Ranglijst: autochtoon en migratieachtergrond van de inwoners per buurt in de provincie Flevoland

Top 10 buurten met het hoogste percentage autochtone inwoners of het hoogste percentage inwoners met een migratieachtergrond in de provincie Flevoland

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage autochtone inwoners of het hoogste percentage inwoners met een migratieachtergrond in de provincie Flevoland. De gegevens gelden voor 2022.

De buurt Middenkant (brt) heeft met 100% het hoogste percentage inwoners met een overige niet-westerse achtergrond van alle buurten in de provincie Flevoland.

Toon tabel

Advertentie:

Definitie

Deze pagina toont informatie over het percentage autochotone inwoners en het percentage inwoners met een migratieachtergrond per buurt in de provincie Flevoland. Nederlanders met een migratieachtergrond zijn personen van wie ten minste één ouder in het buitenland is geboren.


Eerste generatie migratieachtergrond: Persoon die in het buitenland is geboren met ten minste één in het buitenland geboren ouder. Tweede generatie migratieachtergrond: Persoon die in Nederland is geboren met ten minste één in het buitenland geboren ouder. De data over personen met een migratieachtergrond zijn hier beschikbaar voor het personen met een westerse migratie achtergrond (dit zijn inwoners met als herkomstgroepering een van de landen in de werelddelen Europa (exclusief Turkije), Noord-Amerika en Oceanië of Indonesië of Japan), personen met een Marokkaanse, Surinaamse of Turkse achtergrond, personen met een migratieachtergrond uit de (voormalige) Nederlandse Antillen of Aruba en personen met een overige niet westerse achtergrond. De gegevens gelden voor 2022.

Verdeling van het percentage autochtone inwoners per buurt in de provincie Flevoland






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de provincie Flevoland naar het percentage autochtone inwoners per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de provincie Flevoland in een percentage autochtoon klasse ingedeeld. Deze percentage autochtoon klasse bestaat uit de volgende categorieën: <70%, 70%-75%, 75%-80%, 80%-85%, 85%-90%, 90%-95% en 95%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de percentage autochtoon klasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage autochtone inwoners per buurt in de provincie Flevoland






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage autochtonen inwoners in de provincie Flevoland. De cumulatieve verdeling toont elk van de 487 buurten in de provincie Flevoland als een stip. Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage autochtone inwoners per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit percentage autochtone inwoners hebben.

Ranglijst van de migratieachtergrond van inwoners per buurt in de provincie Flevoland

Onderstaande tabel toont het percentage autochtone inwoners en inwoners met een migratieachtergrond per buurt. Er zijn 487 buurten in de provincie Flevoland waarvoor de gegevens over het percentage van de bevoking dat autochtoon is bekend zijn. Deze worden allemaal in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

BuurtnaamGemeentenaam% Autochtoon% Westers totaal% Marokko% Nederlandse Antillen en Aruba% Suriname% Turkije% Overig niet-westers
Centrum Haven NoordAlmere40%13%3%6%14%2%22%
Centrum Haven ZuidAlmere76%10%2%1%4%1%7%
Rozenwerf en TuinderswerfAlmere68%10%6%2%4%1%9%
AchterwerfAlmere72%12%1%1%6%1%6%
Goedewerf en WittewerfAlmere55%9%6%5%7%2%15%
SchoolwerfAlmere58%8%9%5%6%1%13%
Parkwerf en StadswerfAlmere53%10%8%4%12%2%11%
Buitenhof en GroenhofAlmere78%12%0%1%3%1%5%
Middenhof en UithofAlmere49%12%11%4%8%2%14%
Binnenhof en Langshof (met Nieuwstraat)Almere49%8%9%4%13%2%15%
Park UithofAlmere56%10%7%3%9%2%12%
Jaagmeent en GrasmeentAlmere75%9%1%1%4%1%9%
Schapenmeent en TerpmeentAlmere80%12%0%1%1%1%5%
Rietmeent en DijkmeentAlmere68%10%3%1%9%0%8%
Klavergriend Klippriend en WilgengriendAlmere73%10%2%2%7%1%6%
Kolkgriend en OostgriendAlmere76%12%1%2%4%1%5%
Kadegriend en OvergriendAlmere72%10%3%3%7%2%4%
Bosgebied De GriendenAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Hofmark Redemark en SportmarkAlmere76%11%1%1%6%1%5%
Ambachtsmark Vrijmark en ZuidmarkAlmere54%7%4%6%12%1%16%
Brugmark Noordmark en GildemarkAlmere80%10%2%1%3%1%3%
Sportpark De MarkenAlmere69%10%2%3%8%1%8%
SplittershoekAlmere69%10%2%3%8%1%8%
VliegerparkAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Lindengouw Muidergouw en PeppengouwAlmere81%10%0%0%4%0%4%
Kromgouw en OvergouwAlmere81%11%2%0%2%0%4%
Bosgouw Brongouw en NijvergouwAlmere69%13%2%2%6%1%7%
Bedrijventerrein De PaalAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Kornwierde en LeemwierdeAlmere52%9%9%4%11%2%12%
Keiwierde en OldewierdeAlmere47%9%10%3%11%3%17%
Hoekwierde Kimwierde en ZandwierdeAlmere65%10%3%4%8%1%8%
De Velden NoordAlmere73%15%0%1%2%0%9%
De Velden ZuidAlmere81%11%0%1%2%0%3%
Overgooi (brt)Almere69%11%1%1%5%0%13%
Waterlandse Tuinen Windhoek en SchapenbosAlmere71%11%1%1%4%0%12%
CirkelbosAlmere71%11%1%1%4%0%12%
De Laren NoordAlmere71%5%3%1%7%3%9%
De Laren ZuidAlmere52%6%7%6%13%2%13%
De Steiger (brt)Almere47%18%6%0%24%0%6%
Stichtsekant (brt)Almere0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Haven OostAlmere100%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Haven WestAlmere100%0%0%0%0%0%0%
Centrum Stad NoordAlmere46%18%3%3%7%2%22%
Centrum Stad OostAlmere32%11%4%9%18%1%26%
Centrum Stad ZuidoostAlmere47%15%6%2%13%2%16%
Centrum Stad ZuidwestAlmere42%19%3%4%8%1%22%
Centrum Stad WestAlmere38%12%5%6%16%1%22%
Filmwijk NoordAlmere47%12%4%3%11%4%19%
Filmwijk Bouwrai NoordAlmere41%8%5%3%15%2%26%
Filmwijk Bouwrai ZuidAlmere66%16%1%1%3%1%12%
Filmwijk MiddenAlmere61%14%2%1%9%3%11%
Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts.Almere56%11%3%2%10%3%16%
Filmwijk Zuid-zuid van Walt Disneyplts.Almere48%10%7%3%14%2%17%
LumiÞreparkAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Laterna MagikaparkAlmere100%0%0%0%0%0%0%
Danswijk NoordwestAlmere46%9%5%4%15%3%18%
Danswijk NoordoostAlmere45%13%4%2%15%4%17%
Danswijk ZuidoostAlmere50%10%3%3%13%4%17%
Danswijk ZuidwestAlmere48%12%6%4%12%1%17%
Parkwijk NoordwestAlmere55%10%8%2%9%2%14%
Parkwijk NoordoostAlmere56%10%3%2%12%2%15%
Parkwijk ZuidoostAlmere60%11%4%2%9%2%12%
Parkwijk ZuidwestAlmere76%11%0%1%2%1%10%
Ebenezer HowardparkAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Verzetswijk OostAlmere53%11%5%2%14%1%14%
Verzetswijk WestAlmere64%12%1%1%10%1%10%
Hannie Schaftpark/Bos der OnverzettelijkAlmere58%12%4%2%12%2%12%
Waterwijk NoordAlmere61%11%4%1%9%2%12%
Waterwijk OostAlmere54%15%2%2%9%3%15%
Waterwijk ZuidAlmere65%10%1%2%7%1%15%
Waterwijk MiddenAlmere65%12%2%2%7%1%12%
Waterwijk WestAlmere64%14%1%2%7%1%10%
Bedrijventerrein GietersplaatsAlmere56%0%11%0%22%0%11%
Tussen de Vaarten N.- NoordAlmere57%11%4%2%11%1%15%
Tussen de Vaarten N.- OostAlmere46%9%6%3%17%3%15%
Tussen de Vaarten N.- WestAlmere38%9%11%3%16%3%20%
Sportpark Fanny Blankers KoenAlmere12%4%2%2%3%3%75%
Tussen de Vaarten Z.- NoordwestAlmere59%7%6%2%13%1%12%
Tussen de Vaarten Z.- NoordoostAlmere49%11%5%3%14%2%17%
Tussen de Vaarten Z.- Midden oostAlmere52%13%4%1%16%3%11%
Tussen de Vaarten Z.- ZuidoostAlmere50%10%5%2%14%5%15%
Tussen de Vaarten Z.- ZuidwestAlmere43%10%7%3%17%5%16%
Tussen de Vaarten Z.- Midden westAlmere50%11%4%2%14%3%16%
Bedrijventerrein Het AtelierAlmere100%0%0%0%0%0%0%
SallandsebosAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Staatsliedenwijk OostAlmere32%10%10%6%14%2%27%
Staatsliedenwijk MiddenAlmere30%11%8%5%16%2%28%
Staatsliedenwijk WestAlmere36%14%9%3%18%5%14%
Kruidenwijk NoordwestAlmere66%13%2%0%6%2%11%
Kruidenwijk Noord- middenAlmere63%10%4%2%9%2%11%
Kruidenwijk NoordoostAlmere49%10%7%3%11%2%18%
Kruidenwijk Midden-oostAlmere37%7%8%6%17%4%22%
Kruidenwijk ZuidAlmere64%12%1%2%5%6%10%
Kruidenwijk Midden-westAlmere58%12%3%2%10%2%13%
Bedrijventerrein FrezersplaatsAlmere70%13%0%0%4%0%13%
Rie MastenbroeksportparkAlmere57%10%5%3%10%2%13%
Koningin BeatrixparkAlmere57%10%5%3%10%2%13%
Stedenwijk NoordAlmere31%7%19%6%17%2%20%
Stedenwijk Midden-noordAlmere39%11%11%4%13%1%19%
Stedenwijk Midden-oostAlmere43%12%9%4%11%3%19%
Stedenwijk ZuidAlmere53%13%3%3%10%3%16%
Stedenwijk Midden-westAlmere52%12%7%3%11%1%13%
Bedrijvensterrein DraaiersplaatsAlmere0%0%0%0%0%0%0%
De Korver Sportpark en AnnaparkAlmere45%11%9%4%12%2%17%
Dr J.M. den UylparkAlmere45%11%9%4%12%2%17%
Muziekwijk N.-NoordwestAlmere60%12%2%1%8%4%13%
Muziekwijk N.-NoordAlmere69%12%2%2%6%1%8%
Muziekwijk N.-NoordoostAlmere66%16%1%1%5%1%10%
Muziekwijk N.-MiddenAlmere58%14%2%2%9%2%13%
Muziekwijk N.-OostAlmere49%10%5%3%14%1%18%
Muziekwijk N.-ZuidoostAlmere47%13%4%4%12%1%20%
Muziekwijk N.-ZuidwestAlmere63%13%2%2%9%3%8%
Muziekwijk N.-WestAlmere66%13%1%1%7%2%10%
Bedrijventerrein Josephine BakerstraatAlmere77%8%0%0%0%8%8%
Klein Brandt SportparkAlmere61%13%2%2%9%2%12%
Muziekwijk Z.-NoordAlmere47%10%4%2%14%3%19%
Muziekwijk Z.-OostAlmere66%11%1%2%8%2%10%
Muziekwijk Z.-WestAlmere49%12%1%1%13%2%22%
Bedrijventerrein FelsersplaatsAlmere60%12%4%4%8%0%12%
Literatuurwijk NoordwestAlmere42%9%4%2%16%5%22%
Literatuurwijk NoordoostAlmere43%9%6%3%16%4%19%
Literatuurwijk Midden-oostAlmere49%11%4%2%12%3%19%
Literatuurwijk ZuidAlmere58%13%1%1%9%1%17%
Literatuurwijk Midden-westAlmere43%9%7%3%14%5%20%
Bedrijventerrein De BinderijAlmere60%7%7%7%13%0%7%
Bedrijventerrein De UitgeverijAlmere83%0%0%0%0%17%0%
Noorderplassen OostAlmere78%12%0%1%2%0%6%
Noorderplassen W.- NoordAlmere67%9%3%2%10%1%9%
Noorderplassen W.-OostAlmere54%11%3%3%14%1%12%
Noorderplassen W.-ZuidAlmere55%14%2%1%10%2%16%
Noorderplassen W.-WestAlmere64%10%3%1%10%1%11%
Hortus (brt)Almere80%0%0%0%0%0%20%
Randstad OostAlmere33%0%0%33%0%0%33%
Randstad ZuidAlmere50%0%0%50%0%0%0%
Randstad WestAlmere100%0%0%0%0%0%0%
Markerkant NoordAlmere50%0%0%0%50%0%0%
Markerkant ZuidAlmere100%0%0%0%0%0%0%
Hollandsekant (brt)Almere100%0%0%0%0%0%0%
Gooisekant OostAlmere57%0%0%14%14%0%14%
Gooisekant WestAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Veluwsekant OostAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Veluwsekant WestAlmere100%0%0%0%0%0%0%
Sallandsekant NoordoostAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Sallandsekant ZuidoostAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Sallandsekant ZuidwestAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Stad NoordAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Stad ZuidAlmere80%0%0%0%0%0%20%
Overig Almere Stad WestAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Centrum Almere Buiten NoordAlmere50%10%4%4%14%2%16%
Centrum Almere Buiten ZuidAlmere52%10%4%5%16%0%13%
Oostvaardersbuurt NoordAlmere69%15%1%0%4%0%10%
Oostvaardersbuurt OostAlmere42%13%4%3%19%4%15%
Oostvaardersbuurt WestAlmere41%7%6%5%19%3%17%
Oostrandpark WestAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Seizoenenbuurt NoordAlmere79%12%0%1%3%0%5%
Seizoenenbuurt OostAlmere58%12%2%2%12%2%11%
Seizoenenbuurt WestAlmere53%11%4%4%12%2%14%
Meridiaanpark Noord en BosrandAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Molenbuurt OostAlmere61%9%3%3%10%3%11%
Molenbuurt WestAlmere36%9%8%6%15%3%23%
Bedrijventerrein MolenbuurtAlmere71%12%0%6%0%0%12%
Bouwmeesterbuurt NoordAlmere62%11%2%2%9%1%13%
Bouwmeesterbuurt OostAlmere49%9%3%3%13%2%21%
Bouwmeesterbuurt WestAlmere57%12%2%3%15%0%12%
Bedrijventerrein BouwmeesterbuurtAlmere50%12%0%0%12%0%25%
Sportpark Polderkwartier en PolderparkAlmere58%10%2%3%11%1%14%
Landgoederenbuurt NoordAlmere57%11%4%2%10%1%15%
Landgoederenbuurt OostAlmere53%10%4%4%14%1%14%
Landgoederenbuurt Zuid en WestAlmere75%10%2%1%5%1%6%
Faunabuurt NoordAlmere51%10%4%5%13%1%15%
Faunabuurt ZuidoostAlmere67%12%4%2%6%2%8%
Faunabuurt ZuidwestAlmere66%12%1%0%5%2%13%
Bedrijventerrein FaunabuurtAlmere0%50%0%0%0%0%50%
Bloemenbuurt NoordAlmere59%11%2%3%10%1%14%
Bloemenbuurt OostAlmere70%13%1%1%8%1%6%
Bloemenbuurt ZuidAlmere60%9%4%3%8%2%15%
Bloemenbuurt WestAlmere53%12%4%3%11%1%16%
Regenboogbuurt Noord en OostAlmere38%12%5%5%17%4%19%
Regenboogbuurt ZuidAlmere60%12%1%3%9%3%12%
Regenboogbuurt WestAlmere61%12%3%2%9%1%11%
Meridiaanpark ZuidAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Indische Buurt OostAlmere42%6%4%6%22%2%18%
Indische Buurt WestAlmere51%13%3%3%16%3%11%
Eilandenbuurt NoordAlmere47%10%3%2%20%3%15%
Eilandenbuurt OostAlmere61%13%2%2%7%2%13%
Eilandenbuurt ZuidAlmere44%14%4%3%15%2%18%
Eilandenbuurt WestAlmere36%10%9%4%17%6%19%
Bedrijventerrein De RederijAlmere60%7%0%7%20%0%7%
Stripheldenbuurt NoordwestAlmere57%11%3%1%16%1%11%
Stripheldenbuurt NoordoostAlmere56%11%4%3%12%2%12%
Stripheldenbuurt Midden- oostAlmere52%9%5%3%14%2%16%
Stripheldenbuurt OostAlmere60%10%3%3%11%2%12%
Stripheldenbuurt ZuidAlmere59%8%4%3%11%1%13%
Stripheldenbuurt Midden- westAlmere59%13%2%2%10%2%12%
Bedrijventerrein De StriptekenaarAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Sieradenbuurt (brt)Almere67%10%2%1%10%0%10%
Oostrandpark OostAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Poldervlak OostAlmere100%0%0%0%0%0%0%
Poldervlak WestAlmere43%29%0%0%14%0%14%
Bedrijventerrein De Vaart 4-6Almere100%0%0%0%0%0%0%
Bedrijventerrein De Vaart 1-3Almere100%0%0%0%0%0%0%
Buitenvaart (brt)Almere85%12%0%0%0%0%2%
Overig Almere Buiten NoordAlmere100%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Buiten ZuidAlmere100%0%0%0%0%0%0%
Europakwartier Oost (brt)Almere33%0%33%0%22%0%11%
Europakwartier W.-NoordAlmere38%12%4%3%21%4%17%
Europakwartier W.-ZuidAlmere34%11%7%6%22%3%17%
Europakwartier W.-WestAlmere50%12%2%2%15%3%17%
Columbuskwartier NoordAlmere42%11%5%4%20%2%15%
Columbuskwartier ZuidAlmere42%12%4%3%18%3%18%
Homeruskwartier NoordAlmere44%12%4%4%17%1%19%
Homeruskwartier MiddenAlmere37%13%4%2%20%3%21%
Homeruskwartier OostAlmere43%10%3%2%20%4%18%
Homeruskwartier ZuidAlmere39%12%6%3%20%3%18%
Olympiakwartier Oost (brt)Almere39%8%8%4%27%1%14%
Olympiakwartier West (brt)Almere41%8%5%3%22%7%14%
Duin NoordAlmere55%12%5%2%15%1%9%
Duin ZuidAlmere65%12%3%3%10%1%6%
Hogekant (brt)Almere0%0%0%0%0%0%0%
Middenkant (brt)Almere0%0%0%0%0%0%100%
Lagekant (brt)Almere0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Poort NoordAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Poort ZuidAlmere0%0%0%0%100%0%0%
Vogelhorst NoordAlmere81%11%0%1%0%0%7%
Vogelhorst ZuidAlmere71%14%1%1%8%1%6%
Vogelhorst-Golfbaan AlmeerderhoutAlmere76%13%1%1%4%0%5%
Bosgebied VogelhorstAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Nobelhorst OostAlmere61%6%7%4%11%2%8%
Nobelhorst ZuidAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Nobelhorst WestAlmere71%9%2%2%8%1%7%
Bedrijventerrein Het AmbachtAlmere73%8%2%2%8%1%7%
Oosterwold NoordAlmere79%10%1%1%4%1%4%
Oosterwold ZuidAlmere78%11%1%1%3%0%5%
KathadralenbosAlmere0%0%0%0%0%0%0%
Twentsekant (brt)Almere0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Hout OostAlmere75%25%0%0%0%0%0%
Overig Almere Hout WestAlmere86%7%0%0%0%7%0%
Overig Almere Pampus (brt)Almere100%0%0%0%0%0%0%
CentrumZeewolde82%12%0%0%1%0%3%
Eerste woonwijkZeewolde82%11%1%1%1%0%4%
Tweede woonwijkZeewolde84%10%0%1%1%0%3%
Derde woonwijkZeewolde84%9%0%0%1%0%5%
Buurt 4Zeewolde82%10%1%1%1%1%5%
Buurt 5Zeewolde0%0%0%0%0%0%0%
ZuidlobZeewolde35%64%0%0%0%0%1%
MiddengebiedZeewolde96%4%0%0%0%0%0%
KnardijkgebiedZeewolde94%6%0%0%0%0%0%
TrekkersveldZeewolde87%0%0%0%0%0%13%
HorstenparcZeewolde0%0%0%0%0%0%0%
Emmeloord-Centrum-Tussen Gracht en VaartNoordoostpolder80%11%1%1%0%2%5%
Emmeloord-Centrum-Centrum WestNoordoostpolder80%6%3%1%1%3%6%
Emmeloord-Centrum-Bos en GaardNoordoostpolder95%3%2%0%0%0%0%
Emmeloord-Centrum-Centrum OostNoordoostpolder68%13%4%1%0%5%8%
Emmeloord-Revelsant-NoordNoordoostpolder78%13%2%1%1%1%5%
Emmeloord-Revelsant-ZuidNoordoostpolder59%14%9%3%2%2%11%
Emmeloord-Espelervaart-BergenbuurtNoordoostpolder75%8%3%2%1%2%9%
Emmeloord-Espelervaart-RivierenbuurtNoordoostpolder78%12%2%1%1%1%6%
Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart WestNoordoostpolder81%9%2%1%1%1%6%
Emmeloord-de ZuidertNoordoostpolder83%10%0%1%0%0%5%
Emmeloord-de ErvenNoordoostpolder91%6%1%0%1%0%2%
Emmeloord-WaterlandNoordoostpolder100%0%0%0%0%0%0%
Emmeloord-Emmelhage-BoswonenNoordoostpolder87%6%1%1%1%0%4%
Emmeloord-Emmelhage-Waterwonen/PolderwonenNoordoostpolder93%1%2%0%1%1%1%
Emmeloord-Bedrijventerrein de MuntNoordoostpolder89%11%0%0%0%0%0%
Emmeloord-Bedrijventerrein NagelerwegNoordoostpolder80%0%0%0%10%0%10%
Emmeloord-Bedrijventerrein A6Noordoostpolder0%0%0%0%0%0%0%
Emmeloord-landelijk gebiedNoordoostpolder93%6%0%1%0%0%0%
Bant-woonkernNoordoostpolder82%13%1%1%0%0%4%
Bant-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%0%0%0%
Bant-landelijk gebiedNoordoostpolder96%4%0%0%0%0%1%
Luttelgeest-woonkernNoordoostpolder79%16%1%1%1%0%3%
Luttelgeest-landelijk gebiedNoordoostpolder51%5%0%0%0%1%43%
Marknesse-woonkernNoordoostpolder90%7%0%0%0%0%2%
Marknesse-bedrijventerreinNoordoostpolder94%6%0%0%0%0%0%
Marknesse-landelijk gebiedNoordoostpolder93%5%0%0%0%0%1%
Kraggenburg-woonkernNoordoostpolder86%11%0%0%1%0%2%
Kraggenburg-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%0%0%0%
Kraggenburg-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%0%0%0%
Kraggenburg-landelijk gebiedNoordoostpolder95%5%0%0%0%0%1%
Ens-woonkernNoordoostpolder88%9%0%0%0%0%3%
Ens-bedrijventerreinNoordoostpolder94%0%0%0%0%0%6%
Ens-landelijk gebiedNoordoostpolder94%5%0%0%0%1%1%
Nagele-woonkernNoordoostpolder70%22%1%2%1%0%3%
Nagele-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%0%0%0%
Nagele-landelijk gebiedNoordoostpolder95%5%0%0%0%0%1%
Tollebeek-woonkernNoordoostpolder90%7%0%0%0%0%2%
Tollebeek-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%0%0%0%
Tollebeek-landelijk gebiedNoordoostpolder97%3%0%0%0%0%0%
Espel-woonkernNoordoostpolder79%16%1%0%1%1%3%
Espel-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%0%0%0%
Espel-landelijk gebiedNoordoostpolder97%3%0%0%0%0%0%
Creil-woonkernNoordoostpolder82%13%1%0%0%0%3%
Creil-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%0%0%0%
Creil-landelijk gebiedNoordoostpolder92%6%1%0%1%0%0%
Rutten-woonkernNoordoostpolder85%14%0%1%0%0%1%
Rutten-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%0%0%0%
Rutten-landelijk gebiedNoordoostpolder94%4%0%1%0%0%1%
Schokland-woonkernNoordoostpolder100%0%0%0%0%0%0%
Urk-KomUrk93%5%0%0%0%0%1%
ToppadUrk0%0%0%0%0%0%0%
Urk-NoordUrk95%3%0%0%1%0%1%
Havens en industrieterreinUrk88%7%0%0%0%1%3%
De ReedeUrk93%1%1%0%0%0%4%
UrkerhardUrk96%1%0%0%0%0%2%
De TopUrk94%2%1%0%0%0%3%
BuitengebiedUrk93%3%0%0%0%0%3%
De StaartUrk97%1%0%0%0%0%1%
UrkerlandUrk98%1%0%0%0%0%1%
Industrieterrein IIUrk80%10%0%0%0%0%10%
Poort van DrontenDronten100%0%0%0%0%0%0%
Business Zone DeltaDronten100%0%0%0%0%0%0%
De GildenDronten84%7%1%0%1%2%4%
De MuntenDronten89%6%0%0%1%1%2%
De DrieslagDronten54%38%0%1%0%0%6%
PionierswegDronten100%0%0%0%0%0%0%
HoutwijkDronten92%4%0%0%0%0%4%
HanzekwartierDronten73%10%0%3%7%0%7%
De OeverloperwijkDronten69%9%4%1%2%4%12%
Centrum DrontenDronten84%8%1%1%1%1%4%
Oud-DrontenDronten74%7%5%1%1%5%7%
De FazantDronten81%8%1%1%0%2%7%
BungalowparkDronten92%5%0%0%1%0%2%
De BoegDronten65%15%1%1%2%3%14%
De LandmatenDronten89%8%0%0%1%0%2%
De ManegeDronten93%5%0%0%1%0%1%
De LancasterDronten82%10%1%0%1%1%6%
De LandstrekenDronten86%9%0%0%0%0%3%
De KruidentuinDronten86%8%1%0%1%1%4%
GolfresidentieDronten87%9%0%0%1%0%2%
AZCDronten0%7%0%0%0%3%90%
KetelhavenDronten90%10%0%0%0%0%0%
Buitengebied DrontenDronten93%6%0%0%0%0%0%
Oud-Biddinghuizen BuitenDronten72%13%1%1%0%1%10%
Oud-BiddinghuizenDronten63%20%3%2%1%4%7%
De KaaiDronten85%7%0%0%2%4%1%
Centrum BiddinghuizenDronten88%0%0%0%0%0%12%
De BaanDronten82%13%0%1%0%0%3%
BremerparkDronten86%9%0%1%1%1%1%
De GraafschapDronten79%5%1%1%3%5%4%
NoorderbaanDronten94%6%0%0%0%0%0%
OldebroekerwegDronten100%0%0%0%0%0%0%
Buitengebied BiddinghuizenDronten85%13%0%0%1%0%1%
KampbuurtDronten89%7%1%1%1%0%2%
Centrum SwifterbantDronten87%7%0%0%0%0%7%
Oud-SwifterbantDronten76%10%3%3%2%0%6%
SpelbuurtDronten78%13%2%1%1%0%6%
BloemenbuurtDronten83%10%0%0%3%1%3%
De KolkDronten75%25%0%0%0%0%0%
TarpanDronten83%17%0%0%0%0%0%
Bedrijventerrein SpelwijkDronten67%33%0%0%0%0%0%
Buitengebied SwifterbantDronten63%34%1%0%0%0%2%
Kofschip SGLLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Zuiderzeelaan WaddenlaanLelystad38%12%14%5%10%5%16%
IJssellaanLelystad50%13%7%4%9%5%12%
LangezandLelystad66%14%1%3%8%1%7%
Kofschip NoordLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Groene VeldenLelystad85%6%4%0%2%0%2%
Overijsselse HoutLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Bedrijventerrein GildenhofLelystad75%0%0%25%0%0%0%
JagersveldLelystad79%14%0%3%0%0%3%
BastionLelystad46%30%1%1%7%2%13%
Stadspark Badweg LangevelderslagLelystad89%7%2%0%0%0%2%
Lelycentre MaerlantLelystad64%15%4%3%4%2%7%
Sportpark LangezandLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Stiltebos Camping de HoutribLelystad100%0%0%0%0%0%0%
De VesteLelystad63%14%4%3%7%1%9%
AtolLelystad38%12%12%2%6%19%10%
Damrif Kustrif Gors ZandbankLelystad48%11%13%3%8%6%11%
Bongerd BuitenplaatsLelystad85%9%1%1%1%1%3%
De SchansLelystad58%14%3%3%8%2%12%
Hofstede Plantage WijngaardLelystad71%12%2%2%3%1%9%
OostrandparkLelystad89%5%2%2%0%0%2%
BuitenhofLelystad75%11%0%1%6%1%6%
De MeentLelystad50%0%8%0%17%0%25%
WijkcentrumLelystad61%13%0%3%10%0%13%
KampLelystad59%15%2%3%11%2%9%
HorstLelystad67%13%2%2%9%2%6%
GriendLelystad55%14%3%3%10%2%12%
ZoomLelystad80%11%0%1%3%1%3%
WoldLelystad48%15%4%5%11%2%14%
Archipel Beukenhof RozengaardLelystad82%10%1%1%3%0%4%
Woldpark Houttuinen Gelderse HoutLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Wijkcentrum VoorstraatLelystad50%12%2%7%14%4%11%
Getijdenbuurt Sportpark DoggersbankLelystad55%11%2%5%11%3%12%
ZeeenbuurtLelystad42%16%3%7%13%4%15%
Zeestromen en SlotenbuurtLelystad48%13%3%4%10%7%15%
MerenbuurtLelystad50%12%1%8%13%3%13%
RivierenbuurtLelystad55%14%2%3%10%4%13%
Bedrijventerrein KetelmeerstraatLelystad100%0%0%0%0%0%0%
Landerijen Noord/WestLelystad76%8%2%1%5%2%7%
Landerijen Zuid/WestLelystad72%10%2%1%6%2%6%
Landerijen Noord/OostLelystad73%11%2%1%7%1%7%
Landerijen Zuid/OostLelystad74%10%4%1%4%3%4%
Kempenaar OostLelystad56%11%4%4%8%4%14%
Kempenaar WestLelystad62%11%3%3%5%2%13%
KoggeLelystad71%14%3%2%3%1%6%
HanzeparkLelystad61%9%5%2%8%5%10%
SchouwLelystad64%9%4%4%6%1%11%
GondelLelystad73%10%2%2%5%2%6%
Sportpark SchouwLelystad78%9%0%3%3%0%6%
Bedrijventerrein KempenaarLelystad67%0%17%17%0%0%0%
Karveel OostLelystad86%8%1%1%2%0%3%
Karveel WestLelystad77%12%0%2%4%1%5%
BoeierLelystad86%9%0%0%1%1%2%
Noordzoom OostLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Golfpark LommerrijkLelystad86%9%0%2%0%0%3%
Saerdam Vliegend Hert FortuijnLelystad78%11%1%2%5%0%4%
PunterLelystad64%15%2%2%5%3%9%
JolLelystad63%16%2%3%8%2%7%
GaljoenLelystad62%12%3%5%8%2%8%
Park Jol GajoenLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Galjoen ZuidLelystad72%9%2%3%7%1%6%
Bedrijventerrein JolLelystad71%29%0%0%0%0%0%
Houtribhoogte ZuidLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Houtribhoogte NoordLelystad84%11%0%1%0%0%5%
Volkstuinen BoswegLelystad0%0%0%0%0%0%0%
GolfresortLelystad78%11%0%1%3%0%6%
Landstrekenwijk OostLelystad77%10%2%1%4%1%5%
Landstrekenwijk MiddenLelystad81%8%1%2%3%1%4%
Landstrekenwijk WestLelystad76%9%2%2%5%1%6%
GrietenijLelystad62%10%2%5%7%0%14%
De Doelen De MarkenLelystad73%7%1%2%6%1%10%
De Meierij KerspelLelystad67%33%0%0%0%0%0%
Bedrijventerrein MiddendreefLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Botter OostLelystad61%10%7%2%7%3%10%
Botter WestLelystad72%13%1%1%3%2%7%
TjalkLelystad68%15%1%2%6%2%6%
SchoenerLelystad70%10%1%2%7%1%9%
Park SchoenerLelystad78%11%0%6%6%0%0%
Bedrijventerrein TjalkLelystad33%17%8%8%17%8%8%
Het Ravelijn ZiekenhuiswegLelystad85%9%0%1%3%0%1%
Hollandse Hout (Villapark)Lelystad88%7%1%0%2%0%3%
Oostvaardersdijk MeerdijkhavenLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Lelystad-Haven WestLelystad72%14%2%1%4%2%4%
Lelystad-Haven OostLelystad65%16%1%2%6%2%8%
Lelystad-Haven WerkeilandLelystad82%11%0%3%3%0%3%
’t BovenwaterLelystad0%0%0%0%0%0%0%
UilenwegLelystad100%0%0%0%0%0%0%
Industrieterrein Noordersluis OostLelystad84%16%0%0%0%0%0%
Industrieterrein Noordersluis WestLelystad87%8%0%0%0%0%5%
WaagpassageLelystad50%20%5%7%5%2%11%
NeringpassageLelystad57%19%2%3%9%1%10%
StationspleinLelystad0%0%0%0%0%0%0%
StadhuisstraatLelystad63%12%0%5%8%1%11%
LindenlaanLelystad54%11%7%0%11%4%14%
VisvijverbosLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Karperweg IJsselmeerdijkLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Visvijver- Bijl- Klokbeker- PlavuizenwegLelystad96%4%0%0%0%0%0%
Edelhert- Runder- Wisent- ElandwegLelystad100%0%0%0%0%0%0%
Beginweg Bronsweg JupiterwegLelystad94%6%0%0%0%0%0%
Sportveld Beginweg Overijsselse HoutLelystad90%10%0%0%0%0%0%
Lisdodde- Dronter- Zeeasterweg -padLelystad95%5%0%0%0%0%0%
Natuurpark LelystadLelystad100%0%0%0%0%0%0%
Larserbos RietwegLelystad100%0%0%0%0%0%0%
VlotgraswegLelystad100%0%0%0%0%0%0%
Airport LelystadLelystad33%33%0%0%0%33%0%
Meerkoetenweg Eendenweg LarserpadLelystad100%0%0%0%0%0%0%
KnarbosLelystad99%1%0%0%0%0%0%
Pijlstaartweg Vleetweg LarserwegLelystad100%0%0%0%0%0%0%
Vogelweg Meeuwenweg PijlstaartwegLelystad91%5%0%0%0%0%5%
Gelderse HoutLelystad62%12%0%12%12%0%0%
FlevobosLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Overijsselse Hout Hoefslag HondsdrafLelystad83%17%0%0%0%0%0%
Strand Houtribhoek HoutribbosLelystad100%0%0%0%0%0%0%
Overijsselse Hout JagersbosLelystad82%8%0%2%4%3%1%
ZuigerplasparkLelystad0%0%0%0%0%0%0%
LarserpleinLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Flevopoort IILelystad62%12%0%0%15%4%8%
Flevopoort ILelystad0%0%0%0%0%0%0%
Industrieterrein Oostervaart OostLelystad71%29%0%0%0%0%0%
Industrieterrein Oostervaart MiddenLelystad0%50%0%0%50%0%0%
Industrieterrein Oostervaart WestLelystad83%17%0%0%0%0%0%
LarservaartbosLelystad100%0%0%0%0%0%0%
Bedrijvenpark LarserpoortLelystad100%0%0%0%0%0%0%
Hollandse HoutLelystad0%0%0%0%0%0%0%
OostvaardersplassenLelystad100%0%0%0%0%0%0%
Flora WestLelystad58%9%6%3%11%5%8%
Flora MiddenLelystad66%10%4%4%6%3%8%
Flora Oost PILLelystad29%12%12%8%12%8%17%
WoonhavenpadLelystad100%0%0%0%0%0%0%
Warande WestLelystad100%0%0%0%0%0%0%
BiomassaLelystad30%13%1%9%14%5%27%
Fauna Bosvalkweg ZuiderpoortLelystad42%0%8%8%17%8%17%
Warande OostLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Warande Oost/MiddenLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Warande ZuidLelystad0%0%0%0%0%0%0%
Warande MiddenLelystad0%0%0%0%0%0%0%

Advertentie:

Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de provincie Flevoland. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 28 januari 2023.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechts bovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo