Stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch

Stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 16 datasets voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 16 datasets voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti bekend.
Gemeenteraadsverkiezingen 2026, stemmen per partij
Lokaal Halderberge was met 272 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2026 bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2026, Cultuur Centrum Fidei et Arti Oudenbosch, gemeente Halderberge.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2026 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Lokaal Halderberge27230%
VVD24727%
FvD12013%
CDA889,7%
D66727,9%
PRO616,7%
WOS Halderberge515,6%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van de stemmers bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 7 politieke partijen waarop bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti is gestemd.

Advertentie:

Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti was de PVV met 412 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Cultuur Centrum Fidei et Arti Oudenbosch, gemeente Halderberge.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV41228%
VVD24116%
D6617512%
CDA15711%
PRO1097,4%
JA21966,6%
FvD815,5%
DENK543,69%
SP302,05%
BBB291,98%
50PLUS271,84%
PvdD201,37%
Volt140,96%
CU80,55%
NSC60,41%
SGP20,14%
BVNL20,14%
BIJ110,07%
Vrede voor Dieren10,07%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti was de PVV met 185 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Cultuur Centrum Fidei et Arti Oudenbosch, gemeente Halderberge.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV18526%
VVD11015%
PRO10815%
CDA9413%
D66365%
BBB344,74%
SP304,18%
PvdD283,9%
FvD243,34%
50PLUS202,79%
NSC172,37%
Volt152,09%
CU70,97%
JA2140,56%
Piraten40,56%
MDD20,28%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 501 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Cultuur Centrum Fidei et Arti Oudenbosch, gemeente Halderberge.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV50136%
VVD21916%
NSC17913%
PRO1148,2%
BBB644,59%
SP574,09%
D66574,09%
DENK443,16%
CDA382,73%
FvD282,01%
PvdD261,87%
Volt171,22%
JA21161,15%
50PLUS130,93%
CU90,65%
Splinter40,29%
BIJ140,29%
SAMEN30,22%
PLAN10,07%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti was de VVD met 276 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Cultuur Centrum Fidei et Arti Oudenbosch, gemeente Halderberge.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD27629%
Lokaal Halderberge26028%
CDA13314%
D669710%
WOS929,8%
PvdA/GroenLinks838,8%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 6 politieke partijen waarop bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti was de VVD met 379 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Cultuur Centrum Fidei et Arti Oudenbosch, gemeente Halderberge.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD37926%
PVV26218%
D6615010%
FvD1057,3%
SP1027,1%
CDA936,4%
DENK674,64%
GroenLinks533,67%
PvdA513,53%
JA21362,49%
PvdD322,21%
Volt261,8%
CU161,11%
50PLUS140,97%
Code Oranje120,83%
Splinter90,62%
BIJ180,55%
BBB70,48%
NIDA50,35%
Piraten50,35%
Oprecht30,21%
Blanco30,21%
Jezus leeft20,14%
Lijst Henk Krol20,14%
Partij van de Eenheid10,07%
DFP10,07%
JONG10,07%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 27 partijen waarop bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
Het CDA was met 155 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Brabant 2019, Cultuur Centrum Fidei et Arti Oudenbosch, gemeente Halderberge.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
CDA15516%
FvD15315%
VVD14314%
PVV10410%
SP888,8%
GroenLinks646,4%
PvdA585,8%
D66555,5%
PvdD484,8%
50PLUS444,4%
Lokaal Brabant292,9%
Ouderen Appèl - Hart voor Brabant232,3%
CU SGP151,5%
DENK131,3%
Senioren Brabant60,6%
Code Oranje20,2%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch
Stembureau aanduiding(en) origineelCult.centr. Fidei et Arti (4), Cultureel Centrum Fidei et Arti (4), Cultuur Centrum Fidei et Arti (3), Cultuur centrum Fidei et Arti (2), Fidei et Arti (2), Cultureel centrum Fidei et Arti (1)
Aantal uitslagen7
Aantal locatiedata9
Aantal totaal16
BuurtnaamOudenbosch-Centrum
WijknaamOudenbosch
WoonplaatsnaamOudenbosch
GemeentenaamHalderberge
ProvincienaamNoord-Brabant

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Halderberge om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Voorbeeld van datasets per gemeente
Download eersteklas data voor de gemeente Halderberge

Krijg toegang tot uitgebreide Excel-documenten met verkiezingsdata en heel veel andere data over Halderberge.

Bekijk download

Advertentie:

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2026
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2026 in stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti was 50% en er zijn 911 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2026
GemeentecodeGM1655
Opkomst915
Geldige stemmen911
Ongeldig3
Blanco1
Opgeroepen1.819
Geldige stempassen824
Geldige volmachtbewijzen91
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers915
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage50%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2026 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti was 90% en er zijn 1.465 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM1655
Opkomst1.487
Geldige stemmen1.465
Ongeldig11
Blanco11
Opgeroepen1.651
Geldige stempassen1.338
Geldige volmachtbewijzen142
Geldige kiezerspassen7
Toegelaten kiezers1.487
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage90%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti was 51% en er zijn 718 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM1655
Opkomst721
Geldige stemmen718
Ongeldig1
Blanco2
Opgeroepen1.414
Geldige stempassen648
Geldige volmachtbewijzen68
Geldige kiezerspassen5
Toegelaten kiezers721
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljettengeen data
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage51%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti was 99% en er zijn 1.394 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1655
Opkomst1.401
Geldige stemmen1.394
Ongeldig2
Blanco5
Opgeroepen1.419
Geldige stempassen1.261
Geldige volmachtbewijzen138
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers1.401
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage99%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti was 42% en er zijn 941 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM1655
Opkomst945
Geldige stemmen941
Ongeldig1
Blanco3
Opgeroepen2.255
Geldige stempassen838
Geldige volmachtbewijzen108
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers946
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage42%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti was 71% en er zijn 1.445 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM1655
Opkomst1.448
Geldige stemmen1.445
Ongeldig1
Blanco2
Opgeroepen2.039
Geldige stempassen1.272
Geldige volmachtbewijzen175
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers1.448
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage71%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Brabant 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti was 51% en er zijn 1.000 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM1655
Opkomst1.003
Geldige stemmen1.000
Ongeldig2
Blanco1
Opgeroepen1.954
Geldige stempassen922
Geldige volmachtbewijzen82
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.004
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljettengeen data
Geen briefstembiljettengeen data
Opkomstpercentage51%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Brabant 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti in Oudenbosch.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti bij 9 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingGemeenteraad 2026Tweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Tweede Kamer 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamPast HellemonsstraatPast HellemonsstraatPast HellemonsstraatPagnevaartwegPast HellemonsstraatPast HellemonsstraatPast HellemonsstraatPast HellemonsstraatPast Hellemonsstraat
Huisnummer1116411111
Postcode4731HV4731HV4731HV4731AE4731HV4731HV4731HV4731HV4731HV
WoonplaatsnaamOudenboschOudenboschOudenboschOudenboschOudenboschOudenboschOudenboschOudenboschOudenbosch
Website locatiegeen datageen datageen datahttps://www.halderberge.nl/verkiezingengeen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteTeam Verkiezingen verkiezingen@halderberge.nl 0165390500Team Verkiezingen verkiezingen@halderberge.nl 0165390500Team Verkiezingen verkiezingen@halderberge.nl 0165390500Afdeling Burgerzaken verkiezingen@halderberge.nlAfdeling Burgerzaken verkiezingen@halderberge.nlAfdeling Burgerzaken verkiezingen@halderberge.nlgemeente@halderberge.nl 14 0165gemeente@halderberge.nl 14 0165gemeente@halderberge.nl 14 0165
Openingstijd2026-03-18T07:30:002025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-11-22T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2026-03-18T21:00:002025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-11-22T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltejageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendenneegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datajageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 9 verkiezingen die in Stembureau Cultuur Centrum Fidei et Arti gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen.

Elke bijdrage helpt om data actueel te houden en nieuwe inzichten toe te voegen.

Doneer en help mee
Deel deze pagina

Vind je deze pagina interessant? Inspireer anderen via social media.

Blijf op de hoogte

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Voeg ons toe in Google

Voeg AlleCijfers.nl toe als voorkeursbron in Google en je ziet ons vaker terug in je zoekresultaten.

Voeg ons toe als voorkeursbron