Stembureau De Ontmoeting in Eesveen

Stembureau De Ontmoeting in Eesveen

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau De Ontmoeting in Eesveen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 16 datasets voor stembureau De Ontmoeting bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau De Ontmoeting in Eesveen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 16 datasets voor stembureau De Ontmoeting bekend.
Gemeenteraadsverkiezingen 2026, stemmen per partij
BuitenGewoon Leefbaar was met 99 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2026 bij stembureau De Ontmoeting.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2026, De Ontmoeting Eesveen, gemeente Steenwijkerland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2026 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Ontmoeting in Eesveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BuitenGewoon Leefbaar9925%
VVD7920%
FvD7218%
CPB358,8%
PRO358,8%
CDA266,5%
D66256,3%
CU133,27%
STEM Steenwijkerland112,76%
Veur Elkaar20,5%
PVBNI10,25%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van de stemmers bij stembureau De Ontmoeting in Eesveen? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 11 politieke partijen waarop bij stembureau De Ontmoeting is gestemd.

Advertentie:

Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau De Ontmoeting was de VVD met 102 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, De Ontmoeting Eesveen, gemeente Steenwijkerland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Ontmoeting in Eesveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD10219%
PVV10219%
CDA7013%
BBB519,5%
D66427,8%
FvD417,6%
JA21407,5%
PRO356,5%
CU152,8%
PvdD101,87%
50PLUS71,31%
BVNL40,75%
SGP40,75%
SP30,56%
NSC30,56%
Volt20,37%
Vrede voor Dieren20,37%
FNP10,19%
De Linie10,19%
LP10,19%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau De Ontmoeting is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau De Ontmoeting was de PVV met 84 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, De Ontmoeting Eesveen, gemeente Steenwijkerland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Ontmoeting in Eesveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV8421%
BBB7519%
VVD6717%
PRO5313%
CDA379,2%
Volt163,97%
D66153,72%
NSC153,72%
FvD133,23%
PvdD81,99%
SGP61,49%
BVNL40,99%
CU40,99%
SP30,74%
Piraten20,5%
50PLUS10,25%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau De Ontmoeting is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De BBB was met 204 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau De Ontmoeting.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Overijssel 2023, De Ontmoeting Eesveen, gemeente Steenwijkerland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Ontmoeting in Eesveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB20442%
VVD6213%
CDA336,7%
PVV265,3%
PvdA255,1%
GroenLinks234,7%
PvdD214,29%
CU204,09%
JA21173,48%
FvD142,86%
D66102,04%
SP102,04%
SGP91,84%
Alliantie51,02%
50PLUS40,82%
Volt40,82%
Samen Lokaal Twente10,2%
Jezus leeft10,2%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau De Ontmoeting is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau De Ontmoeting was de PVV met 141 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, De Ontmoeting Eesveen, gemeente Steenwijkerland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Ontmoeting in Eesveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV14125%
VVD9617%
NSC8115%
BBB7614%
PRO5610%
CDA254,5%
D66173,06%
FvD132,34%
CU122,16%
PvdD101,8%
BVNL71,26%
JA2161,08%
SGP61,08%
SP50,9%
Volt40,72%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 15 partijen waarop bij stembureau De Ontmoeting is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau De Ontmoeting was de BBB met 198 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Drents Overijsselse Delta 2023, De Ontmoeting Eesveen, gemeente Steenwijkerland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Ontmoeting in Eesveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB19841%
Water Natuurlijk6714%
VVD5912%
PvdD428,8%
CDA367,5%
Gemeentebelangen Drenthe-Overijssel214,38%
CU153,12%
AWP122,5%
BVNL112,29%
SGP102,08%
50PLUS91,88%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 11 politieke partijen waarop bij stembureau De Ontmoeting is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De VVD was met 96 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau De Ontmoeting.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Overijssel 2019, De Ontmoeting Eesveen, gemeente Steenwijkerland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Ontmoeting in Eesveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD9622%
FvD6816%
CDA5813%
PVV4911%
GroenLinks306,8%
50PLUS235,3%
D66225%
PvdD225%
PvdA214,79%
SP184,11%
SGP163,65%
CU153,42%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau De Ontmoeting is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau De Ontmoeting beschikbaar zijn.
StembureauStembureau De Ontmoeting in Eesveen
Stembureau aanduiding(en) origineelDe Ontmoeting (12), De Ontmoeting Eesveen (4)
Aantal uitslagen7
Aantal locatiedata9
Aantal totaal16
BuurtnaamBuitengebied Eesveen
WijknaamEesveen
WoonplaatsnaamEesveen
GemeentenaamSteenwijkerland
ProvincienaamOverijssel

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau De Ontmoeting samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Steenwijkerland om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Voorbeeld van datasets per gemeente
Download eersteklas data voor de gemeente Steenwijkerland

Krijg toegang tot uitgebreide Excel-documenten met verkiezingsdata en heel veel andere data over Steenwijkerland.

Bekijk download

Advertentie:

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2026
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2026 in stembureau De Ontmoeting was 37% en er zijn 398 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2026
GemeentecodeGM1708
Opkomst401
Geldige stemmen398
Ongeldig2
Blanco1
Opgeroepen1.084
Geldige stempassen373
Geldige volmachtbewijzen28
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers401
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage37%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2026 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Ontmoeting in Eesveen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau De Ontmoeting was 52% en er zijn 536 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM1708
Opkomst542
Geldige stemmen536
Ongeldig2
Blanco4
Opgeroepen1.033
Geldige stempassen484
Geldige volmachtbewijzen49
Geldige kiezerspassen9
Toegelaten kiezers542
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage52%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Ontmoeting in Eesveen.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau De Ontmoeting was 40% en er zijn 403 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM1708
Opkomst403
Geldige stemmen403
Ongeldig0
Blanco0
Opgeroepen1.017
Geldige stempassen352
Geldige volmachtbewijzen39
Geldige kiezerspassen12
Toegelaten kiezers403
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljettengeen data
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage40%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Ontmoeting in Eesveen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Overijssel 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau De Ontmoeting was 51% en er zijn 489 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1708
Opkomst492
Geldige stemmen489
Ongeldig0
Blanco3
Opgeroepen965
Geldige stempassen443
Geldige volmachtbewijzen47
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers492
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage51%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Overijssel 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Ontmoeting in Eesveen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau De Ontmoeting was 56% en er zijn 555 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1708
Opkomst556
Geldige stemmen555
Ongeldig1
Blanco0
Opgeroepen986
Geldige stempassen495
Geldige volmachtbewijzen54
Geldige kiezerspassen7
Toegelaten kiezers556
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage56%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Ontmoeting in Eesveen.

Verkiezingsproces, Waterschap Drents Overijsselse Delta 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau De Ontmoeting was 50% en er zijn 480 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM1708
Opkomst487
Geldige stemmen480
Ongeldig1
Blanco6
Opgeroepen979
Geldige stempassen442
Geldige volmachtbewijzen45
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers487
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage50%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Drents Overijsselse Delta 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Ontmoeting in Eesveen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Overijssel 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau De Ontmoeting was 57% en er zijn 438 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM1708
Opkomst439
Geldige stemmen438
Ongeldig0
Blanco1
Opgeroepen776
Geldige stempassen397
Geldige volmachtbewijzen41
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers439
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljettengeen data
Geen briefstembiljettengeen data
Opkomstpercentage57%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Overijssel 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Ontmoeting in Eesveen.

Locatiedata
Er konden in Stembureau De Ontmoeting bij 9 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingGemeenteraad 2026Tweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamVan KarnebeeklaanVan KarnebeeklaanVan KarnebeeklaanVan KarnebeeklaanVan KarnebeeklaanVan KarnebeeklaanVan KarnebeeklaanVan KarnebeeklaanVan Karnebeeklaan
Huisnummer131313131313111
Postcode8347WD8347WD8347WD8347WD8347WD8347WD8347WB8347WB8347WB
WoonplaatsnaamEesveenEesveenEesveenEesveenEesveenEesveenEesveenEesveenEesveen
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteverkiezingen@steenwijkerlandverkiezingen@steenwijkerlandverkiezingen@steenwijkerlandverkiezingen@steenwijkerlandverkiezingen@steenwijkerlandverkiezingen@steenwijkerlandVan Karnebeeklaan 13 EesveenVendelweg 1 SteenwijkVendelweg 1 Steenwijk
Openingstijd2026-03-18T07:30:002025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen data
Sluitingstijd2026-03-18T21:00:002025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajaneejaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 9 verkiezingen die in Stembureau De Ontmoeting gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron