Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de provincie Zuid-Holland

Ranglijst: kenmerken van de woningen per buurt in de provincie Zuid-Holland

Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de provincie Zuid-Holland.
Bekijk het percentage woningen naar eigendom (koop of huur), bouwperiode, bewoning en type (eengezins of meergezins) voor de buurten in de provincie Zuid-Holland.
Inhoud en meer informatie:

Deze pagina biedt informatie over het percentage woningen naar eigendom-, bewoning-, type- en bouwperiode per buurt in de provincie Zuid-Holland. De gegevens gelden voor 2020.


Woningen naar eigendom: Koopwoningen zijn eigendom van de bewoner(s) of in gebruik als tweede woning. Huurwoningen worden niet bewoond door de eigenaar van de woning. Huurwoningen worden verdeeld in (1) woningen in bezit van een woningcorporatie of andere instelling. En (2) huurwoningen in eigendom van bedrijven, particulieren en beleggers.
Woningen naar bewoning: Een woning is bewoond als er volgens de Basisregistratie Personen minimaal 1 persoon stond ingeschreven op het bijbehorende adres. Alle overige woningen worden beschouwd als onbewoond.
Woningen naar type: Een woning is meergezins wanneer het samen met andere woningen of (bedrijfs)ruimten een geheel pand vormt. Hieronder vallen flats, galerij-, portiek-, beneden- en bovenwoningen, appartementen en woningen boven bedrijfsruimten. Alle overige woningen hebben het type eengezins.
Woningen naar bouwjaar: Het bouwjaar is het jaar waarin een pand, waarin een woning zich bevindt, oorspronkelijk is opgeleverd. Bouwjaar heeft hier twee waarden: (1) in of na het jaar 2000 gebouwd en (2) vóór het jaar 2000 gebouwd.

Top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de provincie Zuid-Holland

Kies een categorie met het filter boven de grafiek:






Even geduld alsjeblieft...

de ranglijstgrafiek wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de top 10 buurten met het hoogste percentage woningen per kenmerk in de provincie Zuid-Holland. De gegevens gelden voor 2020.

Er zijn 15 buurten met het hoogste percentage koopwoningen van 100% per buurt in de provincie Zuid-Holland.

Toon tabel
Verdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de provincie Zuid-Holland






Even geduld alsjeblieft...

het taartdiagram met de verdelingen wordt geladen!







Taartdiagram met de verdeling van de buurten in de provincie Zuid-Holland naar het percentage koopwoningen per buurt. Om dit overzicht te maken zijn alle buurten in de provincie Zuid-Holland in een woningwaardeklasse ingedeeld. Deze woningwaardeklasse bestaat uit de volgende categorieën: <40%, 40%-50%, 50%-60%, 60%-70%, 70%-80%, 80%-90% en 90%+. Deze categorieën zijn zo bepaald dat elke klasse uit de woningwaardeklasse bij de verdeling voor alle buurten in Nederland ongeveer even groot is.

Frequentieverdeling van het percentage koopwoningen per buurt in de provincie Zuid-Holland






Even geduld alsjeblieft...

de cumulatieve frequentieverdeling wordt geladen!







Bovenstaande grafiek toont de 'cumulatieve verdeling' van de buurten met het percentage koopwoningen in de provincie Zuid-Holland. De cumulatieve verdeling toont elk van de 2.315 buurten in de provincie Zuid-Holland als een stip . Klik op de stippen om de gegevens te tonen. Hierbij toont de horizontale as van de grafiek het percentage koopwoningen per buurt. De verticale as toont van 0% tot 100% toont hoeveel procent van de buurten minimaal dit gemiddelde inkomen hebben.

Ranglijst van het percentage woningen per kenmerk voor de buurten in de provincie Zuid-Holland

Onderstaande tabel toont het percentage woningen per kenmerk per buurt. Er zijn 2.315 buurten in de provincie Zuid-Holland waarvoor de gegevens over het percentage koopwoningen bekend zijn. De 500 buurten met het hoogste percentage koopwoningen en de 500 buurten met het laagste percentage koopwoningen worden in onderstaande tabel getoond. Door op een kolomnaam te klikken worden de rijen in de tabel gesorteerd. De tabel kan gefilterd worden door een buurtnaam in het zoekveld in te voeren. Klik op een buurtnaam om de pagina met alle informatie voor die buurt weer te geven.

BuurtnaamGemeentenaam% Percentage eengezinswoning% Percentage meergezinswoning% Percentage bewoond% Percentage onbewoond% Koopwoningen% Huurwoningen totaal% Eigendom onbekend% Bouwjaar voor 2000% Bouwjaar vanaf 2000
Groot-Ammers-Buitengebied-NoordMolenlanden100%0%96%4%100%0%0%85%15%
WilderszijdeLansingerland100%0%97%3%100%0%0%38%62%
GeestwaterLisse100%0%100%0%100%0%0%12%88%
HelhoekWestvoorne100%0%92%8%100%0%0%72%28%
Dordtse HoutDordrecht100%0%99%1%100%0%0%60%40%
Hoogblokland-Buitengebied-ZuidMolenlanden100%0%94%6%100%0%0%91%9%
MeerpolderZoetermeer87%13%87%13%100%0%0%93%7%
Buitengebied Rhoon-ZuidAlbrandswaard100%0%98%2%100%0%0%93%7%
Polder HeerjansdamZwijndrecht100%0%98%2%100%0%0%85%15%
Giessenburg-Recreatie-ZuidMolenlanden100%0%93%7%100%0%0%79%21%
Giessenburg-Recreatie-NoordMolenlanden100%0%94%6%100%0%0%75%25%
KijvelandenAlbrandswaard100%0%89%11%100%0%0%61%39%
Sonate en omgevingZwijndrecht100%0%100%0%100%0%0%100%0%
PoortugaalAlbrandswaard100%0%96%4%100%0%0%100%0%
Noordse DorpNieuwkoop100%0%96%4%100%0%0%92%8%
Park Holy NoordVlaardingen3%97%100%0%99%1%0%0%100%
DorpzichtBarendrecht100%0%97%3%99%1%0%100%0%
EdelsteenbuurtLansingerland100%0%98%2%99%1%0%100%0%
ArcheonAlphen aan den Rijn99%1%96%4%99%1%0%0%100%
Iroko en omgevingDordrecht100%0%99%1%99%1%0%100%0%
MiddellandAlblasserdam100%0%100%0%99%1%0%100%0%
TuinenbuurtCapelle aan den IJssel100%0%99%1%99%1%0%100%0%
Maaswijk-ZuidwestNissewaard99%1%99%1%99%1%0%100%0%
Laag Dalem ZuidGorinchem100%0%99%1%99%1%0%6%94%
DuinoordWestvoorne100%0%97%3%99%1%0%98%2%
Schenkel-NoordoostNissewaard41%59%98%2%99%1%0%100%0%
Het LandNissewaard100%0%97%3%99%1%0%0%100%
Groote WeergorsHellevoetsluis100%0%99%1%99%1%0%68%32%
Driehoek en omgevingDordrecht100%0%99%1%98%2%0%100%0%
RingoeversHillegom89%11%98%2%98%2%0%13%87%
Bedrijventerrein Gors-NoordZwijndrecht100%0%100%0%98%2%0%35%65%
Vissersdijk-OostDordrecht100%0%99%1%98%2%0%19%81%
s-GravenparkCapelle aan den IJssel100%0%98%2%98%2%0%87%13%
Zijlwijk-ZuidLeiden100%0%99%1%98%2%0%100%0%
Rodenrijse ZoomLansingerland80%20%98%2%98%2%0%14%86%
Officiervliet-OostZwijndrecht100%0%98%2%98%1%1%99%1%
Klein AlblasAlblasserdam100%0%98%2%98%2%0%4%96%
BodegraafsestraatwegGouda90%10%89%11%98%2%0%63%37%
Wijkpark PortlandAlbrandswaard100%0%98%2%98%2%0%10%90%
Ter LuchtMidden-Delfland100%0%98%2%98%2%0%81%19%
Lievershil en omgevingZwijndrecht100%0%98%2%98%2%0%100%0%
Kruis HoeffeHellevoetsluis99%1%99%1%98%2%0%94%6%
LogendalHellevoetsluis100%0%100%0%98%2%0%100%0%
Schenkel-ZuidoostNissewaard100%0%99%1%98%2%0%100%0%
OttersveenNissewaard100%0%99%1%98%2%0%100%0%
CouwenhoekCapelle aan den IJssel100%0%87%13%98%2%0%0%100%
EilandenbuurtCapelle aan den IJssel100%0%99%1%98%2%0%100%0%
Piershil BuitengebiedHoeksche Waard98%2%97%3%98%2%0%89%11%
Dijkgebied-Groot-AmmersMolenlanden97%3%92%8%97%3%0%87%13%
Hooge NespolderZwijndrecht88%12%100%0%97%3%0%94%6%
Vissersdijk-BenedenDordrecht100%0%96%4%97%3%0%69%31%
Vlist Bovenberg en LekdijkKrimpenerwaard100%0%98%2%97%3%0%85%15%
Sportterrein KrommedijkDordrecht100%0%100%0%97%3%0%97%3%
Stolwijkersluis (ged.)Krimpenerwaard94%6%97%3%97%3%0%94%6%
HaantjeRijswijk91%9%98%2%97%3%0%25%75%
EikelenburgRijswijk98%2%89%11%97%3%0%10%90%
Lisse RondLisse77%23%98%2%97%3%0%64%36%
3e PoellaanLisse98%2%95%5%97%3%0%98%2%
ZuidendijkDordrecht100%0%98%2%97%3%0%100%0%
Buitenhof-ZuidDelft100%0%99%1%97%3%0%100%0%
JagtlustTeylingen94%6%87%13%97%3%0%94%6%
MolenbuurtCapelle aan den IJssel83%17%99%1%97%3%0%100%0%
VuykterreinCapelle aan den IJssel69%31%98%2%97%3%0%92%8%
DalenbuurtCapelle aan den IJssel65%35%98%2%97%3%0%100%0%
ParadijsselCapelle aan den IJssel92%8%99%1%97%3%0%31%69%
BalkengatZwijndrecht88%12%96%4%97%3%0%99%1%
De HavenNissewaard100%0%86%14%97%3%0%0%100%
Sportpark HolyVlaardingen3%97%100%0%97%3%0%3%97%
WeteringparkAlphen aan den Rijn89%11%99%1%97%3%0%100%0%
UiterwaardZuidplas77%23%97%3%97%3%0%88%12%
BurgtenbuurtAlphen aan den Rijn68%32%99%1%97%3%0%100%0%
OostWaddinxveen98%2%98%2%97%3%0%64%36%
Esse Zoom LaagZuidplas100%0%98%2%97%3%0%4%96%
GouwsluisAlphen aan den Rijn83%17%97%3%96%4%0%74%26%
Prins Bernhardstraat en omgevingZwijndrecht91%9%98%2%96%4%0%93%7%
StadswervenDordrecht38%62%97%3%96%4%0%0%100%
HeuvelwegAlphen aan den Rijn100%0%100%0%96%4%0%100%0%
Amerstraat en omgevingDordrecht99%1%98%2%96%4%0%100%0%
Bedrijventerrein MoerkapelleZuidplas100%0%93%7%96%4%0%96%4%
Bloemenbuurt A(kelei)Zwijndrecht100%0%96%4%96%4%0%96%4%
De HeulAlphen aan den Rijn98%2%96%4%96%2%1%33%67%
Rijneveld-ZuidAlphen aan den Rijn100%0%99%1%96%4%0%89%11%
De HovenDordrecht88%12%98%2%96%4%0%3%97%
GelderswoudeZoeterwoude89%11%93%7%96%4%0%82%18%
Waarder-WestBodegraven-Reeuwijk100%0%93%7%96%4%0%90%10%
KoningsveldbuurtDelft56%44%95%5%96%3%0%29%71%
ComponistenbuurtLansingerland100%0%98%2%96%4%0%100%0%
DrevenbuurtVlaardingen100%0%99%1%96%4%0%100%0%
ScandinavischebuurtCapelle aan den IJssel100%0%97%3%96%3%1%100%0%
t Lange LandHellevoetsluis96%4%100%0%96%4%0%80%20%
Hoogblokland-MinkeloosMolenlanden100%0%92%8%96%4%0%100%0%
Egel- en SalamanderveenNissewaard100%0%100%0%96%4%0%100%0%
KlinkertCapelle aan den IJssel100%0%96%4%96%4%0%93%7%
RossinibuurtCapelle aan den IJssel68%32%97%3%96%4%0%100%0%
WaardeilandLeiden72%28%97%3%96%3%1%100%0%
StadsdeelparkCapelle aan den IJssel99%1%96%4%96%4%0%95%5%
HoeksekadeLansingerland98%2%96%4%96%4%0%97%3%
MiddelburgBodegraven-Reeuwijk98%2%98%2%96%4%0%88%12%
KorteraarNieuwkoop97%3%99%1%95%4%1%87%13%
Develzijde NederhovenZwijndrecht100%0%96%4%95%5%0%99%1%
VoorwillensewegGouda95%5%98%2%95%5%0%92%8%
Lekdijk-Oost en Provinciale weg (ged.)Krimpenerwaard100%0%95%5%95%5%0%86%14%
Westerpark c.a.Zoetermeer95%5%93%7%95%5%0%45%55%
SpoelwijkAlphen aan den Rijn96%4%96%4%95%5%0%91%9%
Zeeheldenbuurt-oostCapelle aan den IJssel97%3%97%3%95%5%0%93%7%
BonfutLansingerland95%5%92%8%95%5%0%100%0%
ParkzoomZuidplas97%3%99%1%95%4%0%99%1%
Middelharnis Nieuw ZeelandGoeree-Overflakkee100%0%95%5%95%5%0%69%31%
LangeveldTeylingen95%5%85%15%95%5%0%45%55%
Vogelenzang-NoordNissewaard96%4%99%1%95%5%0%99%1%
Hoornerhage c.a.Zoetermeer92%8%93%7%95%5%0%98%2%
Lintbebouwing-WestMolenlanden89%11%92%8%95%5%0%97%3%
HoevenbuurtGouda86%14%98%2%95%5%0%100%0%
Giessenburg-ZuidwestMolenlanden97%3%96%4%95%5%0%81%19%
Park LeeuwenberghLeidschendam-Voorburg99%1%96%4%95%4%1%98%2%
Giessenburg-WestMolenlanden94%6%97%3%95%4%1%84%16%
EuryzaZwijndrecht0%100%91%9%95%5%0%0%100%
Officiervliet-WestZwijndrecht92%8%93%7%95%5%0%99%1%
StrijpeWestvoorne94%6%95%5%95%5%0%76%24%
OranjebuurtVlaardingen98%2%98%2%94%6%0%100%0%
WagenzichtHellevoetsluis81%19%98%2%94%6%0%42%58%
KleurenbuurtLeidschendam-Voorburg90%10%96%4%94%6%0%94%6%
MerelbuurtCapelle aan den IJssel66%34%97%3%94%6%0%96%4%
KijfhoekZwijndrecht91%9%97%3%94%6%0%82%18%
Parkbuurt oosteindeDen Haag90%10%98%2%94%6%0%55%45%
Vlietzoom-WestDen Haag94%6%88%12%94%5%2%92%8%
ZalmlaanBrielle100%0%94%6%94%6%0%100%0%
LaageindBodegraven-Reeuwijk100%0%96%4%94%6%0%73%27%
Mildenburg en omgevingDordrecht79%21%99%1%94%6%0%100%0%
Goudriaan-OostMolenlanden98%2%97%3%94%6%0%90%10%
De WarandaWestvoorne100%0%89%11%94%6%0%88%12%
LekdijkKrimpenerwaard100%0%96%4%94%6%0%95%5%
ZuidbuurtMaassluis96%4%96%4%94%6%0%82%18%
Polderpeil-OostAlphen aan den Rijn72%28%99%1%94%6%0%100%0%
Klaaswaal BuitengebiedHoeksche Waard97%3%95%5%94%6%0%94%6%
NesseAlphen aan den Rijn100%0%95%5%94%6%0%88%12%
DobbewijkVoorschoten96%4%97%3%94%6%0%100%0%
BosweideDen Haag93%7%96%4%94%5%0%0%100%
Recreatiepark OosteindeZuidplas100%0%85%15%94%6%0%100%0%
Achterzeedijk OostBarendrecht100%0%94%6%94%6%0%94%6%
Kleine Lindt PolderZwijndrecht94%6%100%0%93%7%0%85%15%
Ottoland-WestMolenlanden100%0%93%7%93%7%0%93%7%
Sommelsdijk buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%92%8%93%7%0%62%38%
Beneden-HaastrechtKrimpenerwaard91%9%95%5%93%7%0%72%28%
Giessenburg-Buitengebied-ZuidMolenlanden93%7%95%5%93%7%0%86%14%
Boeroestraat en omgevingDordrecht95%5%96%4%93%6%1%100%0%
VoordijkBarendrecht91%9%94%6%93%7%0%35%65%
VlinderstrikLansingerland98%2%95%5%93%7%0%84%16%
Lekdijk-West en Provinciale weg (ged.)Krimpenerwaard95%5%95%5%93%7%0%71%29%
Noordeloos-OverslingelandMolenlanden86%14%93%7%93%7%0%88%12%
Tweede TolDordrecht99%1%93%7%93%7%0%60%40%
Brandwijk-Noord-OostMolenlanden95%5%93%7%93%7%0%90%10%
Achter de DijkWestland92%8%99%1%93%7%0%100%0%
Het BeijerscheKrimpenerwaard88%12%91%9%93%6%1%90%10%
Hoogblokland-BazeldijkMolenlanden93%8%93%8%93%8%0%95%5%
Herkingen buitengebiedGoeree-Overflakkee93%7%93%7%93%7%0%93%7%
SlakkenveenNissewaard81%19%98%2%93%7%0%100%0%
Oud-BodegravenBodegraven-Reeuwijk93%7%89%11%93%7%0%84%16%
Ouddorp buitengebiedGoeree-Overflakkee96%4%89%11%93%6%1%85%15%
s-Gravenweg/AlexanderlaanCapelle aan den IJssel97%3%96%4%93%6%1%49%51%
KleipettenKatwijk71%29%98%2%93%7%0%61%39%
Groot-Ammers-GraaflandMolenlanden97%3%95%5%93%7%0%80%20%
DamsigtLeidschendam-Voorburg84%16%97%3%93%7%0%100%0%
Waal-DorpMolenlanden100%0%100%0%93%5%2%83%17%
Dijkgebied-StreefkerkMolenlanden97%3%94%6%93%7%1%91%9%
Landelijk gebied WestGorinchem100%0%100%0%93%7%0%73%27%
Oud-Beijerland Bedrijventerrein De BosschenHoeksche Waard91%9%95%5%93%7%0%91%9%
OranjewijkLeiderdorp84%16%98%2%93%7%0%99%1%
Rietveldse polderAlphen aan den Rijn100%0%96%4%93%7%0%88%12%
Laag BoskoopAlphen aan den Rijn100%0%97%3%93%6%0%91%9%
Giessenburg-OostMolenlanden98%2%96%4%93%7%0%82%18%
De Oude Wereld-OostAlphen aan den Rijn92%8%99%1%93%7%0%100%0%
Dirksland buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%93%7%93%7%0%80%20%
Sancta Maria NoordwijkNoordwijk18%82%88%12%93%6%1%72%28%
TempelBodegraven-Reeuwijk97%3%95%5%92%8%0%83%17%
BeerendrechtAlphen aan den Rijn85%15%96%4%92%8%0%99%1%
Bleskensgraaf-Buitengebied-ZuidMolenlanden98%2%93%7%92%7%2%82%18%
Nieuw Essesteijn / ZijdezigtLeidschendam-Voorburg55%45%96%4%92%7%1%0%100%
GaatkensoogBarendrecht84%16%98%2%92%8%0%0%100%
DordtsestraatwegBarendrecht100%0%94%6%92%8%0%85%15%
ZeeheldenwijkLeidschendam-Voorburg86%14%98%2%92%7%0%100%0%
Ter LeedeTeylingen90%10%97%3%92%8%0%99%1%
Poldergebied ZuidlandNissewaard97%3%92%8%92%8%0%90%10%
LangeraarNieuwkoop78%22%94%6%92%8%0%53%47%
Horsten en VorstenTeylingen57%43%98%2%92%7%1%100%0%
Bleskensgraaf-Buitengebied-NoordMolenlanden98%2%93%7%92%7%2%82%18%
Buitengebied KwintsheulWestland100%0%92%8%92%8%0%53%47%
Poldergebied AbbenbroekNissewaard95%5%98%2%92%8%0%90%10%
Noordse BuurtNieuwkoop100%0%97%3%92%8%0%90%10%
VogelbuurtSchiedam89%11%98%2%92%7%0%89%11%
Ouddorp oudelandGoeree-Overflakkee100%0%96%4%92%8%0%88%12%
Bedrijventerrein TeylingenWestland96%4%91%9%92%8%0%78%22%
DeverLisse97%3%97%3%92%8%0%92%8%
WestrandNissewaard100%0%96%4%92%8%0%73%27%
De Gaarden/SveaforsSchiedam72%28%98%2%92%8%0%60%40%
Schelluinen-Buitengebied-NoordoostMolenlanden84%16%94%6%92%8%0%83%17%
Oostpolder in SchielandGouda96%4%85%15%92%8%0%50%50%
BuitengebiedHellevoetsluis94%6%92%8%92%8%0%83%17%
Bedrijventerrein Honderland & ColdenhoveWestland97%3%92%8%92%8%0%91%9%
BovenstadKrimpenerwaard100%0%96%4%92%8%0%90%10%
Grassen- WaterbuurtGouda100%0%99%1%92%8%0%100%0%
KlapwijkPijnacker-Nootdorp94%6%99%1%92%8%0%100%0%
Bedrijventerrein MercuriuswegWaddinxveen92%8%97%3%92%8%0%99%1%
SchotdeurenGorinchem100%0%97%3%92%8%0%49%51%
AckerswoudePijnacker-Nootdorp94%6%96%4%92%8%0%14%86%
Wantijpark en omgevingDordrecht62%38%95%5%92%8%0%63%37%
Verspreide huizen Ouderkerk OostKrimpenerwaard97%3%94%6%92%6%2%71%29%
Overige verspreide huizenKaag en Braassem97%3%88%12%92%8%0%59%41%
MolendijkSliedrecht96%4%94%6%92%8%0%96%4%
WeipoortZoeterwoude95%5%95%5%92%8%0%87%13%
Verspreide huizen Ter AarNieuwkoop77%23%95%5%91%9%0%91%9%
DijkAlblasserdam73%27%93%7%91%9%0%87%13%
Poldergebied HeenvlietNissewaard100%0%98%2%91%9%0%78%22%
Oranje NassauOegstgeest86%14%96%4%91%9%0%95%5%
BurgenbuurtCapelle aan den IJssel57%43%98%2%91%9%0%100%0%
Benedenberg en ZuidbroekKrimpenerwaard93%7%96%4%91%9%0%82%18%
OpperduitKrimpenerwaard96%4%92%8%91%9%0%91%9%
WoubrugsewegAlphen aan den Rijn91%9%91%9%91%9%0%82%18%
Rivierdijk-OostSliedrecht95%5%93%7%91%9%0%50%50%
De AsZwijndrecht91%9%98%2%91%9%0%100%0%
Ooltgensplaat buitengebiedGoeree-Overflakkee98%2%93%7%91%9%0%82%18%
Heinenoord BuitengebiedHoeksche Waard98%2%97%3%91%9%0%92%8%
Prickwaert en WeresteijnSliedrecht100%0%99%1%91%9%0%100%0%
De WerenSliedrecht80%20%98%2%91%9%0%100%0%
Westlandse Zoom De DuinenWestland100%0%92%8%91%8%1%61%39%
Verspreide huizenBrielle96%4%91%9%91%9%0%70%30%
NoordkethelpolderSchiedam96%4%95%5%91%9%1%44%56%
KoolwijkKrimpenerwaard88%12%94%6%91%9%0%85%15%
Kinderdijk-DorpMolenlanden89%11%96%4%91%9%0%91%9%
GroenoordAlphen aan den Rijn80%20%98%2%91%9%0%99%1%
HoornwijckRijswijk73%27%45%55%91%9%0%31%69%
Poldergebied OudenhoornHellevoetsluis99%1%96%4%91%9%0%89%11%
OverhoekenAlbrandswaard77%23%85%15%91%9%0%58%42%
Corridor-WestZwijndrecht52%48%97%3%91%9%0%100%0%
Brandwijk-VuilendamMolenlanden97%3%91%9%91%9%0%89%11%
NoldijkBarendrecht98%2%93%7%91%9%0%83%17%
Hoornaar-Buitengebied-Zuid-OostMolenlanden95%5%93%7%91%7%2%79%21%
Vlietzoom-OostDen Haag97%3%91%9%91%9%0%91%9%
Sterrenkwartier-OostNissewaard100%0%98%2%90%10%0%100%0%
Ouddorp zuidGoeree-Overflakkee98%2%97%3%90%10%0%58%42%
Westhof en DijkpolderWestland84%16%98%2%90%10%0%31%69%
Sandelingen-AmbachtHendrik-Ido-Ambacht98%2%93%7%90%10%0%46%54%
Verspreide huizen Duifpolder en omgevingMidden-Delfland93%7%93%7%90%10%0%88%12%
Wittens HoeckHellevoetsluis88%12%98%2%90%10%0%100%0%
HillegommerbeekHillegom86%14%95%5%90%10%0%100%0%
Om de ZanderijHillegom78%22%96%4%90%10%0%65%35%
VrijheidsbuurtGouda100%0%99%1%90%10%0%100%0%
RandenburgBodegraven-Reeuwijk100%0%98%2%90%10%0%76%24%
Wittenstein en omgevingDordrecht84%16%99%1%90%10%0%100%0%
AchttienhovenNieuwkoop96%4%90%10%90%10%0%81%19%
Vredenburg en omgevingDordrecht67%33%98%2%90%10%0%99%1%
VrouwenpolderLisse100%0%99%1%90%10%0%100%0%
Goedereede buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%80%20%90%10%0%84%16%
Rijksstraatweg en omgevingHellevoetsluis93%7%94%6%90%10%0%82%18%
Hoogblokland-Buitengebied-NoordMolenlanden92%8%95%5%90%10%0%95%5%
Bleskensgraaf-WestMolenlanden99%1%96%4%90%10%0%82%18%
Arkel-Buitengebied-Zuid-WestMolenlanden97%3%95%5%90%10%0%93%7%
Hoge Rijndijk NoordZoeterwoude85%15%96%4%90%10%0%85%15%
VissenbuurtTeylingen100%0%98%2%90%10%0%100%0%
LeeuwendaalRijswijk68%32%94%6%90%10%0%100%0%
WestkeetshavenZwijndrecht44%56%96%4%90%10%0%0%100%
Verspreide huizenBrielle97%3%93%7%90%10%0%91%9%
VogelbuurtTeylingen100%0%100%0%90%10%0%90%10%
Nieuw-Lekkerland-NoordMolenlanden91%9%95%5%90%9%1%87%13%
Dijkgebied-Nieuw-LekkerlandMolenlanden89%11%97%3%90%10%0%90%10%
Arkel-Buitengebied-OostMolenlanden96%4%96%4%90%10%0%85%15%
Lintbebouwing-OostMolenlanden100%0%95%5%90%10%0%86%14%
BenedenheulKrimpenerwaard90%10%93%7%90%10%0%80%20%
BenedenkerkKrimpenerwaard88%12%89%11%90%10%0%84%16%
Verspreide huizen Haastrecht ZuidKrimpenerwaard100%0%84%16%90%10%0%81%19%
Boven-HaastrechtKrimpenerwaard90%10%95%5%90%10%0%70%30%
Streefkerk-BuitengebiedMolenlanden100%0%90%10%90%10%0%63%37%
Verspreide huizen Oudendijkse polderKaag en Braassem83%17%98%2%89%11%0%16%84%
Verspreide huizenWestvoorne99%1%94%6%89%11%0%83%17%
Oude-Tonge buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%93%7%89%11%0%83%17%
NieuwkoopNieuwkoop80%20%94%6%89%11%0%64%36%
Nieuwe waterwegMaassluis0%100%100%0%89%11%0%100%0%
Hoogblokland-NoordMolenlanden95%5%97%3%89%11%0%97%3%
Oranjewijk 1Barendrecht87%13%97%3%89%11%0%89%11%
Rijnsburg-NoordKatwijk90%10%91%9%89%11%0%44%56%
De HoefslagLansingerland91%9%93%7%89%11%0%71%29%
Parkenbuurt/BijdorpSchiedam89%11%98%2%89%11%0%31%69%
Gaag-MaaslandMidden-Delfland95%5%93%7%89%11%0%74%26%
Verspreide huizen SchipluidenMidden-Delfland93%7%93%7%89%11%0%78%22%
Buitengebied MaasdijkWestland100%0%96%4%89%11%0%84%16%
Stellendam centrumGoeree-Overflakkee98%2%96%4%89%11%0%74%26%
Hoekenessestraat en omgevingDordrecht84%16%96%4%89%11%0%100%0%
Oranjewijk 2Barendrecht100%0%98%2%89%11%0%99%1%
Maasdam BuitengebiedHoeksche Waard97%3%97%3%89%9%2%88%12%
Ter LeedeBarendrecht75%25%99%1%89%11%0%3%97%
Oostambacht/HeronparkPijnacker-Nootdorp87%13%95%5%89%11%0%43%57%
VrouwenakkerNieuwkoop98%2%93%7%89%11%0%93%7%
PuccinibuurtCapelle aan den IJssel66%34%98%2%89%11%0%100%0%
NoordkadeWaddinxveen84%16%95%5%89%10%1%73%27%
PaganinibuurtCapelle aan den IJssel80%20%98%2%89%11%0%99%1%
De DriehoekLansingerland66%34%89%11%89%11%0%55%45%
Ottoland-VuilendamMolenlanden100%0%93%7%89%11%0%96%4%
KerkwijkLeiderdorp95%5%97%3%89%11%0%92%8%
HoogeindBodegraven-Reeuwijk100%0%94%6%89%11%0%91%9%
Molenaarsgraaf-WestMolenlanden89%11%96%4%89%11%0%96%4%
Buurt 2851Lansingerland90%10%98%2%89%11%0%6%94%
Verspreide huizenBrielle96%4%90%10%89%11%0%75%25%
Het ZandRidderkerk70%30%99%1%89%11%0%81%19%
WeidebloembuurtLansingerland91%9%98%2%89%10%0%99%1%
Dijkgebied-LangerakMolenlanden97%3%90%10%89%11%0%91%9%
PauwmolenDelft91%9%93%7%89%11%0%91%9%
Achterhakkers en omgevingDordrecht35%65%96%4%89%11%0%76%24%
VogelwijkDen Haag74%26%92%8%89%10%1%94%6%
Noordpolder DelfgauwPijnacker-Nootdorp97%3%94%6%89%11%0%89%11%
De ZanderijHillegom80%20%97%3%89%11%0%65%35%
Krimpen-OostKrimpenerwaard96%4%92%8%89%11%0%98%2%
NieuwveensewegNieuwkoop93%7%94%6%89%11%0%51%49%
Amazone en omgevingDordrecht100%0%99%1%88%12%0%98%2%
Rijneveld-NoordAlphen aan den Rijn98%2%98%2%88%12%0%86%14%
Den Bommel buitengebiedGoeree-Overflakkee97%3%93%7%88%12%0%92%8%
Hoge DijkAlphen aan den Rijn100%0%100%0%88%12%0%88%12%
WinkelhofLeiderdorp55%45%96%4%88%12%0%100%0%
Leedewijk-ZuidLeiden100%0%99%1%88%12%0%100%0%
Azobe en omgevingDordrecht96%4%99%1%88%12%0%90%10%
Buitenuitbreiding-OostSliedrecht94%6%97%3%88%12%0%92%8%
Buitengebied Poeldijk-WestWestland97%3%95%5%88%12%0%86%14%
Goudswaard BuitengebiedHoeksche Waard99%1%95%5%88%12%0%94%6%
Negenhuizen en ZouteveenMidden-Delfland94%6%90%10%88%12%0%92%8%
Arkel-Industriegebied-Zuid1Molenlanden93%7%98%2%88%12%0%83%17%
Arkel-Industriegebied-NoordMolenlanden93%7%98%2%88%12%0%83%17%
PaplandGorinchem84%16%96%4%88%12%0%76%24%
VriezekoopKaag en Braassem98%2%95%5%88%12%0%76%24%
TinteWestvoorne100%0%97%3%88%12%0%94%6%
Babberspolder NoordVlaardingen74%26%97%3%88%12%0%100%0%
BloemenwijkVoorschoten90%10%98%2%88%12%0%99%1%
Groenswaard 1Waddinxveen99%1%97%3%88%12%0%94%6%
West 2Waddinxveen99%1%93%7%88%12%0%59%41%
Oud-Beijerland BuitengebiedHoeksche Waard94%6%94%6%88%12%0%89%11%
RedebuurtCapelle aan den IJssel100%0%99%1%88%12%0%100%0%
Ter Aar (buitengebied)Nieuwkoop87%13%96%4%88%12%0%56%44%
Nieuweland 5Barendrecht84%16%98%2%88%12%0%95%5%
Verspreide huizen LekkerkerkKrimpenerwaard100%0%91%9%88%12%0%78%22%
Bergse NosLansingerland97%3%92%8%88%12%0%89%11%
Maaswijk-NoordoostNissewaard88%12%99%1%88%12%0%100%0%
Zuidpolder Oude LeedePijnacker-Nootdorp96%4%96%4%88%12%0%84%16%
RozendaalKrimpenerwaard100%0%91%9%88%12%0%88%12%
Buurtschap TeijlingenTeylingen90%10%94%6%88%11%1%88%12%
Huis te LandeRijswijk32%68%97%3%88%12%0%100%0%
Melissant buitengebiedGoeree-Overflakkee95%5%89%11%88%11%1%88%12%
ZeeheldenbuurtZwijndrecht73%27%96%4%88%11%0%100%0%
BijdorpBarendrecht68%32%97%3%87%13%0%99%1%
Kruiden ZuidTeylingen97%3%98%2%87%13%0%87%13%
Polderpeil-WestAlphen aan den Rijn69%31%99%1%87%13%0%100%0%
DalemGorinchem99%1%97%3%87%13%0%95%5%
Molenaarsgraaf-VuilendamMolenlanden88%12%93%7%87%13%0%74%26%
Molenaarsgraaf-Polderweg-oostMolenlanden88%12%93%7%87%13%0%74%26%
TussenlanenKrimpenerwaard87%13%91%9%87%13%0%73%27%
BloemendaalsewegGouda100%0%100%0%87%13%0%93%7%
Giessenburg-Buitengebied-NoordMolenlanden88%12%95%5%87%13%0%81%19%
Pijnacker OostPijnacker-Nootdorp98%2%92%8%87%13%0%82%18%
Bedrijventerrein De WoerdWestland65%35%91%9%87%13%0%29%71%
Nieuw-Beijerland BuitengebiedHoeksche Waard97%3%94%6%87%13%0%94%6%
TuinbouwgebiedKaag en Braassem81%19%93%7%87%12%1%75%25%
Buitengebied NaaldwijkWestland97%3%97%3%87%13%0%72%28%
Groot-Ammers-ScheepswerfMolenlanden91%9%88%12%87%8%5%87%13%
Veerplein - OostkeetshavenZwijndrecht74%26%95%5%87%12%1%98%2%
Achterzeedijk WestBarendrecht93%7%100%0%87%13%0%83%17%
KruiningergorsWestvoorne93%7%89%11%87%13%0%75%25%
WesteindeZoeterwoude100%0%95%5%87%13%0%79%21%
WilgenrijkMaassluis91%9%97%3%87%13%0%24%76%
Klarinetsingel en omgevingZwijndrecht99%1%100%0%87%13%0%100%0%
BurgemeesterswijkLeiden74%26%96%4%87%13%0%99%1%
Bedrijventerrein De HoevenWestland70%30%87%13%87%13%0%61%39%
DichtersbuurtCapelle aan den IJssel35%65%96%4%87%13%0%96%4%
StationswegSliedrecht84%16%83%17%87%12%1%100%0%
Ottoland-LangezijdeMolenlanden97%3%93%7%87%13%0%87%13%
West 1Waddinxveen98%2%96%4%87%13%0%89%11%
Zuidplas 90Waddinxveen87%13%100%0%87%13%0%77%23%
Hoveniersplein - GriendZwijndrecht65%35%95%5%87%12%1%100%0%
Westmaas BuitengebiedHoeksche Waard98%2%83%17%87%13%0%92%8%
Achthuizen buitengebiedGoeree-Overflakkee100%0%94%6%87%12%1%91%9%
Mijnsheerenland BuitengebiedHoeksche Waard94%6%90%10%87%13%0%88%12%
ZuideindeAlphen aan den Rijn100%0%95%5%87%11%2%83%17%
Verspreide bebouwing Zuidplaspolder Nieuwerkerk aan den IJssZuidplas98%2%92%8%86%14%0%86%14%
Bosjes van PexDen Haag19%81%92%8%86%14%0%100%0%
Oosteindsche AckersLansingerland92%8%98%2%86%14%0%89%11%
SchuwachtKrimpenerwaard99%1%94%6%86%14%0%94%6%
Moerkapelle kassengebiedZuidplas100%0%82%18%86%13%1%90%10%
Groenewoud-KoopNissewaard85%15%97%3%86%14%0%85%15%
ZeeltAlblasserdam92%8%99%1%86%14%0%100%0%
Tuindorp-HofstedeBrielle100%0%97%3%86%14%0%100%0%
BloemendaeleNissewaard95%5%98%2%86%14%0%86%14%
WestwoutZoeterwoude82%18%99%1%86%13%0%100%0%
Noordeloos-MiddelwegMolenlanden82%18%100%0%86%14%0%86%14%
PlattewegBodegraven-Reeuwijk100%0%77%23%86%14%0%65%35%
Fascinatio-westCapelle aan den IJssel87%13%97%3%86%13%0%0%100%
Negen ViertelBodegraven-Reeuwijk100%0%73%27%86%14%0%78%22%
Kern Nieuwerkerk aan den IJsselZuidplas66%34%97%3%86%14%0%90%10%
Verspreide bebouwing MoerkapelleZuidplas96%4%92%8%86%14%0%79%21%
Baanhoek-OostSliedrecht99%1%94%6%86%13%1%95%5%
De EilandenGouda89%11%90%10%86%14%0%0%100%
Oud KrimpenKrimpen aan den IJssel86%14%96%4%86%14%0%86%14%
Bloemenbuurt D(ahlia) - G(eranium)Zwijndrecht57%43%93%7%86%14%0%100%0%
Bloemenbuurt B(egonia) - C(rocus)Zwijndrecht0%100%98%2%86%14%0%100%0%
BonrepasKrimpenerwaard82%18%95%5%86%9%5%82%18%
s-Gravenzande BuitengebiedWestland98%2%95%5%86%14%0%85%15%
Zijlwijk-NoordLeiden93%7%99%1%86%14%0%100%0%
BovenkerkKrimpenerwaard91%9%95%5%86%14%0%41%59%
Stad aan t Haringvliet buitengebiedGoeree-Overflakkee95%5%88%12%86%14%0%93%7%
Numansdorp BuitengebiedHoeksche Waard76%24%88%12%86%14%1%85%15%
HazeveldAlphen aan den Rijn88%12%97%3%86%14%0%93%7%
Gaag-SchipluidenMidden-Delfland76%24%90%10%86%14%0%90%10%
AchterbroekKrimpenerwaard91%9%92%8%86%14%0%84%16%
BeverveenNissewaard100%0%98%2%86%14%0%100%0%
Hoornaar-Lage-GiessenMolenlanden88%12%95%5%86%14%0%86%14%
Groot-Ammers-Buitengebied-ZuidMolenlanden100%0%95%5%86%14%0%65%35%
Bleskensgraaf-HofwegenMolenlanden93%7%93%7%86%14%0%83%17%
ZeldenrustLansingerland97%3%89%11%86%14%0%86%14%
GaardenbuurtGouda88%12%98%2%86%14%0%88%12%
Bovenberg westelijk van de FransekadeKrimpenerwaard86%14%80%20%86%14%0%92%8%
Nieuwerbrug aan den Rijn buitengebiedBodegraven-Reeuwijk96%4%96%4%86%14%0%87%13%
Oud-ReeuwijkBodegraven-Reeuwijk95%5%98%2%86%14%0%78%22%
Buitengebied NoordwijkerhoutNoordwijk97%3%91%9%85%14%1%75%25%
Buitenhof-Midden-WestLeiderdorp83%17%99%1%85%15%0%100%0%
Voorhout buitengebiedTeylingen89%11%92%8%85%15%0%87%13%
TriangelWaddinxveen95%5%96%4%85%15%0%3%97%
De Akkers en De VeldenSchiedam78%22%99%1%85%15%0%96%4%
Nieuw-WassenaarWassenaar77%23%90%10%85%13%2%99%1%
MeijeBodegraven-Reeuwijk95%5%92%8%85%15%0%91%9%
Rijnsoever-MiddenKatwijk72%28%99%1%85%15%0%100%0%
HofbuurtVlaardingen54%46%96%4%85%15%0%34%66%
Verspreide bebouwing MoordrechtZuidplas99%1%94%6%85%14%1%86%14%
NoordeindeLansingerland98%2%92%8%85%15%0%72%28%
ValckesteynAlbrandswaard82%18%99%1%85%15%0%84%16%
Bedrijventerrein MercuriusWestland75%25%100%0%85%15%0%100%0%
MiddenpolderPapendrecht60%40%97%3%85%15%0%97%3%
Zuidplas KruidenZuidplas95%5%99%1%85%15%0%100%0%
Buitengebied PoortugaalAlbrandswaard100%0%91%9%85%15%0%95%5%
Buitengebied HonselersdijkWestland97%3%96%4%85%14%0%73%27%
PapenveerNieuwkoop98%2%96%4%85%15%0%82%18%
PasgeldRijswijk42%58%95%5%85%14%0%94%6%
Verspreide bebouwing Zuidplaspolder ZevenhuizenZuidplas99%1%88%12%85%15%0%77%23%
KlingenboschWassenaar100%0%92%8%85%12%3%97%3%
SmitswegDordrecht99%1%96%4%85%15%0%4%96%
Merwestein-NoordDordrecht77%23%95%5%85%15%0%98%2%
Buitengebied NootdorpPijnacker-Nootdorp97%3%90%10%85%15%0%84%16%
ComponistenbuurtDen Haag11%89%95%5%85%14%1%100%0%
De ZijdeLeidschendam-Voorburg74%26%95%5%85%15%0%100%0%
Bloemenbuurt-WestDen Haag37%63%93%7%85%15%0%89%11%
SteekterbuurtAlphen aan den Rijn98%2%96%4%85%15%0%88%12%
Hoornaar-Buitengebied-NoordMolenlanden100%0%93%7%85%15%0%85%15%
Langerak-BuitengebiedMolenlanden100%0%90%10%85%15%0%70%30%
Zuid-Beijerland BuitengebiedHoeksche Waard96%4%93%7%85%15%0%94%6%
Laag Dalem OostGorinchem99%1%98%2%85%15%0%100%0%
Molenaarsgraaf-OostMolenlanden79%21%96%4%85%15%0%81%19%
AbessinieBodegraven-Reeuwijk94%6%81%19%85%15%0%85%15%
Reeuwijkse HoutBodegraven-Reeuwijk94%6%81%19%85%15%0%85%15%
BentwoudAlphen aan den Rijn93%7%91%9%85%15%0%84%16%
Strijen Bedrijventerrein BonaventuraHoeksche Waard74%26%78%22%85%15%0%85%15%
Nieuw-Lekkerland-BuitengebiedMolenlanden97%3%93%7%85%13%1%84%16%
Blokweer ZuidAlblasserdam87%13%99%1%85%14%0%75%25%
Buitengebied Koudekerk aan den RijnAlphen aan den Rijn93%7%95%5%85%14%1%96%4%
Sporenbuurt-westCapelle aan den IJssel61%39%99%1%85%15%0%100%0%
Bedrijventerrein Delftse Poort-WestDelft0%100%92%8%85%15%0%100%0%
VrijheidsakkerBarendrecht90%10%97%3%85%14%0%0%100%
Oud-Alblas-WestMolenlanden99%1%89%11%85%15%0%90%10%
Erasmuslaan en omgevingDordrecht89%11%94%6%84%16%0%100%0%
Viottakade en omgevingDordrecht75%25%96%4%84%16%0%92%8%
Bedrijventerrein VlotlaanWestland82%18%95%5%84%16%0%97%3%
Voorstraat en CentrumKrimpenerwaard66%34%96%4%84%15%1%82%18%
Brandwijk-Zuid-OostMolenlanden91%9%98%2%84%16%0%91%9%
Hilverbeek en omgevingZwijndrecht86%14%98%2%84%16%0%100%0%
Berg en DalTeylingen99%1%91%9%84%16%0%96%4%
KamphuizerpolderKatwijk93%7%96%4%84%15%1%95%5%
Grote Geest en MolenwijkWestland65%35%99%1%84%16%0%46%54%
Park Merwestein en omgevingDordrecht78%22%94%6%84%16%0%100%0%
VerzetsheldenwijkLeidschendam-Voorburg71%29%97%3%84%16%0%83%17%
NoordeindeAlphen aan den Rijn91%9%95%5%84%15%1%82%18%
Rhoon-CentrumAlbrandswaard75%25%97%3%84%12%4%89%11%
ComponistenbuurtGouda85%15%99%1%84%16%0%99%1%
JulianaparkRijswijk94%6%84%16%84%16%0%100%0%
Emerald NoordPijnacker-Nootdorp68%32%98%2%84%16%0%94%6%
Kulck-ZuidHellevoetsluis99%1%97%3%84%16%0%100%0%
s-GravenhoutPijnacker-Nootdorp86%14%98%2%84%16%0%2%98%
BuitengebiedHillegom93%7%96%4%84%15%0%90%10%
Verspreide bebouwing TweemanspolderZuidplas93%7%95%5%84%16%0%96%4%
Landelijk gebied StompwijkLeidschendam-Voorburg97%3%93%7%84%16%0%86%14%
Belthure ParkDordrecht100%0%100%0%84%16%0%81%19%
Buitengebied wateringenWestland99%1%97%3%84%16%0%86%14%
KarperveenNissewaard84%16%98%2%84%16%0%98%2%
Sterrenkwartier-WestNissewaard100%0%99%1%84%16%0%100%0%
Bergsche AckersLansingerland90%10%98%2%84%16%0%98%2%
MaaldriftWassenaar87%13%92%8%84%16%0%90%10%
WoerdblokWestland66%34%96%4%84%16%0%4%96%
Groenswaard 2Waddinxveen92%8%99%1%84%16%0%95%5%
Steendijkpolder NoordMaassluis92%8%99%1%84%16%0%100%0%
Poldergebied GeervlietNissewaard96%4%89%11%84%16%0%87%13%
BovenpolderDordrecht100%0%97%3%84%16%0%92%8%
Bedrijventerrein ABC WestlandWestland100%0%92%8%84%16%0%63%37%
Weg en LandLansingerland79%21%84%16%84%16%0%90%10%
SchieveenRotterdam99%1%85%15%84%15%1%89%11%
HoogendoornlaanAlphen aan den Rijn96%4%96%4%84%16%0%92%8%
AltenaHellevoetsluis77%23%99%1%84%16%0%0%100%
Recreatiepark Klein HitlandZuidplas98%2%90%10%84%16%0%2%98%
Nieuweweg en omgevingDordrecht100%0%96%4%84%16%0%100%0%
StaatsliedenbuurtAlblasserdam53%47%96%4%48%52%0%100%0%
Dorp WassenaarWassenaar61%39%89%11%48%50%2%89%11%
t Lien zuidLeidschendam-Voorburg63%37%97%3%48%52%0%96%4%
RotterdamsedijkSchiedam8%92%94%6%48%51%1%100%0%
MorgenweideDen Haag64%36%97%3%48%52%0%11%89%
Poeldijk CentrumgebiedWestland31%69%91%9%48%45%7%50%50%
Plan ZuidWestland68%32%97%3%48%52%0%85%15%
VoorhofLeiderdorp63%37%98%2%48%52%0%99%1%
SchildersbuurtLisse49%51%98%2%48%52%0%96%4%
Sluispolder WestMaassluis42%58%94%6%48%52%0%88%12%
CentrumRidderkerk29%71%97%3%48%52%0%82%18%
KasteelbuurtTeylingen56%44%97%3%48%52%0%100%0%
RijnpoortRotterdam84%16%81%19%48%52%0%90%10%
PostbuurtTeylingen82%18%99%1%48%52%0%95%5%
Kloosterland-EndepoelTeylingen61%39%91%9%48%52%0%84%16%
BlankaartparkZoeterwoude64%36%93%7%48%51%1%70%30%
HeesterbuurtDen Haag5%95%96%4%48%51%1%98%2%
WeteringparkWassenaar71%29%98%2%48%52%0%95%5%
Meerzicht-WestZoetermeer52%48%98%2%48%52%0%99%1%
De Hoek-1Nissewaard71%29%97%3%47%53%0%100%0%
AdmiraalspleinDordrecht5%95%96%4%47%53%0%57%43%
WesterkwartierDelft51%49%94%6%47%52%0%93%7%
SchildersvormenbuurtCapelle aan den IJssel55%45%99%1%47%53%0%100%0%
Berkel DorpLansingerland44%56%95%5%47%53%0%81%19%
Lusten- Burgen- en SteinenbuurtGouda98%2%99%1%47%53%0%100%0%
De DijkNissewaard0%100%98%2%47%53%0%0%100%
Vogelenzang-ZuidNissewaard82%18%99%1%47%53%0%100%0%
CentrumVlaardingen27%73%95%5%47%52%0%89%11%
Jacob Marisstraat en omgevingDordrecht56%44%97%3%47%53%0%66%34%
Winklerplein-ZuidSliedrecht53%47%94%6%47%53%0%98%2%
Zevenhuizen-West 1Zuidplas91%9%98%2%47%53%0%88%12%
De Were en omgevingZwijndrecht39%61%94%6%47%52%0%85%15%
Park RhoonAlbrandswaard79%21%92%8%47%53%0%92%8%
Noord 4Barendrecht82%18%98%2%47%53%0%100%0%
Nieuwe Park OostGouda46%54%94%6%47%52%1%72%28%
Centrum OostBarendrecht85%15%97%3%47%52%1%85%15%
SingelkwartierSchiedam37%63%93%7%47%53%0%96%4%
Buitenhof-Oost-ZuidLeiderdorp50%50%97%3%46%54%0%77%23%
OlympiakwartierHillegom31%69%98%2%46%54%0%52%48%
VerzetstrijdersbuurtDelft50%50%97%3%46%53%0%100%0%
Stellendam westGoeree-Overflakkee85%15%98%2%46%54%0%88%12%
Aart van der LeeuwbuurtDelft0%100%92%8%46%53%0%96%4%
Haarwijk OostGorinchem79%21%89%11%46%54%0%80%20%
Bovenveen noordLeidschendam-Voorburg11%89%98%2%46%54%0%85%15%
Vogelbuurt-WestDelft56%44%98%2%46%54%0%100%0%
WeidebloemkwartierGouda98%2%99%1%46%54%0%86%14%
ValkenboskwartierDen Haag8%92%91%9%46%53%1%95%5%
Kralingen OostRotterdam31%69%92%8%46%53%0%88%12%
StationsbuurtSchiedam0%100%94%6%46%53%0%67%33%
De Hoek-2Nissewaard80%20%98%2%46%54%0%100%0%
WestergouweGouda99%1%74%26%46%54%0%17%83%
CentrumWaddinxveen26%74%92%8%45%55%0%42%58%
MarinebuurtHellevoetsluis49%51%97%3%45%55%0%100%0%
Raam en omgevingGouda33%67%97%3%45%54%1%76%24%
Strand en DuinRotterdam93%7%47%53%45%55%0%63%37%
De WaardLeiden77%23%89%11%45%55%0%94%6%
Cs KwartierRotterdam0%100%92%8%45%55%0%100%0%
Laakkwartier-OostDen Haag6%94%95%5%45%54%1%99%1%
Kasperspad en omgevingDordrecht41%59%92%8%45%53%2%93%7%
Laakkwartier-WestDen Haag15%85%92%8%45%54%1%100%0%
Lage WeideVlaardingen28%72%91%9%45%55%0%95%5%
VlietwijkVoorschoten56%44%98%2%45%55%0%94%6%
Ottoland-DorpMolenlanden99%1%99%1%45%54%1%87%13%
KernNissewaard17%83%96%4%45%55%0%46%54%
Rivierenbuurt-NoordSliedrecht59%41%99%1%44%56%0%100%0%
SnijdelwijkAlphen aan den Rijn79%21%98%2%44%56%0%100%0%
Schoonhoven-NoordKrimpenerwaard72%28%95%5%44%56%0%73%27%
Sporenbuurt-oostCapelle aan den IJssel74%26%99%1%44%56%0%100%0%
Suze Groeneweg-erf en omgevingDordrecht66%34%99%1%44%56%0%100%0%
KraaihoekPapendrecht56%44%95%5%44%54%2%84%16%
AgterpoortKrimpenerwaard82%18%90%10%44%56%0%93%7%
Zeehavenlaan en omgevingDordrecht90%10%98%2%44%56%0%29%71%
ZevenkampRotterdam51%49%98%2%44%56%0%98%2%
BoerderijbuurtDelft63%37%99%1%44%56%0%100%0%
VogelbuurtLisse72%28%99%1%44%56%0%95%5%
PresidentenbuurtRijswijk29%71%95%5%44%56%0%100%0%
Morgenstond-WestDen Haag24%76%98%2%44%56%0%52%48%
De Korte Akkeren NieuwGouda59%41%96%4%44%56%0%98%2%
Oud ScheveningenDen Haag23%77%91%9%44%55%1%95%5%
EilandenbuurtSchiedam46%54%96%4%43%57%0%99%1%
BrouwerlaankwartierHillegom66%34%98%2%43%57%0%96%4%
EmmalaanAlphen aan den Rijn63%37%98%2%43%57%0%95%5%
Transvaalkwartier-ZuidDen Haag21%79%97%3%43%56%1%69%31%
Bovenveen middenLeidschendam-Voorburg8%92%97%3%43%57%0%94%6%
SchildersbuurtZwijndrecht71%29%96%4%43%57%0%94%6%
Weidebloemenbuurt-NoordAlphen aan den Rijn100%0%99%1%43%57%0%100%0%
Waldeck-ZuidDen Haag10%90%96%4%43%56%1%95%5%
BovenstadGorinchem34%66%92%8%43%57%1%88%12%
DuindorpDen Haag28%72%97%3%42%58%0%70%30%
NewtonbuurtSchiedam6%94%93%7%42%55%2%100%0%
WesterhonkWestland62%38%90%10%42%58%0%24%76%
Hoornes-WestKatwijk7%93%98%2%42%58%0%91%9%
BeverwaardRotterdam54%46%97%3%42%58%0%100%0%
BeatrixstraatAlbrandswaard98%2%97%3%42%57%1%100%0%
CentrumVoorschoten29%71%93%7%42%57%1%70%30%
TolhoeckHellevoetsluis3%97%97%3%42%58%0%100%0%
Centrum-WestDelft36%64%90%10%42%49%8%99%1%
MuziekbuurtGouda52%48%99%1%42%58%0%98%2%
KastelenbuurtSchiedam57%43%99%1%42%58%0%100%0%
KoestalKatwijk44%56%99%1%42%58%0%96%4%
SchiemondRotterdam1%99%95%5%42%58%0%60%40%
Sterrenkwartier-MiddenNissewaard100%0%97%3%42%58%0%100%0%
BaarsveenNissewaard89%11%99%1%42%58%0%100%0%
Nieuw-Lekkerland-MiddelwegMolenlanden90%10%96%4%42%58%0%88%12%
Spuilaan en omgevingBrielle43%57%98%2%42%58%0%42%58%
HooghkamerTeylingen100%0%98%2%41%59%0%0%100%
Dansenbuurt-zuidCapelle aan den IJssel32%68%99%1%41%59%0%100%0%
ZeeheldenbuurtAlphen aan den Rijn50%50%98%2%41%59%0%75%25%
Zevenhuizen BloemenbuurtZuidplas78%22%96%4%41%47%12%88%12%
DorpRotterdam65%35%98%2%41%59%0%93%7%
Haagweg-NoordLeiden52%48%96%4%41%59%0%62%38%
Schiekamp-ZuidNissewaard31%69%95%5%41%59%0%93%7%
Groenswaard 3Waddinxveen69%31%99%1%41%59%0%100%0%
Fortuinwijk-NoordLeiden14%86%96%4%41%59%0%100%0%
Rivierenbuurt-ZuidSliedrecht17%83%97%3%41%59%0%57%43%
SpieringshoekSchiedam16%84%96%4%41%58%1%100%0%
Zijlwatering en havenWassenaar55%45%96%4%41%59%0%93%7%
Roland HolstbuurtDelft10%90%96%4%41%55%4%97%3%
BenedenstadGorinchem23%77%89%11%41%58%0%82%18%
VoorofschebuurtAlphen aan den Rijn41%59%96%4%41%59%0%75%25%
Kethel-dorpSchiedam40%60%96%4%41%57%2%99%1%
StadhoudersplantsoenDen Haag8%92%85%15%41%57%1%65%35%
PolanenWestland59%41%99%1%41%59%0%100%0%
Bedrijventerrein Rotterdamseweg-NoordDelft67%33%89%11%41%59%0%100%0%
Winklerplein-NoordSliedrecht43%57%96%4%41%59%0%90%10%
VisserijbuurtDen Haag16%84%89%11%41%59%1%94%6%
KapelpolderMaassluis76%24%91%9%41%54%5%93%7%
Boogjes en omgevingDordrecht24%76%92%8%41%59%0%96%4%
Wippolder-NoordDelft49%51%95%5%40%59%1%99%1%
Prins Bernhardstraat en omgevingDordrecht56%44%97%3%40%60%0%96%4%
VissershavenDen Haag4%96%88%12%40%59%1%64%36%
Molenweg-WestZwijndrecht82%18%96%4%40%60%0%96%4%
Sommelsdijk vogelbuurt oostGoeree-Overflakkee52%48%96%4%40%60%0%68%32%
Hoogvliet ZuidRotterdam56%44%97%3%40%60%0%81%19%
Groente- en FruitmarktDen Haag28%72%97%3%40%59%1%90%10%
SchiebroekRotterdam34%66%96%4%40%60%0%91%9%
Zuid-WestKatwijk17%83%91%9%40%60%0%31%69%
NoordoeversHendrik-Ido-Ambacht100%0%50%50%40%60%0%100%0%
VoordenNissewaard78%22%99%1%40%60%0%100%0%
Loper ZuidVlaardingen32%68%99%1%40%60%0%100%0%
BuytenweghZoetermeer52%48%98%2%40%60%0%96%4%
Meerzicht-OostZoetermeer18%82%97%3%40%60%0%97%3%
Haarwijk WestGorinchem70%30%97%3%39%61%0%90%10%
Staatsliedenbuurt-ZuidZwijndrecht53%47%99%1%39%61%0%100%0%
Het Lage LandRotterdam19%81%95%5%39%61%0%90%10%
Zeeheldenbuurt-westCapelle aan den IJssel79%21%98%2%39%61%0%90%10%
WestRidderkerk37%63%98%2%39%61%0%86%14%
NatuurkundigenbuurtSchiedam16%84%95%5%39%60%1%92%8%
Dobbewijk-NoordLeiden41%59%99%1%39%61%0%100%0%
Poortugaal-CentrumAlbrandswaard66%34%88%12%39%61%0%74%26%
Centrum WestBarendrecht55%45%96%4%39%61%0%86%14%
ArendsdorpDen Haag26%74%67%33%39%60%1%79%21%
RivierenbuurtAlblasserdam61%39%92%8%39%61%0%79%21%
LiskwartierRotterdam7%93%95%5%39%60%0%94%6%
Vogelbuurt-ZuidSliedrecht45%55%93%7%38%62%0%76%24%
Lage MorsLeiden40%60%95%5%38%62%0%100%0%
Koningsplein en omgevingDen Haag10%90%90%10%38%60%1%100%0%
Groenoord-NoordSchiedam8%92%98%2%38%61%0%97%3%
Beverwijcksplein en omgevingDordrecht17%83%95%5%38%62%0%87%13%
BenedenveerSliedrecht88%12%97%3%38%62%0%16%84%
Oud MathenesseRotterdam1%99%95%5%38%61%1%98%2%
De Baan en omgevingGouda30%70%94%6%38%61%0%100%0%
Bomen- en StruikenbuurtLansingerland55%45%94%6%38%62%0%77%23%
WesteindeZuidplas50%50%98%2%38%62%0%68%32%
Kerkbuurt-WestSliedrecht44%56%77%23%38%62%0%56%44%
Buurt 00Schiedam21%79%89%11%38%62%0%90%10%
AlkenoordCapelle aan den IJssel0%100%94%6%38%62%0%60%40%
WillemsparkDen Haag18%82%76%24%38%59%3%98%2%
Te WerveRijswijk9%91%95%5%38%62%0%93%7%
KruisbroekWestland99%1%98%2%38%62%0%96%4%
Noord 2Barendrecht85%15%98%2%38%62%0%85%15%
Piet SandersbuurtSchiedam45%55%96%4%38%62%0%86%14%
Recreatiepark De BonkZuidplas100%0%88%12%38%62%0%94%6%
MeerburgLeiden38%62%97%3%38%62%0%93%7%
OmmoordRotterdam37%63%97%3%38%61%0%95%5%
Ambachtenbuurt-WestAlphen aan den Rijn60%40%98%2%37%63%0%100%0%
BuitenlustOegstgeest82%18%99%1%37%63%0%81%19%
Erasmus VeldDen Haag64%36%96%4%37%63%0%4%96%
De EngelLisse82%18%98%2%37%63%0%68%32%
VertobuurtMaassluis65%35%95%5%37%63%0%98%2%
HovenbuurtCapelle aan den IJssel23%77%89%11%37%63%0%76%24%
Burgen en HorstenDen Haag10%90%95%5%37%62%1%93%7%
Middelharnis bomenbuurtGoeree-Overflakkee78%22%98%2%37%63%0%90%10%
Noord 1Barendrecht70%30%97%3%37%63%0%83%17%
StatenbuurtVlaardingen22%78%89%11%37%63%0%98%2%
PrinsenlandRotterdam34%66%97%3%37%63%0%94%6%
TransvaalbuurtLeiden37%63%98%2%37%63%0%96%4%
Gildenwijk-WestNissewaard48%52%99%1%37%63%0%100%0%
In de VesteDelft18%82%92%8%37%62%0%95%5%
BurgemeesterswijkMaassluis39%61%98%2%37%63%0%30%70%
Essesteijn / WeidenLeidschendam-Voorburg32%68%92%8%36%64%0%100%0%
Bloemenbuurt-westCapelle aan den IJssel56%44%98%2%36%64%0%70%30%
Meer en DuinLisse27%73%100%0%36%64%0%97%3%
De UithofDen Haag37%63%98%2%36%64%0%67%33%
Wibautsraat en LorentzwegKrimpenerwaard74%26%98%2%36%64%0%86%14%
Centrum-NoordDelft47%53%96%4%36%64%1%100%0%
CarnisseRotterdam4%96%93%7%36%64%1%99%1%
PlaspoelpolderRijswijk2%98%74%26%36%56%9%38%62%
BomendalMaassluis50%50%99%1%36%64%0%100%0%
Haagse BosDen Haag0%100%74%26%36%63%1%98%2%
Hoge MorsLeiden27%73%91%9%36%64%0%79%21%
WetenschappersbuurtSchiedam23%77%71%29%36%63%1%81%19%
MolenwijkKatwijk45%55%99%1%36%64%0%96%4%
Gildenwijk-OostNissewaard41%59%97%3%36%64%0%100%0%
Crabbehof-NoordDordrecht12%88%85%15%35%64%0%98%2%
KampenDen Haag10%90%95%5%35%64%1%97%3%
OosterweiGouda13%87%94%6%35%65%0%78%22%
Groot IJsselmondeRotterdam34%66%95%5%35%64%1%89%11%
FabribuurtSchiedam13%87%93%7%35%65%0%94%6%
Vaart ZuidVlaardingen30%70%80%20%35%65%0%61%39%
Vogelbuurt-OostDelft58%42%98%2%35%65%0%100%0%
Centrum-ZuidwestDelft14%86%91%9%35%64%1%96%4%
Centrumgebied-OostHellevoetsluis1%99%97%3%35%65%0%82%18%
Voormalig veilingterreinZwijndrecht26%74%98%2%35%65%0%100%0%
LingewijkGorinchem78%22%99%1%35%65%0%53%47%
ZuidpleinRotterdam0%100%94%6%34%66%0%100%0%
KoperwiekCapelle aan den IJssel0%100%96%4%34%66%0%100%0%
OosterflankRotterdam27%73%97%3%34%66%0%95%5%
StadsdriehoekRotterdam0%100%91%9%34%65%0%71%29%
Oud CharloisRotterdam11%89%92%8%34%65%0%92%8%
Noord 3Barendrecht41%59%96%4%34%66%0%100%0%
AmstelwijkLeidschendam-Voorburg23%77%97%3%34%66%0%100%0%
Kulck-NoordHellevoetsluis70%30%97%3%34%66%0%78%22%
SpoorwijkDen Haag53%47%98%2%34%66%0%53%47%
Kom LoosduinenDen Haag17%83%95%5%34%66%0%96%4%
Moerwijk-NoordDen Haag9%91%97%3%34%66%0%97%3%
GasthuiswijkLeiden20%80%96%4%34%66%0%86%14%
LandenDen Haag9%91%93%7%33%67%0%96%4%
BergpolderRotterdam0%100%95%5%33%66%1%99%1%
Leidschendam - Zuid De Tol / t HertLeidschendam-Voorburg52%48%97%3%33%67%0%98%2%
Vogelbuurt ZuidVlaardingen19%81%99%1%33%67%0%79%21%
Levendaal-WestLeiden32%68%93%7%33%67%0%99%1%
MinisterbuurtRijswijk22%78%97%3%33%67%0%90%10%
GoudhoekWestvoorne92%8%98%2%33%67%0%100%0%
MiddellandRotterdam6%94%94%6%33%67%0%96%4%
NoordereilandRotterdam2%98%94%6%33%66%0%87%13%
Babberspolder OostVlaardingen32%68%97%3%33%67%0%53%47%
TuinenbuurtGouda72%28%98%2%32%68%0%3%97%
KruidenbuurtVlaardingen38%62%99%1%32%68%0%100%0%
PendrechtRotterdam28%72%94%6%32%68%0%78%22%
Centrum-NoordKatwijk65%35%95%5%32%68%0%89%11%
StaatsliedenbuurtSchiedam10%90%96%4%32%68%0%82%18%
Voorburg Midden noordLeidschendam-Voorburg16%84%97%3%32%67%0%100%0%
BolbloemenTeylingen37%63%99%1%32%57%11%2%98%
Keijzershof ErvenPijnacker-Nootdorp48%52%98%2%32%68%0%0%100%
De Hoek-3Nissewaard71%29%98%2%32%68%0%100%0%
StruisenburgRotterdam0%100%92%8%32%53%15%94%6%
Voorhof-HoogbouwDelft0%100%95%5%32%67%1%100%0%
Groenoord-MiddenSchiedam5%95%94%6%32%68%0%88%12%
KatendrechtRotterdam13%87%94%6%32%68%0%57%43%
OostdorpWassenaar91%9%97%3%32%68%0%85%15%
ZeeheldenkwartierDen Haag10%90%87%13%32%67%1%98%2%
Prinsenhof hoogLeidschendam-Voorburg0%100%98%2%32%68%0%94%6%
LandzichtRotterdam100%0%97%3%31%69%0%100%0%
PreludewegAlphen aan den Rijn35%65%100%0%31%69%0%92%8%
Kop van Zuid - EntrepotRotterdam8%92%97%3%31%69%0%77%23%
KleinpolderRotterdam21%79%94%6%31%69%1%86%14%
De VenenDen Haag36%64%97%3%31%69%0%0%100%
Sommelsdijk bloemenbuurtGoeree-Overflakkee88%12%96%4%31%69%0%95%5%
Bloemen- en PlantenbuurtHellevoetsluis53%47%99%1%31%69%0%100%0%
Hoornes-OostKatwijk30%70%99%1%31%69%0%91%9%
LombardijenRotterdam26%74%95%5%31%69%0%93%7%
Bedrijventerrein VoorhofDelft0%100%92%8%31%69%0%100%0%
PijperringDelft10%90%96%4%31%69%0%100%0%
KleurenbuurtRijswijk4%96%97%3%31%69%0%100%0%
BosparkAlphen aan den Rijn22%78%97%3%31%69%0%93%7%
Grote Markt en omgevingDordrecht12%88%95%5%31%69%0%98%2%
Essesteijn / GaardenLeidschendam-Voorburg65%35%94%6%31%69%0%100%0%
CapelsebrugCapelle aan den IJssel31%69%98%2%30%70%0%0%100%
DrevenNissewaard57%43%98%2%30%69%0%100%0%
SportbuurtGouda29%71%98%2%30%70%0%91%9%
StervoordeRijswijk26%74%98%2%30%70%0%100%0%
KerkehoutWassenaar79%21%96%4%30%70%0%82%18%
AcademiewijkLeiden33%67%91%9%30%70%0%91%9%
HerenwegAlphen aan den Rijn23%77%97%3%30%70%0%98%2%
BleijenhoekDordrecht19%81%90%10%29%71%0%92%8%
Beekmanstraat en omgevingDordrecht35%65%97%3%29%71%0%100%0%
RosenburgDen Haag1%99%96%4%29%71%0%82%18%
WelgelegenRijswijk17%83%92%8%29%71%0%67%33%
BloemenbuurtTeylingen58%42%98%2%29%71%0%100%0%
LijnbaanDordrecht42%58%98%2%29%71%0%86%14%
Verspreide huizen EikenhorstWassenaar90%10%57%43%29%67%5%90%10%
RedersbuurtAlblasserdam39%61%96%4%29%70%0%94%6%
CentrumDordrecht23%77%91%9%29%71%0%86%14%
Van Ewijckstraat en omgevingDordrecht27%73%98%2%28%72%0%87%13%
Centrum-OostNissewaard23%77%96%4%28%72%0%66%34%
Merenwijk-CentrumLeiden0%100%96%4%28%71%0%100%0%
SpangenRotterdam5%95%97%3%28%71%1%86%14%
Kop van ZuidRotterdam0%100%87%13%28%71%1%10%90%
ProvenierswijkRotterdam3%97%92%8%28%71%1%95%5%
Nieuw WaldeckDen Haag38%62%92%8%28%72%0%98%2%
Heilige LandDelft32%68%95%5%28%72%0%90%10%
Kralingen WestRotterdam8%92%95%5%28%70%1%92%8%
SterrenbeeldenbuurtZwijndrecht58%42%98%2%28%72%0%72%28%
VoorhoutDen Haag14%86%72%28%28%69%2%99%1%
Van Kinsbergenstraat en omgevingDordrecht39%61%94%6%28%72%0%97%3%
NoordvestLeiden21%79%95%5%28%71%0%96%4%
De Goudse PoortGouda2%98%95%5%28%72%0%100%0%
Matena s Pad en omgevingDordrecht58%42%96%4%28%72%0%86%14%
HeijplaatRotterdam68%32%98%2%28%72%0%80%20%
MaasboulevardVlaardingen15%85%97%3%28%72%0%86%14%
SlaaghwijkLeiden19%81%98%2%27%72%0%100%0%
Planetenbuurt-ZuidAlphen aan den Rijn22%78%98%2%27%73%0%87%13%
Zijden Steden en ZichtenDen Haag15%85%98%2%27%73%0%94%6%
OperabuurtCapelle aan den IJssel33%67%98%2%27%73%0%100%0%
StaatsliedenbuurtSliedrecht46%54%89%11%27%73%0%56%44%
Witte DorpRotterdam96%4%100%0%27%73%0%100%0%
MolenweiNissewaard94%6%99%1%27%73%0%99%1%
KortenbosDen Haag6%94%89%11%27%72%1%96%4%
Nieuwe WestenRotterdam4%96%94%6%27%73%0%91%9%
Crabbehof-ZuidDordrecht21%79%96%4%27%72%0%86%14%
ParadijslaanAlphen aan den Rijn16%84%95%5%27%73%0%77%23%
Kuyperwijk-NoordDelft10%90%97%3%26%73%0%100%0%
Sterrenkwartier-ZuidNissewaard57%43%98%2%26%74%0%100%0%
Anna Paulownastraat en omgevingDordrecht57%43%94%6%26%74%0%50%50%
ComponistenbuurtMaassluis11%89%99%1%26%74%0%64%36%
Blaauwweg en omgevingDordrecht31%69%98%2%26%74%0%100%0%
Pancras-WestLeiden24%76%92%8%26%73%0%100%0%
Rond de EnergiecentraleDen Haag14%86%91%9%26%73%0%77%23%
PalensteinZoetermeer28%72%90%10%26%74%0%85%15%
Haagweg-ZuidLeiden33%67%97%3%26%74%0%63%37%
KievitlaanCapelle aan den IJssel50%50%98%2%26%74%0%100%0%
Nieuwe Markt en omgevingGouda15%85%90%10%26%73%1%87%13%
HillesluisRotterdam9%91%92%8%26%74%0%89%11%
EuropapleinAlphen aan den Rijn10%90%98%2%25%75%0%74%26%
Levendaal-OostLeiden33%67%93%7%25%75%0%99%1%
VlotbrugHellevoetsluis100%0%98%2%25%75%0%98%2%
MuziekbuurtRijswijk11%89%97%3%25%74%0%90%10%
Schildersbuurt-WestDen Haag12%88%96%4%25%75%0%88%12%
Krispijnse DriehoekDordrecht41%59%98%2%25%75%0%76%24%
Leidschendam - Zuid De Oude BleijckLeidschendam-Voorburg58%42%97%3%25%75%0%74%26%
Transvaalkwartier-MiddenDen Haag16%84%96%4%25%74%1%72%28%
TarwewijkRotterdam9%91%93%7%24%75%0%94%6%
WibautbuurtSchiedam14%86%97%3%24%76%0%86%14%
ArtiestenbuurtRijswijk0%100%98%2%24%75%1%90%10%
Rivierenbuurt-NoordDen Haag14%86%87%13%24%75%1%72%28%
Havenwijk-NoordLeiden34%66%93%7%24%76%0%95%5%
Bloemenbuurt-oostCapelle aan den IJssel73%27%97%3%24%76%0%80%20%
Dreven en GaardenDen Haag17%83%98%2%24%76%0%79%21%
Cleijn DuinKatwijk28%72%99%1%24%76%0%100%0%
Venen Oorden en RadenDen Haag18%82%98%2%24%76%0%88%12%
Vogelplein-Aalscholverstraat en omgevingDordrecht36%64%93%7%24%76%0%97%3%
Centrum-ZuidNissewaard15%85%99%1%24%76%0%100%0%
BinnenstadMaassluis48%52%90%10%24%76%0%100%0%
Kunstenaarsbuurt-noordCapelle aan den IJssel25%75%99%1%24%76%0%60%40%
HeliushavenHellevoetsluis70%30%23%77%23%67%10%3%97%
CronesteinLeiden14%86%97%3%23%77%0%40%60%
BurgemeesterswijkKaag en Braassem57%43%97%3%23%77%0%99%1%
Hoofdweg sector ACapelle aan den IJssel1%99%70%30%23%77%0%54%46%
Pancras-OostLeiden34%66%94%6%23%77%1%99%1%
KoloniënbuurtZwijndrecht91%9%96%4%23%77%0%100%0%
BomenwijkDelft44%56%93%7%23%77%0%66%34%
UilebomenDen Haag5%95%89%11%22%77%1%62%38%
WestlandhofDelft21%79%97%3%22%77%1%100%0%
Winkelcentrum WalburgZwijndrecht5%95%91%9%22%78%0%100%0%
Sterrenburg 1-OostDordrecht34%66%98%2%22%78%0%96%4%
Spaanse PolderSchiedam13%87%78%22%22%78%0%100%0%
Bedrijventerrein HaagwegDelft11%89%82%18%22%78%0%100%0%
Middelharnis buitengebiedGoeree-Overflakkee30%70%59%41%22%78%0%30%70%
ZuidwijkRotterdam23%77%96%4%22%77%0%87%13%
PlanetenbuurtZwijndrecht10%90%97%3%22%78%0%70%30%
Vogelbuurt-NoordSliedrecht21%79%96%4%22%78%0%96%4%
GildenwijkGorinchem14%86%95%5%22%77%0%88%12%
Bedrijventerrein DelftechDelft20%80%87%13%22%78%0%39%61%
Waldeck Pyrmontweg en omgevingDordrecht6%94%96%4%22%78%0%100%0%
NoorderkwartierLeiden43%57%95%5%22%78%0%81%19%
Bedrijventerrein Rijnhaven-OostAlphen aan den Rijn21%79%96%4%22%78%0%30%70%
NoordpolderbuurtDen Haag4%96%94%6%22%78%0%94%6%
De KooiLeiden36%64%95%5%21%78%1%89%11%
De EschRotterdam4%96%96%4%21%79%0%99%1%
CentrumDelft19%81%87%13%21%78%1%99%1%
OranjebuurtAlblasserdam46%54%97%3%21%79%0%72%28%
Oude NoordenRotterdam6%94%93%7%21%79%0%95%5%
Kuyperwijk-ZuidDelft7%93%97%3%21%75%4%90%10%
GebouwenbuurtCapelle aan den IJssel38%62%99%1%21%79%0%100%0%
PieterswijkLeiden27%73%89%11%21%77%2%96%4%
AchterwillensewegGouda29%71%98%2%21%79%0%99%1%
Hoef- en VeldbuurtGouda0%100%98%2%21%79%0%98%2%
De SchansenLeiderdorp0%100%99%1%21%79%0%86%14%
ZuiderparkRotterdam15%85%89%11%21%79%0%48%52%
MolukkenbuurtCapelle aan den IJssel87%13%99%1%21%79%0%100%0%
ZuidbuurtVlaardingen31%69%97%3%21%79%0%75%25%
De Hoek-4Nissewaard21%79%84%16%21%79%0%100%0%
Afrikabuurt-OostDelft27%73%98%2%20%80%0%100%0%
FrankenlandSchiedam20%80%78%22%20%80%0%96%4%
Havenwijk-ZuidLeiden21%79%96%4%20%80%0%86%14%
Corridor-OostZwijndrecht89%11%99%1%20%80%0%100%0%
Industrieterrein Hollandsche IJsselGouda92%8%92%8%20%80%0%100%0%
Sint JorisDelft34%66%100%0%20%80%0%100%0%
Oude WestenRotterdam3%97%93%7%20%80%0%98%2%
AgniesebuurtRotterdam3%97%94%6%20%80%0%99%1%
Akkers-CentrumNissewaard10%90%98%2%20%80%0%100%0%
AmbonwijkZuidplas87%13%100%0%20%80%0%67%33%
GlaciswijkHellevoetsluis94%6%98%2%20%80%0%100%0%
HoevenbuurtVlaardingen67%33%98%2%20%80%0%99%1%
DelfshavenRotterdam2%98%95%5%19%81%0%96%4%
Ministersbuurt-WestDelft37%63%98%2%19%80%0%100%0%
StadscentrumZoetermeer11%89%96%4%19%79%2%89%11%
BloemhofRotterdam34%66%95%5%19%81%0%95%5%
D Oude MorschLeiden30%70%91%9%19%81%0%98%2%
Peter Zuidlaan en HorstenbuurtWaddinxveen0%100%97%3%19%81%0%100%0%
PatrimoniumHillegom100%0%98%2%19%81%0%76%24%
MarewijkLeiden31%69%93%7%18%82%1%99%1%
CoolRotterdam1%99%86%14%18%81%0%86%14%
Wippolder-ZuidDelft33%67%97%3%18%82%0%78%22%
RubroekRotterdam0%100%95%5%18%82%0%93%7%
SchelluinsestraatGorinchem18%82%100%0%18%82%0%100%0%
Eem- en ZonnesteinZwijndrecht0%100%98%2%18%82%0%84%16%
JuniusbuurtDelft22%78%98%2%18%82%0%62%38%
Ter HeijdeWestland89%11%97%3%18%82%0%78%22%
BospolderRotterdam8%92%95%5%18%81%1%86%14%
KrakeelpolderDelft7%93%97%3%18%82%0%100%0%
Poptahof-ZuidDelft3%97%96%4%18%82%0%37%63%
Groenewoud-HuurNissewaard100%0%99%1%18%82%0%100%0%
MultatulibuurtDelft56%44%99%1%17%83%0%100%0%
WesteindebuurtDelft16%84%97%3%17%82%1%100%0%
Sterrenkwartier-HoogNissewaard0%100%81%19%17%83%0%83%17%
ProfessorenbuurtDelft39%61%98%2%17%83%0%95%5%
Groenewoud-HoogNissewaard8%92%86%14%16%84%0%90%10%
Morgenstond-ZuidDen Haag2%98%97%3%16%84%0%83%17%
BloemenbuurtMaassluis12%88%99%1%16%84%0%85%15%
Bezuidenhout-WestDen Haag5%95%86%14%16%84%0%56%44%
De Heuvel noordLeidschendam-Voorburg0%100%95%5%16%83%1%100%0%
De CampLeiden28%72%88%12%16%83%1%99%1%
DijkzigtRotterdam2%98%96%4%16%84%0%83%17%
Nieuw CrooswijkRotterdam10%90%90%10%16%84%0%66%34%
Rivierenbuurt-ZuidDen Haag1%99%90%10%16%83%1%96%4%
Buitenhof-NoordDelft20%80%99%1%16%84%0%98%2%
VreewijkRotterdam68%32%96%4%15%85%0%94%6%
Cornelis Evertsenstraat en omgevingDordrecht20%80%72%28%15%85%0%100%0%
Schildersbuurt-NoordDen Haag16%84%97%3%15%85%0%94%6%
Schildersbuurt-OostDen Haag16%84%98%2%15%85%0%97%3%
Indische Buurt-NoordDelft77%23%98%2%14%86%0%91%9%
ZuidwalDen Haag8%92%90%10%14%86%0%93%7%
Moerwijk-ZuidDen Haag14%86%96%4%14%86%0%85%15%
Laakhaven-OostDen Haag2%98%96%4%14%86%0%47%53%
De HovenSliedrecht66%34%99%1%14%86%0%100%0%
MeeuwenbuurtCapelle aan den IJssel32%68%99%1%14%86%0%100%0%
TU-NoordDelft5%95%94%6%14%85%1%44%56%
MythologiebuurtDelft0%100%98%2%14%86%0%49%51%
Morgenstond-OostDen Haag6%94%93%7%14%86%0%86%14%
FledderusbuurtDelft0%100%99%1%14%86%0%100%0%
Laakhaven-WestDen Haag2%98%95%5%13%87%0%54%46%
Maaswijk-NoordwestNissewaard100%0%99%1%13%87%0%100%0%
AfrikaanderwijkRotterdam6%94%93%7%12%88%0%78%22%
TussendijkenRotterdam1%99%95%5%12%87%1%90%10%
Wilde VeenenZuidplas15%85%86%14%12%88%0%24%76%
Langeraarstraat en omgevingZwijndrecht13%87%98%2%12%88%0%100%0%
FeijenoordRotterdam4%96%97%3%11%89%0%91%9%
Vogelbuurt NoordVlaardingen33%67%98%2%11%89%0%96%4%
FlorabuurtCapelle aan den IJssel0%100%99%1%11%89%0%100%0%
PesthuiswijkLeiden3%97%98%2%11%89%0%23%77%
NolensbuurtSchiedam7%93%86%14%11%89%0%93%7%
BieslandDelft15%85%100%0%11%89%0%100%0%
Transvaalkwartier-NoordDen Haag5%95%95%5%10%90%0%93%7%
Kinderdijk-BuitengebiedMolenlanden100%0%86%14%10%90%0%90%10%
Moerwijk-OostDen Haag8%92%88%12%9%91%0%83%17%
Oud CrooswijkRotterdam4%96%95%5%8%91%1%95%5%
HuygensparkDen Haag7%93%96%4%8%82%10%70%30%
Swinhove - De LusZwijndrecht16%84%59%41%8%92%0%61%39%
OvervoordeRijswijk8%92%87%13%7%93%0%88%12%
Groenoord-ZuidSchiedam13%87%98%2%7%93%0%80%20%
Over de BrugTeylingen9%91%86%14%7%61%32%83%17%
HavenkwartierRijswijk3%97%100%0%6%94%0%100%0%
Moerwijk-WestDen Haag5%95%94%6%5%95%0%99%1%
WielewaalRotterdam99%1%67%33%5%95%0%100%0%
HoofdstedenbuurtVlaardingen0%100%99%1%5%95%0%100%0%
GillisbuurtDelft0%100%98%2%5%95%0%100%0%
DiepenbuurtCapelle aan den IJssel15%85%98%2%4%96%0%100%0%
BinckhorstDen Haag7%93%86%14%4%96%0%38%62%
NoordwijkerduinNoordwijk69%31%78%22%3%97%0%99%1%
De BaanderijLeiderdorp3%97%91%9%3%97%0%74%26%
WeizigtparkDordrecht2%98%95%5%3%97%0%100%0%
Keijzershof EilandenPijnacker-Nootdorp3%97%81%19%3%97%0%3%97%
Het Rode DorpDelft2%98%97%3%2%98%0%100%0%
Kerketuinen en ZichtenburgDen Haag2%98%48%52%2%98%0%100%0%
Oudendijk en omgevingDordrecht2%98%28%72%1%99%0%2%98%
LeeuwenhoekLeiden13%87%87%13%0%100%0%0%100%
BT DierensteinBarendrecht0%100%81%19%0%100%0%97%3%
ReviusbuurtCapelle aan den IJssel0%100%95%5%0%100%0%100%0%
De BaronieCapelle aan den IJssel0%100%97%3%0%100%0%100%0%
Ooievaar- en VinkpleinZwijndrecht0%100%100%0%0%100%0%100%0%
Beemster/PurmerhoekCapelle aan den IJssel0%100%98%2%0%100%0%100%0%
SchermerhoekCapelle aan den IJssel0%100%97%3%0%100%0%100%0%
Leeuwerik- en FazantpleinZwijndrecht0%100%100%0%0%100%0%100%0%
Oud- en GerbrandypleinZwijndrecht0%100%97%3%0%100%0%100%0%
KapiteinflatsZwijndrecht0%100%98%2%0%100%0%100%0%
Poptahof-NoordDelft1%99%86%14%0%100%0%100%0%
Bedrijventerrein Tanthof-OostDelft0%100%90%10%0%95%5%100%0%
Schenkel-NoordwestNissewaard44%56%99%1%0%100%0%100%0%
Nieuw MathenesseRotterdam0%100%53%47%0%100%0%100%0%
IJsvogelpleinZwijndrecht0%100%98%2%0%100%0%100%0%
Reinier de GraafbuurtDelft0%100%98%2%0%100%0%100%0%
Rivium 1e straatCapelle aan den IJssel0%100%93%7%0%100%0%0%100%
MeerdervoortZwijndrecht100%0%99%1%0%100%0%100%0%
RijnoordAlphen aan den Rijn2%98%96%4%0%100%0%98%2%
TU-CampusDelft1%99%97%3%0%100%0%37%63%
ZuiderparkDen Haag1%99%97%3%0%100%0%100%0%
StadserfSchiedam0%100%94%6%0%100%0%100%0%
BomenbuurtZuidplas0%100%99%1%0%100%0%100%0%
Toelichting op de tabel:

Bovenstaande tabel toont de gegevens per buurt in de provincie Zuid-Holland. De data in deze tabel is zo actueel mogelijk en is het meest recent bijgewerkt op 17 november 2021.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld rechtsbovenin de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Ranglijsten
Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Bedankje voor "alle cijfers"

Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!

Inspireer anderen en deel deze pagina!:

Facebook logo

LinkedIn logo

Twitter logo