Stembureau MFC ‘t Torentje in Groede

Stembureau MFC ‘t Torentje in Groede

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau MFC ‘t Torentje in Groede. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 20 datasets voor stembureau MFC ‘t Torentje bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau MFC ‘t Torentje in Groede. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 20 datasets voor stembureau MFC ‘t Torentje bekend.
Gemeenteraadsverkiezingen 2026, stemmen per partij
De PvdA was met 89 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2026 bij stembureau MFC ‘t Torentje.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2026, MFC ‘t Torentje Groede, gemeente Sluis.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2026 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC ‘t Torentje in Groede is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA8919%
Sluis Lokaal8418%
VVD7817%
FvD7416%
GroenLinks5712%
CDA326,8%
BBB265,5%
SP163,4%
Politieke Vereniging Lijst Babijn142,98%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van de stemmers bij stembureau MFC ‘t Torentje in Groede? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 9 politieke partijen waarop bij stembureau MFC ‘t Torentje is gestemd.

Advertentie:

Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau MFC ‘t Torentje was de VVD met 114 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, MFC ‘t Torentje Groede, gemeente Sluis.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC ‘t Torentje in Groede is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD11419%
PVV8715%
D667212%
PRO6711%
CDA6611%
FvD6010%
BBB315,2%
JA21305,1%
SP172,86%
PvdD162,69%
50PLUS91,52%
CU61,01%
Volt50,84%
SGP50,84%
Vrede voor Dieren30,51%
NSC20,34%
DENK10,17%
BVNL10,17%
BIJ110,17%
LP10,17%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau MFC ‘t Torentje is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau MFC ‘t Torentje was PRO met 83 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, MFC ‘t Torentje Groede, gemeente Sluis.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC ‘t Torentje in Groede is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PRO8320%
PVV5914%
VVD4611%
BBB4310%
CDA379%
FvD327,8%
D66256,1%
PvdD256,1%
Volt194,62%
SP122,92%
NSC102,43%
BVNL51,22%
SGP40,97%
50PLUS40,97%
MDD30,73%
Piraten20,49%
JA2110,24%
CU10,24%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau MFC ‘t Torentje is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De BBB was met 108 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau MFC ‘t Torentje.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Zeeland 2023, MFC ‘t Torentje Groede, gemeente Sluis.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC ‘t Torentje in Groede is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB10823%
PvdA/GroenLinks8518%
VVD5011%
CDA428,9%
FvD347,2%
PVV337%
PVZ337%
PvdD285,9%
D66214,43%
SP204,22%
BVNL40,84%
JA2140,84%
SGP40,84%
50PLUS30,63%
CU30,63%
AWP20,42%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau MFC ‘t Torentje is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau MFC ‘t Torentje was de PVV met 124 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, MFC ‘t Torentje Groede, gemeente Sluis.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC ‘t Torentje in Groede is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV12421%
VVD9616%
PRO9216%
NSC6211%
BBB6211%
FvD366,2%
D66274,64%
SP223,78%
CDA183,09%
PvdD152,58%
CU81,37%
BVNL71,2%
SGP40,69%
50PLUS30,52%
Volt30,52%
SAMEN20,34%
Splinter10,17%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 17 partijen waarop bij stembureau MFC ‘t Torentje is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau MFC ‘t Torentje was de BBB met 145 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Scheldestromen 2023, MFC ‘t Torentje Groede, gemeente Sluis.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC ‘t Torentje in Groede is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB14530%
VVD6313%
PVZ5411%
PvdA5311%
Water Natuurlijk489,9%
PvdD377,7%
CDA336,8%
Onbekend153,11%
AWP122,48%
SGP112,28%
50PLUS61,24%
CU61,24%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau MFC ‘t Torentje is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De PvdA was met 114 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau MFC ‘t Torentje.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, MFC ‘t Torentje Groede, gemeente Sluis.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC ‘t Torentje in Groede is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA11425%
VVD7918%
Sluis Lokaal5913%
GroenLinks4510%
SP398,7%
CDA357,8%
Politieke Vereniging Lijst Babijn316,9%
FvD255,6%
Nieuw Gemeentebelang235,1%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 9 politieke partijen waarop bij stembureau MFC ‘t Torentje is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau MFC ‘t Torentje was de VVD met 139 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, MFC ‘t Torentje Groede, gemeente Sluis.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC ‘t Torentje in Groede is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD13925%
PVV7714%
FvD6111%
D665911%
CDA427,5%
SP376,6%
PvdA335,9%
GroenLinks285%
PvdD213,76%
BBB122,15%
Volt101,79%
JA21101,79%
CU91,61%
SGP40,72%
Splinter40,72%
50PLUS30,54%
Piraten30,54%
BIJ130,54%
JONG20,36%
NLBeter10,18%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau MFC ‘t Torentje is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau MFC ‘t Torentje was FvD met 73 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Zeeland 2019, MFC ‘t Torentje Groede, gemeente Sluis.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC ‘t Torentje in Groede is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
FvD7316%
PVZ6915%
VVD6915%
CDA5612%
PvdA4710%
SP337,1%
GroenLinks316,7%
PVV265,6%
PvdD224,75%
D66122,59%
CU112,38%
50PLUS91,94%
SGP51,08%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 13 partijen waarop bij stembureau MFC ‘t Torentje is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau MFC ‘t Torentje beschikbaar zijn.
StembureauStembureau MFC ‘t Torentje in Groede
Stembureau aanduiding(en) origineelMFC ‘t Torentje (7), Multifunctioneel centrum ’t Torentje Groede (6), Multifunctioneel centrum ’t Torentje (3), MFC ’t Torentje Groede (3), Mfc ’t Torentje Groede (1)
Aantal uitslagen9
Aantal locatiedata11
Aantal totaal20
BuurtnaamGroede
WijknaamGroede
WoonplaatsnaamGroede
GemeentenaamSluis
ProvincienaamZeeland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau MFC ‘t Torentje samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Sluis om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Voorbeeld van datasets per gemeente
Download eersteklas data voor de gemeente Sluis

Krijg toegang tot uitgebreide Excel-documenten met verkiezingsdata en heel veel andere data over Sluis.

Bekijk download

Advertentie:

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2026
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2026 in stembureau MFC ‘t Torentje was 60% en er zijn 470 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2026
GemeentecodeGM1714
Opkomst473
Geldige stemmen470
Ongeldig3
Blanco0
Opgeroepen787
Geldige stempassen426
Geldige volmachtbewijzen47
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers473
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage60%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2026 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC ‘t Torentje in Groede.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau MFC ‘t Torentje was 84% en er zijn 594 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM1714
Opkomst594
Geldige stemmen594
Ongeldig0
Blanco0
Opgeroepen706
Geldige stempassen515
Geldige volmachtbewijzen56
Geldige kiezerspassen23
Toegelaten kiezers594
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage84%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC ‘t Torentje in Groede.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau MFC ‘t Torentje was 55% en er zijn 411 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM1714
Opkomst414
Geldige stemmen411
Ongeldig2
Blanco1
Opgeroepen747
Geldige stempassen310
Geldige volmachtbewijzen55
Geldige kiezerspassen49
Toegelaten kiezers414
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljettengeen data
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage55%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC ‘t Torentje in Groede.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Zeeland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau MFC ‘t Torentje was 65% en er zijn 474 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1714
Opkomst475
Geldige stemmen474
Ongeldig1
Blanco0
Opgeroepen727
Geldige stempassen420
Geldige volmachtbewijzen55
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers475
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage65%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Zeeland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC ‘t Torentje in Groede.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau MFC ‘t Torentje was 82% en er zijn 582 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1714
Opkomst583
Geldige stemmen582
Ongeldig1
Blanco0
Opgeroepen715
Geldige stempassen508
Geldige volmachtbewijzen63
Geldige kiezerspassen12
Toegelaten kiezers583
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage82%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC ‘t Torentje in Groede.

Verkiezingsproces, Waterschap Scheldestromen 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau MFC ‘t Torentje was 61% en er zijn 483 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM1714
Opkomst486
Geldige stemmen483
Ongeldig0
Blanco3
Opgeroepen795
Geldige stempassen432
Geldige volmachtbewijzen54
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers486
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage61%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Scheldestromen 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC ‘t Torentje in Groede.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau MFC ‘t Torentje was 57% en er zijn 450 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM1714
Opkomst455
Geldige stemmen450
Ongeldig1
Blanco4
Opgeroepen795
Geldige stempassen391
Geldige volmachtbewijzen64
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers455
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage57%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC ‘t Torentje in Groede.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau MFC ‘t Torentje was 75% en er zijn 558 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM1714
Opkomst562
Geldige stemmen558
Ongeldig1
Blanco3
Opgeroepen745
Geldige stempassen494
Geldige volmachtbewijzen55
Geldige kiezerspassen13
Toegelaten kiezers562
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage75%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC ‘t Torentje in Groede.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Zeeland 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau MFC ‘t Torentje was 58% en er zijn 463 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM1714
Opkomst464
Geldige stemmen463
Ongeldig1
Blanco0
Opgeroepen798
Geldige stempassen413
Geldige volmachtbewijzen51
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers464
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljettengeen data
Geen briefstembiljettengeen data
Opkomstpercentage58%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Zeeland 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC ‘t Torentje in Groede.

Locatiedata
Er konden in Stembureau MFC ‘t Torentje bij 11 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingGemeenteraad 2026Tweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamMonnikenstraatMonnikenstraatMonnikenstraatMonnikenstraatMonnikenstraatMonnikenstraatMonnikenstraatMonnikenstraatMonnikenstraatMonnikenstraatMonnikenstraat
Huisnummer22222222222
Postcode4503AT4503AT4503AT4503AT4503AT4503AT4503AT4503AT4503AT4503AT4503AT
WoonplaatsnaamGroedeGroedeGroedeGroedeGroedeGroedeGroedeGroedeGroedeGroedeGroede
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteBurgerzaken burgerzaken@gemeentesluis.nl 0117-457000Burgerzaken burgerzaken@gemeentesluis.nl 0117-457000Afdeling Burgerzaken burgerzaken@gemeentesluis.nl 14 0117 (buitenland +31 117 457 000) Postbus 27 4500 AA OostburgAfdeling Burgerzaken burgerzaken@gemeentesluis.nl 14 0117 (buitenland +31 117 457 000) Postbus 27 4500 AA OostburgAfdeling Burgerzaken burgerzaken@gemeentesluis.nl 14 0117 (buitenland +31 117 457 000) Postbus 27 4500 AA OostburgAfdeling Burgerzaken burgerzaken@gemeentesluis.nl 14 0117 (buitenland +31 117 457 000) Postbus 27 4500 AA OostburgAfdeling Burgerzaken burgerzaken@gemeentesluis.nl 14 0117 (buitenland +31 117 457 000) Postbus 27 4500 AA OostburgAfdeling Burgerzaken burgerzaken@gemeentesluis.nl 14 0117 (buitenland +31 117 457 000) Postbus 27 4500 AA Oostburgburgerzaken@gemeentesluis.nlburgerzaken@gemeentesluis.nlburgerzaken@gemeentesluis.nl
Openingstijd2026-03-18T07:30:002025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2026-03-18T21:00:002025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 11 verkiezingen die in Stembureau MFC ‘t Torentje gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron