Stembureau De Paaskerk in Amstelveen

Stembureau De Paaskerk in Amstelveen

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau De Paaskerk in Amstelveen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 23 datasets voor stembureau De Paaskerk bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau De Paaskerk in Amstelveen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 23 datasets voor stembureau De Paaskerk bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
D66 was met 210 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau De Paaskerk.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, De Paaskerk Amstelveen, gemeente Amstelveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Paaskerk in Amstelveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
D6621018%
GL-PvdA20717%
PVV18716%
VVD16114%
CDA998,4%
JA21766,4%
FvD453,8%
SP373,12%
PvdD352,95%
DENK302,53%
50PLUS191,6%
BBB181,52%
Volt141,18%
CU131,1%
SGP100,84%
BIJ160,51%
Piraten50,42%
BVNL50,42%
NSC40,34%
Vrede voor Dieren40,34%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau De Paaskerk in Amstelveen? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau De Paaskerk is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau De Paaskerk was GL-PvdA met 177 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, De Paaskerk Amstelveen, gemeente Amstelveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Paaskerk in Amstelveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA17722%
PVV13016%
VVD9812%
D66668,3%
PvdD516,4%
Volt475,9%
CDA475,9%
FvD324,02%
NSC273,39%
SP273,39%
BBB243,02%
CU202,51%
50PLUS141,76%
SGP101,26%
JA2191,13%
NL PLAN60,75%
MDD50,63%
Piraten30,38%
BVNL20,25%
van de Regio10,13%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau De Paaskerk is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau De Paaskerk was de VVD met 125 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2023, De Paaskerk Amstelveen, gemeente Amstelveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Paaskerk in Amstelveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD12512%
PvdA11912%
GroenLinks11311%
BBB10310%
D66696,9%
PvdD666,6%
SP646,4%
JA21585,8%
CDA555,5%
PVV474,67%
FvD464,57%
50PLUS424,17%
CU393,87%
Volt292,88%
AWP90,89%
Piraten60,6%
BVNL60,6%
Onafhankelijke Politiek-NH OPNH40,4%
Nederland met een PLAN (S.V.P.)20,2%
DENK20,2%
Code Oranje20,2%
Namens Noord-Hollanders.10,1%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau De Paaskerk is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 254 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau De Paaskerk.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, De Paaskerk Amstelveen, gemeente Amstelveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Paaskerk in Amstelveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV25420%
GL-PvdA25020%
VVD20316%
NSC13811%
D66836,5%
SP665,2%
PvdD443,47%
CDA423,31%
DENK403,15%
BBB342,68%
FvD332,6%
CU251,97%
Volt201,58%
SGP90,71%
50PLUS70,55%
JA2170,55%
BVNL60,47%
BIJ150,39%
Piraten10,08%
LEF10,08%
Splinter10,08%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau De Paaskerk is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau De Paaskerk was 50PLUS met 1 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Hoogheemraadschap van Rijnland 2023, De Paaskerk Amstelveen, gemeente Amstelveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Paaskerk in Amstelveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
50PLUS133%
CDA133%
VVD133%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 3 politieke partijen waarop bij stembureau De Paaskerk is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau De Paaskerk was de PvdA met 173 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023, De Paaskerk Amstelveen, gemeente Amstelveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Paaskerk in Amstelveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA17316%
Water Natuurlijk17116%
BBB15415%
VVD13413%
PvdD12312%
50PLUS625,9%
CDA575,4%
AWP524,93%
CU494,64%
BVNL413,89%
De Groenen333,13%
DRPP60,57%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau De Paaskerk is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De VVD was met 231 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau De Paaskerk.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, De Paaskerk Amstelveen, gemeente Amstelveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Paaskerk in Amstelveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD23117%
Burgerbelangen Amstelveen20715%
GroenLinks17112%
D6616011%
PvdA1299,3%
SP1128%
Actief voor Amstelveen856,1%
Goed voor Amstelveen805,7%
CDA634,52%
CU614,38%
50PLUS513,66%
BVNL443,16%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau De Paaskerk is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau De Paaskerk was de VVD met 624 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, De Paaskerk Amstelveen, gemeente Amstelveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Paaskerk in Amstelveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD62423%
D6642916%
PVV26610%
PvdA2439,1%
SP1997,5%
CDA1947,3%
GroenLinks1395,2%
PvdD1224,58%
FvD923,45%
Volt772,89%
CU702,63%
JA21552,07%
DENK351,31%
BIJ1321,2%
50PLUS210,79%
SGP140,53%
NIDA100,38%
Splinter50,19%
Trots50,19%
U-Buntu50,19%
NLBeter40,15%
BBB40,15%
Lijst Henk Krol40,15%
Piraten30,11%
Code Oranje30,11%
Oprecht20,08%
LP20,08%
JONG20,08%
Vrij en Sociaal Nederland20,08%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 29 partijen waarop bij stembureau De Paaskerk is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau De Paaskerk was GroenLinks met 127 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2019, De Paaskerk Amstelveen, gemeente Amstelveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Paaskerk in Amstelveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GroenLinks12715%
FvD12515%
VVD10913%
PvdA748,6%
CU677,8%
PVV627,2%
SP607%
PvdD566,5%
D66505,8%
CDA455,2%
50PLUS445,1%
Ouderenpartij Noord-Holland171,98%
Code Oranje131,51%
DENK91,05%
NIDA20,23%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 15 partijen waarop bij stembureau De Paaskerk is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau De Paaskerk beschikbaar zijn.
StembureauStembureau De Paaskerk in Amstelveen
Stembureau aanduiding(en) origineelPaaskerk (19), Dinsdag Paaskerk (2), Maandag Paaskerk (2)
Aantal uitslagen13
Aantal locatiedata10
Aantal totaal23
BuurtnaamAugustinuspark
WijknaamKeizer Karelpark
WoonplaatsnaamAmstelveen
GemeentenaamAmstelveen
ProvincienaamNoord-Holland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau De Paaskerk samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Amstelveen om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau De Paaskerk was geen data en er zijn 1.185 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0362
Opkomst1.198
Geldige stemmen1.185
Ongeldig9
Blanco4
Opgeroepen0
Geldige stempassen1.100
Geldige volmachtbewijzen103
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers1.207
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten9
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring9
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Paaskerk in Amstelveen.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau De Paaskerk was geen data en er zijn 796 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0362
Opkomst800
Geldige stemmen796
Ongeldig1
Blanco3
Opgeroepen0
Geldige stempassen713
Geldige volmachtbewijzen87
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers800
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Paaskerk in Amstelveen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau De Paaskerk was geen data en er zijn 1.007 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0362
Opkomst1.015
Geldige stemmen1.007
Ongeldig1
Blanco7
Opgeroepen0
Geldige stempassen936
Geldige volmachtbewijzen79
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.015
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Paaskerk in Amstelveen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau De Paaskerk was geen data en er zijn 1.269 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0362
Opkomst1.276
Geldige stemmen1.269
Ongeldig3
Blanco4
Opgeroepen0
Geldige stempassen1.160
Geldige volmachtbewijzen114
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers1.276
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Paaskerk in Amstelveen.

Verkiezingsproces, Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau De Paaskerk was geen data en er zijn 1.055 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0362
Opkomst1.073
Geldige stemmen1.055
Ongeldig8
Blanco10
Opgeroepen0
Geldige stempassen1.006
Geldige volmachtbewijzen66
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.072
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Paaskerk in Amstelveen.

Verkiezingsproces, Hoogheemraadschap van Rijnland 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau De Paaskerk was geen data en er zijn 3 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0362
Opkomst3
Geldige stemmen3
Ongeldig0
Blanco0
Opgeroepen0
Geldige stempassen3
Geldige volmachtbewijzen0
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers3
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Hoogheemraadschap van Rijnland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Paaskerk in Amstelveen.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau De Paaskerk was 38% en er zijn 1.394 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0362
Opkomst1.406
Geldige stemmen1.394
Ongeldig8
Blanco4
Opgeroepen3.705
Geldige stempassen1.284
Geldige volmachtbewijzen122
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.406
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage38%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Paaskerk in Amstelveen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau De Paaskerk was 71% en er zijn 2.663 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0362
Opkomst2.679
Geldige stemmen2.663
Ongeldig5
Blanco11
Opgeroepen3.750
Geldige stempassen2.455
Geldige volmachtbewijzen219
Geldige kiezerspassen9
Toegelaten kiezers2.683
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten5
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring5
Andere verklaring1
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage71%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Paaskerk in Amstelveen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau De Paaskerk was 60% en er zijn 860 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0362
Opkomst866
Geldige stemmen860
Ongeldig1
Blanco5
Opgeroepen1.430
Geldige stempassen796
Geldige volmachtbewijzen70
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers866
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage60%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Paaskerk in Amstelveen.

Locatiedata
Er konden in Stembureau De Paaskerk bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamAugustinusparkAugustinusparkAugustinusparkAugustinusparkAugustinusparkAugustinusparkAugustinusparkAugustinusparkAugustinusparkAugustinuspark
Huisnummer1111111111
Postcode1185CN1185CN1185CN1185CN1185CN1185CN1185CN1185CN1185CN1185CN
WoonplaatsnaamAmstelveenAmstelveenAmstelveenAmstelveenAmstelveenAmstelveenAmstelveenAmstelveenAmstelveenAmstelveen
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteverkiezingen@amstelveen.nl Laan Nieuwer-Amstel 1 1182 JR AmstelveenProjectteam Verkiezingen verkiezingen@amstelveen.nl 020-5404911 Gemeente Amstelveen Postbus 4 1180 BAProjectteam Verkiezingen verkiezingen@amstelveen.nl 020-5404911 Gemeente Amstelveen Postbus 4 1180 BAProjectteam Verkiezingen verkiezingen@amstelveen.nl 020-5404911 Gemeente Amstelveen Postbus 4 1180 BAProjectteam Verkiezingen verkiezingen@amstelveen.nl 020-5404911 Gemeente Amstelveen Postbus 4 1180 BAProjectteam Verkiezingen verkiezingen@amstelveen.nl 020-5404911 Gemeente Amstelveen Postbus 4 1180 BAProjectteam Verkiezingen verkiezingen@amstelveen.nl 020-5404911 Gemeente Amstelveen Postbus 4 1180 BAProjectteam Verkiezingen verkiezingen@amstelveen.nl 020-5404929 Gemeente Amstelveen Postbus 4 1180 BAProjectteam Verkiezingen verkiezingen@amstelveen.nl 020-5404929 Gemeente Amstelveen Postbus 4 1180 BAProjectteam Verkiezingen verkiezingen@amstelveen.nl 020-5404929 Gemeente Amstelveen Postbus 4 1180 BA
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau De Paaskerk gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: