Stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek

Stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Bejaardensociëteit bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Bejaardensociëteit bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De PVV was met 173 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Bejaardensociëteit.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Bejaardensociëteit Spaubeek, gemeente Beek.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV17326%
CDA13821%
D6610315%
VVD8713%
GL-PvdA558,2%
JA21334,93%
FvD284,19%
BBB111,64%
PvdD101,49%
50PLUS81,2%
SP71,05%
CU50,75%
SGP30,45%
Volt30,45%
De Linie20,3%
Vrede voor Dieren20,3%
BVNL10,15%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 17 partijen waarop bij stembureau Bejaardensociëteit is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Bejaardensociëteit was de PVV met 112 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Bejaardensociëteit Spaubeek, gemeente Beek.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV11227%
CDA10625%
GL-PvdA5413%
VVD4511%
D66225,3%
NSC153,61%
PvdD143,37%
BBB122,88%
Volt112,64%
FvD71,68%
50PLUS61,44%
JA2130,72%
MDD30,72%
SP30,72%
CU20,48%
NL PLAN10,24%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 14 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Bejaardensociëteit is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Bejaardensociëteit was de BBB met 91 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Limburg 2023, Bejaardensociëteit Spaubeek, gemeente Beek.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB9118%
CDA7214%
PVV7214%
VVD367%
GroenLinks356,8%
PvdD305,8%
D66295,7%
PvdA285,5%
Lokaal Limburg275,3%
JA21275,3%
SP254,87%
50PLUS163,12%
FvD101,95%
AWP71,36%
CU30,58%
Jezus leeft20,39%
BVNL20,39%
Omzien!10,19%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Bejaardensociëteit is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 225 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Bejaardensociëteit.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Bejaardensociëteit Spaubeek, gemeente Beek.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV22534%
NSC11617%
VVD8913%
GL-PvdA8413%
CDA436,4%
D66304,48%
SP253,73%
BBB223,28%
FvD91,34%
PvdD81,19%
50PLUS40,6%
Volt40,6%
JA2130,45%
BVNL30,45%
DENK10,15%
CU10,15%
SAMEN10,15%
Splinter10,15%
BIJ110,15%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Bejaardensociëteit is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Bejaardensociëteit was Waterbelang Westelijke Mijnstreek met 191 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Limburg 2023, Bejaardensociëteit Spaubeek, gemeente Beek.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Waterbelang Westelijke Mijnstreek19139%
BBB6112%
Lokaal Limburg438,7%
PvdD408,1%
Water Natuurlijk367,3%
AWP295,9%
Waterbelang Heuvelland244,87%
VVD214,26%
BVNL153,04%
Waterbelang Parkstad142,84%
50PLUS102,03%
Partij voor Water Veiligheid40,81%
Waterbelang Midden-Limburg20,41%
Waterbelang Land van Weert + Leudal10,2%
Waterbelang Maastricht10,2%
Waterbelang Venray en Maasduinen10,2%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Bejaardensociëteit is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Bejaardensociëteit was het CDA met 107 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Bejaardensociëteit Spaubeek, gemeente Beek.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
CDA10734%
Progressief Beek10734%
BBB-NDB5818%
Belang van Beek237,2%
Sociaal Belang Beek144,39%
VVD103,13%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 6 politieke partijen waarop bij stembureau Bejaardensociëteit is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De VVD was met 106 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Bejaardensociëteit.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Bejaardensociëteit Spaubeek, gemeente Beek.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD10622%
PVV9920%
D666213%
CDA5211%
PvdA346,9%
FvD306,1%
PvdD295,9%
SP255,1%
GroenLinks183,66%
JA21142,85%
BBB61,22%
Volt40,81%
BIJ130,61%
Code Oranje20,41%
50PLUS20,41%
JONG10,2%
Piraten10,2%
CU10,2%
Blanco Lijst10,2%
Splinter10,2%
Trots10,2%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau Bejaardensociëteit is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Bejaardensociëteit was het CDA met 131 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Limburg 2019, Bejaardensociëteit Spaubeek, gemeente Beek.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
CDA13123%
PVV8816%
FvD8415%
VVD519,1%
SP478,4%
D66325,7%
GroenLinks315,5%
PvdA274,81%
50PLUS254,46%
PvdD213,74%
Lokaal Limburg173,03%
CU71,25%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau Bejaardensociëteit is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Bejaardensociëteit beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek
Stembureau aanduiding(en) origineelBejaardensociëteit (15), Bejaarden Sociëteit (3)
Aantal uitslagen8
Aantal locatiedata10
Aantal totaal18
BuurtnaamSpaubeek
WijknaamBeek - Spaubeek
WoonplaatsnaamSpaubeek
GemeentenaamBeek
ProvincienaamLimburg

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Bejaardensociëteit samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Beek om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Bejaardensociëteit was 73% en er zijn 669 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0888
Opkomst672
Geldige stemmen669
Ongeldig1
Blanco2
Opgeroepen920
Geldige stempassen607
Geldige volmachtbewijzen66
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers674
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring2
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage73%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Bejaardensociëteit was 45% en er zijn 416 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0888
Opkomst417
Geldige stemmen416
Ongeldig0
Blanco1
Opgeroepen929
Geldige stempassen371
Geldige volmachtbewijzen44
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers417
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage45%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Limburg 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Bejaardensociëteit was 54% en er zijn 513 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0888
Opkomst516
Geldige stemmen513
Ongeldig2
Blanco1
Opgeroepen948
Geldige stempassen469
Geldige volmachtbewijzen47
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers516
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage54%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Limburg 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Bejaardensociëteit was 72% en er zijn 670 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0888
Opkomst675
Geldige stemmen670
Ongeldig1
Blanco4
Opgeroepen927
Geldige stempassen615
Geldige volmachtbewijzen59
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers675
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage72%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek.

Verkiezingsproces, Waterschap Limburg 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Bejaardensociëteit was 50% en er zijn 493 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0888
Opkomst509
Geldige stemmen493
Ongeldig4
Blanco12
Opgeroepen980
Geldige stempassen462
Geldige volmachtbewijzen47
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers509
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage50%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Limburg 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Bejaardensociëteit was 33% en er zijn 319 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0888
Opkomst323
Geldige stemmen319
Ongeldig0
Blanco4
Opgeroepen968
Geldige stempassen285
Geldige volmachtbewijzen38
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers323
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage33%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Bejaardensociëteit was 52% en er zijn 492 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0888
Opkomst493
Geldige stemmen492
Ongeldig1
Blanco0
Opgeroepen944
Geldige stempassen454
Geldige volmachtbewijzen37
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers493
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage52%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Limburg 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Bejaardensociëteit was 58% en er zijn 561 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0888
Opkomst561
Geldige stemmen561
Ongeldig0
Blanco0
Opgeroepen961
Geldige stempassen513
Geldige volmachtbewijzen48
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers561
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage58%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Limburg 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Bejaardensociëteit in Spaubeek.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Bejaardensociëteit bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamKerkstraatKerkstraatKerkstraatKerkstraatKerkstraatKerkstraatKerkstraatKerkstraatKerkstraatKerkstraat
Huisnummer34 a34 a34 a34 a34 a34 a34 a34 a34 a34 a
Postcode6176AS6176AS6176AS6176AS6176AS6176AS6176AS6176AS6176AS6176AS
WoonplaatsnaamSpaubeekSpaubeekSpaubeekSpaubeekSpaubeekSpaubeekSpaubeekSpaubeekSpaubeekSpaubeek
Website locatiehttps://www.facebook.com/304464002971305/posts/vereniging-van-ouderen-soos-kerkstraat-34a-elke-woensdagmiddag-vanaf-1330-uur-is/388684797882558https://www.facebook.com/304464002971305/posts/vereniging-van-ouderen-soos-kerkstraat-34a-elke-woensdagmiddag-vanaf-1330-uur-is/388684797882558https://www.facebook.com/304464002971305/posts/vereniging-van-ouderen-soos-kerkstraat-34a-elke-woensdagmiddag-vanaf-1330-uur-is/388684797882558https://www.facebook.com/304464002971305/posts/vereniging-van-ouderen-soos-kerkstraat-34a-elke-woensdagmiddag-vanaf-1330-uur-is/388684797882558https://www.facebook.com/304464002971305/posts/vereniging-van-ouderen-soos-kerkstraat-34a-elke-woensdagmiddag-vanaf-1330-uur-is/388684797882558https://www.facebook.com/304464002971305/posts/vereniging-van-ouderen-soos-kerkstraat-34a-elke-woensdagmiddag-vanaf-1330-uur-is/388684797882558/geen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteVerkiezingen Beek teamverkiezingen@gemeentebeek.nl 046- 43 89 222Verkiezingen Beek teamverkiezingen@gemeentebeek.nl 046- 43 89 222Afdeling Samenleving / Team Publiekszaken / T: 046 - 43 89 222Afdeling Samenleving / Team Publiekszaken / T: 046 - 43 89 222Afdeling Samenleving / Team Publiekszaken / T: 046 - 43 89 222Afdeling Samenleving / Team Publiekszaken / T: 046 - 43 89 222Afdeling Samenleving / Team PubliekszakenAfdeling Samenleving / Team PubliekszakenAfdeling Samenleving / Team PubliekszakenAfdeling Samenleving / Team Publiekszaken
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendenjajajajajageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen dataleesloep vergrote kandidatenlijstleesloep vergrote kandidatenlijstleesloep vergrote kandidatenlijstleesloep vergrote kandidatenlijstgeen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletjajajajajageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datagehandicaptenparkeerplaats aanweziggeen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau Bejaardensociëteit gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: