Verkiezingsuitslagen voor de SGP - Staatkundig Gereformeerde Partij

Hoeveel stemmen en zetels heeft de SGP bij deelname aan de verkiezingen behaald? Bekijk hier de uitslagen van de verkiezingen voor de SGP van 1946 tot en met 2022. Met gegevens over het aantal en percentage stemmen per regio en de verdeling van de zetels. En met de uitslagen van de verkiezingen voor de Tweede Kamer, de Gemeenteraad, de Provinciale Staten, het Europees parlement en het Waterschap.

Verkiezingsuitslagen voor de SGP - Staatkundig Gereformeerde Partij

Hoeveel stemmen en zetels heeft de SGP bij deelname aan de verkiezingen behaald? Bekijk hier de uitslagen van de verkiezingen tot en met 2022. Met gegevens over de stemmen en de zetelsverdeling voor heel veel soorten verkiezingen.
Inhoud en meer informatie:

Stemmen op de SGP per jaar / Provincies / Frequentieverdeling / Stemmen op de SGP per gemeente / Definities / Excel download / Vergelijk opkomst / Uitslagen per regio

Op deze pagina vind je informatie over 80 verschillende verkiezingen waaraan de SGP sinds 1946 heeft deelgenomen. De meest recente uitslag is van 16 maart 2022 toen er verkiezingen voor de gemeenteraad werden gehouden.

Alle partijen
Percentage stemmen op de SGP bij de verschillende verkiezingen
(2,07% bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 gemiddeld in heel Nederland)






Even geduld alsjeblieft...

de grafiek met het percentage opkomst van de kiesgerechtigden per jaar wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont het percentage stemmen op de SGP voor Nederland als geheel voor alle verkiezingen waarvan deelname door de SGP - Staatkundig Gereformeerde Partij bekend is.

Het percentage geeft aan hoeveel procent van de bij de verkiezingen opgekomen kiezers op de SGP heeft gestemd.

Percentage stemmen op de SGP per provincie

Kies een verkiezingsuitslag met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont het percentage stemmen dat per provincie op de SGP is uitgebracht. Hierbij zijn de provincies zo gesorteerd dat de provincies waar de SGP relatief meer stemmen heeft behaald hoger in de grafiek en met een donkerdere kleur worden weergegeven. Met het filter boven de grafiek kunnen verschillende beschikbare verkiezingsuitslagen gekozen worden. Voor iedere soort verkiezingen zijn de (maximaal) vier meest recent bekende uitslagen beschikbaar.

De grafiek van de Tweede Kamer verkiezingen van 17 maart 2021 toont dat de SGP het populairst is in de provincie Zeeland: daar stemde 9,66% van de kiesgerechtigden op de SGP. Dat zijn 22.274 stemmen. In absolute aantallen kreeg de SGP de meeste stemmen in de provincie Zuid-Holland, namelijk 62.256 stemmen (dit is 2,90% van de stemmen in de provincie Zuid-Holland).

Frequentieverdeling van het percentage stemmen op de SGP per gemeente.

Kies een verkiezingsuitslag met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' met het percentage stemmen op de SGP per gemeente. De cumulatieve verdeling toont elke gemeente als een stip (hierbij worden alleen de gemeenten getoond waar de SGP aan de verkiezingen heeft deelgenomen). Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage stemmen op de SGP. De verticale as toont van 0% tot 100% hoeveel procent van de gemeenten minimaal dit percentage stemmen op de SGP hebben.

Uit de grafiek van de Gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022 valt af te lezen dat de SGP in de helft van de gemeenten 13,77% van de stemmen heeft gekregen. Met andere woorden: in 50% van de gemeenten scoorde de SGP minder dan 13,77% van de stemmen en in 50% van de gemeenten stemde meer dan 13,77% van de kiesgerechtigden op de SGP. Dit komt overeen met de positie van 13,77% op de x-as van de grafiek bij 50% op de y-as van de grafiek.

Gebruikte open data bronnen

De informatie op deze pagina is samengesteld op basis van cijfers die door de Kiesraad, OpenState en het CBS als open data zijn gepubliceerd. Zie deze bronbeschrijving.

Bekijk ook de video-animaties over de verkiezingen op het YouTube kanaal van AlleCijfers.

Tabel met het percentage en het aantal stemmen op de SGP per regio per soort verkiezingen

Onderstaande tabel toont het percentage stemmen en het aantal stemmen dat per regio (Nederland, provincie, gemeente) op de SGP is uitgebracht. De gegevens worden in aparte kolommen getoond voor de meest recente verkiezingen voor elke soort verkiezingen. Gebruikte afkortingen in de kolomnamen van de tabel: EP-1979: Europees Parlement verkiezingen van 7 juni 1979, GR-2022: Gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022, PS-2019: Provinciale Staten verkiezingen van 20 maart 2019, TK-2021: Tweede Kamer verkiezingen van 17 maart 2021 en WS-2019: Waterschapsverkiezingen van 20 maart 2019. Klik op de naam van een regio om de pagina met alle informatie over de verkiezingen voor die regio weer te geven. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een partijnaam in het zoekveld in te voeren.

Regionaam% GR-2022% PS-2019% TK-2021% EP-1979% WS-2019# GR-2022# PS-2019# TK-2021# EP-1979# WS-2019
Gemeente Neder-Betuwe41,78%37,81%32,48%42,61%4.9054.2644.7864.696
Gemeente Reimerswaal40,27%37,44%35,18%25,55%39,25%4.3454.0144.6031.9044.122
Gemeente Staphorst35,55%35,34%33,88%29,34%42,75%3.3543.1773.8341.4023.766
Gemeente Tholen31,18%28,27%24,28%24,90%28,34%3.8053.4293.8251.7623.341
Gemeente Nunspeet30,57%28,12%23,96%22,94%31,52%4.6354.0174.4272.1884.350
Gemeente Rijssen-Holten29,35%27,67%23,37%30,15%5.9095.4325.8845.697
Gemeente Urk28,87%40,38%54,46%25,26%0,00%3.1233.9146.9726440
Gemeente Barneveld28,69%27,01%23,09%14,99%30,23%8.6127.7018.6751.9848.319
Gemeente Woudenberg26,84%23,26%19,33%11,39%30,70%1.9231.5391.6864441.961
Gemeente Hardinxveld-Giessendam26,78%23,64%20,00%21,56%27,17%2.3592.0772.3351.3902.315
Gemeente Zwartewaterland26,60%24,19%21,22%28,43%3.1142.7003.0413.080
Gemeente Alblasserdam25,80%19,90%16,49%9,04%21,20%2.2431.7942.0066331.857
Gemeente Scherpenzeel25,74%23,34%20,05%10,50%28,41%1.3941.1681.3383521.389
Gemeente Renswoude25,56%24,94%21,33%9,22%28,79%75963975899719
Gemeente Rhenen22,93%19,53%15,87%8,07%21,94%2.1801.8682.0145162.031
Gemeente Molenlanden20,74%18,08%16,61%25,34%20,56%4.7734.0064.8167904.452
Gemeente Krimpen aan den IJssel20,43%17,56%13,80%10,14%0,00%3.0052.5162.5641.0820
Gemeente Veere20,33%17,42%14,47%9,88%17,89%2.5772.1242.2102212.122
Gemeente Zaltbommel20,09%17,91%14,19%2,24%19,68%2.7662.3002.520812.443
Gemeente Goeree-Overflakkee20,05%19,94%16,00%26,94%20,21%5.2604.8805.2794.9284.822
Gemeente Kapelle17,28%15,83%13,35%8,30%16,16%1.1821.0361.1262941.026
Gemeente Putten16,63%14,52%11,84%16,57%16,49%2.0281.7361.8931.3211.890
Gemeente Ede16,48%15,36%12,40%11,97%19,00%9.1648.4819.2263.88310.115
Gemeente Altena15,85%12,41%12,99%16,55%4.0054.3871.9093.822
Gemeente Ridderkerk15,79%12,17%8,51%11,50%13,49%2.9672.4522.4102.0182.614
Gemeente Veenendaal15,60%12,91%10,05%12,71%15,19%4.6353.8104.1091.8994.301
Gemeente Bunschoten15,13%9,71%8,17%7,72%13,43%1.4819891.1215311.321
Gemeente Krimpenerwaard14,92%11,63%8,87%10,23%0,41%4.0353.1723.271764108
Gemeente Kampen14,09%12,75%10,61%8,86%16,34%3.6363.3043.6511.2084.041
Gemeente Katwijk14,08%11,42%8,64%17,37%0,00%4.2113.3893.5612.4060
Gemeente Noord-Beveland13,86%6,40%3,81%7,23%530237191261
Gemeente Schouwen-Duiveland13,68%12,29%9,19%13,22%2.3392.0982.1082.208
Gemeente West Betuwe13,59%11,99%9,42%7,32%14,27%3.3622.8883.1299543.329
Gemeente Elburg13,44%18,05%14,74%23,27%20,21%1.6432.0042.2121.7142.155
Gemeente Vijfheerenlanden13,35%12,22%7,90%6,08%13,26%3.2263.0702.8136983.208
Gemeente Hoeksche Waard12,94%10,51%8,31%8,77%11,31%4.9594.2284.7718134.394
Gemeente Oldebroek12,63%17,90%14,74%21,68%19,69%1.3371.9392.1831.5772.041
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk12,57%9,59%7,88%5,40%5,33%1.9891.5581.784537830
Gemeente Ermelo11,82%8,99%7,27%5,61%10,84%1.5691.1851.2855731.365
Gemeente Twenterand10,81%7,08%4,83%9,46%1.6041.0851.0071.374
Gemeente Middelburg10,70%10,14%8,11%9,83%11,06%2.3092.2242.4321.5252.325
Gemeente Montfoort9,56%7,16%5,57%4,52%8,54%68050651865584
Gemeente Dantumadiel8,84%6,34%5,33%5,99%0,00%7525626324630
Gemeente Capelle aan den IJssel8,62%7,10%5,10%6,16%0,00%1.9921.8121.8799580
Gemeente Waalwijk7,93%2,18%0,91%0,00%1.333614870
Gemeente Utrechtse Heuvelrug7,69%5,13%3,56%6,95%1.9121.2911.1581.690
Gemeente Papendrecht7,63%5,64%4,28%6,05%6,03%927765843573792
Gemeente Houten7,60%2,76%2,13%3,77%4,04%1.765659671144931
Gemeente Gouda6,85%5,43%4,38%3,43%0,00%2.0861.7551.9407950
Gemeente Vlissingen6,40%3,02%2,03%3,14%3,17%1.040511493545515
Gemeente Wierden6,19%4,92%3,88%6,45%7,53%758599641650873
Gemeente Terneuzen6,00%5,57%4,09%4,81%5,92%1.2161.1711.1935781.222
Gemeente De Bilt5,50%3,70%2,72%1,61%4,15%1.187817773269881
Gemeente Apeldoorn5,31%4,38%3,39%2,30%5,48%3.6273.1643.4471.3823.738
Gemeente Huizen4,59%1,90%6,87%0,00%8334958100
Gemeente Voorst4,43%2,66%1,82%1,60%3,52%530308299165391
Gemeente Maasdriel4,41%2,45%1,84%0,62%2,59%48326028619268
Gemeente Harderwijk4,09%3,48%2,52%8,09%4,66%8617297441.015934
Gemeente Alphen aan den Rijn4,06%3,26%2,49%2,70%0,00%1.9401.5911.7385211
Gemeente Hoogeveen3,80%2,74%2,06%1,89%4,21%823654700337946
Gemeente Overbetuwe2,46%2,27%1,57%3,65%484470482717
Gemeente Amsterdam0,09%0,13%0,40%0,00%3005861.1300
Gemeente Sliedrecht20,49%15,39%17,85%21,71%2.2592.3401.6632.303
Gemeente Borsele19,79%16,58%12,03%20,25%2.2062.4139172.199
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht16,32%12,49%8,38%18,34%2.2412.4004802.414
Provincie Zeeland12,06%9,66%8,74%12,63%20.62422.27412.33321.061
Gemeente Waddinxveen10,45%8,19%10,95%0,00%1.3821.5389490
Gemeente Lopik9,88%7,00%9,95%16,02%6786552951.074
Gemeente Zuidplas8,52%6,46%7,51%0,00%1.6551.7865280
Gemeente Nijkerk8,45%6,29%8,00%9,84%1.6721.7357721.873
Gemeente Goes7,95%6,41%9,33%8,80%1.3941.5341.1441.481
Gemeente Buren6,40%4,72%3,00%9,47%8008191081.138
Gemeente Barendrecht5,92%4,22%8,56%6,45%1.2171.2546401.276
Gemeente Zwijndrecht5,80%4,35%4,53%6,62%1.0221.1297311.109
Gemeente Lisse5,77%4,39%6,54%0,00%6256595420
Gemeente Noordoostpolder5,56%4,35%2,24%0,00%1.1591.2243700
Gemeente Epe5,46%4,22%4,63%6,44%867913693973
Provincie Gelderland5,25%4,06%3,60%6,20%49.09753.53325.07655.260
Gemeente Heerde4,96%3,47%6,56%5,94%440423532506
Gemeente Oudewater4,57%3,72%4,97%6,13%221251152289
Gemeente Woerden4,03%3,33%4,15%5,37%9941.1333991.281
Gemeente Dordrecht3,94%3,03%3,14%4,67%1.8112.0121.3002.048
Provincie Overijssel3,91%3,05%2,79%5,16%20.47322.25712.63325.629
Provincie Zuid-Holland3,90%2,90%3,89%2,42%56.74262.25648.19933.975
Provincie Flevoland3,84%4,10%0,00%6.1289.4510
Gemeente Wijk bij Duurstede3,76%2,49%0,77%6,52%42039129699
Provincie Utrecht3,54%2,70%3,40%4,54%21.76022.67112.65926.795
Gemeente Hattem3,17%2,09%3,84%3,26%197169225194
Gemeente Dalfsen3,12%2,23%1,16%4,65%44643381640
Gemeente Gorinchem3,07%2,29%2,99%4,19%439497333573
Gemeente Hardenberg2,66%1,89%0,66%3,50%75174395934
Nederland2,47%2,07%2,23%2,43%179.899215.249126.412168.996
Gemeente Ommen2,33%1,87%1,10%3,27%20922893279
Gemeente Stichtse Vecht2,26%1,78%2,70%1,02%670721488291
Gemeente Nieuwkoop2,21%1,69%2,57%0,16%2793149720
Gemeente Achtkarspelen2,17%2,07%1,59%0,00%2703511830
Gemeente Zeewolde2,08%1,74%0,00%2032430
Gemeente Leusden2,05%1,67%2,79%3,20%316345239476
Gemeente Zeist1,97%1,53%4,61%2,77%5786121.257784
Gemeente Steenwijkerland1,96%1,40%3,09%405399610
Gemeente Dronten1,85%1,32%2,13%0,00%3473351590
Gemeente Bunnik1,85%1,41%2,06%2,62%152145126210
Gemeente De Fryske Marren1,84%0,94%1,59%0,00%454317670
Gemeente Vlaardingen1,83%1,43%3,47%0,00%5035741.0600
Gemeente Opsterland1,65%1,55%0,78%0,00%233295900
Gemeente Soest1,65%1,33%1,60%2,42%364398262508
Gemeente Smallingerland1,64%1,87%0,94%0,00%4266381960
Gemeente Albrandswaard1,63%1,29%1,81%176204188
Gemeente Westland1,61%1,49%0,00%7841.0190
Gemeente De Ronde Venen1,60%1,30%0,00%3413830
Gemeente Doetinchem1,54%1,03%1,18%0,00%3733731860
Gemeente Noardeast-Fryslân1,41%1,58%1,99%0,00%2784421060
Gemeente Zoetermeer1,40%1,02%3,21%0,00%7037516990
Gemeente Zwolle1,36%1,04%1,56%1,94%8098526071.097
Gemeente Sluis1,30%0,90%1,58%123118151
Gemeente Leiderdorp1,29%0,72%1,07%0,00%164126940
Gemeente Lansingerland1,29%1,02%0,00%3423920
Gemeente Tytsjerksteradiel1,20%1,21%0,00%1892520
Gemeente IJsselstein1,16%0,84%5,23%2,24%169175328311
Gemeente Baarn1,14%0,91%2,13%2,01%134143227227
Gemeente Amersfoort1,12%0,89%1,75%1,93%7888606571.298
Gemeente Bronckhorst1,09%0,83%0,00%1972040
Provincie Friesland1,07%1,00%0,87%0,00%3.1984.1232.2630
Gemeente Tiel1,07%0,80%1,14%2,23%166185123327
Gemeente Culemborg1,07%0,83%1,66%1,64%134150119199
Gemeente Maassluis1,05%0,92%1,76%0,00%1441802190
Gemeente Wageningen1,04%0,79%2,65%1,73%194192369314
Gemeente Hellendoorn1,04%0,76%1,27%1,82%180182198301
Gemeente Pijnacker-Nootdorp1,01%0,72%0,00%2412450
Gemeente De Wolden0,98%0,85%2,13%122142254
Gemeente Midden-Drenthe0,94%1,12%1,56%152251237
Gemeente Rotterdam0,92%0,65%1,96%0,62%1.8632.0184.2991.207
Gemeente Nissewaard0,90%0,71%1,69%1,25%289343198383
Gemeente Lelystad0,84%0,77%0,00%2493230
Provincie Drenthe0,82%0,77%0,53%1,14%1.8772.4459912.454
Gemeente Borger-Odoorn0,80%0,73%0,10%9612211
Gemeente Assen0,79%0,73%0,74%0,27%23631015076
Gemeente Olst-Wijhe0,78%0,37%1,89%6645153
Gemeente Zoeterwoude0,77%0,68%0,66%0,00%3240200
Gemeente Ooststellingwerf0,73%0,98%0,56%0,00%88159590
Gemeente Westerveld0,73%0,57%1,55%7479153
Gemeente Nieuwegein0,73%0,56%1,79%1,51%186208229373
Gemeente Aalten0,72%0,63%0,75%0,00%85109590
Gemeente Almelo0,71%0,55%0,67%1,44%197225181370
Gemeente Coevorden0,70%0,67%0,30%1,21%11415019188
Gemeente Hillegom0,68%0,62%0,56%0,00%6685420
Gemeente Renkum0,67%0,50%1,21%1,49%108106201228
Gemeente Brummen0,67%0,24%0,55%1,21%643347109
Gemeente Hof van Twente0,66%0,50%1,02%115118168
Gemeente Eemnes0,65%0,54%1,79%1,49%30344666
Gemeente Meppel0,59%0,61%0,50%1,65%9313552247
Gemeente Den Haag0,59%0,49%1,18%0,00%1.0291.5442.1650
Gemeente Midden-Delfland0,59%0,57%0,00%57740
Gemeente Westvoorne0,58%0,38%0,62%423944
Gemeente Schiedam0,58%0,54%1,24%0,00%1572143810
Gemeente Delft0,57%0,44%1,72%0,00%2452616520
Gemeente Rijswijk0,55%0,44%0,86%0,00%1191372100
Gemeente Harlingen0,55%0,62%0,37%0,00%3962240
Gemeente Enschede0,54%0,40%0,54%1,23%336363319717
Gemeente Hulst0,54%0,19%0,24%0,81%57281688
Gemeente Leidschendam-Voorburg0,53%0,43%0,00%1771940
Gemeente Raalte0,51%0,27%0,12%0,98%906814165
Gemeente Zutphen0,51%0,39%0,55%0,05%1111197910
Gemeente Brielle0,50%0,41%0,95%1,08%39454381
Gemeente Hellevoetsluis0,50%0,39%1,30%0,91%829391144
Gemeente Súdwest-Fryslân0,49%0,48%0,40%0,00%209278670
Gemeente Kaag en Braassem0,48%0,35%0,34%0,00%6063170
Gemeente Weststellingwerf0,46%0,57%0,29%0,00%5394300
Gemeente Heerenveen0,45%0,40%0,54%0,00%105129850
Gemeente Rheden0,45%0,39%0,59%0,07%9310713913
Gemeente Waadhoeke0,45%0,53%0,22%0,00%94153260
Gemeente Haaksbergen0,44%0,24%0,10%0,82%50381087
Gemeente Tubbergen0,43%0,21%0,06%1,19%43305114
Gemeente Hengelo0,43%0,36%0,28%1,03%15218094339
Gemeente Leiden0,42%0,26%0,92%0,00%2371984020
Gemeente Emmen0,42%0,49%0,29%0,80%191319108336
Gemeente Rozendaal0,41%0,32%0,89%0,00%4470
Gemeente Noordenveld0,40%0,52%0,00%631100
Gemeente Voorschoten0,40%0,34%0,96%0,00%5156970
Gemeente Winterswijk0,40%0,33%0,36%0,00%5060480
Gemeente Berkelland0,40%0,24%0,00%86721
Gemeente Borne0,39%0,29%0,23%0,70%43452072
Gemeente Deventer0,39%0,30%0,54%1,26%170183146513
Gemeente Schiermonnikoog0,38%0,88%0,34%0,00%2820
Gemeente Teylingen0,38%0,27%0,00%66670
Gemeente Oegstgeest0,37%0,36%0,63%0,00%4556480
Gemeente Dinkelland0,37%0,13%0,62%472477
Gemeente Almere0,36%0,33%0,00%2563540
Gemeente Leeuwarden0,35%0,39%0,45%0,00%1912991720
Gemeente Utrecht0,35%0,29%1,08%0,88%5315961.0271.281
Gemeente Lochem0,35%0,19%0,14%0,00%6044120
Gemeente Noordwijk0,34%0,25%1,22%0,00%66711160
Gemeente Losser0,34%0,12%0,14%0,98%34181392
Gemeente Arnhem0,34%0,28%0,47%0,43%206251233242
Gemeente Wassenaar0,33%0,27%0,69%0,00%3841940
Gemeente Duiven0,32%0,22%0,13%0,00%363650
Gemeente Oude IJsselstreek0,31%0,22%0,00%52540
Gemeente Aa en Hunze0,28%0,33%0,05%37586
Gemeente Berg en Dal0,28%0,14%0,17%0,70%453312109
Gemeente Tynaarlo0,27%0,30%0,00%45690
Gemeente Westervoort0,26%0,25%0,27%0,00%172380
Gemeente Doesburg0,26%0,18%0,86%0,00%1313380
Gemeente Druten0,26%0,13%0,07%0,64%2015347
Gemeente Zevenaar0,25%0,10%0,34%0,00%4629330
Gemeente Oost Gelre0,25%0,12%0,00%34230
Gemeente Wijchen0,25%0,09%0,11%0,63%45239107
Gemeente West Maas en Waal0,24%0,14%0,69%201857
Gemeente Oldenzaal0,23%0,12%0,09%0,52%33251070
Gemeente Montferland0,22%0,15%0,00%34350
Gemeente Lingewaard0,20%0,09%0,74%4028143
Gemeente Nijmegen0,19%0,15%0,14%0,57%14716778427
Gemeente Beuningen0,18%0,17%0,12%0,56%2028459
Gemeente Terschelling0,12%0,13%0,22%0,00%3550
Gemeente Ameland0,11%0,31%0,37%0,00%2960
Gemeente Heumen0,09%0,07%0,57%7844
Gemeente Vlieland0,00%0,00%0,44%0,00%0030
Gemeente Stadskanaal1,73%1,26%0,00%3221790
Gemeente Westerkwartier1,71%1,07%0,00%6951910
Gemeente Enkhuizen1,36%2,64%0,00%1531620
Gemeente Het Hogeland1,32%0,74%0,00%404550
Gemeente Steenbergen1,10%0,24%0,00%158110
Gemeente Pekela1,05%0,00%730
Provincie Groningen0,81%0,61%0,00%2.9121.4900
Gemeente Eemsdelta0,79%0,46%0,00%211740
Gemeente Medemblik0,78%0,75%0,00%217200
Gemeente Midden-Groningen0,75%0,22%0,00%266430
Gemeente Wijdemeren0,72%0,00%1180
Gemeente Ouder-Amstel0,70%1,28%0,00%62680
Gemeente Haarlemmermeer0,69%1,63%0,00%6284960
Gemeente Den Helder0,67%0,82%0,00%2181820
Gemeente Westerwolde0,63%0,37%0,00%96440
Gemeente Moerdijk0,60%0,00%1360
Gemeente Aalsmeer0,58%1,05%0,00%114930
Gemeente Texel0,55%0,86%0,00%56500
Gemeente Hilversum0,49%1,35%0,00%2555370
Gemeente Loon op Zand0,48%0,75%0,00%71530
Gemeente Hollands Kroon0,48%0,43%0,00%143670
Gemeente Oldambt0,48%0,51%0,00%108670
Provincie Noord-Brabant0,48%0,54%0,41%7.2623.9793.822
Gemeente Groningen0,46%0,57%0,00%6684100
Gemeente Stede Broec0,45%0,18%0,00%59110
Gemeente Veendam0,42%0,24%0,00%69290
Gemeente Oostzaan0,41%1,38%0,00%26370
Gemeente Zaanstad0,41%0,77%0,00%3523840
Gemeente Langedijk0,36%0,37%0,00%67190
Gemeente Wormerland0,36%0,00%390
Gemeente Amstelveen0,34%0,47%0,00%1611580
Provincie Noord-Holland0,32%0,64%0,00%5.2836.0700
Gemeente Weesp0,30%1,10%0,00%37750
Gemeente Blaricum0,30%0,35%0,00%23150
Gemeente Dongen0,30%0,57%0,00%48400
Gemeente Dijk en Waard0,29%0,30%0,00%151470
Gemeente Landsmeer0,29%0,30%0,00%22120
Gemeente Gooise Meren0,29%0,94%0,00%1072580
Gemeente Best0,28%0,13%0,00%5280
Gemeente Gulpen-Wittem0,27%0,00%260
Gemeente Velsen0,26%0,69%0,00%1061790
Gemeente Heerhugowaard0,25%0,26%0,00%84280
Gemeente Waterland0,25%0,00%300
Gemeente Drimmelen0,25%0,00%430
Gemeente Hoorn0,25%0,24%0,00%105330
Gemeente Uithoorn0,25%0,21%0,00%44200
Gemeente Alkmaar0,24%0,28%0,00%164770
Gemeente Heemskerk0,24%0,33%0,00%57400
Gemeente Diemen0,23%0,36%0,00%37230
Gemeente Haarlem0,23%0,54%0,00%2123620
Gemeente Brunssum0,22%0,10%0,00%36100
Gemeente Purmerend0,21%0,31%0,00%100400
Gemeente Bergeijk0,21%0,00%250
Gemeente Eindhoven0,20%0,23%0,00%2511560
Gemeente Schagen0,20%0,23%0,00%61140
Gemeente Geertruidenberg0,20%0,26%0,00%2660
Gemeente Uitgeest0,20%0,10%0,00%1840
Gemeente Beemster0,19%0,28%0,00%13100
Gemeente Heiloo0,19%0,24%0,00%32240
Gemeente Son en Breugel0,19%0,07%0,00%2140
Gemeente Meerssen0,19%0,29%0,00%2390
Gemeente Bloemendaal0,19%0,40%0,00%29370
Gemeente Geldrop-Mierlo0,18%0,00%450
Gemeente Waalre0,18%0,13%0,00%2080
Gemeente Bergen op Zoom0,18%0,21%0,00%68340
Gemeente Edam-Volendam0,18%0,08%0,00%4370
Gemeente Drechterland0,17%0,00%220
Gemeente Oosterhout0,17%0,17%0,00%57270
Gemeente Heusden0,17%1,17%0,00%48210
Gemeente Heemstede0,17%0,37%0,00%30500
Gemeente Veldhoven0,17%0,12%0,00%46130
Gemeente Vaals0,16%0,16%0,00%760
Gemeente Heerlen0,16%0,14%0,00%75370
Gemeente Laren0,16%0,40%0,00%12250
Gemeente Roosendaal0,16%0,00%680
Gemeente Leudal0,16%0,00%350
Gemeente Beekdaelen0,15%0,09%0,00%3650
Gemeente Beverwijk0,15%0,38%0,00%35550
Gemeente Zundert0,15%0,05%0,00%2020
Gemeente Castricum0,15%0,14%0,00%37150
Gemeente Koggenland0,15%0,00%220
Gemeente Bergen (Noord-Holland)0,14%0,16%0,00%30110
Gemeente Woensdrecht0,14%0,22%0,00%1770
Gemeente Breda0,14%0,26%0,00%1531200
Gemeente Den Bosch0,14%0,17%0,00%131480
Gemeente Vught0,14%0,12%0,00%27110
Gemeente Rucphen0,14%0,17%0,00%1890
Gemeente Opmeer0,13%0,12%0,00%1050
Gemeente Voerendaal0,13%0,29%0,00%11100
Gemeente Boxtel0,13%0,11%0,00%2590
Gemeente Mook en Middelaar0,13%0,00%70
Gemeente Cranendonck0,13%0,00%160
Gemeente Etten-Leur0,12%0,15%0,00%32140
Gemeente Venray0,12%0,13%0,00%32150
Gemeente Helmond0,12%0,13%0,00%59240
Gemeente Eijsden-Margraten0,12%0,06%0,00%2120
Gemeente Bergen (Limburg)0,12%0,02%0,00%1010
Gemeente Simpelveld0,12%0,00%80
Gemeente Weert0,12%0,09%0,00%36110
Gemeente Asten0,12%0,00%130
Gemeente Gilze en Rijen0,12%0,12%0,00%19100
Gemeente Baarle-Nassau0,12%0,04%0,00%510
Gemeente Halderberge0,12%0,00%210
Provincie Limburg0,12%0,12%0,00%7724520
Gemeente Kerkrade0,12%0,13%0,00%27210
Gemeente Venlo0,11%0,06%0,00%64140
Gemeente Oisterwijk0,11%0,13%0,00%2490
Gemeente Oirschot0,11%0,07%0,00%1430
Gemeente Nuenen, Gerwen en Nederwetten0,11%0,14%0,00%1890
Gemeente Zandvoort0,11%0,16%0,00%12120
Gemeente Mill en Sint Hubert0,11%0,13%0,00%850
Gemeente Bladel0,11%0,00%140
Gemeente Cuijk0,11%0,00%170
Gemeente Tilburg0,11%0,13%0,00%127670
Gemeente Landerd0,10%0,00%110
Gemeente Sittard-Geleen0,10%0,00%580
Gemeente Stein0,10%0,12%0,00%1750
Gemeente Maastricht0,10%0,12%0,00%67440
Gemeente Oss0,10%0,18%0,00%56270
Gemeente Horst aan de Maas0,10%0,00%270
Gemeente Sint Anthonis0,10%0,00%80
Gemeente Maasgouw0,10%0,00%150
Gemeente Sint-Michielsgestel0,10%0,09%0,00%1940
Gemeente Grave0,10%0,03%0,00%810
Gemeente Deurne0,10%0,08%0,00%2070
Gemeente Beesel0,10%0,03%0,00%810
Gemeente Eersel0,09%0,02%0,00%1210
Gemeente Land van Cuijk0,09%0,05%0,00%5570
Gemeente Nederweert0,09%0,09%0,00%1040
Gemeente Echt-Susteren0,09%0,00%180
Gemeente Roermond0,09%0,26%0,00%29300
Gemeente Roerdalen0,09%0,00%110
Gemeente Valkenswaard0,09%0,07%0,00%1770
Gemeente Gennep0,09%0,08%0,00%940
Gemeente Bernheze0,09%0,00%170
Gemeente Maashorst0,09%0,10%0,00%31110
Gemeente Hilvarenbeek0,08%0,11%0,00%940
Gemeente Laarbeek0,08%0,00%120
Gemeente Landgraaf0,08%0,00%180
Gemeente Uden0,08%0,10%0,00%20110
Gemeente Peel en Maas0,08%0,09%0,00%21110
Gemeente Someren0,07%0,15%0,00%980
Gemeente Meierijstad0,07%0,14%0,00%37280
Gemeente Boxmeer0,07%0,02%0,00%1410
Gemeente Alphen-Chaam0,06%0,00%40
Gemeente Goirle0,05%0,05%0,00%830
Gemeente Reusel-De Mierden0,05%0,00%40
Gemeente Gemert-Bakel0,05%0,00%90
Gemeente Beek0,05%0,19%0,00%590
Gemeente Valkenburg aan de Geul0,05%0,00%50
Gemeente Heeze-Leende0,04%0,00%40
Gemeente Boekel0,03%0,07%0,00%220
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per regio voor de SGP. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en wordt zo snel mogelijk na iedere verkiezingen bijgewerkt.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechts bovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Politieke partijen
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo