De Buunder in Biezenmortel

De Buunder in Biezenmortel

Bekijk héél véél informatie voor De Buunder in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor De Buunder in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van  De Buunder.Bekijk kaart
Over De Buunder
Er zijn 2 postcodes die horen bij de 29 adressen van De Buunder in Biezenmortel.

De Buunder in Biezenmortel heeft 2 postcodes, te weten: 5074PP en 5074PR. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 37. Weg De Buunder ligt in de buurt Kern Biezenmortel binnen de gemeente Tilburg.

Advertentie:

Kerncijfers van De Buunder
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor De Buunder.

De Buunder in BiezenmortelAantalBronJaar data
Postcodes2Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom29Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode29Kadaster2026
Adressen met woonfunctie29Kadaster2026
Panden29Kadaster2026
Percelen23Kadaster2026
Woningen25CBS2025
Huishoudens40CBS2025
Inwoners40CBS2025

Op deze pagina vind je alle adressen van De Buunder en de data over diverse onderwerpen die voor De Buunder bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
De Buunder: alle adressen
Tabel met alle 29 adressen van De Buunder.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
De Buunder15074PPBiezenmortelWoonfunctie103 m2Twee-onder-één-kap woning1986Cgeen dataWeg
De Buunder35074PPBiezenmortelWoonfunctie104 m2Twee-onder-één-kap woning1986C (voorlopig)geen dataWeg
De Buunder55074PPBiezenmortelWoonfunctie90 m2Hoekwoning1978Cgeen dataWeg
De Buunder75074PPBiezenmortelWoonfunctie112 m2Tussenwoning1978Cgeen dataWeg
De Buunder95074PPBiezenmortelWoonfunctie95 m2Tussenwoning1978Cgeen dataWeg
De Buunder115074PPBiezenmortelWoonfunctie90 m2Hoekwoning1978Cgeen dataWeg
De Buunder135074PPBiezenmortelWoonfunctie85 m2Hoekwoning1985Cgeen dataWeg
De Buunder155074PPBiezenmortelWoonfunctie85 m2Tussenwoning1985Bgeen dataWeg
De Buunder175074PPBiezenmortelWoonfunctie85 m2Tussenwoning1985Bgeen dataWeg
De Buunder195074PPBiezenmortelWoonfunctie85 m2Tussenwoning1985Bgeen dataWeg
De Buunder215074PPBiezenmortelWoonfunctie99 m2Hoekwoning1985Bgeen dataWeg
De Buunder235074PPBiezenmortelWoonfunctie115 m2Twee-onder-één-kap woning1980Cgeen dataWeg
De Buunder255074PPBiezenmortelWoonfunctie118 m2Twee-onder-één-kap woning1980C (voorlopig)geen dataWeg
De Buunder275074PPBiezenmortelWoonfunctie135 m2Twee-onder-één-kap woning1980Cgeen dataWeg
De Buunder295074PPBiezenmortelWoonfunctie123 m2Twee-onder-één-kap woning1980Cgeen dataWeg
De Buunder315074PPBiezenmortelWoonfunctie133 m2Twee-onder-één-kap woning1987C (voorlopig)geen dataWeg
De Buunder335074PPBiezenmortelWoonfunctie145 m2Twee-onder-één-kap woning1987C (voorlopig)geen dataWeg
De Buunder355074PPBiezenmortelWoonfunctie141 m2Vrijstaande woning1982Cgeen dataWeg
De Buunder375074PPBiezenmortelWoonfunctie162 m2Vrijstaande woning1980C (voorlopig)geen dataWeg
De Buunder25074PRBiezenmortelWoonfunctie169 m2Hoekwoning1987Bgeen dataWeg
De Buunder45074PRBiezenmortelWoonfunctie107 m2Twee-onder-één-kap woning1987Bgeen dataWeg
De Buunder65074PRBiezenmortelWoonfunctie107 m2Twee-onder-één-kap woning1987Bgeen dataWeg
De Buunder85074PRBiezenmortelWoonfunctie123 m2Twee-onder-één-kap woning1987Bgeen dataWeg
De Buunder105074PRBiezenmortelWoonfunctie107 m2Twee-onder-één-kap woning1987Bgeen dataWeg
De Buunder125074PRBiezenmortelWoonfunctie143 m2Twee-onder-één-kap woning1985Cgeen dataWeg
De Buunder145074PRBiezenmortelWoonfunctie107 m2Twee-onder-één-kap woning1985C (voorlopig)geen dataWeg
De Buunder165074PRBiezenmortelWoonfunctie126 m2Twee-onder-één-kap woning1985C (voorlopig)geen dataWeg
De Buunder185074PRBiezenmortelWoonfunctie145 m2Twee-onder-één-kap woning1985Cgeen dataWeg
De Buunder225074PRBiezenmortelWoonfunctie137 m2Vrijstaande woning1980Cgeen dataWeg

Bovenstaande tabel toont de 29 adressen van De Buunder. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 juli 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Tilburg zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 juli 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Tilburg
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 40 inwoners geregistreerd in 2025 op De Buunder.
  • In 2025 zijn er 40 huishoudens bekend op de adressen van De Buunder.
  • Er zijn 25 woningen geregistreerd met een adres met De Buunder (gegevens voor het jaar 2025).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan De Buunder was €449.828 in het jaar 2025.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in De Buunder
50% van de inwoners in De Buunder staat als vrouw geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2025 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in De Buunder
De Buunder in Biezenmortel telt 15 inwoners in de leeftijdsgroep 25-45 in 2025.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2025 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Tilburg bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2025.

Soorten woningen
Twee-onder-één-kap woningenen komen het meeste voor in De Buunder: er zijn 16 adressen met het woningtype twee-onder-één-kap woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in De Buunder.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 juli 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In De Buunder zijn er 29 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor De Buunder.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 19 panden uit de bouwperiode 1980 tot 1990 in De Buunder.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor De Buunder. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 juli 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in De Buunder zijn Energielabels C (20 adressen) en Energielabels B (9 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in De Buunder. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 juli 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels C komt het meeste voor in De Buunder: 20 adressen hebben energielabel Energielabels C. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Tilburg bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop

Er zijn voor De Buunder geen verkeersongevallen bekend. De dataset met verkeersongevallen is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen is bepaald welke ongevallen binnen De Buunder vallen. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Tilburg.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Download alle data voor de gemeente Tilburg
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Tilburg.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Tilburg. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Tilburg. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Gebieden
Tabel met de gebieden die De Buunder ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode5074PP19
Postcode5074PR10
Postcode numeriek507429
WoonkernBiezenmortel29
WoonplaatsBiezenmortel29
BuurtKern Biezenmortel29
WijkBiezenmortel29
GemeenteTilburg29
ProvincieNoord-Brabant29
WaterschapWaterschap De Dommel29
LandNederland29

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die De Buunder ‘raken’. De Buunder ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van De Buunder en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer De Buunder door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron