Stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet

Stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 14 datasets voor stembureau Wijkgebouw de Rank bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 14 datasets voor stembureau Wijkgebouw de Rank bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De SGP was met 264 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Wijkgebouw de Rank.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Wijkgebouw de Rank Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
SGP26419%
CDA21416%
PVV19914%
CU17613%
VVD15111%
JA211017,3%
D66896,5%
FvD715,1%
BBB412,97%
GL-PvdA372,68%
50PLUS90,65%
PvdD80,58%
DENK60,44%
SP60,44%
BVNL20,15%
NSC10,07%
Piraten10,07%
BIJ110,07%
Volt10,07%
Vrede voor Dieren10,07%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau Wijkgebouw de Rank is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Wijkgebouw de Rank was de SGP met 257 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Wijkgebouw de Rank Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
SGP25728%
CU15617%
PVV14716%
CDA879,5%
BBB586,3%
GL-PvdA535,8%
VVD525,7%
NSC363,93%
FvD212,29%
D66181,96%
PvdD131,42%
SP60,65%
50PLUS40,44%
Volt40,44%
NL PLAN20,22%
JA2120,22%
BVNL10,11%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 17 partijen waarop bij stembureau Wijkgebouw de Rank is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Wijkgebouw de Rank was de BBB met 270 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Gelderland 2023, Wijkgebouw de Rank Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB27025%
CU20219%
SGP19719%
CDA878,2%
VVD666,2%
PVV423,95%
PvdA353,3%
JA21272,54%
GroenLinks252,35%
50PLUS171,6%
Lokale Partijen Gelderland171,6%
FvD171,6%
D66171,6%
PvdD121,13%
Volt111,04%
SP100,94%
BVNL90,85%
ONS Gelderland10,09%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Wijkgebouw de Rank is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 289 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Wijkgebouw de Rank.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Wijkgebouw de Rank Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV28922%
SGP23318%
NSC19114%
CU17813%
VVD14711%
BBB725,4%
CDA664,99%
GL-PvdA473,56%
D66261,97%
FvD211,59%
SP191,44%
PvdD90,68%
JA2170,53%
BVNL50,38%
Volt30,23%
BIJ130,23%
DENK20,15%
50PLUS20,15%
Piraten10,08%
Splinter10,08%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau Wijkgebouw de Rank is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Wijkgebouw de Rank was de BBB met 237 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Vallei en Veluwe 2023, Wijkgebouw de Rank Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB23723%
SGP23122%
CU20219%
CDA949%
Lokaal Waterbeheer636%
VVD535,1%
Water Natuurlijk434,11%
AWP343,25%
PvdA312,96%
PvdD252,39%
50PLUS201,91%
BVNL100,96%
Ondernemend Water30,29%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 13 partijen waarop bij stembureau Wijkgebouw de Rank is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Wijkgebouw de Rank was Gemeentebelang met 360 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Wijkgebouw de Rank Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Gemeentebelang36041%
SGP21224%
CU20723%
CDA637,2%
PvdA/GroenLinks252,84%
VVD141,59%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 6 politieke partijen waarop bij stembureau Wijkgebouw de Rank is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De CU was met 191 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Wijkgebouw de Rank.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Wijkgebouw de Rank Nunspeet, gemeente Nunspeet.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
CU19118%
VVD18918%
SGP16716%
CDA14113%
PVV12112%
D66565,4%
FvD494,69%
SP272,58%
GroenLinks232,2%
PvdA222,11%
JA21161,53%
PvdD121,15%
BBB111,05%
50PLUS60,57%
Piraten40,38%
Code Oranje30,29%
BIJ120,19%
Trots10,1%
Lijst Henk Krol10,1%
Splinter10,1%
JONG10,1%
Volt10,1%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Wijkgebouw de Rank is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Wijkgebouw de Rank beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet
Stembureau aanduiding(en) origineelWijkgebouw de Rank
Aantal uitslagen7
Aantal locatiedata7
Aantal totaal14
BuurtnaamNunspeet-West
WijknaamNunspeet
WoonplaatsnaamNunspeet
GemeentenaamNunspeet
ProvincienaamGelderland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Wijkgebouw de Rank samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Nunspeet om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Wijkgebouw de Rank was 88% en er zijn 1.379 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0302
Opkomst1.382
Geldige stemmen1.379
Ongeldig2
Blanco1
Opgeroepen1.561
Geldige stempassen1.259
Geldige volmachtbewijzen123
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.382
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage88%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Wijkgebouw de Rank was 59% en er zijn 917 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0302
Opkomst919
Geldige stemmen917
Ongeldig1
Blanco1
Opgeroepen1.546
Geldige stempassen822
Geldige volmachtbewijzen97
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers919
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage59%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Gelderland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Wijkgebouw de Rank was 68% en er zijn 1.062 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0302
Opkomst1.066
Geldige stemmen1.062
Ongeldig3
Blanco1
Opgeroepen1.554
Geldige stempassen968
Geldige volmachtbewijzen98
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.066
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage68%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Gelderland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Wijkgebouw de Rank was 84% en er zijn 1.322 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0302
Opkomst1.326
Geldige stemmen1.322
Ongeldig2
Blanco2
Opgeroepen1.566
Geldige stempassen1.179
Geldige volmachtbewijzen143
Geldige kiezerspassen3
Toegelaten kiezers1.325
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage84%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Waterschap Vallei en Veluwe 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Wijkgebouw de Rank was 66% en er zijn 1.046 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0302
Opkomst1.052
Geldige stemmen1.046
Ongeldig2
Blanco4
Opgeroepen1.583
Geldige stempassen952
Geldige volmachtbewijzen101
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.053
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage66%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Vallei en Veluwe 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Wijkgebouw de Rank was 55% en er zijn 881 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0302
Opkomst885
Geldige stemmen881
Ongeldig4
Blanco0
Opgeroepen1.588
Geldige stempassen774
Geldige volmachtbewijzen111
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers885
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage55%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Wijkgebouw de Rank was 66% en er zijn 1.045 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0302
Opkomst1.046
Geldige stemmen1.045
Ongeldig0
Blanco1
Opgeroepen1.572
Geldige stempassen925
Geldige volmachtbewijzen120
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers1.046
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage66%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wijkgebouw de Rank in Nunspeet.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Wijkgebouw de Rank bij 7 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021
StraatnaamPrins BernhardstraatPrins BernhardstraatPrins BernhardstraatPrins BernhardstraatPrins BernhardstraatPrins BernhardstraatPrins Bernhardstraat
Huisnummer17171717171717
Postcode8071LW8071LW8071LW8071LW8071LW8071LW8071LW
WoonplaatsnaamNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeetNunspeet
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@nunspeet.nl
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 7 verkiezingen die in Stembureau Wijkgebouw de Rank gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: