Stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen

Stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De PVV was met 367 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen, gemeente Westland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV36723%
CDA28118%
VVD23315%
D6618612%
JA211318,3%
FvD986,2%
GL-PvdA764,79%
CU472,96%
SGP472,96%
BBB311,95%
50PLUS251,58%
PvdD221,39%
Volt130,82%
SP100,63%
DENK80,5%
NSC60,38%
BVNL30,19%
Piraten10,06%
Vrede voor Dieren10,06%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was de PVV met 177 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen, gemeente Westland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV17725%
CDA12417%
GL-PvdA7611%
VVD7210%
D66415,7%
CU334,62%
PvdD314,34%
BBB314,34%
NSC263,64%
FvD233,22%
SGP233,22%
Volt223,08%
50PLUS121,68%
JA21111,54%
SP60,84%
Piraten40,56%
MDD20,28%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 17 partijen waarop bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was de BBB met 188 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Zuid-Holland 2023, Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen, gemeente Westland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB18819%
VVD12713%
CDA10811%
PVV808,2%
JA21676,9%
CU545,5%
PvdD505,1%
SGP474,82%
D66434,41%
FvD404,1%
GroenLinks383,89%
PvdA363,69%
50PLUS313,18%
AWP202,05%
SP191,95%
Volt121,23%
BVNL90,92%
DENK40,41%
GOUD30,31%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 494 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen, gemeente Westland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV49431%
VVD29619%
NSC21113%
GL-PvdA1056,7%
CDA986,2%
D66704,44%
CU613,87%
SGP503,17%
SP402,54%
BBB392,47%
FvD362,28%
PvdD201,27%
Volt181,14%
JA21100,63%
DENK80,51%
BVNL70,44%
50PLUS60,38%
Splinter20,13%
Piraten10,06%
SAMEN10,06%
PartijvdSport10,06%
LEF10,06%
BIJ110,06%
LP10,06%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 24 partijen waarop bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was de BBB met 228 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Hoogheemraadschap van Delfland 2023, Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen, gemeente Westland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB22823%
CDA12813%
VVD11612%
CU SGP9910%
Water Natuurlijk939,5%
AWP767,8%
PvdD676,9%
JA21545,5%
BVNL474,82%
PvdA404,1%
50PLUS222,25%
GOUD60,61%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was Westland Verstandig met 174 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen, gemeente Westland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Westland Verstandig17425%
GBW17124%
CDA9714%
CU SGP669,4%
LPF Westland588,2%
VVD446,2%
D66334,69%
GroenLinks233,27%
FvD202,84%
PvdA182,56%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 10 politieke partijen waarop bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De VVD was met 250 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen, gemeente Westland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD25026%
PVV17518%
D669710%
FvD929,6%
CDA767,9%
CU505,2%
JA21424,38%
PvdD363,75%
SP313,23%
SGP282,92%
GroenLinks212,19%
Code Oranje171,77%
PvdA151,56%
Volt90,94%
Splinter50,52%
50PLUS40,42%
NLBeter30,31%
BBB20,21%
JONG20,21%
Lijst Henk Krol10,1%
LP10,1%
Blanco Lijst10,1%
BIJ110,1%
Jezus leeft10,1%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 24 partijen waarop bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was FvD met 192 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Zuid-Holland 2019, Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen, gemeente Westland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
FvD19222%
CDA17020%
VVD13816%
PVV677,8%
CU607%
PvdD465,3%
GroenLinks384,4%
D66374,29%
PvdA343,94%
50PLUS303,48%
SGP263,01%
SP121,39%
LPZH80,93%
Code Oranje20,23%
Jezus leeft20,23%
DENK10,12%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen
Stembureau aanduiding(en) origineelMonster Verenigingsgebouw De Hoeksteen (13), Monster PG kerkgebouw De Hoeksteen (4), Verenigingsgebouw De Hoeksteen (1)
Aantal uitslagen8
Aantal locatiedata10
Aantal totaal18
BuurtnaamMonster Centrumgebied
WijknaamMonster
WoonplaatsnaamMonster
GemeentenaamWestland
ProvincienaamZuid-Holland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Westland om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was 100% en er zijn 1.586 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM1783
Opkomst1.597
Geldige stemmen1.586
Ongeldig3
Blanco8
Opgeroepen1.594
Geldige stempassen1.435
Geldige volmachtbewijzen159
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers1.598
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage100%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was 45% en er zijn 714 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM1783
Opkomst717
Geldige stemmen714
Ongeldig2
Blanco1
Opgeroepen1.578
Geldige stempassen647
Geldige volmachtbewijzen70
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers717
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage45%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Zuid-Holland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was 73% en er zijn 976 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1783
Opkomst978
Geldige stemmen976
Ongeldig2
Blanco0
Opgeroepen1.338
Geldige stempassen872
Geldige volmachtbewijzen106
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers978
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage73%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Zuid-Holland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was 102% en er zijn 1.577 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1783
Opkomst1.584
Geldige stemmen1.577
Ongeldig6
Blanco1
Opgeroepen1.540
Geldige stempassen1.420
Geldige volmachtbewijzen163
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers1.585
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage102%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen.

Verkiezingsproces, Hoogheemraadschap van Delfland 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was 68% en er zijn 976 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM1783
Opkomst982
Geldige stemmen976
Ongeldig2
Blanco4
Opgeroepen1.444
Geldige stempassen874
Geldige volmachtbewijzen107
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers981
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage68%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Hoogheemraadschap van Delfland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was 50% en er zijn 704 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM1783
Opkomst705
Geldige stemmen704
Ongeldig0
Blanco1
Opgeroepen1.421
Geldige stempassen627
Geldige volmachtbewijzen78
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers705
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage50%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was 73% en er zijn 960 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM1783
Opkomst963
Geldige stemmen960
Ongeldig0
Blanco3
Opgeroepen1.317
Geldige stempassen851
Geldige volmachtbewijzen112
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers963
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage73%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Zuid-Holland 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen was 59% en er zijn 863 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM1783
Opkomst867
Geldige stemmen863
Ongeldig1
Blanco3
Opgeroepen1.474
Geldige stempassen792
Geldige volmachtbewijzen75
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers867
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage59%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Zuid-Holland 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamBurgemeester KampschöerstraatBurgemeester KampschöerstraatBurgemeester KampschöerstraatBurgemeester KampschöerstraatBurgemeester KampschöerstraatBurgemeester KampschöerstraatBurgemeester KampschöerstraatBurgemeester KampschöerstraatBurgemeester KampschöerstraatBurgemeester Kampschöerstraat
Huisnummer25252525252525252525
Postcode2681AB2681AB2681AB2681AB2681AB2681AB2681AB2681AB2681AB2681AB
WoonplaatsnaamMonsterMonsterMonsterMonsterMonsterMonsterMonsterMonsterMonsterMonster
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteTeam Verkiezingen verkiezingen@gemeentewestland.nl 0174673355Team Verkiezingen verkiezingen@gemeentewestland.nl 0174673355Bureau verkiezingenTeam Verkiezingen Verdilaan 7 Naaldwijk verkiezingen@gemeentewestland.nlBureau verkiezingenTeam verkiezingen verkiezingen@gemeentewestland.nlverkiezingen@gemeentewestland.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@gemeentewestland.nl 140174 Gemeente Westland/team Verkiezingen Postbus 150 2670 AD NaaldwijkTeam Verkiezingen verkiezingen@gemeentewestland.nl 140174 Gemeente Westland/team Verkiezingen Postbus 150 2670 AD NaaldwijkTeam Verkiezingen verkiezingen@gemeentewestland.nl 140174 Gemeente Westland/team Verkiezingen Postbus 150 2670 AD Naaldwijk
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau Monster Verenigingsgebouw de Hoeksteen gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: