Verkiezingsuitslagen voor Jezus leeft

Hoeveel stemmen en zetels heeft Jezus leeft bij deelname aan de verkiezingen behaald? Bekijk hier de uitslagen van de verkiezingen voor Jezus leeft van 2014 tot en met 2022. Met gegevens over het aantal en percentage stemmen per regio en de verdeling van de zetels. En met de uitslagen van de verkiezingen voor de Tweede Kamer, de Gemeenteraad, de Provinciale Staten, het Europees parlement en het Waterschap.

Verkiezingsuitslagen voor Jezus leeft

Hoeveel stemmen en zetels heeft Jezus leeft bij deelname aan de verkiezingen behaald? Bekijk hier de uitslagen van de verkiezingen tot en met 2022. Met gegevens over de stemmen en de zetelsverdeling voor heel veel soorten verkiezingen.
Inhoud en meer informatie:

Stemmen op Jezus leeft per jaar / Provincies / Frequentieverdeling / Stemmen op Jezus leeft per gemeente / Definities / Excel download / Vergelijk opkomst / Uitslagen per regio

Op deze pagina vind je informatie over 10 verschillende verkiezingen waaraan Jezus leeft sinds 2014 heeft deelgenomen. De meest recente uitslag is van 16 maart 2022 toen er verkiezingen voor de gemeenteraad werden gehouden.

Alle partijen
Percentage stemmen op Jezus leeft bij de verschillende verkiezingen
(0,05% bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 gemiddeld in heel Nederland)






Even geduld alsjeblieft...

de grafiek met het percentage opkomst van de kiesgerechtigden per jaar wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont het percentage stemmen op Jezus leeft voor Nederland als geheel voor alle verkiezingen waarvan deelname door Jezus leeft bekend is.

Het percentage geeft aan hoeveel procent van de bij de verkiezingen opgekomen kiezers op Jezus leeft heeft gestemd.

Percentage stemmen op Jezus leeft per provincie

Kies een verkiezingsuitslag met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont het percentage stemmen dat per provincie op Jezus leeft is uitgebracht. Hierbij zijn de provincies zo gesorteerd dat de provincies waar Jezus leeft relatief meer stemmen heeft behaald hoger in de grafiek en met een donkerdere kleur worden weergegeven. Met het filter boven de grafiek kunnen verschillende beschikbare verkiezingsuitslagen gekozen worden. Voor iedere soort verkiezingen zijn de (maximaal) vier meest recent bekende uitslagen beschikbaar.

De grafiek van de Tweede Kamer verkiezingen van 17 maart 2021 toont dat Jezus leeft het populairst is in de provincie Flevoland: daar stemde 0,18% van de kiesgerechtigden op Jezus leeft. Dat zijn 415 stemmen. In absolute aantallen kreeg Jezus leeft de meeste stemmen in de provincie Zuid-Holland, namelijk 1.199 stemmen (dit is 0,06% van de stemmen in de provincie Zuid-Holland).

Frequentieverdeling van het percentage stemmen op Jezus leeft per gemeente.

Kies een verkiezingsuitslag met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' met het percentage stemmen op Jezus leeft per gemeente. De cumulatieve verdeling toont elke gemeente als een stip (hierbij worden alleen de gemeenten getoond waar Jezus leeft aan de verkiezingen heeft deelgenomen). Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage stemmen op Jezus leeft. De verticale as toont van 0% tot 100% hoeveel procent van de gemeenten minimaal dit percentage stemmen op Jezus leeft hebben.

Uit de grafiek van de Gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022 valt af te lezen dat Jezus leeft in de helft van de gemeenten 0,89% van de stemmen heeft gekregen. Met andere woorden: in 50% van de gemeenten scoorde Jezus leeft minder dan 0,89% van de stemmen en in 50% van de gemeenten stemde meer dan 0,89% van de kiesgerechtigden op Jezus leeft. Dit komt overeen met de positie van 0,89% op de x-as van de grafiek bij 50% op de y-as van de grafiek.

Gebruikte open data bronnen

De informatie op deze pagina is samengesteld op basis van cijfers die door de Kiesraad, OpenState en het CBS als open data zijn gepubliceerd. Zie deze bronbeschrijving.

Bekijk ook de video-animaties over de verkiezingen op het YouTube kanaal van AlleCijfers.

Tabel met het percentage en het aantal stemmen op Jezus leeft per regio per soort verkiezingen

Onderstaande tabel toont het percentage stemmen en het aantal stemmen dat per regio (Nederland, provincie, gemeente) op Jezus leeft is uitgebracht. De gegevens worden in aparte kolommen getoond voor de meest recente verkiezingen voor elke soort verkiezingen. Gebruikte afkortingen in de kolomnamen van de tabel: EP-2019: Europees Parlement verkiezingen van 23 mei 2019, GR-2022: Gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022, PS-2019: Provinciale Staten verkiezingen van 20 maart 2019 en TK-2021: Tweede Kamer verkiezingen van 17 maart 2021. Klik op de naam van een regio om de pagina met alle informatie over de verkiezingen voor die regio weer te geven. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een partijnaam in het zoekveld in te voeren.

Regionaam% GR-2022% PS-2019% TK-2021% EP-2019# GR-2022# PS-2019# TK-2021# EP-2019
Gemeente Urk2,00%0,95%1,37%0,96%2169217567
Gemeente Smallingerland1,82%0,11%0,40%4193973
Gemeente Noordoostpolder1,77%0,25%0,21%0,33%340525849
Gemeente Bergen (Noord-Holland)1,62%0,02%0,06%25147
Gemeente Tholen1,41%0,18%0,22%1722918
Gemeente Molenlanden1,41%0,23%0,21%0,33%324526056
Gemeente Hardinxveld-Giessendam1,14%0,25%0,21%0,32%100222421
Gemeente Stadskanaal1,06%0,06%0,35%1151230
Gemeente Altena0,94%0,14%0,22%2374838
Gemeente Harlingen0,83%0,08%0,14%5787
Gemeente Heerenveen0,74%0,07%0,13%1622122
Gemeente Nieuwegein0,73%0,06%0,18%1602333
Gemeente Katwijk0,68%0,14%0,28%2045759
Gemeente Gorinchem0,52%0,23%0,11%0,27%81332529
Gemeente Dordrecht0,51%0,19%0,11%0,24%230897481
Gemeente Heerlen0,48%0,13%14529
Gemeente Hengelo0,46%0,07%0,14%1533434
Gemeente Amersfoort0,28%0,04%0,13%1964074
Gemeente Oldebroek0,42%0,22%0,55%463240
Gemeente Heerde0,38%0,15%0,26%341817
Gemeente Alblasserdam0,38%0,09%0,42%341128
Gemeente Zutphen0,32%0,06%0,15%691925
Gemeente Almere0,31%0,09%0,25%221102127
Provincie Flevoland0,31%0,18%0,31%495415355
Gemeente Dronten0,29%0,10%0,18%542524
Gemeente Ermelo0,27%0,12%0,23%362224
Gemeente Elburg0,26%0,10%0,36%291529
Gemeente Zeewolde0,24%0,04%0,22%23616
Gemeente Barneveld0,23%0,11%0,21%664044
Gemeente Epe0,23%0,10%0,19%362222
Gemeente Nissewaard0,20%0,08%0,25%653856
Gemeente Apeldoorn0,20%0,07%0,16%1456786
Gemeente Nijkerk0,20%0,08%0,22%392332
Gemeente Putten0,18%0,07%0,26%221123
Gemeente Nunspeet0,18%0,09%0,23%261624
Gemeente Aalten0,18%0,07%0,15%211213
Gemeente Lelystad0,18%0,12%0,34%534972
Gemeente Sliedrecht0,17%0,14%0,35%192129
Gemeente Ede0,17%0,07%0,16%945469
Gemeente Ridderkerk0,16%0,05%0,22%321331
Gemeente Harderwijk0,16%0,06%0,21%331932
Gemeente Papendrecht0,15%0,05%0,25%211025
Gemeente Barendrecht0,15%0,04%0,16%311325
Gemeente Lochem0,14%0,01%0,03%2524
Gemeente Vlaardingen0,13%0,06%0,18%372335
Gemeente Goeree-Overflakkee0,13%0,06%0,20%331936
Gemeente Zevenaar0,13%0,03%0,09%23911
Gemeente Rheden0,13%0,03%0,12%26919
Gemeente Arnhem0,13%0,06%0,13%765059
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht0,12%0,06%0,24%171224
Gemeente Westervoort0,12%0,09%0,09%884
Gemeente Hellevoetsluis0,12%0,08%0,19%201922
Gemeente Voorst0,12%0,07%0,11%14119
Gemeente Doesburg0,12%0,06%0,19%647
Gemeente Zwijndrecht0,12%0,10%0,21%212627
Gemeente Schiedam0,12%0,07%0,11%322721
Gemeente Hoeksche Waard0,12%0,03%0,20%471759
Provincie Gelderland0,11%0,05%0,13%1.072688914
Gemeente Delft0,11%0,06%0,12%493344
Gemeente Bronckhorst0,11%0,03%0,07%2089
Gemeente Overbetuwe0,11%0,05%0,07%221411
Gemeente Maassluis0,10%0,06%0,18%141218
Gemeente Rijswijk0,10%0,05%0,13%221423
Gemeente Duiven0,10%0,02%0,08%1136
Gemeente Winterswijk0,10%0,04%0,11%12810
Gemeente Doetinchem0,10%0,04%0,09%231516
Gemeente Albrandswaard0,09%0,06%0,21%101017
Gemeente Montferland0,09%0,01%0,07%1438
Gemeente Oost Gelre0,09%0,02%0,09%1249
Gemeente Westland0,09%0,06%0,14%423949
Gemeente Brummen0,08%0,05%0,13%879
Gemeente Renkum0,08%0,05%0,08%131011
Gemeente Hattem0,08%0,02%0,19%529
Gemeente Berkelland0,08%0,02%0,10%17716
Gemeente Lingewaard0,08%0,03%0,06%1698
Gemeente Brielle0,08%0,03%0,07%634
Gemeente Oude IJsselstreek0,06%0,01%0,08%11310
Gemeente Scherpenzeel0,06%0,04%0,16%336
Gemeente Wageningen0,06%0,02%0,04%1167
Provincie Zuid-Holland0,05%0,06%0,17%7561.1992.005
Gemeente Midden-Delfland0,05%0,04%0,15%5511
Gemeente Westvoorne0,04%0,01%0,04%312
Nederland0,03%0,05%0,15%2.3235.0158.292
Gemeente Rozendaal0,00%0,00%0,23%002
Gemeente Bunschoten0,38%0,85%5256
Gemeente Reimerswaal0,22%0,09%297
Gemeente Renswoude0,20%0,06%71
Gemeente Dantumadiel0,19%0,50%2329
Gemeente Hoogeveen0,16%0,41%5364
Gemeente Ommen0,15%0,32%1822
Gemeente Vlissingen0,14%0,30%3336
Gemeente Veere0,12%0,15%1914
Gemeente Rijssen-Holten0,12%0,19%3128
Gemeente Noord-Beveland0,12%0,23%66
Gemeente Súdwest-Fryslân0,12%0,24%6971
Gemeente Oudewater0,12%0,17%86
Gemeente Kapelle0,12%0,15%107
Gemeente Pekela0,12%0,21%86
Gemeente Neder-Betuwe0,11%0,14%1610
Gemeente Westerwolde0,11%0,15%1611
Gemeente Woudenberg0,10%0,18%99
Gemeente Noardeast-Fryslân0,10%0,34%2746
Gemeente Westerkwartier0,10%0,17%3936
Gemeente Achtkarspelen0,09%0,38%1630
Gemeente Rotterdam0,09%0,17%287262
Gemeente Steenbergen0,09%0,20%1312
Provincie Zeeland0,09%0,19%204232
Gemeente Lopik0,09%0,35%817
Gemeente Weststellingwerf0,08%0,11%149
Gemeente Capelle aan den IJssel0,08%0,25%3148
Gemeente Opsterland0,08%0,19%1619
Gemeente Almelo0,08%0,25%3446
Gemeente Middelburg0,08%0,23%2538
Gemeente Hellendoorn0,08%0,16%2020
Provincie Friesland0,08%0,22%341459
Gemeente Assen0,08%0,35%3477
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk0,08%0,29%1837
Gemeente Zwolle0,08%0,25%65116
Gemeente Twenterand0,08%0,44%1644
Gemeente Terschelling0,08%0,08%32
Gemeente Borsele0,08%0,15%1112
Gemeente Montfoort0,08%0,04%72
Gemeente Tiel0,07%0,23%1725
Gemeente Zwartewaterland0,07%0,20%1016
Gemeente Waadhoeke0,07%0,13%2019
Gemeente Midden-Groningen0,07%0,32%2453
Gemeente Tytsjerksteradiel0,07%0,36%1440
Gemeente Kampen0,07%0,29%2353
Gemeente Heerhugowaard0,07%0,24%2237
Gemeente Hulst0,07%0,13%1010
Gemeente Emmen0,07%0,22%4261
Gemeente Waddinxveen0,06%0,32%1232
Gemeente Leeuwarden0,06%0,13%4950
Gemeente Eemsdelta0,06%0,29%1737
Gemeente Cranendonck0,06%0,05%83
Gemeente Coevorden0,06%0,17%1420
Gemeente Dijk en Waard0,06%0,23%3257
Gemeente Het Hogeland0,06%0,16%1926
Gemeente Staphorst0,06%0,27%718
Gemeente Ooststellingwerf0,06%0,17%1015
Gemeente Utrechtse Heuvelrug0,06%0,06%2012
Gemeente Zuidplas0,06%0,25%1737
Gemeente Purmerend0,06%0,19%2843
Gemeente Krimpen aan den IJssel0,06%0,16%1118
Provincie Drenthe0,06%0,21%187332
Gemeente Meppel0,06%0,19%1322
Gemeente Den Helder0,06%0,25%1936
Gemeente Gouda0,06%0,18%2646
Gemeente Hardenberg0,06%0,32%2363
Provincie Groningen0,06%0,19%204354
Provincie Overijssel0,06%0,19%414700
Gemeente Amsterdam0,06%0,10%247263
Gemeente Zaltbommel0,06%0,14%1013
Gemeente Terneuzen0,05%0,25%1637
Gemeente Wierden0,05%0,36%931
Gemeente Langedijk0,05%0,21%1020
Gemeente Waalwijk0,05%0,13%1516
Gemeente IJsselstein0,05%0,14%1115
Gemeente Zoetermeer0,05%0,23%3984
Gemeente Stichtse Vecht0,05%0,14%2131
Gemeente Dalfsen0,05%0,12%1013
Gemeente Castricum0,05%0,11%1316
Gemeente Veenendaal0,05%0,25%2154
Gemeente Leidschendam-Voorburg0,05%0,13%2336
Gemeente Houten0,05%0,08%1615
Gemeente Hof van Twente0,05%0,10%1213
Gemeente Reusel-De Mierden0,05%0,09%43
Gemeente Eindhoven0,05%0,11%6170
Gemeente Enschede0,05%0,19%4483
Gemeente Beuningen0,05%0,04%83
Gemeente Borger-Odoorn0,05%0,20%816
Gemeente Landerd0,05%0,07%53
Gemeente Bergen op Zoom0,05%0,12%1821
Provincie Utrecht0,05%0,13%392643
Gemeente Tilburg0,05%0,13%5572
Gemeente Edam-Volendam0,05%0,16%1119
Gemeente West Betuwe0,05%0,14%1525
Gemeente Halderberge0,04%0,13%810
Gemeente Borne0,04%0,08%76
Gemeente Boekel0,04%0,03%31
Gemeente De Ronde Venen0,04%0,14%1323
Gemeente Alkmaar0,04%0,12%3042
Gemeente Zaanstad0,04%0,19%3883
Gemeente Schouwen-Duiveland0,04%0,14%1019
Gemeente Alphen-Chaam0,04%0,14%35
Gemeente Krimpenerwaard0,04%0,23%1647
Gemeente Best0,04%0,06%85
Gemeente Vijfheerenlanden0,04%0,17%1530
Gemeente Woerden0,04%0,23%1444
Gemeente Mill en Sint Hubert0,04%0,00%30
Gemeente Hollands Kroon0,04%0,19%1227
Gemeente Soest0,04%0,19%1233
Gemeente Hoorn0,04%0,14%1731
Gemeente Moerdijk0,04%0,09%99
Gemeente Etten-Leur0,04%0,10%1012
Gemeente Leusden0,04%0,08%810
Gemeente Groningen0,04%0,14%56117
Gemeente Alphen aan den Rijn0,04%0,21%2678
Gemeente Deventer0,04%0,11%2237
Gemeente Noordwijk0,04%0,05%108
Gemeente Heiloo0,04%0,22%622
Gemeente De Fryske Marren0,04%0,14%1225
Gemeente Enkhuizen0,04%0,12%47
Gemeente Oldambt0,04%0,23%825
Gemeente Steenwijkerland0,04%0,16%1024
Gemeente Roosendaal0,03%0,09%1519
Gemeente Tubbergen0,03%0,06%54
Gemeente Leiderdorp0,03%0,14%614
Gemeente Druten0,03%0,04%42
Gemeente Helmond0,03%0,10%1622
Gemeente Lisse0,03%0,15%513
Gemeente Maashorst0,03%0,08%1214
Gemeente Uitgeest0,03%0,04%32
Gemeente Zeist0,03%0,08%1319
Gemeente Veldhoven0,03%0,15%921
Gemeente Nieuwkoop0,03%0,21%620
Gemeente Pijnacker-Nootdorp0,03%0,09%1117
Gemeente Oegstgeest0,03%0,04%54
Gemeente Rhenen0,03%0,08%46
Gemeente Drechterland0,03%0,11%47
Gemeente Gilze en Rijen0,03%0,13%510
Provincie Noord-Brabant0,03%0,10%473714
Gemeente Dongen0,03%0,04%53
Gemeente Veendam0,03%0,17%513
Provincie Noord-Holland0,03%0,13%4981.221
Gemeente Zundert0,03%0,07%44
Gemeente Schagen0,03%0,15%923
Gemeente Bunnik0,03%0,06%34
Gemeente Westerveld0,03%0,20%416
Gemeente Buren0,03%0,08%57
Gemeente Medemblik0,03%0,23%831
Gemeente Leiden0,03%0,07%2134
Gemeente Wormerland0,03%0,22%312
Gemeente Culemborg0,03%0,20%520
Gemeente Oss0,03%0,07%1519
Gemeente Losser0,03%0,10%47
Gemeente Uden0,03%0,09%711
Gemeente Heumen0,03%0,05%33
Gemeente Opmeer0,03%0,08%23
Gemeente Wassenaar0,03%0,07%47
Gemeente Utrecht0,03%0,08%53104
Gemeente Cuijk0,03%0,03%42
Gemeente Baarn0,03%0,12%412
Gemeente Someren0,02%0,15%38
Gemeente Breda0,02%0,11%2760
Gemeente Oosterhout0,02%0,10%816
Gemeente Sluis0,02%0,11%38
Gemeente Stede Broec0,02%0,14%39
Gemeente Geertruidenberg0,02%0,14%38
Gemeente Wijchen0,02%0,08%610
Gemeente Tynaarlo0,02%0,07%59
Gemeente Berg en Dal0,02%0,07%59
Gemeente Nijmegen0,02%0,05%2435
Gemeente De Bilt0,02%0,12%622
Gemeente Boxtel0,02%0,07%46
Gemeente Vught0,02%0,06%46
Gemeente Meierijstad0,02%0,05%1012
Gemeente Oldenzaal0,02%0,08%48
Gemeente Maasdriel0,02%0,08%36
Gemeente Wijk bij Duurstede0,02%0,12%310
Gemeente Noordenveld0,02%0,13%415
Gemeente Den Bosch0,02%0,11%1852
Gemeente Haaksbergen0,02%0,00%30
Gemeente Voorschoten0,02%0,10%310
Gemeente Lansingerland0,02%0,11%723
Gemeente De Wolden0,02%0,16%314
Gemeente Midden-Drenthe0,02%0,10%411
Gemeente Waalre0,02%0,12%28
Gemeente Drimmelen0,02%0,09%37
Gemeente Aa en Hunze0,02%0,07%37
Gemeente Zoeterwoude0,02%0,19%16
Gemeente Kaag en Braassem0,02%0,10%39
Gemeente Teylingen0,02%0,08%411
Gemeente Sint-Michielsgestel0,02%0,06%35
Gemeente Eemnes0,02%0,03%11
Gemeente West Maas en Waal0,02%0,10%26
Gemeente Valkenswaard0,02%0,12%311
Gemeente Land van Cuijk0,02%0,03%910
Gemeente Rucphen0,02%0,06%23
Gemeente Deurne0,02%0,07%36
Gemeente Beemster0,01%0,00%10
Gemeente Oisterwijk0,01%0,05%34
Gemeente Heusden0,01%0,14%418
Gemeente Laarbeek0,01%0,09%26
Gemeente Goirle0,01%0,08%26
Gemeente Koggenland0,01%0,09%27
Gemeente Goes0,01%0,16%320
Gemeente Nuenen, Gerwen en Nederwetten0,01%0,08%27
Gemeente Geldrop-Mierlo0,01%0,13%316
Gemeente Dinkelland0,01%0,04%24
Gemeente Boxmeer0,01%0,05%25
Gemeente Texel0,01%0,10%16
Gemeente Hilvarenbeek0,01%0,04%12
Gemeente Asten0,01%0,13%17
Gemeente Heeze-Leende0,01%0,05%13
Gemeente Son en Breugel0,01%0,09%15
Gemeente Waterland0,01%0,17%112
Gemeente Bergeijk0,01%0,07%14
Gemeente Woensdrecht0,01%0,05%13
Gemeente Oirschot0,01%0,05%13
Gemeente Eersel0,01%0,08%15
Gemeente Hillegom0,01%0,11%18
Gemeente Loon op Zand0,01%0,03%12
Gemeente Gemert-Bakel0,01%0,06%15
Gemeente Bernheze0,01%0,03%13
Gemeente Raalte0,00%0,05%16
Gemeente Vlieland0,00%0,18%01
Gemeente Schiermonnikoog0,00%0,16%01
Gemeente Oostzaan0,00%0,12%04
Gemeente Landsmeer0,00%0,09%04
Gemeente Bladel0,00%0,09%05
Gemeente Olst-Wijhe0,00%0,06%04
Gemeente Grave0,00%0,05%02
Gemeente Sint Anthonis0,00%0,02%01
Gemeente Ameland0,00%0,00%00
Gemeente Baarle-Nassau0,00%0,00%00
Gemeente Brunssum0,25%19
Gemeente Huizen0,22%32
Gemeente Haarlemmermeer0,19%88
Gemeente Aalsmeer0,19%20
Gemeente Velsen0,18%39
Gemeente Landgraaf0,18%19
Gemeente Kerkrade0,17%20
Gemeente Vaals0,17%5
Gemeente Gulpen-Wittem0,16%9
Gemeente Uithoorn0,16%15
Gemeente Den Haag0,15%264
Gemeente Sittard-Geleen0,15%41
Gemeente Beverwijk0,15%16
Gemeente Roermond0,15%23
Gemeente Diemen0,14%13
Gemeente Zandvoort0,14%8
Gemeente Maastricht0,13%48
Gemeente Heemskerk0,13%16
Gemeente Leudal0,13%14
Gemeente Hilversum0,13%39
Gemeente Haarlem0,12%68
Gemeente Valkenburg aan de Geul0,12%7
Gemeente Amstelveen0,12%35
Gemeente Weesp0,12%8
Provincie Limburg0,11%355
Gemeente Venlo0,11%28
Gemeente Gennep0,10%5
Gemeente Ouder-Amstel0,09%5
Gemeente Horst aan de Maas0,09%11
Gemeente Simpelveld0,09%3
Gemeente Wijdemeren0,09%8
Gemeente Beekdaelen0,09%10
Gemeente Laren0,08%4
Gemeente Meerssen0,08%5
Gemeente Peel en Maas0,08%9
Gemeente Bloemendaal0,08%8
Gemeente Beek0,07%4
Gemeente Echt-Susteren0,07%7
Gemeente Blaricum0,07%3
Gemeente Weert0,07%10
Gemeente Heemstede0,07%8
Gemeente Gooise Meren0,07%15
Gemeente Venray0,07%8
Gemeente Eijsden-Margraten0,06%5
Gemeente Beesel0,05%2
Gemeente Roerdalen0,05%3
Gemeente Maasgouw0,04%3
Gemeente Nederweert0,04%2
Gemeente Stein0,04%3
Gemeente Mook en Middelaar0,03%1
Gemeente Bergen (Limburg)0,03%1
Gemeente Voerendaal0,02%1
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per regio voor Jezus leeft. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en wordt zo snel mogelijk na iedere verkiezingen bijgewerkt.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechts bovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Politieke partijen
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo