Stembureau MFC het Vierkant in Harlingen

Stembureau MFC het Vierkant in Harlingen

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau MFC het Vierkant in Harlingen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 19 datasets voor stembureau MFC het Vierkant bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau MFC het Vierkant in Harlingen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 19 datasets voor stembureau MFC het Vierkant bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De PVV was met 413 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau MFC het Vierkant.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, MFC het Vierkant Harlingen, gemeente Harlingen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC het Vierkant in Harlingen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV41325%
VVD20913%
CDA19612%
D6618812%
GL-PvdA17411%
FvD1247,6%
JA21945,8%
SP533,27%
BBB493,02%
50PLUS271,66%
CU271,66%
SGP140,86%
PvdD110,68%
DENK90,55%
Volt90,55%
BVNL70,43%
FNP60,37%
NSC40,25%
Vrede voor Dieren40,25%
BIJ130,18%
LP10,06%
Piraten10,06%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau MFC het Vierkant in Harlingen? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau MFC het Vierkant is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau MFC het Vierkant was de PVV met 259 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, MFC het Vierkant Harlingen, gemeente Harlingen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC het Vierkant in Harlingen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV25931%
GL-PvdA14017%
CDA9311%
BBB718,4%
VVD546,4%
FvD354,15%
D66344,03%
SP333,91%
NSC283,32%
CU273,2%
Volt192,25%
PvdD151,78%
SGP111,3%
BVNL111,3%
50PLUS70,83%
JA2130,36%
Piraten20,24%
MDD10,12%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau MFC het Vierkant is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau MFC het Vierkant was de BBB met 315 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Fryslân 2023, MFC het Vierkant Harlingen, gemeente Harlingen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC het Vierkant in Harlingen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB31525%
PvdA14312%
PVV1119%
CDA1078,7%
VVD907,3%
GroenLinks655,3%
FvD625%
FNP534,29%
SP483,88%
Provinciaal Belang Fryslân463,72%
CU443,56%
PvdD393,16%
JA21372,99%
BVNL272,18%
D66241,94%
50PLUS141,13%
AWP110,89%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 17 partijen waarop bij stembureau MFC het Vierkant is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 613 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau MFC het Vierkant.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, MFC het Vierkant Harlingen, gemeente Harlingen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC het Vierkant in Harlingen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV61338%
NSC22214%
GL-PvdA19212%
VVD17611%
BBB895,5%
CDA764,65%
SP714,35%
FvD422,57%
D66392,39%
CU261,59%
PvdD231,41%
DENK140,86%
50PLUS110,67%
JA21100,61%
BVNL100,61%
Volt90,55%
SGP40,24%
SAMEN20,12%
BIJ120,12%
Piraten10,06%
Splinter10,06%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau MFC het Vierkant is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau MFC het Vierkant was de BBB met 360 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Wetterskip Fryslân 2023, MFC het Vierkant Harlingen, gemeente Harlingen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC het Vierkant in Harlingen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB36030%
Water Natuurlijk15813%
CDA14812%
PvdA14012%
FNP826,8%
VVD665,4%
AWP645,3%
PvdD615%
BVNL574,7%
CU423,46%
Lagere Lasten Burger362,97%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 11 politieke partijen waarop bij stembureau MFC het Vierkant is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau MFC het Vierkant was de PvdA met 294 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, MFC het Vierkant Harlingen, gemeente Harlingen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC het Vierkant in Harlingen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA29422%
Harlinger Belang26720%
CDA24418%
HOOP14010%
VVD13510%
WAD’N PARTIJ Harlingen1057,8%
GroenLinks533,95%
D66463,43%
CU433,2%
Jezus leeft151,12%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 10 politieke partijen waarop bij stembureau MFC het Vierkant is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De VVD was met 312 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau MFC het Vierkant.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, MFC het Vierkant Harlingen, gemeente Harlingen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC het Vierkant in Harlingen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD31218%
PVV30818%
CDA18611%
SP17210%
D661528,8%
PvdA1388%
FvD1277,4%
CU704,07%
GroenLinks502,9%
PvdD472,73%
JA21442,56%
50PLUS251,45%
Volt211,22%
BBB150,87%
SGP110,64%
Code Oranje70,41%
NIDA50,29%
Piraten50,29%
BIJ150,29%
Oprecht40,23%
DENK40,23%
Jezus leeft30,17%
Partij voor de Republiek30,17%
JONG30,17%
Trots20,12%
Lijst Henk Krol20,12%
Splinter10,06%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 27 partijen waarop bij stembureau MFC het Vierkant is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau MFC het Vierkant was FvD met 199 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Fryslân 2019, MFC het Vierkant Harlingen, gemeente Harlingen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau MFC het Vierkant in Harlingen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
FvD19921%
CDA15016%
PvdA14015%
PVV858,8%
GroenLinks747,7%
VVD727,5%
SP606,2%
CU373,84%
50PLUS353,63%
FNP272,8%
Provinciaal Belang Fryslân252,59%
PvdD242,49%
Natuurlijk Fryslân181,87%
D66131,35%
SGP40,41%
DENK10,1%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau MFC het Vierkant is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau MFC het Vierkant beschikbaar zijn.
StembureauStembureau MFC het Vierkant in Harlingen
Stembureau aanduiding(en) origineelMFC Het Vierkant
Aantal uitslagen9
Aantal locatiedata10
Aantal totaal19
BuurtnaamOosterpark
WijknaamHarlingen
WoonplaatsnaamHarlingen
GemeentenaamHarlingen
ProvincienaamFryslân (Friesland)

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau MFC het Vierkant samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Harlingen om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau MFC het Vierkant was 89% en er zijn 1.623 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0072
Opkomst1.641
Geldige stemmen1.623
Ongeldig6
Blanco12
Opgeroepen1.831
Geldige stempassen1.468
Geldige volmachtbewijzen170
Geldige kiezerspassen6
Toegelaten kiezers1.644
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten3
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage89%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC het Vierkant in Harlingen.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau MFC het Vierkant was 48% en er zijn 843 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0072
Opkomst848
Geldige stemmen843
Ongeldig1
Blanco4
Opgeroepen1.754
Geldige stempassen756
Geldige volmachtbewijzen89
Geldige kiezerspassen3
Toegelaten kiezers848
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage48%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC het Vierkant in Harlingen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Fryslân 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau MFC het Vierkant was 70% en er zijn 1.236 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0072
Opkomst1.247
Geldige stemmen1.236
Ongeldig6
Blanco5
Opgeroepen1.776
Geldige stempassen1.142
Geldige volmachtbewijzen102
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers1.245
Meer getelde stembiljetten2
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage70%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Fryslân 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC het Vierkant in Harlingen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau MFC het Vierkant was 92% en er zijn 1.633 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0072
Opkomst1.645
Geldige stemmen1.633
Ongeldig5
Blanco7
Opgeroepen1.782
Geldige stempassen1.467
Geldige volmachtbewijzen172
Geldige kiezerspassen3
Toegelaten kiezers1.642
Meer getelde stembiljetten3
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage92%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC het Vierkant in Harlingen.

Verkiezingsproces, Wetterskip Fryslân 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau MFC het Vierkant was 65% en er zijn 1.214 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0072
Opkomst1.227
Geldige stemmen1.214
Ongeldig5
Blanco8
Opgeroepen1.854
Geldige stempassen1.132
Geldige volmachtbewijzen94
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers1.227
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage65%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Wetterskip Fryslân 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC het Vierkant in Harlingen.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau MFC het Vierkant was 35% en er zijn 1.342 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0072
Opkomst1.347
Geldige stemmen1.342
Ongeldig2
Blanco3
Opgeroepen1.892
Geldige stempassen1.230
Geldige volmachtbewijzen117
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.347
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage35%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC het Vierkant in Harlingen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau MFC het Vierkant was 62% en er zijn 1.722 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0072
Opkomst1.728
Geldige stemmen1.722
Ongeldig4
Blanco2
Opgeroepen1.725
Geldige stempassen1.557
Geldige volmachtbewijzen167
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers1.728
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage62%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC het Vierkant in Harlingen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Fryslân 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau MFC het Vierkant was 56% en er zijn 964 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0072
Opkomst972
Geldige stemmen964
Ongeldig6
Blanco2
Opgeroepen1.714
Geldige stempassen880
Geldige volmachtbewijzen91
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers972
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage56%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Fryslân 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau MFC het Vierkant in Harlingen.

Locatiedata
Er konden in Stembureau MFC het Vierkant bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamJohan van OldenbarneveltstraatJohan van OldenbarneveltstraatJohan van OldenbarneveltstraatJohan van OldenbarneveltstraatJohan van OldenbarneveltstraatJohan van OldenbarneveltstraatJohan van OldenbarneveltstraatJohan van OldenbarneveltstraatJohan van OldenbarneveltstraatJohan van Oldenbarneveltstraat
Huisnummer2222222222
Postcode8862BB8862BB8862BB8862BB8862BB8862BB8862BB8862BB8862BB8862BB
WoonplaatsnaamHarlingenHarlingenHarlingenHarlingenHarlingenHarlingenHarlingenHarlingenHarlingenHarlingen
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteVerkiezingsteam verkiezingen@harlingen.nl 0517 492 222Team Klantcontactcentrum - verkiezingen@harlingen.nlTeam Klantcontactcentrum - kcc@harlingen.nlTeam Klantcontactcentrum - verkiezingen@harlingen.nlTeam Klantcontactcentrum - kcc@harlingen.nlTeam Klantcontactcentrum - kcc@harlingen.nlTeam Klantcontactcentrum - kcc@harlingen.nlTeam Klantcontactcentrum - kcc@harlingen.nlTeam Klantcontactcentrum - kcc@harlingen.nlTeam Klantcontactcentrum - kcc@harlingen.nl
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-halteneegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datasoundbox en stemmalgeen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen dataStemmal en soundbox aanwezigStemmal en soundbox aanwezigStemmal en soundbox aanweziggeen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletjageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiehttps://www.harlingen.nl/anwb-automaatjegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau MFC het Vierkant gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: