Stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch

Stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 14 datasets voor stembureau Montessorischool Merlijn bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 14 datasets voor stembureau Montessorischool Merlijn bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
D66 was met 278 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Montessorischool Merlijn.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Montessorischool Merlijn Den Bosch, gemeente Den Bosch.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
D6627828%
PVV14314%
VVD13313%
GL-PvdA12212%
CDA10611%
JA21666,6%
FvD313,1%
PvdD242,4%
SP212,1%
50PLUS171,7%
Volt141,4%
BBB121,2%
CU111,1%
NSC80,8%
DENK70,7%
SGP20,2%
LP10,1%
Piraten10,1%
BVNL10,1%
BIJ110,1%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau Montessorischool Merlijn is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Montessorischool Merlijn was GL-PvdA met 140 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Montessorischool Merlijn Den Bosch, gemeente Den Bosch.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA14023%
D669416%
PVV7913%
VVD7913%
CDA599,8%
Volt345,6%
PvdD315,1%
NSC233,81%
SP223,64%
50PLUS142,32%
FvD91,49%
CU81,32%
JA2160,99%
BBB40,66%
MDD10,17%
Piraten10,17%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Montessorischool Merlijn is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Montessorischool Merlijn was de VVD met 96 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Brabant 2023, Montessorischool Merlijn Den Bosch, gemeente Den Bosch.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD9613%
D668612%
GroenLinks8111%
BBB699,5%
PvdA669,1%
SP527,2%
PVV435,9%
PvdD425,8%
CDA364,97%
JA21344,7%
Volt344,7%
Lokaal Brabant294,01%
FvD162,21%
CU SGP162,21%
50PLUS91,24%
Alliantie70,97%
BVNL40,55%
Ouderen Appèl - Hart voor Brabant20,28%
AWP20,28%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Montessorischool Merlijn is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 209 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Montessorischool Merlijn.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Montessorischool Merlijn Den Bosch, gemeente Den Bosch.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV20922%
VVD17618%
GL-PvdA16917%
NSC12513%
D6610611%
PvdD424,33%
SP343,5%
Volt222,27%
CDA212,16%
BBB191,96%
FvD161,65%
JA2170,72%
CU60,62%
BIJ160,62%
DENK50,51%
50PLUS40,41%
LEF20,21%
Piraten20,21%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Montessorischool Merlijn is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Montessorischool Merlijn was Water Natuurlijk met 235 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Aa en Maas 2023, Montessorischool Merlijn Den Bosch, gemeente Den Bosch.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Water Natuurlijk23533%
BBB10715%
VVD9413%
PvdD7611%
PvdA709,9%
CDA507,1%
AWP385,4%
50PLUS283,96%
Ouderen Appèl - Hart voor Water91,27%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 9 politieke partijen waarop bij stembureau Montessorischool Merlijn is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Montessorischool Merlijn was de VVD met 151 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Brabant 2019, Montessorischool Merlijn Den Bosch, gemeente Den Bosch.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD15118%
D6612715%
FvD11514%
GroenLinks10513%
SP708,5%
CDA657,9%
PvdA647,7%
PVV384,59%
PvdD273,26%
50PLUS192,29%
CU SGP182,17%
Lokaal Brabant80,97%
Senioren Brabant80,97%
Ouderen Appèl - Hart voor Brabant60,72%
DENK40,48%
Code Oranje30,36%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Montessorischool Merlijn is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Montessorischool Merlijn beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch
Stembureau aanduiding(en) origineelMontessorischool Merlijn
Aantal uitslagen6
Aantal locatiedata8
Aantal totaal14
BuurtnaamHet Zilverpark
WijknaamMaaspoort
WoonplaatsnaamDen Bosch
GemeentenaamDen Bosch
ProvincienaamNoord-Brabant

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Montessorischool Merlijn samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Den Bosch om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Montessorischool Merlijn was 98% en er zijn 999 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0796
Opkomst1.001
Geldige stemmen999
Ongeldig1
Blanco1
Opgeroepen1.019
Geldige stempassen897
Geldige volmachtbewijzen98
Geldige kiezerspassen6
Toegelaten kiezers1.001
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage98%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Montessorischool Merlijn was 59% en er zijn 604 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0796
Opkomst606
Geldige stemmen604
Ongeldig2
Blanco0
Opgeroepen1.019
Geldige stempassen532
Geldige volmachtbewijzen70
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers606
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage59%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Brabant 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Montessorischool Merlijn was 70% en er zijn 724 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0796
Opkomst728
Geldige stemmen724
Ongeldig0
Blanco4
Opgeroepen1.032
Geldige stempassen654
Geldige volmachtbewijzen73
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers728
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage70%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Brabant 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Montessorischool Merlijn was 94% en er zijn 971 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0796
Opkomst977
Geldige stemmen971
Ongeldig3
Blanco3
Opgeroepen1.030
Geldige stempassen885
Geldige volmachtbewijzen92
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers977
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage94%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch.

Verkiezingsproces, Waterschap Aa en Maas 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Montessorischool Merlijn was 66% en er zijn 707 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0796
Opkomst725
Geldige stemmen707
Ongeldig1
Blanco17
Opgeroepen1.075
Geldige stempassen651
Geldige volmachtbewijzen73
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers725
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage66%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Aa en Maas 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Brabant 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Montessorischool Merlijn was 60% en er zijn 828 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0796
Opkomst832
Geldige stemmen828
Ongeldig1
Blanco3
Opgeroepen1.371
Geldige stempassen745
Geldige volmachtbewijzen87
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers832
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage60%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Brabant 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Montessorischool Merlijn in Den Bosch.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Montessorischool Merlijn bij 8 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamZilverkruidZilverkruidZilverkruidZilverkruidZilverkruidZilverkruidZilverkruidZilverkruid
Huisnummer1212121212121212
Postcode5237HA5237HA5237HA5237HA5237HA5237HA5237HA5237HA
WoonplaatsnaamDen BoschDen BoschDen BoschDen BoschDen BoschDen BoschDen BoschDen Bosch
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteTeam Verkiezingen verkiezingen@s-hertogenbosch.nl (073) 615 51 55Team Verkiezingen verkiezingen@s-hertogenbosch.nl (073) 615 51 55Team Verkiezingen verkiezingen@s-hertogenbosch.nl (073) 615 51 55Team Verkiezingen verkiezingen@s-hertogenbosch.nl (073) 615 51 55Team Verkiezingen verkiezingen@s-hertogenbosch.nl (073) 615 51 55Bel (073) 615 51 55 Wolvenhoek 1 5211 HH ’s-Hertogenbosch Postbus 12345 5200 GZ ‘s-HertogenboschBel (073) 615 51 55 Wolvenhoek 1 5211 HH ’s-Hertogenbosch Postbus 12345 5200 GZ ‘s-HertogenboschBel (073) 615 51 55 Wolvenhoek 1 5211 HH ’s-Hertogenbosch Postbus 12345 5200 GZ ‘s-Hertogenbosch
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 8 verkiezingen die in Stembureau Montessorischool Merlijn gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: