Ranglijst: autochtoon en migratieachtergrond van de inwoners per buurt in de provincie Flevoland

Ranglijst: autochtoon en migratieachtergrond van de inwoners per buurt in de provincie Flevoland

Welke buurten in de provincie Flevoland hebben het hoogste percentage autochtone inwoners? En in welke buurten wonen juist veel personen met een migratieachtergrond? Bekijk hier de data voor alle buurten in de provincie Flevoland.

Welke buurten in de provincie Flevoland hebben het hoogste percentage autochtone inwoners? En in welke buurten wonen juist veel personen met een migratieachtergrond? Bekijk hier de data voor alle buurten in de provincie Flevoland.

Top 10 buurten met het hoogste percentage autochtone inwoners of het hoogste percentage inwoners met een migratieachtergrond in de provincie Flevoland

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage autochtone inwoners of het hoogste percentage inwoners met een migratieachtergrond in de provincie Flevoland. De gegevens gelden voor 2026.

Er zijn 8 buurten met het hoogste percentage inwoners met een overige niet-westerse achtergrond van 100% per buurt in de provincie Flevoland.

Toon volledige tabel
Definitie

Deze pagina toont informatie over het percentage autochotone inwoners en het percentage inwoners met een migratieachtergrond per buurt in de provincie Flevoland. Nederlanders met een migratieachtergrond zijn personen van wie ten minste één ouder in het buitenland is geboren.

Autochtone inwoners zijn inwoners die Nederland als herkomstland hebben. Dit zijn personen een Nederlandse achtergrond: personen van wie de beide ouders in Nederland zijn geboren. Herkomst: Kenmerk dat weergeeft in welk land iemand geboren is of waar diens ouders geboren zijn. Bij personen die in Nederland geboren zijn, wordt de herkomst bepaald door het geboorteland van de ouders. Wanneer beide ouders in het buitenland zijn geboren, is het geboorteland van de moeder leidend in het bepalen van de herkomst. De geboortegegevens van de moeder zijn vaker bekend dan die van de vader. Wanneer de moeder in Nederland is geboren of het geboorteland van de moeder onbekend is, dan wordt het geboorteland van de vader gebruikt.

Verdeling van het percentage autochtone inwoners per buurt in de provincie Flevoland
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de provincie Flevoland naar het percentage autochtone inwoners per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de provincie Flevoland in een percentage autochtoon klasse ingedeeld. Deze percentage autochtoon klasse bestaat uit de volgende categorieën: <70%, 70%-75%, 75%-80%, 80%-85%, 85%-90%, 90%-95% en 95%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de percentage autochtoon klasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage autochtone inwoners per buurt in de provincie Flevoland
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage autochtonen inwoners in de provincie Flevoland. De cumulatieve verdeling toont elk van de 486 buurten in de provincie Flevoland als een stip. Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage autochtone inwoners per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit percentage autochtone inwoners hebben.

Ranglijst van de migratieachtergrond van inwoners per buurt in de provincie Flevoland

Onderstaande tabel toont het percentage autochtone inwoners en inwoners met een migratieachtergrond per buurt. Er zijn 486 buurten in de provincie Flevoland waarvoor de gegevens over het percentage van de bevolking dat een Nederlandse herkomst heeft bekend zijn. Deze worden allemaal in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

BuurtnaamGemeentenaam% Herkomst Nederland% Herkomst buiten Nederland% Herkomst Europa% Herkomst buiten Europa% Geboren in Nederland met herkomst Nederland% Geboren in Nederland met herkomst Europa% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa% Geboren in Nederland% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa% Geboren buiten Nederland
Centrum Haven NoordAlmere41%59%10%49%41%2%22%20%63%8%30%37%
Centrum Haven ZuidAlmere69%31%7%24%69%3%12%9%81%4%15%19%
Rozenwerf en TuinderswerfAlmere62%38%9%28%62%5%19%14%81%5%15%21%
AchterwerfAlmere69%31%8%23%69%4%15%11%84%4%11%16%
Goedewerf en WittewerfAlmere50%50%9%41%50%4%24%20%75%4%22%26%
SchoolwerfAlmere55%45%4%41%55%2%20%18%75%2%22%24%
Parkwerf en StadswerfAlmere51%49%7%42%50%3%20%17%70%3%25%28%
Buitenhof en GroenhofAlmere77%23%8%14%77%3%11%8%89%5%6%11%
Middenhof en UithofAlmere45%55%9%46%44%3%22%19%66%6%27%33%
Binnenhof en Langshof (met Nieuwstraat)Almere45%55%7%48%45%2%23%21%68%4%27%31%
Park UithofAlmere50%50%0%50%0%0%0%0%0%0%0%0%
Jaagmeent en GrasmeentAlmere71%29%6%23%72%3%13%10%85%3%12%16%
Schapenmeent en TerpmeentAlmere77%23%8%15%77%4%12%8%89%4%7%11%
Rietmeent en DijkmeentAlmere62%38%9%29%62%4%18%13%79%5%16%21%
Klavergriend Klippriend en WilgengriendAlmere67%33%7%26%67%4%18%15%85%3%12%15%
Kolkgriend en OostgriendAlmere68%32%11%21%68%4%13%9%81%7%11%18%
Kadegriend en OvergriendAlmere67%33%9%24%68%4%17%13%85%4%11%16%
Bosgebied De GriendenAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Hofmark Redemark en SportmarkAlmere69%31%10%21%69%5%14%10%84%5%12%17%
Ambachtsmark Vrijmark en ZuidmarkAlmere50%50%6%45%50%3%26%23%76%2%22%24%
Brugmark Noordmark en GildemarkAlmere77%23%6%16%78%4%11%7%90%2%8%10%
Sportpark De MarkenAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
SplittershoekAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
VliegerparkAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Lindengouw Muidergouw en PeppengouwAlmere74%26%9%17%74%4%13%8%86%5%9%14%
Kromgouw en OvergouwAlmere78%22%8%14%77%5%12%7%89%4%6%10%
Bosgouw Brongouw en NijvergouwAlmere65%35%11%24%65%5%15%10%80%5%14%19%
Bedrijventerrein De PaalAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Kornwierde en LeemwierdeAlmere50%50%7%43%49%4%24%20%73%4%23%27%
Keiwierde en OldewierdeAlmere43%57%7%50%43%2%25%23%68%5%27%31%
Hoekwierde Kimwierde en ZandwierdeAlmere62%38%6%33%62%3%19%16%80%3%17%20%
De Velden NoordAlmere75%25%8%17%75%3%12%9%87%6%8%14%
De Velden ZuidAlmere82%18%6%11%82%4%11%7%94%2%4%6%
OvergooiAlmere59%41%9%31%59%3%19%16%78%6%15%21%
Waterlandse Tuinen Windhoek en SchapenbosAlmere67%33%0%33%0%0%0%0%0%0%0%0%
CirkelbosAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
De Laren NoordAlmere64%36%7%29%64%3%22%19%86%3%11%14%
De Laren ZuidAlmere49%51%5%47%49%3%31%28%80%1%19%20%
De SteigerAlmere31%69%44%25%25%6%12%6%38%38%19%56%
StichtsekantAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Haven OostAlmere100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Overig Almere Haven WestAlmere100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Centrum Stad NoordAlmere15%85%62%22%16%2%7%5%22%61%18%78%
Centrum Stad OostAlmere31%69%12%57%31%2%26%24%57%10%32%43%
Centrum Stad ZuidoostAlmere35%65%12%53%35%4%26%21%61%7%32%39%
Centrum Stad ZuidwestAlmere35%65%12%52%35%2%18%16%53%10%36%46%
Centrum Stad WestAlmere31%69%12%57%31%2%22%20%53%10%37%47%
Filmwijk NoordAlmere40%60%8%52%40%4%28%24%68%5%28%33%
Filmwijk Bouwrai NoordAlmere35%65%9%56%35%3%26%23%61%6%33%39%
Filmwijk Bouwrai ZuidAlmere59%41%13%29%59%5%17%13%76%8%16%25%
Filmwijk MiddenAlmere55%45%11%35%54%4%19%15%74%6%20%26%
Filmwijk Zuid-noord van Walt DisneyplantsoenAlmere51%49%8%41%51%3%18%16%69%5%26%30%
Filmwijk Zuid-zuid van Walt DisneyplantsoenAlmere43%57%7%50%43%3%25%22%68%4%28%32%
LumièreparkAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Laterna MagikaparkAlmere86%14%14%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Danswijk NoordwestAlmere42%58%6%52%42%2%24%22%67%4%30%33%
Danswijk NoordoostAlmere40%60%11%49%40%4%25%20%64%7%29%36%
Danswijk ZuidoostAlmere45%55%9%46%45%3%24%20%69%5%26%31%
Danswijk ZuidwestAlmere43%57%12%45%44%4%24%20%67%9%25%34%
Parkwijk NoordwestAlmere48%52%6%46%48%3%22%19%70%3%27%30%
Parkwijk NoordoostAlmere49%51%7%44%49%3%21%18%70%4%26%30%
Parkwijk ZuidoostAlmere55%45%9%36%55%5%22%17%78%4%19%23%
Parkwijk ZuidwestAlmere70%30%8%22%70%5%14%9%84%3%12%16%
Ebenezer HowardparkAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verzetswijk OostAlmere47%53%7%46%47%2%24%21%70%5%25%30%
Verzetswijk WestAlmere56%44%8%35%56%3%18%15%74%6%21%27%
Hannie Schaftpark/Bos der OnverzettelijkAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Waterwijk NoordAlmere53%47%7%40%53%2%20%17%72%5%23%28%
Waterwijk OostAlmere51%49%12%38%51%4%18%14%69%7%24%31%
Waterwijk ZuidAlmere61%39%8%32%61%3%13%10%74%4%22%26%
Waterwijk MiddenAlmere57%43%10%33%57%4%16%12%73%6%21%27%
Waterwijk WestAlmere59%41%12%29%59%4%16%12%75%8%18%25%
Bedrijventerrein GietersplaatsAlmere75%25%25%0%75%0%0%0%75%0%0%0%
Tussen de Vaarten Noord-NoordAlmere51%49%8%41%51%3%20%17%72%4%24%28%
Tussen de Vaarten Noord-OostAlmere43%57%7%50%43%3%24%22%67%5%28%33%
Tussen de Vaarten Noord-WestAlmere38%62%6%56%38%3%28%25%66%3%31%35%
Sportpark Fanny Blankers KoenAlmere8%92%2%89%9%1%8%7%16%2%83%85%
Tussen de Vaarten Zuid-NoordwestAlmere52%48%4%43%52%1%20%19%73%2%24%26%
Tussen de Vaarten Zuid-NoordoostAlmere43%57%7%50%43%3%27%23%70%4%26%30%
Tussen de Vaarten Zuid-Midden oostAlmere46%54%9%45%46%4%27%23%73%6%22%27%
Tussen de Vaarten Zuid-ZuidoostAlmere46%54%7%48%46%2%23%21%69%5%26%31%
Tussen de Vaarten Zuid-ZuidwestAlmere38%62%7%55%37%3%28%25%65%5%30%34%
Tussen de Vaarten Zuid-Midden westAlmere44%56%8%48%44%3%26%23%70%5%25%30%
Bedrijventerrein Het AtelierAlmere100%0%0%0%200%0%0%0%200%0%0%0%
SallandsebosAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Staatsliedenwijk OostAlmere28%72%8%64%28%3%29%27%58%4%38%42%
Staatsliedenwijk MiddenAlmere29%71%13%58%29%2%23%21%52%11%36%47%
Staatsliedenwijk WestAlmere30%70%13%57%29%4%25%21%54%9%36%45%
Kruidenwijk NoordwestAlmere61%39%8%31%61%4%18%14%79%4%17%21%
Kruidenwijk Noord- middenAlmere56%44%7%37%57%3%20%17%76%4%20%24%
Kruidenwijk NoordoostAlmere43%57%8%49%43%2%23%20%66%5%29%34%
Kruidenwijk Midden-oostAlmere34%66%7%59%34%1%28%27%62%5%32%38%
Kruidenwijk ZuidAlmere61%39%11%29%61%4%17%13%78%6%15%21%
Kruidenwijk Midden-westAlmere51%49%8%40%51%4%20%17%72%4%24%28%
Bedrijventerrein FrezersplaatsAlmere61%39%13%26%65%4%22%17%87%9%9%17%
Rie MastenbroeksportparkAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Koningin BeatrixparkAlmere50%50%0%50%0%0%0%0%0%0%0%0%
Stedenwijk NoordAlmere29%71%5%67%29%2%35%33%64%3%34%37%
Stedenwijk Midden-noordAlmere37%63%8%55%37%2%27%25%65%6%30%36%
Stedenwijk Midden-oostAlmere39%61%8%53%39%3%25%22%63%6%31%37%
Stedenwijk ZuidAlmere44%56%10%46%44%4%21%17%65%6%29%35%
Stedenwijk Midden-westAlmere47%53%11%42%47%4%21%17%67%8%26%33%
Bedrijvensterrein DraaiersplaatsAlmere50%50%0%50%50%0%0%0%50%0%0%0%
De Korver Sportpark en AnnaparkAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Dokter J.M. den UylparkAlmere50%50%0%50%0%0%0%0%0%0%0%0%
Muziekwijk Noord-NoordwestAlmere54%46%9%37%54%4%18%15%72%6%22%28%
Muziekwijk Noord-NoordAlmere66%34%8%27%66%4%17%13%82%4%14%18%
Muziekwijk Noord-NoordoostAlmere64%36%12%23%64%6%19%13%83%6%11%17%
Muziekwijk Noord-MiddenAlmere53%47%10%37%53%4%19%15%72%6%22%28%
Muziekwijk Noord-OostAlmere43%57%6%50%43%3%23%20%66%3%30%34%
Muziekwijk Noord-ZuidoostAlmere36%64%16%48%36%3%22%19%58%13%30%42%
Muziekwijk Noord-ZuidwestAlmere56%44%9%36%56%3%20%16%75%6%20%25%
Muziekwijk Noord-WestAlmere61%39%10%28%61%4%16%12%77%6%17%23%
Bedrijventerrein Josephine BakerstraatAlmere82%18%0%18%82%0%9%9%91%0%9%9%
Klein Brandt SportparkAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Muziekwijk Zuid-NoordAlmere38%62%8%54%38%3%23%20%61%5%34%39%
Muziekwijk Zuid-OostAlmere57%43%8%35%57%3%15%12%72%5%23%28%
Muziekwijk Zuid-WestAlmere42%58%10%48%42%3%19%16%61%7%32%39%
Bedrijventerrein FelsersplaatsAlmere53%47%16%32%53%0%16%16%68%11%16%26%
Literatuurwijk NoordwestAlmere35%65%7%58%35%3%24%21%59%4%37%41%
Literatuurwijk NoordoostAlmere36%64%7%56%36%2%23%21%60%5%35%40%
Literatuurwijk Midden-oostAlmere42%58%8%50%42%3%22%19%64%4%31%35%
Literatuurwijk ZuidAlmere52%48%10%38%52%3%19%16%70%7%23%29%
Literatuurwijk Midden-westAlmere38%62%6%56%38%2%24%22%62%4%34%38%
Bedrijventerrein De BinderijAlmere27%73%27%46%23%0%15%15%38%23%31%54%
Bedrijventerrein De UitgeverijAlmere88%12%0%12%88%0%12%12%100%0%0%0%
Noorderplassen OostAlmere79%21%6%15%79%3%9%6%88%4%8%13%
Noorderplassen West-NoordAlmere63%37%7%30%63%3%20%17%84%3%13%16%
Noorderplassen West-OostAlmere50%50%8%42%50%4%26%22%76%5%20%24%
Noorderplassen West-ZuidAlmere50%50%10%40%50%3%23%20%73%6%21%27%
Noorderplassen West-WestAlmere61%39%8%30%61%4%22%18%83%4%12%17%
HortusAlmere64%36%6%30%64%2%17%15%81%4%15%19%
Randstad OostAlmere100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Randstad ZuidAlmere0%100%0%100%0%0%0%0%0%0%100%100%
Randstad WestAlmere100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Markerkant NoordAlmere100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Markerkant ZuidAlmere3%97%0%97%3%0%3%3%7%0%93%93%
HollandsekantAlmere100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Gooisekant OostAlmere8%92%88%4%8%0%0%0%8%88%0%88%
Gooisekant WestAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Veluwsekant OostAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Veluwsekant WestAlmere50%50%50%0%50%0%0%0%50%50%0%50%
Sallandsekant NoordoostAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Sallandsekant ZuidoostAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Sallandsekant ZuidwestAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Stad NoordAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Stad ZuidAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Stad WestAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Centrum Almere Buiten NoordAlmere40%60%13%47%40%2%21%18%60%11%29%40%
Centrum Almere Buiten ZuidAlmere42%58%7%51%42%2%25%23%68%5%28%33%
Oostvaardersbuurt NoordAlmere61%39%12%27%61%4%17%12%78%7%15%22%
Oostvaardersbuurt OostAlmere37%63%10%54%37%4%29%25%66%6%28%34%
Oostvaardersbuurt WestAlmere37%63%5%57%37%2%28%26%65%3%31%35%
Oostrandpark WestAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Seizoenenbuurt NoordAlmere70%30%9%21%70%4%14%10%84%4%11%15%
Seizoenenbuurt OostAlmere53%47%9%38%53%3%21%17%74%6%21%27%
Seizoenenbuurt WestAlmere50%50%8%42%49%3%22%19%72%5%23%28%
Meridiaanpark Noord en BosrandAlmere80%20%20%0%80%0%0%0%80%0%0%0%
Molenbuurt OostAlmere54%46%8%38%54%3%18%16%73%5%22%27%
Molenbuurt WestAlmere35%65%6%59%35%3%29%26%64%3%33%36%
Bedrijventerrein MolenbuurtAlmere71%29%7%21%79%7%14%7%93%7%7%14%
Bouwmeesterbuurt NoordAlmere57%43%9%34%57%4%18%14%75%5%20%25%
Bouwmeesterbuurt OostAlmere45%55%6%49%45%3%24%21%69%4%28%31%
Bouwmeesterbuurt WestAlmere51%49%8%41%51%2%20%18%71%6%24%30%
Bedrijventerrein BouwmeesterbuurtAlmere44%56%0%56%44%0%22%22%67%0%22%22%
Sportpark Polderkwartier en PolderparkAlmere50%50%0%50%0%0%0%0%0%0%0%0%
Landgoederenbuurt NoordAlmere51%49%10%39%50%4%21%18%71%7%22%28%
Landgoederenbuurt OostAlmere50%50%7%43%49%3%23%20%72%4%24%28%
Landgoederenbuurt Zuid en WestAlmere68%32%8%24%68%4%15%11%83%4%13%17%
Faunabuurt NoordAlmere46%54%7%48%46%3%23%19%68%4%28%32%
Faunabuurt ZuidoostAlmere60%40%9%31%60%4%17%13%77%6%17%23%
Faunabuurt ZuidwestAlmere59%41%8%33%59%4%17%13%76%5%20%24%
Bedrijventerrein FaunabuurtAlmere0%100%50%50%50%0%0%0%50%0%0%0%
Bloemenbuurt NoordAlmere51%49%9%40%51%4%20%17%71%6%23%29%
Bloemenbuurt OostAlmere67%33%8%24%67%3%15%12%82%5%13%18%
Bloemenbuurt ZuidAlmere52%48%7%42%52%3%21%18%73%4%23%27%
Bloemenbuurt WestAlmere47%53%10%43%47%4%23%19%70%6%25%31%
Regenboogbuurt Noord en OostAlmere33%67%10%57%33%4%28%25%62%6%32%38%
Regenboogbuurt ZuidAlmere53%47%11%36%53%5%21%17%74%6%20%26%
Regenboogbuurt WestAlmere53%47%8%39%53%3%23%20%76%5%19%24%
Meridiaanpark ZuidAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Indische Buurt OostAlmere21%79%41%38%21%2%20%17%41%38%20%58%
Indische Buurt WestAlmere45%55%10%45%45%3%25%21%69%7%24%31%
Eilandenbuurt NoordAlmere40%60%7%53%39%2%26%24%65%5%30%34%
Eilandenbuurt OostAlmere56%44%9%36%56%4%21%17%77%5%19%24%
Eilandenbuurt ZuidAlmere39%61%11%50%39%4%29%24%68%7%26%32%
Eilandenbuurt WestAlmere31%69%9%60%31%3%33%30%65%6%30%36%
Bedrijventerrein De RederijAlmere50%50%8%42%46%4%31%27%77%4%15%19%
Stripheldenbuurt NoordwestAlmere51%49%7%42%51%3%22%18%73%5%24%28%
Stripheldenbuurt NoordoostAlmere48%52%9%43%48%4%23%19%72%5%24%28%
Stripheldenbuurt Midden- oostAlmere46%54%9%45%46%4%25%21%71%5%23%29%
Stripheldenbuurt OostAlmere51%49%7%42%51%4%25%21%75%4%20%24%
Stripheldenbuurt ZuidAlmere55%45%9%36%55%4%21%17%76%5%18%24%
Stripheldenbuurt Midden- westAlmere56%44%8%36%56%3%21%17%77%5%19%23%
Bedrijventerrein De StriptekenaarAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
SieradenbuurtAlmere61%39%7%32%60%4%19%15%80%4%16%20%
Oostrandpark OostAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Poldervlak OostAlmere100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Poldervlak WestAlmere71%29%0%29%57%0%29%29%86%0%14%14%
Bedrijventerrein De Vaart 4-6Almere50%50%0%50%50%0%50%50%100%0%0%0%
Bedrijventerrein De Vaart 1-3Almere0%100%100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
BuitenvaartAlmere82%18%11%8%82%3%5%3%87%8%5%13%
Overig Almere Buiten NoordAlmere100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Overig Almere Buiten ZuidAlmere3%97%91%6%3%0%0%0%3%91%6%97%
Europakwartier OostAlmere35%65%5%60%35%2%42%40%77%3%20%23%
Europakwartier West-NoordAlmere32%68%11%57%32%3%31%28%63%8%29%37%
Europakwartier West-ZuidAlmere31%69%8%61%31%2%32%30%64%6%31%36%
Europakwartier West-WestAlmere40%60%11%49%40%3%27%24%67%8%25%33%
Columbuskwartier NoordAlmere38%62%8%53%38%3%32%29%70%5%24%29%
Columbuskwartier ZuidAlmere39%61%11%50%39%4%30%26%69%7%24%31%
Homeruskwartier NoordAlmere43%57%8%49%43%3%31%28%74%5%20%26%
Homeruskwartier MiddenAlmere34%66%11%55%34%3%34%31%68%8%24%32%
Homeruskwartier OostAlmere37%63%9%54%37%4%35%31%72%5%23%29%
Homeruskwartier ZuidAlmere33%67%11%56%33%4%35%31%68%7%25%32%
Olympiakwartier OostAlmere34%66%18%48%33%2%34%32%67%15%16%32%
Olympiakwartier WestAlmere38%62%7%56%38%3%37%34%75%4%22%25%
Duin NoordAlmere51%49%10%39%51%5%30%25%81%6%14%20%
Duin ZuidAlmere59%41%7%34%59%4%23%20%82%4%14%18%
HogekantAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
MiddenkantAlmere0%100%0%100%0%0%100%100%100%0%0%0%
LagekantAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Poort NoordAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Poort ZuidAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Vogelhorst NoordAlmere72%28%8%20%72%3%14%11%86%5%9%14%
Vogelhorst ZuidAlmere64%36%10%26%64%5%19%14%83%5%12%17%
Vogelhorst-Golfbaan AlmeerderhoutAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Bosgebied VogelhorstAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Nobelhorst OostAlmere55%45%5%41%54%2%29%26%83%3%14%17%
Nobelhorst ZuidAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Nobelhorst WestAlmere65%35%6%28%65%3%20%17%86%3%11%14%
Bedrijventerrein Het AmbachtAlmere100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Oosterwold NoordAlmere65%35%7%27%66%4%20%16%86%4%11%15%
Oosterwold ZuidAlmere62%38%9%29%62%4%21%17%84%5%12%16%
KathadralenbosAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
TwentsekantAlmere0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Overig Almere Hout OostAlmere100%0%0%0%133%0%0%0%133%0%0%0%
Overig Almere Hout WestAlmere83%17%8%8%83%8%17%8%100%8%8%17%
Overig Almere PampusAlmere100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
CentrumZeewolde79%21%11%10%79%4%8%5%87%7%5%12%
Eerste woonwijkZeewolde78%22%9%13%79%3%9%6%87%5%7%13%
Tweede woonwijkZeewolde81%19%9%10%81%4%9%5%90%5%5%10%
Derde woonwijkZeewolde80%20%8%12%80%3%9%6%89%5%6%11%
Buurt 4Zeewolde79%21%8%13%79%4%10%6%90%4%6%11%
Buurt 5Zeewolde0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
ZuidlobZeewolde20%80%49%31%20%0%2%2%22%49%29%78%
MiddengebiedZeewolde93%7%5%2%92%2%4%2%95%3%1%4%
KnardijkgebiedZeewolde89%11%8%3%89%3%3%0%92%6%0%6%
TrekkersveldZeewolde73%27%13%13%73%0%7%7%80%13%7%20%
HorstenparcZeewolde0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Emmeloord-Centrum-Tussen Gracht en VaartNoordoostpolder74%26%14%12%74%3%7%4%82%11%8%18%
Emmeloord-Centrum-Centrum WestNoordoostpolder78%22%7%15%78%2%9%7%87%5%8%13%
Emmeloord-Centrum-Bos en GaardNoordoostpolder91%9%2%7%90%1%3%2%93%1%3%5%
Emmeloord-Centrum-Centrum OostNoordoostpolder62%38%15%23%62%3%13%10%75%12%13%26%
Emmeloord-Revelsant-NoordNoordoostpolder61%39%26%13%61%3%8%5%69%23%9%32%
Emmeloord-Revelsant-ZuidNoordoostpolder52%48%16%32%52%4%17%13%69%12%19%31%
Emmeloord-Espelervaart-BergenbuurtNoordoostpolder72%28%7%21%72%2%11%9%82%5%13%18%
Emmeloord-Espelervaart-RivierenbuurtNoordoostpolder72%28%12%17%71%2%10%7%81%9%9%18%
Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart WestNoordoostpolder76%24%9%15%76%3%10%7%86%5%8%14%
Emmeloord-de ZuidertNoordoostpolder79%21%11%10%79%4%8%4%87%7%6%13%
Emmeloord-de ErvenNoordoostpolder89%11%5%6%89%3%6%3%95%2%3%5%
Emmeloord-WaterlandNoordoostpolder98%2%0%2%98%0%2%2%100%0%0%0%
Emmeloord-Emmelhage-BoswonenNoordoostpolder83%17%7%10%83%3%9%6%91%4%4%8%
Emmeloord-Emmelhage-Waterwonen/PolderwonenNoordoostpolder89%11%3%8%89%2%8%6%96%1%2%3%
Emmeloord-Bedrijventerrein de MuntNoordoostpolder91%9%9%0%82%0%0%0%82%0%0%0%
Emmeloord-Bedrijventerrein NagelerwegNoordoostpolder86%14%14%0%86%14%14%0%100%14%0%14%
Emmeloord-Bedrijventerrein A6Noordoostpolder0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Emmeloord-landelijk gebiedNoordoostpolder86%14%10%3%86%3%5%2%91%8%2%10%
Bant-woonkernNoordoostpolder82%18%13%5%82%4%7%3%89%8%2%10%
Bant-bedrijventerreinNoordoostpolder67%33%33%0%67%0%0%0%67%0%0%0%
Bant-landelijk gebiedNoordoostpolder93%7%5%3%93%1%2%1%94%3%1%4%
Luttelgeest-woonkernNoordoostpolder77%23%14%9%77%3%7%3%84%11%5%16%
Luttelgeest-landelijk gebiedNoordoostpolder35%65%27%38%36%0%2%1%38%26%36%63%
Marknesse-woonkernNoordoostpolder86%14%8%6%86%3%5%3%91%5%3%9%
Marknesse-bedrijventerreinNoordoostpolder94%6%6%0%100%6%11%6%111%0%0%0%
Marknesse-landelijk gebiedNoordoostpolder80%20%16%4%80%1%3%1%83%14%2%16%
Kraggenburg-woonkernNoordoostpolder85%15%10%5%85%3%6%2%91%7%2%9%
Kraggenburg-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Kraggenburg-landelijk gebiedNoordoostpolder81%19%17%1%82%1%3%1%85%15%1%16%
Ens-woonkernNoordoostpolder85%15%9%6%85%3%5%3%91%6%3%9%
Ens-bedrijventerreinNoordoostpolder93%7%7%0%93%0%0%0%93%7%0%7%
Ens-landelijk gebiedNoordoostpolder70%30%29%2%70%0%2%1%72%27%1%28%
Nagele-woonkernNoordoostpolder68%32%22%10%68%4%8%3%75%18%6%24%
Nagele-bedrijventerreinNoordoostpolder83%17%17%0%83%0%0%0%83%17%0%17%
Nagele-landelijk gebiedNoordoostpolder92%8%6%2%92%2%2%1%94%4%1%5%
Tollebeek-woonkernNoordoostpolder89%11%6%6%89%2%5%3%94%4%3%6%
Tollebeek-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Tollebeek-landelijk gebiedNoordoostpolder90%10%7%3%90%0%1%1%91%7%2%9%
Espel-woonkernNoordoostpolder79%21%14%7%79%3%7%4%86%10%3%13%
Espel-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%150%0%0%0%150%0%0%0%
Espel-landelijk gebiedNoordoostpolder93%7%4%3%94%1%2%2%96%3%2%5%
Creil-woonkernNoordoostpolder76%24%16%8%76%3%5%3%81%14%5%19%
Creil-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%67%0%0%0%67%0%0%0%
Creil-landelijk gebiedNoordoostpolder88%12%10%2%88%1%3%2%91%9%1%10%
Rutten-woonkernNoordoostpolder82%18%13%5%82%3%5%2%87%10%3%13%
Rutten-bedrijventerreinNoordoostpolder100%0%0%0%150%0%0%0%150%0%0%0%
Rutten-landelijk gebiedNoordoostpolder89%11%8%3%89%1%3%2%92%7%1%8%
Schokland-woonkernNoordoostpolder100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Urk-KomUrk93%7%3%3%93%0%2%1%95%3%2%5%
ToppadUrk0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Urk-NoordUrk95%5%2%3%95%1%2%1%97%1%2%3%
Havens en industrieterreinUrk66%34%30%5%66%0%2%2%68%30%2%32%
De ReedeUrk92%8%1%6%92%1%3%3%95%1%4%4%
UrkerhardUrk95%5%1%3%95%1%2%1%97%1%2%3%
De TopUrk93%7%2%6%93%1%3%2%96%1%4%4%
BuitengebiedUrk96%4%4%0%96%0%0%0%96%0%0%0%
De StaartUrk96%4%1%3%96%0%2%1%98%0%1%2%
UrkerlandUrk97%3%1%2%97%0%1%1%98%1%1%2%
Industrieterrein IIUrk96%4%2%2%95%1%2%1%97%1%2%3%
Poort van DrontenDronten100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Business Zone DeltaDronten100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
De GildenDronten82%18%6%12%82%3%10%7%92%3%5%8%
De MuntenDronten87%13%5%7%87%3%7%4%94%2%3%6%
De DrieslagDronten85%15%6%9%85%1%4%2%89%5%6%11%
PionierswegDronten89%11%0%11%89%0%0%0%89%0%0%0%
HoutwijkDronten96%4%4%0%100%4%4%0%104%0%4%4%
HanzekwartierDronten78%22%6%16%78%3%12%10%90%4%6%10%
De OeverloperwijkDronten66%34%8%26%66%3%14%11%80%5%15%19%
Centrum DrontenDronten70%30%17%13%70%3%7%4%77%14%9%23%
Oud-DrontenDronten72%28%6%22%71%3%13%10%84%4%12%16%
De FazantDronten77%23%6%17%77%2%11%8%88%3%8%12%
BungalowparkDronten88%12%8%4%87%3%5%2%92%5%2%8%
De BoegDronten62%38%12%26%63%3%14%11%76%9%15%24%
De LandmatenDronten88%12%6%6%87%3%6%3%93%3%3%6%
De ManegeDronten90%10%5%5%90%2%5%2%95%2%3%5%
De LancasterDronten78%22%9%14%78%3%10%6%87%5%7%12%
De LandstrekenDronten81%19%8%11%81%3%7%4%88%5%7%11%
De KruidentuinDronten83%17%7%10%83%3%8%5%91%4%5%9%
GolfresidentieDronten85%15%4%11%85%2%8%6%93%2%5%7%
AZCDronten0%100%2%98%0%0%5%5%5%2%92%95%
KetelhavenDronten86%14%6%8%86%2%7%4%93%4%4%8%
Buitengebied DrontenDronten90%10%7%3%90%2%3%2%93%5%1%6%
Oud-Biddinghuizen BuitenDronten72%28%12%16%72%3%9%6%81%8%9%17%
Oud-BiddinghuizenDronten59%41%19%23%59%6%16%10%75%13%13%26%
De KaaiDronten86%14%6%8%85%4%6%2%91%4%5%9%
Centrum BiddinghuizenDronten89%11%0%11%89%0%0%0%89%0%0%0%
De BaanDronten79%21%12%9%79%3%7%3%85%9%6%15%
BremerparkDronten85%15%8%7%84%5%8%3%92%4%4%8%
De GraafschapDronten75%25%9%16%75%3%12%9%87%5%8%13%
NoorderbaanDronten88%12%6%6%94%6%12%6%106%0%0%0%
OldebroekerwegDronten100%0%0%0%92%8%8%0%100%0%0%0%
Buitengebied BiddinghuizenDronten71%29%16%13%71%3%6%2%77%13%11%23%
KampbuurtDronten86%14%6%8%85%2%7%4%92%4%4%8%
Centrum SwifterbantDronten86%14%5%9%86%5%5%0%91%5%9%14%
Oud-SwifterbantDronten72%28%11%17%73%4%11%8%84%7%10%17%
SpelbuurtDronten72%28%13%15%72%5%12%6%84%8%9%16%
BloemenbuurtDronten79%21%9%12%79%3%10%6%88%6%6%11%
De KolkDronten71%29%29%0%71%14%14%0%86%14%0%14%
TarpanDronten100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Bedrijventerrein SpelwijkDronten100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Buitengebied SwifterbantDronten56%44%42%2%56%0%1%1%56%41%1%42%
Kofschip SGLLelystad0%100%95%5%0%3%4%1%4%94%5%99%
Zuiderzeelaan WaddenlaanLelystad34%66%12%54%34%3%25%23%59%9%32%41%
IJssellaanLelystad42%58%12%46%43%2%22%20%65%10%26%36%
LangezandLelystad56%44%11%33%55%4%18%15%73%7%18%26%
Kofschip NoordLelystad100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Groene VeldenLelystad81%19%6%13%81%2%9%7%91%2%6%7%
Overijsselse HoutLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Bedrijventerrein GildenhofLelystad100%0%0%0%150%0%0%0%150%0%0%0%
JagersveldLelystad81%19%6%13%81%6%13%6%94%3%3%6%
BastionLelystad37%63%30%33%37%3%15%12%52%27%20%47%
Stadspark Badweg LangevelderslagLelystad85%15%6%9%85%4%7%4%93%2%6%7%
Lelycentre MaerlantLelystad47%53%27%26%47%4%11%8%58%24%18%43%
Sportpark LangezandLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Stiltebos Camping de HoutribLelystad100%0%0%0%100%0%0%0%100%50%0%50%
De VesteLelystad55%45%12%33%56%4%20%16%76%8%17%25%
AtolLelystad33%67%13%54%33%3%28%24%61%9%30%39%
Damrif Kustrif Gors ZandbankLelystad44%56%10%46%44%3%24%20%68%7%26%32%
Bongerd BuitenplaatsLelystad78%22%9%13%78%3%11%8%89%5%5%11%
De SchansLelystad50%50%14%36%50%3%16%12%66%11%24%35%
Hofstede Plantage WijngaardLelystad66%34%11%23%66%3%15%11%81%8%12%19%
OostrandparkLelystad90%10%3%7%88%2%5%3%93%2%3%5%
BuitenhofLelystad69%31%5%26%69%2%17%14%86%2%11%14%
De MeentLelystad62%38%5%33%62%0%19%19%81%5%14%19%
WijkcentrumLelystad48%52%9%42%48%3%18%15%67%6%24%30%
KampLelystad51%49%14%34%51%4%17%13%68%10%22%32%
HorstLelystad62%38%12%26%62%4%16%13%78%9%14%23%
GriendLelystad49%51%13%37%49%4%19%15%68%9%23%32%
ZoomLelystad76%24%9%15%77%3%11%8%88%7%7%14%
WoldLelystad44%56%15%41%45%5%22%16%66%9%25%34%
Archipel Beukenhof RozengaardLelystad76%24%9%15%76%4%11%7%86%6%8%14%
Woldpark Houttuinen Gelderse HoutLelystad75%25%0%25%0%0%0%0%0%0%0%0%
Wijkcentrum VoorstraatLelystad44%56%13%44%44%2%19%17%63%10%27%37%
Getijdenbuurt Sportpark DoggersbankLelystad50%50%11%38%50%3%19%17%69%9%21%30%
ZeeenbuurtLelystad38%62%18%44%38%5%23%18%61%13%26%39%
Zeestromen en SlotenbuurtLelystad41%59%13%45%41%4%23%19%64%9%26%35%
MerenbuurtLelystad44%56%10%45%44%4%26%22%71%7%23%29%
RivierenbuurtLelystad50%50%12%38%50%4%21%16%71%8%21%29%
Bedrijventerrein KetelmeerstraatLelystad100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Landerijen Noord/WestLelystad69%31%6%25%69%3%15%12%84%3%12%15%
Landerijen Zuid/WestLelystad68%32%10%22%68%5%14%10%82%5%12%17%
Landerijen Noord/OostLelystad70%30%8%22%70%5%16%11%86%4%11%15%
Landerijen Zuid/OostLelystad70%30%6%24%69%3%15%12%85%3%12%15%
Kempenaar OostLelystad53%47%7%40%53%4%23%19%76%3%21%25%
Kempenaar WestLelystad54%46%9%36%54%3%20%17%75%6%19%25%
KoggeLelystad65%35%13%22%65%5%16%11%80%8%12%20%
HanzeparkLelystad57%43%8%35%57%4%21%17%78%4%18%23%
SchouwLelystad57%43%8%35%57%4%21%17%78%4%19%22%
GondelLelystad67%33%9%24%67%3%16%12%82%6%12%18%
Sportpark SchouwLelystad73%27%6%21%76%6%21%15%97%3%6%9%
Bedrijventerrein KempenaarLelystad67%33%17%17%50%0%0%0%50%17%0%17%
Karveel OostLelystad81%19%7%12%81%3%10%7%91%4%5%9%
Karveel WestLelystad72%28%9%19%72%3%13%9%85%6%10%16%
BoeierLelystad82%18%4%14%82%3%11%8%92%1%6%8%
Noordzoom OostLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Golfpark LommerrijkLelystad85%15%6%8%85%3%8%5%94%2%3%5%
Saerdam Vliegend Hert FortuijnLelystad70%30%9%21%70%4%15%11%85%5%11%16%
PunterLelystad58%42%13%29%59%5%19%14%77%8%14%23%
JolLelystad55%45%14%31%55%5%20%14%74%9%17%26%
GaljoenLelystad56%44%14%30%56%4%19%15%75%10%14%25%
Park Jol GajoenLelystad75%25%0%25%0%0%0%0%0%0%0%0%
Galjoen ZuidLelystad65%35%10%26%65%4%17%12%82%5%12%17%
Bedrijventerrein JolLelystad71%29%14%14%86%0%0%0%86%0%0%0%
Houtribhoogte ZuidLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Houtribhoogte NoordLelystad77%23%8%15%77%5%13%8%90%5%7%12%
Volkstuinen BoswegLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
GolfresortLelystad73%27%7%20%73%4%13%10%87%3%10%13%
Landstrekenwijk OostLelystad72%28%6%22%72%3%14%11%86%4%11%14%
Landstrekenwijk MiddenLelystad77%23%6%17%77%3%11%8%88%3%9%12%
Landstrekenwijk WestLelystad72%28%6%22%72%3%15%12%87%3%11%14%
GrietenijLelystad62%38%8%30%63%3%19%16%82%4%14%18%
De Doelen De MarkenLelystad91%9%0%9%91%5%5%0%95%0%5%5%
De Meierij KerspelLelystad100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Bedrijventerrein MiddendreefLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Botter OostLelystad51%49%8%41%51%3%20%17%71%5%24%29%
Botter WestLelystad67%33%9%24%67%4%17%13%84%6%11%17%
TjalkLelystad59%41%14%28%59%4%15%11%73%10%16%26%
SchoenerLelystad63%37%10%27%63%4%16%12%79%6%15%21%
Park SchoenerLelystad65%35%3%32%65%0%19%19%84%0%16%16%
Bedrijventerrein TjalkLelystad42%58%8%50%42%8%25%17%67%0%33%33%
Het Ravelijn ZiekenhuiswegLelystad80%20%6%14%80%2%7%5%87%4%11%14%
Hollandse Hout (Villapark)Lelystad83%17%6%11%83%3%7%4%89%3%7%10%
Oostvaardersdijk MeerdijkhavenLelystad50%50%0%50%50%0%0%0%50%0%0%0%
Lelystad-Haven WestLelystad66%34%11%23%66%5%16%11%83%7%11%18%
Lelystad-Haven OostLelystad58%42%16%26%58%4%16%12%74%12%14%26%
Lelystad-Haven WerkeilandLelystad80%20%10%10%78%2%8%5%85%10%5%15%
’t BovenwaterLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
UilenwegLelystad100%0%0%0%133%0%0%0%133%0%0%0%
Industrieterrein Noordersluis OostLelystad84%16%11%5%79%0%5%5%84%5%0%5%
Industrieterrein Noordersluis WestLelystad88%12%6%6%88%4%6%2%94%4%2%6%
WaagpassageLelystad45%55%16%40%45%4%27%23%71%12%18%30%
NeringpassageLelystad47%53%20%32%47%5%16%11%64%16%21%36%
StationspleinLelystad100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
StadhuisstraatLelystad59%41%8%33%59%3%12%9%71%5%23%28%
LindenlaanLelystad41%59%10%48%41%2%26%24%67%9%24%33%
VisvijverbosLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Karperweg IJsselmeerdijkLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Visvijver- Bijl- Klokbeker- PlavuizenwegLelystad95%5%0%5%95%0%0%0%95%0%0%0%
Edelhert- Runder- Wisent- ElandwegLelystad100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Beginweg Bronsweg JupiterwegLelystad89%11%5%5%84%0%0%0%84%5%0%5%
Sportveld Beginweg Overijsselse HoutLelystad100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Lisdodde- Dronter- Zeeasterweg -padLelystad95%5%5%0%95%0%0%0%95%5%0%5%
Natuurpark LelystadLelystad100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Larserbos RietwegLelystad100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
VlotgraswegLelystad100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Airport LelystadLelystad0%100%0%100%0%0%0%0%0%0%100%100%
Meerkoetenweg Eendenweg LarserpadLelystad91%9%0%9%91%0%9%9%100%0%9%9%
KnarbosLelystad100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Pijlstaartweg Vleetweg LarserwegLelystad100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Vogelweg Meeuwenweg PijlstaartwegLelystad100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Gelderse HoutLelystad75%25%0%25%62%0%12%12%75%0%12%12%
FlevobosLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Overijsselse Hout Hoefslag HondsdrafLelystad71%29%14%14%71%14%14%0%86%0%0%0%
Strand Houtribhoek HoutribbosLelystad50%50%50%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Overijsselse Hout JagersbosLelystad100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
ZuigerplasparkLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
LarserpleinLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Flevopoort IILelystad58%42%19%23%58%4%12%8%69%15%15%31%
Flevopoort ILelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Industrieterrein Oostervaart OostLelystad50%50%50%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Industrieterrein Oostervaart MiddenLelystad0%100%100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Industrieterrein Oostervaart WestLelystad83%17%17%0%83%0%0%0%83%17%0%17%
LarservaartbosLelystad100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Bedrijvenpark LarserpoortLelystad100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Hollandse HoutLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
OostvaardersplassenLelystad100%0%0%0%100%0%0%0%100%100%0%100%
Flora WestLelystad53%47%8%39%53%3%26%23%79%5%17%22%
Flora MiddenLelystad60%40%7%33%60%4%24%20%84%3%13%16%
Flora Oost PILLelystad33%67%8%58%33%3%31%28%64%8%28%36%
WoonhavenpadLelystad61%39%4%35%59%2%24%22%83%2%13%15%
Warande WestLelystad100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
BiomassaLelystad29%71%11%59%29%2%22%20%51%9%39%48%
Fauna Bosvalkweg ZuiderpoortLelystad29%71%7%64%29%7%43%36%71%0%21%21%
Warande OostLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Warande Oost/MiddenLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Warande ZuidLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Warande MiddenLelystad0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de provincie Flevoland. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op vrijdag 30 oktober 2026.

Ranglijsten
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron