Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de provincie Zuid-Holland

Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de provincie Zuid-Holland.
Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de provincie Zuid-Holland.
Inhoud en meer informatie:

Deze pagina biedt informatie over het percentage woningen naar eigendom-, bewoning-, type- en bouwperiode per buurt in de provincie Zuid-Holland. De gegevens gelden voor 2021.


Woningen naar eigendom: Koopwoningen zijn eigendom van de bewoner(s) of in gebruik als tweede woning. Huurwoningen worden niet bewoond door de eigenaar van de woning. Huurwoningen worden verdeeld in (1) woningen in bezit van een woningcorporatie of andere instelling. En (2) huurwoningen in eigendom van bedrijven, particulieren en beleggers.

Woningen naar bewoning: Een woning is bewoond als er volgens de Basisregistratie Personen minimaal 1 persoon stond ingeschreven op het bijbehorende adres. Alle overige woningen worden beschouwd als onbewoond.

Woningen naar type: Een woning is meergezins wanneer het samen met andere woningen of (bedrijfs)ruimten een geheel pand vormt. Hieronder vallen flats, galerij-, portiek-, beneden- en bovenwoningen, appartementen en woningen boven bedrijfsruimten. Alle overige woningen hebben het type eengezins.

Woningen naar bouwjaar: Het bouwjaar is het jaar waarin een pand, waarin een woning zich bevindt, oorspronkelijk is opgeleverd. Bouwjaar heeft hier twee waarden: (1) in of na het jaar 2000 gebouwd en (2) vóór het jaar 2000 gebouwd.

Top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de provincie Zuid-Holland

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de provincie Zuid-Holland. De gegevens gelden voor 2021.

Er zijn 23 buurten met het hoogste percentage koopwoningen van 100% per buurt in de provincie Zuid-Holland.

Toon tabel
Verdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de provincie Zuid-Holland






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de provincie Zuid-Holland naar het percentage koopwoningen per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de provincie Zuid-Holland in een woningwaardeklasse ingedeeld. Deze woningwaardeklasse bestaat uit de volgende categorieën: <40%, 40%-50%, 50%-60%, 60%-70%, 70%-80%, 80%-90% en 90%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de woningwaardeklasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de provincie Zuid-Holland






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage koopwoningen in de provincie Zuid-Holland. De cumulatieve verdeling toont elk van de 2.346 buurten in de provincie Zuid-Holland als een stip . Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage koopwoningen per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit gemiddelde inkomen hebben.

Ranglijst van het percentage woningen per kenmerk voor de buurten in de provincie Zuid-Holland

Onderstaande tabel toont het percentage woningen per kenmerk per buurt. Er zijn 2.346 buurten in de provincie Zuid-Holland waarvoor de gegevens over het percentage koopwoningen bekend zijn. De 500 buurten met het hoogste percentage koopwoningen en de 500 buurten met het laagste percentage koopwoningen worden in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

BuurtnaamGemeentenaam% Percentage eengezinswoning% Percentage meergezinswoning% Percentage bewoond% Percentage onbewoond% Koopwoningen% Huurwoningen totaal% Eigendom onbekend% Bouwjaar voor 2000% Bouwjaar vanaf 2000
HelhoekWestvoorne100%0%92%8%100%0%0%72%28%
WilderszijdeLansingerland100%0%97%3%100%0%0%31%69%
PoortugaalAlbrandswaard100%0%92%8%100%0%0%100%0%
KijvelandenAlbrandswaard100%0%93%7%100%0%0%61%39%
Sonate en omgevingZwijndrecht100%0%100%0%100%0%0%100%0%
Sportpark HolyVlaardingen3%97%100%0%100%0%0%3%97%
Het LandNissewaard100%0%99%1%100%0%0%0%100%
Groote WeergorsHellevoetsluis100%0%100%0%100%0%0%68%32%
Hoogblokland-Buitengebied-ZuidMolenlanden100%0%97%3%100%0%0%94%6%
Amstelwijck SmitzigtDordrecht100%0%100%0%100%0%0%60%40%
MeerpolderZoetermeer87%13%87%13%100%0%0%93%7%
GelderswoudeZoeterwoude90%10%86%14%100%0%0%79%21%
LangeveldTeylingen95%5%80%20%100%0%0%45%55%
Polder HeerjansdamZwijndrecht100%0%100%0%100%0%0%85%15%
Bedrijventerrein Gors-NoordZwijndrecht100%0%100%0%100%0%0%35%65%
Groot-Ammers-Buitengebied-NoordMolenlanden100%0%96%4%100%0%0%85%15%
Vissersdijk-BenedenDordrecht100%0%98%2%100%0%0%54%46%
Bloemenbuurt A(kelei)Zwijndrecht100%0%93%7%100%0%0%96%4%
CouwenhoekCapelle aan den IJssel100%0%100%0%100%0%0%0%100%
Dordtse HoutDordrecht100%0%100%0%100%0%0%60%40%
GeestwaterLisse100%0%100%0%100%0%0%12%88%
Noordse DorpNieuwkoop100%0%96%4%100%0%0%92%8%
MiddellandAlblasserdam100%0%99%1%100%0%0%100%0%
Schenkel-ZuidoostNissewaard100%0%100%0%99%1%0%100%0%
Develzijde NederhovenZwijndrecht100%0%99%1%99%1%0%99%1%
Maaswijk-ZuidwestNissewaard99%1%99%1%99%1%0%100%0%
ArcheonAlphen aan den Rijn99%1%99%1%99%1%0%0%100%
BalkengatZwijndrecht88%12%98%2%99%1%0%99%1%
ElzenhofBodegraven-Reeuwijk100%0%96%4%99%1%0%96%4%
EdelsteenbuurtLansingerland100%0%99%1%99%1%0%100%0%
Park Holy NoordVlaardingen4%96%100%0%99%1%0%0%100%
Driehoek en omgevingDordrecht100%0%99%1%99%1%0%100%0%
EikelenburgRijswijk98%2%96%4%99%1%0%9%91%
Vissersdijk-OostDordrecht100%0%99%1%99%1%0%19%81%
Iroko en omgevingDordrecht100%0%100%0%99%1%0%100%0%
Laag Dalem ZuidGorinchem100%0%99%1%99%1%0%6%94%
Zijlwijk-ZuidLeiden100%0%99%1%98%2%0%100%0%
OttersveenNissewaard100%0%98%2%98%2%0%100%0%
LogendalHellevoetsluis100%0%99%1%98%2%0%100%0%
Buitenhof-ZuidDelft100%0%99%1%98%2%0%100%0%
Ter LuchtMidden-Delfland100%0%95%5%98%2%0%81%19%
TuinenbuurtCapelle aan den IJssel100%0%99%1%98%2%0%100%0%
’s-GravenparkCapelle aan den IJssel100%0%98%2%98%2%0%86%14%
MolenbuurtCapelle aan den IJssel83%17%99%1%98%2%0%100%0%
Klein AlblasAlblasserdam100%0%94%6%98%2%0%4%96%
Lievershil en omgevingZwijndrecht100%0%99%1%98%2%0%100%0%
Reeuwijk-Brug-NoordBodegraven-Reeuwijk100%0%96%4%98%2%0%33%67%
Kruis HoeffeHellevoetsluis99%1%99%1%98%2%0%94%6%
Officiervliet-OostZwijndrecht100%0%98%2%98%2%0%99%1%
Wijkpark PortlandAlbrandswaard100%0%98%2%98%2%0%10%90%
Buitengebied Rhoon-ZuidAlbrandswaard100%0%100%0%98%2%0%93%7%
DorpzichtBarendrecht100%0%98%2%98%2%0%100%0%
Schenkel-NoordoostNissewaard41%59%99%1%98%2%0%100%0%
DuinoordWestvoorne100%0%96%4%98%2%0%98%2%
VuykterreinCapelle aan den IJssel70%30%97%3%98%2%0%88%12%
RingoeversHillegom89%11%97%3%98%2%0%13%87%
Dronenwijk-ZuidBodegraven-Reeuwijk79%21%98%2%98%2%0%100%0%
EilandenbuurtCapelle aan den IJssel100%0%99%1%98%2%0%100%0%
De HovenDordrecht88%12%99%1%97%3%0%3%97%
BodegraafsestraatwegGouda91%9%99%1%97%3%0%58%42%
Dijkgebied-Groot-AmmersMolenlanden95%5%93%7%97%3%0%87%13%
ZuidendijkDordrecht100%0%98%2%97%3%0%100%0%
Egel- en SalamanderveenNissewaard100%0%99%1%97%3%0%100%0%
Hooge NespolderZwijndrecht94%6%100%0%97%3%0%94%6%
MiddelburgBodegraven-Reeuwijk98%2%98%2%97%3%0%89%11%
ScandinavischebuurtCapelle aan den IJssel100%0%97%3%97%3%0%100%0%
Giessenburg-Recreatie-NoordMolenlanden100%0%94%6%97%3%0%75%25%
ComponistenbuurtLansingerland100%0%98%2%97%2%0%100%0%
Sportterrein KrommedijkDordrecht100%0%100%0%97%3%0%97%3%
JagtlustTeylingen94%6%81%19%97%3%0%94%6%
Giessenburg-Recreatie-ZuidMolenlanden100%0%90%10%97%3%0%79%21%
Zeeheldenbuurt-oostCapelle aan den IJssel97%3%98%2%97%3%0%93%7%
RossinibuurtCapelle aan den IJssel68%32%97%3%97%3%0%100%0%
Piershil BuitengebiedHoeksche Waard98%2%97%3%97%3%0%89%11%
De HavenNissewaard78%22%98%2%97%3%0%0%100%
SpoelwijkAlphen aan den Rijn97%3%98%2%97%3%0%90%10%
Vlist Bovenberg en LekdijkKrimpenerwaard100%0%97%3%97%3%0%85%15%
UiterwaardZuidplas77%23%96%4%97%3%0%88%12%
3e PoellaanLisse98%2%94%6%97%3%0%98%2%
BurgtenbuurtAlphen aan den Rijn68%32%99%1%97%3%0%100%0%
Lisse RondLisse77%23%99%1%97%3%0%64%36%
De WarandaWestvoorne100%0%91%9%97%3%0%88%12%
Stolwijkersluis (ged.)Krimpenerwaard94%6%97%3%97%3%0%94%6%
WeteringparkAlphen aan den Rijn89%11%98%2%97%3%0%100%0%
DrevenbuurtVlaardingen100%0%99%1%97%3%0%100%0%
HeuvelwegAlphen aan den Rijn100%0%99%1%97%3%0%100%0%
ParadijsselCapelle aan den IJssel92%8%99%1%97%2%0%31%69%
OostWaddinxveen97%3%97%3%97%3%0%62%38%
OffemNoordwijk99%1%94%6%96%4%0%16%84%
Middelharnis Nieuw ZeelandGoeree-Overflakkee100%0%97%3%96%4%0%69%31%
StadsdeelparkCapelle aan den IJssel99%1%97%3%96%4%0%95%5%
HaantjeRijswijk91%9%99%1%96%3%0%25%75%
ParkzoomZuidplas97%3%99%1%96%4%0%99%1%
WaardeilandLeiden72%28%96%4%96%3%1%100%0%
Rivierdijk westHardinxveld-Giessendam100%0%93%7%96%4%0%88%12%
De HeulAlphen aan den Rijn98%2%96%4%96%4%0%33%67%
Rijneveld-ZuidAlphen aan den Rijn100%0%99%1%96%4%0%89%11%
ZuidbuurtMaassluis96%4%92%8%96%4%0%82%18%
Reeuwijk-Brug-ZuidoostBodegraven-Reeuwijk95%5%95%5%96%4%0%93%7%
KleurenbuurtLeidschendam-Voorburg90%10%97%3%96%4%0%94%6%
Prins Bernhardstraat en omgevingZwijndrecht91%9%98%2%96%4%0%93%7%
DalenbuurtCapelle aan den IJssel65%35%97%3%96%4%0%100%0%
Amerstraat en omgevingDordrecht99%1%98%2%96%4%0%100%0%
Hoogblokland-MinkeloosMolenlanden100%0%100%0%96%4%0%100%0%
KorteraarNieuwkoop97%3%99%1%96%4%1%86%14%
KoningsveldbuurtDelft55%45%96%4%95%4%1%29%71%
WoubrugsewegAlphen aan den Rijn91%9%100%0%95%5%0%82%18%
HoevenbuurtGouda86%14%99%1%95%5%0%100%0%
Park LeeuwenberghLeidschendam-Voorburg99%1%96%4%95%4%1%98%2%
Ottoland-KortezijdeMolenlanden85%15%100%0%95%5%0%80%20%
Verspreide huizen Ouderkerk OostKrimpenerwaard97%3%94%6%95%5%0%70%30%
Verspreide huizen Ter AarNieuwkoop77%23%86%14%95%5%0%91%9%
Waarder-WestBodegraven-Reeuwijk100%0%95%5%95%5%0%91%9%
Sommelsdijk buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%98%2%95%5%0%62%38%
DronenhoekBodegraven-Reeuwijk45%55%96%4%95%5%0%100%0%
Officiervliet-WestZwijndrecht92%8%94%6%95%5%0%99%1%
StadswervenDordrecht36%64%96%4%95%5%0%0%100%
Giessenburg-WestMolenlanden94%6%96%4%95%5%0%83%17%
GouwsluisAlphen aan den Rijn83%17%97%3%95%5%0%74%26%
Het BeijerscheKrimpenerwaard88%12%91%9%95%5%0%90%10%
Vogelenzang-NoordNissewaard96%4%98%2%95%5%0%99%1%
’t Lange LandHellevoetsluis96%4%96%4%95%5%0%80%20%
DobbewijkVoorschoten96%4%98%2%95%5%0%100%0%
Giessenburg-ZuidwestMolenlanden97%3%97%3%95%5%0%81%19%
ParallelwegHardinxveld-Giessendam98%2%98%2%95%5%0%86%14%
OranjebuurtVlaardingen98%2%98%2%95%5%0%100%0%
Laag BoskoopAlphen aan den Rijn100%0%99%1%95%5%0%90%10%
VoorwillensewegGouda95%5%99%1%95%5%0%92%8%
Groot-Ammers-GraaflandMolenlanden97%3%94%6%95%5%0%79%21%
Westerpark c.a.Zoetermeer91%9%95%5%95%5%0%48%52%
KoolwijkKrimpenerwaard88%12%91%9%94%6%0%85%15%
Klaaswaal BuitengebiedHoeksche Waard97%3%96%4%94%5%0%93%7%
Boeroestraat en omgevingDordrecht95%5%97%3%94%6%0%100%0%
BosweideDen Haag93%7%96%4%94%6%0%0%100%
KijfhoekZwijndrecht91%9%97%3%94%6%0%82%18%
Achterzeedijk OostBarendrecht100%0%94%6%94%6%0%94%6%
De Oude Wereld-OostAlphen aan den Rijn92%8%99%1%94%6%0%100%0%
AckerswoudePijnacker-Nootdorp95%5%92%8%94%6%0%12%88%
Achter de DijkWestland92%8%100%0%94%6%0%100%0%
Brandwijk-VuilendamMolenlanden97%3%91%9%94%6%0%89%11%
ZalmlaanBrielle100%0%94%6%94%6%0%100%0%
StrijpeWestvoorne94%6%97%3%94%6%0%76%24%
Mildenburg en omgevingDordrecht79%21%98%2%94%6%0%100%0%
WagenzichtHellevoetsluis81%19%99%1%94%6%0%42%58%
MerelbuurtCapelle aan den IJssel66%34%97%3%93%7%0%96%4%
’s-Gravenweg/AlexanderlaanCapelle aan den IJssel97%3%97%3%93%7%0%49%51%
DamsigtLeidschendam-Voorburg84%16%97%3%93%7%0%100%0%
Beneden-HaastrechtKrimpenerwaard91%9%95%5%93%7%0%72%28%
Benedenberg en ZuidbroekKrimpenerwaard95%5%97%3%93%7%0%82%18%
KlinkertCapelle aan den IJssel100%0%93%7%93%7%0%93%7%
Ouddorp buitengebiedGoeree-Overflakkee96%4%91%9%93%7%0%85%15%
Oud-Beijerland Bedrijventerrein De BosschenHoeksche Waard91%9%93%7%93%7%0%91%9%
LekdijkKrimpenerwaard100%0%94%6%93%7%0%95%5%
SlakkenveenNissewaard81%19%98%2%93%7%0%100%0%
Poldergebied AbbenbroekNissewaard96%4%97%3%93%7%0%87%13%
Rietveldse polderAlphen aan den Rijn100%0%97%3%93%7%0%88%12%
Kleine Lindt PolderZwijndrecht94%6%98%2%93%7%0%85%15%
VogelbuurtSchiedam89%11%98%2%93%7%0%89%11%
Parkbuurt oosteindeDen Haag89%11%98%2%93%7%0%54%46%
Rvierdijk oostHardinxveld-Giessendam86%14%95%5%93%7%0%72%28%
Polderpeil-OostAlphen aan den Rijn64%36%99%1%93%7%0%89%11%
Hoogblokland-BazeldijkMolenlanden93%8%93%8%93%8%0%95%5%
BuitengebiedHellevoetsluis95%5%93%7%93%7%0%82%18%
LaageindBodegraven-Reeuwijk95%5%95%5%93%7%0%90%10%
Horsten en VorstenTeylingen57%43%97%3%93%6%1%100%0%
Noordeloos-OverslingelandMolenlanden86%14%90%10%93%7%0%88%12%
Giessenburg-Buitengebied-ZuidMolenlanden93%7%97%3%93%7%0%83%17%
Giessenburg-OostMolenlanden98%2%93%7%93%7%0%80%20%
VlinderstrikLansingerland98%2%96%4%93%7%0%82%18%
Buitengebied KwintsheulWestland100%0%97%3%93%7%0%46%54%
Hoornerhage c.a.Zoetermeer93%7%95%5%93%7%0%98%2%
Ottoland-WestMolenlanden100%0%93%7%93%7%0%93%7%
Sancta Maria NoordwijkerhoutNoordwijk100%0%95%5%93%7%0%47%53%
Landelijk gebied WestGorinchem100%0%100%0%93%7%0%73%27%
Noordse BuurtNieuwkoop100%0%95%5%93%7%0%90%10%
Bedrijventerrein MoerkapelleZuidplas100%0%93%7%93%7%0%96%4%
Tweede TolDordrecht99%1%93%7%93%7%0%60%40%
Dijkgebied-StreefkerkMolenlanden97%3%96%4%93%6%1%90%10%
VoordijkBarendrecht91%9%94%6%93%7%0%34%66%
TempelBodegraven-Reeuwijk97%3%97%3%93%7%0%83%17%
Waal-DorpMolenlanden100%0%96%4%93%7%0%76%24%
OranjewijkLeiderdorp85%15%98%2%93%7%0%99%1%
De Gaarden/SveaforsSchiedam72%28%97%3%92%8%0%60%40%
Sancta Maria NoordwijkNoordwijk26%74%91%9%92%8%0%60%40%
KleipettenKatwijk71%29%98%2%92%8%0%61%39%
LangeraarNieuwkoop78%22%96%4%92%8%0%50%50%
DeverLisse97%3%97%3%92%8%0%92%8%
TienmorgenHardinxveld-Giessendam97%3%99%1%92%8%0%66%34%
HoogeindBodegraven-Reeuwijk100%0%94%6%92%8%0%90%10%
EuryzaZwijndrecht18%82%65%35%92%8%0%0%100%
Dirksland buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%95%5%92%8%0%79%21%
ZeeheldenwijkLeidschendam-Voorburg86%14%98%2%92%8%0%100%0%
Oud-ReeuwijkBodegraven-Reeuwijk96%4%99%1%92%8%0%84%16%
Wantijpark en omgevingDordrecht62%38%97%3%92%8%0%62%38%
BeijenveldBodegraven-Reeuwijk88%12%99%1%92%8%0%98%2%
Overige verspreide huizenKaag en Braassem97%3%86%14%92%8%0%60%40%
SchotdeurenGorinchem100%0%97%3%92%8%0%49%51%
KlapwijkPijnacker-Nootdorp94%6%99%1%92%8%0%100%0%
WestrandNissewaard100%0%96%4%92%8%0%73%27%
Verspreide huizen Duifpolder en omgevingMidden-Delfland93%7%92%8%92%8%0%87%13%
Grassen- WaterbuurtGouda100%0%99%1%92%7%0%100%0%
Oostpolder in SchielandGouda96%4%88%12%92%8%0%50%50%
BonfutLansingerland95%5%94%6%92%8%0%100%0%
Ter LeedeTeylingen90%10%97%3%92%8%0%99%1%
De AsZwijndrecht91%9%99%1%92%8%0%100%0%
BovenstadKrimpenerwaard100%0%97%3%92%8%0%90%10%
Lintbebouwing-WestMolenlanden89%11%92%8%92%8%0%97%3%
Arkel-Buitengebied-Zuid-WestMolenlanden97%3%94%6%92%8%0%93%7%
DijkAlblasserdam74%26%93%7%92%8%0%87%13%
BeerendrechtAlphen aan den Rijn85%15%98%2%92%8%0%99%1%
GaatkensoogBarendrecht84%16%98%2%92%8%0%0%100%
Goudriaan-OostMolenlanden96%4%93%7%92%8%0%87%13%
NesseAlphen aan den Rijn100%0%95%5%92%8%0%88%12%
Hoge DijkAlphen aan den Rijn100%0%100%0%92%8%0%88%12%
Bleskensgraaf-WestMolenlanden99%1%96%4%92%8%0%81%19%
Bleskensgraaf-Buitengebied-NoordMolenlanden98%2%93%7%92%7%2%82%18%
DordtsestraatwegBarendrecht100%0%97%3%92%8%0%85%15%
Verspreide huizenBrielle97%3%91%9%92%8%0%91%9%
Bleskensgraaf-Buitengebied-ZuidMolenlanden98%2%93%7%92%7%2%82%18%
Hoogblokland-NoordMolenlanden95%5%89%11%92%8%0%97%3%
Corridor-WestZwijndrecht52%48%96%4%91%9%0%100%0%
Om de ZanderijHillegom78%22%97%3%91%9%0%65%35%
Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebiedBodegraven-Reeuwijk98%2%92%8%91%9%0%89%11%
Bedrijventerrein TeylingenWestland96%4%95%5%91%9%0%78%22%
NoordkethelpolderSchiedam96%4%96%4%91%9%0%44%56%
Prickwaert en WeresteijnSliedrecht100%0%99%1%91%9%0%100%0%
Hoornaar-Buitengebied-Zuid-OostMolenlanden95%5%91%9%91%9%0%79%21%
Ooltgensplaat buitengebiedGoeree-Overflakkee98%2%91%9%91%9%0%82%18%
Maasdam BuitengebiedHoeksche Waard98%2%96%4%91%8%1%88%12%
GroenoordAlphen aan den Rijn80%20%97%3%91%9%0%99%1%
Verspreide huizenWestvoorne99%1%93%7%91%9%0%82%18%
NoldijkBarendrecht98%2%93%7%91%9%0%83%17%
Vlietzoom-OostDen Haag97%3%91%9%91%9%0%91%9%
Hoge Rijndijk NoordZoeterwoude85%15%94%6%91%9%0%85%15%
Poldergebied OudenhoornHellevoetsluis99%1%96%4%91%9%0%89%11%
Bedrijventerrein MercuriuswegWaddinxveen92%8%97%3%91%9%0%99%1%
Herkingen buitengebiedGoeree-Overflakkee93%7%95%5%91%9%0%93%7%
Westlandse Zoom De DuinenWestland100%0%95%5%91%9%0%59%41%
Nieuw Essesteijn / ZijdezigtLeidschendam-Voorburg55%45%95%5%91%8%1%0%100%
Heinenoord BuitengebiedHoeksche Waard98%2%96%4%91%9%0%92%8%
HoornwijckRijswijk73%27%69%31%91%9%0%31%69%
Ouddorp zuidGoeree-Overflakkee98%2%97%3%91%9%0%57%43%
Poldergebied HeenvlietNissewaard100%0%98%2%91%9%0%78%22%
Recreatiepark OosteindeZuidplas100%0%82%18%91%9%0%100%0%
Lekdijk-West en Provinciale weg (ged.)Krimpenerwaard95%5%95%5%91%9%0%72%28%
Poldergebied ZuidlandNissewaard97%3%93%7%91%9%0%89%11%
Westhof en DijkpolderWestland85%15%99%1%91%9%0%28%72%
BurgenbuurtCapelle aan den IJssel57%43%98%2%91%9%0%100%0%
OpperduitKrimpenerwaard96%4%94%6%91%9%0%91%9%
Lekdijk-Oost en Provinciale weg (ged.)Krimpenerwaard100%0%95%5%91%9%0%86%14%
Gaag-MaaslandMidden-Delfland95%5%94%6%91%9%0%72%28%
Schelluinen-Buitengebied-NoordoostMolenlanden87%13%90%10%91%9%0%68%32%
Verspreide bebouwing MoerkapelleZuidplas96%4%94%6%91%9%0%79%21%
Vredenburg en omgevingDordrecht67%33%98%2%90%10%0%99%1%
Brandwijk-Noord-OostMolenlanden95%5%98%2%90%10%0%90%10%
Wittens HoeckHellevoetsluis88%12%98%2%90%10%0%100%0%
Wittenstein en omgevingDordrecht84%16%99%1%90%10%0%100%0%
Negen ViertelBodegraven-Reeuwijk100%0%76%24%90%10%0%78%22%
WestkeetshavenZwijndrecht44%56%95%5%90%10%0%0%100%
SmitswegDordrecht100%0%98%2%90%10%0%3%97%
Achterhakkers en omgevingDordrecht35%65%96%4%90%10%0%76%24%
VrijheidsbuurtGouda100%0%99%1%90%10%0%100%0%
VrouwenpolderLisse100%0%99%1%90%10%0%100%0%
Nieuw-Lekkerland-BuitengebiedMolenlanden75%25%96%4%90%10%0%65%35%
Boven-HaastrechtKrimpenerwaard90%10%95%5%90%10%0%70%30%
Verspreide huizenBrielle96%4%94%6%90%10%0%74%26%
Kinderdijk-DorpMolenlanden89%11%95%5%90%9%0%91%9%
MaaldriftWassenaar87%13%87%13%90%10%0%90%10%
WeipoortZoeterwoude95%5%96%4%90%10%0%86%14%
Arkel-Buitengebied-OostMolenlanden96%4%96%4%90%10%0%85%15%
Hoornaar-Lage-GiessenMolenlanden88%12%95%5%90%10%0%85%15%
Goedereede buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%77%23%90%10%0%84%16%
Stellendam centrumGoeree-Overflakkee99%1%96%4%90%10%0%72%28%
Oranjewijk 2Barendrecht100%0%98%2%90%10%0%99%1%
MolendijkSliedrecht96%4%93%7%90%10%0%96%4%
Nieuw-Lekkerland-NoordMolenlanden91%9%95%5%90%9%1%87%13%
BenedenkerkKrimpenerwaard88%12%89%11%90%10%0%84%16%
Oranje NassauOegstgeest87%13%94%6%90%9%0%92%8%
Goudswaard BuitengebiedHoeksche Waard99%1%97%3%90%10%0%94%6%
RandenburgBodegraven-Reeuwijk100%0%96%4%90%10%0%75%25%
Ottoland-LangezijdeMolenlanden97%3%90%10%90%10%0%87%13%
Buitengebied De ZilkNoordwijk100%0%93%7%90%10%0%90%10%
De WerenSliedrecht80%20%97%3%90%10%0%100%0%
Buurt 2851Lansingerland90%10%98%2%90%10%0%6%94%
Dijkgebied-Nieuw-LekkerlandMolenlanden90%10%96%4%90%10%0%82%18%
WeidebloembuurtLansingerland91%9%98%2%90%10%0%99%1%
Rivierdijk-OostSliedrecht95%5%93%7%90%10%0%50%50%
Sterrenkwartier-OostNissewaard100%0%97%3%90%10%0%100%0%
VissenbuurtTeylingen100%0%98%2%90%10%0%100%0%
Sandelingen-AmbachtHendrik-Ido-Ambacht98%2%92%8%90%10%0%45%55%
VogelbuurtTeylingen100%0%99%1%90%10%0%90%10%
Verspreide huizen SchipluidenMidden-Delfland93%7%93%7%90%10%0%77%23%
Leedewijk-ZuidLeiden100%0%99%1%90%10%0%100%0%
Bedrijventerrein De WoerdWestland67%33%91%9%89%11%0%28%72%
Oranjewijk 1Barendrecht87%13%98%2%89%11%0%89%11%
PauwmolenDelft91%9%95%5%89%11%0%91%9%
Hoekenessestraat en omgevingDordrecht84%16%98%2%89%11%0%100%0%
Westmaas BuitengebiedHoeksche Waard98%2%83%17%89%11%0%92%8%
HoeksekadeLansingerland99%1%81%19%89%11%0%78%22%
VogelwijkDen Haag74%26%93%7%89%10%0%94%6%
Bedrijventerrein ABC WestlandWestland100%0%94%6%89%11%0%61%39%
Oud-BodegravenBodegraven-Reeuwijk93%7%91%9%89%11%0%84%16%
Bergse NosLansingerland97%3%93%7%89%10%0%89%11%
ZuideindeAlphen aan den Rijn100%0%91%9%89%11%0%80%20%
Hoornaar-Buitengebied-NoordMolenlanden100%0%100%0%89%11%0%85%15%
PaganinibuurtCapelle aan den IJssel80%20%99%1%89%11%0%99%1%
Achthuizen buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%95%5%89%11%0%91%9%
RedebuurtCapelle aan den IJssel100%0%99%1%89%11%0%100%0%
Buitengebied PoortugaalAlbrandswaard100%0%93%7%89%11%0%94%6%
De ZanderijHillegom80%20%97%3%89%11%0%65%35%
Oud-Alblas-OostMolenlanden95%5%93%7%89%11%0%83%17%
Oostambacht/HeronparkPijnacker-Nootdorp91%9%95%5%89%11%0%41%59%
LeeuwendaalRijswijk68%32%95%5%89%10%0%100%0%
Het ZandRidderkerk70%30%99%1%89%11%0%81%19%
BenedenheulKrimpenerwaard90%10%90%10%89%11%0%79%21%
Buitengebied Noordwijk ZuidNoordwijk95%5%98%2%89%10%1%81%19%
GrashoekNoordwijk90%10%99%1%89%11%0%100%0%
WinkelhofLeiderdorp55%45%97%3%89%11%0%100%0%
Krimpen-OostKrimpenerwaard96%4%93%7%89%11%0%98%2%
PuccinibuurtCapelle aan den IJssel66%34%97%3%89%11%0%100%0%
HalfwegLisse97%3%100%0%89%11%0%92%8%
NieuwkoopNieuwkoop79%21%94%6%89%11%0%64%36%
WilgenrijkMaassluis88%12%89%11%89%10%0%17%83%
NoordkadeWaddinxveen84%16%95%5%89%11%0%70%30%
Lintbebouwing-OostMolenlanden100%0%93%7%89%11%0%80%20%
Nieuwe waterwegMaassluis0%100%96%4%89%11%0%100%0%
Verspreide huizenBrielle97%3%90%10%89%11%0%67%33%
Rijksstraatweg en omgevingHellevoetsluis93%7%95%5%89%11%0%82%18%
Azobe en omgevingDordrecht96%4%99%1%88%12%0%90%10%
Maaswijk-NoordoostNissewaard88%12%99%1%88%12%0%100%0%
Parkenbuurt/BijdorpSchiedam92%8%93%7%88%12%0%22%78%
De EilandenGouda91%9%98%2%88%12%0%0%100%
Ottoland-VuilendamMolenlanden100%0%92%8%88%12%0%96%4%
RozendaalKrimpenerwaard100%0%94%6%88%12%0%88%12%
Ter LeedeBarendrecht75%25%99%1%88%12%0%3%97%
Strijen Bedrijventerrein BonaventuraHoeksche Waard81%19%85%15%88%12%0%85%15%
Bovenberg westelijk van de FransekadeKrimpenerwaard83%17%83%17%88%12%0%90%10%
VrouwenakkerNieuwkoop98%2%92%8%88%12%0%93%7%
Broekvelden-NoordoostBodegraven-Reeuwijk95%5%99%1%88%12%0%98%2%
Nieuweland 5Barendrecht84%16%98%2%88%12%0%95%5%
Buitengebied Poeldijk-WestWestland97%3%96%4%88%12%0%86%14%
Nieuw-Beijerland BuitengebiedHoeksche Waard97%3%93%7%88%12%0%93%7%
KerkwijkLeiderdorp94%6%97%3%88%12%0%90%10%
De HoefslagLansingerland91%9%91%9%88%12%0%71%29%
Ter Aar (buitengebied)Nieuwkoop87%13%96%4%88%12%0%55%45%
PaplandGorinchem84%16%96%4%88%12%0%76%24%
Streefkerk-BuitengebiedMolenlanden100%0%90%10%88%12%0%63%37%
Arkel-Industriegebied-Zuid1Molenlanden93%7%98%2%88%12%0%83%17%
Verspreide huizen Oudendijkse polderKaag en Braassem83%17%95%5%88%12%0%16%84%
Arkel-Industriegebied-NoordMolenlanden93%7%98%2%88%12%0%83%17%
BoekhorstNoordwijk94%6%97%3%88%12%0%100%0%
Ouddorp oudelandGoeree-Overflakkee100%0%96%4%88%12%0%88%12%
Dijkgebied-LangerakMolenlanden95%5%91%9%88%12%0%91%9%
Oud-Beijerland BuitengebiedHoeksche Waard94%6%96%4%88%12%0%89%11%
Groenswaard 1Waddinxveen98%2%97%3%88%12%0%94%6%
Mijnsheerenland BuitengebiedHoeksche Waard94%6%90%10%88%12%0%88%12%
ZeeheldenbuurtZwijndrecht73%27%97%3%88%12%0%100%0%
Zuidpolder Oude LeedePijnacker-Nootdorp96%4%95%5%88%12%0%81%19%
West 1Waddinxveen98%2%96%4%88%12%0%89%11%
Babberspolder NoordVlaardingen74%26%97%3%88%12%0%100%0%
TinteWestvoorne100%0%95%5%88%12%0%94%6%
Rijneveld-NoordAlphen aan den Rijn98%2%96%4%88%12%0%86%14%
Groot-Ammers-Buitengebied-ZuidMolenlanden100%0%97%3%88%12%0%66%34%
BloemenwijkVoorschoten89%11%98%2%88%12%0%99%1%
Oude-Tonge buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%95%5%88%12%0%83%17%
Buurtschap TeijlingenTeylingen90%10%94%6%88%11%1%88%12%
HoogendoornlaanAlphen aan den Rijn96%4%96%4%88%12%0%92%8%
Den Bommel buitengebiedGoeree-Overflakkee97%3%94%6%88%12%0%92%8%
Noordpolder DelfgauwPijnacker-Nootdorp97%3%97%3%88%12%0%88%12%
Rodenrijse ZoomLansingerland72%28%96%4%88%12%0%12%88%
Amazone en omgevingDordrecht100%0%99%1%88%12%0%98%2%
Buitenuitbreiding-OostSliedrecht94%6%96%4%88%12%0%92%8%
Nieuweweg en omgevingDordrecht100%0%96%4%88%12%0%100%0%
Veerplein - OostkeetshavenZwijndrecht74%26%97%3%87%13%0%98%2%
Zuidplas 90Waddinxveen87%13%99%1%87%13%0%77%23%
Vlietzoom-WestDen Haag94%6%87%13%87%12%1%93%7%
Hoogblokland-Buitengebied-NoordMolenlanden90%10%96%4%87%13%0%94%6%
Polderpeil-WestAlphen aan den Rijn69%31%99%1%87%13%0%100%0%
WesteindeZoeterwoude100%0%97%3%87%13%0%79%21%
Groot-Ammers-ScheepswerfMolenlanden91%9%88%12%87%8%5%87%13%
DalemGorinchem99%1%98%2%87%13%0%95%5%
Klarinetsingel en omgevingZwijndrecht99%1%99%1%87%13%0%100%0%
TuinbouwgebiedKaag en Braassem81%19%93%7%87%13%0%74%26%
Molenaarsgraaf-WestMolenlanden89%11%93%7%87%13%0%96%4%
Buitengebied NaaldwijkWestland97%3%96%4%87%13%0%72%28%
BloemendaalsewegGouda97%3%100%0%87%13%0%93%7%
Molenaarsgraaf-VuilendamMolenlanden88%12%93%7%87%13%0%74%26%
Molenaarsgraaf-Polderweg-oostMolenlanden88%12%93%7%87%13%0%74%26%
Buitengebied NoordwijkerhoutNoordwijk96%4%92%8%87%13%0%71%29%
Kruiden ZuidTeylingen97%3%99%1%87%12%0%87%13%
KruiningergorsWestvoorne93%7%87%13%87%13%0%75%25%
Huis te LandeRijswijk32%68%97%3%87%13%0%100%0%
Giessenburg-Buitengebied-NoordMolenlanden88%12%95%5%87%13%0%80%20%
Bedrijventerrein De HoevenWestland70%30%87%13%87%13%0%61%39%
StationswegSliedrecht84%16%91%9%87%13%0%100%0%
Provinciale weg (ged.) De Hem en Hogedijk (ged.)Krimpenerwaard91%9%96%4%87%13%0%83%17%
Verspreide bebouwing Zuidplaspolder ZevenhuizenZuidplas99%1%89%11%87%13%0%72%28%
Belthure ParkDordrecht100%0%100%0%87%13%0%81%19%
Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieuwerkerk aan den IJssZuidplas98%2%93%7%87%13%0%86%14%
Achterzeedijk WestBarendrecht93%7%100%0%87%13%0%83%17%
PlattewegBodegraven-Reeuwijk100%0%74%26%87%13%0%65%35%
BeverveenNissewaard100%0%98%2%87%13%0%100%0%
SchuwachtKrimpenerwaard99%1%96%4%87%13%0%94%6%
Numansdorp BuitengebiedHoeksche Waard78%22%90%10%87%12%1%80%20%
Tuindorp-HofstedeBrielle100%0%96%4%87%13%0%96%4%
Pijnacker OostPijnacker-Nootdorp98%2%93%7%87%13%0%82%18%
BijdorpBarendrecht68%32%98%2%87%13%0%99%1%
DammekantBodegraven-Reeuwijk91%9%95%5%87%13%0%84%16%
Verspreide huizen Haastrecht ZuidKrimpenerwaard100%0%84%16%87%13%0%81%19%
TussenlanenKrimpenerwaard87%13%84%16%87%13%0%73%27%
Waarder-OostBodegraven-Reeuwijk98%2%96%4%87%13%0%93%7%
Hoogeland WestWestland86%14%100%0%86%14%0%8%92%
Giessendam Over ’t SpoorHardinxveld-Giessendam96%4%95%5%86%14%0%83%17%
GaardenbuurtGouda88%12%98%2%86%14%0%88%12%
BovenkerkKrimpenerwaard91%9%95%5%86%14%0%41%59%
ZuidzijdeBodegraven-Reeuwijk88%12%91%9%86%13%1%89%11%
Zuid-Beijerland BuitengebiedHoeksche Waard96%4%94%6%86%14%0%94%6%
’s-Gravenzande BuitengebiedWestland98%2%95%5%86%14%0%85%15%
PapenveerNieuwkoop98%2%94%6%86%14%0%82%18%
Blokweer ZuidAlblasserdam87%13%99%1%86%14%0%75%25%
Buitengebied MaasdijkWestland100%0%96%4%86%14%0%83%17%
Noordeloos-MiddelwegMolenlanden82%18%100%0%86%14%0%86%14%
West 2Waddinxveen99%1%91%9%86%14%0%47%53%
Melissant buitengebiedGoeree-Overflakkee95%5%92%8%86%14%0%88%12%
ZeldenrustLansingerland97%3%92%8%86%14%0%83%17%
BurgemeesterswijkLeiden74%26%96%4%86%14%0%99%1%
Gaag-SchipluidenMidden-Delfland76%24%86%14%86%14%0%90%10%
BloemendaeleNissewaard95%5%98%2%86%14%0%86%14%
Lansinghage c.a.Zoetermeer60%40%79%21%86%14%0%90%10%
VrijheidsakkerBarendrecht90%10%98%2%86%14%0%0%100%
WestwoutZoeterwoude81%19%95%5%86%13%0%96%4%
Oosteindsche AckersLansingerland92%8%99%1%86%14%0%89%11%
BonrepasKrimpenerwaard82%18%95%5%86%9%5%82%18%
PasgeldRijswijk42%58%95%5%86%13%0%94%6%
Oud KrimpenKrimpen aan den IJssel86%14%97%3%86%14%0%86%14%
DichtersbuurtCapelle aan den IJssel35%65%96%4%86%14%0%96%4%
Bloemenbuurt D(ahlia) - G(eranium)Zwijndrecht57%43%93%7%86%14%0%100%0%
Rijnsburg-NoordKatwijk88%12%92%8%86%14%0%42%58%
Hoveniersplein - GriendZwijndrecht65%35%96%4%86%14%0%100%0%
NieuwveensewegNieuwkoop93%7%94%6%86%14%0%50%50%
Zijlwijk-NoordLeiden93%7%99%1%86%14%0%100%0%
VriezekoopKaag en Braassem98%2%93%7%86%14%0%76%24%
Zuidplas KruidenZuidplas94%6%99%1%86%14%0%100%0%
Verspreide bebouwing TweemanspolderZuidplas93%7%93%7%86%14%0%96%4%
Bleskensgraaf-HofwegenMolenlanden93%7%93%7%86%14%0%83%17%
MeijeBodegraven-Reeuwijk95%5%92%8%86%14%0%90%10%
Recreatiepark Klein HitlandZuidplas98%2%88%12%86%14%0%2%98%
Groenewoud-KoopNissewaard85%15%98%2%86%14%0%85%15%
Bedrijventerrein Delftse Poort-WestDelft0%100%88%12%85%15%0%100%0%
StaatsliedenbuurtPapendrecht60%40%97%3%85%15%0%97%3%
Baanhoek-OostSliedrecht99%1%91%9%85%15%0%95%5%
KlingenboschWassenaar100%0%92%8%85%14%1%97%3%
WoerdblokWestland68%32%98%2%85%15%0%4%96%
Fascinatio-westCapelle aan den IJssel87%13%97%3%85%15%0%0%100%
BovenpolderDordrecht97%3%97%3%85%15%0%92%8%
HazeveldAlphen aan den Rijn88%12%97%3%85%15%0%93%7%
Bedrijventerrein Honderland & ColdenhoveWestland89%11%93%7%85%7%8%94%6%
De ZijdeLeidschendam-Voorburg74%26%96%4%85%15%0%100%0%
ComponistenbuurtDen Haag12%88%95%5%85%14%0%100%0%
Negenhuizen en ZouteveenMidden-Delfland92%8%90%10%85%15%0%92%8%
Kern Nieuwerkerk aan den IJsselZuidplas66%34%96%4%85%15%0%90%10%
BuitengebiedHillegom93%7%97%3%85%15%0%89%11%
De DriehoekLansingerland66%34%89%11%85%15%0%55%45%
AbessinieBodegraven-Reeuwijk94%6%81%19%85%15%0%85%15%
De Akkers en De VeldenSchiedam78%22%99%1%85%15%0%96%4%
Goedereede havenhoofdGoeree-Overflakkee100%0%97%3%85%14%1%100%0%
Verspreide bebouwing MoordrechtZuidplas99%1%93%7%85%15%0%85%15%
VerzetsheldenwijkLeidschendam-Voorburg71%29%97%3%85%15%0%83%17%
Oud-Alblas-WestMolenlanden97%3%92%8%85%15%0%90%10%
Erasmuslaan en omgevingDordrecht89%11%94%6%85%15%0%100%0%
Merwestein-NoordDordrecht77%23%95%5%85%15%0%98%2%
KamphuizerpolderKatwijk93%7%93%7%85%15%0%95%5%
BentwoudAlphen aan den Rijn92%8%98%2%85%15%0%83%17%
Landelijk gebied StompwijkLeidschendam-Voorburg97%3%93%7%85%15%0%85%15%
Sporenbuurt-westCapelle aan den IJssel61%39%99%1%85%15%0%100%0%
Zevenhuizen-ZuidZuidplas90%10%97%3%85%15%0%1%99%
Brandwijk-BuitengebiedMolenlanden100%0%95%5%85%15%0%85%15%
AchttienhovenNieuwkoop96%4%90%10%85%15%0%81%19%
Sterrenkwartier-WestNissewaard100%0%98%2%85%15%0%100%0%
ZeeltAlblasserdam92%8%99%1%85%15%0%100%0%
Buitenhof-Midden-WestLeiderdorp83%17%99%1%85%15%0%100%0%
Bedrijventerrein VlotlaanWestland82%18%95%5%85%15%0%97%3%
Bedrijventerrein MercuriusWestland75%25%100%0%85%15%0%100%0%
Verspreide huizen in het OostenNieuwkoop97%3%94%6%85%15%0%81%19%
Rijnsoever-MiddenKatwijk72%28%99%1%85%15%0%100%0%
OverhoekenAlbrandswaard84%16%84%16%85%15%0%45%55%
PolderbuurtAlblasserdam96%4%97%3%84%16%0%88%12%
Reeuwijkse HoutBodegraven-Reeuwijk92%8%76%24%84%16%0%82%18%
Buitengebied Koudekerk aan den RijnAlphen aan den Rijn92%8%92%8%84%16%0%96%4%
VogelweideZoeterwoude75%25%99%1%84%16%0%100%0%
ValckesteynAlbrandswaard82%18%99%1%84%16%0%84%16%
Bergsche AckersLansingerland90%10%99%1%84%16%0%98%2%
MarlotDen Haag62%38%83%17%84%15%2%100%0%
HofbuurtVlaardingen54%46%98%2%84%16%0%34%66%
Kleine Geest en MolenwijkWestland92%8%98%2%84%16%0%98%2%
Laag Dalem OostGorinchem99%1%99%1%84%16%0%100%0%
Zuidplas MossenZuidplas93%7%98%2%84%16%0%99%1%
SchieveenRotterdam99%1%89%11%84%16%0%88%12%
Voorhout buitengebiedTeylingen90%10%93%7%84%16%0%87%13%
Sveaborg en -DalSchiedam57%43%98%2%84%16%0%5%95%
Winklerplein-ZuidSliedrecht53%47%96%4%48%52%0%98%2%
WeteringparkWassenaar71%29%98%2%48%52%0%95%5%
BomenwijkWaddinxveen66%34%97%3%47%53%0%96%4%
Jacob Marisstraat en omgevingDordrecht56%44%97%3%47%53%0%66%34%
StaatsliedenbuurtAlblasserdam53%47%94%6%47%53%0%100%0%
Park RhoonAlbrandswaard79%21%94%6%47%53%0%92%8%
AdmiraalspleinDordrecht5%95%95%5%47%53%0%57%43%
Zevenhuizen-West 1Zuidplas91%9%99%1%47%53%0%88%12%
SchildersbuurtLisse49%51%97%3%47%53%0%96%4%
Geldelozepad en omgevingDordrecht38%62%91%9%47%53%0%91%9%
SchildersvormenbuurtCapelle aan den IJssel55%45%99%1%47%53%0%100%0%
De Were en omgevingZwijndrecht39%61%94%6%47%52%0%85%15%
CentrumRidderkerk31%69%97%3%47%53%0%79%21%
Centrum OostBarendrecht85%15%97%3%47%53%0%85%15%
Aart van der LeeuwbuurtDelft0%100%92%8%47%53%0%96%4%
Berkel DorpLansingerland44%56%95%5%47%53%0%81%19%
CentrumVlaardingen27%73%95%5%47%53%0%89%11%
Buitenhof-Oost-ZuidLeiderdorp50%50%97%3%47%53%0%77%23%
Stellendam westGoeree-Overflakkee85%15%97%3%46%54%0%88%12%
WeidebloemkwartierGouda98%2%98%2%46%54%0%86%14%
RotterdamsedijkSchiedam8%92%94%6%46%53%0%100%0%
De WaardLeiden76%24%97%3%46%54%0%89%11%
Van Stolkpark en Scheveningse BosjesDen Haag22%78%68%32%46%54%1%95%5%
WestergouweGouda99%1%74%26%46%54%0%17%83%
Nieuwe Park OostGouda45%55%94%6%46%54%0%72%28%
CentrumWaddinxveen26%74%96%4%46%54%0%42%58%
NoorderkwartierDordrecht33%67%92%8%46%53%0%100%0%
Laakkwartier-WestDen Haag15%85%95%5%46%54%1%100%0%
Zuid-WestKatwijk16%84%91%9%46%54%0%28%72%
WesterkwartierDelft51%49%94%6%46%53%0%92%8%
Kralingen OostRotterdam31%69%91%9%46%54%0%88%12%
Vogelbuurt-WestDelft56%44%98%2%46%54%0%100%0%
VerzetstrijdersbuurtDelft50%50%97%3%46%54%0%100%0%
Sluispolder WestMaassluis40%60%85%15%46%54%0%80%20%
ValkenboskwartierDen Haag8%92%91%9%46%54%1%95%5%
De Hoek-2Nissewaard80%20%97%3%46%54%0%100%0%
De Hoek-1Nissewaard71%29%97%3%46%54%0%100%0%
Bovenveen noordLeidschendam-Voorburg11%89%98%2%46%54%0%85%15%
SingelkwartierSchiedam37%63%95%5%46%54%0%96%4%
OlympiakwartierHillegom31%69%98%2%46%54%0%52%48%
Lage WeideVlaardingen28%72%91%9%45%55%0%95%5%
KernNissewaard17%83%97%3%45%55%0%46%54%
VlietwijkVoorschoten56%44%98%2%45%55%0%94%6%
Raam en omgevingGouda33%67%96%4%45%54%0%76%24%
Zeehavenlaan en omgevingDordrecht90%10%98%2%45%55%0%29%71%
Nieuwe WerkRotterdam3%97%85%15%45%55%0%78%22%
De DijkNissewaard1%99%89%11%45%55%0%0%100%
StationskwartierRijswijk3%97%91%9%45%55%0%67%33%
Strand en DuinRotterdam93%7%47%53%45%54%0%62%38%
MarinebuurtHellevoetsluis49%51%97%3%45%55%0%100%0%
VoorofschebuurtAlphen aan den Rijn43%57%96%4%45%55%0%65%35%
TuinenbuurtGouda87%13%85%15%45%55%0%1%99%
StationsbuurtSchiedam0%100%94%6%45%54%0%67%33%
PontonniersbuurtPapendrecht56%44%96%4%44%56%0%84%16%
Laakkwartier-OostDen Haag6%94%95%5%44%56%1%99%1%
Kloosterland-EndepoelTeylingen57%43%96%4%44%56%0%82%18%
VogelbuurtLisse72%28%98%2%44%56%0%95%5%
PresidentenbuurtRijswijk29%71%96%4%44%55%0%100%0%
Oud ScheveningenDen Haag23%77%91%9%44%56%1%95%5%
Ottoland-DorpMolenlanden99%1%100%0%44%56%0%87%13%
ZevenkampRotterdam51%49%97%3%44%56%0%98%2%
Suze Groeneweg-erf en omgevingDordrecht66%34%98%2%44%56%0%100%0%
Cs KwartierRotterdam0%100%92%8%44%56%0%100%0%
Sporenbuurt-oostCapelle aan den IJssel74%26%99%1%44%56%0%100%0%
Morgenstond-WestDen Haag24%76%98%2%44%56%0%52%48%
Het ZandPapendrecht56%44%96%4%44%56%0%84%16%
Rivierenbuurt-NoordSliedrecht59%41%98%2%44%56%0%100%0%
Kraaihoek ZuidPapendrecht56%44%96%4%44%56%0%84%16%
Kraaihoek NoordPapendrecht56%44%96%4%44%56%0%84%16%
AgterpoortKrimpenerwaard82%18%91%9%44%56%0%93%7%
BolbloemenTeylingen37%63%99%1%44%56%0%2%98%
Kasperspad en omgevingDordrecht41%59%93%7%44%56%0%93%7%
SchildersbuurtZwijndrecht71%29%96%4%43%57%1%94%6%
WesterhonkWestland60%40%91%9%43%57%0%21%79%
SnijdelwijkAlphen aan den Rijn79%21%99%1%43%57%0%100%0%
Waldeck-ZuidDen Haag10%90%95%5%43%56%0%95%5%
Transvaalkwartier-ZuidDen Haag21%79%96%4%43%57%0%69%31%
EmmalaanAlphen aan den Rijn63%37%95%5%43%57%0%95%5%
BrouwerlaankwartierHillegom66%34%98%2%43%57%0%96%4%
BoerderijbuurtDelft63%37%98%2%43%57%0%100%0%
Schoonhoven-NoordKrimpenerwaard69%31%96%4%43%57%0%68%32%
Weidebloemenbuurt-NoordAlphen aan den Rijn100%0%99%1%43%57%0%100%0%
EilandenbuurtSchiedam46%54%96%4%43%57%0%99%1%
Kern Binnen NoordNoordwijk57%43%93%7%43%56%0%70%30%
Centrum-WestDelft35%65%90%10%42%58%0%99%1%
KoestalKatwijk44%56%98%2%42%58%0%96%4%
Erasmus VeldDen Haag56%44%92%8%42%58%0%2%98%
SchiemondRotterdam2%98%96%4%42%58%0%60%40%
Kern ZeeNoordwijk30%70%89%11%42%58%0%81%19%
Groenswaard 3Waddinxveen69%31%98%2%42%58%0%100%0%
BaarsveenNissewaard89%11%99%1%42%58%0%100%0%
BovenstadGorinchem33%67%93%7%42%57%0%88%12%
Spuilaan en omgevingBrielle43%57%99%1%42%58%0%42%58%
DuindorpDen Haag28%72%97%3%42%58%0%70%30%
StationskwartierLeiden26%74%94%6%42%58%0%84%16%
MuziekbuurtGouda52%48%98%2%42%58%0%98%2%
Bovenveen middenLeidschendam-Voorburg8%92%96%4%42%58%0%94%6%
Schiekamp-ZuidNissewaard31%69%96%4%42%58%0%93%7%
De Korte Akkeren NieuwGouda58%42%97%3%42%57%0%98%2%
Nieuw-Lekkerland-MiddelwegMolenlanden90%10%97%3%42%58%0%88%12%
BeatrixstraatAlbrandswaard98%2%96%4%42%58%0%100%0%
Middengebied NoordNoordwijk51%49%99%1%42%58%0%100%0%
BeverwaardRotterdam54%46%98%2%42%58%0%100%0%
KastelenbuurtSchiedam57%43%98%2%42%58%0%100%0%
Hoornes-WestKatwijk7%93%98%2%42%58%0%91%9%
Bedrijventerrein Rotterdamseweg-NoordDelft67%33%85%15%41%59%0%100%0%
ZeeheldenbuurtAlphen aan den Rijn50%50%97%3%41%59%0%74%26%
Kethel-dorpSchiedam40%60%97%3%41%59%0%99%1%
SpieringshoekSchiedam16%84%97%3%41%58%0%100%0%
Zijlwatering en havenWassenaar55%45%97%3%41%59%0%92%8%
Rivierenbuurt-ZuidSliedrecht17%83%98%2%41%59%0%57%43%
Dansenbuurt-zuidCapelle aan den IJssel32%68%99%1%41%59%0%100%0%
Prins Bernhardstraat en omgevingDordrecht56%44%97%3%41%59%0%92%8%
VoordenNissewaard78%22%99%1%41%59%0%100%0%
Sterrenkwartier-MiddenNissewaard100%0%97%3%41%59%0%100%0%
DorpRotterdam65%35%97%3%41%59%0%93%7%
PolanenWestland59%41%100%0%41%59%0%100%0%
Winklerplein-NoordSliedrecht43%57%95%5%41%59%0%90%10%
NewtonbuurtSchiedam6%94%95%5%41%59%1%100%0%
WetenschappersbuurtSchiedam32%68%94%6%41%59%0%71%29%
KapelpolderMaassluis76%24%96%4%41%59%0%93%7%
BenedenstadGorinchem23%77%89%11%41%59%0%82%18%
VisserijbuurtDen Haag16%84%88%12%41%58%1%94%6%
Vaart ZuidVlaardingen32%68%82%18%41%59%0%56%44%
Zevenhuizen BloemenbuurtZuidplas78%22%97%3%41%59%0%88%12%
Wippolder-NoordDelft49%51%95%5%40%59%1%99%1%
Centrum WestBarendrecht55%45%93%7%40%60%0%86%14%
Roland HolstbuurtDelft10%90%95%5%40%59%0%97%3%
Meerzicht-OostZoetermeer18%82%98%2%40%60%0%97%3%
Staatsliedenbuurt-ZuidZwijndrecht53%47%99%1%40%60%0%100%0%
Hoogvliet ZuidRotterdam56%44%97%3%40%60%0%81%19%
CentrumVoorschoten28%72%94%6%40%60%0%70%30%
Loper ZuidVlaardingen31%69%98%2%40%60%0%100%0%
PrinsessenbuurtNoordwijk46%54%92%8%40%60%0%79%21%
Molenweg-WestZwijndrecht82%18%97%3%40%60%0%96%4%
Sommelsdijk vogelbuurt oostGoeree-Overflakkee52%48%96%4%40%60%0%68%32%
SchiebroekRotterdam34%66%96%4%40%60%0%91%9%
BuytenweghZoetermeer52%48%98%2%40%60%0%96%4%
NoordoeversHendrik-Ido-Ambacht100%0%50%50%40%60%0%100%0%
Haagweg-NoordLeiden52%48%96%4%40%60%0%62%38%
VissershavenDen Haag4%96%89%11%40%59%1%64%36%
Poortugaal-CentrumAlbrandswaard66%34%88%12%39%61%0%73%27%
Bomen- en StruikenbuurtLansingerland56%44%94%6%39%61%0%75%25%
LiskwartierRotterdam7%93%95%5%39%61%0%94%6%
Zeeheldenbuurt-westCapelle aan den IJssel79%21%98%2%39%61%0%90%10%
Fortuinwijk-NoordLeiden14%86%96%4%39%60%0%100%0%
ArendsdorpDen Haag26%74%68%32%39%60%1%79%21%
WestRidderkerk37%63%97%3%39%61%0%85%15%
StadhoudersplantsoenDen Haag7%93%87%13%39%60%1%57%43%
Groente- en FruitmarktDen Haag28%72%96%4%39%60%1%90%10%
TolhoeckHellevoetsluis2%98%96%4%39%61%0%70%30%
Dobbewijk-NoordLeiden41%59%97%3%39%61%0%100%0%
Boogjes en omgevingDordrecht24%76%92%8%39%60%0%96%4%
RivierenbuurtAlblasserdam61%39%91%9%39%61%0%79%21%
OmmoordRotterdam37%63%96%4%38%62%0%95%5%
Groenoord-NoordSchiedam8%92%98%2%38%62%0%97%3%
Gildenwijk-WestNissewaard48%52%98%2%38%62%0%100%0%
WillemsparkDen Haag18%82%76%24%38%60%2%92%8%
Vogelbuurt-ZuidSliedrecht45%55%93%7%38%62%0%74%26%
MeerburgLeiden38%62%97%3%38%62%0%93%7%
Koningsplein en omgevingDen Haag10%90%91%9%38%60%1%100%0%
BenedenveerSliedrecht88%12%98%2%38%62%0%16%84%
Buurt 00Schiedam21%79%91%9%38%62%0%90%10%
NatuurkundigenbuurtSchiedam16%84%96%4%38%61%0%92%8%
Piet SandersbuurtSchiedam45%55%97%3%38%62%0%86%14%
WesteindeZuidplas50%50%96%4%38%62%0%68%32%
Haagse BosDen Haag0%100%74%26%38%61%1%98%2%
OosterweiGouda14%86%95%5%38%62%0%76%24%
Noord 2Barendrecht85%15%99%1%38%62%0%85%15%
De EngelLisse82%18%98%2%38%62%0%68%32%
BurgemeesterswijkMaassluis40%60%98%2%38%62%0%30%70%
Haarwijk WestGorinchem70%30%97%3%38%62%0%90%10%
Recreatiepark De BonkZuidplas100%0%85%15%38%62%0%94%6%
De Baan en omgevingGouda30%70%95%5%38%61%0%100%0%
CaloramaNoordwijk99%1%97%3%38%62%0%84%16%
Het Lage LandRotterdam19%81%95%5%38%62%0%90%10%
Noord 1Barendrecht70%30%99%1%37%63%0%83%17%
Te WerveRijswijk11%89%96%4%37%63%0%91%9%
Gildenwijk-OostNissewaard41%59%99%1%37%63%0%100%0%
PrinsenlandRotterdam35%65%96%4%37%63%0%94%6%
TransvaalbuurtLeiden36%64%97%3%37%63%0%96%4%
VertobuurtMaassluis64%36%96%4%37%63%0%98%2%
Burgen en HorstenDen Haag10%90%94%6%37%63%1%91%9%
Lage MorsLeiden40%60%95%5%37%63%0%100%0%
Hoge MorsLeiden28%72%93%7%37%63%0%78%22%
Wibautsraat en LorentzwegKrimpenerwaard74%26%97%3%37%63%0%86%14%
In de VesteDelft18%82%92%8%37%63%0%95%5%
Ambachtenbuurt-WestAlphen aan den Rijn60%40%99%1%37%63%0%100%0%
Middelharnis bomenbuurtGoeree-Overflakkee78%22%99%1%37%63%0%90%10%
StatenbuurtVlaardingen22%78%88%12%37%63%0%98%2%
HovenbuurtCapelle aan den IJssel23%77%88%12%37%63%0%76%24%
Essesteijn / WeidenLeidschendam-Voorburg32%68%89%11%37%63%0%100%0%
AlkenoordCapelle aan den IJssel0%100%92%8%37%63%0%60%40%
Kerkbuurt-WestSliedrecht44%56%77%23%37%63%0%56%44%
PlaspoelpolderRijswijk2%98%77%23%36%57%7%38%62%
Oud MathenesseRotterdam1%99%95%5%36%64%0%98%2%
Vogelbuurt-OostDelft58%42%98%2%36%64%0%100%0%
De UithofDen Haag37%63%97%3%36%64%0%67%33%
BuitenlustOegstgeest82%18%99%1%36%64%0%81%19%
MolenwijkKatwijk45%55%98%2%36%64%0%96%4%
KruisbroekWestland93%7%96%4%36%64%0%96%4%
BomendalMaassluis50%50%98%2%36%64%0%100%0%
HeijplaatRotterdam72%28%98%2%36%64%0%70%30%
Bloemenbuurt-westCapelle aan den IJssel56%44%98%2%36%64%0%70%30%
Meer en DuinLisse27%73%100%0%36%64%0%97%3%
Beverwijcksplein en omgevingDordrecht17%83%92%8%36%64%0%88%12%
KampenDen Haag12%88%95%5%35%64%1%92%8%
Centrumgebied-OostHellevoetsluis1%99%96%4%35%65%0%82%18%
LingewijkGorinchem78%22%99%1%35%65%0%53%47%
Centrum-NoordDelft46%54%96%4%35%65%1%100%0%
Crabbehof-NoordDordrecht12%88%85%15%35%65%0%98%2%
WormerhoekCapelle aan den IJssel0%100%96%4%35%65%0%29%71%
Groot IJsselmondeRotterdam34%66%94%6%34%65%0%89%11%
Noord 3Barendrecht41%59%89%11%34%66%0%100%0%
SpoorwijkDen Haag53%47%97%3%34%66%0%53%47%
AmstelwijkLeidschendam-Voorburg23%77%99%1%34%66%0%100%0%
StadsdriehoekRotterdam0%100%92%8%34%66%0%72%28%
Centrum-ZuidwestDelft13%87%90%10%34%65%1%96%4%
PijperringDelft10%90%97%3%34%66%0%100%0%
Voormalig veilingterreinZwijndrecht25%75%98%2%34%66%0%100%0%
Kom LoosduinenDen Haag17%83%94%6%34%66%0%96%4%
OosterflankRotterdam27%73%96%4%34%66%0%95%5%
Kulck-NoordHellevoetsluis70%30%98%2%34%66%0%78%22%
KoperwiekCapelle aan den IJssel0%100%95%5%34%66%0%100%0%
Leidschendam - Zuid De Tol / ’t HertLeidschendam-Voorburg51%49%96%4%34%66%0%98%2%
Moerwijk-NoordDen Haag9%91%96%4%33%66%0%97%3%
Babberspolder OostVlaardingen32%68%97%3%33%67%0%53%47%
Vogelbuurt ZuidVlaardingen19%81%97%3%33%67%0%79%21%
NoordereilandRotterdam2%98%96%4%33%67%0%87%13%
LandenDen Haag9%91%94%6%33%66%0%96%4%
KatendrechtRotterdam13%87%95%5%33%67%0%57%43%
GoudhoekWestvoorne92%8%97%3%33%67%0%100%0%
FabribuurtSchiedam18%82%96%4%33%67%0%89%11%
Levendaal-WestLeiden32%68%93%7%33%67%0%99%1%
MinisterbuurtRijswijk22%78%96%4%33%67%0%90%10%
CarnisseRotterdam4%96%93%7%33%66%0%99%1%
BergpolderRotterdam0%100%95%5%33%67%1%99%1%
Oud CharloisRotterdam11%89%92%8%33%67%0%92%8%
MaasboulevardVlaardingen20%80%94%6%32%68%0%80%20%
De Hoek-3Nissewaard71%29%99%1%32%68%0%100%0%
ZeeheldenkwartierDen Haag11%89%87%13%32%67%1%98%2%
StaatsliedenbuurtSchiedam10%90%96%4%32%68%0%82%18%
Keijzershof ErvenPijnacker-Nootdorp48%52%98%2%32%68%0%0%100%
OostdorpWassenaar91%9%97%3%32%68%0%85%15%
Voorhof-HoogbouwDelft0%100%95%5%32%68%1%100%0%
ZuidpleinRotterdam0%100%93%7%32%68%0%100%0%
Voorburg Midden noordLeidschendam-Voorburg16%84%98%2%32%68%0%100%0%
Centrum-NoordKatwijk65%35%98%2%32%68%0%89%11%
MiddellandRotterdam6%94%93%7%32%67%0%96%4%
GasthuiswijkLeiden20%80%95%5%32%68%0%86%14%
StruisenburgRotterdam0%100%92%8%32%54%15%94%6%
Groenoord-MiddenSchiedam5%95%94%6%32%68%0%88%12%
Hoornes-OostKatwijk30%70%99%1%31%69%0%91%9%
Bloemen- en PlantenbuurtHellevoetsluis53%47%99%1%31%69%0%100%0%
Prinsenhof hoogLeidschendam-Voorburg0%100%98%2%31%69%0%94%6%
De VenenDen Haag36%64%97%3%31%69%0%0%100%
PendrechtRotterdam28%72%95%5%31%69%0%78%22%
KruidenbuurtVlaardingen38%62%99%1%31%69%0%100%0%
Essesteijn / GaardenLeidschendam-Voorburg65%35%95%5%31%69%0%100%0%
PreludewegAlphen aan den Rijn35%65%99%1%31%69%0%92%8%
Sommelsdijk bloemenbuurtGoeree-Overflakkee88%12%96%4%31%69%0%95%5%
Kop van Zuid - EntrepotRotterdam9%91%97%3%31%69%0%75%25%
Grote Markt en omgevingDordrecht12%88%95%5%31%69%0%98%2%
PalensteinZoetermeer33%67%98%2%31%69%0%83%17%
SportbuurtGouda29%71%98%2%30%70%0%91%9%
LijnbaanDordrecht43%57%98%2%30%70%0%84%16%
RosenburgDen Haag1%99%93%7%30%70%0%81%19%
KerkehoutWassenaar79%21%97%3%30%70%0%82%18%
AcademiewijkLeiden33%67%90%10%30%70%0%91%9%
StervoordeRijswijk26%74%98%2%30%70%0%100%0%
RedersbuurtAlblasserdam39%61%95%5%30%70%0%94%6%
KleurenbuurtRijswijk4%96%96%4%30%70%0%100%0%
Bedrijventerrein VoorhofDelft0%100%94%6%30%70%0%100%0%
LombardijenRotterdam26%74%94%6%30%70%0%93%7%
LandzichtRotterdam100%0%95%5%30%70%0%100%0%
KleinpolderRotterdam21%79%93%7%30%70%0%86%14%
DrevenNissewaard57%43%98%2%30%70%0%100%0%
Verspreide huizen EikenhorstWassenaar90%10%57%43%29%67%5%90%10%
ParadijslaanAlphen aan den Rijn18%82%93%7%29%71%0%72%28%
HerenwegAlphen aan den Rijn23%77%97%3%29%71%0%98%2%
Heilige LandDelft30%70%94%6%29%71%0%89%11%
BloemenbuurtTeylingen58%42%99%1%29%71%0%100%0%
Van Kinsbergenstraat en omgevingDordrecht41%59%87%13%29%71%0%95%5%
Beekmanstraat en omgevingDordrecht35%65%95%5%29%71%0%100%0%
Merenwijk-CentrumLeiden0%100%96%4%28%72%0%100%0%
SterrenbeeldenbuurtZwijndrecht58%42%98%2%28%72%0%72%28%
Kop van ZuidRotterdam0%100%85%15%28%71%0%10%90%
Van Ewijckstraat en omgevingDordrecht27%73%98%2%28%72%0%87%13%
WelgelegenRijswijk17%83%91%9%28%71%0%67%33%
Matena’s Pad en omgevingDordrecht57%43%93%7%28%71%0%86%14%
BleijenhoekDordrecht19%81%91%9%28%72%0%92%8%
CentrumDordrecht23%77%93%7%28%72%0%88%12%
Nieuw WaldeckDen Haag38%62%92%8%28%72%0%98%2%
De Goudse PoortGouda2%98%97%3%28%72%0%100%0%
Centrum-OostNissewaard23%77%96%4%28%72%0%66%34%
VoorhoutDen Haag14%86%70%30%28%71%1%99%1%
SlaaghwijkLeiden19%81%98%2%27%73%0%100%0%
StaatsliedenbuurtSliedrecht54%46%97%3%27%73%0%46%54%
Rond de EnergiecentraleDen Haag15%85%93%7%27%72%0%76%24%
Crabbehof-ZuidDordrecht21%79%94%6%27%73%0%86%14%
Pancras-WestLeiden23%77%92%8%27%73%0%100%0%
OperabuurtCapelle aan den IJssel33%67%98%2%27%73%0%100%0%
HeliushavenHellevoetsluis70%30%27%73%27%63%10%3%97%
Kralingen WestRotterdam8%92%94%6%27%72%0%92%8%
NoordvestLeiden21%79%95%5%27%72%0%96%4%
MolenweiNissewaard94%6%98%2%27%73%0%99%1%
SpangenRotterdam5%95%95%5%27%73%0%86%14%
Witte DorpRotterdam96%4%99%1%27%73%0%100%0%
Zijden Steden en ZichtenDen Haag15%85%97%3%27%73%0%94%6%
Planetenbuurt-ZuidAlphen aan den Rijn22%78%98%2%27%73%0%87%13%
ProvenierswijkRotterdam3%97%94%6%27%72%0%95%5%
Nieuwe WestenRotterdam4%96%94%6%27%73%0%91%9%
Uitslag van Putten-ZuidNissewaard29%71%23%77%26%74%0%19%81%
Anna Paulownastraat en omgevingDordrecht57%43%92%8%26%74%0%50%50%
ComponistenbuurtMaassluis11%89%99%1%26%74%0%64%36%
Leidschendam - Zuid De Oude BleijckLeidschendam-Voorburg58%42%97%3%26%74%0%74%26%
BosparkAlphen aan den Rijn19%81%94%6%26%74%0%80%20%
Kuyperwijk-NoordDelft10%90%96%4%26%74%0%100%0%
KortenbosDen Haag6%94%89%11%26%73%1%95%5%
KievitlaanCapelle aan den IJssel50%50%99%1%26%74%0%100%0%
VlotbrugHellevoetsluis100%0%97%3%26%74%0%98%2%
Blaauwweg en omgevingDordrecht31%69%96%4%26%74%0%100%0%
Haagweg-ZuidLeiden33%67%94%6%26%74%0%63%37%
BinnenstadMaassluis49%51%79%21%25%75%0%92%8%
MuziekbuurtRijswijk11%89%97%3%25%75%0%90%10%
Sterrenkwartier-ZuidNissewaard57%43%96%4%25%75%0%100%0%
HillesluisRotterdam9%91%94%6%25%75%0%89%11%
Transvaalkwartier-MiddenDen Haag16%84%96%4%25%74%0%72%28%
Levendaal-OostLeiden32%68%93%7%25%75%0%99%1%
Nieuwe Markt en omgevingGouda14%86%90%10%25%75%0%87%13%
Cleijn DuinKatwijk28%72%99%1%25%75%0%100%0%
WibautbuurtSchiedam14%86%97%3%24%76%0%86%14%
Dreven en GaardenDen Haag17%83%97%3%24%76%0%79%21%
Kunstenaarsbuurt-noordCapelle aan den IJssel25%75%98%2%24%76%0%60%40%
ArtiestenbuurtRijswijk0%100%97%3%24%76%0%90%10%
Vogelplein-Aalscholverstraat en omgevingDordrecht40%60%96%4%24%76%0%92%8%
Krispijnse DriehoekDordrecht41%59%98%2%24%76%0%76%24%
Bloemenbuurt-oostCapelle aan den IJssel73%27%96%4%24%76%0%80%20%
Schildersbuurt-WestDen Haag12%88%95%5%24%76%0%86%14%
Centrum-ZuidNissewaard15%85%97%3%24%76%0%100%0%
BurgemeesterswijkKaag en Braassem57%43%97%3%23%77%0%99%1%
WestlandhofDelft21%79%93%7%23%76%1%100%0%
Venen Oorden en RadenDen Haag17%83%97%3%23%77%0%87%13%
Rivierenbuurt-NoordDen Haag14%86%87%13%23%76%1%72%28%
TarwewijkRotterdam9%91%92%8%23%76%1%94%6%
Hoofdweg sector ACapelle aan den IJssel1%99%83%17%23%77%0%54%46%
CronesteinLeiden14%86%98%2%23%77%0%40%60%
Havenwijk-NoordLeiden34%66%92%8%23%77%0%95%5%
PlanetenbuurtZwijndrecht10%90%96%4%23%77%0%70%30%
MolukkenbuurtCapelle aan den IJssel87%13%99%1%22%78%0%100%0%
KoloniënbuurtZwijndrecht91%9%95%5%22%78%0%100%0%
Middelharnis buitengebiedGoeree-Overflakkee30%70%59%41%22%78%0%30%70%
GildenwijkGorinchem14%86%95%5%22%77%0%88%12%
UilebomenDen Haag5%95%89%11%22%77%1%62%38%
ZuidwijkRotterdam25%75%96%4%22%78%0%84%16%
CapelsebrugCapelle aan den IJssel23%77%98%2%22%78%0%0%100%
Sterrenburg 1-OostDordrecht34%66%94%6%22%78%0%96%4%
Winkelcentrum WalburgZwijndrecht5%95%92%8%22%78%0%100%0%
De SchansenLeiderdorp0%100%98%2%22%78%0%86%14%
Pancras-OostLeiden33%67%93%7%22%78%0%99%1%
BomenwijkDelft44%56%88%12%22%78%0%66%34%
Vogelbuurt-NoordSliedrecht21%79%95%5%22%78%0%96%4%
De KooiLeiden36%64%94%6%21%79%1%89%11%
Ter HeijdeWestland85%15%96%4%21%79%0%74%26%
CentrumDelft19%81%87%13%21%78%1%99%1%
Hoef- en VeldbuurtGouda0%100%97%3%21%79%0%98%2%
Waldeck Pyrmontweg en omgevingDordrecht6%94%98%2%21%79%0%100%0%
GlaciswijkHellevoetsluis94%6%96%4%21%79%0%100%0%
Kuyperwijk-ZuidDelft7%93%97%3%21%78%0%90%10%
ZuiderparkRotterdam15%85%86%14%21%79%0%47%53%
Sterrenkwartier-HoogNissewaard2%98%87%13%21%79%0%79%21%
NoorderkwartierLeiden42%58%93%7%21%78%0%81%19%
HoevenbuurtVlaardingen67%33%98%2%21%79%0%99%1%
Oude NoordenRotterdam6%94%93%7%21%78%0%95%5%
De EschRotterdam4%96%96%4%21%79%0%98%2%
EuropapleinAlphen aan den Rijn8%92%98%2%21%79%0%64%36%
NoordpolderbuurtDen Haag4%96%94%6%21%78%0%94%6%
De Hoek-4Nissewaard21%79%87%13%21%79%0%100%0%
GebouwenbuurtCapelle aan den IJssel38%62%99%1%21%79%0%100%0%
ZuidbuurtVlaardingen31%69%98%2%21%79%0%75%25%
Bedrijventerrein Rijnhaven-OostAlphen aan den Rijn21%79%96%4%21%79%0%30%70%
OranjebuurtAlblasserdam48%52%96%4%21%79%0%72%28%
Corridor-OostZwijndrecht89%11%98%2%20%80%0%100%0%
Afrikabuurt-OostDelft27%73%98%2%20%80%0%100%0%
AmbonwijkZuidplas87%13%100%0%20%80%0%67%33%
Sint JorisDelft34%66%98%2%20%80%0%100%0%
AgniesebuurtRotterdam3%97%93%7%20%80%0%99%1%
Akkers-CentrumNissewaard10%90%98%2%20%80%0%100%0%
Peter Zuidlaan en HorstenbuurtWaddinxveen0%100%98%2%20%80%0%100%0%
FrankenlandSchiedam20%80%78%22%20%80%0%96%4%
Oude WestenRotterdam3%97%92%8%20%80%0%98%2%
Bedrijventerrein DelftechDelft18%82%86%14%20%80%0%35%65%
Ministersbuurt-WestDelft38%62%98%2%20%80%0%100%0%
AchterwillensewegGouda29%71%95%5%20%80%0%99%1%
StadscentrumZoetermeer11%89%96%4%19%81%0%89%11%
PatrimoniumHillegom100%0%98%2%19%81%0%76%24%
PieterswijkLeiden27%73%90%10%19%80%1%96%4%
D’Oude MorschLeiden31%69%92%8%19%81%0%98%2%
DelfshavenRotterdam2%98%94%6%19%81%0%95%5%
Havenwijk-ZuidLeiden21%79%96%4%19%81%0%86%14%
In den HouteNoordwijk60%40%98%2%19%81%0%75%25%
Nieuw CrooswijkRotterdam12%88%89%11%18%82%0%63%37%
MarewijkLeiden29%71%93%7%18%82%0%98%2%
JuniusbuurtDelft22%78%98%2%18%81%0%62%38%
Wippolder-ZuidDelft33%67%96%4%18%82%0%78%22%
KrakeelpolderDelft7%93%96%4%18%82%0%100%0%
Eem- en ZonnesteinZwijndrecht0%100%96%4%18%82%0%84%16%
Groenewoud-HuurNissewaard100%0%99%1%18%82%0%100%0%
BloemhofRotterdam34%66%95%5%18%82%0%95%5%
BospolderRotterdam8%92%95%5%17%82%0%85%15%
CoolRotterdam1%99%86%14%17%83%0%86%14%
Industrieterrein Hollandsche IJsselGouda91%9%96%4%17%83%0%100%0%
RubroekRotterdam0%100%94%6%17%83%0%93%7%
MultatulibuurtDelft56%44%99%1%17%83%0%100%0%
Rivierenbuurt-ZuidDen Haag1%99%89%11%17%83%0%96%4%
Cornelis Evertsenstraat en omgevingDordrecht23%77%75%25%17%83%0%96%4%
ProfessorenbuurtDelft39%61%98%2%16%84%0%95%5%
Bezuidenhout-WestDen Haag5%95%94%6%16%84%0%56%44%
SchelluinsestraatGorinchem18%82%98%2%16%84%0%100%0%
WesteindebuurtDelft16%84%96%4%16%84%0%100%0%
Buitenhof-NoordDelft20%80%98%2%16%84%0%98%2%
BloemenbuurtMaassluis12%88%99%1%16%84%0%85%15%
Bedrijventerrein HaagwegDelft11%89%85%15%16%84%0%100%0%
De Heuvel noordLeidschendam-Voorburg0%100%95%5%16%84%0%100%0%
Poptahof-ZuidDelft2%98%96%4%16%84%0%44%56%
Groenewoud-HoogNissewaard8%92%80%20%16%84%0%90%10%
De CampLeiden29%71%89%11%15%84%0%99%1%
De HovenSliedrecht66%34%97%3%15%85%0%100%0%
Morgenstond-ZuidDen Haag2%98%98%2%15%84%2%83%17%
Schildersbuurt-NoordDen Haag16%84%97%3%15%85%0%94%6%
DijkzigtRotterdam2%98%95%5%15%85%0%83%17%
Schildersbuurt-OostDen Haag16%84%98%2%15%85%0%97%3%
De BaanderijLeiderdorp14%86%96%4%14%86%0%32%68%
VreewijkRotterdam64%36%90%10%14%86%0%87%13%
Indische Buurt-NoordDelft78%22%97%3%14%86%0%91%9%
FledderusbuurtDelft0%100%99%1%14%86%0%100%0%
Morgenstond-OostDen Haag6%94%93%7%14%86%0%86%14%
AfrikaanderwijkRotterdam8%92%88%12%14%86%0%75%25%
TU-NoordDelft5%95%93%7%14%86%0%44%56%
ZuidwalDen Haag7%93%89%11%13%86%0%94%6%
MythologiebuurtDelft0%100%97%3%13%87%0%46%54%
MeeuwenbuurtCapelle aan den IJssel31%69%95%5%13%87%0%97%3%
Spaanse PolderSchiedam13%87%70%30%13%87%0%100%0%
Maaswijk-NoordwestNissewaard100%0%99%1%13%87%0%100%0%
Moerwijk-ZuidDen Haag13%87%92%8%13%87%0%79%21%
Laakhaven-OostDen Haag2%98%87%13%12%87%1%43%57%
Langeraarstraat en omgevingZwijndrecht13%87%98%2%12%88%0%100%0%
Wilde VeenenZuidplas15%85%81%19%12%88%0%24%76%
Vogelbuurt NoordVlaardingen33%67%99%1%12%88%0%96%4%
TussendijkenRotterdam1%99%95%5%12%87%0%90%10%
BieslandDelft15%85%98%2%11%89%0%100%0%
FlorabuurtCapelle aan den IJssel0%100%98%2%11%89%0%100%0%
FeijenoordRotterdam5%95%96%4%11%89%0%90%10%
Laakhaven-WestDen Haag2%98%97%3%11%89%0%48%52%
NolensbuurtSchiedam7%93%86%14%11%89%0%93%7%
WielewaalRotterdam65%35%75%25%11%89%0%78%22%
Moerwijk-OostDen Haag8%92%76%24%9%91%0%83%17%
Transvaalkwartier-NoordDen Haag5%95%93%7%9%90%0%93%7%
PesthuiswijkLeiden2%98%97%3%9%91%0%23%77%
Groenoord-ZuidSchiedam13%87%98%2%8%92%0%80%20%
Swinhove - De LusZwijndrecht16%84%58%42%8%92%0%61%39%
HuygensparkDen Haag7%93%96%4%8%92%0%70%30%
Oud CrooswijkRotterdam4%96%94%6%8%92%0%95%5%
OvervoordeRijswijk8%92%83%17%7%93%0%88%12%
Over de BrugTeylingen9%91%83%17%7%93%0%83%17%
HavenkwartierRijswijk3%97%98%2%6%94%0%100%0%
GillisbuurtDelft0%100%98%2%5%95%0%100%0%
Moerwijk-WestDen Haag5%95%93%7%5%95%0%99%1%
Kinderdijk-BuitengebiedMolenlanden100%0%86%14%5%95%0%90%10%
HoofdstedenbuurtVlaardingen0%100%98%2%5%95%0%100%0%
DiepenbuurtCapelle aan den IJssel15%85%99%1%4%95%0%100%0%
BinckhorstDen Haag7%93%85%15%4%96%0%38%62%
WeizigtparkDordrecht2%98%92%8%3%97%0%100%0%
Het Rode DorpDelft2%98%98%2%2%98%0%100%0%
Kerketuinen en ZichtenburgDen Haag2%98%61%39%2%98%0%100%0%
Oudendijk en omgevingDordrecht1%99%27%73%1%99%0%19%81%
Schenkel-NoordwestNissewaard44%56%96%4%1%99%0%100%0%
BomenbuurtZuidplas0%100%98%2%0%100%0%100%0%
Beemster/PurmerhoekCapelle aan den IJssel0%100%98%2%0%100%0%100%0%
De BaronieCapelle aan den IJssel0%100%97%3%0%100%0%100%0%
SchermerhoekCapelle aan den IJssel0%100%97%3%0%100%0%100%0%
Oud- en GerbrandypleinZwijndrecht0%100%99%1%0%100%0%100%0%
ZuiderparkDen Haag1%99%93%7%0%100%0%100%0%
ReviusbuurtCapelle aan den IJssel0%100%96%4%0%100%0%100%0%
Leeuwerik- en FazantpleinZwijndrecht0%100%98%2%0%100%0%100%0%
Poptahof-NoordDelft1%99%86%14%0%100%0%100%0%
Reinier de GraafbuurtDelft0%100%98%2%0%100%0%100%0%
Nieuw MathenesseRotterdam0%100%78%22%0%100%0%100%0%
StadserfSchiedam0%100%94%6%0%100%0%100%0%
TU-CampusDelft1%99%96%4%0%100%0%37%63%
NoordwijkerduinNoordwijk68%32%77%23%0%100%0%100%0%
Ooievaar- en VinkpleinZwijndrecht0%100%100%0%0%100%0%100%0%
Rivium 1e straatCapelle aan den IJssel0%100%93%7%0%100%0%0%100%
RijnoordAlphen aan den Rijn2%98%76%24%0%100%0%98%2%
IJsvogelpleinZwijndrecht0%100%95%5%0%100%0%100%0%
KapiteinflatsZwijndrecht0%100%94%6%0%100%0%100%0%
MeerdervoortZwijndrecht100%0%98%2%0%100%0%100%0%
BT DierensteinBarendrecht0%100%76%24%0%100%0%97%3%
LeeuwenhoekLeiden13%87%97%3%0%100%0%0%100%
Bedrijventerrein Tanthof-OostDelft0%100%97%3%0%100%0%100%0%
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de provincie Zuid-Holland. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 20 september 2022.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechts bovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo