Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de provincie Zuid-Holland

Top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de provincie Zuid-Holland

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de provincie Zuid-Holland. De gegevens gelden voor 2022.

Er zijn 20 buurten met het hoogste percentage koopwoningen van 100% per buurt in de provincie Zuid-Holland.

Toon tabel

Advertentie:

Definitie

Deze pagina biedt informatie over het percentage woningen naar eigendom-, bewoning-, type- en bouwperiode per buurt in de provincie Zuid-Holland. De gegevens gelden voor 2022.


Woningen naar eigendom: Koopwoningen zijn eigendom van de bewoner(s) of in gebruik als tweede woning. Huurwoningen worden niet bewoond door de eigenaar van de woning. Huurwoningen worden verdeeld in (1) woningen in bezit van een woningcorporatie of andere instelling. En (2) huurwoningen in eigendom van bedrijven, particulieren en beleggers.

Woningen naar bewoning: Een woning is bewoond als er volgens de Basisregistratie Personen minimaal 1 persoon stond ingeschreven op het bijbehorende adres. Alle overige woningen worden beschouwd als onbewoond.

Woningen naar type: Een woning is meergezins wanneer het samen met andere woningen of (bedrijfs)ruimten een geheel pand vormt. Hieronder vallen flats, galerij-, portiek-, beneden- en bovenwoningen, appartementen en woningen boven bedrijfsruimten. Alle overige woningen hebben het type eengezins.

Woningen naar bouwjaar: Het bouwjaar is het jaar waarin een pand, waarin een woning zich bevindt, oorspronkelijk is opgeleverd. Bouwjaar heeft hier twee waarden: (1) in of na het jaar 2000 gebouwd en (2) vóór het jaar 2000 gebouwd.

Verdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de provincie Zuid-Holland






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de provincie Zuid-Holland naar het percentage koopwoningen per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de provincie Zuid-Holland in een woningwaardeklasse ingedeeld. Deze woningwaardeklasse bestaat uit de volgende categorieën: <40%, 40%-50%, 50%-60%, 60%-70%, 70%-80%, 80%-90% en 90%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de woningwaardeklasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de provincie Zuid-Holland






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage koopwoningen in de provincie Zuid-Holland. De cumulatieve verdeling toont elk van de 2.376 buurten in de provincie Zuid-Holland als een stip. Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage koopwoningen per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit percentage koopwoningen hebben.

Ranglijst van het percentage woningen per kenmerk voor de buurten in de provincie Zuid-Holland

Onderstaande tabel toont het percentage woningen per kenmerk per buurt. Er zijn 2.376 buurten in de provincie Zuid-Holland waarvoor de gegevens over het percentage koopwoningen bekend zijn. De 500 buurten met het hoogste percentage koopwoningen en de 500 buurten met het laagste percentage koopwoningen worden in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

BuurtnaamGemeentenaam% Percentage eengezinswoning% Percentage meergezinswoning% Percentage bewoond% Percentage onbewoond% Koopwoningen% Huurwoningen totaal% Eigendom onbekend% Bouwjaar voor 2000% Bouwjaar vanaf 2000
Hoogblokland-Buitengebied-ZuidMolenlanden100%0%94%6%100%0%0%94%6%
Dijkgebied-Groot-AmmersMolenlanden95%5%97%3%100%0%0%85%15%
Dordtse HoutDordrecht100%0%99%1%100%0%0%59%41%
Noordse DorpNieuwkoop100%0%92%8%100%0%0%92%8%
Groote WeergorsVoorne aan Zee100%0%100%0%100%0%0%68%32%
KijvelandenAlbrandswaard100%0%97%3%100%0%0%59%41%
Sportpark HolyVlaardingen3%97%97%3%100%0%0%3%97%
Groot-Ammers-Buitengebied-NoordMolenlanden100%0%92%8%100%0%0%85%15%
Lievershil en omgevingZwijndrecht100%0%97%3%100%0%0%100%0%
HelhoekVoorne aan Zee100%0%96%4%100%0%0%68%32%
Zeeheldenbuurt-oostCapelle aan den IJssel97%3%95%5%100%0%0%92%8%
CouwenhoekCapelle aan den IJssel100%0%100%0%100%0%0%0%100%
Sonate en omgevingZwijndrecht100%0%100%0%100%0%0%100%0%
Bloemenbuurt A(kelei)Zwijndrecht100%0%96%4%100%0%0%96%4%
Bedrijventerrein Gors-NoordZwijndrecht100%0%98%2%100%0%0%35%65%
Polder HeerjansdamZwijndrecht100%0%100%0%100%0%0%85%15%
Amstelwijck SmitzigtDordrecht100%0%100%0%100%0%0%60%40%
WilderszijdeLansingerland100%0%100%0%100%0%0%31%69%
Vissersdijk-BenedenDordrecht100%0%97%3%100%0%0%54%46%
MiddellandAlblasserdam100%0%98%2%100%0%0%100%0%
De HavenNissewaard83%17%100%0%99%1%0%0%100%
Laag Dalem ZuidGorinchem100%0%99%1%99%1%0%6%94%
Schenkel-ZuidoostNissewaard100%0%100%0%99%1%0%100%0%
DorpzichtBarendrecht100%0%98%2%99%1%0%100%0%
ElzenhofBodegraven-Reeuwijk100%0%100%0%99%1%0%96%4%
Schenkel-NoordoostNissewaard41%59%99%1%99%1%0%100%0%
Maaswijk-ZuidwestNissewaard99%1%99%1%99%1%0%100%0%
EdelsteenbuurtLansingerland100%0%99%1%99%1%0%100%0%
Iroko en omgevingDordrecht100%0%99%1%99%1%0%100%0%
BalkengatZwijndrecht88%12%100%0%99%1%0%99%1%
ArcheonAlphen aan den Rijn99%1%100%0%99%1%0%0%100%
Officiervliet-OostZwijndrecht100%0%96%4%99%1%0%98%2%
Klein AlblasAlblasserdam100%0%99%1%99%1%0%3%97%
Driehoek en omgevingDordrecht100%0%99%1%99%1%0%100%0%
Park Holy NoordVlaardingen4%96%99%1%99%1%0%0%100%
Develzijde NederhovenZwijndrecht100%0%98%2%99%1%0%99%1%
Buitenhof-ZuidDelft100%0%99%1%99%1%0%100%0%
BodegraafsestraatwegGouda91%9%97%3%99%1%0%58%42%
Het LandNissewaard100%0%99%1%99%1%0%0%100%
Wijkpark PortlandAlbrandswaard100%0%100%0%98%2%0%10%90%
Dronenwijk-ZuidBodegraven-Reeuwijk79%21%99%1%98%2%0%100%0%
Lisse RondLisse77%23%99%1%98%2%0%64%36%
Ter LuchtMidden-Delfland100%0%91%9%98%2%0%81%19%
EilandenbuurtCapelle aan den IJssel100%0%99%1%98%2%0%100%0%
OttersveenNissewaard100%0%99%1%98%2%0%100%0%
Verspreide huizen Ouderkerk OostKrimpenerwaard97%3%92%8%98%2%0%69%31%
EikelenburgRijswijk98%2%95%5%98%2%0%8%92%
TuinenbuurtCapelle aan den IJssel100%0%100%0%98%2%0%100%0%
HaantjeRijswijk94%6%92%8%98%2%0%14%86%
Vlist Bovenberg en LekdijkKrimpenerwaard100%0%97%3%98%2%0%85%15%
Reeuwijk-Brug-NoordBodegraven-Reeuwijk100%0%99%1%98%2%0%33%67%
Zijlwijk-ZuidLeiden100%0%99%1%98%2%0%100%0%
DuinoordVoorne aan Zee100%0%94%6%98%2%0%97%3%
Egel- en SalamanderveenNissewaard100%0%100%0%98%2%0%100%0%
ParadijsselCapelle aan den IJssel92%8%99%1%98%2%0%31%69%
ScandinavischebuurtCapelle aan den IJssel100%0%98%2%98%2%0%100%0%
De HeulAlphen aan den Rijn98%2%98%2%98%2%0%33%67%
Kruis HoeffeVoorne aan Zee99%1%99%1%98%2%0%94%6%
LogendalVoorne aan Zee100%0%98%2%98%2%0%100%0%
Buitengebied Rhoon-ZuidAlbrandswaard100%0%98%2%98%2%0%93%7%
Vissersdijk-OostDordrecht100%0%95%5%98%2%0%18%82%
ZuidbuurtMaassluis96%4%92%8%98%2%0%82%18%
Beneden-HaastrechtKrimpenerwaard91%9%91%9%98%2%0%70%30%
MolenbuurtCapelle aan den IJssel83%17%98%2%98%2%0%100%0%
SpoelwijkAlphen aan den Rijn97%3%98%2%97%3%0%90%10%
DrevenbuurtVlaardingen100%0%99%1%97%3%0%100%0%
WaardeilandLeiden72%28%96%4%97%3%0%100%0%
’s-GravenparkCapelle aan den IJssel100%0%97%3%97%3%0%86%14%
ParallelwegHardinxveld-Giessendam98%2%96%4%97%3%0%85%15%
Waarder-WestBodegraven-Reeuwijk100%0%95%5%97%3%0%89%11%
Piershil BuitengebiedHoeksche Waard96%4%99%1%97%3%0%90%10%
ComponistenbuurtLansingerland100%0%100%0%97%3%0%100%0%
MiddelburgBodegraven-Reeuwijk98%2%98%2%97%3%0%88%12%
MeerpolderZoetermeer87%13%90%10%97%3%0%93%7%
VuykterreinCapelle aan den IJssel71%29%96%4%97%3%0%87%13%
JagtlustTeylingen94%6%87%13%97%3%0%94%6%
EuryzaZwijndrecht18%82%97%3%97%3%0%0%100%
RossinibuurtCapelle aan den IJssel68%32%99%1%97%3%0%100%0%
WeteringparkAlphen aan den Rijn89%11%99%1%97%3%0%100%0%
HeuvelwegAlphen aan den Rijn100%0%99%1%97%3%0%100%0%
Sportterrein KrommedijkDordrecht100%0%100%0%97%3%0%97%3%
Giessenburg-Recreatie-ZuidMolenlanden100%0%90%10%97%3%0%74%26%
Giessenburg-Recreatie-NoordMolenlanden100%0%100%0%97%3%0%74%26%
DalenbuurtCapelle aan den IJssel65%35%98%2%97%3%0%100%0%
BurgtenbuurtAlphen aan den Rijn68%32%99%1%97%3%0%100%0%
Stolwijkersluis (ged.)Krimpenerwaard94%6%94%6%97%3%0%94%6%
UiterwaardZuidplas77%23%97%3%97%3%0%88%12%
GelderswoudeZoeterwoude90%10%93%7%97%3%0%79%21%
RingoeversHillegom78%22%98%2%96%4%0%10%90%
ParkzoomZuidplas97%3%99%1%96%4%0%99%1%
De WarandaVoorne aan Zee100%0%92%8%96%4%0%87%13%
Hoogblokland-MinkeloosMolenlanden100%0%96%4%96%4%0%100%0%
Park LeeuwenberghLeidschendam-Voorburg99%1%97%3%96%4%0%98%2%
Vogelenzang-NoordNissewaard96%4%100%0%96%4%0%99%1%
KorteraarNieuwkoop97%3%98%2%96%3%1%86%14%
Prins Bernhardstraat en omgevingZwijndrecht91%9%97%3%96%4%0%93%7%
KlinkertCapelle aan den IJssel100%0%96%4%96%4%0%93%7%
De HovenDordrecht88%12%98%2%96%4%0%3%97%
StadsdeelparkCapelle aan den IJssel99%1%96%4%96%4%0%95%5%
Sommelsdijk buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%99%1%96%4%0%60%40%
Rivierdijk westHardinxveld-Giessendam100%0%91%9%96%4%0%88%12%
Middelharnis Nieuw ZeelandGoeree-Overflakkee100%0%97%3%96%4%0%69%31%
GeestwaterLisse100%0%96%4%96%4%0%12%88%
GouwsluisAlphen aan den Rijn83%17%98%2%96%4%0%73%27%
WestrandNissewaard100%0%96%4%96%4%0%73%27%
OffemNoordwijk90%10%96%4%96%4%0%14%86%
Giessenburg-ZuidwestMolenlanden98%2%97%3%96%4%0%80%20%
PoortugaalAlbrandswaard100%0%88%12%96%4%0%100%0%
ZuidendijkDordrecht100%0%95%5%96%4%0%100%0%
DronenhoekBodegraven-Reeuwijk45%55%98%2%96%4%0%100%0%
Hoornerhage c.a.Zoetermeer93%7%93%7%95%5%0%98%2%
Officiervliet-WestZwijndrecht92%8%96%4%95%5%0%99%1%
OostWaddinxveen97%3%98%2%95%5%0%62%38%
NoldijkBarendrecht98%2%96%4%95%5%0%83%17%
Groot-Ammers-GraaflandMolenlanden97%3%95%5%95%5%0%78%22%
VoorwillensewegGouda95%5%98%2%95%5%0%92%8%
Westerpark c.a.Zoetermeer91%9%91%9%95%5%0%48%52%
Verspreide huizen Ter AarNieuwkoop77%23%95%5%95%5%0%91%9%
KleurenbuurtLeidschendam-Voorburg90%10%97%3%95%5%0%94%6%
Laag BoskoopAlphen aan den Rijn100%0%99%1%95%5%0%90%10%
Tweede TolDordrecht99%1%93%7%95%5%0%60%40%
Reeuwijk-Brug-ZuidoostBodegraven-Reeuwijk95%5%97%3%95%5%0%93%7%
Lintbebouwing-WestMolenlanden85%15%95%5%95%5%0%97%3%
Amerstraat en omgevingDordrecht99%1%98%2%95%5%0%100%0%
Ottoland-KortezijdeMolenlanden76%24%95%5%95%5%0%81%19%
T Lange LandVoorne aan Zee96%4%98%2%95%5%0%80%20%
Rijneveld-ZuidAlphen aan den Rijn100%0%99%1%95%5%0%88%12%
LangeveldTeylingen95%5%85%15%95%5%0%45%55%
StadswervenDordrecht36%64%98%2%95%5%0%0%100%
StrijpeVoorne aan Zee95%5%96%4%95%5%0%73%27%
OranjebuurtVlaardingen98%2%98%2%95%5%0%100%0%
DobbewijkVoorschoten96%4%97%3%95%5%0%100%0%
BosweideDen Haag93%7%97%3%95%5%0%0%100%
Noordse BuurtNieuwkoop100%0%97%3%94%6%0%90%10%
Sancta Maria NoordwijkerhoutNoordwijk100%0%97%3%94%6%0%44%56%
ZevenderKrimpenerwaard100%0%88%12%94%6%0%56%44%
BuitengebiedVoorne aan Zee95%5%92%8%94%6%0%82%18%
WagenzichtVoorne aan Zee81%19%99%1%94%6%0%42%58%
DamsigtLeidschendam-Voorburg84%16%97%3%94%6%0%100%0%
Achterzeedijk OostBarendrecht100%0%94%6%94%6%0%92%8%
ZeeheldenbuurtPapendrecht55%45%97%3%94%6%0%98%2%
HoornwijckRijswijk73%27%69%31%94%6%0%31%69%
AckerswoudePijnacker-Nootdorp96%4%95%5%94%6%0%11%89%
DeverLisse97%3%97%3%94%6%0%91%9%
Klaaswaal BuitengebiedHoeksche Waard97%3%95%5%94%5%0%93%7%
Hooge NespolderZwijndrecht100%0%97%3%94%6%0%94%6%
HoogeindBodegraven-Reeuwijk100%0%96%4%94%6%0%90%10%
Mildenburg en omgevingDordrecht79%21%99%1%94%6%0%100%0%
De Oude Wereld-OostAlphen aan den Rijn92%8%99%1%94%6%0%100%0%
TempelBodegraven-Reeuwijk97%3%97%3%94%6%0%83%17%
HoevenbuurtGouda83%17%96%4%94%6%0%97%3%
VlinderstrikLansingerland98%2%97%3%94%6%0%82%18%
ZalmlaanVoorne aan Zee100%0%94%6%94%6%0%100%0%
Boeroestraat en omgevingDordrecht96%4%97%3%94%6%0%100%0%
LekdijkKrimpenerwaard100%0%91%9%94%6%0%94%6%
KoningsveldbuurtDelft55%45%97%3%94%5%1%29%71%
Sancta Maria NoordwijkNoordwijk32%68%95%5%94%6%0%55%45%
’s-Gravenweg/AlexanderlaanCapelle aan den IJssel97%3%97%3%93%7%0%48%52%
Achter de DijkWestland92%8%100%0%93%7%0%100%0%
VogelbuurtTeylingen100%0%100%0%93%7%0%90%10%
Rvierdijk oostHardinxveld-Giessendam86%14%94%6%93%7%0%72%28%
Krimpen-OostKrimpenerwaard95%5%93%7%93%7%0%98%2%
Ter LeedeTeylingen90%10%97%3%93%7%0%98%2%
Horsten en VorstenTeylingen57%43%99%1%93%6%1%100%0%
Oud-Beijerland Bedrijventerrein De BosschenHoeksche Waard91%9%91%9%93%7%0%91%9%
Het BeijerscheKrimpenerwaard88%12%91%9%93%7%0%88%12%
Bovenberg westelijk van de FransekadeKrimpenerwaard83%17%83%17%93%7%0%90%10%
Buitengebied KwintsheulWestland100%0%97%3%93%7%0%46%54%
SlakkenveenNissewaard81%19%99%1%93%7%0%100%0%
Hoogblokland-BazeldijkMolenlanden93%8%93%8%93%8%0%95%5%
Arkel-Buitengebied-Zuid-WestMolenlanden98%2%94%6%93%7%0%86%14%
VoordijkBarendrecht91%9%94%6%93%7%0%34%66%
Waal-DorpMolenlanden100%0%98%2%93%7%0%74%26%
Dijkgebied-StreefkerkMolenlanden97%3%97%3%93%7%1%90%10%
Ouddorp buitengebiedGoeree-Overflakkee95%5%91%9%93%7%0%84%16%
ZwaluwbuurtSchiedam89%11%98%2%93%7%0%89%11%
Ottoland-WestMolenlanden100%0%93%7%93%7%0%93%7%
BeijenveldBodegraven-Reeuwijk88%12%99%1%93%7%0%98%2%
Noordeloos-OverslingelandMolenlanden86%14%93%7%93%7%0%86%14%
Grassen- WaterbuurtGouda100%0%100%0%93%7%0%100%0%
Parkbuurt oosteindeDen Haag89%11%98%2%93%7%0%54%46%
Bedrijventerrein MoerkapelleZuidplas100%0%93%7%93%7%0%96%4%
3e PoellaanLisse97%3%98%2%93%7%0%98%2%
Goudriaan-OostMolenlanden96%4%94%6%93%7%0%86%14%
Giessenburg-Buitengebied-ZuidMolenlanden93%7%97%3%93%7%0%80%20%
Giessenburg-WestMolenlanden95%5%95%5%93%7%0%75%25%
GaatkensoogBarendrecht84%16%98%2%93%7%0%0%100%
OranjewijkLeiderdorp85%15%98%2%93%7%0%99%1%
De SchegPijnacker-Nootdorp96%4%94%6%92%8%0%25%75%
SchotdeurenGorinchem100%0%97%3%92%8%0%46%54%
NesseAlphen aan den Rijn100%0%98%2%92%8%0%88%12%
Dirksland buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%94%6%92%8%0%79%21%
TienmorgenHardinxveld-Giessendam97%3%100%0%92%8%0%66%34%
Heinenoord BuitengebiedHoeksche Waard97%3%97%3%92%8%0%92%8%
Giessenburg-OostMolenlanden98%2%92%8%92%8%0%80%20%
Ooltgensplaat buitengebiedGoeree-Overflakkee98%2%91%9%92%8%0%82%18%
Dijkgebied-Nieuw-LekkerlandMolenlanden90%10%94%6%92%8%0%75%25%
Benedenberg en ZuidbroekKrimpenerwaard95%5%97%3%92%8%0%82%18%
Polderpeil-OostAlphen aan den Rijn64%36%99%1%92%8%0%89%11%
BenedenkerkKrimpenerwaard88%12%92%8%92%8%0%84%16%
DordtsestraatwegBarendrecht100%0%95%5%92%8%0%85%15%
BeerendrechtAlphen aan den Rijn85%15%97%3%92%8%0%99%1%
SmitswegDordrecht92%8%94%6%92%8%0%2%98%
ZeeheldenwijkLeidschendam-Voorburg87%13%98%2%92%7%0%100%0%
Bleskensgraaf-WestMolenlanden98%2%92%8%92%8%0%81%19%
MerelbuurtCapelle aan den IJssel66%34%97%3%92%8%0%96%4%
KleipettenKatwijk71%29%99%1%92%8%0%61%39%
BovenstadKrimpenerwaard100%0%96%4%92%8%0%90%10%
Boven-HaastrechtKrimpenerwaard90%10%93%7%92%8%0%69%31%
DijkAlblasserdam74%26%93%7%92%8%0%87%13%
MaaldriftWassenaar87%13%90%10%92%8%0%90%10%
De AsZwijndrecht91%9%100%0%92%8%0%100%0%
Verspreide huizen Duifpolder en omgevingMidden-Delfland93%7%97%3%92%8%0%85%15%
Westlandse Zoom De DuinenWestland100%0%97%3%92%8%0%57%43%
Hoogblokland-NoordMolenlanden95%5%92%8%92%8%0%97%3%
Overige verspreide huizenKaag en Braassem97%3%90%10%92%8%0%60%40%
LangeraarNieuwkoop79%21%98%2%92%8%0%49%51%
Oostpolder in SchielandGouda96%4%88%12%92%8%0%50%50%
Bleskensgraaf-Buitengebied-NoordMolenlanden98%2%93%7%92%7%2%82%18%
Poldergebied AbbenbroekNissewaard96%4%99%1%92%8%0%86%14%
GrunerieOegstgeest76%24%98%2%92%8%0%94%6%
Nieuw Essesteijn / ZijdezigtLeidschendam-Voorburg54%46%96%4%92%8%1%0%100%
Bleskensgraaf-Buitengebied-ZuidMolenlanden98%2%93%7%92%7%2%82%18%
Rietveldse polderAlphen aan den Rijn100%0%98%2%92%8%0%87%13%
AbtspoelOegstgeest98%2%97%3%92%8%0%82%18%
Lekdijk-West en Provinciale weg (ged.)Krimpenerwaard98%2%95%5%91%9%0%72%28%
Goedereede buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%81%19%91%9%0%84%16%
Ouddorp zuidGoeree-Overflakkee97%3%98%2%91%9%0%58%42%
Bedrijventerrein ABC WestlandWestland100%0%94%6%91%9%0%60%40%
Wantijpark en omgevingDordrecht62%38%96%4%91%9%0%62%38%
BonfutLansingerland95%5%95%5%91%9%0%100%0%
Oud-BodegravenBodegraven-Reeuwijk93%7%91%9%91%9%0%84%16%
OpperduitKrimpenerwaard96%4%94%6%91%9%0%90%10%
KlapwijkPijnacker-Nootdorp94%6%99%1%91%9%0%100%0%
Poldergebied ZuidlandNissewaard97%3%91%9%91%9%0%88%12%
Recreatiepark OosteindeZuidplas100%0%82%18%91%9%0%100%0%
VriezekoopKaag en Braassem98%2%91%9%91%9%0%75%25%
Gaag-MaaslandMidden-Delfland94%6%95%5%91%9%0%71%29%
Westhof en DijkpolderWestland86%14%98%2%91%9%0%28%72%
Verspreide huizen LekkerkerkKrimpenerwaard100%0%94%6%91%9%0%78%22%
Verspreide huizenVoorne aan Zee97%3%90%10%91%8%1%89%11%
Hoornaar-Buitengebied-Zuid-OostMolenlanden95%5%95%5%91%9%0%79%21%
Rivierdijk-OostSliedrecht95%5%95%5%91%9%0%50%50%
MolendijkSliedrecht96%4%93%7%91%9%0%96%4%
KijfhoekZwijndrecht97%3%97%3%91%9%0%79%21%
ZuideindeAlphen aan den Rijn98%2%93%7%91%9%0%80%20%
Prickwaert en WeresteijnSliedrecht100%0%99%1%91%9%0%100%0%
Om de ZanderijHillegom79%21%96%4%91%9%0%64%36%
NoordkethelpolderSchiedam95%5%95%5%91%9%0%46%54%
WeipoortZoeterwoude95%5%95%5%91%9%0%86%14%
SveaforsSchiedam72%28%99%1%91%9%0%60%40%
Kleine Lindt PolderZwijndrecht94%6%96%4%91%9%0%85%15%
Hoornaar-Lage-GiessenMolenlanden89%11%93%7%91%9%0%76%24%
BurgenbuurtCapelle aan den IJssel57%43%98%2%91%9%0%100%0%
De Gaarden en WindasSchiedam72%28%99%1%91%9%0%60%40%
VrouwenpolderLisse100%0%99%1%91%9%0%100%0%
Brandwijk-VuilendamMolenlanden97%3%100%0%91%9%0%89%11%
AchttienhovenNieuwkoop96%4%91%9%91%9%0%81%19%
GroenoordAlphen aan den Rijn80%20%97%3%91%9%0%98%2%
WoubrugsewegAlphen aan den Rijn91%9%100%0%91%9%0%82%18%
KoolwijkKrimpenerwaard88%12%94%6%91%9%0%85%15%
Verspreide huizenVoorne aan Zee99%1%93%7%91%9%0%81%19%
Vlietzoom-OostDen Haag97%3%94%6%91%9%0%91%9%
Oranje NassauOegstgeest86%14%96%4%91%9%0%92%8%
Rijnsburg-NoordKatwijk92%8%97%3%91%9%0%39%61%
Verspreide bebouwing MoerkapelleZuidplas96%4%96%4%90%10%0%81%19%
VrijheidsbuurtGouda100%0%99%1%90%10%0%100%0%
Hoogblokland-Buitengebied-NoordMolenlanden90%10%96%4%90%10%0%93%7%
Oranjewijk 2Barendrecht100%0%97%3%90%10%0%99%1%
Bedrijventerrein MercuriuswegWaddinxveen92%8%100%0%90%10%0%99%1%
Noordpolder DelfgauwPijnacker-Nootdorp97%3%94%6%90%10%0%81%19%
Kinderdijk-DorpMolenlanden89%11%97%3%90%10%0%91%9%
Nieuw-Lekkerland-NoordMolenlanden91%9%95%5%90%9%1%87%13%
WinkelhofLeiderdorp55%45%97%3%90%10%0%100%0%
Ottoland-LangezijdeMolenlanden97%3%90%10%90%10%0%87%13%
Leedewijk-ZuidLeiden100%0%99%1%90%10%0%100%0%
Landelijk gebied WestGorinchem100%0%100%0%90%10%0%73%27%
De WerenSliedrecht80%20%98%2%90%10%0%100%0%
RandenburgBodegraven-Reeuwijk100%0%98%2%90%10%0%75%25%
Schelluinen-Buitengebied-NoordoostMolenlanden90%10%92%8%90%10%0%66%34%
LeeuwendaalRijswijk68%32%95%5%90%10%0%100%0%
Het ZandRidderkerk72%28%98%2%90%10%0%76%24%
Wittens HoeckVoorne aan Zee88%12%98%2%90%10%0%100%0%
LaageindBodegraven-Reeuwijk95%5%95%5%90%10%0%90%10%
Poldergebied OudenhoornVoorne aan Zee99%1%95%5%90%10%0%88%12%
TinteVoorne aan Zee100%0%98%2%90%10%0%94%6%
Buitengebied De ZilkNoordwijk100%0%94%6%90%10%0%90%10%
Sterrenkwartier-OostNissewaard100%0%96%4%90%10%0%100%0%
Wittenstein en omgevingDordrecht84%16%99%1%90%10%0%100%0%
Vredenburg en omgevingDordrecht67%33%97%3%90%10%0%99%1%
Corridor-WestZwijndrecht52%48%96%4%90%10%0%100%0%
Lekdijk-Oost en Provinciale weg (ged.)Krimpenerwaard100%0%95%5%90%10%0%86%14%
Arkel-Buitengebied-OostMolenlanden96%4%94%6%90%10%0%85%15%
Bedrijventerrein TeylingenWestland96%4%94%6%90%10%0%78%22%
Brandwijk-Noord-OostMolenlanden95%5%97%3%90%10%0%90%10%
WeidebloembuurtLansingerland91%9%99%1%90%10%0%99%1%
SchuwachtKrimpenerwaard100%0%95%5%90%10%0%94%6%
VogelwijkDen Haag74%26%93%7%90%10%0%94%6%
Brandwijk-BuitengebiedMolenlanden100%0%90%10%90%10%0%85%15%
Verspreide huizen Haastrecht ZuidKrimpenerwaard100%0%90%10%90%10%0%79%21%
Verspreide huizen SchipluidenMidden-Delfland93%7%93%7%90%10%0%77%23%
Westmaas BuitengebiedHoeksche Waard98%2%85%15%90%10%0%92%8%
WestkeetshavenZwijndrecht44%56%96%4%90%10%0%0%100%
Mijnsheerenland BuitengebiedHoeksche Waard94%6%90%10%89%11%0%88%12%
Rijksstraatweg en omgevingVoorne aan Zee94%6%94%6%89%10%0%73%27%
NieuwkoopNieuwkoop79%21%95%5%89%11%0%60%40%
AmbachtszoneHendrik-Ido-Ambacht96%4%86%14%89%11%0%82%18%
BenedenheulKrimpenerwaard90%10%94%6%89%11%0%78%22%
Nieuwe waterwegMaassluis0%100%100%0%89%11%0%100%0%
Bedrijventerrein De WoerdWestland67%33%92%8%89%11%0%28%72%
VissenbuurtTeylingen100%0%99%1%89%11%0%100%0%
Stellendam centrumGoeree-Overflakkee98%2%97%3%89%11%0%72%28%
Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebiedBodegraven-Reeuwijk94%6%95%5%89%11%0%86%14%
OostdonkPapendrecht95%5%99%1%89%11%0%98%2%
ZeldenrustLansingerland97%3%94%6%89%11%0%81%19%
Maasdam BuitengebiedHoeksche Waard98%2%97%3%89%11%1%86%14%
Sandelingen-AmbachtHendrik-Ido-Ambacht98%2%90%10%89%11%0%45%55%
Hoekenessestraat en omgevingDordrecht84%16%99%1%89%11%0%100%0%
Sportpark HargaSchiedam93%7%92%8%89%11%0%19%81%
BeatrixparkSchiedam93%7%92%8%89%11%0%19%81%
BijdorpSchiedam93%7%92%8%89%11%0%19%81%
Oud-Beijerland BuitengebiedHoeksche Waard94%6%96%4%89%11%0%88%12%
Numansdorp BuitengebiedHoeksche Waard79%21%91%9%89%11%0%76%24%
Amazone en omgevingDordrecht100%0%99%1%89%11%0%98%2%
Dijkgebied-LangerakMolenlanden93%7%92%8%89%11%0%90%10%
RedebuurtCapelle aan den IJssel100%0%98%2%89%11%0%100%0%
PuccinibuurtCapelle aan den IJssel66%34%98%2%89%11%0%100%0%
De EilandenGouda91%9%99%1%89%11%0%0%100%
Oranjewijk 1Barendrecht87%13%97%3%89%11%0%89%11%
De ZanderijHillegom80%20%97%3%89%11%0%65%35%
Buitengebied PoortugaalAlbrandswaard100%0%91%9%89%11%0%94%6%
NoordkadeWaddinxveen84%16%96%4%89%11%0%67%33%
Verspreide huizenVoorne aan Zee97%3%91%9%89%11%0%64%36%
TuindershofPijnacker-Nootdorp96%4%95%5%89%11%0%79%21%
West 2Waddinxveen99%1%92%8%89%11%0%41%59%
HoeksekadeLansingerland99%1%86%14%89%11%0%77%23%
West 1Waddinxveen98%2%95%5%89%11%0%87%13%
Nieuw-Lekkerland-BuitengebiedMolenlanden75%25%97%3%89%11%0%65%35%
PauwmolenDelft91%9%95%5%89%11%0%91%9%
Nieuweland 5Barendrecht84%16%98%2%89%11%0%95%5%
Rhoon-CentrumAlbrandswaard75%25%96%4%89%11%0%89%11%
Waarder-OostBodegraven-Reeuwijk98%2%98%2%89%11%0%93%7%
PaganinibuurtCapelle aan den IJssel80%20%98%2%89%11%0%99%1%
Buitengebied Noordwijk ZuidNoordwijk95%5%96%4%88%11%1%80%20%
VrouwenakkerNieuwkoop97%3%91%9%88%12%0%92%8%
BoekhorstNoordwijk94%6%97%3%88%12%0%100%0%
Negen ViertelBodegraven-Reeuwijk100%0%75%25%88%12%0%76%24%
Rodenrijse ZoomLansingerland72%28%99%1%88%12%0%12%88%
Buurtschap TeijlingenTeylingen90%10%94%6%88%11%1%88%12%
GrashoekNoordwijk90%10%99%1%88%12%0%100%0%
Kruiden ZuidTeylingen97%3%99%1%88%12%0%87%13%
Veerplein - OostkeetshavenZwijndrecht74%26%97%3%88%12%1%98%2%
Azobe en omgevingDordrecht96%4%98%2%88%12%0%90%10%
Broekvelden-NoordoostBodegraven-Reeuwijk95%5%99%1%88%12%0%98%2%
KlingenboschWassenaar100%0%93%7%88%12%0%97%3%
Buitengebied 2 PoeldijkWestland97%3%97%3%88%12%0%84%16%
Bergse NosLansingerland97%3%93%7%88%11%0%89%11%
Zuidplas 90Waddinxveen87%13%99%1%88%12%0%77%23%
Babberspolder NoordVlaardingen74%26%97%3%88%12%0%100%0%
Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieuwerkerk aan den IJssZuidplas98%2%91%9%88%12%0%86%14%
Buitenuitbreiding-OostSliedrecht94%6%97%3%88%12%0%92%8%
Buitengebied 3 NaaldwijkWestland97%3%95%5%88%12%0%70%30%
Landschapspark TiendzonePapendrecht94%6%96%4%88%12%0%83%17%
Buitengebied 1 NaaldwijkWestland97%3%95%5%88%12%0%70%30%
DalemGorinchem99%1%99%1%88%12%0%95%5%
WesteindeZoeterwoude100%0%98%2%88%12%0%80%20%
Buitengebied 2 NaaldwijkWestland97%3%95%5%88%12%0%70%30%
PasgeldRijswijk42%58%94%6%88%12%0%94%6%
De HoefslagLansingerland91%9%90%10%88%12%0%72%28%
Buurt 2851Lansingerland94%6%100%0%88%12%0%3%97%
Vlietzoom-WestDen Haag94%6%90%10%88%12%0%93%7%
PaplandGorinchem84%16%92%8%88%12%0%76%24%
Goudswaard BuitengebiedHoeksche Waard99%1%96%4%88%12%0%92%8%
Ter LeedeBarendrecht75%25%99%1%88%12%0%3%97%
Nieuw-Beijerland BuitengebiedHoeksche Waard97%3%95%5%88%12%0%92%8%
Arkel-Industriegebied-Zuid1Molenlanden93%7%98%2%88%12%0%83%17%
Streefkerk-BuitengebiedMolenlanden100%0%94%6%88%12%0%65%35%
Achthuizen buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%94%6%88%12%0%88%12%
Arkel-Industriegebied-NoordMolenlanden93%7%98%2%88%12%0%83%17%
Brandwijk-Zuid-WestMolenlanden100%0%91%9%88%12%0%69%31%
Oostambacht / HeronparkPijnacker-Nootdorp91%9%98%2%88%12%0%40%60%
Ottoland-VuilendamMolenlanden100%0%100%0%88%12%0%96%4%
Poldergebied SimonshavenNissewaard99%1%68%32%88%12%0%26%74%
Giessenburg-Buitengebied-NoordMolenlanden88%12%96%4%88%12%0%79%21%
Herkingen buitengebiedGoeree-Overflakkee94%6%98%2%88%12%0%82%18%
Den Bommel buitengebiedGoeree-Overflakkee97%3%97%3%88%12%0%92%8%
Groot-Ammers-Buitengebied-ZuidMolenlanden100%0%97%3%88%12%0%64%36%
Nieuweweg en omgevingDordrecht100%0%96%4%88%12%0%100%0%
Keijzershof EilandenPijnacker-Nootdorp88%12%79%21%88%12%0%0%100%
Poldergebied HeenvlietNissewaard100%0%97%3%88%12%0%78%22%
Verspreide huizenVoorne aan Zee97%3%93%7%88%12%0%71%29%
Landelijk gebied StompwijkLeidschendam-Voorburg95%5%91%9%88%12%0%84%16%
Maaswijk-NoordoostNissewaard88%12%99%1%88%12%0%99%1%
Rijneveld-NoordAlphen aan den Rijn98%2%98%2%88%12%0%86%14%
Hoge DijkAlphen aan den Rijn100%0%100%0%88%12%0%88%12%
BeverveenNissewaard100%0%99%1%88%12%0%100%0%
BloemenwijkVoorschoten89%11%98%2%87%13%0%99%1%
TussenlanenKrimpenerwaard87%13%93%7%87%13%0%73%27%
BijdorpBarendrecht68%32%98%2%87%13%0%99%1%
KruiningergorsVoorne aan Zee93%7%90%10%87%13%0%75%25%
Polderpeil-WestAlphen aan den Rijn69%31%100%0%87%13%0%100%0%
DammekantBodegraven-Reeuwijk92%8%97%3%87%13%0%82%18%
Belthure ParkDordrecht100%0%100%0%87%13%0%81%19%
Buitengebied MaasdijkWestland100%0%96%4%87%13%0%83%17%
Groot-Ammers-ScheepswerfMolenlanden91%9%88%12%87%8%5%87%13%
Hoveniersplein - GriendZwijndrecht66%34%94%6%87%13%0%100%0%
Klarinetsingel en omgevingZwijndrecht100%0%99%1%87%13%0%100%0%
Huis te LandeRijswijk32%68%97%3%87%13%0%100%0%
ZeeheldenbuurtZwijndrecht73%27%95%5%87%13%0%100%0%
StationswegSliedrecht84%16%89%11%87%13%0%100%0%
Melissant buitengebiedGoeree-Overflakkee95%5%92%8%87%13%0%88%12%
OverhoekenAlbrandswaard84%16%91%9%87%13%0%45%55%
Oude-Tonge buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%96%4%87%13%0%83%17%
Bedrijventerrein De HoevenWestland70%30%87%13%87%13%0%61%39%
Negenhuizen en ZouteveenMidden-Delfland92%8%90%10%87%13%1%92%8%
Molenaarsgraaf-Polderweg-oostMolenlanden88%12%93%7%87%13%0%74%26%
Buitengebied NoordwijkerhoutNoordwijk95%5%92%8%87%13%0%70%30%
Molenaarsgraaf-VuilendamMolenlanden88%12%93%7%87%13%0%74%26%
Groenswaard 1Waddinxveen98%2%97%3%87%13%0%94%6%
Molenaarsgraaf-WestMolenlanden91%9%91%9%87%13%0%93%7%
Oud-Alblas-OostMolenlanden91%9%92%8%87%13%0%81%19%
Noordeloos-Buitengebied-ZuidMolenlanden90%10%93%7%87%13%0%82%18%
Nieuw-WassenaarWassenaar76%24%94%6%87%13%0%99%1%
Oud-ReeuwijkBodegraven-Reeuwijk97%3%76%24%87%13%0%53%47%
TuinbouwgebiedKaag en Braassem81%19%93%7%87%13%0%74%26%
S-Gravenzande BuitengebiedWestland98%2%95%5%87%13%0%85%15%
Ter Aar (buitengebied)Nieuwkoop87%13%95%5%87%13%0%55%45%
SveaholmSchiedam80%20%97%3%87%13%0%44%56%
Sterrenkwartier-WestNissewaard100%0%97%3%86%14%0%100%0%
Fascinatio-westCapelle aan den IJssel87%13%98%2%86%14%0%0%100%
Pijnacker OostPijnacker-Nootdorp98%2%92%8%86%14%0%74%26%
Het EilandPapendrecht31%69%96%4%86%14%0%26%74%
Verspreide bebouwing Zuidplaspolder ZevenhuizenZuidplas99%1%90%10%86%14%0%72%28%
BloemendaeleNissewaard95%5%99%1%86%14%0%86%14%
Hoogeland WestWestland86%14%100%0%86%14%0%8%92%
Zevenhuizen-ZuidZuidplas91%9%100%0%86%14%0%1%99%
Gaag-SchipluidenMidden-Delfland76%24%88%12%86%14%0%88%12%
Bedrijventerrein VlotlaanWestland82%18%95%5%86%14%0%97%3%
Poldergebied NieuwenhoornVoorne aan Zee97%3%93%7%86%14%0%81%19%
Verspreide huizen in het NoordenNieuwkoop97%3%88%12%86%14%0%82%18%
SchieveenRotterdam99%1%88%12%86%14%0%88%12%
BovenkerkKrimpenerwaard91%9%95%5%86%14%0%40%60%
KruiswegLansingerland95%5%97%3%86%14%0%92%8%
PapenveerNieuwkoop98%2%96%4%86%14%0%81%19%
AchterbroekKrimpenerwaard92%8%93%7%86%14%0%82%18%
GaardenbuurtGouda88%12%99%1%86%14%0%88%12%
Zuid-Beijerland BuitengebiedHoeksche Waard96%4%93%7%86%14%0%93%7%
Erasmuslaan en omgevingDordrecht89%11%94%6%86%14%0%100%0%
VerzetsheldenwijkLeidschendam-Voorburg71%29%97%3%86%14%0%83%17%
Noordeloos-MiddelwegMolenlanden82%18%100%0%86%14%0%86%14%
Tuindorp-HofstedeVoorne aan Zee100%0%97%3%86%14%0%96%4%
Goedereede havenhoofdGoeree-Overflakkee100%0%97%3%86%13%1%100%0%
Baanhoek-WestSliedrecht74%26%98%2%86%14%0%8%92%
BurgemeesterswijkLeiden74%26%98%2%86%13%0%99%1%
Molenaarsgraaf-OostMolenlanden80%20%96%4%86%14%0%80%20%
BentwoudAlphen aan den Rijn92%8%98%2%86%14%0%83%17%
Oud KrimpenKrimpen aan den IJssel86%14%97%3%86%14%0%86%14%
Blokweer ZuidAlblasserdam87%13%100%0%86%14%0%75%25%
WestwoutZoeterwoude81%19%98%2%86%14%0%94%6%
VrijheidsakkerBarendrecht90%10%98%2%86%14%0%0%100%
Verspreide bebouwing MoordrechtZuidplas99%1%95%5%86%14%0%85%15%
Zuidplas KruidenZuidplas94%6%99%1%86%14%0%100%0%
Recreatiepark Klein HitlandZuidplas98%2%88%12%86%14%0%2%98%
Bleskensgraaf-HofwegenMolenlanden93%7%93%7%86%14%0%83%17%
PolderweteringSchiedam90%10%96%4%86%14%0%72%28%
Bergsche AckersLansingerland90%10%99%1%85%15%0%98%2%
KamphuizerpolderKatwijk93%7%94%6%85%15%0%94%6%
ValckesteynAlbrandswaard82%18%98%2%85%15%0%84%16%
Strijen Bedrijventerrein BonaventuraHoeksche Waard81%19%88%12%85%15%0%85%15%
Sporenbuurt-westCapelle aan den IJssel61%39%99%1%85%15%0%100%0%
Bloemenbuurt D(ahlia) - G(eranium)Zwijndrecht57%43%93%7%85%15%0%100%0%
Voorhout buitengebiedTeylingen90%10%94%6%85%15%0%86%14%
AltenaVoorne aan Zee77%23%99%1%85%15%0%0%100%
Bedrijventerrein Honderland & ColdenhoveWestland89%11%93%7%85%14%1%94%6%
De VeldenSchiedam78%22%99%1%85%15%0%96%4%
SteekterbuurtAlphen aan den Rijn93%7%94%6%85%15%0%83%17%
Lansinghage c.a.Zoetermeer63%37%83%17%85%15%0%90%10%
DichtersbuurtCapelle aan den IJssel35%65%96%4%85%15%0%96%4%
RozendaalKrimpenerwaard100%0%94%6%85%15%0%85%15%
WoerdblokWestland68%32%98%2%85%15%0%4%96%
De DriehoekLansingerland66%34%97%3%85%15%0%54%46%
NieuwveensewegNieuwkoop93%7%95%5%85%15%0%49%51%
Buitenhof-Midden-WestLeiderdorp83%17%99%1%85%15%0%100%0%
Giessendam Over ’t SpoorHardinxveld-Giessendam97%3%96%4%85%15%0%82%18%
Voorstraat en CentrumKrimpenerwaard65%35%93%7%85%15%0%82%18%
Rijnsoever-MiddenKatwijk72%28%99%1%85%15%0%100%0%
NoordeindeLansingerland98%2%91%9%85%15%0%70%30%
BuitengebiedHillegom93%7%96%4%85%15%0%87%13%
Bedrijventerrein Delftse Poort-WestDelft0%100%95%5%85%15%0%100%0%
Oosteindsche AckersLansingerland92%8%98%2%85%15%0%89%11%
ComponistenbuurtDen Haag12%88%96%4%85%14%0%100%0%
Zijlwijk-NoordLeiden93%7%99%1%85%15%0%100%0%
AbessinieBodegraven-Reeuwijk94%6%81%19%85%15%0%85%15%
Bedrijventerrein MercuriusWestland75%25%90%10%85%15%0%100%0%
Merwestein-NoordDordrecht77%23%97%3%85%15%0%98%2%
ZeeltAlblasserdam92%8%99%1%85%15%0%100%0%
BovenpolderDordrecht97%3%97%3%85%15%0%92%8%
MeijeBodegraven-Reeuwijk95%5%92%8%85%15%0%89%11%
Bosjes van PexDen Haag18%82%95%5%85%14%1%100%0%
De ZijdeLeidschendam-Voorburg74%26%97%3%85%15%0%100%0%
CentrumVlaardingen27%73%95%5%47%53%0%89%11%
KasteelbuurtTeylingen56%44%97%3%47%53%0%100%0%
Berkel DorpLansingerland45%55%95%5%47%53%0%81%19%
Centrum OostBarendrecht85%15%96%4%47%53%0%85%15%
Oude-Tonge centrumGoeree-Overflakkee80%20%97%3%47%53%0%94%6%
BomenwijkWaddinxveen65%35%97%3%47%53%0%96%4%
WesterkwartierDelft51%49%95%5%47%53%0%92%8%
Vogelbuurt-WestDelft56%44%98%2%47%53%0%100%0%
Aart van der LeeuwbuurtDelft0%100%93%7%47%53%0%96%4%
Zevenhuizen-West 1Zuidplas91%9%99%1%47%53%0%88%12%
Kethel-dorpSchiedam45%55%95%5%47%53%0%95%5%
WestergouweGouda99%1%74%26%46%54%0%17%83%
VerzetstrijdersbuurtDelft50%50%97%3%46%54%0%100%0%
WeidebloemkwartierGouda98%2%99%1%46%54%0%86%14%
Raam en omgevingGouda33%67%96%4%46%54%0%76%24%
De Hoek-2Nissewaard80%20%98%2%46%54%0%100%0%
Stellendam westGoeree-Overflakkee86%14%98%2%46%54%0%88%12%
OlympiakwartierHillegom31%69%98%2%46%54%0%52%48%
Bovenveen noordLeidschendam-Voorburg11%89%97%3%46%54%0%85%15%
Strand en DuinRotterdam93%7%48%52%46%54%0%62%38%
VlietwijkVoorschoten56%44%98%2%46%54%0%94%6%
GlasbuurtSchiedam8%92%94%6%46%54%0%100%0%
Kloosterland-EndepoelTeylingen58%42%97%3%46%54%0%79%21%
BoylebuurtSchiedam8%92%94%6%46%54%0%100%0%
Boerenburg WestNoordwijk77%23%97%3%46%54%0%78%22%
Kralingen OostRotterdam31%69%91%9%46%54%0%87%13%
Park RhoonAlbrandswaard79%21%95%5%46%54%0%92%8%
SingelkwartierSchiedam37%63%94%6%46%54%0%96%4%
MarconibuurtSchiedam8%92%94%6%46%54%0%100%0%
CentrumRidderkerk30%70%96%4%45%55%0%77%23%
Noord 4Barendrecht77%23%98%2%45%55%0%94%6%
Nieuw-Lekkerland-MiddelwegMolenlanden90%10%97%3%45%55%0%81%19%
Erasmus VeldDen Haag57%43%96%4%45%55%0%2%98%
Zeehavenlaan en omgevingDordrecht90%10%99%1%45%55%0%29%71%
Rivierenbuurt-NoordSliedrecht59%41%97%3%45%55%0%100%0%
ValkenboskwartierDen Haag8%92%91%9%45%54%1%95%5%
Kasperspad en omgevingDordrecht41%59%92%8%45%55%0%93%7%
CentrumPapendrecht15%85%87%13%45%55%0%59%41%
Nieuwe WerkRotterdam3%97%87%13%45%55%0%78%22%
Cs KwartierRotterdam0%100%91%9%45%55%0%100%0%
BlankaartparkZoeterwoude60%40%92%8%45%55%0%66%34%
StationsbuurtSchiedam1%99%95%5%44%56%0%67%33%
Suze Groeneweg-erf en omgevingDordrecht66%34%99%1%44%56%0%100%0%
Middengebied NoordNoordwijk51%49%93%7%44%56%0%100%0%
MarinebuurtVoorne aan Zee49%51%97%3%44%56%0%100%0%
Morgenstond-WestDen Haag24%76%98%2%44%56%0%52%48%
Spuilaan en omgevingVoorne aan Zee41%59%93%7%44%56%0%44%56%
Sporenbuurt-oostCapelle aan den IJssel74%26%99%1%44%56%0%100%0%
Schoonhoven-NoordKrimpenerwaard68%32%98%2%44%56%0%67%33%
WesterhonkWestland60%40%93%7%44%56%0%21%79%
Nieuwe Park OostGouda43%57%93%7%44%56%0%68%32%
PresidentenbuurtRijswijk29%71%98%2%44%55%0%100%0%
VogelbuurtLisse72%28%99%1%44%56%0%95%5%
Lage WeideVlaardingen28%72%93%7%44%56%0%95%5%
NoorderkwartierDordrecht33%67%95%5%44%56%0%100%0%
SchildersbuurtZwijndrecht71%29%97%3%44%56%0%93%7%
AgterpoortKrimpenerwaard82%18%91%9%44%56%0%93%7%
StationskwartierRijswijk3%97%92%8%44%56%0%55%45%
Oud ScheveningenDen Haag23%77%91%9%44%56%0%95%5%
EmmalaanAlphen aan den Rijn61%39%98%2%44%56%0%95%5%
KernNissewaard16%84%96%4%44%56%0%47%53%
Laakkwartier-WestDen Haag15%85%95%5%44%55%0%100%0%
Ottoland-DorpMolenlanden99%1%98%2%44%56%0%87%13%
BolbloemenTeylingen38%62%98%2%44%56%0%2%98%
ZevenkampRotterdam51%49%98%2%44%56%0%98%2%
Weidebloemenbuurt-NoordAlphen aan den Rijn100%0%98%2%43%57%0%100%0%
Waldeck-ZuidDen Haag10%90%96%4%43%57%0%95%5%
Vaart ZuidVlaardingen34%66%80%20%43%57%0%54%46%
WetenschappersbuurtSchiedam38%62%97%3%43%57%0%66%34%
Groenswaard 3Waddinxveen69%31%98%2%43%57%0%100%0%
BovenstadGorinchem33%67%94%6%43%57%0%88%12%
Kern Binnen NoordNoordwijk57%43%93%7%43%57%0%70%30%
BeatrixstraatAlbrandswaard98%2%96%4%43%57%0%100%0%
BrouwerlaankwartierHillegom65%35%98%2%43%57%0%96%4%
EilandenbuurtSchiedam46%54%97%3%43%57%0%99%1%
BoerderijbuurtDelft63%37%98%2%43%57%0%100%0%
SchievesteSchiedam38%62%97%3%43%57%0%66%34%
DorpRotterdam65%35%97%3%42%58%0%93%7%
KastelenbuurtSchiedam57%43%98%2%42%58%0%100%0%
Kern ZeeNoordwijk30%70%88%12%42%58%0%81%19%
Zevenhuizen BloemenbuurtZuidplas78%22%96%4%42%58%0%88%12%
Bovenveen middenLeidschendam-Voorburg8%92%96%4%42%58%0%94%6%
KapelpolderMaassluis76%24%97%3%42%58%0%93%7%
ZeeheldenbuurtAlphen aan den Rijn50%50%97%3%42%58%0%74%26%
De WaardLeiden74%26%97%3%42%58%0%82%18%
Laakkwartier-OostDen Haag6%94%95%5%42%58%0%99%1%
SnijdelwijkAlphen aan den Rijn80%20%97%3%42%58%0%98%2%
Zeeheldenbuurt-westCapelle aan den IJssel74%26%94%6%42%58%0%85%15%
DuindorpDen Haag28%72%97%3%42%58%0%70%30%
De Korte Akkeren NieuwGouda58%42%98%2%42%58%0%98%2%
Schiekamp-ZuidNissewaard31%69%96%4%42%58%0%93%7%
VisserijbuurtDen Haag16%84%90%10%42%57%1%94%6%
MuziekbuurtGouda52%48%98%2%42%58%0%98%2%
SchiemondRotterdam2%98%96%4%42%58%0%60%40%
Wippolder-NoordDelft49%51%94%6%41%59%0%99%1%
Transvaalkwartier-ZuidDen Haag21%79%96%4%41%58%1%69%31%
Rivierenbuurt-ZuidSliedrecht17%83%97%3%41%59%0%57%43%
PrinsessenbuurtNoordwijk46%54%90%10%41%59%0%79%21%
VoordenNissewaard78%22%97%3%41%59%0%100%0%
Winklerplein-NoordSliedrecht42%58%97%3%41%59%0%90%10%
Bedrijventerrein Rotterdamseweg-NoordDelft67%33%85%15%41%59%0%100%0%
BaarsveenNissewaard89%11%98%2%41%59%0%100%0%
Lombard en omgevingDordrecht14%86%81%19%41%59%0%92%8%
Dansenbuurt-zuidCapelle aan den IJssel32%68%99%1%41%59%0%100%0%
Bedrijventerrein Rijnhaven-OostAlphen aan den Rijn15%85%97%3%41%59%0%22%78%
BenedenstadGorinchem23%77%89%11%41%59%0%82%18%
CentrumVoorschoten28%72%94%6%41%59%0%71%29%
PolanenWestland59%41%99%1%41%59%0%100%0%
Loper ZuidVlaardingen31%69%98%2%41%59%0%100%0%
Zijlwatering en havenWassenaar55%45%97%3%41%59%0%92%8%
Centrum-WestDelft34%66%91%9%41%59%0%99%1%
BeverwaardRotterdam54%46%98%2%41%59%0%100%0%
NewtonbuurtSchiedam10%90%95%5%41%59%0%97%3%
AlkenoordCapelle aan den IJssel0%100%91%9%40%58%3%54%46%
Boogjes en omgevingDordrecht24%76%91%9%40%60%0%96%4%
ArendsdorpDen Haag26%74%73%27%40%59%1%79%21%
WesteindeZuidplas50%50%96%4%40%60%0%68%32%
Roland HolstbuurtDelft10%90%97%3%40%59%1%97%3%
Hoornes-WestKatwijk7%93%98%2%40%60%0%88%12%
Molenweg-WestZwijndrecht82%18%95%5%40%60%0%96%4%
SchiebroekRotterdam34%66%95%5%40%60%0%91%9%
Sommelsdijk vogelbuurt oostGoeree-Overflakkee52%48%97%3%40%60%0%68%32%
Prins Bernhardstraat en omgevingDordrecht56%44%97%3%40%60%0%92%8%
Meerzicht-OostZoetermeer18%82%98%2%40%60%0%97%3%
BuytenweghZoetermeer52%48%98%2%40%60%0%96%4%
Sterrenkwartier-MiddenNissewaard100%0%96%4%40%60%0%100%0%
Noord 1Barendrecht65%35%97%3%40%60%0%77%23%
Hoogvliet ZuidRotterdam56%44%97%3%40%60%0%81%19%
NoordoeversHendrik-Ido-Ambacht100%0%50%50%40%60%0%100%0%
PlaspoelpolderRijswijk2%98%81%19%40%60%0%38%62%
SpieringshoekSchiedam16%84%98%2%40%59%0%100%0%
NatuurkundigenbuurtSchiedam16%84%95%5%39%61%0%92%8%
VissershavenDen Haag4%96%85%15%39%60%1%62%38%
Dobbewijk-NoordLeiden41%59%99%1%39%61%0%100%0%
MeerburgLeiden38%62%96%4%39%61%1%93%7%
TolhoeckVoorne aan Zee2%98%98%2%39%61%0%70%30%
Fortuinwijk-NoordLeiden14%86%97%3%39%61%0%100%0%
StationskwartierLeiden25%75%94%6%39%60%0%85%15%
KoestalKatwijk46%54%99%1%39%61%0%92%8%
Crabbehof-NoordDordrecht14%86%96%4%39%61%0%98%2%
Centrum WestBarendrecht55%45%93%7%39%61%0%86%14%
WestRidderkerk37%63%97%3%39%61%0%85%15%
De Baan en omgevingGouda29%71%95%5%39%61%0%99%1%
Groenoord-NoordSchiedam8%92%98%2%39%61%0%97%3%
Bomen- en StruikenbuurtLansingerland56%44%95%5%39%61%0%75%25%
LiskwartierRotterdam7%93%95%5%39%61%0%94%6%
RivierenbuurtAlblasserdam61%39%91%9%39%61%0%79%21%
Staatsliedenbuurt-ZuidZwijndrecht53%47%98%2%39%61%0%100%0%
Poortugaal-CentrumAlbrandswaard66%34%87%13%39%61%0%74%26%
Haagweg-NoordLeiden47%53%92%8%39%61%0%60%40%
BachpleinSchiedam8%92%98%2%39%61%0%97%3%
SandersbuurtSchiedam45%55%97%3%38%62%0%86%14%
Vogelbuurt-ZuidSliedrecht46%54%94%6%38%62%0%75%25%
Noord 3Barendrecht40%60%84%16%38%62%0%94%6%
Noord 2Barendrecht85%15%99%1%38%62%0%85%15%
BurgemeesterswijkMaassluis40%60%99%1%38%62%0%30%70%
Lage MorsLeiden40%60%96%4%38%62%0%99%1%
TransvaalbuurtLeiden36%64%97%3%38%62%0%96%4%
Recreatiepark De BonkZuidplas100%0%85%15%38%62%0%94%6%
CaloramaNoordwijk99%1%98%2%38%62%0%84%16%
OmmoordRotterdam37%63%97%3%38%61%0%95%5%
Het Lage LandRotterdam19%81%95%5%38%62%0%90%10%
PrinsenlandRotterdam35%65%96%4%38%62%0%94%6%
StadhoudersplantsoenDen Haag7%93%90%10%38%61%1%54%46%
Koningsplein en omgevingDen Haag10%90%91%9%38%61%1%100%0%
OosterweiGouda14%86%97%3%38%62%0%76%24%
Haarwijk WestGorinchem69%31%97%3%38%62%0%90%10%
Essesteijn / WeidenLeidschendam-Voorburg32%68%89%11%38%62%0%100%0%
Groente- en FruitmarktDen Haag27%73%96%4%38%61%0%90%10%
Gildenwijk-WestNissewaard48%52%98%2%38%62%0%100%0%
Haagse BosDen Haag0%100%77%23%38%61%1%98%2%
WillemsparkDen Haag18%82%78%22%38%61%1%92%8%
BinnenstadSchiedam21%79%92%8%37%63%0%90%10%
De EngelLisse82%18%98%2%37%63%0%68%32%
HovenbuurtCapelle aan den IJssel23%77%69%31%37%59%4%76%24%
De UithofDen Haag38%62%97%3%37%63%0%67%33%
Burgen en HorstenDen Haag10%90%95%5%37%63%0%91%9%
Ambachtenbuurt-WestAlphen aan den Rijn60%40%98%2%37%63%0%100%0%
Kerkbuurt-WestSliedrecht42%58%80%20%37%63%0%57%43%
VertobuurtMaassluis64%36%95%5%37%63%0%97%3%
Middelharnis bomenbuurtGoeree-Overflakkee78%22%98%2%37%63%0%90%10%
Hoge MorsLeiden28%72%91%9%37%63%0%76%24%
Te WerveRijswijk13%87%95%5%37%63%0%89%11%
BenedenveerSliedrecht88%12%97%3%37%63%0%15%85%
In den HouteNoordwijk68%32%79%21%37%63%0%29%71%
HeijplaatRotterdam72%28%98%2%37%63%0%70%30%
StatenbuurtVlaardingen22%78%88%12%37%63%0%98%2%
Wibautsraat en LorentzwegKrimpenerwaard74%26%98%2%36%64%0%86%14%
BomendalMaassluis50%50%99%1%36%64%0%100%0%
Meer en DuinLisse27%73%100%0%36%64%0%97%3%
KruisbroekWestland93%7%97%3%36%64%0%96%4%
Gildenwijk-OostNissewaard41%59%99%1%36%64%0%100%0%
LingewijkGorinchem78%22%98%2%36%64%0%53%47%
Vogelbuurt ZuidVlaardingen23%77%96%4%36%64%0%75%25%
Beverwijcksplein en omgevingDordrecht17%83%95%5%35%65%0%88%12%
WormerhoekCapelle aan den IJssel0%100%94%6%35%64%0%29%71%
Centrum-NoordDelft46%54%96%4%35%65%0%100%0%
Vogelbuurt-OostDelft58%42%98%2%35%65%0%100%0%
MolenwijkKatwijk45%55%99%1%35%65%0%96%4%
Bloemenbuurt-westCapelle aan den IJssel56%44%97%3%35%64%0%70%30%
LijnbaanDordrecht40%60%99%1%35%65%0%78%22%
Centrumgebied-OostVoorne aan Zee1%99%95%5%35%65%0%82%18%
KampenDen Haag12%88%94%6%35%65%0%90%10%
Centrum-NoordKatwijk63%37%92%8%34%66%0%89%11%
Leidschendam - Zuid De Tol / ’t HertLeidschendam-Voorburg51%49%97%3%34%66%0%98%2%
Groot IJsselmondeRotterdam34%66%95%5%34%66%0%89%11%
StaatsliedenbuurtSliedrecht58%42%98%2%34%66%0%42%58%
Kulck-NoordVoorne aan Zee70%30%98%2%34%66%0%78%22%
Oud MathenesseRotterdam1%99%95%5%34%65%0%98%2%
StadsdriehoekRotterdam0%100%93%7%34%66%0%72%28%
SpoorwijkDen Haag53%47%97%3%34%66%0%53%47%
De BoezemPapendrecht74%26%99%1%34%66%0%100%0%
Voormalig veilingterreinZwijndrecht25%75%99%1%34%66%0%100%0%
AmstelwijkLeidschendam-Voorburg23%77%96%4%34%66%0%100%0%
LandenDen Haag9%91%94%6%33%67%0%96%4%
Centrum-ZuidwestDelft12%88%91%9%33%66%1%96%4%
In de VesteDelft15%85%92%8%33%67%0%86%14%
OosterflankRotterdam27%73%96%4%33%67%0%95%5%
PreludewegAlphen aan den Rijn35%65%99%1%33%67%0%92%8%
Moerwijk-NoordDen Haag9%91%97%3%33%67%0%97%3%
Kom LoosduinenDen Haag17%83%96%4%33%66%0%96%4%
BomenwijkDelft66%34%98%2%33%67%0%49%51%
Levendaal-WestLeiden32%68%93%7%33%67%0%99%1%
HollandiabuurtSchiedam12%88%97%3%33%67%0%100%0%
MinisterbuurtRijswijk22%78%96%4%33%67%0%90%10%
GoudhoekVoorne aan Zee92%8%96%4%33%67%0%100%0%
Babberspolder OostVlaardingen32%68%97%3%33%67%0%53%47%
FabribuurtSchiedam18%82%97%3%32%68%0%89%11%
Van BeethovenbuurtSchiedam5%95%95%5%32%68%0%88%12%
Oud CharloisRotterdam11%89%91%9%32%68%0%92%8%
GasthuiswijkLeiden20%80%97%3%32%68%0%86%14%
De VenenDen Haag36%64%98%2%32%68%0%0%100%
De Hoek-3Nissewaard71%29%99%1%32%68%0%100%0%
Keijzershof ErvenPijnacker-Nootdorp48%52%97%3%32%68%0%0%100%
MozartbuurtSchiedam5%95%95%5%32%68%0%88%12%
Grote Markt en omgevingDordrecht13%87%95%5%32%68%0%98%2%
ZeeheldenkwartierDen Haag10%90%88%12%32%68%1%97%3%
OostdorpWassenaar91%9%97%3%32%68%0%85%15%
BergpolderRotterdam0%100%95%5%32%67%0%99%1%
MiddellandRotterdam6%94%93%7%32%68%0%96%4%
NoordereilandRotterdam2%98%96%4%32%68%0%87%13%
KoperwiekCapelle aan den IJssel0%100%88%12%32%68%0%92%8%
Van ZantenbuurtSchiedam5%95%95%5%32%68%0%88%12%
Voorburg Midden noordLeidschendam-Voorburg15%85%97%3%32%68%0%97%3%
PijperringDelft10%90%99%1%32%68%0%100%0%
Voorhof-HoogbouwDelft0%100%96%4%32%68%1%100%0%
PendrechtRotterdam28%72%96%4%31%69%0%78%22%
ZuidpleinRotterdam0%100%95%5%31%69%0%100%0%
CarnisseRotterdam4%96%93%7%31%69%0%99%1%
KatendrechtRotterdam11%89%95%5%31%69%0%49%51%
RedersbuurtAlblasserdam40%60%94%6%31%69%0%94%6%
SportbuurtGouda30%70%98%2%31%69%0%92%8%
StruisenburgRotterdam0%100%93%7%31%54%15%94%6%
ZuiderparkRotterdam7%93%81%19%31%69%0%49%51%
Essesteijn / GaardenLeidschendam-Voorburg65%35%95%5%31%69%0%100%0%
StaatsliedenbuurtSchiedam10%90%94%6%31%69%0%82%18%
Bedrijventerrein VoorhofDelft0%100%93%7%31%69%0%100%0%
KruidenbuurtVlaardingen38%62%98%2%31%69%0%100%0%
BuitenlustOegstgeest81%19%99%1%31%69%0%80%20%
Beekmanstraat en omgevingDordrecht35%65%97%3%31%69%0%100%0%
Prinsenhof hoogLeidschendam-Voorburg0%100%98%2%31%69%0%94%6%
Sommelsdijk bloemenbuurtGoeree-Overflakkee90%10%98%2%31%69%0%93%7%
Hoornes-OostKatwijk30%70%99%1%31%69%0%91%9%
AcademiewijkLeiden33%67%90%10%31%69%0%90%10%
Van Kinsbergenstraat en omgevingDordrecht47%53%94%6%31%69%0%91%9%
KleinpolderRotterdam21%79%91%9%30%70%0%86%14%
LandzichtRotterdam100%0%96%4%30%70%0%100%0%
HerenwegAlphen aan den Rijn23%77%96%4%30%70%0%98%2%
StervoordeRijswijk26%74%98%2%30%70%0%100%0%
KerkehoutWassenaar79%21%97%3%30%70%0%82%18%
RosenburgDen Haag2%98%93%7%30%70%0%80%20%
Bloemen- en PlantenbuurtVoorne aan Zee53%47%99%1%30%70%0%100%0%
Kop van Zuid - EntrepotRotterdam9%91%97%3%30%70%0%75%25%
KleurenbuurtRijswijk4%96%96%4%30%70%0%100%0%
De ReefDen Haag36%64%96%4%30%70%0%0%100%
MaasboulevardVlaardingen18%82%97%3%30%70%0%82%18%
DrevenNissewaard57%43%98%2%30%70%0%100%0%
Kop van ZuidRotterdam0%100%89%11%29%70%0%10%90%
Verspreide huizen EikenhorstWassenaar90%10%57%43%29%67%5%90%10%
BloemenbuurtTeylingen58%42%98%2%29%71%0%100%0%
Heilige LandDelft30%70%97%3%29%71%0%87%13%
Centrum-OostNissewaard23%77%95%5%29%71%0%66%34%
LombardijenRotterdam26%74%94%6%29%71%0%92%8%
Uitslag van Putten-ZuidNissewaard29%71%90%10%29%71%0%19%81%
Merenwijk-CentrumLeiden0%100%96%4%29%71%0%100%0%
PalensteinZoetermeer31%69%98%2%29%71%0%78%22%
StadserfSchiedam12%88%95%5%29%71%0%94%6%
VoorhoutDen Haag13%87%72%28%28%71%1%98%2%
Matena’s Pad en omgevingDordrecht58%42%95%5%28%72%0%86%14%
ProvenierswijkRotterdam3%97%94%6%28%72%0%95%5%
Van Ewijckstraat en omgevingDordrecht27%73%98%2%28%72%0%87%13%
WelgelegenRijswijk17%83%93%7%28%72%0%67%33%
Nieuw WaldeckDen Haag38%62%92%8%28%72%0%98%2%
StationsbuurtDelft2%98%93%7%28%71%1%0%100%
Planetenbuurt-ZuidAlphen aan den Rijn22%78%98%2%28%72%0%87%13%
SpangenRotterdam5%95%95%5%27%73%0%86%14%
BosparkAlphen aan den Rijn19%81%95%5%27%73%0%80%20%
BleijenhoekDordrecht19%81%93%7%27%73%0%92%8%
Leidschendam - Zuid De Oude BleijckLeidschendam-Voorburg58%42%97%3%27%73%0%74%26%
CentrumDordrecht23%77%92%8%27%73%0%89%11%
Pancras-WestLeiden23%77%93%7%27%73%0%100%0%
MolenweiNissewaard94%6%98%2%27%73%0%99%1%
Kralingen WestRotterdam8%92%94%6%27%73%0%92%8%
NoordvestLeiden21%79%96%4%27%73%0%96%4%
SterrenbeeldenbuurtZwijndrecht58%42%99%1%27%73%0%72%28%
HeliushavenVoorne aan Zee70%30%27%73%27%63%10%3%97%
Anna Paulownastraat en omgevingDordrecht58%42%68%32%27%73%0%49%51%
Crabbehof-ZuidDordrecht21%79%95%5%27%73%0%86%14%
OperabuurtCapelle aan den IJssel33%67%98%2%27%73%0%100%0%
Rond de EnergiecentraleDen Haag14%86%92%8%27%73%0%75%25%
De Goudse PoortGouda2%98%98%2%27%73%0%100%0%
KortenbosDen Haag6%94%89%11%26%73%0%95%5%
Kuyperwijk-NoordDelft10%90%96%4%26%74%0%100%0%
Nieuwe WestenRotterdam4%96%94%6%26%74%0%91%9%
MuziekbuurtRijswijk11%89%96%4%26%74%0%90%10%
SlaaghwijkLeiden19%81%98%2%26%74%0%100%0%
KievitlaanCapelle aan den IJssel50%50%99%1%26%74%0%100%0%
VlotbrugVoorne aan Zee100%0%98%2%26%74%0%98%2%
Blaauwweg en omgevingDordrecht31%69%95%5%26%74%0%100%0%
Zijden Steden en ZichtenDen Haag15%85%98%2%26%74%0%94%6%
Haagweg-ZuidLeiden33%67%97%3%26%74%0%59%41%
ComponistenbuurtMaassluis11%89%98%2%26%74%0%64%36%
Cleijn DuinKatwijk28%72%99%1%25%75%0%100%0%
Levendaal-OostLeiden32%68%94%6%25%75%0%99%1%
WibautbuurtSchiedam14%86%98%2%25%75%0%86%14%
Sterrenkwartier-ZuidNissewaard57%43%98%2%25%75%0%100%0%
TroelstrabuurtSchiedam14%86%98%2%25%75%0%86%14%
BinnenstadMaassluis47%53%75%25%25%75%0%92%8%
Bloemenbuurt-oostCapelle aan den IJssel73%27%96%4%25%75%0%80%20%
ParadijslaanAlphen aan den Rijn15%85%83%17%25%75%0%62%38%
Nieuwe Markt en omgevingGouda14%86%93%7%25%74%0%88%12%
Transvaalkwartier-MiddenDen Haag16%84%95%5%25%74%0%72%28%
Witte DorpRotterdam96%4%99%1%25%75%0%100%0%
KoloniënbuurtZwijndrecht90%10%97%3%24%76%0%100%0%
HillesluisRotterdam9%91%94%6%24%76%0%89%11%
WestlandhofDelft21%79%95%5%24%76%1%100%0%
Dreven en GaardenDen Haag17%83%97%3%24%76%0%79%21%
Kunstenaarsbuurt-noordCapelle aan den IJssel25%75%99%1%24%76%0%60%40%
Vogelplein-Aalscholverstraat en omgevingDordrecht40%60%96%4%24%76%0%92%8%
TarwewijkRotterdam9%91%93%7%23%77%0%94%6%
Krispijnse DriehoekDordrecht41%59%97%3%23%77%0%76%24%
PlanetenbuurtZwijndrecht10%90%99%1%23%77%0%70%30%
ArtiestenbuurtRijswijk0%100%95%5%23%77%0%91%9%
Rivierenbuurt-NoordDen Haag14%86%87%13%23%76%1%72%28%
CapelsebrugCapelle aan den IJssel23%77%99%1%23%77%0%0%100%
Schildersbuurt-WestDen Haag12%88%95%5%23%76%0%84%16%
Hoofdweg sector ACapelle aan den IJssel1%99%95%5%23%77%0%54%46%
Venen Oorden en RadenDen Haag17%83%97%3%23%77%0%87%13%
Pancras-OostLeiden34%66%94%6%22%78%0%98%2%
Middelharnis buitengebiedGoeree-Overflakkee30%70%58%42%22%78%0%30%70%
Vogelbuurt-NoordSliedrecht21%79%95%5%22%78%0%96%4%
Havenwijk-NoordLeiden33%67%92%8%22%78%0%96%4%
Sterrenburg 1-OostDordrecht34%66%96%4%22%78%0%96%4%
MolukkenbuurtCapelle aan den IJssel87%13%99%1%22%78%0%100%0%
UilebomenDen Haag5%95%90%10%22%78%1%63%37%
Winkelcentrum WalburgZwijndrecht5%95%89%11%22%78%0%100%0%
GildenwijkGorinchem14%86%95%5%22%78%0%88%12%
EuropapleinAlphen aan den Rijn8%92%97%3%21%79%0%64%36%
OranjebuurtAlblasserdam48%52%99%1%21%79%0%72%28%
ZuidbuurtVlaardingen31%69%97%3%21%79%0%75%25%
HoevenbuurtVlaardingen67%33%98%2%21%79%0%99%1%
Peter Zuidlaan en HorstenbuurtWaddinxveen0%100%98%2%21%79%0%100%0%
Kraaihoek ZuidPapendrecht73%27%96%4%21%79%0%96%4%
De KooiLeiden36%64%96%4%21%79%0%89%11%
GebouwenbuurtCapelle aan den IJssel38%62%99%1%21%79%0%100%0%
Ter HeijdeWestland85%15%97%3%21%79%0%74%26%
Waldeck Pyrmontweg en omgevingDordrecht6%94%97%3%21%79%0%100%0%
DijkzigtRotterdam1%99%93%7%21%79%0%47%53%
NoorderkwartierLeiden42%58%96%4%21%78%0%81%19%
De EschRotterdam4%96%96%4%21%79%0%98%2%
BurgemeesterswijkKaag en Braassem54%46%96%4%21%79%0%93%7%
Oude NoordenRotterdam6%94%93%7%21%79%0%95%5%
NoordpolderbuurtDen Haag4%96%92%8%21%79%1%94%6%
De Hoek-4Nissewaard21%79%78%22%21%79%0%100%0%
Hoef- en VeldbuurtGouda0%100%98%2%21%79%0%98%2%
ZuidwijkRotterdam25%75%96%4%21%79%0%84%16%
AchterwillensewegGouda29%71%95%5%21%79%0%99%1%
Centrum-ZuidNissewaard14%86%98%2%21%79%0%100%0%
Schansen en DrevenLeiderdorp3%97%98%2%21%79%0%71%29%
Oude WestenRotterdam3%97%92%8%20%80%0%98%2%
Sint JorisDelft34%66%99%1%20%80%0%100%0%
Ministersbuurt-WestDelft37%63%97%3%20%80%0%100%0%
CentrumDelft18%82%88%12%20%80%0%99%1%
AmbonwijkZuidplas87%13%99%1%20%80%0%67%33%
GlaciswijkVoorne aan Zee94%6%98%2%20%80%0%100%0%
Afrikabuurt-OostDelft27%73%99%1%20%80%0%100%0%
D’Oude MorschLeiden31%69%91%9%20%80%0%98%2%
PieterswijkLeiden27%73%90%10%20%80%0%96%4%
Akkers-CentrumNissewaard10%90%97%3%20%80%0%100%0%
Sterrenkwartier-HoogNissewaard4%96%80%20%20%80%0%74%26%
FrankenlandSchiedam20%80%80%20%20%80%0%96%4%
Corridor-OostZwijndrecht89%11%99%1%20%80%0%100%0%
AgniesebuurtRotterdam3%97%92%8%20%80%0%99%1%
StadscentrumZoetermeer11%89%98%2%19%81%0%89%11%
PatrimoniumHillegom100%0%99%1%19%81%0%76%24%
JuniusbuurtDelft22%78%97%3%19%81%0%62%38%
Wippolder-ZuidDelft33%67%97%3%19%81%0%78%22%
SchoemakerplantageDelft17%83%96%4%19%81%0%34%66%
Kuyperwijk-ZuidDelft8%92%95%5%19%81%0%81%19%
Havenwijk-ZuidLeiden21%79%96%4%19%81%0%86%14%
CronesteinLeiden11%89%98%2%18%82%0%31%69%
DelfshavenRotterdam2%98%94%6%18%82%0%95%5%
Nieuw CrooswijkRotterdam12%88%92%8%18%82%0%63%37%
Groenewoud-HuurNissewaard100%0%98%2%18%82%0%100%0%
Cornelis Evertsenstraat en omgevingDordrecht28%72%82%18%18%82%0%92%8%
KrakeelpolderDelft7%93%96%4%18%82%0%100%0%
Eem- en ZonnesteinZwijndrecht0%100%97%3%18%82%0%84%16%
RubroekRotterdam0%100%95%5%17%83%0%93%7%
MultatulibuurtDelft56%44%99%1%17%83%0%100%0%
Poptahof-ZuidDelft2%98%97%3%17%83%0%44%56%
MarewijkLeiden29%71%94%6%17%83%0%99%1%
BloemhofRotterdam34%66%94%6%17%83%0%95%5%
Industrieterrein Hollandsche IJsselGouda91%9%91%9%17%83%0%100%0%
BospolderRotterdam8%92%94%6%17%83%0%86%14%
De Heuvel noordLeidschendam-Voorburg0%100%94%6%16%84%0%100%0%
BloemenbuurtMaassluis12%88%98%2%16%84%0%85%15%
De CampLeiden28%72%90%10%16%84%0%99%1%
SchelluinsestraatGorinchem18%82%100%0%16%84%0%100%0%
Buitenhof-NoordDelft20%80%98%2%16%84%0%98%2%
CoolRotterdam1%99%88%12%16%83%0%86%14%
Groenewoud-HoogNissewaard8%92%79%21%16%84%0%90%10%
Bezuidenhout-WestDen Haag5%95%94%6%16%84%0%56%44%
Rivierenbuurt-ZuidDen Haag1%99%89%11%16%84%1%96%4%
WesteindebuurtDelft16%84%92%8%16%84%0%100%0%
Bedrijventerrein HaagwegDelft11%89%87%13%15%85%0%100%0%
Schildersbuurt-NoordDen Haag16%84%96%4%15%85%0%94%6%
Schildersbuurt-OostDen Haag16%84%98%2%15%85%0%97%3%
De HovenSliedrecht66%34%98%2%15%85%0%100%0%
Spaanse PolderSchiedam14%86%55%45%14%86%0%100%0%
Indische Buurt-NoordDelft78%22%95%5%14%86%0%91%9%
FledderusbuurtDelft0%100%98%2%14%86%0%100%0%
AfrikaanderwijkRotterdam8%92%85%15%14%86%0%75%25%
TU-NoordDelft5%95%95%5%14%86%0%44%56%
Morgenstond-ZuidDen Haag2%98%97%3%14%86%0%83%17%
VreewijkRotterdam64%36%94%6%14%86%0%87%13%
Morgenstond-OostDen Haag6%94%93%7%14%86%0%86%14%
ZuidwalDen Haag7%93%91%9%13%87%0%94%6%
MeeuwenbuurtCapelle aan den IJssel31%69%96%4%13%87%0%97%3%
Moerwijk-ZuidDen Haag13%87%88%12%13%83%4%79%21%
MythologiebuurtDelft0%100%97%3%13%87%0%47%53%
Maaswijk-NoordwestNissewaard100%0%97%3%13%87%0%100%0%
Vogelbuurt NoordVlaardingen33%67%98%2%12%88%0%96%4%
De MeesterbuurtSchiedam8%92%90%10%12%88%0%93%7%
CartonnagebuurtSchiedam8%92%90%10%12%88%0%93%7%
Wilde VeenenZuidplas15%85%74%26%12%88%0%24%76%
ProfessorenbuurtDelft29%71%96%4%12%88%0%72%28%
TussendijkenRotterdam1%99%94%6%12%88%0%90%10%
NolensbuurtSchiedam8%92%90%10%12%88%0%93%7%
Langeraarstraat en omgevingZwijndrecht13%87%98%2%12%88%0%100%0%
Laakhaven-WestDen Haag2%98%97%3%11%89%0%47%53%
FlorabuurtCapelle aan den IJssel0%100%98%2%11%89%0%100%0%
Laakhaven-OostDen Haag2%98%96%4%11%89%0%41%59%
BinckhorstDen Haag13%87%83%17%11%89%0%36%64%
FeijenoordRotterdam5%95%95%5%11%89%0%90%10%
BieslandDelft18%82%98%2%11%89%0%100%0%
Het ZandPapendrecht88%12%99%1%10%90%0%100%0%
Moerwijk-OostDen Haag9%91%86%14%10%90%0%80%20%
Transvaalkwartier-NoordDen Haag5%95%93%7%10%90%0%93%7%
PesthuiswijkLeiden2%98%97%3%9%91%0%23%77%
Groenoord-ZuidSchiedam13%87%95%5%8%92%0%80%20%
Oud CrooswijkRotterdam4%96%96%4%8%92%0%95%5%
HuygensparkDen Haag7%93%96%4%8%92%0%70%30%
OvervoordeRijswijk8%92%89%11%7%93%0%88%12%
WielewaalRotterdam65%35%77%23%7%93%0%76%24%
Over de BrugTeylingen9%91%84%16%7%93%0%83%17%
Swinhove - De LusZwijndrecht16%84%56%44%7%93%0%61%39%
HoofdstedenbuurtVlaardingen0%100%99%1%6%94%0%100%0%
HavenkwartierRijswijk3%97%98%2%6%94%0%100%0%
Moerwijk-WestDen Haag5%95%96%4%5%95%0%99%1%
Kinderdijk-BuitengebiedMolenlanden100%0%86%14%5%95%0%90%10%
GillisbuurtDelft0%100%98%2%5%95%0%100%0%
DiepenbuurtCapelle aan den IJssel15%85%98%2%4%96%0%100%0%
WeizigtparkDordrecht2%98%94%6%2%98%0%100%0%
Het Rode DorpDelft2%98%94%6%2%98%0%100%0%
Kerketuinen en ZichtenburgDen Haag2%98%55%45%2%98%0%100%0%
Oudendijk en omgevingDordrecht1%99%21%79%1%99%0%19%81%
Schenkel-NoordwestNissewaard44%56%98%2%1%99%0%100%0%
Den BrielPapendrecht0%100%99%1%0%99%0%86%14%
Oud- en GerbrandypleinZwijndrecht0%100%99%1%0%100%0%100%0%
Beemster/PurmerhoekCapelle aan den IJssel0%100%98%2%0%100%0%100%0%
Nieuw MathenesseRotterdam0%100%87%13%0%100%0%100%0%
SchermerhoekCapelle aan den IJssel0%100%97%3%0%100%0%100%0%
NoordwijkerduinNoordwijk13%87%15%85%0%100%0%19%81%
Bedrijventerrein Tanthof-OostDelft0%100%95%5%0%100%0%100%0%
Poptahof-NoordDelft1%99%85%15%0%100%0%100%0%
Reinier de GraafbuurtDelft0%100%98%2%0%100%0%100%0%
ReviusbuurtCapelle aan den IJssel0%100%96%4%0%100%0%100%0%
MeerdervoortZwijndrecht100%0%99%1%0%100%0%100%0%
BomenbuurtZuidplas0%100%99%1%0%100%0%100%0%
KapiteinflatsZwijndrecht0%100%97%3%0%100%0%100%0%
TU-CampusDelft1%99%97%3%0%100%0%37%63%
LeeuwenhoekLeiden13%87%93%7%0%100%0%0%100%
BT DierensteinBarendrecht0%100%80%20%0%100%0%97%3%
ZuiderparkDen Haag1%99%95%5%0%100%0%100%0%
IJsvogelpleinZwijndrecht0%100%97%3%0%100%0%100%0%
Ooievaar- en VinkpleinZwijndrecht0%100%99%1%0%100%0%100%0%
Rivium 1e straatCapelle aan den IJssel0%100%94%6%0%100%0%0%100%
RijnoordAlphen aan den Rijn2%98%92%8%0%100%0%98%2%
Leeuwerik- en FazantpleinZwijndrecht0%100%100%0%0%100%0%100%0%
De BaronieCapelle aan den IJssel0%100%96%4%0%100%0%100%0%

Advertentie:

Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de provincie Zuid-Holland. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 2 november 2023.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechts bovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: