Stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo

Stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Wethouder Balverszaal bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Wethouder Balverszaal bekend.
Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De BBB was met 255 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Wethouder Balverszaal.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Gelderland 2023, Wethouder Balverszaal Ermelo, gemeente Ermelo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB25520%
CU20917%
CDA13110%
VVD927,3%
SGP887%
PvdA796,3%
GroenLinks766%
PVV453,57%
JA21433,41%
PvdD393,1%
FvD383,02%
50PLUS342,7%
SP312,46%
D66292,3%
Volt282,22%
Lokale Partijen Gelderland262,06%
ONS Gelderland100,79%
BVNL70,56%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van de stemmers bij stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Wethouder Balverszaal is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Wethouder Balverszaal was de PVV met 378 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Wethouder Balverszaal Ermelo, gemeente Ermelo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV37824%
NSC21014%
GL-PvdA16411%
CU15910%
VVD15810%
CDA1056,8%
SGP936%
BBB774,98%
D66543,49%
SP322,07%
FvD312,0%
PvdD271,75%
Volt161,03%
DENK120,78%
BVNL110,71%
JA2190,58%
50PLUS50,32%
BIJ130,19%
SAMEN20,13%
Splinter10,06%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau Wethouder Balverszaal is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Wethouder Balverszaal was de BBB met 274 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Vallei en Veluwe 2023, Wethouder Balverszaal Ermelo, gemeente Ermelo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB27422%
CU21718%
Water Natuurlijk15112%
CDA1209,7%
SGP877%
VVD846,8%
AWP746%
PvdA645,2%
50PLUS473,79%
PvdD413,31%
Lokaal Waterbeheer372,99%
BVNL292,34%
Ondernemend Water141,13%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 13 partijen waarop bij stembureau Wethouder Balverszaal is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
Het CDA was met 231 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Wethouder Balverszaal.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Wethouder Balverszaal Ermelo, gemeente Ermelo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
CDA23124%
één-Ermelo20321%
CU15817%
Progressief Ermelo15316%
VVD838,8%
SGP737,7%
BurgerBelangen Ermelo464,86%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 7 politieke partijen waarop bij stembureau Wethouder Balverszaal is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Wethouder Balverszaal was de VVD met 211 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Wethouder Balverszaal Ermelo, gemeente Ermelo.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD21116%
CU19115%
CDA17914%
D6613410%
PVV1199,2%
FvD1007,7%
SGP644,93%
SP584,46%
PvdA534,08%
GroenLinks473,62%
PvdD322,46%
JA21292,23%
Volt251,92%
BBB120,92%
50PLUS110,85%
Code Oranje90,69%
DENK70,54%
JONG40,31%
BIJ140,31%
NLBeter20,15%
Splinter20,15%
Trots20,15%
Lijst Henk Krol10,08%
Piraten10,08%
Blanco Lijst10,08%
Jezus leeft10,08%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 26 partijen waarop bij stembureau Wethouder Balverszaal is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Wethouder Balverszaal beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo
Stembureau aanduiding(en) origineelWeth. Balverszaal 1 (4), Wethouder Balverszaal (1) (4), Weth. Balverszaal 2 (4), Wethouder Balverszaal (2) (3), Wethouder Balverszaal 1 (1), Wethouder Balverszaal 2 (1), Weth. Balverszaal (1)
Aantal uitslagen9
Aantal locatiedata9
Aantal totaal18
BuurtnaamErmelo - West
WijknaamSchil rondom het centrum
WoonplaatsnaamErmelo
GemeentenaamErmelo
ProvincienaamGelderland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Wethouder Balverszaal samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Ermelo om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Gelderland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Wethouder Balverszaal was 58% en er zijn 1.260 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0233
Opkomst1.268
Geldige stemmen1.260
Ongeldig4
Blanco4
Opgeroepen2.225
Geldige stempassen1.143
Geldige volmachtbewijzen125
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.268
Meer getelde stembiljetten2
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring2
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage58%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Gelderland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Wethouder Balverszaal was 69% en er zijn 1.547 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0233
Opkomst1.551
Geldige stemmen1.547
Ongeldig3
Blanco1
Opgeroepen2.236
Geldige stempassen1.419
Geldige volmachtbewijzen128
Geldige kiezerspassen5
Toegelaten kiezers1.552
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage69%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo.

Verkiezingsproces, Waterschap Vallei en Veluwe 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Wethouder Balverszaal was 55% en er zijn 1.239 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0233
Opkomst1.247
Geldige stemmen1.239
Ongeldig2
Blanco6
Opgeroepen2.298
Geldige stempassen1.128
Geldige volmachtbewijzen117
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.245
Meer getelde stembiljetten2
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage55%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Vallei en Veluwe 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Wethouder Balverszaal was 44% en er zijn 947 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0233
Opkomst951
Geldige stemmen947
Ongeldig1
Blanco3
Opgeroepen2.263
Geldige stempassen851
Geldige volmachtbewijzen99
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers950
Meer getelde stembiljetten1
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten1
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage44%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Wethouder Balverszaal was 61% en er zijn 1.299 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0233
Opkomst1.304
Geldige stemmen1.299
Ongeldig2
Blanco3
Opgeroepen2.210
Geldige stempassen1.301
Geldige volmachtbewijzen0
Geldige kiezerspassen3
Toegelaten kiezers1.304
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage61%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wethouder Balverszaal in Ermelo.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Wethouder Balverszaal bij 5 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingProvinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021
StraatnaamVolenbeekwegVolenbeekwegVolenbeekwegVolenbeekwegGroenling
Huisnummer5151515133
Postcode3853PR3853PR3853PR3853PR3853DT
WoonplaatsnaamErmeloErmeloErmeloErmeloErmelo
Website locatiehttps://www.interactie-ermelo.nl/locaties/wethouder-balverszaal-ermelohttps://www.interactie-ermelo.nl/locaties/wethouder-balverszaal-ermelohttps://www.interactie-ermelo.nl/locaties/wethouder-balverszaal-ermelo/https://www.interactie-ermelo.nl/locaties/wethouder-balverszaal-ermelohttps://www.interactie-ermelo.nl/locaties/wethouder-balverszaal-ermelo/
Contactgegevens gemeenteverkiezingen@ermelo.nlverkiezingen@ermelo.nlverkiezingen@ermelo.nlverkiezingen@ermelo.nlverkiezingen@ermelo.nl
Openingstijd2023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen data
Sluitingstijd2023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendenjajajajageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelenleesloep aanwezigleesloep aanwezigleesloep aanwezigleesloep aanweziggeen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datacoronaproofgeen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 5 verkiezingen die in Stembureau Wethouder Balverszaal gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: