Stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp

Stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 14 datasets voor stembureau Sporthal Weespersluis bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 14 datasets voor stembureau Sporthal Weespersluis bekend.
Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
GL-PvdA was met 385 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Sporthal Weespersluis.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Sporthal Weespersluis Weesp, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA38526%
D6633322%
VVD26518%
Volt16911%
PvdD765,1%
PVV744,96%
CDA553,69%
NSC342,28%
BBB271,81%
FvD201,34%
CU151,01%
SP120,8%
BVNL80,54%
JA2170,47%
MDD30,2%
Piraten30,2%
SGP20,13%
NL PLAN20,13%
50PLUS20,13%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van de stemmers bij stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Sporthal Weespersluis is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Sporthal Weespersluis was de VVD met 240 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2023, Sporthal Weespersluis Weesp, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD24019%
D6623218%
GroenLinks13911%
PvdA13711%
Volt1239,5%
PvdD1048%
BBB775,9%
JA21655%
CDA362,78%
50PLUS262,01%
PVV191,47%
AWP181,39%
SP181,39%
FvD161,23%
Onafhankelijke Politiek-NH OPNH120,93%
BVNL100,77%
CU90,69%
Code Oranje70,54%
DENK20,15%
Namens Noord-Hollanders.20,15%
Nederland met een PLAN (S.V.P.)20,15%
Piraten20,15%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Sporthal Weespersluis is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Sporthal Weespersluis was de VVD met 476 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Sporthal Weespersluis Weesp, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD47626%
GL-PvdA42223%
D6634919%
NSC1478,1%
PVV965,3%
Volt935,1%
PvdD673,69%
BBB311,71%
SP241,32%
CDA241,32%
FvD180,99%
DENK140,77%
JA21130,72%
CU110,61%
BIJ1110,61%
BVNL70,39%
Splinter30,17%
50PLUS30,17%
PartijvdSport20,11%
SGP10,06%
Piraten10,06%
LP10,06%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Sporthal Weespersluis is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De VVD was met 268 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Sporthal Weespersluis.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023, Sporthal Weespersluis Weesp, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD26820%
PvdA24619%
Water Natuurlijk20916%
PvdD19115%
AWP1279,7%
BBB906,8%
CDA493,73%
BVNL473,58%
De Groenen322,44%
50PLUS292,21%
CU261,98%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 11 politieke partijen waarop bij stembureau Sporthal Weespersluis is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Sporthal Weespersluis was de VVD met 251 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Sporthal Weespersluis Weesp, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD25129%
D6618521%
GroenLinks9211%
PvdA9110%
CDA627,2%
JA21505,8%
PvdD445,1%
Volt313,58%
BVNL111,27%
SP111,27%
BIJ191,04%
Hart voor Vrijheid Amsterdam70,81%
FvD60,69%
CU60,69%
Democratisch Socialisten Amsterdam30,35%
PvdO20,23%
SGP20,23%
50PLUS20,23%
LEF10,12%
De Groenen Basis Piraten10,12%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau Sporthal Weespersluis is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Sporthal Weespersluis was D66 met 350 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Sporthal Weespersluis Weesp, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
D6635039%
VVD25829%
Volt556,1%
GroenLinks556,1%
CDA414,54%
PvdD384,2%
FvD192,1%
PVV192,1%
PvdA161,77%
JA21151,66%
SP111,22%
BIJ180,88%
CU40,44%
DENK30,33%
Code Oranje20,22%
Oprecht20,22%
Splinter10,11%
SGP10,11%
50PLUS10,11%
NLBeter10,11%
NIDA10,11%
BBB10,11%
JONG10,11%
Lijst Henk Krol10,11%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 24 partijen waarop bij stembureau Sporthal Weespersluis is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Sporthal Weespersluis beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Sporthal Weespersluis in Weesp
Stembureau aanduiding(en) origineelSporthal Weespersluis (13), Buurtkamer Weespersluis (1)
Aantal uitslagen7
Aantal locatiedata7
Aantal totaal14
BuurtnaamLanenrijk
WijknaamBloemendalerpolder
WoonplaatsnaamWeesp
GemeentenaamAmsterdam
ProvincienaamNoord-Holland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Sporthal Weespersluis samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Amsterdam om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Sporthal Weespersluis was 44% en er zijn 1.492 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0363
Opkomst1.499
Geldige stemmen1.492
Ongeldig5
Blanco2
Opgeroepen3.353
Geldige stempassen1.288
Geldige volmachtbewijzen201
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers1.493
Meer getelde stembiljetten6
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring6
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage44%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Sporthal Weespersluis was 52% en er zijn 1.296 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst1.300
Geldige stemmen1.296
Ongeldig0
Blanco4
Opgeroepen2.519
Geldige stempassen1.144
Geldige volmachtbewijzen157
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.301
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage52%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Sporthal Weespersluis was 61% en er zijn 1.814 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst1.816
Geldige stemmen1.814
Ongeldig0
Blanco2
Opgeroepen3.035
Geldige stempassen1.652
Geldige volmachtbewijzen160
Geldige kiezerspassen7
Toegelaten kiezers1.819
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten3
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring3
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage61%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp.

Verkiezingsproces, Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Sporthal Weespersluis was 48% en er zijn 1.314 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst1.319
Geldige stemmen1.314
Ongeldig1
Blanco4
Opgeroepen2.739
Geldige stempassen1.164
Geldige volmachtbewijzen157
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.321
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring2
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage48%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Sporthal Weespersluis was 46% en er zijn 867 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0363
Opkomst872
Geldige stemmen867
Ongeldig2
Blanco3
Opgeroepen2.018
Geldige stempassen768
Geldige volmachtbewijzen105
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers873
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten1
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage46%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Sporthal Weespersluis was 90% en er zijn 904 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0363
Opkomst905
Geldige stemmen904
Ongeldig0
Blanco1
Opgeroepen999
Geldige stempassen838
Geldige volmachtbewijzen67
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers905
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage90%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Sporthal Weespersluis in Weesp.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Sporthal Weespersluis bij 7 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021
StraatnaamFort DiemerdamstraatFort DiemerdamstraatFort DiemerdamstraatFort DiemerdamstraatFort DiemerdamstraatFort DiemerdamstraatFort Diemerdamstraat
Huisnummer71 a717171717171
Postcode1384AH1384AH1384AH1384AH1384AH1384AH1384AH
WoonplaatsnaamWeespWeespWeespWeespWeespWeespWeesp
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteBureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020bureau Verkiezingen verkiezingen@weesp.nl 0294491391 Gemeente Weesp verkiezingen afdeling Burgerzaken Postbus 5099 1380 BD Weesp
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingneejajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen dataja
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen dataLeesloep
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen dataja
Extra toegankelijkheidsinformatieBinnen 100 meter van dit stembureau is een gehandicaptenparkeerplaats. Op dit stembureau krijgt u hulp als u moeite hebt met lezen en schrijven.Binnen 200 meter van dit stembureau is een parkeerplaats voor gehandicapten.Op dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een verlaagd blad.Op dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een lage tafel.Op dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een verlaagd blad.geen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 7 verkiezingen die in Stembureau Sporthal Weespersluis gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: