Stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel

Stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau MFA d’n Hoender bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau MFA d’n Hoender bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De PVV was met 260 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau MFA d’n Hoender.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, MFA d’n Hoender Dreumel, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV26024%
VVD18217%
D6614313%
CDA13012%
JA21807,5%
GL-PvdA736,9%
FvD656,1%
BBB555,2%
50PLUS232,17%
SP181,69%
PvdD141,32%
Volt50,47%
SGP40,38%
CU30,28%
LP20,19%
NSC20,19%
BVNL20,19%
DENK10,09%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau MFA d’n Hoender is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau MFA d’n Hoender was de PVV met 140 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, MFA d’n Hoender Dreumel, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV14026%
BBB8516%
CDA6111%
GL-PvdA6011%
VVD509,3%
D66254,67%
Volt244,49%
NSC203,74%
50PLUS193,55%
SP152,8%
FvD132,43%
CU71,31%
PvdD71,31%
SGP40,75%
BVNL20,37%
JA2110,19%
Piraten10,19%
NL PLAN10,19%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau MFA d’n Hoender is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau MFA d’n Hoender was de BBB met 363 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Gelderland 2023, MFA d’n Hoender Dreumel, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB36337%
CDA9910%
VVD949,5%
JA21585,9%
PVV565,7%
PvdA515,2%
GroenLinks494,97%
D66404,06%
FvD363,65%
SP353,55%
50PLUS232,33%
Volt202,03%
Lokale Partijen Gelderland171,72%
PvdD161,62%
CU141,42%
SGP70,71%
BVNL70,71%
ONS Gelderland10,1%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau MFA d’n Hoender is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 349 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau MFA d’n Hoender.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, MFA d’n Hoender Dreumel, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV34934%
VVD16016%
NSC13914%
BBB969,4%
GL-PvdA737,1%
D66494,8%
SP403,92%
CDA363,53%
Volt201,96%
FvD171,67%
PvdD131,27%
50PLUS80,78%
CU80,78%
SGP50,49%
JA2140,39%
BVNL30,29%
Splinter10,1%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 17 partijen waarop bij stembureau MFA d’n Hoender is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau MFA d’n Hoender was de BBB met 381 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Rivierenland 2023, MFA d’n Hoender Dreumel, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB38139%
CDA18219%
Water Natuurlijk929,5%
VVD717,3%
PvdA515,3%
JA21444,53%
BVNL313,19%
50PLUS292,99%
PvdD282,88%
AWP272,78%
SGP131,34%
CU121,24%
Water Lokaal101,03%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 13 partijen waarop bij stembureau MFA d’n Hoender is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau MFA d’n Hoender was F.D. Dreumel met 1.003 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, MFA d’n Hoender Dreumel, gemeente West Maas en Waal.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
F.D. Dreumel1.00370%
VVD20714%
Sociaal Maas en Waal1047,2%
CDA765,3%
F.D. Maasdorpen251,73%
F.D. Wamel191,32%
FD Partij Beneden-Leeuwen70,49%
F.D. Boven-Leeuwen10,07%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 8 politieke partijen waarop bij stembureau MFA d’n Hoender is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau MFA d’n Hoender beschikbaar zijn.
StembureauStembureau MFA d’n Hoender in Dreumel
Stembureau aanduiding(en) origineelMFA d’n Hoender (10), M.F.A. D’n Hoender (4), MFA d n Hoender (2), MFA d’n Hoender (dinsdag) (1), MFA d’n Hoender (maandag) (1)
Aantal uitslagen8
Aantal locatiedata10
Aantal totaal18
BuurtnaamBuitengebied Dreumel
WijknaamDreumel
WoonplaatsnaamDreumel
GemeentenaamWest Maas en Waal
ProvincienaamGelderland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau MFA d’n Hoender samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente West Maas en Waal om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau MFA d’n Hoender was geen data en er zijn 1.062 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0668
Opkomst1.069
Geldige stemmen1.062
Ongeldig2
Blanco5
Opgeroepen0
Geldige stempassen954
Geldige volmachtbewijzen114
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers1.069
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau MFA d’n Hoender was geen data en er zijn 535 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0668
Opkomst537
Geldige stemmen535
Ongeldig1
Blanco1
Opgeroepen0
Geldige stempassen462
Geldige volmachtbewijzen75
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers537
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Gelderland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau MFA d’n Hoender was geen data en er zijn 986 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0668
Opkomst989
Geldige stemmen986
Ongeldig1
Blanco2
Opgeroepen0
Geldige stempassen848
Geldige volmachtbewijzen143
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers991
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Gelderland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau MFA d’n Hoender was geen data en er zijn 1.021 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0668
Opkomst1.028
Geldige stemmen1.021
Ongeldig4
Blanco3
Opgeroepen0
Geldige stempassen911
Geldige volmachtbewijzen116
Geldige kiezerspassen3
Toegelaten kiezers1.030
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten2
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel.

Verkiezingsproces, Waterschap Rivierenland 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau MFA d’n Hoender was geen data en er zijn 971 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0668
Opkomst981
Geldige stemmen971
Ongeldig3
Blanco7
Opgeroepen0
Geldige stempassen890
Geldige volmachtbewijzen91
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers981
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Rivierenland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau MFA d’n Hoender was 56% en er zijn 1.442 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0668
Opkomst1.448
Geldige stemmen1.442
Ongeldig4
Blanco2
Opgeroepen1.285
Geldige stempassen1.237
Geldige volmachtbewijzen211
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.448
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage56%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFA d’n Hoender in Dreumel.

Locatiedata
Er konden in Stembureau MFA d’n Hoender bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamNieuwstraatNieuwstraatNieuwstraatNieuwstraatNieuwstraatNieuwstraatNieuwstraatNieuwstraatNieuwstraatNieuwstraat
Huisnummer10101010101010101010
Postcode6621KV6621KV6621KV6621KV6621KV6621KV6621KV6621KV6621KV6621KV
WoonplaatsnaamDreumelDreumelDreumelDreumelDreumelDreumelDreumelDreumelDreumelDreumel
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteverkiezingen@westmaasenwaal.nl Dijkstraat 11 6658 AG Beneden-Leeuwenverkiezingen@westmaasenwaal.nlGemeente West Maas en Waal 14 0487verkiezingen@westmaasenwaal.nlGemeente West Maas en Waal 14 0487Gemeente West Maas en Waal 14 0487verkiezingen@westmaasenwaal.nlverkiezingen@westmaasenwaal.nlverkiezingen@westmaasenwaal.nlverkiezingen@westmaasenwaal.nl
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau MFA d’n Hoender gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: