Ranglijst: autochtoon en migratieachtergrond van de inwoners per buurt in de provincie Groningen

Ranglijst: autochtoon en migratieachtergrond van de inwoners per buurt in de provincie Groningen

Welke buurten in de provincie Groningen hebben het hoogste percentage autochtone inwoners? En in welke buurten wonen juist veel personen met een migratieachtergrond? Bekijk hier de data voor alle buurten in de provincie Groningen.

Welke buurten in de provincie Groningen hebben het hoogste percentage autochtone inwoners? En in welke buurten wonen juist veel personen met een migratieachtergrond? Bekijk hier de data voor alle buurten in de provincie Groningen.

Top 10 buurten met het hoogste percentage autochtone inwoners of het hoogste percentage inwoners met een migratieachtergrond in de provincie Groningen

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage autochtone inwoners of het hoogste percentage inwoners met een migratieachtergrond in de provincie Groningen. De gegevens gelden voor 2026.

Er zijn 6 buurten met het hoogste percentage inwoners met een overige niet-westerse achtergrond van 100% per buurt in de provincie Groningen.

Toon volledige tabel
Definitie

Deze pagina toont informatie over het percentage autochotone inwoners en het percentage inwoners met een migratieachtergrond per buurt in de provincie Groningen. Nederlanders met een migratieachtergrond zijn personen van wie ten minste één ouder in het buitenland is geboren.

Autochtone inwoners zijn inwoners die Nederland als herkomstland hebben. Dit zijn personen een Nederlandse achtergrond: personen van wie de beide ouders in Nederland zijn geboren. Herkomst: Kenmerk dat weergeeft in welk land iemand geboren is of waar diens ouders geboren zijn. Bij personen die in Nederland geboren zijn, wordt de herkomst bepaald door het geboorteland van de ouders. Wanneer beide ouders in het buitenland zijn geboren, is het geboorteland van de moeder leidend in het bepalen van de herkomst. De geboortegegevens van de moeder zijn vaker bekend dan die van de vader. Wanneer de moeder in Nederland is geboren of het geboorteland van de moeder onbekend is, dan wordt het geboorteland van de vader gebruikt.

Verdeling van het percentage autochtone inwoners per buurt in de provincie Groningen
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de provincie Groningen naar het percentage autochtone inwoners per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de provincie Groningen in een percentage autochtoon klasse ingedeeld. Deze percentage autochtoon klasse bestaat uit de volgende categorieën: <70%, 70%-75%, 75%-80%, 80%-85%, 85%-90%, 90%-95% en 95%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de percentage autochtoon klasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage autochtone inwoners per buurt in de provincie Groningen
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage autochtonen inwoners in de provincie Groningen. De cumulatieve verdeling toont elk van de 637 buurten in de provincie Groningen als een stip. Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage autochtone inwoners per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit percentage autochtone inwoners hebben.

Ranglijst van de migratieachtergrond van inwoners per buurt in de provincie Groningen

Onderstaande tabel toont het percentage autochtone inwoners en inwoners met een migratieachtergrond per buurt. Er zijn 637 buurten in de provincie Groningen waarvoor de gegevens over het percentage van de bevolking dat een Nederlandse herkomst heeft bekend zijn. Deze worden allemaal in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

BuurtnaamGemeentenaam% Herkomst Nederland% Herkomst buiten Nederland% Herkomst Europa% Herkomst buiten Europa% Geboren in Nederland met herkomst Nederland% Geboren in Nederland met herkomst Europa% Geboren in Nederland met herkomst buiten Nederland% Geboren in Nederland met herkomst buiten Europa% Geboren in Nederland% Geboren buiten Nederland met herkomst Europa% Geboren buiten Nederland met herkomst buiten Europa% Geboren buiten Nederland
Binnenstad-NoordGroningen66%34%18%16%66%3%8%5%74%15%11%26%
Binnenstad-ZuidGroningen63%37%20%17%63%3%8%5%71%17%12%29%
Binnenstad-OostGroningen61%39%17%22%61%3%8%6%70%14%16%30%
Binnenstad-WestGroningen68%32%17%15%68%3%9%6%77%14%9%23%
NoorderplantsoenGroningen100%0%0%0%200%0%0%0%200%0%0%0%
Hortusbuurt-EbbingekwartierGroningen61%39%21%18%61%3%9%5%70%18%12%30%
UMCGGroningen80%20%20%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
StationsgebiedGroningen22%78%75%3%23%3%4%1%26%73%2%75%
De MeeuwenGroningen60%40%20%20%60%2%7%5%67%18%15%33%
OosterpoortGroningen71%29%14%15%71%3%8%6%79%12%9%21%
HerewegbuurtGroningen72%28%14%14%72%3%8%4%80%11%9%20%
RivierenbuurtGroningen71%29%13%16%71%3%9%6%79%10%10%21%
GrunobuurtGroningen71%29%11%18%71%3%12%9%82%8%10%18%
BadstratenbuurtGroningen68%32%17%15%68%4%9%5%77%13%9%23%
ZeeheldenbuurtGroningen67%33%16%17%67%3%8%5%75%13%12%25%
LaanhuizenGroningen79%21%9%12%79%2%7%5%86%7%7%14%
StadsparkGroningen40%60%40%20%40%20%20%0%60%20%20%40%
Martini Trade ParkGroningen0%100%50%50%0%0%0%0%0%50%0%50%
PeizerwegGroningen10%90%55%35%10%0%0%0%10%55%35%90%
OranjebuurtGroningen74%26%12%15%73%3%8%5%81%9%10%19%
NoorderplantsoenbuurtGroningen69%31%17%14%69%3%9%5%77%13%9%23%
SchildersbuurtGroningen71%29%17%13%71%3%8%5%79%14%8%21%
KostverlorenGroningen71%29%10%19%71%3%11%8%82%7%11%18%
Indische buurtGroningen61%39%12%27%61%3%13%10%74%9%17%26%
ProfessorenbuurtGroningen71%29%14%15%71%3%8%6%80%11%9%20%
De HoogteGroningen56%44%9%35%56%3%16%14%72%6%21%28%
Bedrijventerrein De HoogteGroningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%100%0%100%
GorechtbuurtGroningen70%30%13%18%70%3%9%6%79%10%11%21%
VogelbuurtGroningen62%38%10%28%62%4%13%9%74%7%19%26%
BloemenbuurtGroningen70%30%8%22%70%3%12%9%81%5%14%18%
FlorabuurtGroningen73%27%9%18%73%3%10%7%83%6%11%17%
DamsterbuurtGroningen67%33%10%23%67%2%10%8%77%8%17%25%
De LinieGroningen73%27%12%15%73%4%10%6%83%9%9%18%
EuropaparkGroningen77%23%9%14%77%3%10%6%86%6%8%14%
Kop van OostGroningen66%34%14%20%66%5%11%6%77%9%14%23%
WoonschepenhavenGroningen88%12%8%4%88%4%8%4%96%4%4%8%
DriebondGroningen19%81%0%81%19%0%4%4%22%0%74%74%
EemspoortGroningen83%17%0%17%83%0%0%0%83%0%0%0%
EuvelgunneGroningen90%10%10%0%90%0%0%0%90%10%0%10%
WinschoterdiepGroningen21%79%3%76%24%0%0%0%24%3%76%79%
Stainkoel’nGroningen0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
RoodehaanGroningen67%33%17%17%67%0%17%17%83%17%17%33%
WaterhuizenGroningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Eemskanaal-NoordGroningen2%98%3%95%2%0%3%3%5%2%92%94%
Eemskanaal-ZuidGroningen75%25%25%0%75%25%25%0%100%0%0%0%
SterrebosbuurtGroningen69%31%9%21%69%3%12%9%81%7%12%19%
CoendersborgGroningen77%23%9%14%77%3%9%5%86%6%8%14%
Klein MartijnGroningen86%14%7%7%86%4%8%3%94%3%3%7%
VillabuurtGroningen81%19%9%10%81%4%8%5%90%5%6%10%
HelpmanGroningen74%26%12%14%75%4%9%6%84%8%8%16%
De WijertGroningen62%38%10%27%62%3%15%11%77%7%16%23%
De Wijert-ZuidGroningen80%20%8%13%80%3%10%6%89%4%6%11%
Corpus den HoornGroningen70%30%8%21%70%3%12%9%82%5%13%18%
Hoornse MeerGroningen81%19%7%12%81%3%9%6%89%4%6%10%
Hoornse ParkGroningen83%17%9%8%83%5%10%6%94%4%3%8%
Van SwietenGroningen67%33%0%33%56%0%11%11%67%0%22%22%
PiccardthofGroningen86%14%7%7%86%4%7%4%94%3%3%6%
BruilweeringGroningen83%17%8%8%83%8%8%0%92%8%0%8%
Hoogkerk DorpGroningen82%18%4%14%82%2%8%6%89%2%9%11%
Hoogkerk-ZuidGroningen82%18%4%14%82%2%9%7%91%2%7%8%
WestpoortGroningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
VierverlatenGroningen83%17%9%9%83%0%0%0%83%4%4%9%
ZuidwendingGroningen88%12%0%12%88%0%12%12%100%0%0%0%
LeegkerkGroningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
GravenburgGroningen84%16%5%11%84%3%9%6%93%2%5%7%
BangeweerGroningen87%13%7%7%89%2%4%2%93%2%4%7%
De BuitenhofGroningen88%12%4%8%88%2%7%4%95%2%3%6%
KranenburgGroningen2%98%4%94%2%0%4%4%6%2%90%92%
De KringGroningen97%3%2%2%97%2%3%2%100%2%0%2%
Vinkhuizen-NoordGroningen56%44%13%31%56%3%15%12%70%10%19%30%
Vinkhuizen-ZuidGroningen58%42%8%34%58%3%17%14%75%5%19%25%
HoendiepGroningen74%26%11%16%79%0%5%5%84%5%16%21%
ReitdiepswaardGroningen55%45%22%23%55%3%9%7%64%19%17%36%
ReitdiepGroningen63%37%14%22%63%3%10%7%73%11%16%27%
DorkwerdGroningen88%12%6%6%88%0%0%0%88%0%6%6%
De HeldGroningen81%19%5%14%81%3%10%7%91%2%6%9%
WestparkGroningen86%14%5%10%81%0%5%5%86%5%10%14%
De Suikerzijde-NoordGroningen2%98%69%29%2%0%1%1%4%69%29%98%
De Suikerzijde-ZuidGroningen100%0%0%0%100%25%25%0%125%0%0%0%
De Nieuwe HeldGroningen0%100%91%9%0%3%3%0%3%89%9%97%
SelwerdGroningen52%48%14%34%52%2%14%11%66%12%22%34%
Paddepoel-ZuidGroningen54%46%8%37%54%3%17%14%71%5%24%29%
Paddepoel-NoordGroningen54%46%18%28%54%3%11%8%65%15%20%35%
Zernike CampusGroningen2%98%58%41%1%0%0%0%1%58%41%98%
SelwerderhofGroningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
TuinwijkGroningen63%37%16%21%63%4%12%8%75%12%14%26%
Beijum-WestGroningen72%28%8%20%72%3%12%9%84%5%11%16%
Beijum-OostGroningen67%33%8%25%67%3%15%11%82%4%14%18%
De HunzeGroningen82%18%6%12%82%3%10%7%91%3%5%8%
Van StarkenborghGroningen81%19%6%13%81%2%9%7%91%4%6%9%
NoorderhoogebrugGroningen83%17%9%7%83%4%7%4%91%6%6%11%
Het Witte LamGroningen71%29%14%14%71%0%0%0%71%14%14%29%
KoningslaagteGroningen93%7%7%0%93%0%0%0%93%0%7%7%
HunzeboordGroningen0%100%100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Lewenborg-NoordGroningen71%29%7%23%71%3%13%10%84%4%12%16%
Lewenborg-ZuidGroningen67%33%7%26%67%3%15%12%82%4%14%18%
Lewenborg-WestGroningen76%24%8%16%76%3%11%8%87%5%8%13%
HunzeparkGroningen0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
ZilvermeerGroningen86%14%2%11%86%0%7%7%93%2%7%9%
KardingeGroningen100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
DrielandenGroningen85%15%6%9%85%3%8%5%94%3%3%6%
NoorddijkGroningen100%0%0%0%106%0%0%0%106%0%0%0%
RuischerbrugGroningen85%15%5%10%85%3%10%6%95%3%4%7%
RuischerwaardGroningen84%16%5%11%84%3%9%6%93%3%5%7%
Bedrijventerrein OosterhoogebrugGroningen65%35%10%25%65%0%5%5%70%10%25%35%
OosterhoogebrugGroningen80%20%7%13%80%3%9%6%89%4%7%11%
UlgersmaborgGroningen80%20%7%13%80%3%11%8%91%4%5%9%
Bedrijventerrein Ulgersmaborg-ZuidGroningen56%44%11%33%67%0%22%22%89%0%11%11%
Bedrijventerrein Ulgersmaborg-NoordGroningen92%8%0%8%83%0%8%8%92%0%8%8%
Bedrijventerrein UlgersmawegGroningen73%27%18%9%73%0%0%0%73%18%0%18%
EngelbertGroningen88%12%5%6%88%2%6%4%94%3%3%6%
Klein HarkstedeGroningen88%12%6%6%88%0%0%0%88%0%0%0%
LintweideGroningen90%10%0%10%95%0%10%10%105%0%0%0%
MiddelbertGroningen94%6%0%6%89%0%11%11%100%0%0%0%
De EemsGroningen100%0%0%0%100%0%100%100%200%0%0%0%
MeeroeversGroningen84%16%6%10%84%4%10%6%94%2%3%6%
Harkstede GNGroningen85%15%5%10%85%0%2%2%88%2%5%8%
Lageland GNGroningen100%0%0%0%100%7%14%7%114%7%0%7%
GroeneweiGroningen80%20%6%14%81%3%11%8%91%4%7%11%
TersluisGroningen86%14%5%9%87%3%9%6%96%2%3%5%
De ZeilenGroningen84%16%4%12%84%2%10%8%94%1%3%5%
De WierdenGroningen100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Ten Boer DorpGroningen90%10%4%7%90%2%6%4%96%1%3%4%
Buitengebied Ten Boer-ZuidGroningen100%0%0%0%106%0%0%0%106%0%6%6%
GarmerwoldeGroningen92%8%3%5%93%1%5%4%98%1%1%2%
ThesingeGroningen93%7%3%4%93%2%4%2%96%2%3%4%
Sint AnnenGroningen94%6%0%6%94%0%3%3%97%3%0%3%
Buitengebied Ten Boer-NoordGroningen100%0%0%0%100%0%9%9%109%0%9%9%
Bedrijventerrein Ten BoerGroningen100%0%0%0%90%0%0%0%90%0%0%0%
Ten Post DorpGroningen88%12%4%8%89%1%5%5%95%3%4%6%
LellensGroningen92%8%8%0%92%0%0%0%92%0%0%0%
WoltersumGroningen89%11%2%9%89%2%6%5%95%0%5%5%
WinneweerGroningen96%4%4%0%96%0%0%0%96%0%0%0%
WittewierumGroningen93%7%0%7%93%0%0%0%93%7%0%7%
Buitengebied Ten PostGroningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%3%3%
Haren-CentrumGroningen79%21%9%12%80%3%8%4%88%6%7%13%
Haren-ZuidwestGroningen78%22%13%10%78%3%7%4%85%9%5%15%
Haren-ZuidoostGroningen85%15%7%9%85%3%7%4%92%4%5%8%
Haren-NoordGroningen85%15%6%9%85%3%8%5%93%3%4%7%
EssenGroningen89%11%0%11%89%0%5%5%95%0%0%0%
Buitengebied Haren-NoordwestGroningen100%0%0%0%150%0%0%0%150%0%0%0%
NescioparkGroningen78%22%0%22%89%0%11%11%100%0%0%0%
PaterswoldsemeerGroningen87%13%4%9%87%4%11%7%98%0%4%4%
Buitengebied Haren-ZuidoostGroningen88%12%4%8%86%3%10%7%96%1%3%4%
WolddeelenGroningen88%12%12%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Buitengebied Haren-ZuidwestGroningen0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
OosterhaarGroningen83%17%5%12%83%2%7%5%90%3%7%10%
TuindorpGroningen82%18%8%10%82%3%8%4%89%4%5%9%
FellandGroningen71%29%14%14%57%0%0%0%57%14%0%14%
Buitengebied Haren-NoordoostGroningen100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Glimmen DorpGroningen85%15%6%9%85%4%8%4%92%3%5%7%
Onnen DorpGroningen91%9%2%7%89%1%6%5%95%2%4%6%
Noordlaren DorpGroningen91%9%4%4%91%3%6%3%97%3%3%6%
Buitengebied GlimmenGroningen87%13%8%6%87%2%6%4%92%4%2%6%
Buitengebied OnnenGroningen92%8%4%4%92%2%4%2%96%2%2%4%
Buitengebied NoordlarenGroningen86%14%6%9%86%3%6%3%91%3%6%9%
ZuidlaardermeerGroningen0%100%100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
NoordlaarderbosGroningen100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Appelbergen GlimmenGroningen100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Appelbergen OnnenGroningen0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Stadskanaal CentrumStadskanaal88%12%8%4%88%3%5%2%93%4%3%7%
MaarssteeStadskanaal75%25%6%19%75%2%9%6%84%3%13%16%
MaarswoldStadskanaal82%18%4%14%82%3%8%5%90%1%9%10%
MaarsveldStadskanaal81%19%10%8%81%2%5%3%86%8%5%13%
De HagenStadskanaal90%10%4%5%90%3%5%3%96%1%3%4%
Vogelwijk en De BorgenStadskanaal93%7%3%4%93%2%4%2%97%1%2%3%
Industriegebied VleddermondStadskanaal88%12%3%10%89%0%5%5%95%3%3%5%
DideldomStadskanaal94%6%6%0%92%2%3%2%95%5%0%5%
ParkwijkStadskanaal88%12%4%8%88%2%5%3%93%2%5%7%
Stadskanaal Noord LandskantStadskanaal92%8%4%4%92%2%4%2%96%2%3%4%
Stadskanaal Noord CentrumStadskanaal87%13%5%8%87%2%5%3%92%2%5%7%
Stadskanaal NoordStadskanaal91%9%5%4%91%2%4%2%95%4%2%6%
WaterlandStadskanaal93%7%4%3%93%2%5%2%98%2%1%3%
Musselkanaal CentrumStadskanaal91%9%5%5%91%3%5%2%95%2%3%5%
Musselkanaal ZuidStadskanaal95%5%3%2%95%2%3%1%98%1%1%2%
Musselkanaal NoordStadskanaal73%27%4%23%73%2%5%3%78%2%20%22%
CeresdorpStadskanaal91%9%5%4%91%3%4%1%95%2%3%5%
OnstweddeStadskanaal94%6%2%3%94%1%3%1%97%1%2%3%
HolteStadskanaal92%8%4%4%96%4%4%0%100%0%4%4%
Onstwedde Buitengebied NoordStadskanaal94%6%4%2%94%0%0%0%94%2%0%2%
Onstwedde Buitengebied ZuidStadskanaal90%10%7%2%90%2%4%2%94%5%2%7%
MusselStadskanaal94%6%1%5%94%1%3%2%97%1%3%4%
KopstukkenStadskanaal96%4%4%0%96%4%7%4%104%4%0%4%
VledderveenStadskanaal92%8%3%5%90%3%7%3%97%0%2%2%
Mussel BuitengebiedStadskanaal93%7%4%4%93%0%4%4%96%4%0%4%
AlteveerStadskanaal91%9%4%4%91%3%4%2%96%2%3%4%
Alteveer BuitengebiedStadskanaal92%8%4%4%94%4%4%0%98%2%0%2%
Veendam-CentrumVeendam85%15%5%10%85%3%7%4%92%2%6%8%
Veendam-Oude AeVeendam75%25%5%20%75%2%11%9%86%2%12%14%
Veendam-Middenweg en omgevingVeendam89%11%5%6%89%3%5%2%94%2%4%6%
Veendam en omgeving stationVeendam79%21%5%16%79%3%10%7%89%2%8%10%
Veendam-ZuidVeendam85%15%4%11%85%2%5%4%90%2%7%10%
Veendam-SorghvlietVeendam82%18%4%13%82%2%8%6%90%2%8%10%
Veendam-industriegebiedVeendam51%49%2%47%51%2%6%4%57%2%42%43%
BuitenwoelVeendam88%12%3%8%88%2%7%5%95%1%3%5%
Borgercompagnie (gedeeltelijk)Veendam95%5%2%2%95%1%1%0%96%0%1%1%
OmmelanderwijkVeendam90%10%5%5%91%3%5%2%96%2%3%5%
ZuidwendingVeendam92%8%5%3%92%4%5%1%97%3%0%3%
Verspreide huizenVeendam95%5%3%3%97%3%3%0%100%0%0%0%
WildervankVeendam90%10%4%7%90%2%5%3%95%2%4%5%
Boven-WildervankVeendam86%14%10%3%86%3%5%2%91%7%1%9%
BareveldVeendam89%11%4%7%89%4%7%4%96%2%4%5%
WildervanksterdallenVeendam75%25%20%5%70%5%5%0%75%10%0%10%
Verspreide huizenVeendam91%9%4%5%91%2%4%2%96%2%3%5%
Oude PekelaPekela85%15%9%6%85%3%5%2%91%5%4%9%
Verspreide huizen Oude PekelaPekela61%39%6%33%59%2%4%2%63%2%33%35%
Nieuwe PekelaPekela86%14%7%6%86%2%4%2%91%5%4%9%
Boven-PekelaPekela94%6%2%4%94%1%3%2%97%1%2%3%
Verspreide huizen Nieuwe PekelaPekela96%4%0%4%96%0%0%0%96%0%0%0%
Winschoten-CentrumOldambt82%18%8%9%82%4%7%3%89%5%6%11%
Winschoten-ZeeheldenbuurtOldambt80%20%7%13%80%4%7%4%88%3%9%12%
Winschoten-ParkwijkOldambt83%17%7%11%83%4%8%4%90%3%6%9%
Winschoten-ZuidOldambt78%22%10%12%78%4%8%4%86%6%8%14%
Winschoten-KloostervalleiOldambt93%7%4%3%93%2%4%2%97%2%2%4%
Winschoten-BomenbuurtOldambt85%15%6%9%85%3%6%3%91%3%6%9%
Winschoten-LanengebiedOldambt93%7%5%2%93%2%2%1%96%2%1%3%
Winschoten-industriegebiedOldambt83%17%9%7%83%4%7%4%91%6%2%7%
Verspreide huizen WinschotenOldambt91%9%7%2%93%3%5%2%98%3%0%3%
Ganzedijk-Hongerige WolfOldambt90%10%8%2%88%5%5%0%92%5%2%8%
Verspreide huizen FinsterwoldeOldambt90%10%6%4%88%2%4%2%92%4%0%4%
FinsterwoldeOldambt86%14%7%7%86%4%7%3%93%3%4%7%
DrieborgOldambt78%22%17%5%80%8%10%2%90%8%3%12%
Verspreide huizen DrieborgOldambt90%10%10%0%90%5%5%0%95%5%0%5%
Nieuw-BeertaOldambt88%12%12%0%94%6%12%6%106%6%0%6%
Verspreide huizen Nieuw-BeertaOldambt83%17%9%9%83%4%9%4%91%0%0%0%
Verspreide huizen BeertaOldambt94%6%2%4%94%0%2%2%96%2%2%4%
BeertaOldambt84%16%9%8%84%5%7%2%91%3%5%9%
Bad NieuweschansOldambt71%29%20%9%71%7%11%3%81%13%6%19%
Verspreide huizen Bad NieuweschansOldambt88%12%12%0%88%0%0%0%88%12%0%12%
Bad Nieuweschans-Het BolwerckOldambt100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
ScheemdaOldambt86%14%9%4%86%3%5%1%91%6%3%9%
Scheemda-EextaOldambt87%13%5%8%87%2%5%3%92%3%5%8%
Scheemda-EextahavenOldambt85%15%11%4%83%2%4%2%87%6%2%7%
Scheemda-ScheemderhoogteOldambt88%12%5%6%88%3%5%2%94%2%4%6%
Verspreide huizen ScheemdaOldambt87%13%13%0%87%13%13%0%100%0%7%7%
WesterleeOldambt93%7%3%4%93%2%3%2%96%2%2%4%
Verspreide huizen WesterleeOldambt89%11%9%3%89%9%11%3%100%3%3%6%
Nieuw-ScheemdaOldambt86%14%6%8%86%4%8%4%94%2%4%6%
’t WaarOldambt82%18%14%5%82%5%5%0%86%5%0%5%
HamrikkerwegOldambt86%14%14%0%100%14%14%0%114%0%0%0%
Verspreide huizen Nieuw-ScheemdaOldambt69%31%23%8%69%0%8%8%77%15%0%15%
MidwoldaOldambt92%8%5%4%92%3%4%1%96%2%3%5%
Verspreide huizen MidwoldaOldambt91%9%6%3%91%3%3%0%94%3%0%3%
NieuwoldaOldambt88%12%5%6%88%3%5%3%94%3%4%7%
Nieuwolda-OostOldambt94%6%0%6%94%0%6%6%100%0%6%6%
Verspreide huizen NieuwoldaOldambt93%7%4%4%89%4%7%4%96%0%0%0%
HeiligerleeOldambt89%11%5%6%89%3%5%3%94%2%4%5%
NapelsOldambt94%6%6%0%94%6%6%0%100%0%6%6%
OostwoldOldambt91%9%5%4%91%3%4%2%96%2%2%4%
Verspreide huizen OostwoldOldambt100%0%0%0%107%0%0%0%107%0%0%0%
BlauwestadOldambt86%14%8%6%87%4%8%3%94%4%3%6%
Buurtschappen Meerland en EkampOldambt89%11%8%3%89%5%5%0%94%3%3%6%
BellingwoldeWesterwolde77%23%18%6%77%4%6%2%83%13%4%17%
VrieschelooWesterwolde92%8%3%5%92%0%3%3%95%2%2%3%
Rhederweg-WestWesterwolde85%15%10%5%85%4%6%2%91%5%2%7%
Vriescheloo-ZuidWesterwolde87%13%6%7%87%4%7%4%94%2%4%6%
OudeschansWesterwolde90%10%5%5%90%0%0%0%90%5%0%5%
Klein-UlsdaWesterwolde91%9%0%9%100%0%0%0%100%0%0%0%
Verspreide huizen ten zuidoosten van BellingwoldeWesterwolde88%12%9%3%88%6%9%3%97%4%0%4%
Verspreide huizen ten zuidoosten van VrieschelooWesterwolde86%14%5%9%86%0%5%5%91%5%5%9%
Verspreide huizen Westerwoldse AWesterwolde100%0%0%0%92%8%8%0%100%0%0%0%
VeelerveenWesterwolde89%11%6%5%89%3%5%2%93%3%3%7%
Rhederbrug-OostWesterwolde93%7%0%7%90%0%7%7%97%0%0%0%
Verspreide huizen ten noordoosten van RhederbrugWesterwolde86%14%10%5%86%10%10%0%95%5%0%5%
Verspreide huizen VeelerveenWesterwolde91%9%3%6%94%0%6%6%100%3%0%3%
BlijhamWesterwolde88%12%6%6%88%3%6%3%94%2%4%6%
MorigeWesterwolde91%9%5%4%91%4%5%1%96%1%1%2%
WeddeWesterwolde93%7%3%4%92%2%3%1%95%2%3%5%
WedderheideWesterwolde91%9%7%2%91%4%4%0%96%2%2%4%
WedderveerWesterwolde96%4%4%0%96%0%0%0%96%0%0%0%
Verspreide huizen in de polder BlijhamWesterwolde93%7%0%7%93%0%7%7%100%0%0%0%
Verspreide huizen ten westen van BlijhamWesterwolde88%12%8%4%88%4%4%0%92%0%4%4%
Verspreide huizen HoornWesterwolde90%10%3%6%90%0%6%6%97%3%0%3%
Verspreide huizen in de WeddermarkeWesterwolde87%13%6%6%87%3%6%3%94%3%3%6%
SellingenWesterwolde91%9%4%6%91%2%4%1%94%1%4%6%
LaudeWesterwolde80%20%10%10%80%0%0%0%80%10%0%10%
Jipsinghuizen en PlaggenborgWesterwolde90%10%6%3%87%3%6%3%94%0%0%0%
Leemdobben en LammerwegWesterwolde100%0%0%0%96%0%0%0%96%0%0%0%
Verspreide huizen ten oosten van Ruiten A-kanaalWesterwolde98%2%2%0%98%0%0%0%98%0%0%0%
Verspreide huizen SellingenWesterwolde92%8%3%5%92%2%3%2%95%2%2%3%
VlagtweddeWesterwolde90%10%3%7%90%2%5%3%95%1%4%5%
WollinghuizenWesterwolde80%20%10%10%70%0%0%0%70%0%10%10%
Vlagtwedder-VeldhuisWesterwolde95%5%5%0%95%5%5%0%100%5%0%5%
VeeleWesterwolde92%8%3%5%95%3%5%3%100%3%3%5%
EllersinghuizenWesterwolde100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Verspreide huizen VlagtweddeWesterwolde92%8%4%4%92%2%4%2%96%2%2%4%
BourtangeWesterwolde88%12%9%4%89%4%5%1%94%4%2%6%
PallertWesterwolde92%8%0%8%92%0%0%0%92%0%0%0%
WeiteWesterwolde80%20%10%10%80%0%10%10%90%0%10%10%
StakenborgWesterwolde89%11%6%6%89%3%6%3%94%3%3%6%
Verspreide huizen HebrechtWesterwolde100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Verspreide huizen BourtangeWesterwolde84%16%9%7%84%2%5%3%90%7%3%10%
Verspreide huizen ten noorden van VlagtweddeWesterwolde91%9%4%4%96%0%4%4%100%4%0%4%
HarpelWesterwolde94%6%0%6%94%3%6%3%100%0%0%0%
SellingerbeetseWesterwolde97%3%3%0%97%3%3%0%100%3%0%3%
JipsingboertangeWesterwolde97%3%3%0%100%0%3%3%103%0%0%0%
Verspreide huizen tussen Harpel en SellingerbeetseWesterwolde93%7%2%4%93%2%4%2%98%2%0%2%
Ter ApelWesterwolde89%11%5%6%89%3%5%2%94%3%4%6%
BarnflairWesterwolde92%8%5%2%92%5%8%2%100%2%0%2%
Ter ApelkanaalWesterwolde94%6%4%2%94%3%3%0%98%1%1%2%
Ter Apel-WestWesterwolde92%8%6%2%92%4%5%1%97%2%1%3%
Jipsingboermussel en ZandbergWesterwolde91%9%5%4%91%3%4%1%95%3%3%5%
MunnekemoerWesterwolde90%10%6%3%94%6%10%3%103%3%3%6%
Burgemeester BeinsdorpWesterwolde91%9%6%3%91%3%4%1%96%3%0%3%
AgobuurtWesterwolde93%7%4%3%94%2%3%2%97%3%1%3%
Ter Apel ’t HeemWesterwolde85%15%6%9%85%3%6%3%92%3%5%8%
Verspreide huizen Ter Apel en Ter ApelkanaalWesterwolde6%94%5%89%6%1%4%3%10%4%86%90%
Verspreide huizen te LaudermarkeWesterwolde92%8%4%4%92%4%4%0%96%0%0%0%
Verspreide huizen Ter WischWesterwolde92%8%5%3%92%3%5%3%97%3%0%3%
De MatenWesterwolde94%6%3%3%97%0%3%3%100%3%0%3%
Verspreide huizen ten zuiden van Ter ApelWesterwolde100%0%0%0%107%0%0%0%107%0%0%0%
NoorderparkMidden-Groningen69%31%8%24%69%3%13%10%82%5%14%19%
WesterparkMidden-Groningen78%22%7%15%78%3%9%6%88%4%9%13%
BeukemabuurtMidden-Groningen82%18%5%12%82%4%9%5%91%2%5%7%
OosterparkMidden-Groningen88%12%7%6%89%3%7%4%95%4%2%6%
Martenshoek en Industriegebied MartenshoekMidden-Groningen74%26%13%12%74%2%6%3%80%10%8%19%
Stadshart-NoordMidden-Groningen51%49%31%18%51%2%10%8%61%29%9%38%
Industriegebied MartenshoekMidden-Groningen84%16%6%10%84%3%7%4%91%4%6%10%
Spoorstraat en KieldiepMidden-Groningen49%51%9%42%49%2%18%15%67%6%27%32%
Burgemeester van Royenstraat en omgevingMidden-Groningen80%20%6%14%80%2%9%7%89%4%7%11%
Gorecht-NoordMidden-Groningen74%26%7%19%74%3%9%6%84%4%12%16%
Gorechtpark-OostMidden-Groningen83%17%7%10%84%4%9%4%93%1%6%7%
Gorecht-WestMidden-Groningen50%50%8%42%50%3%22%19%71%5%23%28%
Woldwijck-WestMidden-Groningen67%33%10%23%67%4%15%11%82%7%12%18%
Woldwijck-MiddenMidden-Groningen64%36%8%28%64%4%17%14%81%5%14%19%
Woldwijck-OostMidden-Groningen69%31%6%25%69%2%14%11%83%3%14%17%
KropswolderpolderMidden-Groningen0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
GorechtparkMidden-Groningen0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Stadshart-ZuidMidden-Groningen82%18%5%12%82%2%6%4%89%3%8%11%
ZuiderparkMidden-Groningen81%19%5%14%81%2%9%8%91%2%7%9%
De DrevenMidden-Groningen89%11%4%7%89%3%7%4%96%1%3%4%
De Vosholen-WestMidden-Groningen82%18%4%14%82%3%11%8%93%2%5%7%
Kalkwijk-NoordMidden-Groningen56%44%11%33%56%0%11%11%67%11%33%44%
Kalkwijk-ZuidMidden-Groningen94%6%3%3%94%0%3%3%97%0%0%0%
MagrietparkMidden-Groningen78%22%7%15%78%2%10%8%88%5%8%12%
Sappemeer-OostMidden-Groningen87%13%4%9%87%2%7%5%94%2%4%6%
Boswijck-WestMidden-Groningen79%21%6%15%78%2%9%7%87%5%8%13%
Boswijck-OostMidden-Groningen86%14%6%7%86%3%6%4%93%5%3%7%
CompagniesterparkMidden-Groningen88%12%4%8%88%2%7%4%95%2%4%5%
De Vosholen-OostMidden-Groningen82%18%7%12%82%5%12%7%93%2%6%8%
Nieuw WoelwijckMidden-Groningen90%10%4%6%90%2%6%3%96%2%2%3%
Polder De NijverheidMidden-Groningen78%22%19%4%78%7%11%4%89%15%0%15%
Sappemeer-NoordMidden-Groningen84%16%7%9%84%3%7%4%91%4%4%8%
Kiel-WindeweerMidden-Groningen87%13%6%7%86%3%7%3%93%3%4%7%
Kiel-Windeweer BuitengebiedMidden-Groningen92%8%8%0%83%0%0%0%83%8%0%8%
KropswoldeMidden-Groningen90%10%4%6%90%3%6%3%96%1%3%4%
MeerwijckMidden-Groningen89%11%5%6%89%2%5%3%94%3%4%7%
Kropswolde RecreatiegebiedMidden-Groningen85%15%8%7%85%2%3%2%88%5%5%10%
Kropswolde BuitengebiedMidden-Groningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
FoxholMidden-Groningen76%24%4%19%76%2%10%8%87%3%11%15%
Foxhol IndustriegebiedMidden-Groningen71%29%14%14%71%4%4%0%75%7%18%25%
WaterhuizenMidden-Groningen100%0%0%0%67%0%0%0%67%33%0%33%
WesterbroekMidden-Groningen88%12%5%8%88%1%6%5%94%2%4%6%
Westerbroek BuitengebiedMidden-Groningen87%13%8%5%87%3%6%3%94%5%2%8%
Westerbroek IndustriegebiedMidden-Groningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Westerbroek RecreatiegebiedMidden-Groningen0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
HarkstedeMidden-Groningen89%11%4%7%89%2%6%3%95%1%3%5%
Harkstede BuitengebiedMidden-Groningen0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Harkstede RecreatiegebiedMidden-Groningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
ScharmerMidden-Groningen94%6%2%4%94%2%4%2%98%0%0%0%
Scharmer BuitengebiedMidden-Groningen58%42%36%6%58%4%8%4%66%32%2%34%
Natuurgebied ScharmerMidden-Groningen50%50%50%0%50%0%0%0%50%50%0%50%
WoudbloemMidden-Groningen85%15%10%5%90%0%0%0%90%5%0%5%
KolhamMidden-Groningen89%11%5%7%89%3%6%3%94%2%4%6%
Kolham BedrijventerreinMidden-Groningen0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Kolham BuitengebiedMidden-Groningen100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Kolham NatuurgebiedMidden-Groningen75%25%12%12%88%0%12%12%100%0%0%0%
FroomboschMidden-Groningen94%6%1%4%94%1%3%2%97%1%2%4%
Froombosch BuitengebiedMidden-Groningen88%12%6%6%94%0%0%0%94%6%6%12%
Natuurgebied FroomboschMidden-Groningen100%0%0%0%117%0%0%0%117%0%0%0%
SlochterenMidden-Groningen85%15%9%7%85%2%4%2%89%7%4%11%
Slochteren NatuurgebiedMidden-Groningen91%9%3%6%91%0%0%0%91%3%6%9%
Slochteren BuitengebiedMidden-Groningen100%0%0%0%100%0%14%14%114%0%0%0%
SchildwoldeMidden-Groningen93%7%3%5%93%2%4%2%97%1%2%3%
Schildwolde NatuurgebiedMidden-Groningen88%12%12%0%75%0%0%0%75%0%0%0%
Schildwolde BuitengebiedMidden-Groningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%20%20%
HellumMidden-Groningen94%6%4%2%95%3%4%1%99%1%1%2%
Hellum NatuurgebiedMidden-Groningen100%0%0%0%100%33%33%0%133%0%0%0%
SiddeburenMidden-Groningen93%7%2%4%93%1%3%2%97%1%2%3%
Siddeburen BuitengebiedMidden-Groningen96%4%1%3%96%1%3%1%99%0%0%0%
Siddeburen BedrijventerreinMidden-Groningen100%0%0%0%50%0%0%0%50%0%0%0%
OverschildMidden-Groningen93%7%5%2%95%2%5%2%100%2%0%2%
Overschild BuitengebiedMidden-Groningen92%8%5%3%92%0%3%3%95%5%2%6%
LuddeweerMidden-Groningen92%8%0%8%92%8%8%0%100%0%0%0%
LagelandMidden-Groningen97%3%3%0%97%3%3%0%100%3%3%6%
TjuchemMidden-Groningen91%9%6%4%91%4%7%4%98%4%2%6%
SteendamMidden-Groningen89%11%7%4%89%4%7%2%96%2%2%4%
Muntendam-westMidden-Groningen88%12%7%5%88%2%4%2%92%5%3%8%
Muntendam-oostMidden-Groningen90%10%4%6%90%2%4%2%94%2%4%6%
Muntendam Buitengebied oostMidden-Groningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Muntendam Buitengebied westMidden-Groningen100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
TripscompagnieMidden-Groningen91%9%5%5%91%5%5%0%95%0%0%0%
BorgercompagnieMidden-Groningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
NoordbroekMidden-Groningen91%9%4%4%91%2%5%2%96%2%2%4%
Noordbroek BuitengebiedMidden-Groningen95%5%3%3%95%0%3%3%97%3%0%3%
ZuidbroekMidden-Groningen89%11%4%7%89%2%4%3%93%2%4%6%
Bedrijventerrein Gouden DriehoekMidden-Groningen100%0%0%0%94%0%0%0%94%0%0%0%
Zuidbroek Buitengebied westMidden-Groningen91%9%0%9%91%9%9%0%100%0%0%0%
Zuidbroek Buitengebied oostMidden-Groningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Industrieterrein ZuidbroekMidden-Groningen100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%100%100%
MeedenMidden-Groningen92%8%4%3%92%3%4%1%97%2%2%3%
Meeden BuitengebiedMidden-Groningen91%9%7%2%91%4%7%2%98%2%2%4%
Buitengebied UlrumHet Hogeland98%2%2%0%98%0%0%0%98%0%0%0%
LauwersmeerHet Hogeland93%7%4%4%93%0%4%4%96%4%0%4%
UlrumHet Hogeland88%12%6%6%88%2%3%2%91%5%4%9%
ZoutkampHet Hogeland90%10%5%5%90%2%3%1%93%4%3%7%
VierhuizenHet Hogeland96%4%4%0%96%0%0%0%96%0%0%0%
HouwerzijlHet Hogeland91%9%3%6%91%3%6%3%97%3%3%6%
Buitengebied LeensHet Hogeland97%3%2%2%98%2%3%2%102%0%0%0%
LeensHet Hogeland92%8%3%5%92%1%3%2%96%1%3%4%
Wehe - Den HoornHet Hogeland87%13%8%5%87%2%5%3%92%6%2%8%
ZuurdijkHet Hogeland91%9%0%9%91%0%0%0%91%0%0%0%
WarfhuizenHet Hogeland95%5%0%5%95%0%3%3%97%0%3%3%
SchouwerzijlHet Hogeland100%0%0%0%100%6%12%6%112%0%0%0%
MensingeweerHet Hogeland85%15%4%12%88%0%4%4%92%4%4%8%
Buitengebied KloosterburenHet Hogeland94%6%4%2%94%2%4%2%98%2%2%4%
HornhuizenHet Hogeland91%9%5%5%86%5%5%0%91%5%5%9%
KruiswegHet Hogeland89%11%5%5%88%1%3%1%90%3%3%5%
KloosterburenHet Hogeland89%11%5%6%89%3%5%2%94%2%4%6%
MolenrijHet Hogeland92%8%0%8%92%4%12%8%104%0%0%0%
Buitengebied Oude LandHet Hogeland96%4%2%2%98%0%2%2%100%2%2%4%
PieterburenHet Hogeland86%14%7%7%86%4%7%4%93%4%4%7%
EenrumHet Hogeland86%14%6%8%86%3%6%3%92%3%5%8%
WesternielandHet Hogeland90%10%5%5%90%2%7%5%98%5%2%7%
Buitengebied SauwerdHet Hogeland96%4%2%2%96%2%4%2%100%0%0%0%
AdorpHet Hogeland88%12%5%8%88%3%8%5%96%2%3%6%
SauwerdHet Hogeland86%14%5%10%86%2%6%4%92%3%6%9%
Buitengebied WinsumHet Hogeland96%4%2%2%98%0%2%2%100%2%0%2%
Winsum Zuid - WestHet Hogeland93%7%3%4%93%1%4%3%97%1%2%3%
Winsum MiddenHet Hogeland88%12%3%9%88%2%6%4%94%2%4%6%
Winsum Zuid - OostHet Hogeland93%7%3%5%93%2%5%3%97%1%1%2%
Winsum Noord - OostHet Hogeland92%8%4%4%92%2%5%2%97%1%1%3%
Winsum Noord - WestHet Hogeland80%20%4%16%81%2%5%3%85%2%12%14%
Buitengebied BafloHet Hogeland96%4%2%2%96%0%2%2%98%2%0%2%
BafloHet Hogeland91%9%3%6%91%2%4%2%95%2%3%5%
RasquertHet Hogeland94%6%3%3%94%3%3%0%97%0%3%3%
Den AndelHet Hogeland93%7%4%3%92%3%5%3%97%1%1%3%
Buitengebied Noord- en ZuidwoldeHet Hogeland90%10%5%5%88%2%5%3%93%3%2%5%
Buitengebied BedumHet Hogeland94%6%3%2%93%2%5%2%98%2%0%2%
ZuidwoldeHet Hogeland88%12%4%8%88%2%5%3%93%2%5%6%
NoordwoldeHet Hogeland96%4%0%4%96%0%0%0%96%0%4%4%
Bedum WestHet Hogeland86%14%3%11%86%2%6%5%92%2%5%7%
Bedum ZuidHet Hogeland85%15%5%10%85%2%6%3%90%3%7%9%
Bedum Zuid - OostHet Hogeland91%9%3%6%91%2%4%3%96%2%3%4%
Bedum Noord - OostHet Hogeland90%10%4%6%90%3%6%4%96%2%2%4%
Bedum Noord - WestHet Hogeland90%10%3%7%90%2%5%3%95%1%3%5%
OnderdendamHet Hogeland92%8%3%5%91%2%3%1%94%2%3%5%
Buitengebied WarffumHet Hogeland92%8%5%3%92%3%5%3%97%0%0%0%
WarffumHet Hogeland87%13%4%8%88%2%5%3%93%2%5%7%
Buitengebied KantensHet Hogeland90%10%4%6%89%2%6%4%95%2%2%4%
KantensHet Hogeland91%9%4%6%90%1%4%3%94%3%2%5%
ZandeweerHet Hogeland97%3%2%1%97%1%1%0%98%1%1%2%
Buitengebied UsquertHet Hogeland88%12%12%0%84%4%4%0%88%8%0%8%
UsquertHet Hogeland89%11%5%6%90%2%5%2%95%2%4%6%
Buitengebied UithuizenHet Hogeland60%40%3%37%60%1%6%4%66%3%32%35%
Uithuizen Zuid - WestHet Hogeland80%20%5%15%80%2%9%7%89%3%9%12%
Uithuizen Zuid - OostHet Hogeland91%9%5%4%91%2%3%1%94%3%3%6%
Uithuizen CentrumHet Hogeland88%12%4%8%88%1%5%4%93%2%5%7%
Uithuizen NoordHet Hogeland89%11%2%10%88%1%4%3%92%1%6%7%
Buitengebied UithuizermeedenHet Hogeland95%5%3%2%95%1%3%1%97%2%1%3%
Uithuizermeeden ZuidHet Hogeland93%7%4%4%93%1%2%1%95%3%2%5%
Uithuizermeeden NoordHet Hogeland89%11%3%8%89%1%3%2%92%2%6%8%
RoodeschoolHet Hogeland89%11%5%6%90%2%4%2%94%2%4%6%
OudeschipHet Hogeland85%15%12%4%85%8%8%0%92%4%0%4%
EemshavenHet Hogeland100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
GrootegastWesterkwartier92%8%2%5%92%1%3%2%95%1%4%5%
DoezumWesterkwartier94%6%2%4%95%1%2%1%97%1%3%4%
SebaldeburenWesterkwartier88%12%8%4%86%1%3%1%89%7%1%8%
Het PeebosWesterkwartier97%3%0%3%97%0%0%0%97%0%0%0%
Verspreide huizen ten zuiden van SebaldeburenWesterkwartier96%4%2%2%96%0%2%2%98%0%0%0%
Verspreide huizen ten zuiden van GrootegastWesterkwartier97%3%0%3%97%0%2%2%98%0%2%2%
Overige verspreide huizenWesterkwartier96%4%2%2%94%2%4%2%98%0%0%0%
LutjegastWesterkwartier95%5%1%3%95%1%1%1%97%1%3%3%
Verspreide huizen LutjegastWesterkwartier96%4%1%2%96%0%2%2%99%1%0%1%
Opende-WestWesterkwartier92%8%4%4%92%1%3%1%95%3%3%6%
Opende-OostWesterkwartier94%6%2%4%94%0%4%4%98%2%2%4%
KornhornWesterkwartier92%8%5%3%91%2%4%2%95%3%2%5%
Verspreide huizen ten zuiden van OpendeWesterkwartier95%5%3%2%95%1%2%1%97%2%1%3%
NiekerkWesterkwartier94%6%2%4%94%1%3%1%96%1%2%3%
OldekerkWesterkwartier96%4%1%3%96%0%1%1%97%1%2%3%
Verspreide huizen OldekerkWesterkwartier95%5%2%3%95%2%3%2%98%0%1%1%
DiepswalWesterkwartier91%9%5%4%91%3%4%1%95%1%1%3%
Centrum Leek en omgevingWesterkwartier86%14%5%9%86%2%6%3%92%3%5%8%
Rodenburg en omgevingWesterkwartier83%17%5%12%83%2%7%4%90%2%7%10%
NienoordsrandWesterkwartier89%11%6%5%89%3%5%2%94%3%2%5%
Buitengebied ten oosten van LeekWesterkwartier100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Buitengebied ten zuiden van LeekWesterkwartier89%11%4%7%89%2%6%4%95%2%3%5%
Bebouwde kom ZevenhuizenWesterkwartier95%5%1%3%95%1%2%1%97%1%3%4%
De HaspelWesterkwartier94%6%4%2%94%2%2%0%96%2%2%4%
DrostinnewijkWesterkwartier90%10%6%3%90%2%3%2%94%5%2%6%
BoerenstreekWesterkwartier95%5%0%5%95%0%0%0%95%0%0%0%
Buitengebied ten noorden van ZevenhuizenWesterkwartier86%14%9%6%84%4%7%3%91%4%3%7%
Buitengebied ten oosten van ZevenhuizenWesterkwartier97%3%0%3%97%0%0%0%97%0%0%0%
Buitengebied ten westen van ZevenhuizenWesterkwartier94%6%3%3%94%1%4%2%98%1%1%3%
Bebouwde kom TolbertWesterkwartier89%11%3%8%89%2%5%3%94%2%5%6%
Sint MaheerdtWesterkwartier87%13%3%10%87%1%5%3%92%2%6%8%
Buitengebied TolbertWesterkwartier89%11%5%6%89%3%6%3%95%3%3%6%
Bebouwde kom MidwoldeWesterkwartier94%6%6%0%100%0%0%0%100%6%0%6%
PasopWesterkwartier90%10%5%5%90%5%5%0%95%0%0%0%
Buitengebied MidwoldeWesterkwartier67%33%29%4%65%2%4%2%69%27%2%29%
Bebouwde kom LettelbertWesterkwartier89%11%5%5%84%0%0%0%84%0%0%0%
Buitengebied LettelbertWesterkwartier91%9%9%0%91%0%9%9%100%9%0%9%
Bebouwde kom OostwoldWesterkwartier88%12%4%8%89%2%5%3%94%3%3%6%
Buitengebied-OostwoldWesterkwartier90%10%5%5%90%0%5%5%95%0%0%0%
Bebouwde kom EnumatilWesterkwartier96%4%2%2%96%0%2%2%98%0%0%0%
Buitengebied EnumatilWesterkwartier92%8%8%0%100%0%0%0%100%8%0%8%
MarumWesterkwartier88%12%5%7%88%2%5%3%93%4%3%7%
NuisWesterkwartier95%5%2%3%95%1%2%1%97%1%2%3%
NiebertWesterkwartier95%5%2%3%95%2%4%2%99%1%1%2%
BoerakkerWesterkwartier96%4%1%3%96%1%3%1%99%0%1%1%
LucaswoldeWesterkwartier95%5%0%5%92%0%3%3%95%3%3%5%
NoordwijkWesterkwartier91%9%7%2%91%0%2%2%93%5%0%5%
De HaarWesterkwartier97%3%0%3%94%0%3%3%97%0%0%0%
Verspreide huizen in het noordwestenWesterkwartier89%11%7%5%89%5%5%0%93%2%5%7%
Verspreide huizen in het noordoostenWesterkwartier95%5%1%4%94%1%4%2%98%1%2%4%
De Wilp (gedeeltelijk)Westerkwartier92%8%3%5%92%2%4%2%96%1%3%4%
WilpstervaartWesterkwartier100%0%0%0%106%0%0%0%106%0%0%0%
KeuningswijkWesterkwartier94%6%4%2%94%0%0%0%94%2%0%2%
JonkersvaartWesterkwartier94%6%4%2%94%2%4%2%98%2%0%2%
Verspreide huizen ten noorden van JonkersvaartWesterkwartier96%4%4%0%96%4%6%2%102%2%0%2%
Verspreide huizen ten noorden van de WilpWesterkwartier91%9%2%6%91%2%9%6%100%2%2%4%
EzingeWesterkwartier89%11%4%7%90%2%5%2%95%2%5%6%
FeerwerdWesterkwartier100%0%0%0%97%0%3%3%100%0%0%0%
GarnwerdWesterkwartier88%12%6%6%88%4%7%3%96%1%3%4%
Verspreide huizen EzingeWesterkwartier94%6%3%3%96%1%3%1%99%1%0%1%
ZuidhornWesterkwartier87%13%5%7%87%2%6%4%93%3%4%7%
NoordhornWesterkwartier91%9%3%6%91%2%4%2%95%1%4%5%
NiezijlWesterkwartier87%13%5%8%87%2%6%3%93%2%3%6%
BriltilWesterkwartier90%10%4%6%89%1%5%4%94%3%2%5%
Verspreide huizen ZuidhornWesterkwartier93%7%3%4%93%1%5%3%98%2%1%3%
GrijpskerkWesterkwartier89%11%3%8%89%1%4%3%93%2%5%7%
VisvlietWesterkwartier91%9%4%5%93%2%4%2%96%2%4%5%
KommerzijlWesterkwartier93%7%4%3%92%2%4%2%96%3%1%4%
PieterzijlWesterkwartier94%6%0%6%94%0%3%3%97%0%3%3%
Verspreide huizen GrijpskerkWesterkwartier95%5%2%2%95%1%2%1%98%0%0%0%
OldehoveWesterkwartier93%7%3%4%93%1%3%2%96%2%2%4%
NiehoveWesterkwartier92%8%4%4%92%4%4%0%96%0%0%0%
SaaksumWesterkwartier100%0%0%0%106%0%0%0%106%6%0%6%
LauwerzijlWesterkwartier93%7%4%4%93%0%0%0%93%0%0%0%
Verspreide huizen Ruigezand en Nieuwe RuigezandWesterkwartier89%11%0%11%89%0%0%0%89%0%0%0%
Overige verspreide huizenWesterkwartier94%6%3%3%94%3%3%0%97%1%1%3%
AduardWesterkwartier87%13%4%9%87%2%6%4%93%2%5%7%
Den HornWesterkwartier92%8%3%5%92%0%3%3%95%3%3%5%
Den HamWesterkwartier100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
Verspreide huizen AduardWesterkwartier93%7%4%4%93%1%2%1%94%2%2%4%
Centrum-DelfzijlEemsdelta69%31%13%18%69%3%9%6%78%10%12%22%
Over de GrachtEemsdelta86%14%7%8%86%3%7%4%93%4%4%7%
ScheepvaartbuurtEemsdelta84%16%7%9%84%4%7%4%92%3%6%9%
SteenbakkersbuurtEemsdelta82%18%5%13%82%3%11%8%93%2%5%7%
TuikwerderrakEemsdelta89%11%7%4%89%4%7%4%96%0%0%0%
Bosplan TuikwerderrakEemsdelta100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
DoklandenEemsdelta84%16%8%8%84%5%9%4%93%3%2%6%
FarmsumEemsdelta80%20%10%10%79%4%8%4%87%6%6%12%
OosterveldEemsdelta82%18%5%14%81%3%8%5%89%1%7%8%
KoveltempEemsdelta29%71%5%66%29%0%5%5%34%3%58%61%
VliethovenEemsdelta12%88%3%85%12%0%5%5%17%3%80%83%
VogelbuurtEemsdelta64%36%10%25%64%3%12%10%76%8%15%23%
TuikwerdEemsdelta50%50%12%38%51%3%16%13%67%8%25%33%
OogstbuurtEemsdelta80%20%12%8%80%5%10%5%90%7%3%10%
RietkampenEemsdelta89%11%4%7%89%2%4%2%93%2%2%4%
KruidenoeverEemsdelta87%13%5%8%85%3%5%3%90%0%3%3%
FivelmondeEemsdelta85%15%4%11%85%3%9%6%94%1%5%7%
FivelzigtEemsdelta89%11%8%3%89%6%8%3%97%3%1%4%
DethmerseilandEemsdelta91%9%5%5%91%3%6%3%97%0%3%3%
KwelderlandEemsdelta72%28%5%23%72%4%15%12%87%2%11%13%
VestingbuurtEemsdelta56%44%6%38%56%2%12%10%69%4%27%31%
LandenbuurtEemsdelta74%26%3%24%74%0%9%9%82%3%15%18%
ZandplatenbuurtEemsdelta48%52%8%44%48%3%23%20%71%5%23%28%
BornholmEemsdelta62%38%8%31%62%3%16%13%78%4%18%22%
PolarisbuurtEemsdelta86%14%5%9%86%3%5%3%91%3%5%8%
SchrijversbuurtEemsdelta59%41%7%33%59%4%15%11%74%4%21%25%
UitwierdeEemsdelta92%8%8%0%92%0%0%0%92%0%0%0%
BiessumEemsdelta90%10%0%10%100%0%10%10%110%0%10%10%
NansumEemsdelta90%10%10%0%90%0%0%0%90%10%0%10%
HolwierdeEemsdelta93%7%2%5%93%1%4%3%97%0%3%3%
KrewerdEemsdelta92%8%0%8%92%8%8%0%100%0%0%0%
GodlinzeEemsdelta86%14%8%6%86%4%6%2%92%6%2%8%
LosdorpEemsdelta89%11%7%4%93%4%4%0%96%4%4%7%
BierumEemsdelta75%25%21%4%75%2%3%2%78%19%2%22%
SpijkEemsdelta90%10%3%7%90%1%4%4%95%2%4%6%
Buitengebied Noord-BierumEemsdelta92%8%4%4%92%2%4%2%96%2%2%4%
WeiwerdEemsdelta0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
OosterhornEemsdelta100%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%0%
MeedhuizenEemsdelta93%7%3%4%93%3%4%1%97%1%1%3%
BorgsweerEemsdelta96%4%4%0%92%4%4%0%96%0%0%0%
TermunterzijlEemsdelta84%16%7%9%84%5%7%2%91%3%3%7%
TermuntenEemsdelta92%8%7%2%90%5%5%0%95%2%0%2%
WoldendorpEemsdelta85%15%9%6%85%6%7%2%92%4%4%8%
WagenborgenEemsdelta88%12%7%5%88%2%4%2%92%5%3%8%
Buitengebied Zuid-TermuntenEemsdelta88%12%7%5%88%4%5%1%93%4%2%6%
BaamsumEemsdelta75%25%0%25%75%0%0%0%75%25%0%25%
EelwerdEemsdelta100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
SikkelEemsdelta0%100%100%0%100%100%100%0%200%0%0%0%
Centrum-AppingedamEemsdelta83%17%6%11%83%3%8%5%91%2%6%9%
De WierdeEemsdelta90%10%3%7%91%3%5%3%96%1%3%5%
OranjebuurtEemsdelta89%11%3%8%88%3%8%6%96%1%2%3%
WoldwegEemsdelta90%10%0%10%90%10%10%0%100%0%10%10%
OpwierdeEemsdelta87%13%7%7%87%0%7%7%93%7%7%13%
EendrachtbuurtEemsdelta81%19%5%14%79%2%9%7%88%0%5%5%
Opwierde ZuidEemsdelta76%24%6%17%76%4%13%9%89%2%9%11%
Opwierde NoordEemsdelta75%25%6%19%75%3%12%9%88%3%9%12%
FarmsumerwegEemsdelta82%18%5%12%84%2%9%7%93%4%7%11%
SolwerdEemsdelta91%9%5%5%91%2%2%0%93%2%5%7%
VrijheidsbuurtEemsdelta90%10%5%6%91%3%6%4%97%1%2%3%
HoflandenEemsdelta100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%3%3%
WesterdraaiEemsdelta92%8%0%8%92%0%5%5%97%0%3%3%
TjamsweerEemsdelta86%14%5%9%86%3%7%5%94%2%4%6%
OlingEemsdelta87%13%4%9%87%3%8%5%95%1%4%5%
OlingermeedenEemsdelta89%11%4%6%89%2%6%4%96%2%2%4%
JukwerdEemsdelta100%0%0%0%100%0%0%0%100%0%0%0%
GarreweerEemsdelta67%33%33%0%67%0%0%0%67%0%0%0%
MarsumEemsdelta100%0%0%0%100%20%20%0%120%0%0%0%
EkensteinEemsdelta0%100%50%50%0%0%0%0%0%0%50%50%
Buitengebied Noord-AppingedamEemsdelta96%4%4%0%100%0%4%4%104%4%0%4%
LaskwerdEemsdelta100%0%0%0%108%0%0%0%108%0%0%0%
FivelpoortEemsdelta50%50%0%50%50%0%0%0%50%0%0%0%
Buitengebied Zuid-AppingedamEemsdelta100%0%0%0%117%0%0%0%117%0%17%17%
LoppersumEemsdelta93%7%1%6%93%1%4%3%97%0%3%3%
GarrelsweerEemsdelta90%10%1%8%90%0%3%3%93%1%7%8%
WirdumEemsdelta92%8%3%6%90%1%4%3%94%3%1%4%
Buitengebied Noord-LoppersumEemsdelta95%5%2%2%95%1%1%0%96%1%1%2%
StedumEemsdelta91%9%3%6%91%2%6%4%96%1%3%4%
WesteremdenEemsdelta94%6%3%3%94%0%1%1%96%1%0%1%
GarsthuizenEemsdelta87%13%8%5%87%5%8%3%95%3%3%5%
Buitengebied Noord-StedumEemsdelta95%5%4%2%95%2%4%2%98%2%2%4%
MiddelstumEemsdelta92%8%3%6%92%2%4%2%95%1%4%5%
WesterwijtwerdEemsdelta93%7%0%7%86%0%0%0%86%0%0%0%
HuizingeEemsdelta95%5%5%0%95%0%0%0%95%5%0%5%
ToornwerdEemsdelta90%10%10%0%100%10%10%0%110%10%0%10%
Buitengebied Noord-MiddelstumEemsdelta97%3%2%2%97%2%3%2%100%2%2%3%
’t ZandtEemsdelta91%9%4%4%91%3%4%2%96%3%2%4%
ZeerijpEemsdelta93%7%4%3%93%1%4%3%97%3%0%3%
ZijldijkEemsdelta90%10%6%3%90%6%10%3%100%3%0%3%
LeermensEemsdelta92%8%6%3%89%0%0%0%89%3%3%6%
OosterwijtwerdEemsdelta92%8%4%4%92%4%4%0%96%4%0%4%
EenumEemsdelta94%6%6%0%94%6%6%0%100%6%0%6%
Buitengebied Noord-’t ZandtEemsdelta96%4%0%4%96%0%3%3%99%1%1%3%

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de provincie Groningen. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op vrijdag 30 oktober 2026.

Ranglijsten
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waarin de zoekterm voorkomt zichtbaar blijven.
  • Sorteer de tabel door op een kolomtitel te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen onder de tabel.
  • Op kleine schermen: de eerste kolom blijft staan, verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron