Stembureau Het Venster in Nunspeet

Stembureau Het Venster in Nunspeet

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Het Venster in Nunspeet. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 16 datasets voor stembureau Het Venster bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Het Venster in Nunspeet. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 16 datasets voor stembureau Het Venster bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
Het CDA was met 219 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Het Venster.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Het Venster Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Het Venster in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
CDA21923%
SGP17018%
PVV13915%
CU9810%
VVD9410%
D66646,8%
JA21434,57%
FvD414,36%
GL-PvdA333,51%
BBB202,13%
50PLUS80,85%
DENK40,43%
Vrede voor Dieren30,32%
NSC20,21%
PvdD10,11%
SP10,11%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Het Venster in Nunspeet? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Het Venster is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Het Venster was de SGP met 183 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Gelderland 2023, Het Venster Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Het Venster in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
SGP18324%
BBB16521%
CU15620%
CDA587,5%
VVD506,4%
PVV344,38%
JA21303,87%
PvdA172,19%
FvD151,93%
D66111,42%
PvdD111,42%
GroenLinks101,29%
Volt91,16%
BVNL91,16%
SP60,77%
Lokale Partijen Gelderland60,77%
50PLUS40,52%
ONS Gelderland20,26%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Het Venster is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Het Venster was de PVV met 211 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Het Venster Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Het Venster in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV21123%
SGP16418%
CU12313%
NSC11112%
VVD10511%
CDA505,5%
BBB475,1%
GL-PvdA454,91%
D66192,07%
FvD161,74%
SP60,65%
JA2150,55%
BVNL40,44%
DENK40,44%
PvdD30,33%
50PLUS20,22%
Volt20,22%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 17 partijen waarop bij stembureau Het Venster is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De SGP was met 187 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Het Venster.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Vallei en Veluwe 2023, Het Venster Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Het Venster in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
SGP18725%
BBB17223%
CU13318%
CDA8511%
Lokaal Waterbeheer364,77%
VVD334,37%
Water Natuurlijk324,24%
PvdA212,78%
AWP202,65%
PvdD121,59%
BVNL111,46%
50PLUS91,19%
Ondernemend Water40,53%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 13 partijen waarop bij stembureau Het Venster is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Het Venster was Gemeentebelang met 181 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Het Venster Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Het Venster in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Gemeentebelang18134%
SGP16230%
CU11822%
CDA407,5%
PvdA/GroenLinks183,38%
VVD142,63%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 6 politieke partijen waarop bij stembureau Het Venster is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Het Venster was de VVD met 142 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Het Venster Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Het Venster in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD14220%
CU13419%
CDA11216%
SGP11115%
PVV618,5%
D66476,5%
FvD283,89%
SP182,5%
GroenLinks162,22%
JA21131,81%
PvdA91,25%
PvdD91,25%
Volt50,69%
BBB50,69%
DENK30,42%
Splinter20,28%
50PLUS10,14%
Piraten10,14%
Lijst Henk Krol10,14%
BIJ110,14%
JONG10,14%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau Het Venster is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De CU was met 259 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Het Venster.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Gelderland 2019, Het Venster Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Het Venster in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
CU25926%
SGP24625%
CDA11712%
FvD10010%
VVD747,5%
PVV565,7%
GroenLinks323,24%
50PLUS292,93%
PvdA191,92%
SP191,92%
D66161,62%
PvdD121,21%
Lokale Partijen Gelderland-Code Oranje70,71%
Jezus leeft30,3%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 14 partijen waarop bij stembureau Het Venster is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Het Venster beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Het Venster in Nunspeet
Stembureau aanduiding(en) origineelHet Venster (11), ”Het Venster” (5)
Aantal uitslagen7
Aantal locatiedata9
Aantal totaal16
BuurtnaamVerspreide huizen Zuiderzeeland Nunspeet
WijknaamNunspeet
WoonplaatsnaamNunspeet
GemeentenaamNunspeet
ProvincienaamGelderland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Het Venster samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Nunspeet om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Het Venster was 91% en er zijn 940 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0302
Opkomst947
Geldige stemmen940
Ongeldig2
Blanco5
Opgeroepen1.037
Geldige stempassen861
Geldige volmachtbewijzen85
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers947
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage91%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Het Venster in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Gelderland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Het Venster was 73% en er zijn 776 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0302
Opkomst782
Geldige stemmen776
Ongeldig3
Blanco3
Opgeroepen1.069
Geldige stempassen705
Geldige volmachtbewijzen77
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers782
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage73%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Gelderland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Het Venster in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Het Venster was 87% en er zijn 917 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0302
Opkomst919
Geldige stemmen917
Ongeldig1
Blanco1
Opgeroepen1.060
Geldige stempassen833
Geldige volmachtbewijzen85
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers919
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage87%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Het Venster in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Waterschap Vallei en Veluwe 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Het Venster was 70% en er zijn 755 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0302
Opkomst766
Geldige stemmen755
Ongeldig5
Blanco6
Opgeroepen1.086
Geldige stempassen693
Geldige volmachtbewijzen73
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers766
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage70%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Vallei en Veluwe 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Het Venster in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Het Venster was 49% en er zijn 533 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0302
Opkomst536
Geldige stemmen533
Ongeldig1
Blanco2
Opgeroepen1.083
Geldige stempassen479
Geldige volmachtbewijzen57
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers536
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage49%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Het Venster in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Het Venster was 66% en er zijn 720 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0302
Opkomst721
Geldige stemmen720
Ongeldig1
Blanco0
Opgeroepen1.085
Geldige stempassen655
Geldige volmachtbewijzen64
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers721
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage66%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Het Venster in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Gelderland 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Het Venster was 62% en er zijn 989 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0302
Opkomst991
Geldige stemmen989
Ongeldig1
Blanco1
Opgeroepen1.600
Geldige stempassen899
Geldige volmachtbewijzen91
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers990
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage62%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Gelderland 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Het Venster in Nunspeet.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Het Venster bij 9 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamElburgerwegElburgerwegElburgerwegElburgerwegElburgerwegElburgerwegElburgerwegElburgerwegElburgerweg
Huisnummer111515151515151515
Postcode8071TA8071TA8071TA8071TA8071TA8071TA8071TA8071TA8071TA
WoonplaatsnaamNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeet
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlGemeente Nunspeet | Team Verkiezingen | 0341 25 99 11 | verkiezingen@nunspeet.nlGemeente Nunspeet | Team Verkiezingen | 0341 25 99 11 | verkiezingen@nunspeet.nlGemeente Nunspeet | Team Verkiezingen | 0341 25 99 11 | verkiezingen@nunspeet.nl
Openingstijd2025-10-29T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 9 verkiezingen die in Stembureau Het Venster gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: