Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de provincie Drenthe

Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de provincie Drenthe

Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de provincie Drenthe.
Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de provincie Drenthe.
Inhoud en meer informatie:

Deze pagina biedt informatie over het percentage woningen naar eigendom-, bewoning-, type- en bouwperiode per buurt in de provincie Drenthe. De gegevens gelden voor 2020.


Woningen naar eigendom: Koopwoningen zijn eigendom van de bewoner(s) of in gebruik als tweede woning. Huurwoningen worden niet bewoond door de eigenaar van de woning. Huurwoningen worden verdeeld in (1) woningen in bezit van een woningcorporatie of andere instelling. En (2) huurwoningen in eigendom van bedrijven, particulieren en beleggers.
Woningen naar bewoning: Een woning is bewoond als er volgens de Basisregistratie Personen minimaal 1 persoon stond ingeschreven op het bijbehorende adres. Alle overige woningen worden beschouwd als onbewoond.
Woningen naar type: Een woning is meergezins wanneer het samen met andere woningen of (bedrijfs)ruimten een geheel pand vormt. Hieronder vallen flats, galerij-, portiek-, beneden- en bovenwoningen, appartementen en woningen boven bedrijfsruimten. Alle overige woningen hebben het type eengezins.
Woningen naar bouwjaar: Het bouwjaar is het jaar waarin een pand, waarin een woning zich bevindt, oorspronkelijk is opgeleverd. Bouwjaar heeft hier twee waarden: (1) in of na het jaar 2000 gebouwd en (2) vóór het jaar 2000 gebouwd.

Top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de provincie Drenthe

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de provincie Drenthe. De gegevens gelden voor 2020.

Er zijn 12 buurten met het hoogste percentage koopwoningen van 100% per buurt in de provincie Drenthe.

Toon tabel
Verdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de provincie Drenthe






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de provincie Drenthe naar het percentage koopwoningen per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de provincie Drenthe in een woningwaardeklasse ingedeeld. Deze woningwaardeklasse bestaat uit de volgende categorieën: <40%, 40%-50%, 50%-60%, 60%-70%, 70%-80%, 80%-90% en 90%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de woningwaardeklasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de provincie Drenthe






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage koopwoningen in de provincie Drenthe. De cumulatieve verdeling toont elk van de 678 buurten in de provincie Drenthe als een stip . Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage koopwoningen per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit gemiddelde inkomen hebben.

Ranglijst van het percentage woningen per kenmerk voor de buurten in de provincie Drenthe

Onderstaande tabel toont het percentage woningen per kenmerk per buurt. Er zijn 678 buurten in de provincie Drenthe waarvoor de gegevens over het percentage koopwoningen bekend zijn. Deze worden allemaal in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

BuurtnaamGemeentenaam% Percentage eengezinswoning% Percentage meergezinswoning% Percentage bewoond% Percentage onbewoond% Koopwoningen% Huurwoningen totaal% Eigendom onbekend% Bouwjaar voor 2000% Bouwjaar vanaf 2000
BrinkkwartierAssen5%95%80%20%21%75%4%96%4%
ErfgoedkwartierAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
OvercingelAssen30%70%96%4%57%43%0%100%0%
OranjebuurtAssen23%77%94%6%38%62%0%61%39%
GalgenveldAssen4%96%94%6%32%68%0%52%48%
KoopmanskwartierAssen5%95%95%5%11%88%0%73%27%
CultuureelkwartierAssen34%66%96%4%45%54%1%68%32%
Oude GasfabriekAssen94%6%96%4%92%8%0%94%6%
De HertenkampAssen48%52%90%10%68%31%1%75%25%
AsserbosAssen30%70%100%0%30%70%0%100%0%
De EschAssen76%24%97%3%92%8%0%92%8%
BomenbuurtAssen55%45%96%4%52%47%1%71%29%
ZuiderparkAssen61%39%83%17%57%43%1%46%54%
De Lariks OostAssen43%57%97%3%34%66%0%93%7%
Landgoed LariksAssen40%60%95%5%66%34%0%81%19%
De Lariks WestAssen63%37%98%2%57%42%0%95%5%
Luchiesland ZuidAssen64%36%94%6%39%61%0%95%5%
Zuid Molukse BuurtAssen93%7%100%0%7%93%0%100%0%
Luchiesland NoordAssen58%42%99%1%21%79%0%100%0%
Oude MolenbuurtAssen39%61%95%5%36%64%0%72%28%
DichtershofAssen45%55%98%2%38%62%0%26%74%
VeningerlandAssen65%35%90%10%47%53%0%88%12%
Zwarte WaterAssen60%40%98%2%42%58%0%87%13%
Componistenbuurt WestAssen100%0%100%0%97%2%1%100%0%
Componistenbuurt OostAssen64%36%99%1%43%57%0%89%11%
DijkveldAssen100%0%96%4%92%8%0%96%4%
VreebergenAssen100%0%95%5%100%0%0%98%2%
HoutlaanAssen100%0%95%5%98%2%0%20%80%
AmelterhoutAssen100%0%99%1%98%2%1%99%1%
SchildersbuurtAssen83%17%98%2%49%50%0%44%56%
Vredeveld NoordAssen52%48%96%4%53%46%0%82%18%
SluisdennenAssen40%60%79%21%52%4%45%84%16%
Vredeveld ZuidAssen49%51%98%2%41%59%0%88%12%
De DorpenAssen63%37%97%3%26%74%0%89%11%
GGZ-terreinAssen14%86%81%19%0%100%0%27%73%
Park DiepstroetenAssen58%42%96%4%43%57%0%1%99%
Pittelo ZuidAssen100%0%99%1%99%1%0%100%0%
Pittelo MiddenAssen86%14%97%3%38%62%0%100%0%
Pittelo NoordAssen94%6%99%1%76%24%0%94%6%
Recreatiepark PitteloAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
De MatenAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
De BoskampAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Baggelhuizen ZuidAssen100%0%99%1%82%18%0%100%0%
Baggelhuizen MiddenAssen92%8%98%2%82%18%0%96%4%
Baggelhuizen NoordAssen100%0%99%1%12%88%0%100%0%
LauwersAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Huize NassauAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
KazerneterreinAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
WesterparkAssen95%5%100%0%94%5%1%93%7%
Sportpark StadsbroekAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
De Venen/De WallenAssen88%12%98%2%67%33%0%100%0%
De Velden/De StukkenAssen96%4%99%1%72%28%0%100%0%
De Landen/De AkkersAssen80%20%99%1%62%38%0%100%0%
De Kampen/De EssenAssen96%4%98%2%60%40%0%98%2%
PeelerparkAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
MesschenveldAssen9%91%81%19%87%13%0%0%100%
De MesschenAssen91%9%99%1%93%7%0%100%0%
De HamelsAssen100%0%100%0%100%0%0%100%0%
De KleuvenAssen89%11%99%1%78%22%0%100%0%
De DrevenAssen100%0%100%0%72%28%0%96%4%
De BreeënAssen86%14%92%8%86%14%0%86%14%
De HovenAssen95%5%99%1%93%7%0%94%6%
De HeugtenAssen92%8%99%1%60%39%0%100%0%
De BeemdenAssen93%7%99%1%53%47%0%97%3%
De HullenAssen100%0%99%1%94%6%0%100%0%
De StoepenAssen97%3%99%1%97%3%0%91%9%
De GoornsAssen96%4%98%2%56%44%0%100%0%
Bedrijventerrein Marsdijk WestAssen76%24%91%9%89%11%0%59%41%
Bedrijventerrein WestAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Bedrijventerrein OostAssen39%61%83%17%61%39%0%96%4%
Bedrijventerrein Marsdijk OostAssen58%42%92%8%82%18%0%78%22%
Havenkanaal NoordzijdeAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Havenkanaal ZuidzijdeAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
KloostervesteAssen52%48%96%4%52%48%0%0%100%
KloostertuinenAssen93%7%97%3%92%8%0%0%100%
KloosterhavenAssen82%18%97%3%93%7%0%6%94%
KloosterlanenAssen100%0%99%1%99%1%0%0%100%
KloosterhovenAssen86%14%97%3%46%54%0%0%100%
KloosterstedeAssen92%8%98%2%69%31%0%0%100%
KloostergaardeAssen100%0%99%1%58%42%0%0%100%
KloosterhageAssen100%0%99%1%96%4%0%0%100%
KloosterkadeAssen100%0%99%1%98%2%0%3%97%
SterrenbeeldenbuurtAssen100%0%99%1%100%0%0%84%16%
PlanetenbuurtAssen95%5%99%1%98%2%0%94%6%
De ZoomAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
De HoogspanningAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Groene DijkAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Recreatiepark ZeijerveenAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
KloosterhoutAssen96%4%96%4%95%5%0%0%100%
KloosterbosAssen95%5%99%1%72%28%0%0%100%
Uitbreidingsgebied KloosterveenAssen100%0%97%3%86%14%0%100%0%
LoonAssen100%0%97%3%94%5%1%92%8%
Verspreide huizen LoonAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Het grote VeldAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen Ubbena OostAssen92%8%100%0%79%21%0%92%8%
UbbenaAssen86%14%95%5%92%8%0%97%3%
Verspreide huizen Ubbena WestAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
RheeAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen Ter AardAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Ter AardAssen100%0%100%0%86%10%3%100%0%
ZeijerveldAssen100%0%100%0%92%8%0%92%8%
Bos en GolfAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen WittenAssen100%0%89%11%93%7%0%82%18%
WittenAssen100%0%93%7%96%0%4%93%7%
GraswijkbuurtAssen100%0%79%21%62%38%0%93%7%
Verspreide huizen AnreepAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Anreep/SchievenAssen57%43%50%50%54%46%0%54%46%
Verspreide huizen SchievenAssen58%42%61%39%52%48%0%87%13%
Natuurgebied AmelteAssen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Coevorden-CentrumCoevorden37%63%93%7%39%61%1%92%8%
LootuinenCoevorden100%0%95%5%47%53%0%100%0%
PoppenhareCoevorden57%43%96%4%31%69%0%88%12%
Binnenvree Buitenvree PikveldCoevorden89%11%98%2%65%35%0%91%9%
De HeegeCoevorden84%16%90%10%66%34%0%70%30%
KloosterCoevorden100%0%98%2%98%2%0%92%8%
BallastCoevorden99%1%99%1%86%14%0%100%0%
De LooCoevorden100%0%99%1%55%45%0%72%28%
Verspreide huizen CoevordenCoevorden93%7%96%4%82%18%0%86%14%
HolwertCoevorden0%0%0%0%0%0%0%0%0%
HareCoevorden89%11%91%9%89%6%4%87%13%
LeeuwerikenveldCoevorden81%19%85%15%78%22%0%93%7%
De Heege en De MarsCoevorden0%0%0%0%0%0%0%0%0%
KlinkenvlierCoevorden100%0%97%3%100%0%0%19%81%
OssehaarCoevorden100%0%100%0%97%3%0%0%100%
SteenwijksmoerCoevorden97%3%98%2%86%14%0%89%11%
Verspreide huizen SteenwijksmoerCoevorden95%5%96%4%92%8%0%96%4%
Nieuwe KrimCoevorden100%0%97%3%94%6%0%95%5%
Verspreide huizen Nieuwe KrimCoevorden0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen WeijerswoldCoevorden100%0%97%3%90%10%0%90%10%
Verspreide huizen Vlieghuis en PadhuisCoevorden100%0%95%5%93%7%0%88%12%
DalenCoevorden87%13%97%3%77%23%0%94%6%
Verspreide huizen DalenCoevorden96%4%96%4%88%11%1%91%9%
WachtumCoevorden100%0%94%6%90%10%0%94%6%
Verspreide huizen WachtumCoevorden100%0%92%8%78%22%0%84%16%
DalerpeelCoevorden100%0%96%4%72%28%0%83%17%
Verspreide huizen DalerpeelCoevorden94%6%94%6%91%9%0%94%6%
DalerveenCoevorden97%3%97%3%92%8%0%86%14%
Verspreide huizen DalerveenCoevorden95%5%100%0%86%14%0%86%14%
StieltjeskanaalCoevorden97%3%96%4%96%4%0%97%3%
Verspreide huizen StieltjeskanaalCoevorden92%8%88%12%100%0%0%81%19%
OosterhesselenCoevorden91%9%96%4%77%23%0%95%5%
Verspreide huizen OosterhesselenCoevorden100%0%96%4%79%21%0%94%6%
GeesCoevorden97%3%96%4%82%17%1%95%5%
Verspreide huizen GeesCoevorden88%12%77%23%81%19%0%81%19%
ZwinderenCoevorden100%0%97%3%98%2%0%87%13%
Verspreide huizen ZwinderenCoevorden100%0%96%4%82%18%0%90%10%
GeesbrugCoevorden98%2%97%3%76%24%0%85%15%
Verspreide huizen GeesbrugCoevorden93%7%95%5%85%14%1%82%18%
Verspreide huizen NieuwlandeCoevorden100%0%92%8%100%0%0%92%8%
SleenCoevorden93%7%96%4%71%29%0%87%13%
DiphoornCoevorden93%7%100%0%97%3%0%90%10%
Verspreide huizen SleenCoevorden0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Noord-SleenCoevorden98%2%95%5%96%4%0%94%6%
t HaantjeCoevorden98%2%96%4%81%19%0%91%9%
Verspreide huizen t HaantjeCoevorden0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen Noord-SleenCoevorden97%3%100%0%94%6%0%62%38%
SchoonoordCoevorden97%3%97%3%55%45%0%87%13%
De KielCoevorden100%0%96%4%83%17%0%98%2%
Verspreide huizen De KielCoevorden96%4%100%0%96%4%0%88%12%
Verspreide huizen KibbelveenCoevorden0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen SchoonoordCoevorden100%0%97%3%93%7%0%87%13%
Verspreide huizen VeenoordCoevorden0%0%0%0%0%0%0%0%0%
ErmCoevorden94%6%97%3%93%4%3%94%6%
Achterste ErmCoevorden93%7%93%7%97%3%0%83%17%
HolslootCoevorden90%10%90%10%90%10%0%93%7%
Verspreide huizen HolslootCoevorden89%11%97%3%94%6%0%91%9%
Verspreide huizen ErmCoevorden100%0%87%13%74%24%2%95%5%
ZweelooCoevorden86%14%93%7%85%14%1%98%2%
AaldenCoevorden94%6%97%3%71%29%0%88%12%
Verspreide huizen ZweelooCoevorden100%0%86%14%76%19%5%90%10%
MeppenCoevorden97%3%97%3%93%7%0%94%6%
Verspreide huizen MeppenCoevorden86%14%82%18%86%14%0%96%4%
WezupCoevorden100%0%91%9%94%6%0%91%9%
WezuperbrugCoevorden96%4%93%7%81%19%0%92%8%
BenneveldCoevorden94%6%95%5%94%6%0%100%0%
Verspreide huizen BenneveldCoevorden0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen WezuperbrugCoevorden0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Derde KruisdiepEmmen99%1%97%3%88%12%0%95%5%
Eerste KruisdiepEmmen93%7%99%1%53%47%0%83%17%
TramwijkEmmen100%0%94%6%93%7%0%93%7%
AchterdiepEmmen100%0%94%6%90%10%0%88%12%
WeerdingerkanaalEmmen98%2%94%6%84%16%0%91%9%
SiepelveenEmmen100%0%100%0%97%3%0%95%5%
Verspreide huizen Nieuw-WeerdingeEmmen100%0%84%16%78%22%0%80%20%
Roswinkel-CentrumEmmen97%3%98%2%73%27%0%93%7%
Oude SchuttingskanaalEmmen95%5%98%2%100%0%0%88%12%
RoswinkelerstraatEmmen98%2%94%6%93%7%0%93%7%
Verspreide huizen RoswinkelEmmen97%3%97%3%87%13%0%94%6%
Emmer-Compascuum-CentrumEmmen85%15%98%2%60%40%0%91%9%
Emmer-ErfscheidenveenEmmen98%2%97%3%87%13%0%88%12%
FoxelEmmen100%0%99%1%92%8%0%96%4%
OosterdiepEmmen98%2%98%2%92%8%0%95%5%
HoofdkanaalEmmen100%0%90%10%86%10%3%97%3%
Verspreide huizen Emmer-CompascuumEmmen100%0%95%5%88%12%0%87%13%
Barger-Compascuum-CentrumEmmen98%2%98%2%70%30%0%94%6%
ScholtenskanaalEmmen97%3%95%5%76%24%0%95%5%
Verlengde OosterdiepEmmen86%14%91%9%79%21%0%93%7%
LimietwegEmmen100%0%98%2%95%5%0%95%5%
Verspreide huizen Barger-CompascuumEmmen99%1%95%5%84%16%0%52%48%
Nieuw-Dordrecht-CentrumEmmen99%1%98%2%68%31%0%93%7%
OranjedorpEmmen96%4%99%1%95%5%0%91%9%
VastenowEmmen95%5%97%3%94%6%0%94%6%
HerenstreekEmmen100%0%97%3%90%10%0%79%21%
Verspreide huizen Nieuw-DordrechtEmmen99%1%95%5%82%18%0%88%12%
Nieuw-Amsterdam-CentrumEmmen84%16%94%6%66%34%0%85%15%
Barger-ErfscheidenveenEmmen100%0%96%4%33%67%0%100%0%
Langs de VaartEmmen98%2%97%3%97%3%0%92%8%
Verspreide huizen Nieuw-AmsterdamEmmen100%0%94%6%82%18%0%84%16%
Erica-CentrumEmmen91%9%98%2%70%30%0%88%12%
AmsterdamscheveldEmmen100%0%96%4%98%2%0%92%8%
BeekwegEmmen98%2%80%20%60%39%1%91%9%
Verlengde VaartEmmen97%3%94%6%87%13%0%87%13%
EricasestraatEmmen100%0%97%3%87%13%0%94%6%
Verspreide huizen EricaEmmen95%5%98%2%84%16%0%85%15%
Klazienaveen-NoordEmmen77%23%94%6%60%40%0%85%15%
Klazienaveen-ZuidEmmen83%17%98%2%61%38%0%84%16%
Barger-OosterveenEmmen100%0%98%2%90%10%0%91%9%
KloostermanswijkEmmen100%0%99%1%91%9%0%78%22%
DordsedijkEmmen100%0%95%5%90%10%0%88%12%
DerkswegEmmen100%0%98%2%100%0%0%94%6%
Tuinbouwcentrum KlazienaveenEmmen100%0%77%23%51%48%1%91%9%
Verspreide huizen KlazienaveenEmmen96%4%97%3%89%11%0%83%17%
Zwartemeer-CentrumEmmen96%4%97%3%70%30%0%93%7%
KamerlingswijkEmmen100%0%95%5%96%4%0%95%5%
Verspreide huizen ZwartemeerEmmen90%10%85%15%75%25%0%70%30%
SchoonebeekEmmen91%9%97%3%70%29%0%86%14%
Oosterse Bos en MiddendorpEmmen97%3%97%3%82%18%0%97%3%
Westerse BosEmmen100%0%90%10%92%8%0%94%6%
ZandpolEmmen99%1%97%3%67%33%0%85%15%
Industrieterrein De VierslagenEmmen100%0%95%5%80%20%0%50%50%
Verspreide huizen SchoonebeekEmmen99%1%95%5%93%7%0%91%9%
VeenoordEmmen97%3%98%2%56%44%0%89%11%
ErmerveenEmmen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen VeenoordEmmen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Nieuw-SchoonebeekEmmen93%7%98%2%75%25%0%85%15%
Westelijk Nieuw-SchoonebeekEmmen95%5%91%9%87%13%0%89%11%
Oostelijk Nieuw-SchoonebeekEmmen92%8%95%5%88%12%0%94%6%
Verspreide huizen Nieuw-SchoonebeekEmmen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
WeiteveenEmmen79%21%94%6%64%36%0%82%18%
Westelijk en oostelijk WeiteveenEmmen100%0%94%6%92%8%0%92%8%
Verspreide huizen WeiteveenEmmen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Emmen-CentrumEmmen13%87%94%6%42%57%0%72%28%
Emmen-omgeving Oude RoswinkelerwegEmmen71%29%93%7%63%37%0%76%24%
Emmen over t spoorEmmen76%24%97%3%60%40%0%97%3%
EmmermeerEmmen64%36%95%5%39%61%0%81%19%
AngelsloEmmen73%27%98%2%47%53%0%92%8%
EmmerhoutEmmen63%37%96%4%47%53%0%84%16%
EmmerschansEmmen96%4%99%1%59%41%0%87%13%
BargeresEmmen79%21%98%2%56%44%0%98%2%
RietlandenEmmen89%11%98%2%75%25%0%97%3%
Parc SandurEmmen100%0%99%1%88%12%0%38%62%
DelftlandenEmmen100%0%95%5%85%15%0%0%100%
Barger-OosterveldEmmen98%2%98%2%81%19%0%83%17%
WeerdingeEmmen94%6%97%3%88%12%0%93%7%
WesteneschEmmen90%10%94%6%87%13%0%94%6%
Verspreide huizen EmmenEmmen99%1%97%3%82%18%0%88%12%
NoordbargeEmmen99%1%97%3%89%10%0%90%10%
ZuidbargeEmmen95%5%96%4%94%6%0%85%15%
Industrieterrein BargermeerEmmen69%31%50%50%69%31%0%77%23%
Bedrijvenpark A37Emmen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
CentrumHoogeveen6%94%92%8%41%47%12%58%42%
NoordHoogeveen49%51%80%20%53%46%0%77%23%
BentincksparkHoogeveen99%1%99%1%79%21%0%80%20%
KrakeelHoogeveen77%23%98%2%51%49%0%82%18%
WolfsbosHoogeveen64%36%97%3%55%45%0%90%10%
ZuidHoogeveen57%43%97%3%50%50%0%91%9%
VenesluisHoogeveen65%35%96%4%43%57%0%92%8%
WestHoogeveen59%41%88%12%42%57%0%86%14%
OostHoogeveen80%20%97%3%41%59%0%92%8%
SteenbergerweidenHoogeveen62%38%97%3%76%23%0%100%0%
KinholtHoogeveen100%0%98%2%99%1%0%100%0%
GrittenhofHoogeveen3%97%91%9%0%91%9%3%97%
Schoonvelde-WestHoogeveen99%1%99%1%82%18%0%100%0%
Schoonvelde-OostHoogeveen59%41%97%3%26%74%0%94%6%
Schutlanden-OostHoogeveen58%42%94%6%59%40%0%67%33%
Schutlanden-WestHoogeveen89%11%96%4%76%22%2%100%0%
KattouwHoogeveen96%4%99%1%50%50%0%100%0%
TrasseltHoogeveen100%0%99%1%97%3%0%100%0%
ErflandenHoogeveen98%2%98%2%93%6%1%0%100%
Fluitenberg kernHoogeveen99%1%98%2%88%12%0%76%24%
Verspreide huizen FluitenbergHoogeveen100%0%92%8%87%13%0%92%8%
Elim KernHoogeveen91%9%99%1%63%35%1%86%14%
Verspreide huizen Elim-NoordHoogeveen95%5%95%5%90%10%0%80%20%
Verspreide huizen Elim-ZuidHoogeveen95%5%96%4%91%9%0%95%5%
Hollandscheveld kernHoogeveen87%13%96%4%66%33%1%79%21%
Verspreide huizen Hollandscheveld-WestHoogeveen89%11%96%4%85%15%0%83%17%
Verspreide huizen Hollandscheveld-OostHoogeveen78%22%90%10%84%15%1%87%13%
Noordscheschut kernHoogeveen91%9%98%2%76%24%0%87%13%
Verspreide huizen NoordscheschutHoogeveen92%8%98%2%93%7%0%88%12%
Nieuwlande kernHoogeveen97%3%99%1%83%17%0%86%14%
Verspreide huizen NieuwlandeHoogeveen93%7%87%13%93%7%0%83%17%
Nieuweroord kernHoogeveen97%3%98%2%84%15%1%86%14%
Verspreide huizen NieuweroordHoogeveen85%15%97%3%78%11%11%74%26%
Tiendeveen kernHoogeveen99%1%99%1%63%37%0%95%5%
Verspreide huizen TiendeveenHoogeveen98%2%89%11%85%15%0%76%24%
Stuifzand kernHoogeveen100%0%96%4%86%14%0%95%5%
Verspreide huizen StuifzandHoogeveen87%13%92%8%78%21%1%79%21%
Pesse kernHoogeveen92%8%98%2%70%30%0%85%15%
Verspreide huizen Pesse-OostHoogeveen97%3%80%20%78%22%0%94%6%
Verspreide huizen Pesse-WestHoogeveen100%0%100%0%85%15%0%94%6%
Verspreide huizen Pesse-ZuidHoogeveen97%3%95%5%90%9%1%96%4%
Zuideropgaande Nieuw MoscouHoogeveen90%10%95%5%87%12%0%82%18%
Industriegebied ToldijkHoogeveen0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Industriegebied Noord AHoogeveen66%34%97%3%59%41%0%91%9%
Industriegebied Noord BHoogeveen76%24%88%12%76%24%0%74%26%
Industriegebied BuitenvaartHoogeveen95%5%97%3%93%7%0%42%58%
Verspreide huizen AlteveerHoogeveen97%3%95%5%89%11%0%89%11%
Verspreide huizen NijstadHoogeveen100%0%82%18%68%32%0%68%32%
Historisch CentrumMeppel39%61%94%6%42%58%0%75%25%
Indische buurtMeppel85%15%96%4%67%33%0%84%16%
KoninginnebuurtMeppel52%48%94%6%58%42%0%93%7%
GalgenkampMeppel99%1%98%2%40%60%0%99%1%
Oude VaartMeppel0%0%0%0%0%0%0%0%0%
HeinsiusbuurtMeppel43%57%99%1%16%84%0%93%7%
StaatsliedenbuurtMeppel54%46%98%2%31%69%0%86%14%
ZeeheldenbuurtMeppel92%8%98%2%33%67%0%90%10%
HesselingenMeppel84%16%97%3%49%51%0%100%0%
KoebergMeppel27%73%97%3%8%92%0%77%23%
ReestlandenMeppel40%60%79%21%48%52%0%91%9%
SchildersbuurtMeppel100%0%99%1%82%18%0%97%3%
PlantenbuurtMeppel99%1%99%1%90%10%0%0%100%
ScheepsbuurtMeppel100%0%97%3%85%15%0%0%100%
BloemenbuurtMeppel75%25%96%4%46%54%0%93%7%
Onderwijs- sportparkMeppel72%28%98%2%47%53%0%93%7%
VeldenbuurtMeppel97%3%99%1%80%20%0%100%0%
VlinderbuurtMeppel88%12%97%3%78%22%0%89%11%
VogelbuurtMeppel97%3%97%3%87%13%0%98%2%
VerzetsbuurtMeppel71%29%92%8%57%43%0%81%19%
DrukkersbuurtMeppel86%14%98%2%67%33%0%0%100%
NieuwveenselandenMeppel100%0%98%2%95%5%0%98%2%
BlankensteinMeppel100%0%100%0%100%0%0%100%0%
Industrieterrein Noord IMeppel3%97%0%100%34%63%3%0%100%
Industrieterrein Noord IIMeppel18%82%15%85%42%56%2%15%85%
Industrie Oevers AMeppel74%26%81%19%52%48%0%77%23%
Industrie Oevers BMeppel74%26%81%19%52%48%0%77%23%
Industrie Oevers CMeppel74%26%81%19%52%48%0%77%23%
Industrie Oevers DMeppel74%26%81%19%52%48%0%77%23%
Industrie Oevers EMeppel74%26%81%19%52%48%0%77%23%
Verspreid gebied Meppel NoordMeppel100%0%92%8%88%12%0%96%4%
Verspreid gebied Meppel OostMeppel89%11%91%9%73%26%1%81%19%
Verspreid gebied Meppel ZuidMeppel71%29%95%5%49%44%5%96%4%
Nijeveen OostMeppel93%7%98%2%91%9%0%96%4%
GriftebuurtMeppel98%2%97%3%73%27%0%90%10%
VogelbuurtMeppel89%11%98%2%69%31%0%95%5%
Danninge ErveMeppel97%3%99%1%87%13%0%10%90%
SpijkerserveMeppel79%21%88%12%88%12%0%42%58%
TussenboerslandenMeppel100%0%95%5%86%14%0%24%76%
KolderveenMeppel87%13%96%4%84%16%0%99%1%
Kolderveense BovenboerMeppel100%0%94%6%94%6%0%96%4%
Nijeveense BovenboerMeppel89%11%96%4%85%15%0%89%11%
Verspreid gebied NijeveenMeppel90%10%91%9%75%25%0%93%7%
RogatMeppel93%7%87%13%87%11%2%87%13%
BroekhuizenMeppel95%5%95%5%77%23%0%92%8%
De SchiphorstMeppel86%14%83%17%54%46%0%94%6%
AnnenAa en Hunze90%10%96%4%73%27%0%88%12%
Verspreide huizen AnnenAa en Hunze100%0%98%2%97%3%0%68%32%
EextAa en Hunze98%2%96%4%83%17%0%94%6%
Verspreide huizen EextAa en Hunze96%4%94%6%94%6%0%96%4%
AnlooAa en Hunze97%3%94%6%81%18%1%94%6%
Verspreide huizen AnlooAa en Hunze100%0%92%8%88%12%0%33%67%
GasterenAa en Hunze96%4%99%1%93%7%0%94%6%
Verspreide huizen GasterenAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
AnderenAa en Hunze100%0%93%7%86%14%0%91%9%
Verspreide huizen AnderenAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
SchipborgAa en Hunze100%0%96%4%93%7%0%94%6%
Verspreide huizen SchipborgAa en Hunze100%0%81%19%77%23%0%68%32%
EexterveenAa en Hunze96%4%97%3%88%12%0%83%17%
Verspreide huizen EexterveenAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
SpijkerboorAa en Hunze100%0%98%2%92%8%0%100%0%
Verspreide huizen SpijkerboorAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Nieuw-AnnerveenAa en Hunze100%0%100%0%98%2%0%98%2%
Verspreide huizen Nieuw-AnnerveenAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Oud-AnnerveenAa en Hunze100%0%98%2%98%2%0%98%2%
Verspreide huizen Oud-AnnerveenAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
AnnerveenschekanaalAa en Hunze90%10%95%5%76%23%1%88%12%
Verspreide huizen AnnerveenschekanaalAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
EexterveenschekanaalAa en Hunze98%2%97%3%87%13%0%95%5%
Verspreide huizen EexterveenschekanaalAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
EexterzandvoortAa en Hunze96%4%96%4%91%9%0%93%7%
Verspreide huizen EexterzandvoortAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
GasselteAa en Hunze88%12%97%3%72%28%0%86%14%
KostvliesAa en Hunze100%0%98%2%90%10%0%98%2%
Verspreide huizen GasselteAa en Hunze95%5%77%23%74%26%0%87%13%
GasselternijveenAa en Hunze97%3%97%3%61%39%0%91%9%
GasselterboerveenAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen GasselternijveenAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
GasselternijveenschemondAa en Hunze98%2%97%3%82%18%0%90%10%
GasselterboerveenschemondAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen GasselternijveenschemondAa en Hunze0%0%0%0%0%0%0%0%0%
GietenAa en Hunze91%9%97%3%67%33%0%89%11%
Verspreide huizen GietenAa en Hunze100%0%97%3%96%4%0%91%9%
GieterveenAa en Hunze94%6%98%2%72%28%0%89%11%
BonnerveenAa en Hunze95%5%91%9%93%7%0%93%7%
NieuwediepAa en Hunze100%0%98%2%91%9%0%92%8%
Verspreide huizen GieterveenAa en Hunze100%0%94%6%97%3%0%94%6%
RoldeAa en Hunze81%19%95%5%70%30%0%91%9%
BalloAa en Hunze93%7%93%7%93%7%0%91%9%
NijlandeAa en Hunze100%0%100%0%100%0%0%100%0%
DeurzeAa en Hunze100%0%94%6%91%9%0%97%3%
Verspreide huizen NooitgedachtAa en Hunze84%16%93%7%67%33%0%19%81%
Verspreide huizen RoldeAa en Hunze100%0%96%4%89%11%0%88%12%
GrollooAa en Hunze95%5%95%5%84%15%0%96%4%
SchoonlooAa en Hunze98%2%96%4%81%19%0%87%13%
Verspreide huizen PapenvoortAa en Hunze100%0%91%9%65%35%0%87%13%
Verspreide huizen GrollooAa en Hunze100%0%94%6%82%18%0%93%7%
EkehaarAa en Hunze99%1%99%1%84%16%0%89%11%
AmenAa en Hunze94%6%97%3%97%3%0%89%11%
Verspreide huizen EkehaarAa en Hunze100%0%100%0%91%9%0%87%13%
ValtheBorger-Odoorn95%5%97%3%77%23%0%83%17%
Valthe BuitengebiedBorger-Odoorn99%1%94%6%93%7%0%94%6%
KavelingenBorger-Odoorn96%4%97%3%73%27%0%92%8%
Valthermond Plaats 60Borger-Odoorn96%4%97%3%73%27%0%92%8%
Valthermond MondenwegBorger-Odoorn96%4%97%3%73%27%0%92%8%
Valthermond Plaats 84Borger-Odoorn96%4%97%3%73%27%0%92%8%
Valthermond BuitengebiedBorger-Odoorn97%3%97%3%75%25%0%91%9%
WestdorpBorger-Odoorn100%0%94%6%89%11%0%91%9%
ZandbergBorger-Odoorn100%0%92%8%58%40%2%96%4%
1e ExloërmondBorger-Odoorn99%1%99%1%83%17%0%94%6%
1e Exloërmond BuitengebiedBorger-Odoorn0%0%0%0%0%0%0%0%0%
2e Exloërmond OostBorger-Odoorn95%5%96%4%73%27%0%88%12%
2e Exloërmond WestBorger-Odoorn95%5%96%4%73%27%0%88%12%
KijlenBorger-Odoorn95%5%96%4%73%27%0%88%12%
2e Exloërmond BuitengebiedBorger-Odoorn95%5%97%3%72%28%0%88%12%
2e ValthermondBorger-Odoorn100%0%93%7%80%19%1%87%13%
MarslandenBorger-Odoorn88%12%98%2%67%33%0%86%14%
Oud BorgerBorger-Odoorn88%12%98%2%67%33%0%86%14%
HunzedalBorger-Odoorn88%12%98%2%67%33%0%86%14%
DaalkampenBorger-Odoorn88%12%98%2%67%33%0%86%14%
NoordeschBorger-Odoorn88%12%98%2%67%33%0%86%14%
Borger-CentrumBorger-Odoorn88%12%98%2%67%33%0%86%14%
Borger BuitengebiedBorger-Odoorn96%4%92%8%75%25%0%83%17%
BronnegerBorger-Odoorn100%0%96%4%96%4%0%96%4%
BronnegerveenBorger-Odoorn100%0%97%3%97%3%0%97%3%
BuinenBorger-Odoorn96%4%97%3%85%15%0%92%8%
Buinen BuitengebiedBorger-Odoorn100%0%94%6%78%22%0%91%9%
BuinerveenBorger-Odoorn99%1%98%2%97%3%0%93%7%
Buinerveen BuitengebiedBorger-Odoorn99%1%98%2%97%3%0%93%7%
DrouwenBorger-Odoorn97%3%94%6%89%11%0%83%17%
Drouwen BuitengebiedBorger-Odoorn100%0%30%70%68%31%1%85%15%
DrouwenermondBorger-Odoorn99%1%97%3%92%8%0%97%3%
Drouwenermond BuitengebiedBorger-Odoorn0%0%0%0%0%0%0%0%0%
DrouwenerveenBorger-Odoorn100%0%95%5%94%6%0%86%14%
EesBorger-Odoorn96%4%96%4%86%14%0%94%6%
Ees BuitengebiedBorger-Odoorn99%1%10%90%54%46%1%31%69%
EesergroenBorger-Odoorn100%0%91%9%98%2%0%92%8%
EeserveenBorger-Odoorn98%2%77%23%81%19%0%89%11%
EllertshaarBorger-Odoorn0%0%0%0%0%0%0%0%0%
ExloërveenBorger-Odoorn0%0%0%0%0%0%0%0%0%
WestereschBorger-Odoorn94%6%97%3%80%20%0%94%6%
NoordereschBorger-Odoorn94%6%97%3%80%20%0%94%6%
Oud ExlooBorger-Odoorn94%6%97%3%80%20%0%94%6%
Exloo BuitengebiedBorger-Odoorn98%2%43%57%75%25%0%32%68%
KlijndijkBorger-Odoorn98%2%99%1%82%18%0%88%12%
Klijndijk BuitengebiedBorger-Odoorn97%3%98%2%84%16%0%86%14%
Parklaan westBorger-Odoorn91%9%97%3%68%32%0%81%19%
Parklaan OostBorger-Odoorn90%10%97%3%65%35%0%88%12%
Nieuw-Buinen OostBorger-Odoorn90%10%97%3%65%35%0%88%12%
Nieuw-Buinen MiddenBorger-Odoorn90%10%97%3%65%35%0%88%12%
Nieuw-Buinen WestBorger-Odoorn90%10%97%3%65%35%0%88%12%
Nieuw-Buinen BuitengebiedBorger-Odoorn0%0%0%0%0%0%0%0%0%
LanghietskampBorger-Odoorn91%9%97%3%72%28%0%84%16%
Oud OdoornBorger-Odoorn91%9%97%3%72%28%0%84%16%
Nieuwe KampenBorger-Odoorn91%9%97%3%72%28%0%84%16%
Odoorn BuitengebiedBorger-Odoorn91%9%96%4%71%28%0%85%15%
OdoornerveenBorger-Odoorn100%0%97%3%91%9%0%91%9%
Odoornerveen BuitengebiedBorger-Odoorn98%2%91%9%89%11%0%77%23%
Zuidwolde kernDe Wolden81%19%97%3%68%32%0%85%15%
Verspreide huizen ZuidwoldeDe Wolden72%28%95%5%65%35%0%85%15%
AlteveerDe Wolden97%3%97%3%91%8%1%90%10%
Verspreide huizen AlteveerDe Wolden90%10%95%5%91%9%0%89%11%
KerkenveldDe Wolden91%9%95%5%82%17%1%86%14%
Verspreide huizen KerkenveldDe Wolden90%10%95%5%91%9%0%82%18%
DrogteropslagenDe Wolden91%9%97%3%93%7%0%94%6%
Verspreide huizen DrogteropslagenDe Wolden98%2%95%5%92%8%0%92%8%
LindeDe Wolden100%0%100%0%78%22%0%86%14%
Verspreide huizen LindeDe Wolden86%14%92%8%84%15%1%87%13%
FortDe Wolden83%17%94%6%82%18%0%90%10%
Verspreide huizen FortDe Wolden93%7%94%6%86%14%0%92%8%
VeeningenDe Wolden99%1%98%2%78%22%0%78%22%
Verspreide huizen VeeningenDe Wolden86%14%95%5%87%12%2%90%10%
EchtenDe Wolden88%12%93%7%72%28%0%83%17%
Verspreide huizen EchtenDe Wolden86%14%86%14%78%22%0%90%10%
RuinenDe Wolden87%13%97%3%66%34%1%85%15%
OldenhaveDe Wolden86%14%90%10%86%14%0%97%3%
RuinerweideDe Wolden0%0%0%0%0%0%0%0%0%
LeeuwteDe Wolden100%0%100%0%97%3%0%97%3%
HeesDe Wolden86%14%100%0%82%18%0%95%5%
Verspreide huizen RuinenDe Wolden92%8%95%5%90%10%0%90%10%
Eursinge en PesseDe Wolden100%0%100%0%86%10%5%100%0%
Verspreide huizen PesseDe Wolden81%19%76%24%62%29%10%86%14%
AnsenDe Wolden71%29%94%6%71%29%0%83%17%
Verspreide huizen AnsenDe Wolden84%16%88%12%68%32%0%96%4%
RuinerwoldDe Wolden90%10%97%3%71%29%0%89%11%
HaakswoldDe Wolden86%14%86%14%81%19%0%95%5%
OosteindeDe Wolden99%1%97%3%87%13%0%86%14%
BerghuizenDe Wolden98%2%98%2%93%7%0%98%2%
WeerwilleDe Wolden83%17%100%0%97%3%0%87%13%
Oosteinde-BuitenDe Wolden74%26%94%6%89%11%0%94%6%
Ruinerwold-BuitenDe Wolden76%24%93%7%83%17%0%88%12%
KoekangeDe Wolden91%9%98%2%71%29%0%84%16%
Koekange NoordDe Wolden89%11%97%3%93%7%0%93%7%
Koekange ZuidDe Wolden83%17%97%3%92%8%0%100%0%
KoekangerveldDe Wolden96%4%100%0%84%16%0%93%7%
Verspreide huizen KoekangeDe Wolden92%8%96%4%93%7%0%88%12%
De WijkDe Wolden87%13%98%2%66%33%0%81%19%
Verspreide huizen De WijkDe Wolden79%21%93%7%76%24%0%96%4%
RodenNoordenveld74%26%96%4%59%39%3%88%12%
Roden WestNoordenveld94%6%98%2%72%28%0%83%17%
Industrieterrein RodenNoordenveld67%33%92%8%81%18%1%85%15%
Nieuw-RodenNoordenveld95%5%93%7%68%32%0%73%27%
NietapNoordenveld91%9%99%1%85%15%0%88%12%
LeutingewoldeNoordenveld70%30%96%4%74%26%0%94%6%
FoxwoldeNoordenveld80%20%97%3%89%11%0%95%5%
RoderwoldeNoordenveld98%2%98%2%83%17%1%89%11%
SandebuurNoordenveld0%0%0%0%0%0%0%0%0%
LieverenNoordenveld82%18%98%2%90%10%0%96%4%
RodereschNoordenveld98%2%99%1%84%16%0%96%4%
SteenbergenNoordenveld87%13%100%0%94%6%0%90%10%
Buitengebied Roden NoordNoordenveld94%6%93%7%91%7%1%93%7%
Buitengebied Roden ZuidNoordenveld95%5%78%22%75%24%2%86%14%
Buitengebied Roden WestNoordenveld100%0%97%3%94%6%0%93%7%
NorgNoordenveld84%16%96%4%68%32%0%95%5%
EenNoordenveld99%1%98%2%76%23%1%85%15%
LangeloNoordenveld93%7%95%5%89%11%0%93%7%
PeestNoordenveld58%42%88%12%56%44%0%100%0%
ZuidveldeNoordenveld94%6%97%3%91%9%0%97%3%
WesterveldeNoordenveld97%3%94%6%78%22%0%94%6%
VeenhuizenNoordenveld96%4%96%4%83%12%4%99%1%
Verspreide huizen Huis ter HeideNoordenveld92%8%94%6%76%24%0%86%14%
Verspreide huizen Een-WestNoordenveld99%1%99%1%93%7%0%88%12%
Verspreide huizen NorgNoordenveld99%1%36%64%61%39%0%81%19%
Verspreide huizen EenNoordenveld94%6%59%41%76%24%0%71%29%
Verspreide huizen LangeloNoordenveld0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen PeestNoordenveld0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen ZuidveldeNoordenveld92%8%94%6%78%22%0%92%8%
Verspreide huizen WesterveldeNoordenveld0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen VeenhuizenNoordenveld90%10%97%3%90%3%7%99%1%
PeizeNoordenveld86%14%97%3%79%20%0%86%14%
AltenaNoordenveld96%4%98%2%65%35%0%99%1%
PeizermadeNoordenveld98%2%98%2%98%2%0%93%7%
Verspreide huizen Peize NoordNoordenveld92%8%99%1%93%7%0%90%10%
DieverWesterveld91%9%97%3%68%32%0%84%16%
WittelteWesterveld94%6%96%4%83%17%0%98%2%
Verspreide huizen DieverWesterveld98%2%93%7%92%8%0%91%9%
WapseWesterveld90%10%96%4%92%8%0%90%10%
Verspreide huizen WapseWesterveld94%6%89%11%86%14%0%97%3%
ZorgvliedWesterveld100%0%96%4%88%11%1%89%11%
Verspreide huizen ZorgvliedWesterveld96%4%97%3%87%13%0%95%5%
DwingeloWesterveld89%11%95%5%67%33%0%92%8%
WesteindeWesterveld90%10%88%12%80%20%0%98%2%
StroovledderWesterveld0%0%0%0%0%0%0%0%0%
DwingelderveldWesterveld0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen DwingelooWesterveld100%0%96%4%89%11%0%81%19%
LheeWesterveld91%9%95%5%85%15%0%94%6%
LheebroekWesterveld87%13%93%7%89%11%0%96%4%
Verspreide huizen LheeWesterveld100%0%84%16%82%18%0%94%6%
EemsterWesterveld98%2%97%3%89%11%0%84%16%
Verspreide huizen EemsterWesterveld93%7%93%7%88%12%0%84%16%
GeeuwenbrugWesterveld100%0%99%1%86%14%0%99%1%
LeggelooWesterveld93%7%91%9%93%7%0%98%2%
Verspreide huizen GeeuwenbrugWesterveld93%7%91%9%86%14%0%93%7%
DieverbrugWesterveld96%4%94%6%93%7%0%81%19%
Verspreide huizen DieverbrugWesterveld0%0%0%0%0%0%0%0%0%
HavelteWesterveld82%18%95%5%68%32%0%88%12%
DarpWesterveld99%1%99%1%59%41%0%85%15%
HavelterbergWesterveld100%0%97%3%92%8%0%95%5%
Verspreide huizen HavelteWesterveld80%20%89%11%88%12%0%95%5%
UffelteWesterveld96%4%98%2%78%22%0%94%6%
Verspreide huizen UffelteWesterveld90%10%84%16%93%7%0%90%10%
Wapserveen middenWesterveld98%2%97%3%89%10%0%95%5%
Wapserveen-WestWesterveld90%10%90%10%84%16%0%94%6%
Wapserveen-OostWesterveld90%10%85%15%94%6%0%94%6%
Verspreide huizen WapserveenWesterveld96%4%88%12%72%28%0%76%24%
VledderWesterveld95%5%97%3%76%24%0%99%1%
Verspreide huizen VledderWesterveld86%14%84%16%77%23%0%93%7%
FrederiksoordWesterveld97%3%93%7%49%51%0%91%9%
Verspreide huizen FrederiksoordWesterveld96%4%93%7%71%29%0%69%31%
NijensleekWesterveld91%9%93%7%89%11%0%92%8%
Verspreide huizen NijensleekWesterveld100%0%85%15%67%30%2%87%13%
VledderveenWesterveld98%2%98%2%87%13%0%96%4%
Verspreide huizen VledderveenWesterveld97%3%97%3%93%7%0%100%0%
WilhelminaoordWesterveld92%8%98%2%59%41%0%100%0%
Verspreide huizen WilhelminaoordWesterveld77%23%82%18%55%45%0%86%14%
DoldersumWesterveld0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen DoldersumWesterveld0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen BoschoordWesterveld0%0%0%0%0%0%0%0%0%
ZuidlarenTynaarlo75%25%96%4%70%29%0%91%9%
Zuid-EsTynaarlo94%6%99%1%77%23%0%95%5%
Verspreide huizen ZuidlarenTynaarlo0%0%0%0%0%0%0%0%0%
De GroeveTynaarlo89%11%96%4%83%17%0%94%6%
Verspreide huizen De GroeveTynaarlo100%0%100%0%100%0%0%47%53%
ZuidlaarderveenTynaarlo93%7%96%4%88%11%1%99%1%
Verspreide huizen ZuidlaarderveenTynaarlo93%7%96%4%93%7%0%61%39%
MidlarenTynaarlo97%3%99%1%96%4%0%91%9%
Verspreide huizen MidlarenTynaarlo100%0%78%22%71%27%2%84%16%
WestlarenTynaarlo99%1%98%2%83%17%0%100%0%
Westlaren NoordTynaarlo98%2%99%1%94%5%1%84%16%
Verspreide huizen WestlarenTynaarlo0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Westlaren-WestTynaarlo0%0%0%0%0%0%0%0%0%
SchuilingsoordTynaarlo99%1%98%2%84%16%0%96%4%
Verspreide huizen SchuilingsoordTynaarlo94%6%97%3%91%9%0%82%18%
PaterswoldeTynaarlo87%13%96%4%75%25%0%94%6%
Verspreide huizen PaterswoldeTynaarlo0%0%0%0%0%0%0%0%0%
EeldeTynaarlo81%19%98%2%68%30%2%84%16%
Oosterbroek en vliegveldTynaarlo87%13%82%18%71%29%0%89%11%
Verspreide huizen EeldeTynaarlo98%2%98%2%90%10%0%90%10%
EelderwoldeTynaarlo91%9%97%3%92%8%0%64%36%
Verspreide huizen EelderwoldeTynaarlo98%2%99%1%93%7%0%3%97%
VriesTynaarlo93%7%98%2%75%25%0%96%4%
Verspreide huizen VriesTynaarlo94%6%91%9%37%63%0%45%55%
DonderenTynaarlo94%6%99%1%94%6%0%92%8%
Verspreide huizen DonderenTynaarlo100%0%94%6%88%9%3%73%27%
BunneTynaarlo89%11%91%9%91%9%0%96%4%
WindeTynaarlo100%0%100%0%97%3%0%87%13%
Verspreide huizen WindeTynaarlo0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen BunneTynaarlo96%4%100%0%89%11%0%96%4%
YdeTynaarlo95%5%97%3%83%17%0%95%5%
De PuntTynaarlo92%8%90%10%91%9%0%96%4%
Verspreide huizen De PuntTynaarlo0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen YdeTynaarlo100%0%100%0%90%10%0%95%5%
TynaarloTynaarlo97%3%96%4%82%18%0%94%6%
Verspreide huizen TynaarloTynaarlo92%8%91%9%86%14%0%77%23%
ZeegseTynaarlo94%6%89%11%90%10%0%94%6%
OudemolenTynaarlo95%5%90%10%95%5%0%90%10%
TaarloTynaarlo88%12%94%6%91%9%0%94%6%
Verspreide huizen ZeegseTynaarlo99%1%68%32%87%13%0%83%17%
Verspreide huizen OudemolenTynaarlo0%0%0%0%0%0%0%0%0%
Verspreide huizen TaarloTynaarlo0%0%0%0%0%0%0%0%0%
ZeijenTynaarlo98%2%95%5%93%7%0%89%11%
Verspreide huizen ZeijenTynaarlo97%3%90%10%87%13%0%97%3%
BeilenMidden-Drenthe81%19%98%2%60%40%0%81%19%
Lieving MakkumMidden-Drenthe100%0%97%3%91%9%0%95%5%
HoltheMidden-Drenthe96%4%96%4%98%2%0%91%9%
BrunstingMidden-Drenthe100%0%97%3%97%3%0%97%3%
Verspreide huizen BeilenMidden-Drenthe96%4%96%4%82%18%0%57%43%
HijkenMidden-Drenthe97%3%96%4%84%15%0%88%12%
OranjeMidden-Drenthe92%8%98%2%73%27%0%100%0%
Verspreide huizen HijkenMidden-Drenthe98%2%92%8%88%11%1%91%9%
HooghalenMidden-Drenthe93%7%98%2%78%22%0%96%4%
LaaghalenMidden-Drenthe94%6%91%9%89%11%0%94%6%
Verspreide huizen HooghalenMidden-Drenthe91%9%93%7%81%18%1%91%9%
WijsterMidden-Drenthe99%1%98%2%80%20%0%87%13%
Verspreide huizen WijsterMidden-Drenthe97%3%95%5%91%9%0%95%5%
SpierMidden-Drenthe96%4%99%1%93%6%1%99%1%
Verspreide huizen SpierMidden-Drenthe87%13%87%13%77%23%0%97%3%
DrijberMidden-Drenthe100%0%98%2%84%16%0%84%16%
Verspreide huizen DrijberMidden-Drenthe96%4%98%2%81%19%0%89%11%
Smilde-CentrumMidden-Drenthe81%19%95%5%60%40%0%87%13%
Smilde-NoordMidden-Drenthe99%1%94%6%96%4%0%96%4%
Smilde-ZuidMidden-Drenthe99%1%96%4%81%19%0%96%4%
Verspreide huizen SmildeMidden-Drenthe97%3%97%3%90%9%1%83%17%
Bovensmilde-CentrumMidden-Drenthe94%6%99%1%70%30%0%90%10%
Bovensmilde-NoordMidden-Drenthe99%1%94%6%96%4%0%93%7%
Bovensmilde-ZuidMidden-Drenthe100%0%97%3%96%4%0%93%7%
Verspreide huizen BovensmildeMidden-Drenthe100%0%91%9%92%8%0%76%24%
Hoogersmilde-CentrumMidden-Drenthe93%7%93%7%61%39%0%80%20%
Hoogersmilde-NoordMidden-Drenthe96%4%97%3%88%12%0%90%10%
Hoogersmilde-ZuidMidden-Drenthe92%8%92%8%75%25%0%98%2%
Verspreide huizen HoogersmildeMidden-Drenthe100%0%86%14%88%12%0%89%11%
WesterborkMidden-Drenthe89%11%96%4%69%31%0%86%14%
EursingeMidden-Drenthe91%9%87%13%87%13%0%100%0%
Verspreide huizen WesterborkMidden-Drenthe100%0%90%10%85%12%2%83%17%
ElpMidden-Drenthe98%2%97%3%86%14%0%98%2%
ZuidveldMidden-Drenthe100%0%100%0%93%7%0%100%0%
Verspreide huizen ElpMidden-Drenthe0%0%0%0%0%0%0%0%0%
WitteveenMidden-Drenthe91%9%91%9%74%25%1%91%9%
Verspreide huizen WitteveenMidden-Drenthe89%11%98%2%87%11%2%89%11%
Nieuw-BalingeMidden-Drenthe97%3%93%7%76%24%0%90%10%
Verspreide huizen Nieuw-BalingeMidden-Drenthe100%0%93%7%87%13%0%93%7%
Verspreide huizen NieuweroordMidden-Drenthe95%5%97%3%87%13%0%92%8%
ZwiggelteMidden-Drenthe96%4%97%3%83%17%0%90%10%
Verspreide huizen ZwiggelteMidden-Drenthe96%4%93%7%81%19%0%87%13%
OrvelteMidden-Drenthe87%13%87%13%40%60%0%98%2%
Verspreide huizen OrvelteMidden-Drenthe97%3%93%7%88%12%0%93%7%
GarmingeMidden-Drenthe94%6%97%3%97%3%0%89%11%
BalingeMidden-Drenthe100%0%95%5%100%0%0%97%3%
MantingeMidden-Drenthe100%0%93%7%93%7%0%96%4%
Verspreide huizen de BroekstreekMidden-Drenthe97%3%93%7%90%10%0%93%7%
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de provincie Drenthe. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 17 november 2021.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechtsbovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo