Stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam

Stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 17 datasets voor stembureau Gymzaal Kantershof bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 17 datasets voor stembureau Gymzaal Kantershof bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
GL-PvdA was met 201 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Gymzaal Kantershof.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Gymzaal Kantershof Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA20125%
PVV10613%
D669913%
DENK698,7%
BIJ1567,1%
CU567,1%
VVD415,2%
PvdD415,2%
CDA243,04%
SP202,53%
JA21202,53%
FvD141,77%
SGP111,39%
Volt91,14%
50PLUS70,89%
BBB70,89%
Vrede voor Dieren30,38%
BVNL20,25%
PVDR10,13%
LP10,13%
Ellect10,13%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Kantershof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Gymzaal Kantershof was GL-PvdA met 142 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Gymzaal Kantershof Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA14237%
PvdD5214%
PVV5113%
D66287,3%
Volt215,5%
VVD164,16%
SP143,64%
CU133,38%
CDA112,86%
Piraten92,34%
NSC71,82%
BBB51,3%
50PLUS41,04%
FvD41,04%
JA2130,78%
MDD20,52%
NL PLAN10,26%
SGP10,26%
BVNL10,26%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Kantershof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Gymzaal Kantershof was de PvdA met 117 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2023, Gymzaal Kantershof Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA11718%
GroenLinks7511%
PvdD7011%
BBB538%
SP527,9%
PVV477,1%
DENK416,2%
VVD395,9%
CU294,39%
JA21274,08%
D66203,03%
Volt172,57%
FvD142,12%
CDA111,66%
50PLUS111,66%
AWP91,36%
BVNL91,36%
Nederland met een PLAN (S.V.P.)60,91%
Piraten60,91%
Onafhankelijke Politiek-NH OPNH40,61%
Jezus leeft30,45%
Code Oranje10,15%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Kantershof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
GL-PvdA was met 223 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Gymzaal Kantershof.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Gymzaal Kantershof Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA22322%
PVV17818%
DENK10410%
NSC10110%
BIJ1706,9%
VVD575,6%
CU545,3%
SP484,74%
PvdD383,75%
D66353,46%
FvD323,16%
BBB212,08%
50PLUS111,09%
CDA100,99%
Volt90,89%
BVNL60,59%
SGP50,49%
JA2130,3%
Piraten20,2%
LP20,2%
LEF20,2%
SAMEN10,1%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Kantershof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Gymzaal Kantershof was de PvdA met 192 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023, Gymzaal Kantershof Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA19228%
PvdD11116%
BBB8312%
VVD548%
Water Natuurlijk507,4%
CU426,2%
AWP385,6%
50PLUS304,45%
De Groenen304,45%
CDA213,12%
BVNL182,67%
DRPP50,74%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau Gymzaal Kantershof is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Gymzaal Kantershof was de PvdA met 211 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Gymzaal Kantershof Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA21119%
BIJ115314%
GroenLinks1059,6%
CU928,4%
SP767%
DENK676,1%
D66625,7%
VVD585,3%
PvdD484,4%
JA21413,76%
FvD333,02%
CDA252,29%
Volt232,11%
50PLUS201,83%
PvdO151,37%
De Groenen Basis Piraten121,1%
BVNL111,01%
Hart voor Vrijheid Amsterdam100,92%
Democratisch Socialisten Amsterdam90,82%
St3m90,82%
LEF60,55%
SGP30,27%
DFP20,18%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 23 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Kantershof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
BIJ1 was met 340 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Gymzaal Kantershof.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Gymzaal Kantershof Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BIJ134018%
D6622412%
VVD1668,6%
GroenLinks1638,4%
PvdA1507,7%
DENK1346,9%
CU1326,8%
SP1286,6%
PVV1025,3%
PvdD1015,2%
FvD723,71%
CDA472,42%
NIDA462,37%
Volt412,11%
JA21221,13%
50PLUS160,82%
Piraten140,72%
U-Buntu90,46%
Jezus leeft60,31%
SGP60,31%
Splinter40,21%
Code Oranje40,21%
Oprecht20,1%
BBB20,1%
Partij van de Eenheid20,1%
Trots20,1%
NLBeter20,1%
Partij voor de Republiek10,05%
LP10,05%
JONG10,05%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 30 partijen waarop bij stembureau Gymzaal Kantershof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Gymzaal Kantershof beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam
Stembureau aanduiding(en) origineelGymzaal Kantershof (16), Kantershof 634 (1)
Aantal uitslagen10
Aantal locatiedata7
Aantal totaal17
BuurtnaamKantershof
WijknaamGeerdinkhof/Kantershof
WoonplaatsnaamAmsterdam
GemeentenaamAmsterdam
ProvincienaamNoord-Holland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Gymzaal Kantershof samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Amsterdam om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Gymzaal Kantershof was geen data en er zijn 789 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0363
Opkomst802
Geldige stemmen789
Ongeldig10
Blanco3
Opgeroepen0
Geldige stempassen693
Geldige volmachtbewijzen105
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers800
Meer getelde stembiljetten2
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring2
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Gymzaal Kantershof was 32% en er zijn 385 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0363
Opkomst387
Geldige stemmen385
Ongeldig1
Blanco1
Opgeroepen1.218
Geldige stempassen327
Geldige volmachtbewijzen60
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers388
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage32%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Gymzaal Kantershof was 32% en er zijn 661 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst667
Geldige stemmen661
Ongeldig3
Blanco3
Opgeroepen2.086
Geldige stempassen577
Geldige volmachtbewijzen90
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers667
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage32%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Gymzaal Kantershof was 49% en er zijn 1.012 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst1.023
Geldige stemmen1.012
Ongeldig9
Blanco2
Opgeroepen2.069
Geldige stempassen883
Geldige volmachtbewijzen138
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers1.023
Meer getelde stembiljetten2
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring4
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage49%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Gymzaal Kantershof was 27% en er zijn 674 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst684
Geldige stemmen674
Ongeldig8
Blanco2
Opgeroepen2.525
Geldige stempassen595
Geldige volmachtbewijzen92
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers687
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten3
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring3
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage27%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Gymzaal Kantershof was 22% en er zijn 1.091 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0363
Opkomst1.098
Geldige stemmen1.091
Ongeldig4
Blanco3
Opgeroepen2.835
Geldige stempassen992
Geldige volmachtbewijzen104
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.096
Meer getelde stembiljetten2
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten2
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage22%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Gymzaal Kantershof was 49% en er zijn 1.940 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0363
Opkomst1.966
Geldige stemmen1.940
Ongeldig20
Blanco6
Opgeroepen2.943
Geldige stempassen1.699
Geldige volmachtbewijzen264
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers1.965
Meer getelde stembiljetten3
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring4
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage49%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Gymzaal Kantershof in Amsterdam.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Gymzaal Kantershof bij 7 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021
StraatnaamKantershofKantershofKantershofKantershofKantershofKantershofKantershof
Huisnummer634634634634634634634
Postcode1104HJ1104HJ1104HJ1104HJ1104HJ1104HJ1104HJ
WoonplaatsnaamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdam
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteBureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingneejajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatieBinnen 100 meter van dit stembureau is een gehandicaptenparkeerplaats. Dit stembureau is toegankelijk wanneer u als rolstoelgebruiker hulp krijgt van iemand. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of om uw rolstoel te duwen wanneer de helling van een oprijplaat net iets steiler is. Op dit stembureau krijgt u hulp als u moeite hebt met lezen en schrijven.geen dataOp dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een verlaagd blad.Op dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een lage tafel.Op dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een verlaagd blad.geen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 7 verkiezingen die in Stembureau Gymzaal Kantershof gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: