Stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen

Stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 13 datasets voor stembureau Sleutelkwartier bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 13 datasets voor stembureau Sleutelkwartier bekend.
Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De PVV was met 101 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Sleutelkwartier.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Sleutelkwartier Waddinxveen, gemeente Waddinxveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV10123%
SGP7918%
CDA419,4%
VVD378,5%
CU358%
GL-PvdA347,8%
BBB235,3%
D66184,14%
FvD173,91%
Volt112,53%
SP102,3%
PvdD92,07%
JA2171,61%
NSC61,38%
BVNL40,92%
50PLUS10,23%
Piraten10,23%
MDD10,23%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van de stemmers bij stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Sleutelkwartier is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Sleutelkwartier was de BBB met 89 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Zuid-Holland 2023, Sleutelkwartier Waddinxveen, gemeente Waddinxveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB8918%
SGP6914%
VVD5612%
CDA357,2%
PVV336,8%
FvD316,4%
GroenLinks316,4%
CU306,2%
JA21265,4%
D66224,54%
50PLUS142,89%
PvdA132,68%
PvdD112,27%
BVNL71,44%
SP61,24%
Volt51,03%
AWP30,62%
DENK20,41%
GOUD20,41%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Sleutelkwartier is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Sleutelkwartier was de PVV met 200 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Sleutelkwartier Waddinxveen, gemeente Waddinxveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV20028%
VVD8812%
SGP7711%
NSC638,9%
GL-PvdA537,5%
CU466,5%
BBB324,53%
FvD263,68%
CDA263,68%
D66253,54%
SP162,27%
DENK162,27%
PvdD91,27%
Volt91,27%
BVNL60,85%
LP40,57%
Splinter30,42%
JA2130,42%
SAMEN20,28%
BIJ110,14%
50PLUS10,14%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau Sleutelkwartier is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De BBB was met 103 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Sleutelkwartier.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Hoogheemraadschap van Rijnland 2023, Sleutelkwartier Waddinxveen, gemeente Waddinxveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB10323%
CU SGP9421%
VVD5112%
PvdA388,6%
Water Natuurlijk347,7%
CDA296,6%
BVNL235,2%
PvdD214,75%
JA21163,62%
AWP153,39%
50PLUS122,71%
Ondernemend Water51,13%
GOUD10,23%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 13 partijen waarop bij stembureau Sleutelkwartier is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Sleutelkwartier was de VVD met 8 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard 2023, Sleutelkwartier Waddinxveen, gemeente Waddinxveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD824%
BBB618%
PvdD515%
Water Natuurlijk412%
AWP26,1%
BVNL26,1%
CDA26,1%
CU SGP26,1%
JA2126,1%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 9 politieke partijen waarop bij stembureau Sleutelkwartier is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Sleutelkwartier was PCW | www.kiespcw.nl met 122 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Sleutelkwartier Waddinxveen, gemeente Waddinxveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PCW | www.kiespcw.nl12236%
CDA6619%
WeWa (Weerbaar Waddinxveen)4112%
D664012%
Partij van de Arbeid / GROENLINKS4012%
VVD329,4%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 6 politieke partijen waarop bij stembureau Sleutelkwartier is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De VVD was met 141 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Sleutelkwartier.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Sleutelkwartier Waddinxveen, gemeente Waddinxveen.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD14119%
PVV9813%
SGP8611%
D66739,6%
FvD699,1%
CU638,3%
CDA557,2%
JA21293,81%
SP293,81%
PvdD222,89%
GroenLinks212,76%
DENK202,62%
Volt121,57%
50PLUS111,44%
PvdA101,31%
NIDA50,66%
Code Oranje50,66%
JONG40,52%
Splinter30,39%
BIJ130,39%
Lijst Henk Krol10,13%
BBB10,13%
Blanco Lijst10,13%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 23 partijen waarop bij stembureau Sleutelkwartier is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Sleutelkwartier beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen
Stembureau aanduiding(en) origineelSleutelkwartier (SK Lab) (9), Sleutelkwartier (SK lab) (4)
Aantal uitslagen7
Aantal locatiedata6
Aantal totaal13
BuurtnaamCentrum
WijknaamWijk 04
WoonplaatsnaamWaddinxveen
GemeentenaamWaddinxveen
ProvincienaamZuid-Holland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Sleutelkwartier samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Waddinxveen om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Sleutelkwartier was 30% en er zijn 435 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0627
Opkomst435
Geldige stemmen435
Ongeldig0
Blanco0
Opgeroepen1.430
Geldige stempassen385
Geldige volmachtbewijzen48
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers434
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage30%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Zuid-Holland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Sleutelkwartier was geen data en er zijn 485 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0627
Opkomst488
Geldige stemmen485
Ongeldig2
Blanco1
Opgeroepen0
Geldige stempassen438
Geldige volmachtbewijzen49
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers487
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten1
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Zuid-Holland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Sleutelkwartier was 54% en er zijn 706 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0627
Opkomst710
Geldige stemmen706
Ongeldig3
Blanco1
Opgeroepen1.306
Geldige stempassen647
Geldige volmachtbewijzen61
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers710
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage54%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen.

Verkiezingsproces, Hoogheemraadschap van Rijnland 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Sleutelkwartier was geen data en er zijn 442 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0627
Opkomst451
Geldige stemmen442
Ongeldig4
Blanco5
Opgeroepen0
Geldige stempassen408
Geldige volmachtbewijzen42
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers450
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten1
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Hoogheemraadschap van Rijnland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen.

Verkiezingsproces, Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Sleutelkwartier was geen data en er zijn 33 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0627
Opkomst33
Geldige stemmen33
Ongeldig0
Blanco0
Opgeroepen0
Geldige stempassen29
Geldige volmachtbewijzen4
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers33
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentagegeen data

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Sleutelkwartier was 24% en er zijn 341 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0627
Opkomst345
Geldige stemmen341
Ongeldig1
Blanco3
Opgeroepen1.397
Geldige stempassen305
Geldige volmachtbewijzen40
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers345
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage24%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Sleutelkwartier was 58% en er zijn 762 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0627
Opkomst764
Geldige stemmen762
Ongeldig1
Blanco1
Opgeroepen1.322
Geldige stempassen676
Geldige volmachtbewijzen87
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers764
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage58%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sleutelkwartier in Waddinxveen.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Sleutelkwartier bij 6 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingEuropees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021
StraatnaamPassagePassagePassagePassagePassagePassage
Huisnummer240240240240240240
Postcode2741GS2741GS2741GS2741GS2741GS2741GS
WoonplaatsnaamWaddinxveenWaddinxveenWaddinxveenWaddinxveenWaddinxveenWaddinxveen
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteTeam Verkiezingen verkiezingen@waddinxveen.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@waddinxveen.nl 140182 Gemeente Waddinxveen Postbus 400 2740 AA WaddinxveenTeam Verkiezingen verkiezingen@waddinxveen.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@waddinxveen.nl 140182 Gemeente Waddinxveen Postbus 400 2740 AA WaddinxveenTeam Verkiezingen verkiezingen@waddinxveen.nl 140182 Gemeente Waddinxveen Postbus 400 2740 AA WaddinxveenTeam Verkiezingen verkiezingen@waddinxveen.nl 140182 Gemeente Waddinxveen Postbus 400 2740 AA Waddinxveen
Openingstijd2024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen data
Sluitingstijd2024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendenneegeen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletjageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 6 verkiezingen die in Stembureau Sleutelkwartier gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: