Stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam

Stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 15 datasets voor stembureau Vrouw en Vaart bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 15 datasets voor stembureau Vrouw en Vaart bekend.
Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De PvdA was met 93 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Vrouw en Vaart.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2023, Vrouw en Vaart Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA9315%
GroenLinks8313%
VVD609,5%
DENK507,9%
D66497,7%
BBB447%
PvdD396,2%
JA21375,8%
Volt375,8%
PVV264,11%
SP223,48%
CU203,16%
50PLUS203,16%
FvD162,53%
CDA142,21%
Onafhankelijke Politiek-NH OPNH60,95%
AWP50,79%
BVNL50,79%
Piraten30,47%
Nederland met een PLAN (S.V.P.)20,32%
Code Oranje10,16%
Namens Noord-Hollanders.10,16%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van de stemmers bij stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Vrouw en Vaart is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Vrouw en Vaart was DENK met 217 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Vrouw en Vaart Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
DENK21723%
GL-PvdA21222%
PVV13714%
VVD10411%
NSC666,9%
D66505,3%
PvdD373,89%
SP262,74%
Volt232,42%
FvD171,79%
CDA161,68%
BIJ1141,47%
BBB90,95%
CU60,63%
JA2150,53%
50PLUS30,32%
PartijvdSport20,21%
BVNL20,21%
SGP10,11%
LP10,11%
Splinter10,11%
LEF10,11%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Vrouw en Vaart is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Vrouw en Vaart was de PvdA met 183 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023, Vrouw en Vaart Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA18328%
PvdD9715%
BBB8213%
VVD6510%
Water Natuurlijk619,5%
AWP457%
50PLUS294,5%
De Groenen264,04%
CDA253,88%
CU172,64%
BVNL111,71%
DRPP30,47%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau Vrouw en Vaart is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De PvdA was met 87 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Vrouw en Vaart.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Vrouw en Vaart Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA8717%
VVD7014%
JA215311%
D665110%
GroenLinks448,8%
DENK428,4%
PvdD326,4%
SP295,8%
FvD173,39%
CDA152,99%
BIJ1152,99%
CU122,4%
Hart voor Vrijheid Amsterdam61,2%
PvdO51,0%
50PLUS51,0%
Volt40,8%
Democratisch Socialisten Amsterdam30,6%
De Groenen Basis Piraten30,6%
Onbekend20,4%
LEF20,4%
BVNL20,4%
DRPP10,2%
St3m10,2%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 23 partijen waarop bij stembureau Vrouw en Vaart is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Vrouw en Vaart was D66 met 138 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Vrouw en Vaart Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
D6613818%
DENK12516%
VVD10814%
GroenLinks607,8%
PVV476,1%
PvdA476,1%
PvdD374,82%
SP354,56%
NIDA303,91%
BIJ1273,52%
CDA222,87%
Volt202,61%
FvD202,61%
JA21172,22%
CU111,43%
Splinter70,91%
50PLUS50,65%
JONG20,26%
Code Oranje20,26%
Jezus leeft10,13%
BBB10,13%
NLBeter10,13%
Partij van de Eenheid10,13%
Piraten10,13%
Trots10,13%
U-Buntu10,13%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 26 partijen waarop bij stembureau Vrouw en Vaart is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Vrouw en Vaart was FvD met 104 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2019, Vrouw en Vaart Amsterdam, gemeente Amsterdam.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
FvD10414%
GroenLinks10314%
PvdA9412%
VVD8712%
D668011%
DENK699,1%
CDA405,3%
PvdD395,2%
PVV364,77%
50PLUS293,84%
SP283,71%
CU243,18%
NIDA121,59%
Code Oranje50,66%
Ouderenpartij Noord-Holland50,66%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 15 partijen waarop bij stembureau Vrouw en Vaart is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Vrouw en Vaart beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam
Stembureau aanduiding(en) origineelVrouw en Vaart
Aantal uitslagen6
Aantal locatiedata9
Aantal totaal15
BuurtnaamMeer en Oever
WijknaamOsdorp-Oost
WoonplaatsnaamAmsterdam
GemeentenaamAmsterdam
ProvincienaamNoord-Holland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Vrouw en Vaart samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Amsterdam om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Vrouw en Vaart was 35% en er zijn 633 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst640
Geldige stemmen633
Ongeldig3
Blanco4
Opgeroepen1.787
Geldige stempassen572
Geldige volmachtbewijzen68
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers640
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage35%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Vrouw en Vaart was 54% en er zijn 950 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst959
Geldige stemmen950
Ongeldig5
Blanco4
Opgeroepen1.761
Geldige stempassen802
Geldige volmachtbewijzen156
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers958
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage54%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Vrouw en Vaart was 24% en er zijn 644 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0363
Opkomst660
Geldige stemmen644
Ongeldig7
Blanco9
Opgeroepen2.629
Geldige stempassen585
Geldige volmachtbewijzen75
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers660
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage24%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Vrouw en Vaart was 30% en er zijn 501 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0363
Opkomst511
Geldige stemmen501
Ongeldig5
Blanco5
Opgeroepen1.667
Geldige stempassen442
Geldige volmachtbewijzen66
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers508
Meer getelde stembiljetten3
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring3
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage30%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Vrouw en Vaart was 49% en er zijn 767 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0363
Opkomst769
Geldige stemmen767
Ongeldig1
Blanco1
Opgeroepen1.564
Geldige stempassen651
Geldige volmachtbewijzen118
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers769
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage49%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Vrouw en Vaart was 53% en er zijn 755 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0363
Opkomst760
Geldige stemmen755
Ongeldig3
Blanco2
Opgeroepen1.419
Geldige stempassen680
Geldige volmachtbewijzen82
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers762
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring2
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage53%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Vrouw en Vaart bij 9 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamPresident AllendelaanPresident AllendelaanPresident AllendelaanPresident AllendelaanPresident AllendelaanPresident AllendelaanPresident AllendelaanPresident AllendelaanPresident Allendelaan
Huisnummer733733733733733733733733733
Postcode1068VN1068VN1068VN1068VN1068VN1068VN1068VN1068VN1068VN
WoonplaatsnaamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdamAmsterdam
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteBureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen verkiezingen@amsterdam.nl telefoon: 14020Bureau Verkiezingen van de afdeling Basisinformatie verkiezingen@amsterdam.nl 020-2539148 en bij de StadslokettenBureau Verkiezingen van de afdeling Basisinformatie verkiezingen@amsterdam.nl 020-2539148 en bij de StadslokettenBureau Verkiezingen van de afdeling Basisinformatie verkiezingen@amsterdam.nl 020-2539148 en bij de Stadsloketten
Openingstijd2025-10-29T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingneejajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltejageen dataBinnen 200 meter van dit stembureau is een OV-halte die toegankelijk is met een rolstoel.geen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatieBinnen 100 meter van dit stembureau is een gehandicaptenparkeerplaats. Op dit stembureau krijgt u hulp als u moeite hebt met lezen en schrijven.Op dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een verlaagd blad.Op dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een lage tafel.Op dit stembureau is er hulp voor mensen met een rolstoel. Bijvoorbeeld om een deur open te houden of uw rolstoel te duwen bij een steile oprit. Hier zijn ook stemhokjes met een verlaagd blad.geen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 9 verkiezingen die in Stembureau Vrouw en Vaart gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: