Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de gemeente Meierijstad

Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de gemeente Meierijstad

Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de gemeente Meierijstad.
Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de gemeente Meierijstad.
Inhoud en meer informatie:

Deze pagina biedt informatie over het percentage woningen naar eigendom-, bewoning-, type- en bouwperiode per buurt in de gemeente Meierijstad. De gegevens gelden voor 2020.


Woningen naar eigendom: Koopwoningen zijn eigendom van de bewoner(s) of in gebruik als tweede woning. Huurwoningen worden niet bewoond door de eigenaar van de woning. Huurwoningen worden verdeeld in (1) woningen in bezit van een woningcorporatie of andere instelling. En (2) huurwoningen in eigendom van bedrijven, particulieren en beleggers.
Woningen naar bewoning: Een woning is bewoond als er volgens de Basisregistratie Personen minimaal 1 persoon stond ingeschreven op het bijbehorende adres. Alle overige woningen worden beschouwd als onbewoond.
Woningen naar type: Een woning is meergezins wanneer het samen met andere woningen of (bedrijfs)ruimten een geheel pand vormt. Hieronder vallen flats, galerij-, portiek-, beneden- en bovenwoningen, appartementen en woningen boven bedrijfsruimten. Alle overige woningen hebben het type eengezins.
Woningen naar bouwjaar: Het bouwjaar is het jaar waarin een pand, waarin een woning zich bevindt, oorspronkelijk is opgeleverd. Bouwjaar heeft hier twee waarden: (1) in of na het jaar 2000 gebouwd en (2) vóór het jaar 2000 gebouwd.

Top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de gemeente Meierijstad

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de gemeente Meierijstad. De gegevens gelden voor 2020.

De buurt De Scheifelaar heeft met 98% het hoogste percentage koopwoningen van alle buurten in de gemeente Meierijstad.

Toon tabel
Verdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de gemeente Meierijstad






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de gemeente Meierijstad naar het percentage koopwoningen per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de gemeente Meierijstad in een woningwaardeklasse ingedeeld. Deze woningwaardeklasse bestaat uit de volgende categorieën: <40%, 40%-50%, 50%-60%, 60%-70%, 70%-80%, 80%-90% en 90%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de woningwaardeklasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de gemeente Meierijstad






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage koopwoningen in de gemeente Meierijstad. De cumulatieve verdeling toont elk van de 93 buurten in de gemeente Meierijstad als een stip . Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage koopwoningen per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit gemiddelde inkomen hebben.

Ranglijst van het percentage woningen per kenmerk voor de buurten in de gemeente Meierijstad

Onderstaande tabel toont het percentage woningen per kenmerk per buurt. Er zijn 93 buurten in de gemeente Meierijstad waarvoor de gegevens over het percentage koopwoningen bekend zijn. Deze worden allemaal in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

Buurtnaam% Percentage eengezinswoning% Percentage meergezinswoning% Percentage bewoond% Percentage onbewoond% Koopwoningen% Huurwoningen totaal% Eigendom onbekend% Bouwjaar voor 2000% Bouwjaar vanaf 2000
Boerdonk92%8%96%4%80%20%0%76%24%
Bolst99%1%98%2%76%24%0%61%39%
Buitengebied Boerdonk95%5%95%5%78%22%0%88%12%
Buitengebied Erp98%2%90%10%86%14%0%86%14%
Buitengebied Geregt94%6%98%2%90%10%0%94%6%
Buitengebied Hurkske en Hoek93%7%94%6%88%12%0%90%10%
Buitengebied Keldonk96%4%94%6%81%19%0%94%6%
Buitengebied Kraanmeer en Veluwe98%2%91%9%83%17%0%85%15%
Empeldonk82%18%95%5%74%26%0%93%7%
Erp Centrum68%32%94%6%61%39%0%75%25%
Erp Zuid97%3%94%6%87%13%0%89%11%
Keldonk95%5%98%2%83%17%0%70%30%
Vlaskamp96%4%99%1%86%14%0%82%18%
Boschweg Noordoost93%7%98%2%68%32%0%97%3%
Boschweg Zuidwest98%2%98%2%66%34%0%96%4%
Buitengebied Elderbroek96%4%92%8%89%11%0%87%13%
Buitengebied Broekkant91%9%95%5%89%11%0%89%11%
Buitengebied Molendijk92%8%96%4%91%9%0%91%9%
Buitengebied Oetelaar97%3%93%7%87%13%0%87%13%
Buitengebied Rooiseheide93%7%97%3%87%13%0%83%17%
Buitengebied Steeg85%15%95%5%90%10%0%92%8%
Buitengebied Vlagheide97%3%97%3%85%15%0%88%12%
De Beemd 191%9%98%2%67%33%0%81%19%
De Beemd 386%14%96%4%50%50%0%97%3%
De Borne 184%16%98%2%73%27%0%76%24%
De Borne 286%14%96%4%94%6%0%46%54%
Duin 142%58%77%23%61%39%0%100%0%
Duin 20%0%0%0%0%0%0%0%0%
Grevekeur81%19%99%1%56%44%0%89%11%
Hoevenbraak86%14%97%3%38%62%0%99%1%
Hopstraat84%16%98%2%86%14%0%89%11%
Hulzebraak84%16%100%0%70%30%0%40%60%
Molendijk73%27%96%4%90%10%0%96%4%
Plein 182%18%98%2%61%39%0%100%0%
Plein 2100%0%93%7%96%4%0%86%14%
Plein 3100%0%99%1%97%3%0%99%1%
Rooiseheide65%35%90%10%95%5%0%95%5%
Schijndel Centrum 124%76%86%14%35%65%0%65%35%
Schijndel Centrum 230%70%95%5%48%52%0%64%36%
Schijndel Centrum 374%26%95%5%58%42%0%87%13%
Schijndel Centrum 474%26%95%5%90%10%0%72%28%
Wijbosch94%6%99%1%84%16%0%78%22%
Armenhoef99%1%98%2%84%16%0%100%0%
Boskant97%3%98%2%77%23%0%78%22%
Buitengebied Boskant93%7%95%5%88%12%0%89%11%
Buitengebied Jekschotse Heide en Everse92%8%93%7%79%21%0%90%10%
Buitengebied Nijnsel88%12%92%8%82%18%0%85%15%
Buitengebied Olland88%12%92%8%85%15%0%85%15%
Buitengebied Rijsingen en Schijndelse Heide92%8%89%11%90%10%0%88%12%
Buitengebied Veerse Heide en Koevering93%7%92%8%87%13%0%85%15%
Buitengebied Vressel en Zwijnsbergen89%11%94%6%83%16%0%87%13%
Cathalijne en Kinderbos99%1%99%1%70%30%0%98%2%
Eerschot88%12%97%3%71%29%0%76%24%
Heikant en Sluitappel90%10%95%5%80%20%0%6%94%
Kienehoef Noord99%1%99%1%73%27%0%98%2%
Kienehoef Zuid97%3%98%2%82%18%0%99%1%
Nijnsel89%11%97%3%74%26%0%88%12%
Olland95%5%99%1%89%11%0%82%18%
Sint-Oedenrode Centrum Noord32%68%94%6%41%59%0%60%40%
Sint-Oedenrode Centrum Zuid87%13%98%2%74%26%0%93%7%
t Ven Oost79%21%99%1%69%31%0%24%76%
t Ven West90%10%99%1%83%17%0%55%45%
Amert en Binnenveld92%8%90%10%75%25%0%95%5%
Bloemenwijk89%11%98%2%53%47%0%83%17%
Buitengebied Driehuizen en Hazelberg92%8%95%5%92%8%0%86%14%
Buitengebied Eerde96%4%96%4%88%12%0%89%11%
Buitengebied Heuvel en Havelt98%2%93%7%78%22%0%91%9%
Buitengebied Jekschot100%0%97%3%87%13%0%93%7%
Buitengebied Mariaheide97%3%97%3%90%10%0%89%11%
Buitengebied Sportpark en Dorshout100%0%96%4%88%12%0%82%18%
Buitengebied Zijtaart94%6%96%4%89%11%0%82%18%
Bunderse Hoek Noord99%1%99%1%77%23%0%100%0%
Bunderse Hoek Zuid85%15%99%1%76%24%0%100%0%
Busselbunders98%2%99%1%79%21%0%100%0%
De Scheifelaar99%1%97%3%98%2%0%69%31%
Doornhoek en Kempkens0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Dubbelen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Eerde94%6%97%3%81%19%0%68%32%
Erpseweg Zuid98%2%97%3%48%52%0%17%83%
Heibunders86%14%99%1%76%24%0%86%14%
Hoogeinde71%29%92%8%84%16%0%81%19%
Koolenkampen en Iepenlaan67%33%96%4%69%31%0%95%5%
Laarbunders94%6%99%1%79%21%0%97%3%
Leest100%0%98%2%67%33%0%99%1%
Leest Noord100%0%99%1%95%5%0%100%0%
Mariaheide95%5%96%4%86%14%0%65%35%
Oranjewijk en Dorsveld73%27%92%8%41%59%0%44%56%
Oude ontginning97%3%97%3%93%7%0%51%49%
Veghel Centrum25%75%94%6%44%56%0%72%28%
Veghel Zuid 156%44%96%4%44%56%0%100%0%
Veghel Zuid 296%4%98%2%59%41%0%96%4%
Vijverwijk63%37%81%19%86%14%0%99%1%
Zijtaart92%8%96%4%82%18%0%62%38%
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de gemeente Meierijstad. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 17 november 2021.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechtsbovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo