Stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie

Stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Sint Petrusparochie bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Sint Petrusparochie bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
D66 was met 297 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Sint Petrusparochie.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Sint Petrusparochie Krommenie, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
D6629717%
PVV28417%
GL-PvdA27116%
VVD23614%
CDA1539%
JA211166,8%
FvD1046,1%
SP543,18%
PvdD482,83%
50PLUS291,71%
BBB271,59%
CU181,06%
DENK150,88%
NSC130,77%
Volt120,71%
Vrede voor Dieren60,35%
Piraten50,29%
SGP30,18%
De Linie20,12%
BVNL20,12%
BIJ120,12%
FNP10,06%
NL PLAN10,06%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 23 partijen waarop bij stembureau Sint Petrusparochie is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Sint Petrusparochie was GL-PvdA met 281 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Sint Petrusparochie Krommenie, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA28129%
PVV15015%
VVD10911%
D66818,3%
PvdD767,8%
CDA697,1%
NSC404,12%
Volt323,3%
SP303,09%
FvD303,09%
BBB303,09%
50PLUS121,24%
JA2170,72%
CU70,72%
Piraten60,62%
NL PLAN30,31%
SGP30,31%
MDD30,31%
BVNL20,21%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Sint Petrusparochie is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Sint Petrusparochie was de BBB met 210 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2023, Sint Petrusparochie Krommenie, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB21015%
PvdA16612%
GroenLinks15511%
VVD14010%
PvdD1067,6%
PVV825,9%
D66755,4%
50PLUS735,2%
CDA715,1%
JA21664,74%
SP604,31%
FvD463,3%
Volt332,37%
Onafhankelijke Politiek-NH OPNH322,3%
BVNL211,51%
CU171,22%
AWP120,86%
Piraten120,86%
Code Oranje80,57%
DENK30,22%
Jezus leeft20,14%
Nederland met een PLAN (S.V.P.)20,14%
Namens Noord-Hollanders.10,07%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 23 partijen waarop bij stembureau Sint Petrusparochie is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 363 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Sint Petrusparochie.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Sint Petrusparochie Krommenie, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV36323%
GL-PvdA29919%
VVD22715%
NSC21514%
D661026,6%
SP764,88%
BBB583,73%
PvdD513,28%
CDA412,63%
FvD402,57%
Volt181,16%
JA21171,09%
BVNL110,71%
50PLUS100,64%
DENK100,64%
BIJ150,32%
PartijvdSport40,26%
Piraten40,26%
CU20,13%
Splinter20,13%
SGP10,06%
LEF10,06%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Sint Petrusparochie is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Sint Petrusparochie was waterplatform Groen Water & Land met 246 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier 2023, Sint Petrusparochie Krommenie, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
waterplatform Groen Water & Land24618%
BBB22216%
PvdA18213%
PvdD13910%
Water Natuurlijk1198,6%
VVD1138,2%
Boeren Burgers Waterbelang775,6%
CDA654,72%
50PLUS614,43%
BVNL443,19%
AWP433,12%
CU231,67%
De Groenen - Piraten231,67%
Actief voor Water80,58%
Nederland met een PLAN (S.V.P.)80,58%
De VrijeLijst50,36%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Sint Petrusparochie is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Sint Petrusparochie was ROSA met 185 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Sint Petrusparochie Krommenie, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
ROSA18517%
Partij voor Ouderen en Veiligheid17916%
VVD12611%
PvdA11210%
Democratisch Zaanstad (DZ)1069,6%
CDA736,6%
GroenLinks706,4%
D66655,9%
PVV514,64%
PvdD484,36%
SP383,45%
BVNL232,09%
CU131,18%
DENK111,0%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 14 partijen waarop bij stembureau Sint Petrusparochie is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De VVD was met 268 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Sint Petrusparochie.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Sint Petrusparochie Krommenie, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD26819%
D6624618%
PVV16712%
SP1198,5%
CDA987%
PvdD946,7%
GroenLinks886,3%
FvD876,2%
PvdA735,2%
Volt292,07%
JA21261,85%
CU221,57%
BIJ1181,28%
50PLUS151,07%
DENK90,64%
Trots70,5%
Splinter60,43%
Piraten60,43%
Code Oranje50,36%
BBB50,36%
JONG30,21%
Blanco Lijst30,21%
LP20,14%
SGP10,07%
Oprecht10,07%
NLBeter10,07%
NIDA10,07%
U-Buntu10,07%
Jezus leeft10,07%
DFP10,07%
Wij zijn Nederland10,07%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 31 partijen waarop bij stembureau Sint Petrusparochie is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Sint Petrusparochie was FvD met 174 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2019, Sint Petrusparochie Krommenie, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
FvD17415%
GroenLinks16514%
VVD13812%
PvdA12110%
SP1049%
PvdD857,3%
PVV827,1%
D66817%
CDA746,4%
50PLUS443,79%
Ouderenpartij Noord-Holland332,84%
Code Oranje262,24%
CU252,16%
DENK60,52%
NIDA20,17%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 15 partijen waarop bij stembureau Sint Petrusparochie is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Sint Petrusparochie beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Sint Petrusparochie in Krommenie
Stembureau aanduiding(en) origineelSt. Petrusparochie (9), St. Petrusparochie INGANG KERK (9)
Aantal uitslagen8
Aantal locatiedata10
Aantal totaal18
BuurtnaamZuiderhoofdbuurt
WijknaamKrommenie Oost
WoonplaatsnaamKrommenie
GemeentenaamZaanstad
ProvincienaamNoord-Holland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Sint Petrusparochie samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Zaanstad om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Sint Petrusparochie was 100% en er zijn 1.699 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0479
Opkomst1.717
Geldige stemmen1.699
Ongeldig5
Blanco13
Opgeroepen1.693
Geldige stempassen1.568
Geldige volmachtbewijzen148
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers1.720
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten3
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring3
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage100%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Sint Petrusparochie was 57% en er zijn 971 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0479
Opkomst977
Geldige stemmen971
Ongeldig4
Blanco2
Opgeroepen1.702
Geldige stempassen862
Geldige volmachtbewijzen114
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers977
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage57%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Sint Petrusparochie was 83% en er zijn 1.393 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0479
Opkomst1.405
Geldige stemmen1.393
Ongeldig7
Blanco5
Opgeroepen1.680
Geldige stempassen1.286
Geldige volmachtbewijzen119
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.405
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage83%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Sint Petrusparochie was 93% en er zijn 1.557 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0479
Opkomst1.563
Geldige stemmen1.557
Ongeldig5
Blanco1
Opgeroepen1.678
Geldige stempassen1.442
Geldige volmachtbewijzen119
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers1.565
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten1
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring1
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage93%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie.

Verkiezingsproces, Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Sint Petrusparochie was 77% en er zijn 1.378 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0479
Opkomst1.389
Geldige stemmen1.378
Ongeldig8
Blanco3
Opgeroepen1.790
Geldige stempassen1.276
Geldige volmachtbewijzen117
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.393
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten4
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage77%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Sint Petrusparochie was 63% en er zijn 1.100 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0479
Opkomst1.105
Geldige stemmen1.100
Ongeldig4
Blanco1
Opgeroepen1.759
Geldige stempassen1.004
Geldige volmachtbewijzen101
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.105
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage63%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Sint Petrusparochie was 85% en er zijn 1.404 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0479
Opkomst1.413
Geldige stemmen1.404
Ongeldig3
Blanco6
Opgeroepen1.656
Geldige stempassen1.406
Geldige volmachtbewijzen2
Geldige kiezerspassen3
Toegelaten kiezers1.411
Meer getelde stembiljetten2
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring2
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage85%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Sint Petrusparochie was 69% en er zijn 1.160 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0479
Opkomst1.168
Geldige stemmen1.160
Ongeldig5
Blanco3
Opgeroepen1.691
Geldige stempassen1.083
Geldige volmachtbewijzen86
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.169
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage69%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sint Petrusparochie in Krommenie.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Sint Petrusparochie bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamSnuiverstraatSnuiverstraatSnuiverstraatSnuiverstraatSnuiverstraatSnuiverstraatSnuiverstraatSnuiverstraatSnuiverstraatSnuiverstraat
Huisnummer222 KERK2 KERK2 KERK2 KERK2 KERK222
Postcode1561HD1561HD1561HD1561HD1561HD1561HD1561HD1561HD1561HD1561HD
WoonplaatsnaamKrommenieKrommenieKrommenieKrommenieKrommenieKrommenieKrommenieKrommenieKrommenieKrommenie
Website locatiehttp://www.st-petrusparochie.nl/pp16/geen datageen datageen datageen datageen datageen datahttps://www.zaanstad.nl/https://www.zaanstad.nl/https://www.zaanstad.nl/
Contactgegevens gemeenteVerkiezingen Zaanstad verkiezingen@zaanstad.nl 14 075verkiezingen@zaanstad.nlTeam Verkiezingen 14 075Team Verkiezingen 14 075Team Verkiezingen 14 075Team Verkiezingen 14 075Team Verkiezingen 14 075Klantcontact Burgerzaken verkiezingen@zaanstad.nlKlantcontact Burgerzaken verkiezingen@zaanstad.nlKlantcontact Burgerzaken verkiezingen@zaanstad.nl
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjaneeneeneeneeneeneejajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen dataneeneenee
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen dataLeesloepLeesloepLeesloepLeesloepLeesloepgeen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen dataneeneenee
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau Sint Petrusparochie gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: