Stembureau ’t Jeugdhuis in Bakel

Stembureau ’t Jeugdhuis in Bakel

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau ’t Jeugdhuis in Bakel. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 4 datasets voor stembureau ’t Jeugdhuis bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau ’t Jeugdhuis in Bakel. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 4 datasets voor stembureau ’t Jeugdhuis bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
Het CDA was met 185 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau ’t Jeugdhuis.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, ’t Jeugdhuis Bakel, gemeente Gemert-Bakel.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau ’t Jeugdhuis in Bakel is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
CDA18525%
PVV16422%
VVD12917%
D66587,8%
JA21547,3%
BBB486,5%
GL-PvdA415,5%
FvD374,99%
50PLUS60,81%
CU50,67%
PvdD50,67%
SP30,4%
Volt30,4%
BVNL10,13%
Vrede voor Dieren10,13%
Vrij Verbond10,13%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau ’t Jeugdhuis in Bakel? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau ’t Jeugdhuis is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau ’t Jeugdhuis was de VVD met 136 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, ’t Jeugdhuis Bakel, gemeente Gemert-Bakel.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau ’t Jeugdhuis in Bakel is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD13627%
CDA11322%
PVV6312%
D665611%
BBB265,1%
FvD265,1%
SP234,54%
GroenLinks142,76%
JA21122,37%
Volt112,17%
PvdD91,78%
PvdA71,38%
50PLUS40,79%
Code Oranje20,39%
Trots20,39%
LP10,2%
DFP10,2%
CU10,2%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau ’t Jeugdhuis is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau ’t Jeugdhuis beschikbaar zijn.
StembureauStembureau ’t Jeugdhuis in Bakel
Stembureau aanduiding(en) origineel’t Jeugdhuis (2), Jeugdhuis Bakel (1), Het Jeugdhuis (1)
Aantal uitslagen2
Aantal locatiedata2
Aantal totaal4
BuurtnaamBakel
WijknaamBakel
WoonplaatsnaamBakel
GemeentenaamGemert-Bakel
ProvincienaamNoord-Brabant

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau ’t Jeugdhuis samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Gemert-Bakel om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau ’t Jeugdhuis was 63% en er zijn 741 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM1652
Opkomst745
Geldige stemmen741
Ongeldig0
Blanco4
Opgeroepen1.169
Geldige stempassen659
Geldige volmachtbewijzen86
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers745
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage63%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau ’t Jeugdhuis in Bakel.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau ’t Jeugdhuis was 61% en er zijn 507 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM1652
Opkomst507
Geldige stemmen507
Ongeldig0
Blanco0
Opgeroepen827
Geldige stempassen434
Geldige volmachtbewijzen73
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers508
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage61%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau ’t Jeugdhuis in Bakel.

Locatiedata
Er konden in Stembureau ’t Jeugdhuis bij 2 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Tweede Kamer 2021
StraatnaamBernhardstraatBernhardstraat
Huisnummer2020
Postcode5761BJ5761BJ
WoonplaatsnaamBakelBakel
Website locatiegeen datahttps://www.jongnederlandbakel.nl/
Contactgegevens gemeenteProjectgroep verkiezingen; e. verkiezingen@gemert-bakel.nl t. 0492-378500info@gemert-bakel.nl
Openingstijd2025-10-29T07:30:00geen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:00geen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen dataja
Auditieve hulpmiddelengeen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen dataLeesloep
Gehandicaptentoiletgeen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 2 verkiezingen die in Stembureau ’t Jeugdhuis gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: