Aantal leerlingen per jaar, De Waterlelie Cruquius. Gegevens voor de schooljaren 2010-2011 tot en met 2022-2023. De Waterlelie Cruquius telt 159 leerlingen in schooljaar 2022-2023.
De Waterlelie Cruquius (nummer 1 op de kaart) met de dichtstbijzijnde scholen. De kaart toont schoolvestigingen van het type Speciaal Basisonderwijs.
(Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius biedt primair onderwijs van het type "(Voortgezet) Speciaal Onderwijs" met de denominatie "Protestants-Christelijk" aan 159 leerlingen in schooljaar 2022-2023. Er zijn 6 scholen met "De Waterlelie" in hun naam.
Heel even geduld alsjeblieft...
de leerling gegevens
worden geladen!
Overzicht van het aantal leerlingen per postcode voor de 8 meest voorkomende postcodes van de huisadressen van de leerlingen van De Waterlelie in schooljaar 2022-2023.
De meeste (19) leerlingen van De Waterlelie wonen in schooljaar 2022-2023 in postcodegebied 2134.
Heel even geduld alsjeblieft...
de leerlingdata
worden geladen!
Percentage en aantal leerlingen per schooljaar en per leeftijdscategorie voor (Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius. Klik op de segmenten in de grafiek om het aantal en percentage leerlingen te zien.
Heel even geduld alsjeblieft...
de leerlinggegevens
worden geladen!
Aantal leerlingen naar leeftijd voor De Waterlelie Cruquius in Cruquius.
Vestigingsnaam: (Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius Expertise Centrum voor Onderwijs en Epilepsie.
BRIN en vestigingsnummer: 05PE00.
Denominatie: Protestants-Christelijk.
Soort onderwijs: (Voortgezet) Speciaal Onderwijs.
Schoolnaam: De Waterlelie Expertise Centrum voor Onderwijs en Epilepsie.
Schoolbestuur: Stichting Epilepsie Instellingen Nederland. Bestuursnummer: 85775.
Adres: Spieringweg 801, 2142 ED, Cruquius. Gemeente Haarlemmermeer, Noord-Holland. Telefoon: 0235483333.
Website van de school: https://www.dewaterlelie.net/
Titel van de website: School voor speciaal- en voortgezet speciaal onderwijs - De Waterlelie is een school voor speciaal onderwijs in het centrum van de Randstad.
Beschrijving van de website: De waterlelie is dé school voor speciaal- en voortgezet speciaal onderwijs in het centrum van de Randstad. Ons onderwijs is voor leerlingen van 4 - 18 jaar die meer ondersteuning nodig hebben om tot bloei te komen. Bij de Waterlelie staat een brede ontwikkelingsstimulering ten behoeve van de zelfredzaamheid en de leerontwikkeling centraal.
Organisatiestructuur: (Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius is de enige vestiging binnen de school De Waterlelie Expertise Centrum voor Onderwijs en Epilepsie en binnen het bestuur Stichting Epilepsie Instellingen Nederland. Er zijn 330 vestigingen in het primair onderwijs met deze organisatiestructuur van 1 vestiging bij 1 school bij 1 bestuur (op een totaal van 7.065 schoolvestigingen).
Advertentie:
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont de data over het personeel in FTE en personen voor de vestiging (Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius (inclusief eventuele bovenschoolse medewerkers van het bestuur). De linke vertikale-as toont de schaal voor het aantal FTE, de rechter vertikale-as toont de schaal voor het aantal personen.
Gegevens van DUO over het personeel in het primair onderwijs.
Dit deel van de pagina toont de personeelsdata voor de vestiging (Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius (inclusief eventuele bovenschoolse medewerkers voor het bestuur Stichting Epilepsie Instellingen Nederland). Vanuit DUO zijn personeelsgegevens beschikbaar in zowel aantallen personen als aantallen FTE (Voltijdsmedewerker of Full Time Equivalent in het Engels; FTE is een rekeneenheid voor de omvang van een functie en hierbij staat 1 FTE voor 1 volledige werkweek). De aantallen worden onderverdeeld naar type functie en soort dienstverband en naar geslacht en leeftijd van de medewerkers. De gegevens zijn beschikbaar per bestuur (bevoegd gezag) en per school (instelling, niveau BRIN nummer). De peildatum van de gegevens is 1 oktober. Gebruik het filter boven de grafieken om de data in aantal personen of in FTE (voltijdsmedewerkers) weer te geven. De personeelsgegevens voor alle scholen in de gemeente gemeente Haarlemmermeer zijn in een duidelijk Excel document te downloaden als onderdeel van de download met alle data voor de gemeente Haarlemmermeer.
De dataset voor alle scholen van DUO bevat gegevens over de periode van 2011 tot en met 2022. Hierbij is de data sinds 2021 helaas minder gedetailleerd dan de data over de eerdere jaren. Dit omdat DUO sinds 2021 alleen nog aantallen van 5 of groter publiceert. Het gevolg hiervan is bijvoorbeeld dat voor een school met 1 persoon directie in de grafiek met personeel naar functiegroep over 2020 nog 1 directiefunctie getoond wordt maar dat deze persoon vanaf 2021 op ‘functie onbekend’ wordt gerapporteerd. Dit is een gevolg van de regelgeving met betrekking tot de de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG). De door DUO gebruikte bronnen zijn de schoolbesturen (bevoegde gezagen). Zij zijn wettelijk verplicht de gegevens over onderwijspersoneel aan DUO te leveren. Veelal verzorgen salarisverwerkers deze leveringen namens de schoolbesturen. De selectie is op basis van de reguliere formatie inclusief leraren in opleiding. Vervangers, gastdocenten, stagiairs en uitzendkrachten zijn niet meegeteld. Bovenschools personeel wordt wel meegeteld. Bij meerdere dienstverbanden per persoon per BRIN nummer, wordt de functie met de grootste betrekkingsomvang als ‘hoofdfunctie’ gedefinieerd. Deze hoofdfunctie bepaalt de indeling van de persoon in een functiegroep.
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont de data over het personeel naar type dienstverband voor de vestiging (Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius (inclusief eventuele bovenschoolse medewerkers van het bestuur).
Gegevens van DUO over het personeel onderverdeeld naar de aard van het dienstverband van personeel (in vaste of tijdelijke dienst). Gebruik het filter boven de grafiek om de data in aantal personen of in FTE (voltijdsmedewerkers) weer te geven.
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont het de data over het personeel naar geslacht (vrouwelijk, mannelijk of onbekend) voor de vestiging (Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius (inclusief eventuele bovenschoolse medewerkers van het bestuur).
Overzicht van het percentage vrouwelijke en mannelijke personeelsleden in personen of FTE. Bekijk meer personeelsgegevens op de pagina over het onderwijsbestuur Stichting Epilepsie Instellingen Nederland.
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont de data over het personeel per functiegroep voor de vestiging (Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius (inclusief eventuele bovenschoolse medewerkers van het bestuur).
Gebruikte functiegroepen: 1 - Onderwijsgevend personeel, 2 - Onderwijsondersteunend personeel (OOP/OBP), 3- Leraren in opleiding (LIO), 4 - Directie & 5 - Functiegroep onbekend. Onbekend is gebruikt als er minder dan 5 medewerkers in een groep voorkomen. En als de functiegroep van de dienstverbanden vanuit de salarisadministratie niet aan DUO is aangeleverd.
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont het de data over het personeel per leeftijdsgroep voor de vestiging (Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius (inclusief eventuele bovenschoolse medewerkers van het bestuur).
Overzicht van het percentage personeelsleden in personen of FTE per leeftijdsgroep. Er zijn 7 leeftijdsgroepen gedefinieerd. De eerste groep begint bij ‘jonger dan 15 jaar’ en loopt met stappen van 10 jaar uit tot de laatste leeftijdscategorie die eindigt bij ‘65 jaar en ouder’.
Heel even geduld alsjeblieft: je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl.
Bovenstaande grafiek toont het de data over het personeel naar FTE percentage voor de vestiging (Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius (inclusief eventuele bovenschoolse medewerkers van het bestuur).
FTE is een rekeneenheid. 1 FTE staat voor 1 voltijdsmedewerker. Dat is iemand die een volledige werkweek werkt. FTE is Engels voor ‘fulltime-equivalent’. Er zijn 3 categorieën voor het FTE percentage gedefinieerd. Dit zijn: 1 - personen met een betrekkingsomvang tussen de 0 en 0,5 FTE, 2 - personen met een betrekkingsomvang tussen de 0,5 en 0,8 FTE & 3- personen met een betrekkingsomvang die meer is dan 0,8 FTE.
Voor deze vestiging en het bestuur van de school heeft de onderwijsinspectie de volgende onderzoeksgegevens gepubliceerd:
Type onderzoek | Resultaat | Datum | Inspectie | Object |
---|---|---|---|---|
Herstelonderzoek bestuur en scholen/opleidingen | Geen eindoordeel | 16 februari 2021 | Toezicht SO vestiging | De Waterlelie |
Kwaliteitszorg | Onvoldoende | 16 februari 2021 | Onderzoek Bestuur | Sticht. Epilepsie Instellingen Nederland |
Verantwoording en dialoog | Voldoende | 16 februari 2021 | Onderzoek Bestuur | Sticht. Epilepsie Instellingen Nederland |
Oordeel over het financiële beheer | Voldoende | 05 maart 2019 | Toezicht Bestuur | Stichting Epilepsie Instellingen Nederland |
Financieel beheer | Voldoende | 05 maart 2019 | Onderzoek Bestuur | Sticht. Epilepsie Instellingen Nederland |
Continuïteit | Voldoende | 05 maart 2019 | Onderzoek Bestuur | Sticht. Epilepsie Instellingen Nederland |
Rechtmatigheid | Voldoende | 05 maart 2019 | Onderzoek Bestuur | Sticht. Epilepsie Instellingen Nederland |
Kwaliteitscultuur | Voldoende | 05 maart 2019 | Onderzoek Bestuur | Sticht. Epilepsie Instellingen Nederland |
Verantwoording en dialoog | Voldoende | 05 maart 2019 | Onderzoek Bestuur | Sticht. Epilepsie Instellingen Nederland |
Bekijk de onderliggende inspectierapporten op de website van de Inspectie van het Onderwijs.
Advertentie:
Hier zie je 2 van de meer dan 100 onderwerpen die op de pagina over de buurt Cruquius Cruqiushoeve getoond worden: (1) Hoeveel jongeren (leeftijd 0 tot 15 jaar) er wonen als percentage van het totaal aantal inwoners. En (2) het gemiddelde inkomen per inwoner per jaar.
is de gemiddelde afstand tussen het woonadres van een leerling en het adres van de school. De gemiddelde afstand voor heel Haarlemmermeer is 1.534 meter.
Heel even geduld alsjeblieft...
de leeftijdsgegevens worden geladen!
Bevolking, leeftijdsgroepen: percentage inwoners in de leeftijdscategorie van 0 tot 15 jaar voor de buurt Cruquius Cruqiushoeve.
Meer over buurt Cruquius Cruqiushoeve
Heel even geduld alsjeblieft...
de inkomensgegevens worden geladen!
Bevolking, inkomen: gemiddeld inkomen per inwoner per jaar voor buurt Cruquius Cruqiushoeve.
Download alle informatie over het (primair) onderwijs in de gemeente gemeente Haarlemmermeer. Overzichtelijk met alle onderwerpen voor alle scholen en alle jaren. In meerdere duidelijke Excel documenten.
Download!Jouw steun in de vorm van een donatie (bijvoorbeeld voor een kopje koffie) of het verder bekend maken van AlleCijfers door deze pagina met anderen te delen is van harte welkom!
In de buurt Cruquius Cruqiushoeve wonen 145 jongeren en zijn 0 plaatsen voor kinderopvang beschikbaar: 0 bij de buitenschoolse opvang (BSO), 0 bij gastouders (VGO) en 0 bij een kinderdagverblijf of peuterspeelzaal (KDV). Dit maakt dat er gemiddeld 0,00 opvangplaats per jongere in de buurt van De Waterlelie Cruquius is.
Heel even geduld alsjeblieft...
de gegevens over de kinderopvang
in de buurt van de school worden geladen!
Deze 10 kinderopvanglocaties zijn het meest dichtbij De Waterlelie Cruquius beschikbaar (bekijk de volledige lijst voor de gemeente Haarlemmermeer):
Naam | Aantal plaatsen | Type | Adres |
---|---|---|---|
Lippus | 6 | VGO | Zuidertoren 45 Hoofddorp |
UniKidz Floriande | 66 | BSO | Waddenweg 87 Hoofddorp |
Sportfever SportBSO Heemstede VEW | 40 | BSO | Sportparklaan 10 Heemstede |
Leeuwerke van Donkelaar | 6 | VGO | Duiveland 46 Haarlem |
Les Petits Cruquiusweg 39C | 60 | BSO | Cruquiusweg 39D Heemstede |
Les Petits Cruquiusweg A | 40 | KDV | Cruquiusweg 39A Heemstede |
Kindercentrum Babbels Liesbos | 27 | BSO | Liesbos 14 Hoofddorp |
Les Petits Cruquiusweg 39B | 32 | KDV | Cruquiusweg 39B Heemstede |
Les Petits Cruquiusweg 39B | 40 | BSO | Cruquiusweg 39B Heemstede |
BSO Hasselbraam | 80 | BSO | Waddenweg 81 Hoofddorp |
Naast de kwalitatieve kanten van de schoolkeuze vind je op AlleCijfers.nl de 'harde' 'statistische' informatie verzameld. De gegevens zijn hierbij afkomstig uit meer dan 25 verschillende open data bron bestanden met cijfers en andere informatie over het primair onderwijs in Nederland. Zie deze bronbeschrijving.
Bronnen basisscholenOverzichtspagina voor het schoolbestuur Stichting Epilepsie Instellingen Nederland.
Bekijk het overzicht van alle basisscholen in de woonplaats Cruquius op de overzichtspagina voor primair onderwijs in de woonplaats Cruquius.
En bekijk ook de regionale informatie uit de omgeving van (Voortgezet) Speciaal Onderwijs De Waterlelie Cruquius op de buurtpagina voor Cruquius Cruqiushoeve.
Er zijn natuurlijk aspecten bij een schoolkeuze die zich niet in cijfers laten vertalen. Zoals de klik met de leerkrachten en andere ouders, de sfeer, de cultuur, het gebouw, de wijze waarop een school om gaat met individuele leerlingen en ieders eigen talenten,... Daarnaast speelt reistijd een rol en kun je een keuze maken voor je geloofsovertuiging: Christelijk, Reformatorisch, Rooms Katholiek, Islamitisch, openbaar... En dan heb je nog de verschillende visies binnen het onderwijs: Montessori, Dalton, Freinetschool...
Bedenk bij alle cijfers alsjeblieft dat de situatie voor iedere school anders is. En dat iedereen zijn eigen talenten heeft. Het nadeel van teveel cijfers, standaards en inspecties in het huidige schoolsysteem is dat alle kinderen langs dezelfde lat worden gelegd en worden ingedeeld in 'lage en 'hoge' niveaus. De diversiteit aan talenten, interesses en capaciteiten van de leerlingen wordt hierdoor soms tekort gedaan. Daarom kan er ook verschil bestaan tussen het middelbareschoolniveau op basis van de eind toets score en de schooladviezen en uitstroom naar bijvoorbeeld het VMBO, de HAVO of het VWO. De schoolkeuze wordt namelijk in de eerste plaats bepaald door het schooladvies van de leerkracht, dit is leidend voor de plaatsing in het voortgezet onderwijs. Het resultaat op de eindtoets staat op de tweede plaats.