’t Tuigleerstraatje in Cuijk

’t Tuigleerstraatje in Cuijk

Bekijk héél véél informatie voor het ’t Tuigleerstraatje in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens en woningen van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor het ’t Tuigleerstraatje in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens en woningen van het CBS.
Kaart van het ’t Tuigleerstraatje.Bekijk kaart
Over het ’t Tuigleerstraatje
Postcode 5431DB is de enige postcode bij het ’t Tuigleerstraatje in Cuijk.

Het ’t Tuigleerstraatje in Cuijk telt 26 adressen en die hebben 5431DB als postcode. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 26. Weg ’t Tuigleerstraatje ligt in de buurt Cuijk kern binnen de gemeente Land van Cuijk.

Advertentie:

Kerncijfers van het ’t Tuigleerstraatje
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor het ’t Tuigleerstraatje.

’t Tuigleerstraatje in CuijkAantalBronJaar data
Postcodes1Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom26Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom0Kadaster2026
Adressen met postcode25Kadaster2026
Adressen met woonfunctie20Kadaster2026
Panden4Kadaster2026
Percelen3Kadaster2026
Woningen10CBS2024
Huishoudens5CBS2024
Inwoners40CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van het ’t Tuigleerstraatje en de data over diverse onderwerpen die voor het ’t Tuigleerstraatje bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
’t Tuigleerstraatje: alle adressen
Tabel met alle 26 adressen van het ’t Tuigleerstraatje.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
’t Tuigleerstraatje15431DBCuijkBijeenkomstfunctie316 m2n.v.t.1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje35431DBCuijkIndustriefunctie18 m2n.v.t.1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje4 - a5431DBCuijkWoonfunctie30 m2Appartement1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje45431DBCuijkWoonfunctie23 m2Appartement1850G (voorlopig)geen dataWeg
’t Tuigleerstraatje5 - a5431DBCuijkWoonfunctie47 m2Appartement1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje5 - b5431DBCuijkWoonfunctie46 m2Appartement1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje5 - c5431DBCuijkWoonfunctie45 m2Appartement1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje5 - d5431DBCuijkWoonfunctie50 m2Appartement1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje55431DBCuijkBijeenkomstfunctie111 m2n.v.t.1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje7 - a5431DBCuijkWoonfunctie48 m2Appartement1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje7 - b5431DBCuijkWoonfunctie56 m2Appartement1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje7 - c5431DBCuijkWoonfunctie61 m2Appartement1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje7 - d5431DBCuijkWoonfunctie65 m2Appartement1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje75431DBCuijkBijeenkomstfunctie188 m2n.v.t.1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje85431DBCuijkWoonfunctie362 m2Appartement1850Ageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje95431DBCuijkWinkelfunctie567 m2n.v.t.1850geen datageen dataWeg
’t Tuigleerstraatje105431DBCuijkWoonfunctie363 m2Appartement1850G (voorlopig)geen dataWeg
’t Tuigleerstraatje125431DBCuijkWoonfunctie42 m2Appartement1850G (voorlopig)geen dataWeg
’t Tuigleerstraatje145431DBCuijkWoonfunctie31 m2Appartement1850G (voorlopig)geen dataWeg
’t Tuigleerstraatje165431DBCuijkWoonfunctie30 m2Appartement1850G (voorlopig)geen dataWeg
’t Tuigleerstraatje185431DBCuijkWoonfunctie33 m2Appartement1850Ggeen dataWeg
’t Tuigleerstraatje205431DBCuijkWoonfunctie40 m2Appartement1850G (voorlopig)geen dataWeg
’t Tuigleerstraatje225431DBCuijkWoonfunctie31 m2Appartement1850G (voorlopig)geen dataWeg
’t Tuigleerstraatje245431DBCuijkWoonfunctie31 m2Appartement1850G (voorlopig)geen dataWeg
’t Tuigleerstraatje265431DBCuijkWoonfunctie32 m2Appartement1850G (voorlopig)geen dataWeg
’t Tuigleerstraatje6geen postcodeCuijkOverige gebruiksfunctie8 m2n.v.t.1850geen datageen dataWeg

Bovenstaande tabel toont de 26 adressen van het ’t Tuigleerstraatje. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 januari 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Land van Cuijk zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 januari 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Land van Cuijk
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens en woningen
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 40 inwoners geregistreerd in 2024 op het ’t Tuigleerstraatje.
  • In 2024 zijn er 5 huishoudens bekend op de adressen van het ’t Tuigleerstraatje.
  • Er zijn 10 woningen geregistreerd met een adres met het ’t Tuigleerstraatje (gegevens voor het jaar 2024).

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in het ’t Tuigleerstraatje
75% van de inwoners in het ’t Tuigleerstraatje staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in het ’t Tuigleerstraatje
Het ’t Tuigleerstraatje in Cuijk telt 15 inwoners in de leeftijdsgroep 25-45 in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Land van Cuijk bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Appartementenen komen het meeste voor in het ’t Tuigleerstraatje: er zijn 20 adressen met het woningtype appartementen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in het ’t Tuigleerstraatje.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In het ’t Tuigleerstraatje zijn er 20 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor het ’t Tuigleerstraatje.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 4 panden uit de bouwperiode 1700 tot 1900 in het ’t Tuigleerstraatje.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor het ’t Tuigleerstraatje. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in het ’t Tuigleerstraatje zijn Energielabels G (10 adressen) en Energielabels A (1 adres).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in het ’t Tuigleerstraatje. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels G komt het meeste voor in het ’t Tuigleerstraatje: 10 adressen hebben energielabel Energielabels G. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Land van Cuijk bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in het ’t Tuigleerstraatje in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor het ’t Tuigleerstraatje. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in het ’t Tuigleerstraatje plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade0
Totaal0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van het ’t Tuigleerstraatje is bepaald welke ongevallen aan het ’t Tuigleerstraatje toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Land van Cuijk.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die het ’t Tuigleerstraatje ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode5431DB25
PostcodeGeen postcode1
Postcode numeriek543125
WoonkernCuijk26
WoonplaatsCuijk26
BuurtCuijk kern26
WijkCuijk26
GemeenteLand van Cuijk26
ProvincieNoord-Brabant26
WaterschapWaterschap Aa en Maas26
LandNederland26

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die het ’t Tuigleerstraatje ‘raken’. ’t Tuigleerstraatje ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van ’t Tuigleerstraatje en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer ’t Tuigleerstraatje door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Land van Cuijk
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Land van Cuijk.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Land van Cuijk. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Land van Cuijk. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: