Stembureau Zonnekamp in Steenwijk

Stembureau Zonnekamp in Steenwijk

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Zonnekamp in Steenwijk. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 10 datasets voor stembureau Zonnekamp bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Zonnekamp in Steenwijk. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 10 datasets voor stembureau Zonnekamp bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De PVV was met 178 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Zonnekamp.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Zonnekamp Steenwijk, gemeente Steenwijkerland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Zonnekamp in Steenwijk is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV17821%
CDA12315%
VVD10713%
GL-PvdA10012%
D668510%
FvD556,5%
BBB516,1%
JA21424,99%
CU344,04%
50PLUS172,02%
SP161,9%
SGP131,55%
PvdD101,19%
DENK40,48%
Volt20,24%
FNP10,12%
NSC10,12%
BIJ110,12%
Vrede voor Dieren10,12%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Zonnekamp in Steenwijk? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Zonnekamp is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Zonnekamp was de PVV met 99 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Zonnekamp Steenwijk, gemeente Steenwijkerland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Zonnekamp in Steenwijk is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV9922%
GL-PvdA8919%
CDA5412%
BBB4710%
VVD398,5%
CU296,3%
NSC255,4%
D66153,27%
SGP143,05%
PvdD112,4%
FvD102,18%
SP91,96%
Volt71,53%
50PLUS40,87%
Piraten20,44%
BVNL20,44%
NL PLAN10,22%
JA2110,22%
MDD10,22%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Zonnekamp is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Zonnekamp was de PVV met 223 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Zonnekamp Steenwijk, gemeente Steenwijkerland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Zonnekamp in Steenwijk is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV22327%
NSC14218%
GL-PvdA11514%
VVD749,1%
BBB658%
CDA435,3%
CU354,32%
D66263,21%
SP253,08%
SGP141,73%
PvdD131,6%
FvD111,36%
50PLUS60,74%
Volt40,49%
PLAN30,37%
DENK30,37%
JA2130,37%
BVNL20,25%
BIJ120,25%
Piraten10,12%
SAMEN10,12%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau Zonnekamp is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
FvD was met 137 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Zonnekamp.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Overijssel 2019, Zonnekamp Steenwijk, gemeente Steenwijkerland.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Zonnekamp in Steenwijk is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
FvD13715%
PvdA13514%
CDA13414%
VVD10811%
CU818,6%
PVV808,5%
50PLUS727,7%
GroenLinks535,6%
SP525,5%
D66424,46%
PvdD333,51%
SGP121,28%
DENK20,21%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 13 partijen waarop bij stembureau Zonnekamp is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Zonnekamp beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Zonnekamp in Steenwijk
Stembureau aanduiding(en) origineelVerzorgingshuis Zonnekamp (6), Zonnekamp (4)
Aantal uitslagen4
Aantal locatiedata6
Aantal totaal10
BuurtnaamClingenborgh
WijknaamSteenwijk
WoonplaatsnaamSteenwijk
GemeentenaamSteenwijkerland
ProvincienaamOverijssel

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Zonnekamp samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Steenwijkerland om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Zonnekamp was 72% en er zijn 841 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM1708
Opkomst843
Geldige stemmen841
Ongeldig0
Blanco2
Opgeroepen1.162
Geldige stempassen767
Geldige volmachtbewijzen74
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers843
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage72%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Zonnekamp in Steenwijk.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Zonnekamp was 40% en er zijn 459 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM1708
Opkomst463
Geldige stemmen459
Ongeldig4
Blanco0
Opgeroepen1.161
Geldige stempassen423
Geldige volmachtbewijzen38
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers462
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten1
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage40%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Zonnekamp in Steenwijk.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Zonnekamp was 69% en er zijn 811 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1708
Opkomst815
Geldige stemmen811
Ongeldig2
Blanco2
Opgeroepen1.176
Geldige stempassen759
Geldige volmachtbewijzen56
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers817
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring2
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage69%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Zonnekamp in Steenwijk.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Overijssel 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Zonnekamp was 54% en er zijn 941 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM1708
Opkomst950
Geldige stemmen941
Ongeldig7
Blanco2
Opgeroepen1.734
Geldige stempassen882
Geldige volmachtbewijzen68
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers950
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage54%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Overijssel 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Zonnekamp in Steenwijk.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Zonnekamp bij 6 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Tweede Kamer 2023Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamOyershoeveOyershoeveOyershoeveOyershoeveOyershoeveOyershoeve
Huisnummer111111
Postcode8331XR8331XR8331XR8331XR8331XR8331XR
WoonplaatsnaamSteenwijkSteenwijkSteenwijkSteenwijkSteenwijkSteenwijk
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteverkiezingen@steenwijkerland.nlverkiezingen@steenwijkerland.nlverkiezingen@steenwijkerland.nlOyershoeve 1 SteenwijkVendelweg 1 SteenwijkVendelweg 1 Steenwijk
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-11-22T07:30:00geen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-11-22T21:00:00geen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 6 verkiezingen die in Stembureau Zonnekamp gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: