Stembureau Zaal de Loo in Coevorden

Stembureau Zaal de Loo in Coevorden

Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Zaal de Loo in Coevorden. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 16 datasets voor stembureau Zaal de Loo bekend.
Bekijk alle verkiezingsuitslagen voor stembureau Zaal de Loo in Coevorden. Voor alle bekende verkiezingen worden de opkomstcijfers, de stemmen per partij en de gegevens over het gebruik van de locatie getoond. Er zijn 16 datasets voor stembureau Zaal de Loo bekend.
Tweede Kamer verkiezingen 2025, stemmen per partij
De PVV was met 556 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 bij stembureau Zaal de Loo.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2025, Zaal de Loo Coevorden, gemeente Coevorden.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2025 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Zaal de Loo in Coevorden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV55634%
CDA19612%
VVD17611%
FvD1488,9%
D661307,8%
GL-PvdA1227,4%
JA211217,3%
BBB915,5%
SP321,93%
50PLUS301,81%
CU120,72%
NSC100,6%
PvdD100,6%
Volt90,54%
SGP70,42%
DENK40,24%
FNP20,12%
BIJ120,12%
Vrede voor Dieren10,06%

Hoeveel stemmen kregen de politieke partijen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van de stemmers bij stembureau Zaal de Loo in Coevorden? Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 13 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Zaal de Loo is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Advertentie:

Provinciale Staten verkiezingen 2023, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 bij stembureau Zaal de Loo was de BBB met 638 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Drenthe 2023, Zaal de Loo Coevorden, gemeente Coevorden.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Zaal de Loo in Coevorden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB63846%
PVV1017,2%
PvdA866,2%
VVD795,7%
CDA755,4%
FvD684,87%
SP684,87%
GroenLinks493,51%
Sterk Lokaal Drenthe453,22%
Volt292,08%
D66271,93%
PvdD271,93%
JA21261,86%
CU241,72%
50PLUS211,5%
BVNL181,29%
SGP90,64%
Alliantie50,36%
Jezus leeft20,14%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 19 partijen waarop bij stembureau Zaal de Loo is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2023, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 bij stembureau Zaal de Loo was de PVV met 670 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2023, Zaal de Loo Coevorden, gemeente Coevorden.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Zaal de Loo in Coevorden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV67039%
NSC28016%
BBB19611%
VVD17210%
GL-PvdA1227,1%
FvD533,1%
SP482,8%
CDA472,75%
D66432,51%
PvdD170,99%
CU120,7%
BVNL110,64%
50PLUS100,58%
SGP100,58%
Volt50,29%
JA2140,23%
SAMEN30,18%
Piraten30,18%
DENK30,18%
Splinter20,12%
LEF10,06%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 21 partijen waarop bij stembureau Zaal de Loo is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Waterschapsverkiezingen 2023, stemmen per partij
De BBB was met 597 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor het waterschap van 2023 bij stembureau Zaal de Loo.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Waterschap Vechtstromen 2023, Zaal de Loo Coevorden, gemeente Coevorden.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor het waterschap van 2023 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Zaal de Loo in Coevorden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
BBB59745%
Water Natuurlijk36327%
CDA937%
VVD785,8%
BVNL675%
50PLUS413,06%
AWP362,69%
CU292,17%
Ouderenpartij181,35%
SGP161,2%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 10 politieke partijen waarop bij stembureau Zaal de Loo is gestemd.

Gemeenteraadsverkiezingen 2022, stemmen per partij
De grootste partij bij de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 bij stembureau Zaal de Loo was de PvdA met 189 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Gemeenteraad 2022, Zaal de Loo Coevorden, gemeente Coevorden.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de gemeenteraad van 2022 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Zaal de Loo in Coevorden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PvdA18922%
PAC18322%
Belangen Buitengebied Coevorden18222%
CDA11814%
VVD11313%
PPC617,2%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor alle 6 politieke partijen waarop bij stembureau Zaal de Loo is gestemd.

Tweede Kamer verkiezingen 2021, stemmen per partij
De partij met de meeste stemmen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 bij stembureau Zaal de Loo was de PVV met 333 stemmen.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Tweede Kamer 2021, Zaal de Loo Coevorden, gemeente Coevorden.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Tweede Kamer van 2021 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Zaal de Loo in Coevorden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
PVV33322%
VVD30820%
CDA15410%
D661369%
FvD1318,7%
SP1197,9%
PvdA1016,7%
BBB422,79%
JA21372,45%
CU301,99%
PvdD301,99%
GroenLinks271,79%
Volt110,73%
50PLUS100,66%
Code Oranje90,6%
SGP60,4%
DENK50,33%
Splinter50,33%
Trots50,33%
BIJ120,13%
Lijst Henk Krol20,13%
NLBeter10,07%
Oprecht10,07%
JONG10,07%
Piraten10,07%
Blanco Lijst10,07%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 26 partijen waarop bij stembureau Zaal de Loo is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Provinciale Staten verkiezingen 2019, stemmen per partij
FvD was met 208 stemmen de grootste partij bij de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 bij stembureau Zaal de Loo.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Verkiezingsuitslag: Provinciale Staten Drenthe 2019, Zaal de Loo Coevorden, gemeente Coevorden.


Onderstaande tabel toont de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten van 2019 met het aantal en percentage stemmen per partij dat te stembureau Zaal de Loo in Coevorden is gegeven:

PartijAantal stemmenPercentage stemmen
FvD20820%
PVV11611%
CDA11411%
PvdA11411%
VVD10911%
SP969,5%
50PLUS535,2%
GroenLinks525,1%
CU403,94%
Sterk Lokaal403,94%
D66282,76%
PvdD212,07%
Onafhankelijke Partij Drenthe121,18%
Senioren Belang90,89%
SGP30,3%

Bovenstaande grafiek toont het aantal stemmen per partij voor de 12 grootste politieke partijen van de in totaal 15 partijen waarop bij stembureau Zaal de Loo is gestemd. De tabel toont alle partijen waarop is gestemd.

Overzicht van de beschikbare gegevens
Overzicht van de gegevens die voor stembureau Zaal de Loo beschikbaar zijn.
StembureauStembureau Zaal de Loo in Coevorden
Stembureau aanduiding(en) origineelZaal de Loo (9), Zaal De Loo (4), Zaal De Loo Coevorden (2), Zaal de Loo Coevorden (1)
Aantal uitslagen7
Aantal locatiedata9
Aantal totaal16
BuurtnaamDe Loo
WijknaamCoevorden
WoonplaatsnaamCoevorden
GemeentenaamCoevorden
ProvincienaamDrenthe

Bovenstaande tabel toont een overzicht van alle brongegevens die zijn gebruikt om deze pagina over stembureau Zaal de Loo samen te stellen.

De gegevens op deze pagina zijn bepaald door een groot aantal datasets zo goed mogelijk te combineren. Dit zijn de afzonderlijke datasets per verkiezing met uitslagen per stembureau van de KiesRaad en OpenState enerzijds. En de datasets met locatiedata voor de stembureaus van waar is mijn stemlokaal anderzijds. Hierbij zijn de gegevens zo goed mogelijk geschoond om zoveel mogelijk data te koppelen. Bovendien zijn de gegevens nog gekoppeld met de gebiedsindelingen van het CBS.

Bovenstaande tabel toont de resultaten van het koppelen van de data, met de oorspronkelijke naam (of namen) van de gekoppelde stembureaus, met het aantal gekoppelde datasets voor wat betreft de uitslagen, de locatiedata en het totaal en met de gevonden gebieden waar het stembureau binnen ligt (buurt, wijk, woonplaats, gemeente en provincie).

Mogelijk zijn er nog gegevens niet gekoppeld, deze staan dan nog onder de naam van een stembureau geregistreerd. Bekijk de lijst met stembureaus in de gemeente Coevorden om alle stembureaus in de gemeente te vinden.

Advertentie:

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2025
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2025 in stembureau Zaal de Loo was 86% en er zijn 1.659 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2025
GemeentecodeGM0109
Opkomst1.670
Geldige stemmen1.659
Ongeldig3
Blanco8
Opgeroepen1.931
Geldige stempassen1.514
Geldige volmachtbewijzen150
Geldige kiezerspassen6
Toegelaten kiezers1.670
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage86%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2025 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Zaal de Loo in Coevorden.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Drenthe 2023
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2023 in stembureau Zaal de Loo was 72% en er zijn 1.397 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0109
Opkomst1.401
Geldige stemmen1.397
Ongeldig4
Blanco0
Opgeroepen1.932
Geldige stempassen1.255
Geldige volmachtbewijzen146
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.401
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage72%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Drenthe 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Zaal de Loo in Coevorden.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2023
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2023 in stembureau Zaal de Loo was 95% en er zijn 1.712 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2023
GemeentecodeGM0109
Opkomst1.715
Geldige stemmen1.712
Ongeldig2
Blanco1
Opgeroepen1.796
Geldige stempassen1.549
Geldige volmachtbewijzen153
Geldige kiezerspassen14
Toegelaten kiezers1.716
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten1
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage95%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Zaal de Loo in Coevorden.

Verkiezingsproces, Waterschap Vechtstromen 2023
De opkomst bij de Waterschapsverkiezingen van 2023 in stembureau Zaal de Loo was 67% en er zijn 1.338 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataWaterschapsverkiezingen 2023
GemeentecodeGM0109
Opkomst1.349
Geldige stemmen1.338
Ongeldig4
Blanco7
Opgeroepen1.987
Geldige stempassen1.212
Geldige volmachtbewijzen137
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.349
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage67%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Waterschap Vechtstromen 2023 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Zaal de Loo in Coevorden.

Verkiezingsproces, Gemeenteraad 2022
De opkomst bij de Gemeenteraadsverkiezingen van 2022 in stembureau Zaal de Loo was 43% en er zijn 846 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataGemeenteraadsverkiezingen 2022
GemeentecodeGM0109
Opkomst848
Geldige stemmen846
Ongeldig1
Blanco1
Opgeroepen1.947
Geldige stempassen763
Geldige volmachtbewijzen85
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers848
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage43%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Gemeenteraad 2022 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Zaal de Loo in Coevorden.

Verkiezingsproces, Tweede Kamer 2021
De opkomst bij de Tweede Kamer verkiezingen van 2021 in stembureau Zaal de Loo was 80% en er zijn 1.508 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataTweede Kamer verkiezingen 2021
GemeentecodeGM0109
Opkomst1.515
Geldige stemmen1.508
Ongeldig6
Blanco1
Opgeroepen1.876
Geldige stempassen1.365
Geldige volmachtbewijzen151
Geldige kiezerspassen2
Toegelaten kiezers1.518
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten3
Meegenomen stembiljetten3
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage80%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Tweede Kamer 2021 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Zaal de Loo in Coevorden.

Verkiezingsproces, Provinciale Staten Drenthe 2019
De opkomst bij de Provinciale Staten verkiezingen van 2019 in stembureau Zaal de Loo was 56% en er zijn 1.015 geldige stemmen uitgebracht.
ProcesdataProvinciale Staten verkiezingen 2019
GemeentecodeGM0109
Opkomst1.019
Geldige stemmen1.015
Ongeldig2
Blanco2
Opgeroepen1.826
Geldige stempassen932
Geldige volmachtbewijzen87
Geldige kiezerspassen0
Toegelaten kiezers1.019
Meer getelde stembiljetten0
Minder getelde stembiljetten0
Meegenomen stembiljetten0
Te weinig uitgereikte stembiljetten0
Te veel uitgereikte stembiljetten0
Geen verklaring0
Andere verklaring0
Te veel briefstembiljetten0
Geen briefstembiljetten0
Opkomstpercentage56%

Bovenstaande tabel toont de procesdata bij de uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten Drenthe 2019 met gegevens over de kiezers, stemmen, geldigheid van de stemmen en de opkomst voor stembureau Zaal de Loo in Coevorden.

Locatiedata
Er konden in Stembureau Zaal de Loo bij 9 verkiezingen waarvoor locatiedata beschikbaar zijn gestemd worden. De gegevens voor deze verkiezingen worden in onderstaande tabel getoond:
Locatiedata per verkiezingTweede Kamer 2025Provinciale Staten 2023Tweede Kamer 2023Waterschap 2023Gemeenteraad 2022Tweede Kamer 2021Europees Parlement 2019Provinciale Staten 2019Waterschap 2019
StraatnaamLoowegLoowegLoowegLoowegLoowegLoowegLoowegLoowegLooweg
Huisnummer383838383838 CAFE383838
Postcode7741EJ7741EJ7741EJ7741EJ7741EJ7741EJ7741EJ7741EJ7741EJ
WoonplaatsnaamCoevordenCoevordenCoevordenCoevordenCoevordenCoevordenCoevordenCoevordenCoevorden
Website locatiehttp://www.deloocoevorden.nl/?page=zaalhttp://www.deloocoevorden.nl/http://www.deloocoevorden.nl/http://www.deloocoevorden.nl/geen datahttp://www.deloocoevorden.nl/geen datageen datageen data
Contactgegevens gemeenteTeam Verkiezingen verkiezingen@coevorden.nl 14 0524verkiezingen@coevorden.nl 140524Team Verkiezingen verkiezingen@coevorden.nl 14 0524verkiezingen@coevorden.nl 140524Team Verkiezingen verkiezingen@coevorden.nlTeam Verkiezingen verkiezingen@coevorden.nlTelefoon 14 0524 WhatsApp 06 23129046Telefoon 14 0524 WhatsApp 06 23129046Telefoon 14 0524 WhatsApp 06 23129046
Openingstijd2025-10-29T07:30:002023-03-15T07:30:002023-11-22T07:30:002023-03-15T07:30:00geen datageen datageen datageen datageen data
Sluitingstijd2025-10-29T21:00:002023-03-15T21:00:002023-11-22T21:00:002023-03-15T21:00:00geen datageen datageen datageen datageen data
Toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperkingjajajajajajaneeneenee
Toegankelijke ov-haltegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Akoestiek geschikt voor slechthorendengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Auditieve hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Visuele hulpmiddelengeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data
Gehandicaptentoiletgeen datageen datageen datageen datageen datajageen datageen datageen data
Extra toegankelijkheidsinformatiegeen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen datageen data

Bovenstaande tabel toont de data voor 9 verkiezingen die in Stembureau Zaal de Loo gehouden zijn.

Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Help om AlleCijfers vrij en actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: