Stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen

Stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 13 datasets voor stembureau De Twee Linden bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 13 datasets voor stembureau De Twee Linden bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De PVV was met 249 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau De Twee Linden.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, De Twee Linden Beneden-Leeuwen, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV24924%
VVD21821%
CDA15415%
D6614414%
JA21848%
GL-PvdA666,3%
FvD524,97%
BBB181,72%
SP181,72%
50PLUS161,53%
PvdD111,05%
SGP70,67%
Volt40,38%
BVNL20,19%
CU20,19%
NSC20,19%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau De Twee Linden is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau De Twee Linden was de PVV met 148 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, De Twee Linden Beneden-Leeuwen, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV14823%
CDA11919%
VVD8814%
GL-PvdA7412%
BBB558,7%
D66436,8%
Volt213,32%
NSC172,69%
FvD162,53%
PvdD152,37%
SP121,9%
50PLUS81,26%
JA2150,79%
SGP40,63%
Piraten20,32%
CU20,32%
BVNL20,32%
MDD20,32%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau De Twee Linden is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau De Twee Linden was de BBB met 177 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Gelderland 2023, De Twee Linden Beneden-Leeuwen, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB17729%
VVD10717%
CDA7913%
PvdA498%
JA21345,5%
GroenLinks284,55%
PVV223,57%
Volt193,08%
D66182,92%
CU172,76%
Lokale Partijen Gelderland152,44%
SP142,27%
50PLUS142,27%
FvD91,46%
ONS Gelderland50,81%
PvdD50,81%
BVNL40,65%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 17 partijen waarop bij stembureau De Twee Linden is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 351 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau De Twee Linden.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, De Twee Linden Beneden-Leeuwen, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV35131%
VVD26924%
NSC14413%
GL-PvdA958,4%
D66595,2%
BBB504,42%
CDA464,06%
SP413,62%
FvD181,59%
PvdD151,33%
Volt100,88%
JA2180,71%
DENK60,53%
BVNL50,44%
SGP40,35%
50PLUS30,27%
LP30,27%
CU20,18%
SAMEN10,09%
Splinter10,09%
LEF10,09%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau De Twee Linden is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau De Twee Linden was de BBB met 199 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Rivierenland 2023, De Twee Linden Beneden-Leeuwen, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB19933%
VVD9115%
CDA9015%
Water Natuurlijk6711%
PvdA426,9%
50PLUS284,63%
JA21264,3%
AWP193,14%
PvdD182,98%
BVNL101,65%
CU81,32%
Water Lokaal71,16%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau De Twee Linden is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau De Twee Linden was FD Partij Beneden-Leeuwen met 154 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, De Twee Linden Beneden-Leeuwen, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
FD Partij Beneden-Leeuwen15450%
VVD5016%
Sociaal Maas en Waal4816%
CDA4715%
F.D. Maasdorpen30,98%
F.D. Wamel20,65%
F.D. Boven-Leeuwen10,33%
F.D. Dreumel10,33%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 8 politieke partijen waarop bij stembureau De Twee Linden is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau De Twee Linden beschikbaar zijn.
StembureauStembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen
Stembureau aanduiding(en) origineelDe Twee Linden (11), Herberg de Linden (2)
Aantal uitslagen6
Aantal locatiedata7
Aantal totaal13
BuurtnaamKern Beneden-Leeuwen
WijknaamBeneden-Leeuwen
WoonplaatsnaamBeneden-Leeuwen
GemeentenaamWest Maas en Waal
ProvincienaamGelderland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau De Twee Linden samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente West Maas en Waal om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau De Twee Linden was geen data en er zijn 1.047 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0668
Opkomst1.052
Geldige stemmen1.047
Ongeldig3
Blanco2
Opgeroepen0
Geldige stempassen958
Geldige volmachtbewijzen89
Geldige kiezerspassen5
Toegelaten kiezers1.052
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau De Twee Linden was geen data en er zijn 633 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0668
Opkomst633
Geldige stemmen633
Ongeldig0
Blanco0
Opgeroepen0
Geldige stempassen547
Geldige volmachtbewijzen84
Geldige kiezerspassen3
Toegelaten kiezers634
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Gelderland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau De Twee Linden was geen data en er zijn 616 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0668
Opkomst617
Geldige stemmen616
Ongeldig1
Blanco0
Opgeroepen0
Geldige stempassen562
Geldige volmachtbewijzen55
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers617
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Gelderland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau De Twee Linden was geen data en er zijn 1.132 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0668
Opkomst1.134
Geldige stemmen1.132
Ongeldig1
Blanco1
Opgeroepen0
Geldige stempassen1.017
Geldige volmachtbewijzen117
Geldige kiezerspassen3
Toegelaten kiezers1.137
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten3
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring3
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen.

Verkiezingsproces, Waterschap Rivierenland 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau De Twee Linden was geen data en er zijn 605 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0668
Opkomst612
Geldige stemmen605
Ongeldig2
Blanco5
Opgeroepen0
Geldige stempassen557
Geldige volmachtbewijzen55
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers612
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Rivierenland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau De Twee Linden was 15% en er zijn 306 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0668
Opkomst308
Geldige stemmen306
Ongeldig1
Blanco1
Opgeroepen2.047
Geldige stempassen276
Geldige volmachtbewijzen32
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers308
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage15%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau De Twee Linden in Beneden-Leeuwen.

Locatiedata
Er konden in Stembureau De Twee Linden bij 7 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021
StraatnaamZandstraatZandstraatZandstraatZandstraatZandstraatZandstraatZandstraat
Huisnummer100100100100100100100
Postcode6658CX6658CX6658CX6658CX6658CX6658CX6658CX
WoonplaatsnaamBeneden-LeeuwenBeneden-LeeuwenBeneden-LeeuwenBeneden-LeeuwenBeneden-LeeuwenBeneden-LeeuwenBeneden-Leeuwen
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteverkiezingen@westmaasenwaal.nl Dijkstraat 11 6658 AG Beneden-Leeuwenverkiezingen@westmaasenwaal.nlGemeente West Maas en Waal 14 0487verkiezingen@westmaasenwaal.nlGemeente West Maas en Waal 14 0487Gemeente West Maas en Waal 14 0487verkiezingen@westmaasenwaal.nl
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 7 verkiezingen die in Stembureau De Twee Linden gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: