: