Stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam

Stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia bekend.
Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
GL-PvdA was met 276 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Verenigingsgebouw Batavia Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA27644%
PvdD9415%
D66579,2%
Volt548,7%
PVV335,3%
SP335,3%
VVD203,22%
FvD152,41%
NSC91,45%
CDA60,96%
Piraten60,96%
BBB50,8%
BVNL30,48%
MDD30,48%
SGP30,48%
50PLUS20,32%
NL PLAN10,16%
JA2110,16%
van de Regio10,16%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van de stemmers bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia was GroenLinks met 168 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2023, Verenigingsgebouw Batavia Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GroenLinks16822%
PvdA14018%
PvdD9512%
DENK709,2%
Volt587,6%
D66526,8%
SP516,7%
BBB293,82%
FvD233,03%
VVD202,63%
PVV111,45%
CU70,92%
JA2170,92%
Piraten70,92%
50PLUS60,79%
BVNL50,66%
CDA40,53%
Onafhankelijke Politiek-NH OPNH20,26%
Jezus leeft20,26%
Nederland met een PLAN (S.V.P.)10,13%
Namens Noord-Hollanders.10,13%
Code Oranje10,13%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 14 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia was GL-PvdA met 375 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Verenigingsgebouw Batavia Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA37534%
DENK26925%
PVV686,2%
D66595,4%
PvdD555%
SP544,93%
NSC544,93%
VVD403,65%
BIJ1353,19%
Volt322,92%
FvD171,55%
CU90,82%
Piraten40,36%
BBB40,36%
CDA40,36%
LEF30,27%
JA2130,27%
BVNL30,27%
LP30,27%
SGP20,18%
PLAN10,09%
Politieke Partij voor Basisinkomen10,09%
SAMEN10,09%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 23 partijen waarop bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De PvdA was met 271 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023, Verenigingsgebouw Batavia Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA27135%
PvdD17322%
Water Natuurlijk12516%
De Groenen536,8%
BBB435,5%
AWP394,97%
VVD273,44%
50PLUS202,55%
BVNL111,4%
CDA101,27%
CU91,15%
DRPP40,51%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia was GroenLinks met 320 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Verenigingsgebouw Batavia Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GroenLinks32020%
PvdA27417%
DENK21213%
D6618712%
BIJ11539,5%
PvdD1036,4%
SP835,1%
VVD613,78%
Volt543,34%
JA21332,04%
FvD271,67%
De Groenen Basis Piraten211,3%
CU181,11%
PvdO160,99%
CDA120,74%
50PLUS100,62%
Democratisch Socialisten Amsterdam90,56%
Hart voor Vrijheid Amsterdam80,5%
LEF40,25%
BVNL40,25%
Onbekend20,12%
St3m20,12%
SGP10,06%
DFP10,06%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 24 partijen waarop bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia was DENK met 338 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Verenigingsgebouw Batavia Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
DENK33821%
GroenLinks22914%
D6621713%
BIJ11267,7%
PvdA1267,7%
PvdD1227,5%
VVD1066,5%
Volt885,4%
SP845,1%
NIDA533,25%
PVV503,06%
FvD321,96%
CDA140,86%
CU130,8%
Piraten70,43%
JA2170,43%
Code Oranje50,31%
50PLUS40,24%
Partij van de Eenheid20,12%
SGP20,12%
Splinter20,12%
NLBeter20,12%
Partij voor de Republiek10,06%
LP10,06%
U-Buntu10,06%
JONG10,06%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 26 partijen waarop bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
DENK was met 168 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2019, Verenigingsgebouw Batavia Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
DENK16825%
GroenLinks15623%
PvdA6910%
PvdD619%
SP497,2%
D66405,9%
VVD324,73%
FvD263,85%
PVV263,85%
NIDA152,22%
50PLUS101,48%
CU81,18%
Code Oranje81,18%
CDA50,74%
Ouderenpartij Noord-Holland30,44%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 15 partijen waarop bij stembureau Verenigingsgebouw Batavia is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam
Stembureau aanduiding(en) origineelVerenigingsgebouw Batavia
Aantal uitslagen8
Aantal locatiedata10
Aantal totaal18
BuurtnaamSumatraplantsoenbuurt
WijknaamIndische Buurt-Oost
WoonplaatsnaamAmsterdam
GemeentenaamAmsterdam
ProvincienaamNoord-Holland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Verenigingsgebouw Batavia samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Amsterdam om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Verenigingsgebouw Batavia was 27% en er zijn 622 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM0363
Opkomst629
Geldige stemmen622
Ongeldig4
Blanco3
Opgeroepen2.289
Geldige stempassen547
Geldige volmachtbewijzen76
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers624
Meer getelde stembiljetten5
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring5
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage27%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Verenigingsgebouw Batavia was 34% en er zijn 760 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst767
Geldige stemmen760
Ongeldig4
Blanco3
Opgeroepen2.237
Geldige stempassen686
Geldige volmachtbewijzen81
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers767
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage34%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Verenigingsgebouw Batavia was 49% en er zijn 1.096 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst1.112
Geldige stemmen1.096
Ongeldig13
Blanco3
Opgeroepen2.247
Geldige stempassen968
Geldige volmachtbewijzen141
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers1.111
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage49%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Verenigingsgebouw Batavia was 29% en er zijn 785 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst803
Geldige stemmen785
Ongeldig6
Blanco12
Opgeroepen2.691
Geldige stempassen715
Geldige volmachtbewijzen87
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers802
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage29%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Verenigingsgebouw Batavia was 40% en er zijn 1.615 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0363
Opkomst1.640
Geldige stemmen1.615
Ongeldig15
Blanco10
Opgeroepen2.098
Geldige stempassen1.457
Geldige volmachtbewijzen195
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.652
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten12
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring10
Andere verklaring2
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage40%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Verenigingsgebouw Batavia was 91% en er zijn 1.633 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0363
Opkomst1.654
Geldige stemmen1.633
Ongeldig15
Blanco6
Opgeroepen1.121
Geldige stempassen1.421
Geldige volmachtbewijzen229
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers1.654
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage91%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Verenigingsgebouw Batavia was 37% en er zijn 676 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0363
Opkomst690
Geldige stemmen676
Ongeldig11
Blanco3
Opgeroepen1.807
Geldige stempassen623
Geldige volmachtbewijzen68
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers691
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten1
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage37%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Verenigingsgebouw Batavia in Amsterdam.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Verenigingsgebouw Batavia bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamTidorestraatTidorestraatTidorestraatTidorestraatTidorestraatTidorestraatTidorestraatTidorestraatTidorestraatTidorestraat
Huisnummer107107107107107107107107107107
Postcode1095KS1095KS1095KS1095KS1095KS1095KS1095KS1095KS1095KS1095KS
WoonplaatsnaamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdam
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteBureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen van de afdeling Basisinformatie verkiezingen@amsterdam.nl 020-2539148 en bij de StadslokettenBureau Verkiezingen van de afdeling Basisinformatie verkiezingen@amsterdam.nl 020-2539148 en bij de StadslokettenBureau Verkiezingen van de afdeling Basisinformatie verkiezingen@amsterdam.nl 020-2539148 en bij de Stadsloketten
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingneeneejaneejajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatieBinnen 100 meter van dit stembureau is een gehandicaptenparkeerplaats. Op dit stembureau krijgt u hulp als u moeite hebt met lezen en schrijven.geen dataOp dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een verlaagd blad.Op dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een lage tafel.Op dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een verlaagd blad.geen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau Verenigingsgebouw Batavia gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: