Buurtweg in Brummen

Buurtweg in Brummen

Bekijk héél véél informatie voor de Buurtweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Bekijk héél véél informatie voor de Buurtweg in duidelijke cijfers en grafieken. Op deze pagina vind je onder andere de adresgegevens van het Kadaster, energielabels van de RVO en diverse statistieken over inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde van het CBS.
Kaart van de Buurtweg.Bekijk kaart
Over de Buurtweg
Er zijn 2 postcodes die horen bij de 54 adressen van de Buurtweg in Brummen.

De Buurtweg in Brummen heeft 2 postcodes, te weten: 6971KL en 6971KM. Deze weg heeft de huisnummerreeks 1 t/m 59. Weg Buurtweg ligt in 3 buurten. Dit zijn de buurten Oeken Buitengebied, Oeken Kern en Voorstonden. Deze buurten liggen binnen de gemeente Brummen.

Advertentie:

Kerncijfers van de Buurtweg
Adressen, panden, percelen, woningen, huishoudens en inwoners.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Onderstaande tabel toont de belangrijkste cijfers van het CBS en het Kadaster voor de Buurtweg.

Buurtweg in BrummenAantalBronJaar data
Postcodes2Kadaster2026
Adressen binnen bebouwde kom33Kadaster2026
Adressen buiten bebouwde kom21Kadaster2026
Adressen met postcode54Kadaster2026
Adressen met woonfunctie52Kadaster2026
Panden50Kadaster2026
Percelen40Kadaster2026
Woningen50CBS2024
Huishoudens55CBS2024
Inwoners120CBS2024

Op deze pagina vind je alle adressen van de Buurtweg en de data over diverse onderwerpen die voor de Buurtweg bekend zijn in grafieken en tabellen. De gebruikte gegevens zijn afkomstig van het Kadaster, de RVO en afgeleid van de postcodedata van het CBS.

Toelichting
Buurtweg: alle adressen
Tabel met alle 54 adressen van de Buurtweg.
StraatnaamHuisnummerPostcodeWoonplaatsGebruiksdoelOppervlakteWoningtypeBouwjaarEnergielabelBebouwde komSoort openbare ruimte
Buurtweg16971KLBrummenWoonfunctie91 m2Appartement1930G (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg36971KLBrummenWoonfunctie79 m2Vrijstaande woning2022geen datageen dataWeg
Buurtweg46971KLBrummenWoonfunctie124 m2Twee-onder-één-kap woning2013A (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg56971KLBrummenWoonfunctie184 m2Vrijstaande woning1988B (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg66971KLBrummenWoonfunctie124 m2Twee-onder-één-kap woning2013Ageen dataWeg
Buurtweg86971KLBrummenWoonfunctie124 m2Twee-onder-één-kap woning2013Ageen dataWeg
Buurtweg96971KLBrummenWoonfunctie124 m2Hoekwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg106971KLBrummenWoonfunctie124 m2Twee-onder-één-kap woning2013Ageen dataWeg
Buurtweg116971KLBrummenWoonfunctie152 m2Tussenwoning1991C (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg126971KLBrummenWoonfunctie127 m2Hoekwoning2013Ageen dataWeg
Buurtweg136971KLBrummenWoonfunctie123 m2Hoekwoning1991Cgeen dataWeg
Buurtweg146971KLBrummenWoonfunctie124 m2Tussenwoning2013A+geen dataWeg
Buurtweg156971KLBrummenWoonfunctie89 m2Hoekwoning1990C (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg166971KLBrummenWoonfunctie124 m2Tussenwoning2013A+geen dataWeg
Buurtweg176971KLBrummenWoonfunctie103 m2Tussenwoning1990C (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg186971KLBrummenWoonfunctie126 m2Hoekwoning2013Ageen dataWeg
Buurtweg196971KLBrummenWoonfunctie100 m2Tussenwoning1990Bgeen dataWeg
Buurtweg206971KLBrummenWoonfunctie126 m2Hoekwoning2013Ageen dataWeg
Buurtweg216971KLBrummenWoonfunctie78 m2Hoekwoning1990C (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg226971KLBrummenWoonfunctie124 m2Tussenwoning2013A+geen dataWeg
Buurtweg236971KLBrummenWoonfunctie138 m2Twee-onder-één-kap woning1990Cgeen dataWeg
Buurtweg246971KLBrummenWoonfunctie124 m2Tussenwoning2013A+geen dataWeg
Buurtweg256971KLBrummenWoonfunctie78 m2Twee-onder-één-kap woning1990Cgeen dataWeg
Buurtweg266971KLBrummenWoonfunctie126 m2Hoekwoning2013Ageen dataWeg
Buurtweg276971KLBrummenWoonfunctie85 m2Twee-onder-één-kap woning1990Cgeen dataWeg
Buurtweg286971KLBrummenWoonfunctie170 m2Twee-onder-één-kap woning2013Egeen dataWeg
Buurtweg296971KLBrummenWoonfunctie146 m2Twee-onder-één-kap woning1990Cgeen dataWeg
Buurtweg306971KLBrummenWoonfunctie151 m2Twee-onder-één-kap woning2013Ageen dataWeg
Buurtweg31 - A6971KLBrummenWoonfunctie160 m2Hoekwoning1954F (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg33 - A6971KLBrummenWoonfunctie143 m2Appartement1880G (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg33 - B6971KLBrummenWoonfunctie35 m2Appartement1880geen datageen dataWeg
Buurtweg33 - C6971KLBrummenWoonfunctie35 m2Appartement1880geen datageen dataWeg
Buurtweg336971KLBrummenBijeenkomstfunctie182 m2n.v.t.1880geen datageen dataWeg
Buurtweg356971KMBrummenWoonfunctie514 m2Vrijstaande woning2015A (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg366971KMBrummenWoonfunctie180 m2Vrijstaande woning1890G (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg37 - A6971KMBrummenWoonfunctie33 m2Appartement1700G (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg376971KMBrummenWoonfunctie147 m2Appartement1700G (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg386971KMBrummenWoonfunctie207 m2Vrijstaande woning1900Cgeen dataWeg
Buurtweg40 - A6971KMBrummenWoonfunctie176 m2Vrijstaande woning1973D (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg406971KMBrummenWoonfunctie162 m2Vrijstaande woning1976Cgeen dataWeg
Buurtweg416971KMBrummenWoonfunctie236 m2Vrijstaande woning1880G (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg42 - A6971KMBrummenWoonfunctie152 m2Vrijstaande woning1962F (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg426971KMBrummenIndustriefunctie Overige gebruiksfunctie1.558 m2n.v.t.1975geen datageen dataWeg
Buurtweg436971KMBrummenWoonfunctie167 m2Vrijstaande woning1880G (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg446971KMBrummenWoonfunctie163 m2Vrijstaande woning1941Egeen dataWeg
Buurtweg456971KMBrummenWoonfunctie238 m2Vrijstaande woning2001B (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg466971KMBrummenWoonfunctie215 m2Vrijstaande woning2010Ageen dataWeg
Buurtweg486971KMBrummenWoonfunctie245 m2Vrijstaande woning1890Egeen dataWeg
Buurtweg496971KMBrummenWoonfunctie Industriefunctie125 m2Vrijstaande woning1915G (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg506971KMBrummenWoonfunctie146 m2Vrijstaande woning1930G (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg516971KMBrummenWoonfunctie180 m2Vrijstaande woning1890G (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg546971KMBrummenWoonfunctie Industriefunctie205 m2Vrijstaande woning1991B (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg576971KMBrummenWoonfunctie334 m2Vrijstaande woning1939G (voorlopig)geen dataWeg
Buurtweg596971KMBrummenWoonfunctie135 m2Vrijstaande woning1920G (voorlopig)geen dataWeg

Bovenstaande tabel toont de 54 adressen van de Buurtweg. Dit zijn alle adressen op basis van de BAG data van het Kadaster van 1 januari 2026.

De BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen van het Kadaster) bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. Hierin zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd. Per adres wordt het laatst bekende energielabel zoals geregistreerd bij de RVO weergegeven. Voorlopige energielabels zijn indicatief en niet rechtsgeldig; definitieve energielabels hebben een geldigheid van 10 jaar en kunnen inmiddels zijn verlopen. In de Excel-download voor de gemeente Brummen zijn aanvullende gegevens beschikbaar, zoals het berekeningstype en de opnamedatum van het energielabel. De gegevens in deze tabel zijn verzameld op 1 januari 2026. Na deze datum kunnen energielabels en andere kenmerken zijn gewijzigd of opnieuw zijn vastgesteld.

Een openbare ruimte is een door de gemeente aangewezen gebied dat is ingericht en wordt onderhouden voor publiek gebruik. Dit kan bijvoorbeeld een straat, weg, plein, park, erf, spoorbaan of brug zijn. Zie de toelichting voor een verdere definitie. Klik op de naam van een openbare ruimte om de pagina met statistieken voor die ruimte weer te geven. Bekijk de definities van de soorten openbare ruimtes.

Adressen Brummen
Tabelgebruik:

  • Zoek in de tabel met het zoekveld boven de tabel. De rijen van de tabel worden hiermee gefilterd zodat alleen rijen waar de zoekterm in voorkomt getoond worden.
  • Sorteer de inhoud van de tabel door op de kolomtitels te klikken.
  • Blader door de tabel met de knoppen rechtsonder de tabel.
  • Op kleine schermen: Verschuif de tabel horizontaal om alle kolommen te zien (de 1e kolom blijft vast in beeld staan).
Inwoners, huishoudens, woningen en woningwaarde
Afgeleide gegevens op basis van de postcodedata van het CBS.
  • Er zijn 120 inwoners geregistreerd in 2024 op de Buurtweg.
  • In 2024 zijn er 55 huishoudens bekend op de adressen van de Buurtweg.
  • Er zijn 50 woningen geregistreerd met een adres met de Buurtweg (gegevens voor het jaar 2024).
  • De gemiddelde WOZ woningwaarde van de huizen aan de Buurtweg was €469.000 in het jaar 2023.

Bovenstaande gegevens zijn bepaald op basis van de data per postcode van het CBS. Deze gegevens zijn op basis van het aantal adressen met woonfunctie in een postcode en het aantal adressen voor die postcode per straat berekend. De data over inwoners, huishoudens en woningwaarde op deze pagina zijn daarom een schatting/modelmatige benadering van de werkelijkheid.

Vrouwen en mannen in de Buurtweg
54% van de inwoners in de Buurtweg staat als man geregistreerd.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking: aantal en percentage inwoners op 1 januari 2024 naar geslacht (klik op de vlakken in de donutgrafiek om de aantallen te zien).

De donutgrafiek toont het geslacht van de bevolking, vrouw of man. Deze informatie komt uit het bevolkingsregister van de gemeenten.

Bevolking naar leeftijd in de Buurtweg
De Buurtweg in Brummen telt 50 inwoners in de leeftijdsgroep 45-65 in 2024.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bevolking, leeftijdsgroepen: aantal inwoners op 1 januari 2024 per leeftijdscategorie.

Het aantal inwoners per leeftijdsgroep is bepaald op basis van de postcodedata. De download voor de gemeente Brummen bevat veel meer leeftijdgegevens: Er is een document met het aantal inwoners in de gemeente per levensjaar en met een bevolkingspiramide met een uitsplitsing naar leeftijd en geslacht. Daarnaast bevat het document met postcodedata het aantal inwoners voor iedere 5 jarige leeftijdsgroep van ‘0 tot 5 jaar’ tot en met ‘90 jaar en ouder’ per viercijferige (numerieke) postcode voor alle jaren in de periode van 1998 tot en met 2024.

Soorten woningen
Vrijstaande woningenen komen het meeste voor in de Buurtweg: er zijn 20 adressen met het woningtype vrijstaande woningen.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaand taartdiagram toont het aantal en percentage woningen naar type in de Buurtweg.

De gegevens over soorten woningen zijn gebaseerd op de Kadaster woningtypering en de gegevens over stand- en ligplaatsen van het Kadaster. Het soort woning is geografisch-algoritmisch bepaald voor panden waarin een woning is huisvest (panden met een woonfunctie als gebruiksdoel). De gegevens gelden voor de situatie op 1 januari 2026.

Adressen: gebruiksdoelen
In de Buurtweg zijn er 52 verblijfsobjecten met het gebruiksdoel woonfunctie.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal verblijfsobjecten per gebruiksdoel voor de Buurtweg.

Gebruiksdoelen van verblijfsobjecten zijn onderdeel van de BAG registratie. Ze geven aan hoe een verblijfsobject wordt gebruikt. Een woning heeft bijvoorbeeld als gebruiksdoel de “Woonfunctie”. Voor de gebruiksdoelen zijn 11 categorieën gedefinieerd. Aan één object verschillende gebruiksdoelen worden toegekend. Een voorbeeld is een verblijfsobject waarin een boerderij gehuisvest is. Dit object kan zowel een “industriefunctie” als een “woonfunctie” hebben. En een verblijfsobject waarin een bedrijf gehuisvest is kan naast gebruiksdoel “industriefunctie” bijvoorbeeld ook een “kantoorfunctie” hebben.

Bron & definities

Advertentie:

Adressen: bouwperiode van panden
Er zijn 15 panden uit de bouwperiode 2010 tot 2020 in de Buurtweg.
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Overzicht van het aantal panden naar bouwjaar voor de Buurtweg. Op basis van de gegevens uit de BAG van het Kadaster van 1 januari 2026. Merk op: deze gegevens betreffen het aantal panden met een adres. Het aantal adressen met panden in een gebied is bijna altijd hoger dan het aantal panden. Dit is omdat er meerdere adressen in hetzelfde pand gehuisvest kunnen zijn, zoals bij een appartementengebouw. Anderzijds kunnen er ook panden zonder adres voorkomen (zoals bijvoorbeeld een schuur), panden zonder adres zijn in deze telling niet meegenomen.

De BAG bevat de officiële gegevens van alle adressen en gebouwen in Nederland. In de BAG zijn, naast alle adressen, alle panden, verblijfsobjecten, standplaatsen en ligplaatsen geregistreerd.

Energielabels
De meest voorkomende energielabels in de Buurtweg zijn Energielabels C (12 adressen) en Energielabels G (12 adressen).
Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont het aantal adressen per type energielabel in de Buurtweg. Hiervoor zijn de data op adresniveau uit het EP-Online systeem van de RVO gebruikt. EP-Online is de officiële landelijke database waarin energielabels en energieprestatie-indicatoren van gebouwen zijn opgenomen. De gebruikte data gelden voor de situatie per 1 januari 2026.

Een energielabel geeft aan hoe energiezuinig een gebouw is. Hierbij is G het slechtste energielabel en A+++++ het beste. Energielabel Energielabels C komt het meeste voor in de Buurtweg: 12 adressen hebben energielabel Energielabels C. De download met uitgebreide informatie voor de gemeente Brummen bevat de data over energielabels, zowel per postcode, woonplaats, wijk en buurt als per adres.

Verkeersongevallen naar afloop
Er waren geen verkeersongevallen in de Buurtweg in 2024.

Heel even geduld alsjeblieft:
Je apparaat laadt de grafieken van Allecijfers.nl

Bovenstaande grafiek toont de ontwikkeling van het aantal verkeersongevallen voor de Buurtweg. Gebruik het filter boven de grafiek om het aantal ongevallen per afloop (materiële schade, letselschade of dodelijke afloop) te bekijken.


Onderstaande tabel laat zien hoeveel verkeersongevallen er in het jaar 2024 in de Buurtweg plaatsvonden, uitgesplitst naar afloop.

Afloop verkeersongevallenAantal verkeersongevallen in 2024
Dodelijke afloop0
Letselschade0
Materiële schade0
Totaal0

De dataset met verkeersongevallen BRON is gekoppeld aan het digitale wegennet. Op basis van de locatie van de ongevallen en de geografie van de Buurtweg is bepaald welke ongevallen aan de Buurtweg toegerekend dienen te worden. De data over verkeersongevallen zijn ook beschikbaar op postcode, gemeente, wijk en buurt niveau. Bekijk de verkeersongevallen in de gemeente Brummen.

Cijfers over verkeersongevallen

De data over ongevallen komen uit het Bestand geRegistreerde Ongevallen Nederland (BRON) van Rijkswaterstaat. Deze dataset bevat de verkeersongevallenmeldingen van de politie gekoppeld aan het digitale wegennet. De ongevallen zijn onderverdeeld naar de afloop van het ongeval: uitsluitend materiële schade, ongevallen met slachtoffers met letsel en ongevallen met dodelijke afloop. Letselschade is schade die iemand door lichamelijke verwondingen of psychische problemen heeft opgelopen. Onder ongevallen met slachtoffers met letsel vallen alle situaties waarbij iemand is opgenomen in het ziekenhuis, eerste hulp heeft gekregen of op een andere manier gewond is geraakt.

Gebieden
Tabel met de gebieden die de Buurtweg ‘raken’.
Soort gebiedNaam gebiedAantal adressen
Postcode6971KL33
Postcode6971KM21
Postcode numeriek697154
BuurtschapVoorstonden6
WoonkernOeken33
WoonplaatsBrummen54
BuurtOeken Buitengebied15
BuurtOeken Kern33
BuurtVoorstonden6
WijkBrummen54
GemeenteBrummen54
ProvincieGelderland54
WaterschapWaterschap Vallei en Veluwe54
LandNederland54

Bovenstaande tabel toont de regionale gebieden die de Buurtweg ‘raken’. Buurtweg ‘raakt’ andere gebieden zoals buurten en woonplaatsen wanneer de geometrieën van Buurtweg en die van de buurten en woonplaatsen elkaar overlappen of snijden. Dit betekent dat er een gedeelde grens is tussen de straat en deze gebieden, waarbij ze op een bepaalde manier met elkaar verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer Buurtweg door een buurt loopt of de grens van een woonplaats volgt. De gebieden zijn op basis van de gebiedsindelingen van het CBS van 2025 en de topografische kaarten van het Kadaster van 2026 bepaald.

Klik op de naam van een gebied om de pagina met statistieken voor dat gebied weer te geven.
Download alle data voor de gemeente Brummen
Afbeelding van Excel documenten uit de download voor de gemeente Brummen.

Download alle data in handige Excel documenten van OpenInfo.nl. Niet goed, geld terug!

Download een schat aan informatie voor de gemeente Brummen. Met een Excel document met handige werkbladen met de data over de postcodes in de gemeente Brummen. Daarnaast bevat de download andere documenten met de data over de gemeente, wijken en buurten, alle adressen, verkiezingsuitslagen, gezondheidscijfers, misdaadcijfers en nog veel meer!

Download!
Help om AlleCijfers actueel te houden

AlleCijfers is gratis te gebruiken, maar niet kosteloos. Vind je de informatie waardevol? Help ons door een donatie te doen — hoe klein ook, we stellen het enorm op prijs.

Interessant? Blijf op de hoogte!

Ontvang een e-mail als de informatie is bijgewerkt. Maximaal 2 per jaar en niets anders dan dat.

Inschrijven
Inspireer anderen en deel deze pagina:
Deel deze pagina: