Stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle

Stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 14 datasets voor stembureau Muziek Ver de Bazuin bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 14 datasets voor stembureau Muziek Ver de Bazuin bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
GL-PvdA was met 113 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Muziek Ver de Bazuin.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Muziek Ver de Bazuin Zwolle, gemeente Zwolle.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA11321%
D669217%
CDA6512%
PVV6111%
VVD448,2%
CU356,5%
FvD336,2%
JA21254,66%
PvdD234,29%
SP81,49%
DENK71,31%
50PLUS61,12%
NSC50,93%
BBB50,93%
Volt50,93%
FNP30,56%
BIJ130,56%
SGP20,37%
Piraten10,19%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Muziek Ver de Bazuin is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Muziek Ver de Bazuin was GL-PvdA met 98 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Muziek Ver de Bazuin Zwolle, gemeente Zwolle.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA9830%
PVV329,9%
D66288,6%
VVD268%
CU257,7%
PvdD237,1%
Volt226,8%
CDA164,94%
SGP123,7%
NSC103,09%
SP92,78%
BBB92,78%
FvD72,16%
BVNL20,62%
JA2120,62%
50PLUS10,31%
Piraten10,31%
MDD10,31%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Muziek Ver de Bazuin is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Muziek Ver de Bazuin was GroenLinks met 59 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Overijssel 2023, Muziek Ver de Bazuin Zwolle, gemeente Zwolle.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GroenLinks5915%
CU4311%
BBB4311%
PvdD389,9%
PvdA379,7%
PVV256,5%
CDA246,3%
SP225,7%
VVD184,7%
D66174,44%
Volt153,92%
FvD133,39%
JA21123,13%
SGP61,57%
50PLUS41,04%
BVNL41,04%
Jezus leeft20,52%
Samen Lokaal Twente10,26%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Muziek Ver de Bazuin is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
GL-PvdA was met 112 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Muziek Ver de Bazuin.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Muziek Ver de Bazuin Zwolle, gemeente Zwolle.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA11224%
PVV6815%
NSC5612%
VVD5412%
CU418,8%
SP245,2%
D66204,31%
PvdD163,45%
CDA132,8%
FvD132,8%
BBB112,37%
Volt91,94%
JA2161,29%
DENK51,08%
SGP51,08%
BIJ130,65%
PartijvdSport20,43%
BVNL20,43%
PLAN10,22%
SAMEN10,22%
Splinter10,22%
50PLUS10,22%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Muziek Ver de Bazuin is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Muziek Ver de Bazuin was Water Natuurlijk met 95 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Drents Overijsselse Delta 2023, Muziek Ver de Bazuin Zwolle, gemeente Zwolle.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Water Natuurlijk9525%
PvdD7219%
CU5114%
BBB5013%
Gemeentebelangen Drenthe-Overijssel318,2%
VVD225,9%
CDA195,1%
BVNL174,52%
AWP82,13%
SGP71,86%
50PLUS41,06%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 11 politieke partijen waarop bij stembureau Muziek Ver de Bazuin is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Muziek Ver de Bazuin was GroenLinks met 104 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Overijssel 2019, Muziek Ver de Bazuin Zwolle, gemeente Zwolle.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GroenLinks10418%
CU8114%
PvdA6712%
SP539,1%
FvD508,6%
D66488,3%
VVD488,3%
PvdD376,4%
PVV315,3%
CDA264,48%
SGP162,75%
50PLUS152,58%
DENK50,86%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 13 partijen waarop bij stembureau Muziek Ver de Bazuin is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Muziek Ver de Bazuin beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle
Stembureau aanduiding(en) origineelGeb. Muz. Ver. De Bazuin (9), Muziek Ver. De Bazuin (3), Gebouw Muziekvereniging De Bazuin (2)
Aantal uitslagen6
Aantal locatiedata8
Aantal totaal14
BuurtnaamHogenkamp
WijknaamDiezerpoort
WoonplaatsnaamZwolle
GemeentenaamZwolle
ProvincienaamOverijssel

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Muziek Ver de Bazuin samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Zwolle om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Muziek Ver de Bazuin was 35% en er zijn 536 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0193
Opkomst544
Geldige stemmen536
Ongeldig2
Blanco6
Opgeroepen1.516
Geldige stempassen513
Geldige volmachtbewijzen29
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers544
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage35%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Muziek Ver de Bazuin was 21% en er zijn 324 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0193
Opkomst325
Geldige stemmen324
Ongeldig1
Blanco0
Opgeroepen1.520
Geldige stempassen295
Geldige volmachtbewijzen28
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers325
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage21%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Overijssel 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Muziek Ver de Bazuin was 25% en er zijn 383 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0193
Opkomst386
Geldige stemmen383
Ongeldig0
Blanco3
Opgeroepen1.544
Geldige stempassen365
Geldige volmachtbewijzen21
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers386
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage25%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Overijssel 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Muziek Ver de Bazuin was 32% en er zijn 464 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0193
Opkomst469
Geldige stemmen464
Ongeldig4
Blanco1
Opgeroepen1.440
Geldige stempassen464
Geldige volmachtbewijzen1
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers469
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage32%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle.

Verkiezingsproces, Waterschap Drents Overijsselse Delta 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Muziek Ver de Bazuin was 23% en er zijn 376 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0193
Opkomst383
Geldige stemmen376
Ongeldig1
Blanco6
Opgeroepen1.602
Geldige stempassen361
Geldige volmachtbewijzen22
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers383
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage23%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Drents Overijsselse Delta 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Overijssel 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Muziek Ver de Bazuin was 44% en er zijn 581 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0193
Opkomst587
Geldige stemmen581
Ongeldig3
Blanco3
Opgeroepen1.320
Geldige stempassen558
Geldige volmachtbewijzen29
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers587
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage44%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Overijssel 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Muziek Ver de Bazuin in Zwolle.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Muziek Ver de Bazuin bij 8 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamJupiterstraatJupiterstraatJupiterstraatJupiterstraatJupiterstraatJupiterstraatJupiterstraatJupiterstraat
Huisnummer8 A8 A8 A8 A8 A8 A8 A8 A
Postcode8022RK8022RK8022RK8022RK8022RK8022RK8022RK8022RK
WoonplaatsnaamZwolleZwolleZwolleZwolleZwolleZwolleZwolleZwolle
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteverkiezingen@zwolle.nl 14 038verkiezingen@zwolle.nl 14 038U kunt de gemeente Zwolle op maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur bellen op telefoonnummer: 14 038verkiezingen@zwolle.nl 14 038U kunt de gemeente Zwolle op maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur bellen op telefoonnummer: 14 038Bureau Verkiezingen verkiezingen@zwolle.nl 038-4982160 Postbus 10.007 8000 GA ZwolleBureau Verkiezingen verkiezingen@zwolle.nl 038-4982160 Postbus 10.007 8000 GA ZwolleBureau Verkiezingen verkiezingen@zwolle.nl 038-4982160 Postbus 10.007 8000 GA Zwolle
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletneegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen dataAED aanwezig?: Nee Drempelhulp voor rolstoel/scootmobiel aanwezig?: Nee Gehandicapten P-plaats (binnen 250m) bij lokaal?: Ja Stemmal voor blinden aanwezig: Nee Toegangsdeur: Deur zonder dranger Toilet voor mindervaliden aanwezig?: Neegeen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 8 verkiezingen die in Stembureau Muziek Ver de Bazuin gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: