Stembureau De Veluvine in Nunspeet

Stembureau De Veluvine in Nunspeet

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau De Veluvine in Nunspeet. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 19 datasets voor stembureau De Veluvine bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau De Veluvine in Nunspeet. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 19 datasets voor stembureau De Veluvine bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
Het CDA was met 200 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau De Veluvine.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, De Veluvine Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Veluvine in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
CDA20017%
PVV19216%
SGP18115%
VVD12310%
CU11810%
D66927,8%
FvD776,5%
JA21726,1%
GL-PvdA544,57%
BBB221,86%
SP171,44%
50PLUS90,76%
DENK80,68%
PvdD60,51%
NSC40,34%
BVNL20,17%
Volt20,17%
LP10,08%
Vrede voor Dieren10,08%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau De Veluvine in Nunspeet? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau De Veluvine is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau De Veluvine was de SGP met 175 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, De Veluvine Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Veluvine in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
SGP17524%
PVV13018%
CU11215%
CDA689,2%
GL-PvdA527,1%
VVD486,5%
D66293,94%
NSC293,94%
BBB253,4%
FvD162,17%
Volt152,04%
JA21141,9%
SP81,09%
50PLUS50,68%
PvdD40,54%
BVNL30,41%
NL PLAN20,27%
van de Regio10,14%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau De Veluvine is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau De Veluvine was de BBB met 205 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Gelderland 2023, De Veluvine Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Veluvine in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB20522%
SGP16918%
CU15416%
VVD828,7%
CDA646,8%
PvdA434,55%
PVV394,12%
GroenLinks373,91%
D66353,7%
JA21333,49%
FvD222,33%
PvdD192,01%
Volt121,27%
50PLUS80,85%
SP70,74%
BVNL70,74%
ONS Gelderland50,53%
Lokale Partijen Gelderland50,53%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau De Veluvine is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 302 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau De Veluvine.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, De Veluvine Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Veluvine in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV30225%
SGP18716%
NSC18215%
VVD13011%
CU1068,8%
GL-PvdA625,1%
CDA584,82%
BBB514,24%
D66352,91%
FvD211,74%
SP201,66%
JA21171,41%
DENK90,75%
Volt80,66%
BVNL70,58%
PvdD50,42%
50PLUS20,17%
Piraten10,08%
Splinter10,08%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau De Veluvine is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau De Veluvine was de BBB met 202 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Vallei en Veluwe 2023, De Veluvine Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Veluvine in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB20222%
SGP17719%
CU14215%
CDA9310%
Water Natuurlijk687,3%
VVD545,8%
Lokaal Waterbeheer485,2%
AWP394,2%
PvdA384,09%
PvdD353,77%
BVNL202,15%
50PLUS90,97%
Ondernemend Water40,43%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 13 partijen waarop bij stembureau De Veluvine is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau De Veluvine was Gemeentebelang met 261 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, De Veluvine Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Veluvine in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Gemeentebelang26139%
SGP15423%
CU11116%
PvdA/GroenLinks578,4%
CDA477%
VVD466,8%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 6 politieke partijen waarop bij stembureau De Veluvine is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De SGP was met 179 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau De Veluvine.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, De Veluvine Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Veluvine in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
SGP17919%
VVD16217%
CU12413%
PVV12013%
CDA11512%
D66626,5%
FvD353,68%
JA21282,95%
PvdA262,74%
SP232,42%
GroenLinks161,68%
50PLUS141,47%
PvdD141,47%
BBB121,26%
Volt70,74%
BIJ160,63%
Trots20,21%
JONG20,21%
Piraten10,11%
LP10,11%
DENK10,11%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau De Veluvine is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau De Veluvine was de SGP met 265 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Gelderland 2019, De Veluvine Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Veluvine in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
SGP26521%
CU25520%
CDA17014%
FvD15913%
VVD1199,6%
PVV564,49%
GroenLinks443,53%
PvdA372,97%
50PLUS332,65%
D66332,65%
SP332,65%
PvdD231,85%
DENK90,72%
Lokale Partijen Gelderland-Code Oranje80,64%
Jezus leeft20,16%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 15 partijen waarop bij stembureau De Veluvine is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau De Veluvine beschikbaar zijn.
StembureauStembureau De Veluvine in Nunspeet
Stembureau aanduiding(en) origineelDe Veluvine (13), ”De Veluvine” (5), De Veluvine (vervanging van de Bunterhoek) (1)
Aantal uitslagen9
Aantal locatiedata10
Aantal totaal19
BuurtnaamNunspeet-Oost
WijknaamNunspeet
WoonplaatsnaamNunspeet
GemeentenaamNunspeet
ProvincienaamGelderland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau De Veluvine samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Nunspeet om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau De Veluvine was 85% en er zijn 1.181 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0302
Opkomst1.187
Geldige stemmen1.181
Ongeldig2
Blanco4
Opgeroepen1.392
Geldige stempassen1.085
Geldige volmachtbewijzen93
Geldige kiezerspassen10
Toegelaten kiezers1.188
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage85%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Veluvine in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau De Veluvine was 53% en er zijn 736 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0302
Opkomst740
Geldige stemmen736
Ongeldig0
Blanco4
Opgeroepen1.401
Geldige stempassen639
Geldige volmachtbewijzen99
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers740
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage53%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Veluvine in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Gelderland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau De Veluvine was 67% en er zijn 946 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0302
Opkomst950
Geldige stemmen946
Ongeldig3
Blanco1
Opgeroepen1.402
Geldige stempassen858
Geldige volmachtbewijzen91
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers949
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage67%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Gelderland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Veluvine in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau De Veluvine was 86% en er zijn 1.204 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0302
Opkomst1.207
Geldige stemmen1.204
Ongeldig1
Blanco2
Opgeroepen1.406
Geldige stempassen1.078
Geldige volmachtbewijzen121
Geldige kiezerspassen8
Toegelaten kiezers1.207
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage86%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Veluvine in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Waterschap Vallei en Veluwe 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau De Veluvine was 64% en er zijn 929 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0302
Opkomst937
Geldige stemmen929
Ongeldig4
Blanco4
Opgeroepen1.442
Geldige stempassen850
Geldige volmachtbewijzen88
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers938
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage64%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Vallei en Veluwe 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Veluvine in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau De Veluvine was 48% en er zijn 676 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0302
Opkomst677
Geldige stemmen676
Ongeldig1
Blanco0
Opgeroepen1.420
Geldige stempassen597
Geldige volmachtbewijzen80
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers677
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage48%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Veluvine in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau De Veluvine was 67% en er zijn 950 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0302
Opkomst954
Geldige stemmen950
Ongeldig3
Blanco1
Opgeroepen1.410
Geldige stempassen842
Geldige volmachtbewijzen113
Geldige kiezerspassen8
Toegelaten kiezers963
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten9
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring6
Andere verklaring3
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage67%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Veluvine in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Gelderland 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau De Veluvine was 45% en er zijn 1.246 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0302
Opkomst1.250
Geldige stemmen1.246
Ongeldig2
Blanco2
Opgeroepen2.739
Geldige stempassen1.123
Geldige volmachtbewijzen128
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.251
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage45%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Gelderland 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Veluvine in Nunspeet.

Locatiedata
Er konden in Stembureau De Veluvine bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamF.A. MolijnlaanF.A. MolijnlaanF.A. MolijnlaanF.A. MolijnlaanF.A. MolijnlaanF.A. MolijnlaanF.A. MolijnlaanF.A. MolijnlaanF.A. MolijnlaanF.A. Molijnlaan
Huisnummer186186186186186186186186186186
Postcode8071AK8071AK8071AK8071AK8071AK8071AK8071AK8071AK8071AK8071AK
WoonplaatsnaamNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeet
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlGemeente Nunspeet | Team Verkiezingen | 0341 25 99 11 | verkiezingen@nunspeet.nlGemeente Nunspeet | Team Verkiezingen | 0341 25 99 11 | verkiezingen@nunspeet.nlGemeente Nunspeet | Team Verkiezingen | 0341 25 99 11 | verkiezingen@nunspeet.nl
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletjajajajajajageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau De Veluvine gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: