Stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen

Stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 23 datasets voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 23 datasets voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De PVV was met 653 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Ontmoetingscentrum de Glazenap Tegelen, gemeente Venlo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV65340%
D661519,2%
CDA1499,1%
VVD1348,1%
GL-PvdA1328%
DENK1328%
JA21855,2%
FvD724,37%
50PLUS362,19%
SP342,07%
BBB191,15%
PvdD160,97%
CU100,61%
Volt90,55%
NSC40,24%
Vrede voor Dieren30,18%
FNP20,12%
SGP20,12%
BIJ120,12%
De Linie10,06%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was de PVV met 295 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Ontmoetingscentrum de Glazenap Tegelen, gemeente Venlo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV29540%
GL-PvdA11015%
CDA10014%
VVD425,7%
D66324,37%
PvdD273,69%
NSC243,28%
Volt202,73%
SP182,46%
FvD152,05%
50PLUS141,91%
BBB141,91%
CU60,82%
JA2160,82%
SGP20,27%
NL PLAN20,27%
Piraten20,27%
MDD10,14%
BVNL10,14%
van de Regio10,14%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was de PVV met 231 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Limburg 2023, Ontmoetingscentrum de Glazenap Tegelen, gemeente Venlo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV23122%
BBB16916%
PvdA1049,8%
SP898,4%
Lokaal Limburg888,3%
CDA757,1%
GroenLinks605,7%
FvD484,54%
VVD423,97%
PvdD353,31%
JA21292,74%
Limburgse Senioren Partij (LSP)232,18%
D66222,08%
CU131,23%
50PLUS131,23%
BVNL80,76%
AWP60,57%
Omzien!20,19%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 765 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Ontmoetingscentrum de Glazenap Tegelen, gemeente Venlo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV76546%
NSC20812%
GL-PvdA17510%
DENK1327,9%
VVD1056,3%
SP603,58%
FvD422,51%
BBB392,33%
CDA382,27%
D66342,03%
50PLUS211,25%
PvdD140,84%
BVNL130,78%
CU70,42%
JA2160,36%
Volt60,36%
LP30,18%
BIJ130,18%
PLAN10,06%
LEF10,06%
Splinter10,06%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was Waterbelang Venlo met 326 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Limburg 2023, Ontmoetingscentrum de Glazenap Tegelen, gemeente Venlo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Waterbelang Venlo32632%
Lokaal Limburg16116%
BBB15415%
Water Natuurlijk13713%
PvdD767,4%
AWP343,3%
VVD323,11%
BVNL282,72%
Waterbelang Midden-Limburg242,33%
50PLUS212,04%
Partij voor Water Veiligheid201,94%
Waterbelang Parkstad100,97%
Waterbelang Westelijke Mijnstreek40,39%
Waterbelang Venray en Maasduinen20,19%
Waterbelang Horst-Helden-Beesel10,1%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 15 partijen waarop bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was EENLokaal met 262 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Ontmoetingscentrum de Glazenap Tegelen, gemeente Venlo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
EENLokaal26229%
CDA12614%
PvdA11112%
PVV9410%
VSP (Venlose Senioren Partij)859,4%
GroenLinks616,7%
FvD394,31%
VVD384,2%
DENK323,54%
D66293,2%
50PLUS283,09%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 11 politieke partijen waarop bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De PVV was met 206 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Ontmoetingscentrum de Glazenap Tegelen, gemeente Venlo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV20628%
VVD11415%
D66719,5%
FvD719,5%
SP608%
DENK597,9%
PvdA334,42%
CDA283,75%
GroenLinks273,61%
PvdD182,41%
JA21121,61%
Volt81,07%
50PLUS81,07%
Trots50,67%
CU40,54%
BBB40,54%
Code Oranje30,4%
NIDA30,4%
BIJ130,4%
Wij zijn Nederland20,27%
DFP20,27%
Blanco Lijst20,27%
SGP10,13%
Lijst Henk Krol10,13%
LP10,13%
JONG10,13%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 26 partijen waarop bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was de PVV met 163 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Limburg 2019, Ontmoetingscentrum de Glazenap Tegelen, gemeente Venlo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV16323%
FvD11717%
SP7010%
CDA507,1%
GroenLinks507,1%
PvdA476,7%
DENK456,4%
VVD415,9%
Lokaal Limburg355%
50PLUS334,71%
D66223,14%
CU152,14%
PvdD121,71%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 13 partijen waarop bij stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen
Stembureau aanduiding(en) origineelOntmoetingscentrum De Glazenap (20), De Toermalijn (2), de Toermalijn p.a. de Glazenap (1)
Aantal uitslagen13
Aantal locatiedata10
Aantal totaal23
BuurtnaamOp de Heide
WijknaamOp de Hei
WoonplaatsnaamTegelen
GemeentenaamVenlo
ProvincienaamLimburg

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Venlo om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was 34% en er zijn 1.646 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0983
Opkomst1.653
Geldige stemmen1.646
Ongeldig4
Blanco3
Opgeroepen2.401
Geldige stempassen1.434
Geldige volmachtbewijzen212
Geldige kiezerspassen6
Toegelaten kiezers1.652
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage34%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was geen data en er zijn 732 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0983
Opkomst734
Geldige stemmen732
Ongeldig2
Blanco0
Opgeroepen0
Geldige stempassen655
Geldige volmachtbewijzen78
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers734
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Limburg 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was geen data en er zijn 1.057 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0983
Opkomst1.062
Geldige stemmen1.057
Ongeldig2
Blanco3
Opgeroepen0
Geldige stempassen936
Geldige volmachtbewijzen125
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers1.062
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Limburg 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was 38% en er zijn 1.674 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0983
Opkomst1.678
Geldige stemmen1.674
Ongeldig3
Blanco1
Opgeroepen2.481
Geldige stempassen1.482
Geldige volmachtbewijzen193
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers1.677
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring1
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage38%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen.

Verkiezingsproces, Waterschap Limburg 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was geen data en er zijn 1.030 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0983
Opkomst1.039
Geldige stemmen1.030
Ongeldig0
Blanco9
Opgeroepen0
Geldige stempassen916
Geldige volmachtbewijzen122
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers1.039
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Limburg 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was 30% en er zijn 905 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0983
Opkomst910
Geldige stemmen905
Ongeldig4
Blanco1
Opgeroepen2.979
Geldige stempassen777
Geldige volmachtbewijzen133
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers910
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage30%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was geen data en er zijn 747 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0983
Opkomst750
Geldige stemmen747
Ongeldig3
Blanco0
Opgeroepen0
Geldige stempassen643
Geldige volmachtbewijzen106
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers750
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Limburg 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap was 54% en er zijn 700 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0983
Opkomst711
Geldige stemmen700
Ongeldig6
Blanco5
Opgeroepen1.300
Geldige stempassen616
Geldige volmachtbewijzen95
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers711
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage54%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Limburg 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap in Tegelen.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamSpechtstraatSpechtstraatSpechtstraatSpechtstraatSpechtstraatSpechtstraatSpechtstraatSpechtstraatSpechtstraatSpechtstraat
Huisnummer58585858585858585858
Postcode5932VK5932VK5932VK5932VK5932VK5932VK5932VK5932VK5932VK5932VK
WoonplaatsnaamTegelenTegelenTegelenTegelenTegelenTegelenTegelenTegelenTegelenTegelen
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteinfo@venlo.nl - Telefoon: 14 077info@venlo.nl - Telefoon: 14 077info@venlo.nl - Telefoon: 14 077info@venlo.nl - Telefoon: 14 077info@venlo.nl - Telefoon: 14 077info@venlo.nl - Telefoon: 14 077info@venlo.nl - Telefoon: 14 077E-mail: info@venlo.nl - Telefoon: 14 077E-mail: info@venlo.nl - Telefoon: 14 077E-mail: info@venlo.nl - Telefoon: 14 077
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau Ontmoetingscentrum de Glazenap gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: