Stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden

Stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Wooncentrum Ravelijn bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 18 datasets voor stembureau Wooncentrum Ravelijn bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
D66 was met 336 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Wooncentrum Ravelijn.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Wooncentrum Ravelijn Naarden, gemeente Gooise Meren.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
D6633636%
VVD21323%
GL-PvdA12213%
CDA909,7%
PVV333,56%
JA21323,45%
Volt252,69%
PvdD192,05%
FvD171,83%
BBB131,4%
SP90,97%
CU70,75%
50PLUS60,65%
NSC30,32%
LP10,11%
Piraten10,11%
Vrede voor Dieren10,11%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 17 partijen waarop bij stembureau Wooncentrum Ravelijn is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Europees Parlementsverkiezingen 2024, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 bij stembureau Wooncentrum Ravelijn was de VVD met 145 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Europese Parlementsverkiezingen 2024, Wooncentrum Ravelijn Naarden, gemeente Gooise Meren.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het Europees Parlement van 2024 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD14522%
GL-PvdA12819%
D6611117%
Volt9214%
PVV6810%
CDA537,9%
PvdD233,44%
NSC121,79%
FvD101,49%
CU81,2%
MDD50,75%
BBB40,6%
50PLUS30,45%
SP20,3%
BVNL20,3%
NL PLAN10,15%
Piraten10,15%
JA2110,15%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 18 partijen waarop bij stembureau Wooncentrum Ravelijn is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Wooncentrum Ravelijn was de VVD met 173 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2023, Wooncentrum Ravelijn Naarden, gemeente Gooise Meren.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD17324%
D6612317%
PvdA567,7%
BBB506,9%
GroenLinks486,6%
Volt476,5%
PvdD456,2%
CDA415,6%
JA21314,26%
PVV223,02%
CU223,02%
SP182,47%
50PLUS152,06%
FvD101,37%
AWP91,24%
BVNL70,96%
Onafhankelijke Politiek-NH OPNH60,82%
Piraten20,27%
Namens Noord-Hollanders.20,27%
Nederland met een PLAN (S.V.P.)10,14%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 20 partijen waarop bij stembureau Wooncentrum Ravelijn is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De VVD was met 260 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Wooncentrum Ravelijn.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Wooncentrum Ravelijn Naarden, gemeente Gooise Meren.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD26031%
GL-PvdA14918%
D6614817%
PVV839,8%
NSC738,6%
Volt404,73%
PvdD242,84%
BBB182,13%
CDA121,42%
SP101,18%
FvD80,95%
CU70,83%
JA2140,47%
PartijvdSport30,35%
BVNL30,35%
50PLUS30,35%
LP10,12%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 17 partijen waarop bij stembureau Wooncentrum Ravelijn is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Wooncentrum Ravelijn was de VVD met 189 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023, Wooncentrum Ravelijn Naarden, gemeente Gooise Meren.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD18926%
Water Natuurlijk13118%
PvdA8011%
AWP709,8%
PvdD699,7%
BBB638,8%
CDA405,6%
CU253,5%
50PLUS202,8%
De Groenen162,24%
BVNL111,54%
DRPP10,14%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 12 politieke partijen waarop bij stembureau Wooncentrum Ravelijn is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Wooncentrum Ravelijn was D66 met 145 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Wooncentrum Ravelijn Naarden, gemeente Gooise Meren.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
D6614523%
VVD13021%
Goois Democratisch Platform11118%
Hart voor BNM6511%
PvdA477,6%
GroenLinks447,1%
CDA406,5%
Partij voor Leefomgeving En Klimaat223,56%
CU142,27%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 9 politieke partijen waarop bij stembureau Wooncentrum Ravelijn is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De VVD was met 224 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Wooncentrum Ravelijn.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Wooncentrum Ravelijn Naarden, gemeente Gooise Meren.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD22431%
D6621029%
CDA476,5%
Volt466,4%
PvdD375,2%
PVV365%
GroenLinks233,2%
FvD192,65%
PvdA192,65%
SP141,95%
CU131,81%
JA21121,67%
50PLUS40,56%
Piraten30,42%
Splinter30,42%
SGP20,28%
Oprecht10,14%
BIJ110,14%
NIDA10,14%
Lijst Henk Krol10,14%
JONG10,14%
NLBeter10,14%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 22 partijen waarop bij stembureau Wooncentrum Ravelijn is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Wooncentrum Ravelijn was de VVD met 233 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Noord-Holland 2019, Wooncentrum Ravelijn Naarden, gemeente Gooise Meren.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
VVD23331%
D6613118%
PvdA709,4%
GroenLinks668,9%
FvD628,3%
CDA516,9%
PvdD385,1%
CU273,63%
50PLUS243,23%
PVV182,42%
SP152,02%
Ouderenpartij Noord-Holland40,54%
Code Oranje30,4%
NIDA10,13%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 14 partijen waarop bij stembureau Wooncentrum Ravelijn is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Wooncentrum Ravelijn beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden
Stembureau aanduiding(en) origineelWooncentrum Ravelijn
Aantal uitslagen8
Aantal locatiedata10
Aantal totaal18
BuurtnaamOranje Nassaupark-Zuid
WijknaamNaarden
WoonplaatsnaamNaarden
GemeentenaamGooise Meren
ProvincienaamNoord-Holland

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Wooncentrum Ravelijn samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Gooise Meren om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Wooncentrum Ravelijn was 88% en er zijn 928 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM1942
Opkomst932
Geldige stemmen928
Ongeldig0
Blanco4
Opgeroepen1.058
Geldige stempassen837
Geldige volmachtbewijzen97
Geldige kiezerspassen5
Toegelaten kiezers939
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten7
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring7
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage88%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden.

Verkiezingsproces, Europese Parlementsverkiezingen 2024
De opkomst bij de Europees Parlementsverkiezingen van 2024 in stembureau Wooncentrum Ravelijn was 64% en er zijn 669 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataEuropees Parlementsverkiezingen 2024
GemeentecodeGM1942
Opkomst670
Geldige stemmen669
Ongeldig1
Blanco0
Opgeroepen1.038
Geldige stempassen578
Geldige volmachtbewijzen88
Geldige kiezerspassen4
Toegelaten kiezers670
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage64%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Europese Parlementsverkiezingen 2024 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Wooncentrum Ravelijn was 74% en er zijn 728 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1942
Opkomst732
Geldige stemmen728
Ongeldig3
Blanco1
Opgeroepen986
Geldige stempassen646
Geldige volmachtbewijzen85
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers732
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage74%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Wooncentrum Ravelijn was 85% en er zijn 846 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM1942
Opkomst852
Geldige stemmen846
Ongeldig6
Blanco0
Opgeroepen992
Geldige stempassen771
Geldige volmachtbewijzen76
Geldige kiezerspassen5
Toegelaten kiezers852
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage85%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden.

Verkiezingsproces, Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Wooncentrum Ravelijn was 68% en er zijn 715 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM1942
Opkomst720
Geldige stemmen715
Ongeldig2
Blanco3
Opgeroepen1.045
Geldige stempassen638
Geldige volmachtbewijzen83
Geldige kiezerspassen1
Toegelaten kiezers722
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten2
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring2
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage68%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Amstel Gooi en Vecht 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Wooncentrum Ravelijn was 61% en er zijn 618 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM1942
Opkomst618
Geldige stemmen618
Ongeldig0
Blanco0
Opgeroepen1.018
Geldige stempassen548
Geldige volmachtbewijzen70
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers618
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage61%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Wooncentrum Ravelijn was 72% en er zijn 718 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM1942
Opkomst720
Geldige stemmen718
Ongeldig0
Blanco2
Opgeroepen992
Geldige stempassen645
Geldige volmachtbewijzen74
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers721
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring1
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage72%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Noord-Holland 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Wooncentrum Ravelijn was 76% en er zijn 743 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM1942
Opkomst745
Geldige stemmen743
Ongeldig0
Blanco2
Opgeroepen972
Geldige stempassen662
Geldige volmachtbewijzen83
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers745
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage76%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Noord-Holland 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Wooncentrum Ravelijn in Naarden.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Wooncentrum Ravelijn bij 10 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Europees Parlement 2024Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamGraaf LodewijklaanGraaf LodewijklaanGraaf LodewijklaanGraaf LodewijklaanGraaf LodewijklaanGraaf LodewijklaanGraaf LodewijklaanGraaf LodewijklaanGraaf LodewijklaanGraaf Lodewijklaan
Huisnummer14141414141414141818
Postcode1412AX1412AX1412AX1412AX1412AX1412AX1412AX1412AX1412AX1412AX
WoonplaatsnaamNaardenNaardenNaardenNaardenNaardenNaardenNaardenNaardenNaardenNaarden
Website locatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteBureau Verkiezingen verkiezingen@gooisemeren.nl 035-2070000Bureau Verkiezingen verkiezingen@gooisemeren.nl 035-2070000verkiezingen@gooisemeren.nlBurgerzaken & Frontoffice verkiezingen@gooisemeren.nl 0352070000verkiezingen@gooisemeren.nlverkiezingen@gooisemeren.nl035 207 00 00035 207 00 00035 207 00 00035 207 00 00
Openingstijd2025-10-29T07:30:002024-06-06T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002024-06-06T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajajajajaja
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 10 verkiezingen die in Stembureau Wooncentrum Ravelijn gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: