Stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen

Stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
Het CDA was met 265 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Vergadercentrum de Valkenhof Beilen, gemeente Midden-Drenthe.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
CDA26517%
VVD24516%
PVV24116%
D6619212%
GL-PvdA16411%
BBB1127,3%
FvD865,6%
JA21835,4%
CU372,41%
SP352,28%
50PLUS281,82%
PvdD171,11%
NSC100,65%
SGP90,59%
Volt70,46%
LP20,13%
BVNL20,13%
FNP10,07%
DENK10,07%
Vrede voor Dieren10,07%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was GL-PvdA met 154 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Vergadercentrum de Valkenhof Beilen, gemeente Midden-Drenthe.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
GL-PvdA15417%
PVV13816%
BBB11313%
CDA10912%
VVD10412%
D66556,2%
NSC525,9%
Volt303,39%
CU303,39%
PvdD283,16%
SP212,37%
FvD192,14%
SGP171,92%
50PLUS60,68%
JA2150,56%
BVNL30,34%
Piraten10,11%
NL PLAN10,11%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was de BBB met 484 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Drenthe 2023, Vergadercentrum de Valkenhof Beilen, gemeente Midden-Drenthe.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB48441%
PvdA1099,3%
CDA897,6%
VVD877,4%
CU705,9%
SP524,41%
GroenLinks484,07%
D66443,74%
JA21332,8%
PVV332,8%
Volt242,04%
PvdD231,95%
FvD201,7%
50PLUS171,44%
Sterk Lokaal Drenthe151,27%
BVNL121,02%
Alliantie90,76%
SGP90,76%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PVV was met 309 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Vergadercentrum de Valkenhof Beilen, gemeente Midden-Drenthe.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV30922%
NSC24217%
BBB19514%
VVD17913%
GL-PvdA16912%
CDA785,5%
D66624,38%
SP463,25%
CU392,76%
FvD302,12%
Volt151,06%
PvdD130,92%
50PLUS80,57%
SGP70,49%
SAMEN60,42%
JA2160,42%
BVNL50,35%
Piraten30,21%
LP10,07%
DENK10,07%
BIJ110,07%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was de BBB met 404 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Drents Overijsselse Delta 2023, Vergadercentrum de Valkenhof Beilen, gemeente Midden-Drenthe.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB40435%
Water Natuurlijk22219%
VVD12011%
CDA11510%
Gemeentebelangen Drenthe-Overijssel766,7%
CU585,1%
PvdD474,12%
50PLUS312,72%
BVNL252,19%
AWP242,11%
SGP181,58%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 11 politieke partijen waarop bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was Gemeentebelangen - BBBondgenoot met 175 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Vergadercentrum de Valkenhof Beilen, gemeente Midden-Drenthe.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
Gemeentebelangen - BBBondgenoot17521%
Gemeentebel Smilde-Beilen-Westerbork17321%
PvdA12014%
CDA11314%
VVD9912%
CU769,1%
D66394,68%
GroenLinks384,56%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 8 politieke partijen waarop bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De VVD was met 281 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Vergadercentrum de Valkenhof Beilen, gemeente Midden-Drenthe.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD28124%
CDA16915%
D6616614%
PVV1008,7%
SP746,4%
PvdA645,6%
FvD544,7%
BBB534,61%
CU504,35%
GroenLinks393,39%
JA21342,96%
PvdD221,91%
50PLUS100,87%
Volt80,7%
Code Oranje50,43%
Piraten40,35%
Splinter40,35%
JONG30,26%
Lijst Henk Krol20,17%
SGP20,17%
Trots20,17%
Blanco Lijst20,17%
DENK10,09%
Jezus leeft10,09%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 24 partijen waarop bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was de VVD met 193 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Drenthe 2019, Vergadercentrum de Valkenhof Beilen, gemeente Midden-Drenthe.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD19317%
PvdA15714%
CDA15514%
FvD15113%
CU1059,3%
D66716,3%
GroenLinks595,2%
50PLUS514,53%
PVV494,35%
SP494,35%
Onafhankelijke Partij Drenthe383,37%
Sterk Lokaal191,69%
PvdD181,6%
SGP70,62%
Senioren Belang40,35%
DENK10,09%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 16 partijen waarop bij stembureau Vergadercentrum de Valkenhof is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen
Stembureau aanduiding(en) origineelZalencentrum De Valkenhof (8), Vergadercentrum De Valkenhof (5), Vergadercentrum Valkenhof (3), Zalencentrum Het Valkenhof (2)
Aantal uitslagen8
Aantal locatiedata10
Aantal totaal18
BuurtnaamBeilen
WijknaamBeilen
WoonplaatsnaamBeilen
GemeentenaamMidden-Drenthe
ProvincienaamDrenthe

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Vergadercentrum de Valkenhof samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Midden-Drenthe om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was 91% en er zijn 1.538 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM1731
Opkomst1.544
Geldige stemmen1.538
Ongeldig1
Blanco5
Opgeroepen1.688
Geldige stempassen1.406
Geldige volmachtbewijzen125
Geldige kiezerspassen13
Toegelaten kiezers1.544
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage91%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was 53% en er zijn 886 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM1731
Opkomst887
Geldige stemmen886
Ongeldig1
Blanco0
Opgeroepen1.662
Geldige stempassen785
Geldige volmachtbewijzen97
Geldige kiezerspassen5
Toegelaten kiezers887
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage53%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Drenthe 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was 64% en er zijn 1.178 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1731
Opkomst1.184
Geldige stemmen1.178
Ongeldig5
Blanco1
Opgeroepen1.835
Geldige stempassen1.072
Geldige volmachtbewijzen112
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.184
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage64%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Drenthe 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was 76% en er zijn 1.415 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1731
Opkomst1.420
Geldige stemmen1.415
Ongeldig3
Blanco2
Opgeroepen1.860
Geldige stempassen1.284
Geldige volmachtbewijzen136
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.420
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage76%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen.

Verkiezingsproces, Waterschap Drents Overijsselse Delta 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was 61% en er zijn 1.140 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM1731
Opkomst1.154
Geldige stemmen1.140
Ongeldig7
Blanco7
Opgeroepen1.881
Geldige stempassen1.040
Geldige volmachtbewijzen115
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers1.156
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten2
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage61%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Drents Overijsselse Delta 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was 45% en er zijn 833 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM1731
Opkomst837
Geldige stemmen833
Ongeldig3
Blanco1
Opgeroepen1.871
Geldige stempassen743
Geldige volmachtbewijzen94
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers837
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage45%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was 63% en er zijn 1.150 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM1731
Opkomst1.151
Geldige stemmen1.150
Ongeldig0
Blanco1
Opgeroepen1.839
Geldige stempassen1.038
Geldige volmachtbewijzen117
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.155
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten4
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring4
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage63%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Drenthe 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Vergadercentrum de Valkenhof was 60% en er zijn 1.127 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM1731
Opkomst1.128
Geldige stemmen1.127
Ongeldig0
Blanco1
Opgeroepen1.884
Geldige stempassen1.020
Geldige volmachtbewijzen108
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.128
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage60%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Drenthe 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vergadercentrum de Valkenhof in Beilen.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Vergadercentrum de Valkenhof bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamWitte ValkenstraatWitte ValkenstraatWitte ValkenstraatWitte ValkenstraatWitte ValkenstraatWitte ValkenstraatWitte ValkenstraatWitte ValkenstraatWitte ValkenstraatWitte Valkenstraat
Huisnummer4422222222
Postcode9411LG9411LG9411LG9411LG9411LG9411LG9411LG9411LG9411LG9411LG
WoonplaatsnaamBeilenBeilenBeilenBeilenBeilenBeilenBeilenBeilenBeilenBeilen
Website locatiegeen datageen datahttps://www.pgbeilen.nl/zalencentrum-het-valkenhof/https://www.pgbeilen.nl/zalencentrum-het-valkenhof/https://www.pgbeilen.nl/zalencentrum-het-valkenhof/https://www.pgbeilen.nl/zalencentrum-het-valkenhof/https://www.pgbeilen.nl/hoe-kunnen-wij-helpen/een-zaal-huren/zalencentrum-het-valkenhofhttps://www.pgbeilen.nl/hoe-kunnen-wij-helpen/een-zaal-huren/zalencentrum-het-valkenhofhttps://www.pgbeilen.nl/hoe-kunnen-wij-helpen/een-zaal-huren/zalencentrum-het-valkenhofhttps://www.pgbeilen.nl/hoe-kunnen-wij-helpen/een-zaal-huren/zalencentrum-het-valkenhof
Contactgegevens gemeentegemeente@middendrenthe.nlgemeente@middendrenthe.nlgemeentewinkel Midden-Drenthe raadhuisplein 1 9411NB Beilen 0593-539222gemeentewinkel Midden-Drenthe raadhuisplein 1 9411NB Beilen 0593-539222gemeentewinkel Midden-Drenthe raadhuisplein 1 9411NB Beilen 0593-539222gemeentewinkel Midden-Drenthe raadhuisplein 1 9411NB Beilen 0593-539222gemeentewinkel Midden-Drenthe raadhuisplein 1 9411NB Beilen 0593-539226gemeentewinkel Midden-Drenthe raadhuisplein 1 9411NB Beilen 0593-539226gemeentewinkel Midden-Drenthe raadhuisplein 1 9411NB Beilen 0593-539226gemeentewinkel Midden-Drenthe raadhuisplein 1 9411NB Beilen 0593-539226
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen dataneeneeneeneeneeneeneenee
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen dataneegeen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen dataleesloepleesloepleesloepleesloepgeen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datajajajaja
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau Vergadercentrum de Valkenhof gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: