Stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo

Stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 12 datasets voor stembureau Remonstrantse Gemeente Twente bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 12 datasets voor stembureau Remonstrantse Gemeente Twente bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
D66 was met 235 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Remonstrantse Gemeente Twente Hengelo, gemeente Hengelo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
D6623518%
VVD21917%
CDA20116%
GL-PvdA16112%
PVV14911%
JA21765,9%
FvD655%
SP302,31%
DENK262,01%
50PLUS241,85%
Volt221,7%
BBB211,62%
CU201,54%
PvdD171,31%
NSC110,85%
SGP80,62%
BVNL60,46%
De Linie20,15%
FNP10,08%
Piraten10,08%
BIJ110,08%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente was GL-PvdA met 161 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Remonstrantse Gemeente Twente Hengelo, gemeente Hengelo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA16119%
PVV12314%
VVD11814%
NSC9611%
CDA728,4%
D66586,8%
Volt526,1%
PvdD404,68%
FvD343,98%
BBB343,98%
SP293,4%
CU161,87%
SGP70,82%
50PLUS60,7%
BVNL30,35%
Piraten20,23%
JA2120,23%
van de Regio10,12%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente was de BBB met 152 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Overijssel 2023, Remonstrantse Gemeente Twente Hengelo, gemeente Hengelo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB15215%
VVD11712%
GroenLinks10611%
PvdA878,9%
CDA727,3%
JA21596%
Volt585,9%
D66525,3%
PVV494,98%
FvD444,48%
PvdD434,37%
SP393,97%
Samen Lokaal Twente383,87%
CU202,03%
50PLUS181,83%
Alliantie151,53%
BVNL111,12%
Jezus leeft20,2%
SGP10,1%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
NSC was met 341 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Remonstrantse Gemeente Twente Hengelo, gemeente Hengelo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
NSC34125%
PVV24418%
VVD21315%
GL-PvdA20715%
D66946,8%
CDA412,98%
BBB382,76%
FvD362,61%
SP362,61%
PvdD362,61%
Volt282,03%
DENK161,16%
CU151,09%
BVNL120,87%
SGP50,36%
50PLUS40,29%
JA2140,29%
BIJ130,22%
Piraten10,07%
PLAN10,07%
SAMEN10,07%
LP10,07%
LEF10,07%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 23 partijen waarop bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente was Water Natuurlijk met 363 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Vechtstromen 2023, Remonstrantse Gemeente Twente Hengelo, gemeente Hengelo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Water Natuurlijk36338%
BBB19921%
VVD12013%
CDA879,1%
AWP727,6%
BVNL363,78%
CU323,36%
50PLUS313,26%
Ouderenpartij70,74%
SGP50,53%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 10 politieke partijen waarop bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente was de VVD met 143 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Remonstrantse Gemeente Twente Hengelo, gemeente Hengelo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD14318%
Burger Belangen12015%
PvdA789,9%
GroenLinks759,5%
CDA729,1%
LokaalHengelo557%
D66536,7%
SP526,6%
Pro Hengelo496,2%
Hengelose Burgers (VPOR)303,8%
FvD212,66%
PVV192,41%
CU162,03%
Jezus leeft50,63%
R320,25%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 15 partijen waarop bij stembureau Remonstrantse Gemeente Twente is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Remonstrantse Gemeente Twente beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo
Stembureau aanduiding(en) origineelRemonstrantse Gemeente Twente
Aantal uitslagen6
Aantal locatiedata6
Aantal totaal12
BuurtnaamAnninks-/Nijhofshoek
WijknaamGroot Driene
WoonplaatsnaamHengelo
GemeentenaamHengelo
ProvincienaamOverijssel

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Remonstrantse Gemeente Twente samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Hengelo om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Remonstrantse Gemeente Twente was 72% en er zijn 1.296 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0164
Opkomst1.305
Geldige stemmen1.296
Ongeldig1
Blanco8
Opgeroepen1.800
Geldige stempassen1.181
Geldige volmachtbewijzen121
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers1.306
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten1
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage72%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Remonstrantse Gemeente Twente was 46% en er zijn 854 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0164
Opkomst857
Geldige stemmen854
Ongeldig1
Blanco2
Opgeroepen1.866
Geldige stempassen744
Geldige volmachtbewijzen108
Geldige kiezerspassen5
Toegelaten kiezers857
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage46%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Overijssel 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Remonstrantse Gemeente Twente was 57% en er zijn 983 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0164
Opkomst990
Geldige stemmen983
Ongeldig2
Blanco5
Opgeroepen1.719
Geldige stempassen910
Geldige volmachtbewijzen80
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers991
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage57%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Overijssel 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Remonstrantse Gemeente Twente was 75% en er zijn 1.378 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0164
Opkomst1.382
Geldige stemmen1.378
Ongeldig1
Blanco3
Opgeroepen1.842
Geldige stempassen1.237
Geldige volmachtbewijzen140
Geldige kiezerspassen6
Toegelaten kiezers1.383
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage75%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo.

Verkiezingsproces, Waterschap Vechtstromen 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Remonstrantse Gemeente Twente was 52% en er zijn 952 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0164
Opkomst972
Geldige stemmen952
Ongeldig3
Blanco17
Opgeroepen1.818
Geldige stempassen891
Geldige volmachtbewijzen80
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers972
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage52%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Vechtstromen 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Remonstrantse Gemeente Twente was 45% en er zijn 790 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0164
Opkomst793
Geldige stemmen790
Ongeldig3
Blanco0
Opgeroepen1.763
Geldige stempassen706
Geldige volmachtbewijzen86
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers792
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage45%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Remonstrantse Gemeente Twente in Hengelo.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Remonstrantse Gemeente Twente bij 6 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022
StraatnaamWolterswegWolterswegWolterswegWolterswegWolterswegWoltersweg
Huisnummer111111111111
Postcode7552DA7552DA7552DA7552DA7552DA7552DA
WoonplaatsnaamHengeloHengeloHengeloHengeloHengeloHengelo
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeentegemeente@hengelo.nl 14074gemeente@hengelo.nl 14074”Team verkiezingen gemeente@hengelo.nl 14 074 Gemeente Hengelo Postbus 18gemeente@hengelo.nl 14074”Team verkiezingen gemeente@hengelo.nl 14 074 Gemeente Hengelo Postbus 18”Team verkiezingen gemeente@hengelo.nl 14 074 Gemeente Hengelo Postbus 18
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 6 verkiezingen die in Stembureau Remonstrantse Gemeente Twente gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: