Stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer

Stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Vereniging de Bloesem bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Vereniging de Bloesem bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De PVV was met 346 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Vereniging de Bloesem.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Vereniging de Bloesem Wormerveer, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV34627%
D6616713%
GL-PvdA15512%
VVD1219,6%
CDA1028,1%
FvD816,4%
JA21735,8%
BBB413,26%
SP403,18%
50PLUS342,7%
PvdD231,83%
DENK181,43%
NSC131,03%
BVNL120,95%
CU80,64%
SGP50,4%
Volt50,4%
Piraten40,32%
BIJ130,24%
Vrede voor Dieren30,24%
FNP20,16%
NL PLAN20,16%
De Linie10,08%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 23 partijen waarop bij stembureau Vereniging de Bloesem is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Vereniging de Bloesem was de PVV met 205 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Vereniging de Bloesem Wormerveer, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV20532%
GL-PvdA11117%
VVD416,4%
CDA396,1%
PvdD396,1%
BBB365,6%
D66335,1%
FvD335,1%
SP304,66%
NSC162,48%
CU142,17%
50PLUS132,02%
Volt132,02%
JA2171,09%
SGP60,93%
Piraten30,47%
MDD30,47%
NL PLAN10,16%
BVNL10,16%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Vereniging de Bloesem is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Vereniging de Bloesem was de BBB met 181 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2023, Vereniging de Bloesem Wormerveer, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB18118%
PvdA13213%
PVV878,6%
VVD747,3%
GroenLinks646,3%
JA21616%
SP595,8%
PvdD595,8%
CDA535,2%
FvD535,2%
50PLUS474,62%
D66333,24%
CU302,95%
Volt201,97%
Onafhankelijke Politiek-NH OPNH131,28%
BVNL131,28%
AWP100,98%
Nederland met een PLAN (S.V.P.)80,79%
DENK50,49%
Piraten50,49%
Code Oranje50,49%
Namens Noord-Hollanders.30,29%
Jezus leeft20,2%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 23 partijen waarop bij stembureau Vereniging de Bloesem is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 495 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Vereniging de Bloesem.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Vereniging de Bloesem Wormerveer, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV49535%
GL-PvdA17813%
NSC16312%
VVD1369,6%
SP715%
FvD644,53%
BBB644,53%
D66634,46%
CDA422,97%
PvdD402,83%
DENK332,34%
CU151,06%
50PLUS110,78%
BVNL110,78%
Volt90,64%
JA2150,35%
Piraten40,28%
BIJ140,28%
SGP20,14%
PartijvdSport10,07%
Splinter10,07%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau Vereniging de Bloesem is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Vereniging de Bloesem was de BBB met 205 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier 2023, Vereniging de Bloesem Wormerveer, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB20520%
PvdA14915%
waterplatform Groen Water & Land13714%
Boeren Burgers Waterbelang777,7%
PvdD757,5%
VVD646,4%
Water Natuurlijk636,3%
50PLUS525,2%
BVNL525,2%
CDA414,09%
AWP313,09%
CU262,59%
Nederland met een PLAN (S.V.P.)90,9%
Actief voor Water80,8%
De VrijeLijst80,8%
De Groenen - Piraten50,5%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Vereniging de Bloesem is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Vereniging de Bloesem was Partij voor Ouderen en Veiligheid met 97 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Vereniging de Bloesem Wormerveer, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Partij voor Ouderen en Veiligheid9720%
Democratisch Zaanstad (DZ)6113%
CDA469,6%
PvdA428,8%
ROSA418,6%
PVV408,4%
SP388%
VVD255,2%
PvdD245%
GroenLinks214,4%
D66132,73%
CU122,52%
BVNL112,31%
DENK61,26%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 14 partijen waarop bij stembureau Vereniging de Bloesem is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De PVV was met 118 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Vereniging de Bloesem.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Vereniging de Bloesem Wormerveer, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV11817%
VVD11617%
D667210%
FvD679,6%
SP618,8%
PvdA507,2%
CDA365,2%
PvdD365,2%
GroenLinks355%
CU182,59%
BIJ1131,87%
JA21101,44%
DENK101,44%
50PLUS91,29%
Trots91,29%
Oprecht71,01%
Volt71,01%
JONG50,72%
Code Oranje40,57%
SGP40,57%
NLBeter20,29%
BBB20,29%
Splinter20,29%
Lijst Henk Krol10,14%
Blanco Lijst10,14%
Wij zijn Nederland10,14%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 26 partijen waarop bij stembureau Vereniging de Bloesem is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Vereniging de Bloesem was FvD met 96 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2019, Vereniging de Bloesem Wormerveer, gemeente Zaanstad.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
FvD9618%
GroenLinks6111%
SP6111%
PVV5911%
PvdA5510%
CDA478,7%
VVD366,6%
D66295,4%
PvdD295,4%
Ouderenpartij Noord-Holland264,8%
50PLUS234,24%
CU122,21%
Code Oranje40,74%
DENK30,55%
NIDA10,18%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 15 partijen waarop bij stembureau Vereniging de Bloesem is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Vereniging de Bloesem beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer
Stembureau aanduiding(en) origineelVereniging de Bloesem complex de Amandelbloesem (8), De Bloesem (4), Vereniging de Bloesem (4), Evean Amandelbloesem (2)
Aantal uitslagen8
Aantal locatiedata10
Aantal totaal18
BuurtnaamWormerveer West
WijknaamWormerveer
WoonplaatsnaamWormerveer
GemeentenaamZaanstad
ProvincienaamNoord-Holland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Vereniging de Bloesem samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Zaanstad om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Vereniging de Bloesem was 56% en er zijn 1.259 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0479
Opkomst1.272
Geldige stemmen1.259
Ongeldig7
Blanco6
Opgeroepen2.239
Geldige stempassen1.153
Geldige volmachtbewijzen117
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers1.274
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring2
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage56%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Vereniging de Bloesem was 29% en er zijn 644 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0479
Opkomst649
Geldige stemmen644
Ongeldig2
Blanco3
Opgeroepen2.239
Geldige stempassen585
Geldige volmachtbewijzen63
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers648
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage29%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Vereniging de Bloesem was 39% en er zijn 1.017 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0479
Opkomst1.022
Geldige stemmen1.017
Ongeldig0
Blanco5
Opgeroepen2.630
Geldige stempassen941
Geldige volmachtbewijzen81
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.022
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage39%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Vereniging de Bloesem was 52% en er zijn 1.412 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0479
Opkomst1.417
Geldige stemmen1.412
Ongeldig0
Blanco5
Opgeroepen2.732
Geldige stempassen1.299
Geldige volmachtbewijzen121
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers1.421
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten4
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring4
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage52%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer.

Verkiezingsproces, Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Vereniging de Bloesem was 35% en er zijn 1.002 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0479
Opkomst1.012
Geldige stemmen1.002
Ongeldig1
Blanco9
Opgeroepen2.854
Geldige stempassen929
Geldige volmachtbewijzen83
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.012
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage35%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Vereniging de Bloesem was 31% en er zijn 477 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0479
Opkomst482
Geldige stemmen477
Ongeldig2
Blanco3
Opgeroepen1.549
Geldige stempassen444
Geldige volmachtbewijzen38
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers482
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage31%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Vereniging de Bloesem was 47% en er zijn 696 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0479
Opkomst696
Geldige stemmen696
Ongeldig0
Blanco0
Opgeroepen1.475
Geldige stempassen57
Geldige volmachtbewijzen48
Geldige kiezerspassen590
Toegelaten kiezers695
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage47%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Vereniging de Bloesem was 41% en er zijn 542 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0479
Opkomst548
Geldige stemmen542
Ongeldig0
Blanco6
Opgeroepen1.321
Geldige stempassen516
Geldige volmachtbewijzen32
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers548
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage41%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vereniging de Bloesem in Wormerveer.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Vereniging de Bloesem bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamVinkenstraatVinkenstraatVinkenstraatVinkenstraatVinkenstraatVinkenstraatVinkenstraatVinkenstraatVinkenstraatVinkenstraat
Huisnummer2222222222
Postcode1521XM1521XM1521XM1521XM1521XM1521XM1521XM1521XM1521XM1521XM
WoonplaatsnaamWormerveerWormerveerWormerveerWormerveerWormerveerWormerveerWormerveerWormerveerWormerveerWormerveer
Website locatiehttps://www.debloesem.info/geen datageen datageen datageen datageen datageen datahttps://www.zaanstad.nl/https://www.zaanstad.nl/https://www.zaanstad.nl/
Contactgegevens gemeenteVerkiezingen Zaanstad verkiezingen@zaanstad.nl 14 075verkiezingen@zaanstad.nlTeam Verkiezingen 14 075Team Verkiezingen 14 075Team Verkiezingen 14 075Team Verkiezingen 14 075Team Verkiezingen 14 075Klantcontact Burgerzaken verkiezingen@zaanstad.nlKlantcontact Burgerzaken verkiezingen@zaanstad.nlKlantcontact Burgerzaken verkiezingen@zaanstad.nl
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen dataneeneenee
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen dataLeesloepLeesloepLeesloepLeesloepLeesloepgeen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datajajaja
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau Vereniging de Bloesem gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: